هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی آوریل
پیام زده شده در: ۰:۲۰ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
این پست از طرف آوریل زده شده ( چون تاپیک قفل شده بود من براش میزنم)

سلام به همه دوستان و عزیزان
این پست رو دارم میزنم که بگم آقا من کنار کشیدم! درواقع به نفع ققنوس عزیز کنار کشیدم! حالا چرا کنار کشیدم؟
اولا که من نمیدونم شما چرا انقد علاقه دارین رو حرفاتون پافشاری کنین! هی میگم بابا من خودم میخوام کنار بکشم و اصلا قضیه به ققی ربطی نداره و خود ققی اصرار داره من بمونم، این همه میام توضیح میدم، باز هی به آدم میگین ققی به تو گفته کنار بکشی! اصلا اینطور فکر کنین به من چه! من که هرچی میگم گوش نمیدین، الانم که دارم کنار میکشم، شمایی که انقد اصرار دارین رو حرفتون، بازم قبول نکنین. از دست من کاری بر نمیاد!
دوما که این زن بنده از من داره طلاق میگیره! هرچند که راضی نبودم ازش و توقع زیادی داشت از آدم، ولی در هرحال زنم بود دیگه! من الان دپرس شدم و به پوچی رسیدم که میخوام یه مراجعه به سرژ داشته باشم تا با هم راههای خودکشی رو بررسی کنیم! بعد اگه من خودکشی کنم دیگه نیستم واسه انتخابات و ....
سوما که گویا بعضی از ملت جنبه اون رواج بیناموسیه که من میخوام بدم رو ندارن! بعدش اگه من نتونم به هر دلیلی اونا رو کنترل کنم، باز بوقیده میشه تو رول و ...، ولی اگه با این دوره وزارت رول از پایه محکم بشه، در سریهای بعدی میشه امید داشت که بتونیم ملت رو کنترل کنیم!
چهارما واسه اینکه دور هم باشیم!
و پنجما انیکه من به نفع ققی کنار میکشم چون بهترین و اصلحترین کاندیده و امیدوارم که اون وزیر بشه!

پس بازم میگم، در همینجا به نفع ققنوس کنار میکشم، از تمام عزیزانی که در این مدت بنده رو ساپورت کردن، به انیجا سر زدن، سوال پرسیدن، پوستر و بنر و ... درست کردن، ممنونم! امیدوارم بتونم جبران کنم!

قربون همتون، آوریل!

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۰:۰۷ پنجشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
شاهکار زیبا و جدیدی از برادر حمید! ببینید و لذتشو ببرید!

با تشکر از شخص ایشون که انقد زحمت میکشن!

با تشکر از برادر حمید و اوریل عزیز...به علت مورد داشتن عکس مربوط برداشته شد..ولدمورت

ویرایش شده توسط آوریل در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۹ ۰:۰۹:۵۷
ویرایش شده توسط آوریل در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۹ ۰:۱۵:۴۱
ویرایش شده توسط ارباب لرد ولدمورت کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۱ ۱۳:۱۲:۰۸

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

الکسا بردلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۳ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۹
از اينجا... شايدم اونجا... شايدم هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
اهم اهم!
خب من اومدم از دوشیزه ی مکرمه آوریل سه سوال بپرسم و اگر به اون سه سوال پاسخ صحیح داد بهش رای میدم!

1-چرا؟
2-واقعا؟
3-شوخی می کنی؟!

بی صبرانه منتظر یاری سبزتان هستیم!!

حالا سه تا سوال دیگه!
1- اگه این و اون پس چرا اون یکی نه؟!
2- سومی از وسط؟!
3- پایین یا بالا؟!

نکته:هیچ ربطی هم به بیناموسی نداشت بد برداشت نکنین!
یالا جواب بده! پاکم نکن این پستو! اوکی؟!

خوب شد نکته آخر رو متذکر شدی .

