هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگوی جادوگران با وزير !
پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
باید بگم اولین کسی هستی که باعث شدی من کم بیارم! البته بعد از لسترنج

درمورد دفتر حمایت از ساحره ها....آداس به اون گندگی اونجا چیکارست!؟ جای ونوس خالی وگرنه دخلت اومده بود!

در ضمن...ای ناظر...ای آلبالو یه سر و سامانی به اون قدح بده!

چو چانگ جان ممنونم که اون موضوع رو اشاره کردی وگرنه اصلا قدح یادم نبود ...
البته خودم هم هنوز موندم که چه طور شد هری عزيز بعد از بحث دو ساعته و بیست دقیقه ای قبول کرد که انجمنش باز بشه اما فقط میدونم که اگر ناظرای عزيز درست همکاری نکنن به همون حالت برخواهد گشت ... به هر حال کاری بود که میتونستم انجام بدم و از این به بعد ، باز نگه داشتن اونجا بستگی به کار ناظرا داره که هر تاپیکی رو به اونجا منتقل نکنن و همکاری لازم رو انجام بدهند !
خواهشا یه سر به قوانین انتقال که در داخل انجمن قدح اندیشه و در دو تاپیک چسبان اعلام شده توجه کنید که باز مجبور نشیم حالت قبل رو داشته باشیم و من به شخصه خودم خیلی موافقت وجود این انجمن بودم اما باز هم به کار ناظران عزيز بستگی داره که در صورت عدم همکاری صحیح مجددا به حالت غیر فعال در میاد .
با تشکر
دراکو مالفوی

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۶ ۳:۳۶:۲۳
ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۶ ۳:۳۷:۱۴

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
نقل قول:

چو چانگ نوشته:
1- چرا فقط گفتگوی جادوگران؟! خیلی فوری اینو بکنین ساحره ها و جادوگران وگرنه باید با بینیتون خاحافظی کنین
...

چو چانگ عزيز منظورم سایت جادوگران بود جیگر !

نقل قول:

2-تبریک!! امیدوارم اینیکی وزیر برخلاف من کلاهش اندازه سرش باشه! وگرنه همچین طول نمیکشه که این یکی هم به دیار عدم میپیونده!

امیدوارم که یان طور باشه و البته اگر دوستان این اجازه رو بدن من قول میدم قدمهای خیلی بلندی در این راه برداشته بشه ... البته اگر یه سری از دوستان سنگ نندازن !

نقل قول:

3- کارگاه نمایشنامه نویسی رو فعال کنید گلوم خشک شد بس به این مدیرا گفتم.برای نقد هم همون 10 سطر کافیه سرژ نیازی به 130 سطر نیست!

سرژ عزيز با نارسیسا این کار رو انجام میدن !
نقل قول:

4- از ایده های بقیه کاندیداها هم استفاده کنید، مثلا از ایده ونوس که تو هاگوارتز چیزای مفید مثل فلش و فتوشاپ و رول نویسی و اینا تدریس بشه. الان به چه درد من میخوره که بفهمم صد سال پیش کدوم جادوگر کدوم جنو کشته...به من چه...

امیدوارم حرف اول منو خونده باشی که گفتم از هر ایده ای استفاده میکنم و مخصوصا برای کاندیدهای عزيز !

نقل قول:

5-قدح اندیشه رو فعال کنین(عمرا اگه بتونی )

خوشبختانه یا متاسفانه باید بگم این مشکل حل شد و قدح باز شد !

نقل قول:

6- گروه همر زنان تشکیل بدین تا آستکبار رو به حد کمال برسونن

حتما این کارو میکنیم !! شاید خود شما رييس شدی !
دفتر حمایت از ساحره ها میزنیم ... الان تو وزارت دفتر حمایت از موجودات جادویی داریم اما ساحره ها نداريم ! خداییش ضایعست !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۶:۵۸ سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سالازار جان یه کنفرانس گذاشتیم با سرژ که بفهمیم تو چی گفتی اما نفهمیدیم بازم !! اونم مثل من گیج بود !
به هر حال وزير باید قیافش عوض بشه دیگه ... نمیشه همه مثل کینگزلی اسموت کنن که ....

