هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "رودولف لسترنج"
پیام زده شده در: ۲۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
دامبلدور!

اون قسمتی که به فنگ گفتی ربطی به من نداره و تاپیک و همونطور که گفتم،انتخابات نداره!
جواب اون قسمتی رو میدم که مخاطبت من بودم!

نقل قول:
چی باعث شد که تصمیم گرفتی بیای برای رقابت؟(نه صرفا وزارت) برای محسن رضاییمین بار!
با یه کاندیدای پوششی طرفیم ؟ با سیاست طرفیم؟ یا نه؟ رودولف واقعا اومده؟
یه دفعه دیر تایید شدی، گفتی: اربابم نمیدونستن من هستم مگه نه ازم حمایت میکردن.
دفعات دیگه ای هم احساس تکلیف کردی و حس کردی به فعالیتت ضربه می خوره، بیخیال شدی.
قراره بعد از وزیر شدنت با استعفای زودهنگام شما روبرو بشیم؟ مثل زمان مدیریتت؟ مثل زمان نظارتت بر کویدیچ؟
از نظر شما آقای لسترنج، وزیر فقط کارش سوژه سازیه و نمیخوای قبول کنی که نیاز به توان مدیریتی داره، برای همین پا میشی و کاندیدای پوششی فردی میشی که یک سوژه ساز قوی با استعداد، ولی بی سابقه و بی مشخصه در مدیریته!

دومین باره بخدا!
با رودولف "هاشمی طبا" طور طرفیم بیشتر...اومدم هر کی خواست به من رای بده،رای بده!
اربابم هم اون دوره میدونستن که من هستم،لاکن دیر تایید شدم!
راستش احساس هم نکردم تکلیف نکردم!
از آینده هم کسی خبر نداره!
از نظر من وزیر نباید سوژه بسازه،صرفا وزیر بودن فلان شخص سوژه ساز خواهد بود و همونطور که عرض کردم،کاندیدای پوششی موششی نیستم،اصولا من دقت کنی خودم خودم رو پوشش نمیدم،پیرهن نمیپوشم!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۷ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۸ شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۸:۵۷ چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
از اين زمين نفرين شده تا آسمون بكر راهى نيست...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 90
آفلاین
ظاهرا این ستاد زوتر از بقیه ستاد ها، پوسته ی ایفای نقشیش رو از دست داده. با این ستاد شروع می کنم!

رودولف لسترنج
چی باعث شد که تصمیم گرفتی بیای برای رقابت؟(نه صرفا وزارت) برای محسن رضاییمین بار!
با یه کاندیدای پوششی طرفیم ؟ با سیاست طرفیم؟ یا نه؟ رودولف واقعا اومده؟
یه دفعه دیر تایید شدی، گفتی: اربابم نمیدونستن من هستم مگه نه ازم حمایت میکردن.
دفعات دیگه ای هم احساس تکلیف کردی و حس کردی به فعالیتت ضربه می خوره، بیخیال شدی.
قراره بعد از وزیر شدنت با استعفای زودهنگام شما روبرو بشیم؟ مثل زمان مدیریتت؟ مثل زمان نظارتت بر کویدیچ؟
از نظر شما آقای لسترنج، وزیر فقط کارش سوژه سازیه و نمیخوای قبول کنی که نیاز به توان مدیریتی داره، برای همین پا میشی و کاندیدای پوششی فردی میشی که یک سوژه ساز قوی با استعداد، ولی بی سابقه و بی مشخصه در مدیریته!

فنگ
دوست من...
ای یار محفل!
اگر شورا نبود بیا و ببین چه می شد.
اگر شورا نبود، الان همین لسترنج از تو طلب داشت.
قشر ما...
قشر من...
من ها باید تجربه می کردیم تا بفهمیم نمیتونیم.
ویولت ها باید تجربه می کردند تا برن حذف شناسه کنن! بعضیا عارف نیستن ولی خیلی تمایل دارن به خدا برسن.
نسوز نیستن ولی خیلی تمایل دارن به خورشید برسن.

