هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی گلگومات
پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

گلگومات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۷ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۹۰
از كنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
نقل قول:
1-آيا گلگومات هم به تقليد پدرش(آلبوس دامبلدور)ريش داره؟

2-اون نوشيدني كه گلگومات خورد غير مجاز بود يا مجاز؟آيا وزارت شما از اين موضوع حمايت ميكنه؟

3-چرا گلگومات و طرفدارانش درخواست آلبوس رو رده كرده و به شدت ترسيدن؟

4-آيا شما براي وزير شدن دست به هر كاري ميزنيد؟

5-آيا شما واقعا زياد غذا ميخورين؟آيا اين باعث نميشه كه پول هاي مملكت به فنا بره؟

6-تيكه اي دامبلدور اشاره كرد كه شرطش درد داره..اين درد مربوط به كجاست!؟

1.از اونجايي كه صورت گلگومات رو سراسر پشم فرا گرفته اين تفكيك ريش از پشم خودش نياز به چندين كارشناس مجرب و خبره داره.اما خوب با يه سري محاثبات فيثاغورثي ميشه جواب شما را با "بله" پاسخ داد.

2.ما نوشندني هاي غير مجاز رو بهشون رنگ آسلامي ميزنيم ، كلا شعار وزارت ما اينه ، بيناموسي كنيد در زير سايه ي آسلام ، كلاس خصوصي برگذار كنيد در زير سايه ي آسلام ، اما يادتون باشه هر بوقي خورديد حتما زير سايه آُلام باشه.

3.اين جوابش پُر واضحه ، اومديم و ما به اين درخواست البوس تن داديم و وي از ما حمايت كرد و ما وزير شديم ، آخه ما بايد بتونيم روي صندلي وزارت جلوس كنيم يا نه ؟! اگه به درخواست البوس تن ميداديم عمرا ميتونستيم روي صندلي وزارت جلوس كنيم چرا كه نشيمن گاهمون به كلي منحدم ميشد

4.ما فقط براي وزارت دست به يك كار ميزنيم ، اون هم اين است كه يك اي پي چنجر نا قابل روي پي سي نصب ميكنيم و ميشينيم صبح تا شب شناسه ميسازيمو به خودمون راي مديدم.

5.مردم وظيفه دارن وزيرو ساپورت كنن تا بتونه خوب فكر كنه ، از اونجايي كه بنده از طريق شكم و معده فكر ميكنم پس هميشه بايد معده ام پر باشه در غير اين صورت نميتونم با افكار سازنده ام جادوگران رو اباد كنم.

6.ناحيه نشيمن گاه و اطراف!!

اگه كسي يه بار زد توي گوش تو ، تو دو بار با چماغ بزن تو سرش.

يكي از ضرب المثلهاي غول ها

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۸ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
دوربين روي در زوم ميكنه..گلگومات بر روي صندلي بزرگي نشسته و با دقت به در خيره شده و به شدت غذاهايي كه طرفدارانش براش آوردن رو مي بلعه!چشماش سنگين شده و در حال به خواب رفتنه كه بالاخره در ستادش باز ميشه!

چندين نفر با ريش و پشم بسيار بلند و سفيد وارد ميشن.اين افراد به قدي ريش دارن كه در حال راه رفتن،زمين زير پاشون رو تميز ميكنن.گلگومات با بي خيالي به اونها خيره ميشه و انگوري به درون دهانش ميندازه!بطري حاوي نوشيدني مشكوكي بر ميداره و بر روي لبانش ميذاره و چند قطره سر ميكشه!نوشيدني همينجور از دهنش بيرون ميريزه و تمام ستاد رو به گند ميكشه!
(اوج فضا سازيه ها)!

شخصي كه انگار سر دسته اون جمعه جلو مياد و شروع به حرف زدن ميكنه!

