هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

صفحه‌ی اصلی انجمن‌ها


صفحه اصلی انجمن ها » همه پیام ها (سیبل ایزابل)Re: اموزش ساخت انواع نوشيدني به وسيله ي مادام رزمرتا
پیام زده شده در: ۳:۱۴ یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۴
#1
این ادامه نمایشنامه مادام رزمرتاست (با عرض معذرت)
==============
رزی:بفرمایید!
اما:می گم که با اسانس تف غول نداریم ؟
رزی: جانم ؟
زاخی:ببینم اونوقت اما تو فامیل نیستی با پاتریشیا؟
اما :نخیر .اون موقع که کیلو کیلو تو کافی شاپ هافل تف غول می فروختید به اینشم فکر می کردید...
رزی(که به شدت معلومه کم اورده ): بله می دونید توی اونجاهایی که غول ابی زیاد هست معمولا ...ا...این نوع ...نوشیدنی کره ای صرف می شه!
جملگی:
رزی:اوهوم ...خب حالا هر کی بره سر ...جاش ...نوشیدنی هاتون رو در بیارید و فکر کنید که اسانس مورد علاقتون چیه .اینجا مهم این نیست که اسانسه چی باشه ...مهم اینه که بخوره به نوشیدنی خب ...حالا...برید...
کلاس رو دود غلیظی در بر می گیره...
مادام:نگفتم با جارو گازی برید !
------------------------
زمانی بعد
--------------
مادام دور کلاس راه می افته تا امتحان کنه...
=============
حالا هر کسی می تونه طعم مورد علاقشو بنویسه ...ببینید من چه خوبم !


از شما دعوت می شه تا در کلاس پیشگویی شرکت کنید .


Re: کتاب 6 با ترجمه ویلدا اسلامیه رو بخریم یا نه؟
پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۴
#2
مثل کتاب پنج هر کتابی که خواستید بخرید به هر حال تو سایت کسانی پیدا می شند که سانسورها ی کتاب رو بهتون بدند .بعدشم شارزاس جان خوب ای بوکو گذاشتن برای چی؟منم نگفتم کسی سر گنج نشسته!


از شما دعوت می شه تا در کلاس پیشگویی شرکت کنید .


Re: کتاب 6 با ترجمه ویلدا اسلامیه رو بخریم یا نه؟
پیام زده شده در: ۱۰:۱۴ دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۴
#3
بابا شمام همچین می گید انگار خانم اسلامیه کیه .اون نه دلش به حال فرزندان مملکت سوخته و نه فرهنگ و ادبیات و از این چیزها .فقط دلش برای یه چیز سوخته اونم جیب مبارکه! انتظاراتی دارید .همون که گفتم راهش اینه که یه کتاب اصل بذارید کنارتون هر وقت شک کردید برید سرش!


از شما دعوت می شه تا در کلاس پیشگویی شرکت کنید .


Re: آينده ي سايت جادوگران(سرانجام روزي هري پاتر به پايان ميرسد)؟؟
پیام زده شده در: ۵:۲۵ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۴
#4
هر کسی بعد دو سه سال ول می کنه می ره.اون کوچولوهایی هم که تازه می شینند پای اینترنت از اونجا که دیگه مثل ما مجبور نیستند منتظر کتاب بمونن یا تو جوش نیستند اصلا نمی یاند این دور و ور . یک سال بیشتر از پایان کتاب هفت دوووم نمی یاره .


از شما دعوت می شه تا در کلاس پیشگویی شرکت کنید .


Re: نام کتاب ششم: Harry Potter and the Half- Blood Prince
پیام زده شده در: ۴:۵۲ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۴
#5
ترجمه کتاب شش واقعا سخته در ضمن مزش هم از بین می ره ! منظورم اینه که از همون دیالوگ هایی داره که تو تبدیل از یه زبون به زبون دیگه از بین می رند .کلا ترجمه هری پاتر به خاطر همین شوخی ها سخته . به هر حال چون که قرار نیست هیچ کس چیزی از کتاب شش لو بده و یا حتی حدس بزنه(در هر دو صورت تاپیک خطریه ) بهتره برای حفظ شناسه کسی اینجا پست نزنه.


از شما دعوت می شه تا در کلاس پیشگویی شرکت کنید .


Re: شرح امتيازات
پیام زده شده در: ۳:۲۹ سه شنبه ۱ شهریور ۱۳۸۴
#6
ده امتیاز به گریف برای مقاله تانکس .و پنج امتیاز از اسلترین به دلیل پست های غیر رول کم می شه .