نقل قول:

-رونان- :
به نظر من، بهتره این "انتخابات"راه بیفته...درسته وقتش نیست و مدت کمی گذشته، ولی تا اونجایی که من میدونم، دوره‌ی جدید یه کم دیر برگزار شد...امیدوارم یه جوری باشه که مثلا هر ماه، یا حداکثر دو ماه یه بار، ((به طور منظم)) برگزار بشه...
انتخابات بهترین رول نویس، جادوگر ماه و اینا...!!! ))

با تشکر...

رونان جان این موضوع از چند روز قبل توی انجمن مخصوص ناظران و مدیران مطرح شده بود و سرژ عزيز بهم گفت که با کرام صحبت کرده و به زودی این مساله برگزار خواهد شد .
در مورد فاصله هر دوره با دوره بعد هم فکر کنم همون دو ماه خوب باشه چون اگر یه ماهه باشه ، فقط یه هفته انتخاب کردنش طول میکشه و یه کمی از اون نورم خودش خارج میشه و کسی بهش اهمیت نمیده ... همون دو ماه که الان هست فکر خوبیه !
ممنون از توجهت ...

نقل قول:

ادی :
خب...اينكار خيلي خسته كنندست!(شايد مشكل از كاليبر من باشه!واي ببخشيد كريم جون...من هميشه يادم ميره!)يعني اينكه يه ناظر بياد وقتشو بزاره و اصول ابتدايي رول نويسي رو به تازه واردا گوشزد كنه!به نظرم اگه ناظران تالار مسوليت ديگه اي نداشته باشن ، خيلي بهتره! مگه اينكه خيلي بيكار باشن(مثل زاخي) !

ادی جان ممنونم ازت ...
البته من با همه ناظرای عزيز تک تک صحبت کردم و مساله رو باهاشون در میون گذاشتم و هر کدوم به نوعی لطف کردن و این نظر رو پذیرفتن و چون خودت عضو راونکلاو هستی اگر اشتباه نکنم باید اوريل بزرگوار با تو صحبت کرده باشه چون اون تالار یه ناظر داشت و بعد از صحبت کردن با ایشون ، خودش هم قبول کرد که یک نفر به ناظرای اونجا اضافه بشه اما به شرطی که نخواد از زير نقد کردن پستها در بره و با این هدف اصلی وارد کار بشه و صرفا نه به خاطر نام ناظر که نمیدونم ایشون بالاخره به کی این پیشنهاد رو دادند .
گفته بودی که اگر ناظرا کار دیگه یا داشته باشن خیلی بهتره ولی میتونم سوال کنم که مثلا چه کار دیگه ای میمونه ؟! ناظر یعنی کسی که قبول کردن به بچه های تالار خودش کمک کنه و اصل کار اون هم کمک به رول بچه هاست که اگر نخواد این کار رو بکنه پس چه کار دیگه ای باقی میمونه ؟! در غیر این صورت خودش هم مثل بقیه اعضا میشه که فقط اجازه ويرایش یا حذف رو داره !
کسی که ناظر شده موظفه که همه جوره بچه های اون تالار رو حمایت کنه و در جهت صحیح اونها رو هدایت کنه و فکر نمیکنم که کاری از این مهمتر باشه که بخواد به رول اونها کمک کنه .
اینکه کاری خسته کننده هست هم زياد موافق نیستم ( البته کمی چرا ) و اگر این جوری باشه باید به نارسیسا و پیتر و ... که این همه وقت توی انجمنها میذارن خیلی چیزها گفت !
در مورد تالار خودمون هم فرقی نداره و من با دایی عزيز صحبت کردم و به نتایج خیلی خوبی رسیدیم و اگر احساس کنیم که نمیرسیم کسی رو اضافه میکنیم و همه اینها رو از وقتی اون پیام رو زدم با همه ناظرا در میون گذاشتم و خوشبختانه همه قبول کردن که جا داره از صمیم قلب ازشون تشکر کنم که این لطف رو نسبت به تازه واردها دارن !