وقتی که این اعتراضات گله ای شروع شد، پستی زدم...شماره ی 7974 گفتگو با مدیران!
شروع کردم به شمارش مزایای رفراندوم و یکی از مزیت ها رو نقل قول می کنم:
نقل قول:
٤- كاربرا به اصل كلمه ي از ماست كه بر ماست مي رسن.

البته کارکترم اون موقع زیادی بزرگ بود و عبارت "از ماست که بر ماست" رو کلمه می دونست!
به اصل این قضیه رسیدن اون معترضین...
البته...البته که من هنوز سفت و سخت ایده ی شورا رو می پسندم... گرچه به اصرار نماینده ی مدیران در شورا و اعضای شورا قبول کردم که به عضویت شورا در بیام، اما پای مسئولیتم هم همونقد سفت و سخت می ایستم و اگه از سمت من در انجام وظایفم کاستی ای بوده بگید عزیزان.

و اما چه شد که رسیدیم به جواهری به نام شورا...
شما!
فنگ شما باعث شدی.
هر انسان عاقلی، میدونه که مدیریت در این سایت، بدون جیره و مواجب، بدون این که کاربرا بهت احترام بذارن و با هزاران خلاء دیگر، مثل طنز نویسی می مونه. یعنی به موجی از دیوانگی نیاز داره!
شما هم انسان عاقلی هستی و وقتی جادوگران دیگه جزوی از زندگیت نبود، گذاشتیش کنار و رفتی سراغ زندگیت.
خلاصه که عاقل ها همینطور آپارات می کردند و می رفتند و تیم مدیریت داشت به تیمی ناعاقل که لذت می برد ازینکه کنار اسمش "گردانندگان سایت" باشه تبدیل می شد.
همیشه همینه! همیشه عده ای ناعاقل می بودند، کرم می ریختند، اعتراض می شد و جاشونو به ناعاقلانی دیگه می دادند.
این چرخه بود که باعث شد ایده ی شورا داده بشه.
اندیشه شورا، شکستن چرخه ناعاقلین بود.
اندیشه شورا این بود که کسانی بیاند روی کار که جادوگران بخشی از زندگیشونه...
عاملین شورا اما، خستگان مدعی بودند. جادوگران مفت نمی ارزید واسشون.
الان هم که مشکلی نیست، شورا هم کار خاصی نداره با شما و دلواپسان.
شانس آوردیم که خداوند، خانم ها را آفرید تا با مدیریتشون آرامش این سایت باشند...

دوستان
هیچی! این قسمتو میذارم تو یه ستادی که بیشتر توش برو بیا باشه!

شما پناه روشنایی باشید!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۲ ۲۲:۲۱:۳۰

شاید از اون خوشتون نیاد، اما نمی تونید منکر این بشید ; دامبلدور استایل خاص خودشو داره!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۲ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
فنگ

وزیر روی هفتاد درصد ایفا نفوذ داره؟
خیر...اینچنین نیست که میپندارید!
این مدیریته که هر دوره تصمیم میگیره وزیر چه اختیاراتی باید داشته باشه یا نداشته باشه!

من نظرم اینه که وزیر صرفا سوژه سازه،نهایت انجمن خودش رو میتونه فعال کنه مثل هر ناظر دیگه که اونم تاپیک رول زیادی نداره..یه ازکابانه و تعیین یه ناظر،البته مورخ!

در هر صورت شورا هیچ ربطی به وزارت نداره!

پیام زده شده در: ۱۹:۲۱ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

فنگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۱۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
قبول نداریم قمه کش و قانع هم نشدیم.

مجلس محلی برای نظارت بر فعالیت وزارتخانه و نقد اون هست. قرار هم نیست الزاماً عزل کنه. وزیر هم گرداننده ایفای نقشه و ایشونه که عملا ایفای نقش رو باید اداره کنه‌ خصوصاً برای این دور که روی هفتاد درصد انجمن ها نفوذ پیدا خواهد کرد. در نتیجه بررسی ماهیانه فعالیت وزیر و نقد ایشون، بررسی و نقد ایفای نقش هست. (صرف نظر از گروه های خصوصی که ربطی هم ندارن به کسی البته). جدا از این،مجلس می‌تونه محلی هم باشه برای تصویب قوانین و ایده ها و برنامه های اساسی و فرا انجمنی مورد نیاز وزیر. برنامه های حساب نشده یک وزیر سرخود هم قطعاً می‌تونه آسیب هایی ایجاد کنه