-اينجانب،آلبوس دامبلدور معاون حذب ريش بلند ها براي حمايت از شما به اينجا آمده ايم..اين حمايت يه شرط داره كه اونم درد داره !
-هووووم..پدر..آلبوس ميدونستم بالاخره به كمكم ميايي!
-ساكت شو پسرك..تو هم مثل بقيه كانديداهايي..اگر قبول ميكني كه با من به يه اتاق تاريك بيايي حذبم ازت حمايت ميكنه و اگر نيايي هم ستادتون رو تحريم ميكنيم.

و گلگومات و تمام طرفدارانش به صورت در ميان!

---------------
سوالات از متن بالا:

1-آيا گلگومات هم به تقليد پدرش(آلبوس دامبلدور)ريش داره؟

2-اون نوشيدني كه گلگومات خورد غير مجاز بود يا مجاز؟آيا وزارت شما از اين موضوع حمايت ميكنه؟

3-چرا گلگومات و طرفدارانش درخواست آلبوس رو رده كرده و به شدت ترسيدن؟

4-آيا شما براي وزير شدن دست به هر كاري ميزنيد؟

5-آيا شما واقعا زياد غذا ميخورين؟آيا اين باعث نميشه كه پول هاي مملكت به فنا بره؟

6-تيكه اي دامبلدور اشاره كرد كه شرطش درد داره..اين درد مربوط به كجاست!؟

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۷

گلگومات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از كنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
از طرف جاسوس یکی از کاندیدها
ای گلگومات زود باش خودت را لو بده به ما اطلاع دادن تو قبلا در خدمت لرد ولدرمورت بودی زود باش از خودت دفاع کن البته لازم است بدانی هر گونه هرفی بر علیه استفاده می شه.

همچنین به ما گفتن تو با لرد سیاه همکاری کردی تا پسر من هری پاتر را بکشی زود از خودت دفاع کن البته چه دفاع بکنی و چه دفاع نکنی مجرمی

در ضمن به ما این رو هم گفت که تو در پرونده هسته ای وزارت خونه هم دخالت کردی بدون این که در وزارتخانه سمتی داشته باشی و جون مردم رو به خطر انداختی.

گوش کن آخرین خبری که از تو به من رسیده اینه تو یه چوبدستی جدید ساختی این چوبدستی مثل صلاح کشتار جمعی می تونه تعداد زیادی رو یک جا بکشه زود باش بگو و از خودت دفاع کن

خوب جوابم رو بده
مرسی

يكي از افتخاراتي كه بنده در هر محفلي ميشينم ازش دم ميزنم همين خدمت در ركاب لرد ولد مورت بوده است .
اما به هر حال بعد از مدتي آسلام ما را به راه خودش كشيد و ما توبه كرديم و به محفل رفتيم تا فعاليت هاي سياهمان را رنگ سفيد بزنيم ، اما متاسفانه حاصل رنگي خاكستري شد .

اين هري پاتر يا به عبارتي عله پاتر خودمون كه در سايه مديريت چاق و چله در حال ادامه ي بقاست ، شما از مرگ كدوم پسر حرف ميزني ؟!
البته بنده همينجا اعلام ميدارم به شخصه تمايل شديدي براي كشتن عله شخص اول مملكت دارم شايد RPG سلاح مناسبي براي اين كار بشه.

شما در اينجا ميبايست نوع هسته رو مشخص ميكردين ، كه منظور هسته ي البالوست يا شفتالو و يا بقيه مركبات ...
چون سوال شما داراي ابهام و ايهام است بنده بهش پاسخ نميدم.

اين چوبدستي رو من نساختم اين چوبدستي رو عله پسر نا خلف خودت ساخته و اسمش هم منوي مديريته كه روزانه با بالاك شونصد هزار نفر استكبار عله رو به همگان ثابت ميكنه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۷

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
از طرف جاسوس یکی از کاندیدها
ای گلگومات زود باش خودت را لو بده به ما اطلاع دادن تو قبلا در خدمت لرد ولدرمورت بودی زود باش از خودت دفاع کن البته لازم است بدانی هر گونه هرفی بر علیه استفاده می شه.