نقل قول:

ادی :
خب ما هم تازه وارد بوديم...يه چند ماه زجر كشيديم و حيرون شديم تا تونستيم اصول رو ياد بگيريم ، خب تازه وارداي ديگه هم همينجوري باشن مگه چي ميشه؟(شايد ظالمانه باشه)آما...اگه خود آدم بره دنبالش بهتره تا اينكه لقمه آماده رو توي دهنش بزارن.

در این مورد کلا دیگه هیچی نمیگم و بهتره هم هست که چیزی نگم ... کل اهداف ما در این مسیر بوده که نذاریم اونها راه ما رو برن و بعد از چند ماه تازه به اون نتایج برسن .. ما میخوایم در عرض مدت کوتاهتری کل تجربیات خودمون رو در اختیارشون بذاریم که این راه رو نرن و ...
به هر حال نظرت محترمه اما خط مشی فکر من درست ضد این نظر شماست !
به هر حال هر کس طرز فکری داره و نظر همه محترمه ...

نقل قول:

ادی:
ببين...اين در زوپس تعريف نشدست كه يه عضو عادي قابليت ويرايش پستاي ديگه رو داشته باشه(يا بايد ناظر باشه يا مدير!چقده من پرفسورم!)
پس بايد اين شورا بيان بعد اون پستا يه پست بزنن و نقد كنن كه اصولاً شكل تايپيكها رو بهم ميريزه و نظم رو ازشون ميگيره!

هووومک ... اصلا کلا مثل اینکه به کار شورا اشنایی نداری
اصلا قرار نیست که شورا این کارا رو انجام بده ... من از هر تالار یه نفر رو برای شورا میذارم که بچه های اون تالار اگر مشکلی داشتن به اون بگن و شورا کارش مشخصه که مشورت دادن هست ... این چیزایی که گفتی اصلا نمیدونم از کجا اومده !
اعضای شورا امروز اعلام خواهند شد !!

نقل قول:

مونتاگ :
من میخواستم بگم که خوب راستش بخش تالار اسرار خیلی ضعیف شده
هیچ مطلب جدیدی توش نمیاد
اگه ممکنه یه کاری کنید !

باشه حتما مونتاگ جان ... هر کاری که بتونیم انجام میدیم !
با اعضای شورا مشورت میکنیم و اگر فکری به ذهنمون رسید حتما ... شمام اگر پیشنهادی داشتید بگید !
در ضمن ایگور جان فرقی بین رول و خارج رول نیست و درسته که بیشتر کار ما برای رول هست اما یک نفر از خارج رول رو هم عضو شورا میذاریم که به این مشکلات رسیدگی کنه !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
1- چرا فقط گفتگوی جادوگران؟! خیلی فوری اینو بکنین ساحره ها و جادوگران وگرنه باید با بینیتون خاحافظی کنین (اصلا من چقدر خشنم)

2-تبریک!! امیدوارم اینیکی وزیر برخلاف من کلاهش اندازه سرش باشه! وگرنه همچین طول نمیکشه که این یکی هم به دیار عدم میپیونده!

3- کارگاه نمایشنامه نویسی رو فعال کنید گلوم خشک شد بس به این مدیرا گفتم.برای نقد هم همون 10 سطر کافیه سرژ نیازی به 130 سطر نیست!

4- از ایده های بقیه کاندیداها هم استفاده کنید، مثلا از ایده ونوس که تو هاگوارتز چیزای مفید مثل فلش و فتوشاپ و رول نویسی و اینا تدریس بشه. الان به چه درد من میخوره که بفهمم صد سال پیش کدوم جادوگر کدوم جنو کشته...به من چه...

5-قدح اندیشه رو فعال کنین(عمرا اگه بتونی )

6- گروه همر زنان تشکیل بدین تا آستکبار رو به حد کمال برسونن

7- کلاس کاراته بذارین

8- چقدر من امر و نهی میکنم...ایول

9-این داستان، ادامه دارد...