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۸ ۱۵:۳۳:۴۲

[b][siz

پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اهداف من برای وزارت، اگر وزیر شوم چه کارهایی انجام میدهم :

1- رواح بیناموسی
این هدف، برترین هدف منه! یعنی من اگه وزیر شم، بیناموسی رو به طور صد در صد رواج میدم! البته نه به طور نادرست و غلط، از نظر من پستایی که موضوع و محتوا و همه چیزشون بیناموسیه، حتی ارزش یک بار خوندن هم ندارن! رول باید زیبا باشه، موضوع خاص خودش رو داشته باشه، در کنارش از عنصر بیناموسی هم تا حدی استفاده بشه، نه خیلی خیلی زیاد که بیناموسی خز بشه، و نه خیلی خیلی کم! البته در مورد کم بودنش بنده هیچ کاری نمیتونم بکنم، هرکسی میتونه بنویسه، ولی اگر خیلی زیاد باشه به زننده پست تذکراتی داده میشه.
به عنوان مثال میخوام یه نمونه از پستهای بیناموسی که در واقع همه چیزش بیناموسیه مثال بزنم، همین دو پست رول آخرای این تاپیک که توسط مک بون و هدویگ عزیز زده شده! هر دو اونا از دوستای منن و همیشه عالی مینویسن و من از خوندن پستاشون لذت میبرم، نمیخوام ناراحت بشن ولی واقعا چنین پستایی رو از این دو نفر بعید میدونستم! خودتون میتونین قضاوت کنین، این رولها موضوع درستی دارن؟ یعنی موضوع خوب و جالبی دارن؟

2- فعال کردن تاپیکهای مرده و قدیمی :
فکر میکنم این مورد جزء اهداف همه وزیرانه، هر وزیری سعی کرده و میکنه که این تاپیکها رو یه جوری فعال کنه، با زدن پستهای جالب، سوژه های خوب و سایر موارد...

3- استفاده درست و بهینه از فرهنگ آزادی انجمن :
این همونطور که گفتم برمیگرده باز به بیتاموسی نویسی! اینکه چطور بیناموسی بنویسیم و اونو خز نکنیم و ....، همه برمیگرده به اینکه چطور بتونیم از این فرهنگ استفاده کنیم و درواقع بیجنبه بازی درنیاریم!

4- حمایت ویژه از تمامی موجودات جادویی :
من برای تمام موجودات جادویی از پرنده و چرنده تا پستانداز و خزنده، احترام ویژه قائلم و اجازه نمیدم در دوران وزارتم، حتی یکی از اونا از جونور بدون خودش احساس نارضایتی کنه!

5- واردات ساحره های پنج از پنج :
برای داشتن شهری زیبا، مردمی قشنگ، جامعه ای ریدیف و خلاصه تفریح و اینا، در امر صادرات و واردات و به خصوص امر واردات فعالیت داشته و ساحره های پنج از پنج رو وارد میکنیم از طريق زمين و هوا!

6- آموزش بازی بیلیارد به جوانان این مرز و بوم :
بیلیارد به عنوان یه ورزش و درواقع تفریح ماگلی، به صورت رایگان اموزش داده میشه و به همتون پیشنهاد میدم که این بازی رو یاد بگیرین! ضرر نمیکنین!

7- کاهش استفاده از پارچه در لباسها برای جلوگیری از اسراف :
واقعا خودتون قضاوت کنین! این رداهای جادوگری که میپوشین و این همه پارچه ازشون استفاده شده واقعا چقد بدن؟ لازم نیس که این همه ما در مصرف پارچه اسراف کنیم! ما میتونیم با استفاده نصف این پارچه ها بهترین و قشنگترین لباسها رو داشته باشیمف پس چرا انقد اسراف؟!