از شما دعوت می شه تا در کلاس پیشگویی شرکت کنید .


Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۳:۱۳ سه شنبه ۱ شهریور ۱۳۸۴
#7
من از کسی نخواستم پیشگویی کنه جبهه گیری هم نکردم مالفوی جان من شوخی کردم اولا شما هنوز فرق معبر و معبد رو نمی دونی چیه و این که دومیه اصلا ربطی به پیشگویی نداره؟ می بافی ربط دار بباف!


از شما دعوت می شه تا در کلاس پیشگویی شرکت کنید .


Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۴:۰۳ دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
#8
شاهزاده جون فعلا بحث ما در مورد یه چیز ذیگست اصلا به نظر من هم پیشگویی یه چیز واضح کار سختی نیست .مگه من مثل استاد ارجمند و گرامیم پروفسور تریلانی یه تختم کمه؟ که تازه به خاطر این پیشگویی دو امتیاز هم بدم به اسلیترین.. بازگشت لرد سیاهو که پروفسور تریلانی هم می تونست پیشگویی کنه!.دراکو اون چیزی که تو گفتی احتمالا مال یکی دیگه بوده...بابا پیامبران معبران.اوریل من یه عالمه چیز از خودم بافتم(با عرض معذرت حقیقته دیگه) تو هم یکم بباف! دیگه کسی چیزی گفت؟ به هر حال چون هاگوارتز تق و لقه همه بریزین به هم این زنگو تا دلتون می خواد مسخره بازی در بیارید.کسی که به کسی نیست نفری صد امتیاز هم به گروهاتون اضافه می شه!


از شما دعوت می شه تا در کلاس پیشگویی شرکت کنید .


Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۴
#9
می شه گروه منو بکنید اسلیترین ؟

بر طبق بند سیزدهم قوانین ایفای نقش تایید نشد! (گیلدروی)


از شما دعوت می شه تا در کلاس پیشگویی شرکت کنید .


Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۱۱:۱۷ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
#10
امروز می خوام یک کم را جع به تعبیرخواب براتون توضیح بدم.این رشته سخت ترین قسمت پیشگویی و در عین حال کم مصرفترینه اونه تا حدی که در دانشگاه ها پیشگوی رو از این رشته جدا کردن مثل دو رشته دندانپزشکی و پزشکی ماگلها که از هم جدا ولی به هم مربوطه .مشاهیری که در این رشته درخشیدن کم بودن چون باید علاوه بر هوش سرشار عاشق این رشته ابشید ورود به اون تقریبا برای هر کسی ممکنه ولی فقط ده درصد افراد به سال دوم می رسند...مهمترین معبر دنیا خواجه لولو الدین صالحیه که در خدمت شاه عباس بوده.این فرد موفق به نوشتن کامل ترین فرهنگ تعبیر خواب دنیا شداین فرهنگ سی و یک جلده و به شدت هم هر جلدیش گرونه .به طوری که من حدس نمی زنم غیر از دنشکده تعبیر خواب مصر هیچ کتاخونه ای هر سی و دو جلد اون رو با هم داشته باشه. از مشهورترین معبر ها اناسیوس رومیه....که اولین کسی بود که سعی کرد تعبیر خواب رو به صورت یک علم دربیاره متاسفانه عمر اناسیوس فقط اون قدر قد میده که ده تا شاگرد رو تربیت کنه . اون اخرین روز زندیگش به شاگرداش وصیت می کنه که دور جهان رو بگردن و به هر کسی که استعداد یادگیری این علم رو داره اموزش بدند.اما شاگردانش اهمیتی به این موضوع ندادن و سعی کردن با علمشون کاسبی راه بندازن به جز یک نفرشون که بعدها به نام پیامبر معبران مشهور شد...هر ساله روز مرگ اون عزای عمومی برای تمام معبرهای دنیاست در این روز اونها هیچ خوابی رو تعبیر نمی کن . حتی خود من هم درست از این رشته سر در نمنی یارم ولی اگه ا همین دانسته های اندک من باز هم هر روز یه کلاس داشته باشیم تا اخر سال هیچ کدومتون چیز ازش متوجه نمی شید بنابراین من فقط یه توضیح سبک در حد گروهبندی و طرز تشخیص خوابها از هم بهتون میدم ...اگه دسترسی دارید و می تونید برای جلسه بعد تحقیق کنید اسم پیامبر معبران چی بوده و یه بیوگرافی از زندگیش در بیارید.


از شما دعوت می شه تا در کلاس پیشگویی شرکت کنید .


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.