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۵:۱۸ سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۴

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
سلام
با عرض معذرت از وزیر
موناگ جان تالار اسرار جز رول نیست و دراکو وزیر یعنی مدیریت بخش رول رو به عهده داره
با تشکر
ایگور کارکاروف

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
سلام وزیر خوب بیدی خوش بیدی
ای وزیر ای شفتالو ای البالو ای پامادور
من میخواستم بگم که خوب راستش بخش تالار اسرار خیلی ضعیف شده
هیچ مطلب جدیدی توش نمیاد
اگه ممکنه یه کاری کنید(چیکار ش رو نمیدونم) که به اونجا هم یه حالی بدین
خوب بید

پیام زده شده در: ۱۳:۲۲ سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۴

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از كوچه پشتي عمه مارج اينا !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 536
آفلاین
خب دراكو جان من هيچي نوفهمم!(فكر ميكنم ساحره باشم!)ولي براي دل خودم يه چي ميگم!(مگه كشكه!)

1-نقد كردن پستاي تالار:
خب...اينكار خيلي خسته كنندست!(شايد مشكل از كاليبر من باشه!واي ببخشيد كريم جون...من هميشه يادم ميره!)يعني اينكه يه ناظر بياد وقتشو بزاره و اصول ابتدايي رول نويسي رو به تازه واردا گوشزد كنه!به نظرم اگه ناظران تالار مسوليت ديگه اي نداشته باشن ، خيلي بهتره! مگه اينكه خيلي بيكار باشن(مثل زاخي)
مثلاً همين خود شما...اگه ناظر تالار اسلي نباشي خيلي بهتره(به نظرت يه وزير با اين همه دغدغه ميتونه بياد اصول ابتدايي رول رو به تازه واردا بگه؟؟؟مگه اينكه بيكار باشه!)
مثال ساده تر:همين خود من كه ارزشي ترين هستم و عشق نظارت!اگه بيان بگن ناظر تالار شو با شرايط فعلي قبول نميكنم!!!(چه پررو)چرا...چون آدم بايد خيلي بيكار و با حوصله باشه!!!(اينكار فقط تو تابستون شدنيه!)
البته اين اصلاً كار سختي نيست كه به يه تازه وارد چند بار توضيح داده بشه كه چيكار كنه...ولي اينكه هر پستي رو كه ميزنه ، قرار باشه اشتباههاي قبليش گوشزد بشه عاقلانه نيست.
خب ما هم تازه وارد بوديم...يه چند ماه زجر كشيديم و حيرون شديم تا تونستيم اصول رو ياد بگيريم ، خب تازه وارداي ديگه هم همينجوري باشن مگه چي ميشه؟(شايد ظالمانه باشه)آما...اگه خود آدم بره دنبالش بهتره تا اينكه لقمه آماده رو توي دهنش بزارن:
الف)وابستگي و وفاداريش به سايت بيشتر ميشه ، چون زحمت كشيده...همينجوري نميزاره از سايت بره.
ب)مزش بيشتره و از كاري كه ميكنه لذت ميبره!
ج)از سدريك بپرسين!
د)همون الف كافيه!

(شايد منطقي نباشه!آخه ميدوني يه جورايي من از زاخي بدترم!(استغفرا... ترورم نكنيدا ، شوخي بود!))

2-شوراي ويزنگامات:
ببين...اين در زوپس تعريف نشدست كه يه عضو عادي قابليت ويرايش پستاي ديگه رو داشته باشه(يا بايد ناظر باشه يا مدير!چقده من پرفسورم!)
پس بايد اين شورا بيان بعد اون پستا يه پست بزنن و نقد كنن كه اصولاً شكل تايپيكها رو بهم ميريزه و نظم رو ازشون ميگيره!
يا اينكه يه تايپيك جداگونه بزنن و توي اون نقد كنن كه در اينصورت بازم ضايع ميشه!چون بايد در مقابل هر تايپيك يه تايپيك نقد باشه و تعداد تايپيكها دوبرابر ميشه ، كه باعث سنگين شدن سايت و بيريختي انجمنها ميشه!
البته بازم جاي كار داره!

