هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شورای ویزنگاموت
پیام زده شده در: ۱۸:۳۱ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
در مورد دسته بندی یه دسته بندی داره میشه که تو انجمن ناظرا و مدیران قبلا توضیح دادم و تقریبا بیشتر ناظرا با اون طرح موافق بودن و اون اجرا میشه و الان با کمک هاگرید و شورای ویزنگاموت در حال دسته بندی هستیم

من خودم با اینکه بشنیم ببینیم کیا به کیا میان به شدت موافقم...
اما بازم حسی که دارم نسبت به این قضیه این که فعالیت طرف تحت تاثیر قرار میگیره...
زاخاریاس اسمیت(قدیم) یه فرد ارزشی بود که من عمرا نمایش نامه هاش رو نمی خوندم اما دمبول شد از این رو به اون رو شد و کلا رول نویسیش یه چیز دیگه شد...
من پیشنهاد می دم کسایی که رول قوی دارن اصلا به فکر این نیفتن شخصیت عوض کنن
این شخصیت ها رو با توجه به سبک سنگین کردن و همین که ببینیم به کیا میان بدیم به رول نویس های متوسط و ضعیف تر...

مورد دیگه ای که هست ترس من از اینه که بحث در آخر به هیچ جا نرسه چون در بیشتر مواقع آخرش مدیرا ممکنه با طرح ها مخالفت کنن...تا جایی صحبت کنید که به اختیارات من مربوط باشه و من دخالت بتونم کنم که به یه جایی برسیم
و بازم می گم اگه فکر هری پاتری کردن رول هستین نمایشنامه هاتون رو به هری پاتر نزدیک کنید...
جواب سولای زاخی رو اگه میشه تا جایی که بشه با توجه به نظر خودم جواب بدم

1 = این تغییرات دلیلش چی بوده ؟

خالی شدن ناگهانی ایفای نقش...کدوم تازه واردی الان انقدر شوق داره تو یه روز 32 تا پست بزنه
امثال من ارزشی اون موقع کم نبودن با اینکه باهاشون برخورد می شد اما عشق جادوگران بودن...
تالار خصوصی ما الان به شدت از قدیم فعال تره...
من اول گیرف بودم ولی مطمئنم که رول اصلی فعالیت بیشتری داشت تا تالار خصوصی...و بعد که اومدم ریون هم همین طور بود

2 = چرا بعد از یک سال ، به جای پیشرفت ما پسرفت داشتیم ؟

این همون بحثی که می گم سرژ الان تنها کسیه که من نوشته هاش رو قبول دارم اما فعال نیست...اون زمان گیلدی داشتیم حاجی داشتیم وقتی آدمایی اینجوری فعالیت می کردن ایفای نقش یه رنگ دیگه ای داشت...فاصله نوشته های بچه ها با نوشته های دارک لرد کلی فاصله داشت این فاصله خیلی مفید بود چون هر کسی خودش رو می کشت یه کم بتونه مثل دارکی یا گیلدی بنویسه...فعالیت طرف کلا فرق می کرد وجود ابر رول نویس ها در اینجا شدیدا احساس میشه

3 = چه کارهایی باید واسه ی این رول مردگی کرد ؟

من همون پیشنهادی که دادم اینه که اعضا رو از تالارشون به نحوی خارج کنیم...یه عده واقعا تو تالارشون خوب می نویسن انطور که من شنیدم برای مثال مریدانوس ولی تا حالا بیرون ندیدم چیزی بنویسه...وقتی شورای ویزنگاموت میاد روی این فرد رنک بذاره معلومه یا فشفشه است یا ماگل چون بیرون تالارشون اونچنان فعال نیست و این قضیه باعث میشه بیاد بیرون تالار

4 = سهم شخصیت های غیر فعال ، شخصیت های اصلی غیر فعال در این مردگی چه قدره ؟
گفتم یه دفه خیلی مهمه که این شخصیت ها در رول باشن چون تمام تازه واردایی که نمی دونن چه خبره هم می نویسن حالا با دل خودشون...اما اینکه بخوایم شخصیت ها رو عوض کنیم حرکتی بس اشتباهه...

من خودم جز کسایی بودم که می گفتم قانون شماره 13 رو بر داریم الان از موافقین سرسختشم...اما باز اینجا اون مسئله هست که می گم این قانون باید ویرایش یا اصلاح بشه نه حذف شه...
چون جدا هرکی به هر گروهی عادت داره باید اونجا باشه...
من خودم طبق تجربه ای که دیدم از همه کسایی که اومدن و رفتن می بینم خوب می تونم با شخصیت ولدی یا دامبل کنار بیام اما اگه گروهم نباشم میمیریم که اون یه چیز دیگس...

خلاصه بازم بگم بحث رو تو محوری نگه دارید که ر اختیارات وزیر باشه چون اون طور که میشه حدس زد اتملا شما هر طرحی یا نظری بدین مخالفت میشه

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۶:۳۸ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
خوب منو مامور بزرگ وزیر بزرگ بادراد ارشاد کرد که گویا اینجا بساط بوق زنی برپاست پس ما هم برویم بوق بزنیم!

اول اینکه خیلی خوب میشد اگه اون اصطلاحات هرماه به روز میشد و تو فرم ثبت نام هم قرار داده میشد که اقا اگه رول میخوای اینو بیگیر بخون!
اونوقت اون فرد همین که وارد میشه حالیش میشه که مثلا همر چیست!!

در مورد شخصیتهای اصلی، من یه بار گفتم بازم میگم، کسی مثل دامبلدور ، ولدمورت، مک گونگال، هری نباید مدیر باشه! چرا؟ چون تمام وقتشو میگیره! نمیذاره به فعالیت رولش برسه! یا اگه قراره مدیر هم باشه، مدیریتو در درجه اول و رول رو در درجه دوم نذاره! نمونه بارز این کار مرلینه!
وقتی ولدمورت شد مدیر بود، اما رول رو ترجیح میداد! مدیریت هم میکرد، اما رولش حسابش جدا بود! حالا بگذریم از اینکه چقدر خوب ولدمورتو احیا کرد و من هنوزم که هنوزه به حساب اون وقتا میترسم تو مسنجر بهش چیزی بگم
الان ولدی و دامبل ما، چرا نیستن؟ چرا فعالیت نمیکنن؟ چرا خیلی به ندرت میبینیم که تو جنگ رؤسا هم پست بزنن؟ چون مدیرن! چون وقتشون کفاف رول و مدیریت با هم رو نمیده! اصلا مدیر باشن! عیبی نداره! ولی کارهایی که بقیه مدیرا میکنن رو نکنن!
اصلا یه کار ساده! روزانه گفتگو با مدیران چند تا پست میخوره؟؟ به جواب دادن به اونا میتونن چند تا رول بزنن! خوب نیست!؟

من انکار نمیکنم که مگی سابق واقعا عالی ایفای نقش کرده، طوری که ما تو گریف خیلی بیشتر از ناظر به حرف اون گوش میکردیم. هری هم خوب بود، بلاتریکس هم، گیلدی هم و....