همچنین به ما گفتن تو با لرد سیاه همکاری کردی تا پسر من هری پاتر را بکشی زود از خودت دفاع کن البته چه دفاع بکنی و چه دفاع نکنی مجرمی

در ضمن به ما این رو هم گفت که تو در پرونده هسته ای وزارت خونه هم دخالت کردی بدون این که در وزارتخانه سمتی داشته باشی و جون مردم رو به خطر انداختی.

گوش کن آخرین خبری که از تو به من رسیده اینه تو یه چوبدستی جدید ساختی این چوبدستی مثل صلاح کشتار جمعی می تونه تعداد زیادی رو یک جا بکشه زود باش بگو و از خودت دفاع کن

خوب جوابم رو بده
مرسی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷

گلگومات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از كنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
من سعی کردم با ارشاد نامم راه درست رو به تو نشان بدم! بوق بر تو باد! الحق که گلگومات بن دامبل هستی!

1-با اینکه عضو تازه واردی هستی و با شناسه گلگومات به تازگی فعالیت جدیدی رو شروع کردی انگیزت از شرکت در این انتخابات چی بود؟ یعنی تا این حد اعتماد به نفست بالاست؟!

2-در صورتی که وزیر بشی برنامت برای وزارت چیه؟ همونطور که میدونی وزارت چندین ماهه که خوابیده و فعال کردن مجدد اون نیاز به یک رول نویس خوب و توانا با مدیریت عالی داره نه به غولی مثل شما که فقط به زور بازوش تکیه کرده!

3-به نظر شما افراد تازه وارد و با انگیزه برای معاونت وزارت مناسب تر هستن یا افراد قدیمی و با تجربه؟

4-اگر وزیر بشی رابطه ات با آلبوس دامبلدور چه تغییری می کنه؟ امکان داره اونقدر غرق قدرت بشی که حتی کسی که کمک زیادی بهت کرده و با کلاس های خصوصی و شبانه اون بوده که به اینجا رسیدی رو فراموش کنی؟

5-نظر شما راجع به حقوق ساحره ها چیه؟ این درسته که در وزارت شما ساحره ها جایی ندارن؟!

6-با توجه به اینکه شما یکی از اعضای محفل ققنوس هستید در صورتی که وزیر بشید این گروه رو ترک می کنید؟ چه برنامه ای برای مرگخواران دارید؟

7-در راستای خز نمودن عدد مقدس به طور کامل!

1.به نظر من يكي از مهم ترين شاخصه هاي يك وزير خوب اينه كه اعتماد به نفس داشته باشه ، چون فردا روز قراره كل رول رو بسپارن دست اين بنده خدا ، اگه اعتماد به نفس كافي نداشته باشه براي اداره رول هيچ وقت موفق نخواهد شد ، همونطور كه قبلا گفتم شايد تازه واردي كه انگيزه و فعاليت مناسب داشته باشه بتونه از يك فرد با سابقه كه فعاليت چنداني نداري ، فعاليت بهتري داشته باشه.

2.هوووم !

به نظر من وزارت الان توي وزارت تاپيك به درد نخور خيلي هست ، تاپيكايي كه فقط به قصد بستن مسئوليت به ريش يكي از اعضا زده شدن ، من اگه وزير بشم بيشتر اين مسئوليت بازي ها رو تعطيل ميكنم و سعي ميكنم با دادن سوژه خوب به انجمن وزارت اون رو فعال نگه دارم.

3.خوشبتانه من امكان انتخاب دو معاون رو دارم ، برنامه اي كه دارم اينه كه يكي از اونها رو از اعضاي تازه وارد انتخاب كنم و از اينگيزه و فعاليتش سود ببرم و ديگري رو از افراد با سابقه تا تجربه اون در اداره وزارت به كمكم برسه.

4.به نظر من وزارت اصلا قدرت خاصي نيست بلكه يك رنك كذايي كه بالاي سر فرد مياد و يك بار مسئوليت و تنها يك دسترسي ساده به انجمن وزارت ، در نتيجه اين مسئوليت اصلا ارزش اونو نداره كه بيخيال البوس دامبلدور بشم

5.اتفاقا در وزارت من تنها چيزي كه نقش داره ساحرست و جادوگران در وزارت من نقشي ندارند چرا كه به نظرم هر چي ساحره بيشتر در اطراف وزير باشه روحيه ي وزير بهتره و در نتيجه بهتر ميتونه به ايفاي نقش برسه.