(در آخر از لج كريچ يه بار ديگه ميگم...به من چه!)
با تشكر...يك ارزشي پررو

جي.كي رولينگ نقاش مصري قرن پنجم هجريه

پیام زده شده در: ۹:۱۵ سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۴

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
با سلام و عرض احترام...
وزیر محترم، من می‌خوام یه پیشنهاد (با اجازه البته) بدم...
به نظر من، بهتره این "انتخابات"راه بیفته...درسته وقتش نیست و مدت کمی گذشته، ولی تا اونجایی که من میدونم، دوره‌ی جدید یه کم دیر برگزار شد...امیدوارم یه جوری باشه که مثلا هر ماه، یا حداکثر دو ماه یه بار، ((به طور منظم)) برگزار بشه...
انتخابات بهترین رولنویس، جادوگر ماه و اینا...!!! ))

با تشکر...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۳:۳۸ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
هومک سلام وزیر

پس چرا کله ات ر اسموت نکردی ؟
به به من واقعا لذت میبرم این وزیر های مردمی رو میبینم

واقعا لذت هم میبرم میبینم پست های خودم پاک میشه

یه مثل قدیمی هست که میگه همیشه کسی قدرت رو در دست داره که در حاشیه ایستاده!

در ضمن ای وزیر مردمی عمومی همگانی (با جای دیگه اشتباه نشه ها )
یه فکری به حال نقد پست ها بکن چون اگه قرار باشه سرژ جونم 150 خط نقد کنه من باید 300 خط نسیه کنم اینطوری نمیشه یکمی سخته یه فکری بکن!

نمایشنا

Re: دفتر وزیر سحر و جادو - دراکو مالفوی
پیام زده شده در: ۲:۱۴ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ققنوس عزيز سیریوسه دیگه ... چی کارش کنیم !
البته من اون تاپیک رو برای نظرخواهی گذاشته بودم ولی سیریوس عزيز اون رو مدغومیزاسیون کرد با این تاپیک و یه چیزی ساخت !
1- به هر حال کادر اجرایی هنوز مشخص نشده و اگر معین شد حتما این کار رو میکنم و از شما ناظرای عزيز هم کمک میگیرم که دفتر بزنیم یا از دفاتر وزرای دیگه استفاده کنیم !
هنوز کادر اجرایی مشخص نشدند ...
2- در مورد چسبش و چسبوندن و این حرفام چشم حتما ! راهنمای وزارتخونه رو هم به روز خواهم کرد و چند تاپیک فکر میکنم این انجمن کم داشته باشه که بعد از حل شدن این مسائل زير و روی غلتک افتادن کار ، اون تاپیک ها رو که زدیم و تموم شد ، اون وقت راهنمای وزارتخونه رو هم به روز میکنیم ! چسبوندن هم الان این تاپیک رو چسبانش میکنم
البته من نظرم اینکه اسم این تاپیک رو بذاريم همون تاپیک گفتگوی جادوگران با وزير و یه دفتر بزنیم که توش رول نويسی صورت بگیره ! خواهشا سیریوس عزيز و ققنوس جان در این مورد نظر خودتون رو بدید !
3- تا مدرسه دوره بعد کی مرده ، کی زندست ؟!
البته فکر میکنم از ابتدای تابستون هم نباید مدرسه دوره بعد رو شروع کرد چون یه عده دانشجو هستن و تا وسطای تیر امتحان دارن و نمیتونن حاضر بشن و دوما یادتون نره که ایشالا قراره تیم ملی بره فینال جام جهانی اون موقع همه فکر و ذهن بچه ها میره به اون سمت و معلم ها خودشون باید سوال کنن و خودشون جواب بدن ! حالا تا اون موقع وقت زياده ولی ممنون از توجهت ... :bigkiss:

-----

خوب خوشبختانه بعد از کلی رایزنی تو مسنجر و پیام شخصی بالاخره به اهداف خیلی شومی رسیدیم ! تبريک به جامعه جادوگری !!