مدیر ایفای نقش به جز حمالی و دسترسی دادن/گرفتن و توسعه این بخش وظیفه دیگه ای نداره و هر آنچه که بیش از اون انجام بده داره لطف میکنه‌. در نتیجه هر چی که وقت گذاشتید تا الان و از این پس خواهید گذاشت در اون شورای کذایی، وقت تلف کردن و سوزوندن الکی انرژی بوده‌. کم کاری های دسته جمعی خود ناظرین انجمن های ایفای نقش و وزیر رو با اون شورا پوشش دادین.

واق واق

----------

پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
فنگ!

دقت بفرمایید که مجلسی که میفرمایین رو من از وقتی وارد ایفا شدم(سه سال) اصلا ندیدم...لاکن از همین چیزی که نقل قول کردی میشه فهمید که این مجلس صرفا یه چیزی هس در حد عزل وزیر!
خب..که چه؟آیا عزل وزیر و نصب معاون وزیر که اون هم منصوب وزیر هست،دردی رو دوا میکنه؟خیر!

شورایی که میفرمایین اصولا کاری به کار وزیر نداره و بیشتر در مورد عزل و نصب مدیریت ایفای نقشه...وگرنه وزیر رو که مردم خود به خود هر سال انتخاب میکنن...لاکن شورای مذکور به موضوعی کلان تر مینگره و نظارت میکنه،مثل مدیریت!
و این تنها وظیفه شورا نیست بلکه سیاست های کلی ایفا و سایت رو هم مشارکت میکنه توش این شورا!

جواب سوالتون پس "خیر" هست...شورای مذکور بهترین اتفاقی بوده که تو این مدت برای سایت افتاده و خب تنها مشکلش همون مشکل کل سایته...کمبود عضوی که مستمر فعال بمونه و حضور داشته باشه،چه برسه به عضوی که کارش باید خیلی درست باشه!

پیام زده شده در: ۵:۵۵ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

فنگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۱۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
شیرفروش!

در انتخابات دوره قبل، اطلاعیه شماره 2 مربوط به اختیارات وزیر، قسمتی که در زیر نقل قول خواهم گرفت مطرح شده:

نقل قول:

مجلس:

* در طول هر ماه، برای بررسی فعالیت های وزیر، با حضور یکی از ناظران محفل ققنوس، مرگخواران، دیاگون، هاگزمید، لندن، هاگوارتز، ویزنگاموت و شورای زوپس جلسه ای در مجلس برگزار خواهد شد.
همچنین اعضای عادی نیز حق شرکت در این بحث ها را دارا میباشند.

* مجلس اختیار برکنار کردن وزیر را دارا میباشد که در این صورت معاون وزیر، تا زمان انتخاب وزیر از میان نمایندگان به عنوان وزیر موقت انتخاب خواهد شد.
وزیر برکنار شده تا انتخابات و یا روی کار آمدن دولت جدید، حق کار در وزارت سحر و جادو را نخواهد داشت.
لازم به ذکر است که وزیر جدید پس از انتخاب شدن نظارت انجمن های عمومی دیگرش را در ایفای نقش، از دست خواهد داد.

نکته: وزیر حق استفاده از نمایندگان مجلس را در کابینه خود نخواهد داشت.