دلیلش این بود که اون موقع اونا تازه اومده بودن! هنوز تو جو کتاب بودن! داشتن خیالات و تصورات خودشونو تو رول مینوشتن! یه خورده چاشنی اضافه هم میزدن، مثل پلکهای مرلین، ولی بازم با کتاب بودن! رفته رفته این چاشنی ها اضافه تر شد و همونطور که یه بار مرلین گفت، اون وقت که باید ازش جلوگیری نشد.

یه چیز دیگه هم هست که باعث میشه یه کسی که مثلا شخصیت چو چانگ رو برمیداره مثل اون نباشه! چو چانگ جادوگران کجا گریه میکنه؟ کجا با سدریک لاو میترکونه؟ کجا هی دوست پسر عوض میکنه؟ در عوض، چو چانگ کتاب، کجا هی کاراته میزنه؟ کجا با یه پنج پا ازدواج میکنه؟ و...
دلیلش اینه که ما همگی دنبال یکی مثل خودمون میگردیم! در واقع یکی که دوست داریم باشیم! من از اسم چو خوشم میاد، اما از گریه کردناش متنفرم! از کاراته خوشم میاد، واسه همین برای چوی جادوگران هم همینو پیاده میکنم! ما اونی که دوست داریم رو تو رول اجرا میکنیم، نه کتابو!
حالا شبیه ترین فرد به شخصیت خود من(غیر از دوست پسراش) جینی ویزلیه! اما مثلا من میام، میبینم جینی رو گرفتن! در نتیجه میرم سراغ یکی دیگه که خودم بتونم پرورشش بدم! اونطور که میخوام نه طوری که رولینگ میخواد! واسه همینه که رول ما مثل کتاب نمیشه!

(چه بحث فلسفیی شد!)

--------------------------------------

در مورد گروهها:

من کاملا موافقم که هرکس هرگروهیی خواست بره! اوایل همینجوری بود من عشق گریف بودم منو انداختن گریف! اما بعد به خاطر همین که هرکس باید تو گروه خودش باشه، مجبور شدم برم ریون! خوب مسلمه که من فعالیتم اونجا زیادتر از الام تو ریون بود!

ما این سایت میایم که تفریح کنیم، خوش باشیم! وقتی اون جایی نباشیم که دلمون میخواد، این تفریح به چه دردی میخوره؟؟؟

---------------------------

من فکر میکنم میشه کاری کرد که هم اصطلاحات سایت باشه و هم وابسته به کتاب!
این حرفی که لوسیوس گفت، دو دسته کردن رول، خوب قبلا هم گفته بودن اما نمیدونم چرا اجرا نشد! اما میشد که تازه واردی که میاد سایت، وارد قسمت رول اولیه میشه، با کتاب فعالیت کنه! یعنی همون رون و هرمیون و غیره و غیره! شخصیتهای برتر هم که اون نقشهارو دارن تو قسمت اولیه رول مثل کتاب فعایت میکنن!

در عوض وارد قسمت پیشرفته که میشی، چون یخورده قوی شدی میتونی این اصطلاحات و شخصیت جدید هم بکار ببری! به شخصیتت چیزای جدید اضافه کنی! و در کنارش، تو رول اولیه هم فعالیت پاتری بکنی!

میدونم ممکنه یخورده طرح خوبی نباشه، ولی این تنها پیشنهادیه که به ذهن من میرسه!!!

----------------------------
نکته: در مورد مسابقه مگی و هرمیون:
گفته شده که یه داستان بیست خطی بنویسین بفرستین. خوب این داستان مسلما یه کار جدی از آب درمیاد! از کجا معلوم فردی که با اون نوشته جدی انتخاب شده، بتونه فعالیت طنز هم بکنه؟؟؟؟؟؟؟

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
من این قدر بحث و کش مکش رو دوست دارم که نگو !!

نقل قول:
دیگه دوره ی نمید و حاجی و منکرات و این چیزا تموم شده!

این مورد رو بگم . اون دوره ، یعنی دوره ی حاجی و گیلیدی و حالا هر چی ، هر طور بوده ، همیشه ازش به عنوان بهترین دوران ِ رول سایت حرف میزنن !
خب ، وظیفه مون اینه که بیایم بگردیم ببینم اون موقع چی بوده که الان نیست !؟
اون موقع شخصیت ها کمتر بودن ، اون موقع افراد تازه نفس کمتر از الان بوده ، ولی با این حال چرا ما در جا که میزنیم هیچ ، داریم به عقب هم برمیگردیم !
پس ریشه یابی این مکلات ، اگر واقعا علاقه ای به حلشون داشته باشیم ، در درجه ی اول کار وزارت قرار میگیره !

راستش ، حوصله ی نقل قول نداشتم ، خیلی زیاد میشد ! همین طوری نظراتم رو بیان می کنم !

کاهش کیفیت رول ، یه چیز کاملا مشهوده ! کاملا مشخصه و من دقیقا حس می کنم که رول سایت از یه سال پیش تا امسال ، دقیقا توی یه سال این قدر پسرفت داشته که واقعا نمی تونم باور کنم رول توی این یه سال این قدر عوض شده ! « چی گفتم !! »

حالا سوالاتی که پیش میاد اینه :

1 = این تغییرات دلیلش چی بوده ؟
2 = چرا بعد از یک سال ، به جای پیشرفت ما پسرفت داشتیم ؟
3 = چه کارهایی باید واسه ی این رول مردگی کرد ؟
4 = سهم شخصیت های غیر فعال ، شخصیت های اصلی غیر فعال در این مردگی چه قدره ؟

خواهشا هر مدیری یا هر کسی خواست جواب بده ، یه فکری در این مورد بکنه و جواب خود
ش رو بگه !