1- در مورد مدرسه مفتخرم که اعلام کنم تلاشمون جواب داد و بعد از کلی بحث و گفتگو موفق شديم که این مدرسه کهن رو که هزاران سال قدمت داره رو باز کنیم ... اگر کسی پیدا نمیشد که این کار رو بکنه من هر جور شده این مدرسه رو راه مینداختم تا عید تموم بشه اما موفق شديم که بعد از ساعتها گفتگو پشت درهای بسته وزارتخانه و به دور از هر خبرنگاری این موضوع رو تموم کنیم ! در یک جلسه فوق محرمانه بین وزير جدید سحر و جادو با مديريت قبلی مدرسه هاگوارتز که همون پیر خرفت هست و در حضور کوييرل عزيز به این نتیجه رسیدیم که در عرض همین هفته و قبل از فرا رسیدن یوم الله جمعه این مدرسه رو راه بندازيم و مفتخرم که اولین اقدام انجام شد و به احتمال فراوان کوييرل عزيز مدیریت این کار رو به عهده خواهد گرفت و اگر به کمک نیاز داشت میتونه روی خود من حساب کنه و اگر هم نه که همه جوره سعی میکنم مواردی که احتیاج داره رو فراهم کنم تا این مدرسه کهن سال دوباره فعالیت خودش رو با وزارت جدید از سر بگیره .
این از اقدام اول که خوشبختانه با موفقیت به پایان رسید !
منتها یه سری کمک نیاز هست و اول از همه باید به تمامی اساتید پیام شخصی داد که درسهای خودشون رو از سر بگیرن و اگر احیانا کسایی هستن که در این مدت از سایت شوت شدن بیرون ( نظیر آلبوس که با فلاکت از سایت بیرون شد ) و یا تغییر شناسه دادن ، باید به جای اونها نیروهای جدید رو جایگزين کنیم و مدرسه رو دوباره برپا کنیم !
اگر کوييرل عزيز چیزی نیاز داشت اعلام میکنه و تمامی نیازها برطرف خواهد شد تا تو دهنی به دولتهای بیگانه باشد که خواهان ذلیل شدن این جامعه جادوگری هستن و نمیخوان جوانان ما به درجات بالای علمی برسند .
تکبــــــــــــــــــــــــــــیر !! :bigkiss:

2- کارگاههای نمایشنامه نويسی هم خوشبختانه دومین اقدامی هست که با موفقیت انجام گرفت !
تبريک مجدد به جامعه شخیص جادوگران !
در این ارتباط هم تلاشهای بسیاری انجام گرفت و مذاکره هایی با مربيهای بزرگ جهان در مسنجر و پیام شخصی انجام گرفت و تونستیم به نتایجی برسیم ... سرژ عزيز ازت ممنونم که اعلام آمادگی کردی و روی تو حساب باز کرده بودم که تجربيات خودت رو در اختیار بچه های تازه وارد بذاری و بعد از اون پست اولم سريعا خودم به نارسیسای عزيز پیام دادم و خوشبختانه روی ما رو زمین ننداخت و علارغم مشغله زياد کاری و مسائلی که به صورت شخصی به من گفت ، حاضر شد این کار رو انجام بده و اداره کارگاههای نمایشنامه نويسی هم به عهده نارسیسای عزيز و سرژ بزرگوار !
البته گفتنیه که نارسیسا کس دیگه ای رو هم به من معرفی کرد و از دید خودش یکی از بهترين نویسندگان سایت هست و به دلیل مطالعه کتابهای زياد و همچنین خلاقیت بسیار زياد میتونه خیلی مفید باشه و ازم خواست که در کنارش باشه اما من خودم این فرد تازه وارد رو انچنان شناخت نداشتم و به خودش سپردم که اگر فکر میکنه میتونه واقعا کمک کنه ، ایشون هم در کنار شما باشه و این موضوع رو دیگه خودتون بین خودتون به توافق برسید !
اگر قبول کردید، سه نفره ادامه بدید و اگرم فکر کردید که از پسش برمیاد که به همین صورت با تفاهم موضوع رو تموم کنید .
ريش و قیچی دست خودتونه ... امیدوارم با نقدهای خودتون بچه های عزيز رو با رول صحیح آشنا کنید که تمام مشکلات در همون مرحله رفع بشه و یا کمتر بشه !
بازم ممنون از هر دوی شما عزيزان ...