در مورد هر کدوم از این موارد، اگر سوال خاصی دارین میتونین بپرسین

پیام زده شده در: ۱۳:۱۲ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
کريچر در حالي که داره ميره بيرون
- اميدوارم ,اومده بودم بگم وقتي وارد يک بازي ميشي بايد تا تهش بموني وگر نه عواقب بدي در انتظارته…
آوریل به سمت کریچر میدوئه و در یک حرکت غیر قابل انتظار اونو از روی زمین بلند میکنه و رو صندلی مقابل میزش قرار میده.
کریچر : مــــــــا! این چه حرکتی بود!!
آوریل به سرعت سر جای اولش برمیگرده و با لبخندی شروع به حرف زدن میکنه : خب لاقل بذار من جوابم رو بدم، بعد برو! اینجوری ملت فکر میکنن همه حرفات درسته!
کریچر : مگه نیست؟
آوریل : به طور دقیقا نچ! تو گفتی شنیدی که ققي ازم خواسته کانديد شم، خب باید بگم که دقیقا اینطور نیست! قبل از انیکه ققی ثبت نام کنه، یه روز داشتیم تو میخونه صحبت میکردیم، ازش پرسیدم تو نمیخوای کاندید بشی؟ گفت چرا، تو نمیشی؟ منم گفتم دوست دارم بشم، ولی فکر نمیکنم اصلا کسی تحویل بگیره و شاید نتونم وزیر خوبی باشم و اینا.....، ولی ققی خیلی به من روحیه داد و این حرفا گفت فرم ثبت نام رو پر بکن، فوقش کسی تحویل نمیگیره و .....! درواقع من خودم این تصمیم رو داشتم ولی ققی منو مصمم کرد!
نکته بعدی انیکه گفتی شنیدی ققی واسم شعار تبلیغاتی ساخته! این به طور نصفه نیمه درسته! یعنی واسه شعار ازش پرسیدم، یکی من گفتم، یکی اون گفت، آخرش اینو با کمک ققی درواردیم!
در مورد پوستر که اصلا همچین قضیه ای نیست و کل قضیه پوستر و ایناش واسه برادر حمید بوده و هست و خواهد بود!
ققی اهداف و برنامه در اختیار من بذاره؟ مگه من خودم مغزم چت زده که نتونم همچین کاری بکنم؟ این قضیه اصلا درست نیست! من اهداف و برنامه هام رو از روز اولی که کاندید بودم نوشته ام (به صورت چک نویس روی کاغذ ) و هنوز وقت نکردم که یه ادیت کلی بکنم و در اختیار شما عزیزان قرار بدم! امروز یه مقدار وقتم آزادتره و میتونین اهداف و برنامه های منو مطالعه کنین.
در مورد کشیدن کنار و تا کی قراره کاندید باشم و ....، اولا که بنده خودم ترجیح میدم که بکشم کنار چون ققی رو نماینده بهتری از خودم میبینم و خودم هم ترجیح میدم ققی وزیر باشه! دوما که تا همین الانشم اگه کنار نکشیدم به خاطر حذب بوده، یعنی بچه های حذب و به خصوص همین ققی نمیذارن من کنار بکشم! بازم تصمیم با خودمه که این کار رو بکنم یا نه و این قضایا به طور کلی هیچ ربطی به ققی نداره! من نمیدونم این دشمنای حذب چرا انقد علاقه دارن چهره نماینده های حذبی رو خراب کنن! اول ققی رو خراب کردن، حالا هم دارن پشت سر من چنین شایعاتی رو سرهم میکنن! شما مگه خودتون ناموس ندارین؟! به ناموس مردم چیکار دارین آخه! نمیتونین ببینین یه ساحره داره پیشرفت میکنه ! نه واقعا میخوام بدونم چشم ندارین ببینین که حذبیا انقد طرفدار دارن؟
و باز هم تاکید میکنم : من اگه بخوام کنار بکشم به اختیار خودمه! نه ققی و نه حذب البته با عرض شرمندگی از حذب، نمیتونه منو وادار به کاری بکنه! من اگر هم بخوام بکشم کنار فقط به یه دلیل این کارو میکنم و اونم اینه که میبینم هم شانس ققی از من بیشتره، هم صلاحیتش بیشتره، هم اهدافش بهتره، هم مدیریتش! دلیلی نمیبینم که با وزیر شدنم (حتی اگه احتمالش یک درصد باشه)، ملت رو از داشتن وزیر خوبی مثل ققی محروم کنم! اگه قرار باشه بکشم کنار، به نفع ققی میکشم کنار! اگرم نکشم کنار که خوب نکشیدم دیگه!
کریچر : یعنی شما با وجود انیکه خودتون یکی از کاندیدا هستین، از کاندید دیگه و رقیبتون یعنی ققی انقد حمایت میکنین؟!
آوریل : من از کسی که شایستگیشو داشته باشه حمایت میکنم! از کسی که مطمئنم خیلی بهتر از من از عهده این مسئولیت بر میاد حمایت میکنم! درواقع از یه حذبی واقعی که حاضره از همه چیش بگذره تا رول پیشرفت کنه حمایت میکنم!
کریچر : اهم اهم! خیلی ممنون! فقط یادت باشه وقتی وارد یه بازی میشی باید تا آخرش....
آوریل جفت پا میپره تو دهن ...نه! تو حرف کریچ : تا اخرش نمونم چی میشه کریچ؟ مگه تا حالا و دفعات قبلی، همه کاندیدا تا آخر انتخابات موندن؟ مگه ما به خاطر بهتر شدن رول پلینگ کاندید نشدیم؟ چرا نباید اجازه بدیم شخصی که خیلی بهتر میتونه رول پلینگ رو درست کنه، مسئول بشه؟
کریچر : خب من برم! حرف دیگه ای نداری؟
آوریل : هان؟ چرا! اگه کسی آشنا سراغ داری که بتونه این وظایف اب آناناس دادن و لباس و اینا رو به خوبی انجام بده و احترام هم بذاره، بفرستش اینجا! حقوق خوب میدم!
کریچر : باشه! فیلا خدافط!
آوریل : بای بای...