6.صد در صد از اين گروه استعفا ميدم ، يه سري برنامه ها براي ارتش دارم كه لازمه اش اينه كه خودم عضو هيچ گروهي نباشم ، گاهي طرف مرگخوارام ، گاهي هم طرف محفل ققنوس.

7.خوب جواباي منم به عدد مقدس رسيد

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۰ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
من سعی کردم با ارشاد نامم راه درست رو به تو نشان بدم! بوق بر تو باد! الحق که گلگومات بن دامبل هستی!

1-با اینکه عضو تازه واردی هستی و با شناسه گلگومات به تازگی فعالیت جدیدی رو شروع کردی انگیزت از شرکت در این انتخابات چی بود؟ یعنی تا این حد اعتماد به نفست بالاست؟!

2-در صورتی که وزیر بشی برنامت برای وزارت چیه؟ همونطور که میدونی وزارت چندین ماهه که خوابیده و فعال کردن مجدد اون نیاز به یک رول نویس خوب و توانا با مدیریت عالی داره نه به غولی مثل شما که فقط به زور بازوش تکیه کرده!

3-به نظر شما افراد تازه وارد و با انگیزه برای معاونت وزارت مناسب تر هستن یا افراد قدیمی و با تجربه؟

4-اگر وزیر بشی رابطه ات با آلبوس دامبلدور چه تغییری می کنه؟ امکان داره اونقدر غرق قدرت بشی که حتی کسی که کمک زیادی بهت کرده و با کلاس های خصوصی و شبانه اون بوده که به اینجا رسیدی رو فراموش کنی؟

5-نظر شما راجع به حقوق ساحره ها چیه؟ این درسته که در وزارت شما ساحره ها جایی ندارن؟!

6-با توجه به اینکه شما یکی از اعضای محفل ققنوس هستید در صورتی که وزیر بشید این گروه رو ترک می کنید؟ چه برنامه ای برای مرگخواران دارید؟

7-در راستای خز نمودن عدد مقدس به طور کامل!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۳ ۲۳:۲۹:۴۳
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۴ ۲:۰۵:۱۷

پیام زده شده در: ۱:۳۱ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

گلگومات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از كنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جوابيه ي گلگومات بن دامبل به ارشاد نامه ي البوس بن عله

نقل قول:
ارشاد نامه ی آلبوس بن عله خطاب به گلگومات بن دامبل
به نام عله کبیر که جادوگران را به وجود آورد تا به همراه کوییرل اعظم ملتی را مجذوب مکانی به اسم جادوگران کنند و در انتها آنها را با خفت به جزایر بالاک تبعید کنند!

ای گلگومات! ای غولی که خصوصیات دامبل در ذات و اعمال توست! ای بیناموس! تو رو از دامبل چه عايت شود که شبانه روز در کلاس های او به سر ميبری؟

با این پشم و قد، با این طول و عرض، با این لکنتی که داری اداره وزارت بر تو سخت نیست؟ آیا نمی گویی که ملت بر سرت ریزند و همچون فنگ در گل بمانی؟!

گلگومات! تو غول نیکوصفت و ساده ای هستی! این افکار شیطانی را از سرت بیرون کن و راه حق و عدالت را در پیش بگیر. اینها توطئه های حیله گرانی است که چشم موفقیت تو را ندارند!

ناتانائیل...چیز...گلگومات! به ستاد من بیا و ابراز ندامت کن! آلبوس بن عله بخشنده است و تو را در پناه خود قرار می دهد. بیا و با خط کش منوی مدیرت پدرم که در حال حاضر در دست من است را اندازه بگیر و به قدرت من پی ببر!

به امید آنکه رستگار شوی...

به نام مرلين ، كه افتابه را اختراع كرد تا ملت در مرلين گاه تطهير كنند..!