3- تالارها رو من هنوز وقت نکردم کامل با ناظرهای عزيز گفتگو کنم ولی یکی از کارهایی هست که اگر انجام بشه واقعا میتونه به رول سایت کمک کنه ... توی همه تالارها باید پست بچه ها نقد بشه و فکر میکنم وظیفه یه ناظر اینکه در تالار خودش بچه ها رو با رول اشنا کنه و اصولش رو یاداوری کنه و فعلا تا اینجا سرگرم دو موضوع بالا بودم ولی از همین الان با ناظرای عزيز تالارها صحبت خواهم کرد که لطف کنن و این کار رو انجام بدن !! هدف کمک به رول بچه ها و به خصوص بچه های تازه وارد در همون تالار خودشون هست و باید در همون ابتدا مشکل همشون حل بشه !
کوييرل عزيز با نظرت موافقم که یه عده رو اصلا نمیشه کاری کرد باهاشون و به قول وبمستر کبیر ... سرور وبمسترهای جهان ( ) به هیچ صراطی مستقیم نیستن به جز حذف کاربر شدن یا بلاک شدن ! این رو خودم هم قبول دارم !
رودلف عزيز لارا وقت کافی برای این کار رو نداره و الان حتی بعضی اوقات از خانه ريدل هم عقب میمونه و باهاش صحبت کردم و اعلام کرده که وقت کافی رو نداره !
آنیتا جان با بیرون انداختن کسی از تالار فکر نمیکنم که چیزی درست بشه ... ما میخوایم به کسایی کمک کنیم که میخوان رول بنویسن اما شاید اصولش رو بلد نیستن و یا کسی نیست که کمکشون کنه ... کسانی که فعالیت نمیکنن که مثل کبريت بی خطر هستن و خودشون هم دوست ندارن که فعالیت کنن ! نمیتونیم بريم قسمشون بدیم که کار کنن !
برای نقد کردن هم بهتره که طرف ناظر باشه و درست نیست کس دیگه ای نقد رو انجام بده ایگور عزيز !
به هر حال بعد از دو اقدام بالا که خوشبختانه با موفقیت تموم شد ، تمام ارتباطات اعم از تلفنی ، میلی ، مسنجری و پیام شخصی در جهت این اقدام هست که ناظران عزيز از این پس تمام رولهای تالار رو نقد کنن !

4- شورای ويزنگامات :

در مورد این موضوع فقط میتونم یه چیز بگم ... " نیدونم "
خودمم موندم تو انتخاب اعضای این شورا و فعلا مکاتبات ماهواره ای رو با دوستان اغاز کردم و یه سری از دوستان قول همکاری دادن و مهم همین انتخابه هست و امیدوارم دوستان هم مسائدت کامل رو با ما داشته باشند .
البته دو تا ملاک عمده دارم برای این کار :
1- کسانی باشن که وظیفشون خیلی سنگین نباشه توی سایت و وقتشون بازتر باشه و بتونن واقعا وقت بذارن .
2- سعی میکنم که از هر تالار یک نفر انتخاب بشه تا به نمایندگی از بقیه نظر بده و از حق اونها دفاع کنه ...!
باز هم منتظر جواب مکاتبات هستم و به زودی جوابش اعلام خواهد شد !

خوب در پایان میگم که دو موضوع اول تقريبا تموم شده هست و از حالا تمام وقت خودم رو بر روی مورد سوم و البته چهارم خواهم گذاشت و در راه حتما نظر دوستان رو که اینجا مطرح میکنند رو هم ملاک قرار خواهم داد !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.