پی نوشت : تمام مسائلی که در رول بالا مطرح شدن جدی و واقعی بود! سوالی دارین بفرمائین!

پیام زده شده در: ۰:۳۹ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
کريچر از انتهاي کوچه قدم زنان وارد کوچه ميشه و با آرامش به سمت آخرين خونه ميره

مکان : آخرين خونه

جلوي در دو زن دارن لباساي توري ميفروشن و با پوشيدن اين لباسا تبليغات خوبي هم به راه انداختن
يک ذره اون ور تر يک جوان 12 ساله داره به ملت آب آناناس ميده ولي يک ابلهه وايستاده و کليد کرده که من شير موز ميخوام
کريچر که ميبينه اينا بهش احترام نميزارن با عصبانيت وارد خونه ميشه
توي خونه همه جاي عکسهاي تبليغاتي اوريل که يا کنار درياست يا توي استخر به چشم ميخورنه
کريچر آهسته ميره جلو و وارد اتاق خود اوريل ميشه

مکان: اتاق اوريل

اوريل داره با تلفن صحبت ميکنه: درسته ..........اره ............باشه ......نه بابا قول ميدم خودتو عشقه
بعد کلش رو بلند ميکنه و کريچر رو ميبينه سريع تلفن رو قطع ميکنه
سلام جناب کريچر خوش اومدين بفرماييد
کريچر با حالت طلبکارانه : تو به اين عمله اکره ها ياد ندادي به مقام بالاتر احترام بزارن
اوريل کلش رو انداخته پايين: شرمنده تازه استخدامشون کردم والا هر روز بايد شيفتوشن رو عوض کنم قبلي ها نميدونم اخر شب کجا ميرن.. همين
لباس فروشا دهمين نفرايي هستن که اوردم
کريچر: خوبه حالا , شايعاتي شنيدم ميخواستم در موردشون تحقيق کنم
اوريل: بفرماييد چي شنيديد
کريچر: اين که ققي ازت خواسته کانديد شي
و ققي برات شعار تبليغاتي ساخته
و ققي ترتيب پستر هات روداده
و ققي قراره اهداف و برنامه هات رو در اختيارت بزاره
و ققي قراره بهت بگه تا کي به اين بازي مسخره ادامه بدي و
در اخر به نفع اون بکشي کنار
آوريل به تته پته افتاده
- حتما اشتباهي پيش اومده شما اشتباه ميکنيد
کريچر در حالي که داره ميره بيرون
- اميدوارم ,اومده بودم بگم وقتي وارد يک بازي ميشي بايد تا تهش بموني وگر نه عواقب بدي در انتظارته

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۲:۴۳ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
آوریل گوشی رو می زاره می ره پیش مرده تا راجع به همکاری هاشون صحبت کنه !
آوریل : خوب بفرمایید اینم شیر موز...حالا که عکس روی پوسترو انتخاب کردیم ... دیگه چی کار کنیم ؟
آقاهه : هوووم ... بهتره یه سری عکس تبلیغاتی از شما بندازم .
آوریل : ایول موافقم ...
آوی این رو می گه و به یارو پشت می کنه ... بعد یه خورده خم می شه می گه :
_ از این آرمه که پشت شلوار منه یه عکس بندازید فکر کنم خیلی برای بروشور هم مناسب باشه .
آقاهه : ای به چشم ! فقط شما یه خورده نزدیکتر بیا تا عکس بزرگ بیفته ... آخه یه خورده اون عکسه کوچیکه باید از نزدیک بندازیمش !
آوریل هی خورده عقب عقب می ره ... بعد ناگهان جیغ بلندی می کشه و پاهاشو با ناخناش چنگ می اندازه و می گه :
_آخ این چی بود چقدر درد داشت !
آقاهه : ببخشید سه پایه دوربین من یه خورده کجه افتاد رو کمرتون ... تکرار نمی شه !