من بعد از خواندن پست آنیتا توی این جا ، رفتم باهاش توی مسنجر صحبت کردم ، و همون طور که به خودش گفتم خیلی نتیجه ها ازش گرفتم !

حالا یه چیزهایی هست ، لطفا شما هم بهش فکر کنین .
الان برای شما اجرای قوانین بند 13 ایفای نقش مهم تره یا زنده کردن رول !؟
رول ، چیزی بود که حد اقلش یه سال پیش ، افراد رو به خودش جذب می کرد .
ولی الان جذابیت به صفر رسیده تقریبا !
همون طور که من به آنیتا هم گفتم ، ما الان برای هری پاتر و برای رول این جا نیستم . اگر ما الان موندیم کنار همدیگه به خاطر دوستی هامونه ! نه چیز دیگه ای .

من نظرم اینه ، الان خیلی ها رو داریم که چشمشون به یه شخصیت مونده و مطمئنن با این وضعیتی که داریم پیش میریم ، هیچ وقت به اون شخصیت نمیرسن !

ببینین ، الان یکی از بچه ها این حرف رو زد ، گفتش :

همه ی شخصیت های اصلی کتاب توی گریف بودن . هری ، رون ، هرمیون ، تمام ویزلی ها ، دامبلدور ، مگی ، سیریش ، لیلی اونز .

راست هم میگه ، هر کس رو بخوای نگاه کنی ، میبینی توی گریفیندور بوده !
برای همینه الان گریف خیلی شلوغه و همین طو به این خاطر که نصف اعضای تازه وارد به خاطر هری پاتری میرن گریف!
یعنی عشق هری پاتر اونا رو کور می کنه و میرن گریف !!!

من نظرم اینه ، هیچ مشکلی پیش نمیاد اگر کسی که شخصیتی رو می خواد ، توی همون گروه قبلیش کار کنه .
طرف خودش رو می کشه ، صد سال زحمت می کشه توی یه گروهی جا بیفته . اون وقت به راحتی اگر بخواد شخصیت مورد علاقه ش رو بگیره باید بره جایی که معمولا دوست نداره .

یه بار دلیل آوردین که مثلا مگی سرپرست گریف بوده ، نمی توه بر فرض بره به ریون !
خب ، اگر این شخص بره تو گریف ، به جز این که به روحیه ی رول نویسیش ضربه بخوره و از فعالیتش کم بشه ، چه فایده ای براش داره ؟
اگر ما می خوایم رولمون شبیه کتاب باشه ، می تونیم از مگی همه جا با نام سرپرست گریف استفاده کنیم .
اسما سرپرست باشه ، چون اگر واقعا بره گرف هیچ کار مفیدی صورت نمیگیره !

الکی الکی چه قدر حرف زدما ! ولی باور کنین بیشتر از همین قدری که نوشتم واسه ی آنیتا حرف زدم !

به هر حال ، اولین قدم هامون رو اگر درست برداریم ، می تونیم درست راهمون رو ادامه بدیم !
پس سنگ نندازین ، بوق نزنین ، ، تفکر کنین ، نظر بدین ، ، موفق باشین

فقط حذب ، فقط سرژ !

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
بـــــــــــــــــــــــــــــــــــه ! چه بحثی ! منم بیام یه هوهویی بکنم !

سلام می کونم توی همتون(کپی رایت بای حمید کوچولو!) و نظرم رو اعلام می دارم !

در مورد اصطلاحات سایت یه سری صحبتا هست که باید بکنم بنده اینجا . ببینید یه سری اصطلاحات هست بین بچه ها که به کار می برن و فقط هم کسایی ازشون سر در میارن که تو رول سایت یه چند تا پست درست و حسابی خونده باشن . چیزایی مثل چکش ، شیرموز ، جریوس ، کیفسون(!) ، کفی ، آنی مونی ، کلا اسمای مخفف ، یا مثلا پشمک که ما به دامبل می گیم ! و خیلی چیزای دیگه ... من حضور ذهن ندارم فقط یه سریشو نام بردم .
این چیزا رو باید طرف یه چند تا رول خونده باشه تا بفهمه . ولی خود این اصطلاحات خیلی کاربرد دارن . یعنی یه جورایی ساخته شدن تا کار ما رو راحت کنن . مثلا من به جای اینکه کلی زور بزنم و اسم آناکین مونتاگ رو بنویسم می نویسم آنی مونی ... یا مثلا وقتی می خوام بگم طرف داره بی ناموسی کار می کنه ، می نویسم شیرموز می خواد ... جای اینکه کلی توضیح بدم تا خواننده بفهمه که مثلا این تیکه بی ناموسیه !

این اصطلاحا خیلی تو رول کاربرد دارن و خیلی دارن وحشتناک جا میفتن ... یه جورایی جزو فرهنگ جادوگرانی همه ملت جادوگر شدن ... ترک کردنشون خیلی سخته و وقتی کسی مثلا یه رول می نویسه و این اصطلاحاتو به کار نمی بره رولش همچین دلچسب نمی شه ! ... واسه همین دلکندن از اینا خیلی سخته ... حالا اینکه به صلاح هست که برشون داریم یا نه من نظری ندارم .

در مورد هری پاتری بودن ... آقا سایت رولش به هیچ وجه هری پاتری نیست ! ... رولی که فکر کنم نود درصدش شناسه های ساختگی هستن یا شخصیتهای فرعی کتاب ، به هیچ وجه نمی تونه هری پاتری باشه ... وقتی دامبل خاله بازه و سزارین می کنه و نمی دونم هرمیون و مگی نداریم و حذب مبارزه با مدیرا داریم و این چیزا ، اصلا نمی شه به هری پاتری بودن فکر کرد ... به نظر منم خیلی خوب می شه اگه مثلا یه مگی خشک داشته باشیم ، یه دامبل داشته باشیم که فقط و فقط با صبوری و متانت همه چی رو رهبری کنه ... یه رون ویزلی داشته باشیم که با هرمیون تیریپ فرندشیپ داشته باشه ! ... نه اینکه یه جغد داشته باشیم به اسم هدویگ که با لونا لاوگود فرندشیپ داشته باشه !!! ... اگه سایت این چیزا رو بتونه داشته باشه ، من به شخصه خیلی راغبتر می شم تو رول فعالیت کنم ... الان واقعا هدفی نداریم واسه فعالیت ... ولی وقتی اخلاقیات شخصیتا به طور جدی رعایت بشه ، انگار داریم فن فیکشن می نویسیم ... آدم لذت می بره از اینکه می تونه ایفای نقش کنه ! ... اینطور ایفای نقش کردن یه جور هنره ... مگی قدیم به همه فکر کنم ثابت کرد که ایفای نقش واقعی کردن یه هنره !