البوس پسر عله ، افتخاري بسيار است مرا ؛‌كه خصوصيات دامبل در من شكوفا شده است ، پس بترس از مردي كه همچون دامبل است ، زيرا شنيده ام پسري سفيد مفيد هستي!!

در زمان حكمراني استكبارانه ي پدر تو ؛ عله پسر جيمز ، تنها چيزي كه توان باقي ماندن دارد زور و استكبار است و بس .

همانا كه من غولي نيكو صفت و ساده ام و همچون تو به آداب حيله گري استاد نيستم.

هرگز زير بار چنين ننگي نخواهم رفت هرگز!!كه به ستاد بوقيت مراجعه نمايم.

نقل قول:
سلام به گلگومات بزرگ و پشمالو
خوبی
می خواستم بدون اقدامات شما برای حل مشکلات زیر چیه؟
1- مشکلات کارگران و زارت خانه و کارخانه ها بخصوص دستمال سازی اسکاور

2- شما چه غلطی در زمینه ماگل ها انجام می دهید.

3- شما چه اقداماتی علیه ارازل و اوباش سایت انجام می دهید.

4- برای جلو گیری از تجا.ز در سایت چه می کنید؟

5- شما چه زیر شاخه های جدیدی برای وزارتخانه به وجود می آورید؟

6- راه حل شما برای مشکل مسکن جوانان چیست

7 آیا برای جوانان وام های ازدواج می دهید؟

سلام گلگومات بر تو اي جيمز ، پسر پدرت.

1. بعد از منصوب شدن به مقام وزارت جايگاهي بسيار ويژه براي كارخانه دستمال سازي قايل خواهم بود ، زيرا كه دستمالهاي اسكاور حلال هر گونه مشكل حل نشدنيست ، بدين منظور مشلاك كارگران وزارت را نيز به همين ترتيب بر طرف مينمايم.

2. والله ما در وزارت چه در زمينه ماگلها و چه در بقيه موارد كار غلطي نخواهيم كرد ؛ بلكه تلاش ميكنيم كار درستي انجام دهيم.

3. ارازل تا جايي كه گليم خود را از چهار چوب قوانين و همچنين پاي ود را در كفش ما فرو نبرند جايگاهي مبارك دارند زيرا باعث قعال شدن رول پلينگ ميشوند كه اين امري بس نكوست ، اما اگر كلاهشان به ناگاه داخل كلاه ما رفت انگاه استكبار وزارت گريبانشان را بد جور ميگيرد.

4. با دامبل دور و شاگردانش صحبت ميكنيم و پس از انجام امر به معروف و نهي از منكر انها را به راه آسلام دعوت ميكنيم و سنت مرلين را در همه جا ترويج ميدهيم.

5. والله به نظر من وزارت خانه زير شاخه زياد دارد و بنده در تلاش خواهم بود تعدادي از انها كه ضرورتي را ندارند را حذف كنم.!

6. والله با وجود دامبلدور و شاگردانش چيز كه بسيار است خانه ي خالي ، ما پس از بيمه نمودن نشيمن گاه جادوگران جوان انها را در اين خانه ها ساكن ميكنيم.!

7. ازدواج سنت نيكو و پسنده ايست كه مرلين ما را بدان سفارش كرده ، پس وام ميدهيم .! !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۷ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
سلام به گلگومات بزرگ و پشمالو
خوبی
می خواستم بدون اقدامات شما برای حل مشکلات زیر چیه؟
1- مشکلات کارگران و زارت خانه و کارخانه ها بخصوص دستمال سازی اسکاور

2- شما چه غلطی در زمینه ماگل ها انجام می دهید.

3- شما چه اقداماتی علیه ارازل و اوباش سایت انجام می دهید.

4- برای جلو گیری از تجا.ز در سایت چه می کنید؟

5- شما چه زیر شاخه های جدیدی برای وزارتخانه به وجود می آورید؟

6- راه حل شما برای مشکل مسکن جوانان چیست

7 آیا برای جوانان وام های ازدواج می دهید؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
ارشاد نامه ی آلبوس بن عله خطاب به گلگومات بن دامبل

به نام عله کبیر که جادوگران را به وجود آورد تا به همراه کوییرل اعظم ملتی را مجذوب مکانی به اسم جادوگران کنند و در انتها آنها را با خفت به جزایر بالاک تبعید کنند!