---یک ساعت بعد---

آقاهه روی صندلی ستاد ولو شده بود و داشت به آوریل نگاه می کرد که داشت موهای به هم ریختشو مرتب می کرد !
آقاهه : بازم شیرموز دارید من بخورم ؟
آوریل : نه شرمنده دیگه خیلی خسته ام نمی تونم برم درست کنم ... باشه برا یه روز دیگه .
آقاهه : ببینم این ستاد شما حموم نداره ؟ من رو بروشورا که کار می کردم داشتم چاپشون می کردم یه خورده سر و صورتم روغنی شد ... یه خورده هم شیرموز ریخته رو این پیرهنم !
آوریل : چرا اتفاقا دنبالم بیاید خودم نشونتون می دم ... شاید خودمم یه آبی به سر و صورتم زدم !
آقاهه : لطف می کنید !

---دو ساعت و نیم بعد---

آوریل و آقاهه با هم جلوی آینه ایستادن و دارن موهاشونو شونه می کنن .
در ستاد باز می شه و ادی میاد تو .
ادی : سلام اوی جوووون ... این آقا کیه ؟
آوریل : سلام ادی جیگر ... این آقاهه لطف کرد امشب یه خورده کمکم کرد بروشور بسازم و خستگی کار از تنم در بره ! پیش اصغر اقا بدنساز خوش گذشت ؟
ادی : آره موزاش خیلی تازه بودن ... شام حسابی چسبید !
آوریل : خوب ادی این آقا می خوام منو ساپورت کنه که الحق تا الان هم خیلی توپ ساپورتم کرده ! می خوام باهاشون قرار داد ببندم گفتم تو هم باشی بهتره .
آقاهه : زنتون که می گفتید ایشونن ؟ ... چه با وقار !
ادی : آوریل جان شما خسته ای برو بخواب بقیه کارا رو من و این آقا تنهایی انجام می دیم !
آوریل : اوکی پس من رفتم صبح می بینمت ... بای بوس بغل لاو !(کپی رایت بای گوینده!)
ادی : بای جیگر !
آقاهه :

پیام زده شده در: ۲۲:۳۳ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵

مك بون پشمالو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۱۳:۱۳ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۸
از پيش چو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
شب بود .. ماه پشت ابر بود .. ابر پشت ديوار بود .. ديوار پشت ستاد بود .. ستاد پشت آوريل بود .. آوريل هم پشتش به دوربين بود !!

صدا از پشت تلفن ..
ادي : شب نمياي خونه جييييگر .. تشنمه !!
آوي : نه عزيزم كاراي ستاد مونده .. توام تشنته برو خونه ي اصغر آقا بدنساز !!!
ادي : باشه .. آخجون ... يعني خداحافظ .. راستي قبل از خدافظي مواظب خودت باش ميگن ستاد شباي خطرناكي داره !!!!
بووق ... ملچ مولوچ .. بووق ( صداي قطع شدن تلفن !! ) !

آوي ميره مي شينه رو صندلي ولي چند دقيقه بعد با صداي آخخخخخ از رو صندلي بلند ميشه !! ( چيزي نبود طرفداراي مورگان الكتو !! رو صندليش ميخ گذاشته بودن !! )

آوريل از درد شروع مي كنه به مكيدن انگشتش و لپاشم ميمالونه !! ( خودش )

آوي : خب هيشكي نيست .. حوصلم سر رفته يه ذره تلويزيون نگاه كنم !!
ليست شبكه هاي بيناموسي !!
.
.
.
.

شررررررررررررر ( صداي زنگ در !! ) !

آوريل تلويزيونو خاموش مي كنه و همينطور كه داره محل فرو رفتن ميخو ميمالونه ميره دم در ستاد !!

آوي : ببخشيد شما !!
يه آقاي مجهول الحال : سلام من از طرفداراي شمام .. ميخام ساپورتتون كنم !!
آوي : ايول .. بفرمائيد !!
آقاهه : من شيفته ي شما شدم .. شما دوست دارين چجوري ساپورت بشين !!
آوي : خب بستگي داره .. اصلا هر جور شما راحتين !!
آقاهه : باشه پس با پخش بروشور هاي تبليغاتي شروع مي كنيم !!
آوي چشاشو مي بنده و دهنشو باز مي كنه ...
- شروع كنين !
آقاهه : چشم يه لحظه .. يك .. دو .. سه .. آماده .. چترق ( صداي اين دوربين قديميا !! ) ..
- عكس قشنگي شد .. خوراك پوسترهاي تبليغاتيه !!
آوي : هوووووق ... من برم براتون شيرموز بيارم !!
آوريل سريع از اتاق خارج ميشه ...