به قول آنیتا ، عضو تازه وارد که میاد ، اول می ره دنبال هری و هرمیون و رون و دامبل و ولدی ... می ره ببینه که تو کتاب ما ولدمورتمون بدجنس بود ... ولی رولینگ ازش کم نوشته ... به خودش می گه که من برم ببینم ولدی اینجا هم اونقدر بدجنسه ؟ ... به خودش می گه برم بشنامسش ... برم ولدی رو بیشتر ببینم ... بیشتر با شخصیتش آشنا بشم ... بعد امضای ولدی رو می بینه که راجع به ماموریتای خاله بازی بلرویچه ! ... طرف نه می دونه خاله بازی چیه نه می دونی قضیه ماموریت چیه نه می دونه بلرویچ کیه ... زده می شه از سایت ! ... ذهنیت عوض می شه و انگیزه محو می شه ... دلسردی به وجود میاد

من کلا با اینکه خودم و خیلیای دیگه با یه نظر سنجی که به کدوم شخصیت نزدکیتریم ، شخصیتامونو عوض کنیم موافقم !

زیادی هوهو کردم گلوم گرفت برم یه آب و دونی بخورم شما به بحث ادامه بدید بعدا مزاحم می شم !

پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
من هم همین حرف آنیتا رو میگم
آقا جون رول سایت هری پاتری چند تا شخصیت رو باید داشته باشه تا اسم هری پاتر بیاد روش
هری پاتر - رون ویزلی - هرمیون گرنجر - آلبوس دامبلدور- لرد ولدمورت - منیروا مک گونگال - سیریوس بلک- ریموس لوپین-منیروا مک گونگال - جینی ویزلی - اسنیپ

یه سری از این شخصیت ها الان تو سایت هستن و به نظر من اگه میخوای رول فعال بشه باید افرادی با این شناسه ها فعال باشن تا عضو جدید بیاد
هر چی تعداد این شخصیت های فعال بیشتر باشه رول فعال تر میشه
(حوصله ندارم 50 خط بنویسیم خلاصه ی حرفم همینه باز برندارین بگین میخواد پست هاش رو زیاد کنه)

پیام زده شده در: ۱۴:۲۶ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
سلام کیفسون! من اومدم!

الان دفعه ی 4 هست که مینویسم! اصلا خوب در نمی یاد! اه!

ققی حرف خوبی زد که با عوض کردن شخصیت ها چیزی درست نمیشه! چون مسلما اون شخصیتی رو که اول از همه ساختیم، بیشتر دوست داریم!

و یه چیز دیگه هم هست، اینکه شخصیت مربوطه، باید به شخصیت وجودی ما نزدیک باشه! مگه اینکه طرف اند استعداد باشه که با هر شخصیتی خودش رو تطبیق بده.
من باب مثال دارم عرض میکنم:
برادر حمیدی که خودکار و این چیزا تو کارش بوده، کی میتونه الستور مودی رو اداره کنه؟!

خب ببینید، وقتی کسی از اول با کتاب پیش نمیره و به بحثای خارجی فکر میکنه، نمیتونه خودش رو در چارچوب کتاب جا بده!
گرفتین؟!

خود من بدبخت! از اول تابستون داشتم عجز و لابه میزدم که آی این مگی رو بدین من! میتونم ادارش کنم! نخیر ندادن که ندادن! اونوقت وقتی که کردنم ناظر ریون، میگن خب حالا یه بار دیگه پیشنهاد بده!
خب نمیشه دیگه!
حتی گفتم که من که تا آخر تابستون بیشتر نیستم! بیاین حالا سخاوت کنید و بفرستینم ریون! جواب: نــــــه!
من میتونستم مگی رو حداقل تابستون بچرخونم. ولی خب ندادن که ندادن! یا مالی ویزلی که البته زیاد اون رو نمی پسندم!
در هر حال، منظور من اینه که وقتی که یکی دو ماه از عضویت یکی میگذره و فعالیتش شبیه یکی از اعضای کتاب میشه، بدینش به اون دیگه!
آخه چرا گروه گروه میکنین! بذارین بدبخت خوش باشه!
من باب مثال، یکی اومده شخصیت رون ویزلی رو گرفته که والا اصلا به رون نمی خوره! چارتا پست ایولی ازش ندیدیم!

فرهنگ اصطلاحات هم خوبه، اصلا عالیه! اما شما نمیتونین اصل رو فدای فرع کنین که!
حالا یکی 4 بار پستا رو بخونه، میفهمه دیگه!

اما شخصیتهای اصلی چیزهایی هستن که بچه ها رو جذب رول میکنن. یعنی بذار اینجوری برات بگم که تازه وارد اول باید جذب رول بشه، تا بعد به ماجراها آشنا بشه.
بیا پستای ثبت نام الف دال رو بخون. نصفشون که چه عرض کنم، سه چهارمشون توش هری و هرمیون و رون نقش دارن.
این یعنی چی؟؟! این یعنی کسی که می یاد عضو رول سایت میشه، به امید این هست که یه جوری با این شخصیتها ارتباط برقرار کنه و اونچه رو که در خیالاتش متصور میشه، اینجا بنویسه.( فکر بد نکنین!!!)
مثلا خود من، همیشه فکر میکردم که دختر دامبلدور بزرگم و اووووه! کی فکرشو میکرد که آنیتا بشه زن سدریک که مرده! و زن دریکوی خبیث!!!! و عضو یه حذبی باشه که عمرا تو کتاب همچین چیزی داشته باشه!
این مثال رو زدم برای چی؟ برای اینکه قشنگ درک کنین که کسی که تازه عضو سایت میشه، به خاطر کتاب می یاد! و اون جذبه و نو آوری سایت هست که اون رو اونجا نگه می داره.

