هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی آلبوس سوروس پاتر
پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
البته جواب دادن به این سوالات به من هیچ ربطی نداره اما به عنوان یه طرفدار می گم ایشون با هیچ چیز مشکلی نخواهند داشت چون جامعه جادوگری پشتش هستن

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

گلگومات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۷ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۹۰
از كنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
هوووم ..!

از اونجايي كه من كانديداي بسيار روشن فكري هستم ، تصميم دارم با طرح سوالاتي زيركانه اهداف ساير كانديدها رو از زير زبونشون بكشم بيرون و اگر مناسب بودند قاطي اهداف خودم بكنم بدين منظور از شما رغيب گرامي سوالاتي چند داشتم.

1.كارشناسان مجرب ما ، مطلع شدن قد* شما 60 سانتيمتر هست و اين در حالي است كه كلاه وزارت طولي بالغ بر 75 سانتي متر داره ؛ شما اگه وزير شديد چگونه ميخوايد با اين بحران كنار بيايد ايا گم شدن در كلاه وزارت سمبلي از گم شدن در قدرت نيست؟

2.اقا ، جديدا رول پلينگ وضعيت خوبي نداره ، ميخواستم بدونم چه برنامه اي براش داري و اينكه به نظرت دسترسي هاي وزير براي سامان دهي رول پلينگ كافيه؟

3.هدفت از كانديد شدن چي بود؟!

4.ايا به خاطر رسيدگي دقيق تر به كار هاي وزارت حاضري از مسئوليتهاي ديگت استعفا بدي يا نه؟!

5.نظرت در مورد پديده اي با نام معاونان وزير چيه ؟! گزينه هايي مد نظرت هستند ؟! ميخواي از چه قشري معاوناتو انتخاب كني ؟ فكر ميكني براي انجام اين مسئوليت سابقه و تجربه مهمه يا داشتم انگيزه و فعاليت زياد؟

6.اين درسته كه عله پاتر و مابقي مديران پشت شمان؟

7.سوال خاصي نداشتم فقط ميخواستم تعداد سوالان به قديس جادويي برسه

اگه كسي يه بار زد توي گوش تو ، تو دو بار با چماغ بزن تو سرش.

يكي از ضرب المثلهاي غول ها

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
سلام.
من در همین ستاد به طور رسمی وجدی اعلام می کنم از آلبوس سروروس پاتر حمایت می کنم. مطمئن باشید ضرر نمی کنید.

بای بای

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
بسم رب مرلین فقید و عله کبیر!

اینجانب آلبوس بن عله، فرزند وب مستر اعظم، نوه سیریوس سیاه، خواهر زاده پرسی ویزلی (از این بابت بسیار متاسف هستم، این لکه ننگ مرا نادیده بگیرید همر)، از شاگردان سابق وزیر مردمی و مرد آسلام کالین کریوی، این ستاد را زدم تا آن را به همه شما دوستداران حفظ محیط زیست...چیز یعنی به شما جادوگران و ساحره های آسلامی، بی ناموس، باناموس، بوقی، مشنگ، محفلی ها و مرگخواران، جامعه زحمتکش ناظران، مدیران فرشته نمای سایت و ساکنان جزیره بالاک نشان دهم و بگویم من هم ستاد دارم! بریزید داخل ستاد حال کنید! بخورید! بیاشامید! اسراف هم کردید فدای سرتون. خرج ستاد داره از جیب عله میره!

اهداف بی ناموسی وزارت:
اعطای وام های کلان و بی بهره (!) به زوج های جوان!
تاسیس دویست مکان بیناموسی با نام دامبل خانه در دهکده هاگزمید، کوچه دیاگون، شهر لندن و طبقه زیرین وزارت!
افتتاح انجمن قزوین با نظارت آلبوس دامبلدور

اهداف آسلامی وزارت:
اخراج پرسی ویزلی از سايت
تبعيد آلبوس دامبلدور
ممنوع کردن ساخت هر گونه شناسه با اسامی گريندوالد و شبیه آن
تحريم کردن واردات رنگ سيفيد

اهداف گریفی وزارت:
تبدیل کردن صندلی داغ به کاناپه و یا مبل های راحتی
افتتاح انجمن زنگ انشا با نظارت تد ریموس لوپین

اهداف ریونی وزارت:
دادن اختیار تام برای تحریم کردن هر مقام و منصب و گروه و سازمانی در سایت
تاسیس کارخانه دستمال سازی اسکاور با سود بیش از ده میلیارد گالیون در سال برای اعضای راونکلاو