بيب . بيب. بيب !!
آوي : الو ادي .. سلام يه مشكلي هست پاشو بيا اينجا !!
ادي : سلام .. من دهنم بنده، داريم با اصغر آقا شام شيرموز بستني ميخوريم !! .. ميخوري برات نگه دارم !!
آوي : نه مرسي نوش جان !! .. ميتوني بياي اينجا يا نه !
ادي : باشه ميام .. دو سه ساعت ديگه ..
آوي :‌باشه منتظرت مي مونم .. خوش بگذره !!
ادي : ميگذره نگران نباش !!

بووق. بوق

( من اغفال شده بيدم پست بيناموسي زده بيدم . !! )
هدي بده ادامه !

تصویر کوچک شده

رون ويزلي !

پیام زده شده در: ۲۲:۳۴ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ایگور کارکاروف :
1- سه کار که الویت بیشتری براتون دارد رو بگید که در صورت وزیر شدن اون ها رو اجرا میکنید.
به ترتیب اولویت :
رواج صحیح بیناموسی (نه خیلی شور، نه بی نمک)
فعال کردن تاپیکهای قدیمی و مرده
آموزش استفاده درست از فرهنگ آزادی انجمن (که برمیگرده به همون بیناموسی نویسی)

2- برنامتون برای فعال کردن تاپیک ها چیست؟
برنامه ها رو که نمیشه لو داد! به طور سربسته فقط میتونم بگم ایجاد سوژه های مناسب و زیبا در تاپیکهای غیرفعال! ایشالا اگه وزیر شدم میتونین ببینین!

3- اگر تازه واردی زیاد ارزشی در بیاورد چه میکنید؟
این قضیه خیلی چیز عجیبی نیست، همه ما یه زمانی تازه وارد بودیم و مطمئنا ارزشی بازی در میاوردیم هرچند کم یا زیاد، این افراد به طور معمول اگه وارد راه درست نوشتن بشن، میتونن فعالیتهای خوب و مفیدی داشته باشن، چند جلسه خصوصی با ایشون میذاریم ارشادش میکنیم، درست میشه! نشد برادر حمید هست، اون مطمئنا موفق میشه!

4- برای کسانی مثل من که عاشق رپ خوندن هست چه کارهایی می کنید؟آیا انجمن موسیقی دانان جوان در وزارت تشکیل می دهید؟
با توجه به اینکه در حال حاضر تنها یک گروه رپ در سایت موجوده و اون قق بازیه (الهی قربونش برم!) و بهترین رپر سایت هم در حال حاضر ققی کیفسونه، در طی صحبتایی با ایشون، احتمالا قبول میکنن که انجمنی برای این کار تشکیل داده و مدیریتش رو به عهده بگیرن تا استعدادهای نشکفته شما همچین شکوفا بشه!

5- هدف کلیتون برای کاندید شدن و وزیر شدن چیه؟یعنی مثلا زمانی که میخواستید کاندید بشید چه فکری می کردید؟مثلا دوستان گفتن برو حتما وزیر میشی یا مثلا ایده داشتید.
فکر میکنم من به این سوال در دفعه قبلی جواب دادم! بله دقیقا! چارلی ویزلی عزیز از من این سوالو پرسیدن که چرا برای کاندید شدن ثبت نام کردم و بنده هم جواب دادم :
علت بنده واله اولیش خصوصیه! خودتونو بکوبونین به در و دیوار نمیگم، علت بعدیش هم اینکه خیلی دوست دارم گند بزنم تو سایت! این همه ملت (منظورم شخص خاصی نیست، بر برداشت نشه) بودن که گند زدن تو سایت و به گفته خودشون این حرکت خیلی حال میده! گفتیم ما هم یه دور این کارو بکنیم ببینیم چی میشه! علت بعدیش این بود که نمیخواستم همه فکر کنن تمام ساحره ها مثل چو چانگ که یکی از وزیران اسبقه هستند! دلیلی نیست که اگر ایشون خوب وزارت نکردن، ما نتونیم! در آخر هم برای معروفیت بیشتر! به هرحال من همیشه طالب شهرت بودم و هستم و خواهم بود!
ولی این رو هم اضافه کنم که بله! بنده ایده هایی داشته و دارم! اگر هم وزیر نشم فکر میکنم اونا رو در اختیار وزیر جدید قرار بدم تا شاید باعث بهبود بیشتر رول پلینگ بشه!