پس ما اول باید یه کاری بکنیم که اول بتونیم کسی رو تازه وارد رول شده رو نگه داریم و به خواسته هاش برسونیم.
و در عین حال، با رول خود سایت آشنا بکنیمش و کم کم وارد مسائل اصلی بکنیمش!

ترو خدا گرفتین چی گفتم؟! واقعا سعی کردم درست منظورم رو برسونم. دیگه شرمنده!

یه نتیجه گیری کلی هم بکنم:
دلیل اینکه تازه واردها اونجور که باید و شاید، پست نمیزنن، در فعالیتها شرکت نمیکنن و اصولا بعد از یکی دو هفته فلنگ رو میبندن؛ اینه که رول سایت واقعا از هری پاتری بودن در اومده!
یادمه تا چند ماه پیش، چهارتا طلسم کروشیو و ناموسیوس و جریوس مکزیمم بود توی نوشته ها! والا الان که از حق نگذریم، جز توی درس طلسمات و وردهای جادویی که این طلسما آموزش داده میشدن، جای دیگه ای از این طلسما نمیدیدم! سراغ داری به منم بگو!!!
ما حداقل باید یه ذره باز به هری پاتر و کتاباش نزدیک بشیم تا بتونیم به جای اینکه تو سوژه های قدیمیمون دست و بال بزنیم، با چهارتا سوژه ی افراد جدید یه آمپول تقویتی هم به رول بزنیم!
دیگه دوره ی نمید و حاجی و منکرات و این چیزا تموم شده!
ما به این چیزا عادت داریم، پس باید چند نفر با سوژه هاشون نظر ما رو به چیزای دیگه هم معطوف کنن!

ما باید تازه واردها رو کم کم با حذب و مدیر و وزارت آشنا کنیم. بیچاره تا وارد میشه، میبینه طرف رول زده:
_ ادی الهی شیرموزت تموم بشه!
خب بیچاره چی ازز این میفهمه؟! جز اینکه فکر کنه ایناها همش مسخره بازیه و رول رو ترک کنه؟!

اینقدر حرف و مثال دارم که بزنم که ممکنه به پای پستهای 1000 خطی السامور برسه!!!! ( الان چند خط شد؟!!!)

پس فعلا سخن رو کوتاه میکنم تا ببینم شماها چی میگین! و جوابتونو رو بدم!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۲:۲۹ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
خوب با اجازه صاحب نظران....

وزارت باید فعالیتش رو برای ایفای نقش اصلی تعریف کنه تا اعضا عضو ایفای نقش اصلی با اهداف و فعالیت ها وزارت آشنا بشن و به وزارت کمک کنن.

در مورد پست های قبلی هم بگم :

سرژ لرد خوبی بود .... اما خودش نمی خواست لرد باشه من فکر کنم اون می خواست یه چیزی رو ثابت کنه و بره که خوب مسائلی هم مثل همیشه پیش اومد...

آری بهترین لردی که دیدم مرلین بود یعنی همه پتانسیل فعالیت سیاهان میشه گفت از اون زمان شروع شد اعضای مثل خودم من از اون موقع تونستم خودم رو پیدا کنم و کمتر ارزشی باشم ، شخصیت های مثل لارا(بلاتریکس) شارزاس ایبالیوس(رودلف) دراکو و... همه از اون زمان آغاز شد.... اوج فعالیت سیاهان هم تا قبل از رفتن مرلین بود...
بعد از مرلین سرژ باز هم با تمام مشکلاتی که بود حالا چه از سوی ما چه از سوی بقیه جنبه ها تونست خودش رو نشون بده ولی نتونست چیزی رو نگهداره.... ولرد های بعدی هم که برای خود تراژدی های عجیبی داشتن که خوب.....

ولی کرام .... کرام از وقتی لرد شده به نظر من کاری انجام نداده... یا اصلا لرد نبوده.... همون جوری که هری هری نیست....

لرد اومده شخصیت لرد رو گرفته و قدرت مدیریتی خودش .... و به نظر من و همون طوری که ققنوس گفت میتونست و میتونه بهترین کسی باشه که الان میتونه لرد بشه... ولی نه! به نظر من این لرد یعنی کرام بدترین لرد بوده چون نتونسته از لردی خودش استفاده کنه و کاری انجام بده ... البته کرام عالی بود من خیلی شیفته او بودم ولی تا وقتی کرام بود وقتی لرد شده شخصیت لرد هم شده مثل هری پاتر....!

خوب اما بهترین کار برای رول سایت دو دسته کردن ایفای نقش است .... اگه میشد این کار رو انجام داد... حتی خود من هم حتی اگه به ایفای نقش اولیه فرستاده میدشم خوب بود چرا؟ زیرا اونجا تلاش میکردم سعی میکردم فعالیت مرکدم خودم رو پخته ساخته میکردم و برای ایفای نقش اصلی آماده....
-------------------------------------------------------------------------

اما باز هم وزارت ....

وزارت الان نقطه سرنوشت ساز بین پیکار برای رولی پلینگ بهتر با مشکلات است...

ما باید به وزارت بها بدیم تا وزارت و وزیر و کارکنان زحمت کشش مثل برادر هاگرید و بادراد ریشو که خیلی هم زحمت میکشه بتونن اهداف رول پلینگ عالی و در حد خوب سامان اداه شده داشته باشیم... این که به مشارکت همه اعضا رول بستگی داره ما باید ایفای نقش حساب شده و هدف دار و زیبا داشته باشیم .... رول پلینگ باید منظم باشه افرادی که وارد میشن باید آهگاه باشن و ... برای این کار باید رول پلینگ رو به دو بخش تقسیم کرد.... در رول پلینگ اولیه افراد میتونن با رول نویسی با فرهنگ اصطلاحات فروم با خیلی چیز های دیگه آشنا بشه و نظم رو یاد بیگره و بعد وارد رول اصلی بشه... اینجوری نه فقط بلکه هم هاعضا می فهمن تعداد پست مهم نیست.... کوتاه نویسی و اعلام حضور مهم نیست بلکه رولی زیبا ملاک است.