ای گلگومات! ای غولی که خصوصیات دامبل در ذات و اعمال توست! ای بیناموس! تو رو از دامبل چه عايت شود که شبانه روز در کلاس های او به سر ميبری؟

با این پشم و قد، با این طول و عرض، با این لکنتی که داری اداره وزارت بر تو سخت نیست؟ آیا نمی گویی که ملت بر سرت ریزند و همچون فنگ در گل بمانی؟!

گلگومات! تو غول نیکوصفت و ساده ای هستی! این افکار شیطانی را از سرت بیرون کن و راه حق و عدالت را در پیش بگیر. اینها توطئه های حیله گرانی است که چشم موفقیت تو را ندارند!

ناتانائیل...چیز...گلگومات! به ستاد من بیا و ابراز ندامت کن! آلبوس بن عله بخشنده است و تو را در پناه خود قرار می دهد. بیا و با خط کش منوی مدیرت پدرم که در حال حاضر در دست من است را اندازه بگیر و به قدرت من پی ببر!

به امید آنکه رستگار شوی...

پیام زده شده در: ۲۲:۵۵ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

گلگومات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از كنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
فصل سي و هفتم - صفحات چهار صد به بعد

هري همچنان زير شكنجه ها شديد لرد قرار داره و هي به در و ديوار ميخوره .

لرد و بلاتريكس:

ناگهان نور سفيد و خيره كننده اي همه جا رو در بر ميگيره و به ناگهان گاندلف سفيد در وسط وزارت خونه ظاهر ميشه.

گاندولف:اوهوي پست فطترا با اين بچه سفيد مفيد چي كار دارين!؟
لرد:مااااااا ، تو اينجا چي كار ميكني؟!!!!!
گاندولف:دامبل يه جغد فرستاد ، گفت حالا كه من گرفتارم تو برو هريو نجات بده ، منو دامبل كه با هم ارباب حلقه ها و هري پاتر نداريم صميمي تر از اين حرفاييم
لرد و بلاتريكس:!!!!!!!!!

ناگهان چند فقره اژدها به همراه گواهير در وسط سالن وزارت ظاهر ميشن.

گواهير:گاندلف سفيد بلاخره پيدات كردم ، ترسوي بدبخت كارت به جايي رسيده به كتاباي هري پاتر فرار ميكني؟!
گاندولف: اي ملعون!!! هري تو فرار كن من حساب اينا رو ميرسم .

هري بدو بدو فرار ميكنه تا به سردر وردودي وزارت خونه ميرسه و ميبينه يه پسر شبيه خودش دم در وايساده و يه حلقه رو تو دستش بالا پايين ميندازه.

هري:ماااا ، تو فرودو بگينز نيستي؟! اي بابا خيلي خوشبتم اقا.

فرودو يه كف گرگي مياد توي صورت هري.

هري:اخه چرا ميزني؟!
فرودو:مرتيكه ي بوقي چرا كتاب تو 80 درصد به كتاب من شبيهه؟!
هري:من چه ميدونم!!!
فرودو:اما من ميدونم رولينگ ورداشته از رو دست تالكين كپ زده!!
هري:نخيرم اصلا اينطور كه تو ميگي نيست
فورودو:دقيقا همينطوره

اما در شهر

با ور داشته شدن مرز ميان هري پاتر و ارباب حلقه ها ، لشگر اورگها به همراه مقاديري اژدها به نبرد اضافه شدن و در حال بوق كردن غول ها و عنكبوتها به صورت همزمان هستن.

ملت:

اما پشت پرده

لوپين و تانكس و كينگزلي در حال بالا كشيدن سيريوس هستن.!

ویرایش شده توسط گلگومات در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۲ ۲۳:۱۲:۵۹
ویرایش شده توسط گلگومات در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۲ ۲۳:۱۹:۵۰

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.