هوکی :
- اگه ازت حمایت کنم چی نصیبم میشه؟(کپی رایت بای سرژ)
حمایت کن و ببین چی میشه! مطمئن باش نتیجه بدی که واست نداره هیییییییچ، کلی مزایا هم واست داره! قرار نیست ملت با رشوه و این سیستما به کسی رای بدن! مردم باید به کسی رای بدن که صلاحیت وزارت رو داشته باشه! اهم اهم! من چقد مزخرف میگم! جواب صحبح سوال شما همون قسمت اول بود!

ادی ماکای :
نه، من میخوام بدونم! نه واقعا میخوام بدونم! چه معنی میده زن آدم، انقد بیاد شوهرشو سین جیم کنه؟ تو اصلا به چه حقی انقد منو سوال پیچ میکنی؟ رفتی طرفداری ققی رو کردی و بیخیال شوهرت شدی، گفتم عیبی نداره! ققی شایستگیشو داره! اومدی اینجا از من پول دو در زدی، باز گفتم عیبی نداره! واسه ققی میخواد! الان به چه حقی اومدی اینجا انقد از من سوال میکنی؟
فقط بگم که من هیچ کسو نمیپیچونم! سوال رو به نحو طنز میپرسین، طنز جواب میگیرین، جدی میپرسین، طنز قاتی با جدی جواب میگیرین! تمام جوابها واضح هستن و هیچ کدوم شوخی نیست! مطمئن باشین!
پی نوشت : واسه بوق تو چه فکری کردم؟ شب که اومدم خونه میفهمی!

بلیز زابینی :
اون شکلکه هست که توش دو نفر هستن من هر چی فکر کردم نفهمیدم دارن این دو نفر چی کار میکنن غیر از چیزی که احتمالا به بوق ملت ربط داره . به هر حال اگر ممکنه یکم این مسئله رو شفاف سازی کنید ما درک بیشتری نسبت به این عکس هنرمندانه پیدا کنیم( به هر حال من به عنوان ناظر باید بدونم )
البته شما ناظرین و این حق رو دارین که در مورد این چیزا اطلاع داشته باشین! درست فهمیدین که اون عکس به بوق ملت ربط داره! ارتباط داره! ارتباط مستقیمی هم داره! فقط مشکل اینه که نمیشه اینجا شفاف سازی کرد! یعنی اگه شفاف سازی توضیحی و تئوری باشه احتمالا شما باز متوجه نمیشین! وگرنه باید از همون عکس میفهمیدین! اگرم قرار باشه عملی باشه که اهم اهم! خجالت بکش مگه تو خودت ناموس نداری؟ آزادی انحمن هست که هست! دلیلی نداره ما انقد بی جنبه بازی در بیاریم! همینه که میگم فرهنگ استفاده درست از آزادی انجمن باید آموزش داده بشه دیگه! در هرحال شما در قسمت پرایوت میخونه که خیلی جای تاریکی هم هست به من مراجعه کنین، جواب بهتون بدم!

غیر از این میخواستم بدونم اگر من به شما رای بدم چه ویژگی هایی شامل قشر مخوف سیاهان میشه و همچنین به من چی میرسه ؟ آیا اصلا چیزی برای رسیدن وجود داره یا این موضوع هم با بوق ملت پیچیده میشه ؟
شما معاون وزیر اسبق بودین و من مطمئنم که دیگه خسته شدین! چی نشدین؟ نه شدین! من تو بو....نه ببیخشید! من تو چشماتون میخونم که شما دیگه خسته شدید از وزارتخونه و اینا! پس بنده شما رو میفرستم مرخصی! برین جزایر پنج از پنجیان لذت ببرید!
همونطور که برای والده مورت عزیز هم توضیح دادم، من خیلی دوست ندارم با سیاها درگیر بشم! اونم فقط به خاطر اینکه ارادت خاصی به سیاه بودن و دارکی و اینا دارم! وگرنه شاخ بشین شاختون شیکوندس! تنها ویژگی هم که میتونیم به شما بدیم اینه که اگه موقع جنگ با محفل ضعیف بودین، نریم کمک محفل و از دور دست این جنگ رو نیگا کنیم!