اهداف اسلیترینی وزارت:
جایگزین کردن اتحاد اسلیترین به جای ارتش وزارت
اعطای بیست شناسه از گروه های مختلف به همراه قوی ترین آی پی چنجرها به بارتی کراوچ

اهداف هافلی وزارت:
نصب انواع دزدگیر و سیستم های هوشمند برای جلوگیری از وارد شدن افراد ناشناس و غیرهافلی به تاپیک هماهنگی
گسترش کمپانی فیلمسازی Hco در سراسر جهان و کسب اجازه از جی کی رولینگ و برادران وارنر برای ساختن فیلم آخر هری پاتر

دیگر اهداف وزارت:
در صورت درخواست اعضا محاکمه مدیران در دادگاه وزارت و محکوم کردن آنها به مجازات های سنگین (صندلی برق، سنگسار و...)
دادن بلیط برگشت به ساکنان جزیره بالاک
اضافه کردن منوی مدیریت به جوایز قهرمانان کوییدیچ
و...

-----------------------------------------------------------------------------

نیکلاس فلامل!

جواب سوال یک رو که دادم.
نقل قول:
2. فکر میکنی چقدر شانس داری در رقابت بین افراد،ارائه کارهای زیر زمینی رو میپسندی؟

می پسندم! در طبقه زیرین وزارت علاوه بر اون چیزی که گفتم به اجرای کارهای زیر زمینی نیز پرداخته می شد.
نقل قول:
3.جزو افراد تقریبا جدید هستی ولی تاجایی که من دیدم هوگو رو نمیاینده افراد جدید کردند،نظرت چیه؟ تو قدیمی حساب میشی؟

در رابطه با هوگو نظری ندارم. خودم هم تا میام قدیمی بشم یک رنک تازه وارد بهم میدن بوقیده میشه توی قدمت!
نقل قول:
4. نظرت در مورد رول نویسی رو بگو و اینکه چطور میخوای این قسمت رو فعال کنی؟ سبک خاصی مدنظرت نیست؟

به شخصه سبک بی ناموسی رو بیشتر می پسندم ولی من بنا به درخواست اعضا هر سبک رو که بخوان (بیناموسی، آسلامی و...) رواج میدم. دموکراسی در وزارت من حرف اول رو میزنه!
نقل قول:
5.بعد اینکه وزیر شدی اقدامات اولیت چیه؟ و رفتارت با تازه واردا تغییر خاصی میکنه؟

اقدام اولیم چیزهایی هست که بالا توضیح دادم. تازه واردها همیشه در دل من جای داشتن و مورد لطف و محبت وزیر قرار می گیرن.
نقل قول:
6. با اینکه همیشه هستی ولی فعالیتت خیلی کم شده دیگه انقدر رول نمیزنی؟ سرت شلوغه ؟ با این مشغله میخوای وزارت رو فعال کنی؟

همانا امتحانات و دروس مشنگی به طرز بی رحمانه ای بر سر ما فرو ریخته و این حضور به قول شما همیشگی، حضوری کاذب است. برای وزارت مشغله ای ندارم و آماده خدمت هستم!

پیام زده شده در: ۱۱:۲۶ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
اسپ هنوز برنامه ندادی؟

1. برنامت برای فعال کردن وزارت چیه؟
2. فکر میکنی چقدر شانس داری در رقابت بین افراد،ارائه کارهای زیر زمینی رو میپسندی؟
3.جزو افراد تقریبا جدید هستی ولی تاجایی که من دیدم هوگو رو نمیاینده افراد جدید کردند،نظرت چیه؟ تو قدیمی حساب میشی؟
4. نظرت در مورد رول نویسی رو بگو و اینکه چطور میخوای این قسمت رو فعال کنی؟ سبک خاصی مدنظرت نیست؟
5.بعد اینکه وزیر شدی اقدامات اولیت چیه؟ و رفتارت با تازه واردا تغییر خاصی میکنه؟
6. با اینکه همیشه هستی ولی فعالیتت خیلی کم شده دیگه انقدر رول نمیزنی؟ سرت شلوغه ؟ با این مشغله میخوای وزارت رو فعال کنی؟

ویرایش شده توسط نیکلاس فلامل در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۱ ۱۳:۴۵:۴۸

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

ستاد انتخاباتی آلبوس سوروس پاتر
پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
مرحله ی دوم انتخابات آغاز شد !!!

محل برای طرفداران دوستداران آلبوس سوروس پاتر

تا ساعت 11.59 دقیقه 17 اردیبهشت مهلت برای تبلیغ است

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.