جادوگران

پیام زده شده در: ۵:۴۳ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
نقل قول:
این مورد تقصیر خودمونه ! راحتی خودمون رو به خیلی از مسائل ترجیح میدیم !
مثلا یه کاربری که داره تلاش می کنه هر روز پست بزنه ، رول بزنه ، توی پستش نمیاد صد بار بگه آناکین مونتاگ !
به جاش سه سوت میگه آنی مونی یا یه مدتی شده بودی آنی اسی !
این هنوز واسه ی ما جا نیفتاده که زیبایی رولمون رو به سریع نوشتن ترجیح ندیم !
اگر بتونیم این مطلب رو جا بندازیم ، یکی از همین مشکلاتی که شما بهش اشاره کردین حل خواهد شد

و صد البته این چیزی نیست که وزیر یا مدیر و یا ناظر بخواد براش کاری بکنه !
این وظیفه ، وظیفه ی همه ی ماهاست ، همه ی دوستداران رول پلینگ

من اگه بخوام با دید خودم به عنوان روزی که کاربر تازه وارد بودم بگم...
درسته هیچی سر در نمیاوردم و اولین پست رولی که زدم به دقت یادمه که بدون توجه به شخصیت های سایت راجب مگی اسنیپ و دمبول خودم نوشتم...
اما بعدا که مثلا فهمیدن عله چیه یا مثلا اسم های دیگه بوق شپلخ و موارد دیگه برای خودم ایفای نقش شیرین شد...
این قضیه حرف هایی که برای راحتی خودمون می زنیم یا از خومون اختراع می کنیم برای من در اوایل جذاب بود...
اما خوب الان هرکی دو روز فعالیت می کنه روز بعدی اسم مخففش هم میاد...نمونه اش خودم روز بعد عضو شدن تو اومدم تو چت باکس زدم ریشو چون اصلا حال نداشتم کامل بنویسم...
خیلی سریع داریم پیش میریم در این کار...
مدتی که به فکر به روز کردن فرهنگ اصطلاحات فروم هستم اما بحثش رو پیش نیاوردم چون الان وزارت خونه دوتا کار در حال حاضر با هم انجام میده خواستم حداقل یکیش تموم شه تا اون یکی رو شروع کنم...
من خودم بعد ان ماه از فعالیتم این تاپیک رو دیدم و در اون لحظه انقدر جو گیر شدم که تو تمام پستم از اون اصطلاحات استفاده کردم..

اما من پیشنهاد دارم در این مورد فرهنگ اصطلاحات رو با همکاری چند تا از بچه ها به روز کنیم...و دائم جلوی چشم کاربرا باشه...
و بعد از اون نذاریم تو ایفای نقش اصلی هر روزی یه مخفف جدید یا یه اسم جدید مثلا کفی بیارن

در آخر نظر من اینه اول فرهنگ اصطلاحات رو به روز کنیم بعد به فکر این بیفتیم جلوی هر روز حرف جدید زدن رو بگیریم

نقل قول:

این مورد که شما میگی ، دو تا دلیل داره :

1 = این دلیل رو خودت بهتر میدونی ، طرف نمی خواد پستاش صفر بشه !
2 = طرف به خاطر گروهی که مجبور میشه به اون بره ، اصلا از خیر شخصیتش می گذره !

حالا توضیحاتی در مورد بند دوم :
مثلا یادم نمیره توی یک عدد کنفرانس ناظرا با مدیرا یکی از اعضای برتر سایت می خواست بره شخصیت مک گونگال رو بگیره ، ولی به خاطر این که باید میرفت گریف و گروهش رو نمی خواست عوض کنه از خیر این شخصیت گذشت !
که بعد از اون کنفرانس ، یه نظر سنجی گذاشته شد که در کمال تعجب نتیجه ش مخالف افکار ملت شد !
این مشکل رو اگر بتونیم حل کنیم ، خیلی از شخصیت ها خود به خود گرفته میشه !

نمونه ش ، خود من !
این چهارمین شخصیته که توی این سایت باهاش فعالیت کردم ! پس مورد یک اصلا برام مهم نیست !
مورد دو برام خیلی مهمه . من رفتم شخصیت پیتر رو گرفتم ، چون می خواستم برم هافل فعالیت کنم .
با زور و جنگ و دعوا من رو فرستادن گریفیندور .
نتیجه ش این شد که یه مدتی بی پیتر بودیم و به جاش زاخی داشتیم

خودت اگه چهارتا شخصیت داشتی...
فکر کن ببین با کدوم فعال تر بودی
من به شخصه فعالیت ماروولو رو از زاخی بیشتر و فعالت زاخی رو خیلی بیشتر از بادراد می دونم...خودتم فکر کنی می بینی اینجوریه
تو عادت داشتی به شخصیتت و هر دفه که عوض می کنی از میزان فعالیتت کمتر میشه چون خسته میشی خودت رو با شرایط جدید وقف بدی...
به شخصه با اینکه کسی چون اسمش دامبل یا مگیه باید بره حتما گیرف مخالفم...
برای مثال میلاد و سجاد میشه گفت هافل بدون عضو خالیو ساختن...
هنوزم پست های سال پیش تو انجمن مدیران هست که دمبول و سرژ می گفتن دارن دوتایی با هم چت می کنن تو تالار هافل(هیچ عضوی رسما نداشت)
الان سرژ با میل خودش از هافل رفت
و دمبول تقریبا به زور رفت و من شک ندارم الانم که گیرفه صبح تا شب حرص هافل رو می خوره که چه بلایی سر این گروه میاد...
و در آخر بگم باز هم خیلی بده کسی رو به خاطر اسمش بندازیم تو گروهی که دوست نداره

نقل قول:
در دو دوره ی گذشته ی مرگ خواری ، یعنی دو لرد گذشته ، هیچ لردی به اندازه ی این لرد ، کرام ، به نظر من واقعی نبوده !
همه شون یک مشکلی توی کارشون بوده که تقصیر خودشون هم نبوده ! قدرتشون کم بود.
ولی این سری با لرد شدن کرام ِ قبلی ، مسئله فرق کرده !
مطمئنن باید یه فرقی داشته باشه و همه لذت ببرن ازش !
من که به شخصه خیلی راضیم از این دوره . بهترین لرد بوده از وقتی من اومدم ، یعنی دقیقا از یه سال و یه روز پیش !