شاهد بودیم نه تنها از چنین تاپیکی هیچ گاه استفاده نشد و قفل در صفحه دوم انجمن وزارت مونده، بلکه گستاخانه آمدید شورای کذایی ایفای نقش تشکیل دادین با حمایت مدیریت ایفای نقش که خودش جای سوال داره. انجمن اختصاصی و کلی بساط و رای گیری راه انداختید با تکیه بر نظرسنجی اولیه و الکی از ملت و انتخاب نمایندگان. عوض نظارت بر کار وزیر، یه مشت بحث الکی رو بلغور کردید دور هم و اون ویولات میمون هم در چهره سلبریتی جمع جهت دادن جو الکی انتقاد و فاز جناح گیری، یه خزعبلاتی می نوشت هر از چند گاهی. مجلس فراموش شد. مجلسی که طبق قانون نقل قول گرفته شده باید کاملاً آزاد می بود بدون سیستم نمایندگان در اصل و علاوه بر ناظرین انجمن های ایفای نقش، اعضا هم بتونن آزادانه و مستقیم شرکت کنند و نظر بدن ، نه اینکه فقط بشینن از دور بحث ناظران/نمایندگان رو تماشا کنند. ممکنه اصلاً با وجود انتخاب اولیه اونها، همیشه در همه موارد موافق و هم نظر با نماینده خودشون هم نبوده باشن. در نتیجه رای گیری برای انتخابات نماینده کاری ست غلط همان کاری که در دیوان کردید. اعضای عادی رو از مشارکت مستقیم و آزاد در بحث های اساسی دور کردید.

حالا بماند این خودش سواله که آیا دولت دوازدهم این تاپیک رو (که جای اصلیش شهر لندن باید باشه) ورداشته قفل گذاشته و تقریبا مخفی از دیدگان بقیه، یا مدیریت ایفای نقش بوده که چنین چیزی رو فراموش یا عمداً ماست مالی کرده رفته و به جاش دیوان و شورای کذایی رو راه انداخت.

علیرغم گوشزد چنین موردی به مدیریت ایفای نقش برای انتخابات حاضر، در اطلاعیه مربوط به سطح اختیارات وزیر، افزایش قدرت وزیر روی انجمن های مختلف ایفای نقش به چشم میخوره و حذف چیزی به اسم مجلس حتی.

سوال من اینه که نظر شما در این مورد چیه؟ آیا هنوز هم به جهل سیاسی خود اصرار می ورزید؟

دست لیس شما
فنگ

----------

پیام زده شده در: ۰:۴۵ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
نقل قول:
چی به می رسه تو دولت ساحرگان من؟
خاموشبعدم نشه یه وقت سایت بعد شب؟ یعنی موقع شب؟ بعد روز؟ افتر ایونین؟
ساعت یک و بیست و هشت دقیقه!:))))))))))

در دولت اینده بنده سعی میشه جمله بندی ساحره ها اصلاح بشه!

جادوگرا هم مهم نیست جمله بندیشون...کی به حرفشون گوش میده آخه؟

حالا بخواب!

پیام زده شده در: ۰:۲۹ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

هافلپاف، محفل ققنوس

رز زلر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۹ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۳۱ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
از رنجی خسته ام که از آن من نیست!
گروه:
ایفای نقش
محفل ققنوس
هافلپاف
مترجم
کاربران عضو
پیام: 1125
آفلاین
چی به می رسه تو دولت ساحرگان من؟
خاموشبعدم نشه یه وقت سایت بعد شب؟ یعنی موقع شب؟ بعد روز؟ افتر ایونین؟
ساعت یک و بیست و هشت دقیقه!:))))))))))

پیام زده شده در: ۰:۱۴ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
به ستاد رودولف لسترنج خوش آمدید!

ورود جادوگران ممنوع!
فقط ساحره های باکمالات!

اگر جادوگر هستید و صحبتی دارین یا قصد حمایت دارین،همین جلو در میتونید این کار رو انجام بدین و پسستون رو بزنید.
اما اگر ساحره هستین...بفرمایین داخل!

نکته:با پست زدن شب ها برخورد میشود...شب وقت خواب است!بخوابین!!!

ما را در مناظرات و همچنین این تاپیک پیگیری کنید!

ستاد انتخاباتی "رودولف لسترنج"
پیام زده شده در: ۲۳:۳۱ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
تصویر کوچک شده

ستاد انتخاباتی رودولف لسترنج

ستاد رودولف لسترنج از این لحظه، 12 تیر تا ساعت 23:59 تاریخ 20 تیر ماه فعال خواهد بود.

لطفا برای آشنایی با حقوق انتخاباتی و تبلیغاتی خود و هوادارانتان، اطلاعیه شماره 6 ستاد انتخاباتی سیزدهمین دوره وزارت سحر و جادو را مطالعه کنید.

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.