سوم اینکه میخواستم ببینم بیناموسی رو چقدر رواج میدید ؟ اونقدر که این جور پستها خز بشن یا در حدی متعادل ؟
بیناموسی باید در حد مناسبی رواج داده بشه! چیزی که مطمئنا اکثرتون توقع دارین اینه که نه شور بشه، نه بی نمک! من نهایت سعیم رو میکنم که اجازه ندم چنین اتفاقی بیفته! اتفاق منظورم خز شدن بیناموسیه. اگه بیناموسی خز بشه که دیگه باید فاتحه رول رو خوند! نخیر! بنده زنم بره نمیذارم بیناموسی خز بشه! در حد تعادل! با پستای بیناموسی بدون محتوا برخورد میشه! برخورد که نه البته، برخورد خیلی خشنه! با زننده اش صحبت میشه! باز تکرار بشه پست پاک میکنیم! باز تکرار بشه برخورد میکنیم! بازم تکرار بشه، خودتون میفهمین چیکارش میکنیم!

سوال بعدی که من میخوام از زبون خودتون بشنوم اینه که شایعه شده شما در آخر به نفع ققی میکشید کنار میخواستم ببینم این شایعه تا چه اندازه صحت داره و آیا اینم از تدبیرات حذبه ؟
آینده این شایعه مشخص نیست! من خودم ترجیح میدم کنار بکشم چون مطمئنم ققی خیلی بهتر از من و سایرین میتونه به وزارت رسیدگی کنه و ترجیح میدم کسانی که بین من و ققی موندن، ققی رو انتخاب کنن! ولی بچه های حذبی به من اصرار میکنن که تا آخر انتخابات بمونم! حالا اینکه آخرش چی بشه معلوم نیس...

و در آخر شما که فقط از برنامه های مخربتون صحبت کردید آیا برنامه مفیدی هم برای پیشرفت رول سایت دارید ؟ چون همه کاندیدها به هر حال برای خودشون اهداف دیگه ای هم دارند .
در کل صحبت کردن در مورد برنامه های مخرب بیشتر حال میده! ولی صد در صد بنده اهداف مفیدی هم دارم که باعث پیشرفت رول پلینگ میشه! اهداف من به زودی در دسترس همه قرار خواهد گرفت و میتونین شاید باشین که آوریل چه میکند!

با تشکر از همه شما عزیزان، آوریل

ویرایش شده توسط آوریل در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۶ ۲۲:۴۳:۳۶

پیام زده شده در: ۱۷:۴۳ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
سلام با تشکر از تاپیک خوب و سرگرم کنندتون چند سوال علمی ارزشی برای شخص شخیص من به وجود اومده و خواهشمندم جواب بدید :

اون شکلکه هست که توش دو نفر هستن من هر چی فکر کردم نفهمیدم دارن این دو نفر چی کار میکنن غیر از چیزی که احتمالا به بوق ملت ربط داره . به هر حال اگر ممکنه یکم این مسئله رو شفاف سازی کنید ما درک بیشتری نسبت به این عکس هنرمندانه پیدا کنیم ! ( به هر حال من به عنوان ناظر باید بدونم )

غیر از این میخواستم بدونم اگر من به شما رای بدم چه ویژگی هایی شامل قشر مخوف سیاهان میشه و همچنین به من چی میرسه ؟ آیا اصلا چیزی برای رسیدن وجود داره یا این موضوع هم با بوق ملت پیچیده میشه ؟

سوم اینکه میخواستم ببینم بیناموسی رو چقدر رواج میدید ؟ اونقدر که این جور پستها خز بشن یا در حدی متعادل ؟

سوال بعدی که من میخوام از زبون خودتون بشنوم اینه که شایعه شده شما در آخر به نفع ققی میکشید کنار میخواستم ببینم این شایعه تا چه اندازه صحت داره و آیا اینم از تدبیرات حذبه ؟

و در آخر شما که فقط از برنامه های مخربتون صحبت کردید آیا برنامه مفیدی هم برای پیشرفت رول سایت دارید ؟ چون همه کاندیدها به هر حال برای خودشون اهداف دیگه ای هم دارند .

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۶ ۲۰:۳۵:۰۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.