دو لرد گذشته یعنی بوبو و سرژ
سرژ کارش بد نبود و همون طور که می دونی با مشکلایی که خود مرگخوارا واسش درست کردن از اون اول نذاشتن لرد خوبی باشه...شخصیت لرد چه در حالت رول و چه در حالت غیر رولش وقتی پست می زنه جدا باید ارباب باشه...
کسی نتونه به لرد اعتراض کنه تا لرد بتونه کارش رو انجام بده...

پویان جدا خوب سیاها رو فعال کرد اما اگه بخوام تو لرد ها به نظر شخصی خودم مرحله ای بدم سومین لرد خوب سایت بود...

بی شک کار مرلین حرف نداشت هم هوای سفیدا رو داشت هم سیاها...
خودش دو گروه رو درست حسابی بالا کشید...
اون موقع هنوز دمبول نداشتیم من ناظر محفل بودم...و با چوچانگ نشستیم ریشه آلبوس رو به زبون لاتین در آوردیم(آدمای علاف ) و اومدیم طبق کتاب عمل کنیم...
یه شخصیت ساختیم سر رودریک آلبوا یا یه چیزی تو همین مایه ها که الان یادم نیست فنگ این شخصیت رو گرفت و دمبولی هم مرده بود...
نمی دونم کار مرلین بود یا بچه ها کارشون رو بلد بودن...
در هر صورت ماموریت سیاه ماموریت سفید و این حرفا نداشتیم
هماهنگی از قبل هم نبود
رضا به مرگ خوارا می گفت برین فلان جا پست بزنین از این ساعت تا این ساعت خودشم می دید چی میشه وسطش محفلی هم رزرو می کردن جواب می دادن...
خلاصه بگم چیز خاصی نبود اما هرچی سفید و سیاه داشت اون موقع سایت فعالیت کردن و واقعا الانم من پست های اون زمان رو می خونم لذت می برم( کلا سیاه و سیفدا خیلی کم بودن چون اولایی بود که سایت داشت از کما در میومد)
در هر صورت مرلین با تجربه یا قدرت خودش کل وقتش رو واسه این دو گروه گذاشت تا تونست یه فعالیت درست حسابی از اینا بسازه...
الان دمبول ما که رسما دیگه تو محفل نیست باشه هم به اندازه ای که باید دامبلدور بالای سرش باشه نیست
لرد هم همین طور به اون اندازه که باید یه لرد فعالیت داشته باشه نداره...

بررسی کنیم مرلین مدیر بود اما کل وقتش رو برای این سیاه سفیدا گذاشت..کارش درست شد...
بعدش سرژاومد و خود مرگخوارا نذاشتن فعالیت کنه و اصلا بیچاره به هیچ جا نرسید
بوبو اومد که دو دستگی ایجاد شد شایدم سه دستگی
عده ای می گفتم کی هست بو بو چرا لرد شد
عده ای ناراحت بودن چرا خودشون لرد نشدن
عده ای سبک نوشتاری بوبو رو نمی پسندیدن

الانم پویان بهترین لردی بود که می تونست بیاد اما به نظر تو دو دسته فعالیت هیچکدوم از سر دسته ها ش به اون اندازه ای نیست که باید باشه...
مسابقه برگذار کردن نه می تونه لرد تعیین کنه نه دمبول نه مگی و نه هرمیون...
باید اینو از شخصیت افراد تشخیص داد...
آخرین مگ مگی که سایت داشت جدا خشک بود...
و شخصیت مگی تو خونش بود
مسابقه هیچ چیز رو عوض نمی کنه و باز هم این کسایی که با مسابقه میان به احتمال 90% شخصیت رو رها می کنن...

اگه بخوایم دنبال کسایی باشیم که بتونن از پس این شخصیت ها بر میان و مثل اونا باشن...

لرد باید قدرت داشته باشه کسی که جدا کاربرا از پست زدنش بترسن و به فکر خوابندن کلش باشن

دمبول باید آدمی باشه که تو ایفای نقش همه به چشم یه لیدر بهش نگاه کنن به چشم یه رهبر

مگی یه آدم خشک تو کاربرا که خوب می نویسه اما نباید زود جوش باشه نه باید زود بگو بخند کنه...طنز بنویسه اما استیل شخصیت خشک باشه...

خلاصه الان در حال حاظر هیچ شخصیتی اصلیی با فرد مورد نظر نمی خونه جز لرد الان که جدا وقت کم میذاره
به نظر من بازم در مرحله چهارم کار اگه بتونیم و نگن مسابقه حتما باید برگذار شه واسه بقیه شخصیت های اصلی جز ولدی الان بگردیم دنبال آدمش...

زیاد حرف زدم با معذرت از اینکه سرتون درد اومد
ققی کیفسون

ویرایش شده توسط ققنوس در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۲۷ ۵:۵۳:۳۶

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۰:۴۹ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
نقل قول:
خوب من یه چیزی رو بگم یه عضو جدید تو سایت مثلا خیلی از شناسه ها رو نمیشناسه و نمیتونه جذب رول بشه مثلا خیلی ها تو کتاب به زور اسم مونتاگ رو شنیدن و اسم آناکین مونتاگ رو اصلا نشنیدن و حالا مثلا تو رول میگن آنی مونی طرف شک میکنه آنی مونی چیه آدمه خوردنی پوشیدنی و .... خیلی از شناسه ها اینطورین بچه ها نمیشناسنشون خوب این باعث میشه در ظاهر این بحث رول برای جدید ها غیر هری پاتری بشه چون همه از کتاب هری پاتر شخصیت های . رون و هری و هرمیون و ... رو میشناسن خوب الان این شخصیت ها تو رول نیست

این مورد تقصیر خودمونه ! راحتی خودمون رو به خیلی از مسائل ترجیح میدیم !
مثلا یه کاربری که داره تلاش می کنه هر روز پست بزنه ، رول بزنه ، توی پستش نمیاد صد بار بگه آناکین مونتاگ !
به جاش سه سوت میگه آنی مونی یا یه مدتی شده بودی آنی اسی !
این هنوز واسه ی ما جا نیفتاده که زیبایی رولمون رو به سریع نوشتن ترجیح ندیم !
اگر بتونیم این مطلب رو جا بندازیم ، یکی از همین مشکلاتی که شما بهش اشاره کردین حل خواهد شد

و صد البته این چیزی نیست که وزیر یا مدیر و یا ناظر بخواد براش کاری بکنه !
این وظیفه ، وظیفه ی همه ی ماهاست ، همه ی دوستداران رول پلینگ

نقل قول:
و یه چیز دیگه : خیلی از بچه ها حاظر نیستن شناسه ی قبلیشون رو ببندن و برن یه شناسه ی جدید باز کنن مثلا خود من یه بار این کار رو کردم ولی الان اگه حتی شناسه ی هری پاتر به من پیشنهاد بشه حاظر نیستم این شناسه رو ببندم

این مورد که شما میگی ، دو تا دلیل داره :

1 = این دلیل رو خودت بهتر میدونی ، طرف نمی خواد پستاش صفر بشه !
2 = طرف به خاطر گروهی که مجبور میشه به اون بره ، اصلا از خیر شخصیتش می گذره !

حالا توضیحاتی در مورد بند دوم :
مثلا یادم نمیره توی یک عدد کنفرانس ناظرا با مدیرا یکی از اعضای برتر سایت می خواست بره شخصیت مک گونگال رو بگیره ، ولی به خاطر این که باید میرفت گریف و گروهش رو نمی خواست عوض کنه از خیر این شخصیت گذشت !
که بعد از اون کنفرانس ، یه نظر سنجی گذاشته شد که در کمال تعجب نتیجه ش مخالف افکار ملت شد !
این مشکل رو اگر بتونیم حل کنیم ، خیلی از شخصیت ها خود به خود گرفته میشه !

نمونه ش ، خود من !
این چهارمین شخصیته که توی این سایت باهاش فعالیت کردم ! پس مورد یک اصلا برام مهم نیست !
مورد دو برام خیلی مهمه . من رفتم شخصیت پیتر رو گرفتم ، چون می خواستم برم هافل فعالیت کنم .
با زور و جنگ و دعوا من رو فرستادن گریفیندور .
نتیجه ش این شد که یه مدتی بی پیتر بودیم و به جاش زاخی داشتیم

نقل قول:
در مورد مرگخوار ها هم یه نکته رو من بگم
کل صفحه های که ولدمورت توی کتاب هست به زور به 20 صفحه میرسه ولی خوب اسمش تقریبا همه جا هست توی رول هم همینه برای همین خیلی شبیه به کتاب شده و چون فعالیت مرگخوار ها مخفیه و تو کتاب زیاد بهش اشاره نشده دست ما باز تره ولی در مورد محفل تقریبا توی تمام کتاب هستن و کوچیک ترین جنبه های زندگیشون نوشته شده همین باعث شده که یه مقدار تفاوت جزئی که به وجود میاد باعث گیج شدگی اعضای جدید بشه
الان اگه نگاه کنید فعال ترین عضو های جدید سایت هم سیاه هستن نه سفید

در دو دوره ی گذشته ی مرگ خواری ، یعنی دو لرد گذشته ، هیچ لردی به اندازه ی این لرد ، کرام ، به نظر من واقعی نبوده !
همه شون یک مشکلی توی کارشون بوده که تقصیر خودشون هم نبوده ! قدرتشون کم بود.
ولی این سری با لرد شدن کرام ِ قبلی ، مسئله فرق کرده !
مطمئنن باید یه فرقی داشته باشه و همه لذت ببرن ازش !
من که به شخصه خیلی راضیم از این دوره . بهترین لرد بوده از وقتی من اومدم ، یعنی دقیقا از یه سال و یه روز پیش !

فقط حذب ، فقط سرژ !

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
گفتی این بحث رول رو بکشیم به وزارت خونه من هر چی گشتم غیر از این تاپیک چیز دیگه ای پیدا نکردم برای همین اینجا میزنمش
ادامه ب حث نحوه ی برخورد در مورد شناسه ها

راستش در مورد حرف ققنوس در مورد شناسه ها

خوب من یه چیزی رو بگم یه عضو جدید تو سایت مثلا خیلی از شناسه ها رو نمیشناسه و نمیتونه جذب رول بشه مثلا خیلی ها تو کتاب به زور اسم مونتاگ رو شنیدن و اسم آناکین مونتاگ رو اصلا نشنیدن و حالا مثلا تو رول میگن آنی مونی طرف شک میکنه آنی مونی چیه آدمه خوردنی پوشیدنی و .... خیلی از شناسه ها اینطورین بچه ها نمیشناسنشون خوب این باعث میشه در ظاهر این بحث رول برای جدید ها غیر هری پاتری بشه چون همه از کتاب هری پاتر شخصیت های . رون و هری و هرمیون و ... رو میشناسن خوب الان این شخصیت ها تو رول نیست

بگذارین یه مثال بزنم : یه تاپیک هست به اسم دامبل و خانواده که از عید تقریبا خوابیده ولی توی این چند ماه اخیر تنها تاپیکی بود که دیدم رون و هری و هرمیون توش باشن و یادمه تو خبر نامه ی سایت نوشته بود جایی که تازه وارد ها خیلی بهش علاقه دارن

و یه چیز دیگه : خیلی از بچه ها حاظر نیستن شناسه ی قبلیشون رو ببندن و برن یه شناسه ی جدید باز کنن مثلا خود من یه بار این کار رو کردم ولی الان اگه حتی شناسه ی هری پاتر به من پیشنهاد بشه حاظر نیستم این شناسه رو ببندم

همین موضوع رو یه کم پیچیده میکنه

در مورد مرگخوار ها هم یه نکته رو من بگم
کل صفحه های که ولدمورت توی کتاب هست به زور به 20 صفحه میرسه ولی خوب اسمش تقریبا همه جا هست توی رول هم همینه برای همین خیلی شبیه به کتاب شده و چون فعالیت مرگخوار ها مخفیه و تو کتاب زیاد بهش اشاره نشده دست ما باز تره ولی در مورد محفل تقریبا توی تمام کتاب هستن و کوچیک ترین جنبه های زندگیشون نوشته شده همین باعث شده که یه مقدار تفاوت جزئی که به وجود میاد باعث گیج شدگی اعضای جدید بشه
الان اگه نگاه کنید فعال ترین عضو های جدید سایت هم سیاه هستن نه سفید

من این پست رو هم توی نحوه ی برخورد زدم هم تو دفتر وزیر تا هر جا مناسب تره ادامه پیدا کنه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.