هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد تره ور
پیام زده شده در: ۲۳:۰۳ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
پایان مهلت قانونی تبلیغات!

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
ما هستیم !

این یک پیغام برای تسلیم نیست !
این یک پیغام برای کناره گیری نیست !
این پیغام یک تهدید نیست !
این پیغام یک اعلان جنگ نیست !
این پیغام یک خبر فروپاشی انتخابات نیست !

این پیامی است برای شکل گیری ما !

نترسید و به ما بپیوندید زیرا ما هستیم !

این پیام در راستای کناره گیری شما از وزارت ، توسط نماینده گروه برای شما ارسال شده است .
بدین وسیله پیشنهاد میشود به جای آنکه برای فقط یک نفر از کلیه وظایف خود کناره گیری کنید به ما بپیوندید و برای ما خدمت کنید !

این یک پیشنهاد بود ! طرفداران خود را برداشته و به طرف ما حرکت کنید ...

فقط کافی است پیام شروع به کار گروه را "ما هستیم ! " در امضای خود و طرفدارانتان قرار دهید !

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۱:۵۸ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

تره ور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۲۲ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۱
از حموم مختلط وزارت !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین
این جانب وزغ کبیر ! تره ور ، از پشت همین تریبون اعلام می کنم فقط مینروا مک گونگال و دیگر هیچ !
به نفع مینروا کنار می کشم .

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸

تره ور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از حموم مختلط وزارت !
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
به نظر شما وزیر چه نقشی تو کل ایفای نقش داره که بخواد بره به تاپیک هاش سوژه وارد کنه؟آیا وزیر یه عضو معمولی در انجمن های دیگه محسوب نمیشه؟پس شما نیازی نیست وزیر بشید،کافیه به عنوان یه عضو برید سوژه های مختلف بدید تو تاپیک های ایفای نقش و یا ناظر یه انجمن دیگه بشید و همون انجمن رو با سوژه هاتون فعال کنید.

خب اون طوری هم نیست که شما بگی که میتونی به عنوان یه عضو معمولی سوژه وارد کنی ، ایجاد سوژه توی سایت احتیاج به این داره که چندین نفر از اون سوژه ( برای مثال بی ناموس بودن گیلیدی ) استفاده کنن تا بعد جا بیفته تو رول .
من اگه تک و تنها بیام بخوام یه سوژه رو جا بندازم تو سایت شاید اصلا ملت عددی حسابم نکنن !

نقل قول:
یکی از دلایلی که من کاندید نشدم این بود که وزیر به انجمن وزارت خونه محدود هست.این یعنی وزیر اسم دیگه ی ناظر وزارت خونست.یعنی مثلن چجوری میگن ناظر هاگزمید ، اینم ناظر وزارت خونست فقط وزیر صداش میکنن!در نتیجه شما کنترلی رو بقیه انجمن ها نداری که یکی از برنامه هات این باشه برای ایفای نقش سوژه بدی و جذابش کنی!این کار مدیر ایفای نقش هست.

مثل این میمونه که شما بگی خب دامبلدور فقط ناظر محفله یا ولدمورت فقط ناظر زیر سایه س و اینا ... وزارت یه انجمن خاصه و در ضمن وزیر ارتش وزارت رو داره که میتونه با ماموریت دادن بهشون سعی در فعال کردن بقیه انجمن ها داشته باشه .
سوژه ها هم در طی ماموریت های ارتش به انجمن ها تزریق میشه .

نقل قول:
شما سابقه مدیریتی چقدر داری؟یعنی کجاها ناظر بودی،مسوول کدوم تاپیک ها یا سازمان ها بودی و غیره! .

من یه مدت در خفا و پنهانی فعالیت میکردم تو سایت !! در خفا رول می زدم ، در خفا نظارت می کردم و در خفا حتی مدیر ایفای نقش بودم !
اگه باور نمی کنی آنتونین رو نگاه کن تا مدت ها اسم مدیر ایفای نقش روش نبود ولی این سمت رو بر عهده داشت !! و کلا اینو گفتم که اگه دو روز دیگه دیدی مدیر شدم تعجب نکنی .

نقل قول:
آیا شما جزئی از سبزی هستی؟تره و سبزی آشی و غیره منظورم هست.من شنیدم شما برای بقیه کاندیدا ها تره هم خورد نمیکنید و فقط خودتون ازش استفاده میکنید !آیا این حقیقت داره؟

اوه چه شایعات ارزشی ای پخش شده بین ملت!
من یه مدت توی تره بار و اینا کار می کردم و سبزی و میوه می فروختم معروف شدم به تره !!!
اون ور ادامه ش هم صفت تاکید و ایناش هستش ، مثلا نمیگن دیوانه وار ؟! اینم تره وار بودش که در گذشت زمان برای رند شدن به تره ور تبدیل شد .
این قضیه تره و کاندیدا ها رو بگم که البته نه برای همه کاندیدا ها ، بعضی از کاندیدا ها بسیار جیگر می باشند !

نقل قول:
آیا در بچگی با شما زیاد ور میرفتن؟ از اونجا که دیدم در قسمت دوم اسمتون از ور استفاده شده گفتم شاید در بچگی باهاتون زیاد ور میرفتن و به همین خاطر به این اسم معروف شدید!

تو سوال قبلی جواب دادم این رو !!
همون طور که گفتم اولش تره وار بود که بعدش شد ور ، دلیل ور شدنش هم یکی گذشت زمان و رند شدن به مرور بودش و دیگری این که تو مسنجر زیاد حرفم میزدم وار شد ور !

نقل قول:
موفق باشید!

اوه مرسی شما بیشتر !

نقل قول:
سوال تکراری هست که تا به حال از سه کاندید پرسیدم، چه شخصیتی برای وزیری که به نام تره ور در نظر داری. البته تا به حال جن وزیر داشتیم، جادوگر وزیر داشتیم اما وزغ وزیر نداشتیم. احتمال اینکه سوژه ی خوبی از توش در بیاد خوبه. اما این سوژه چی خواهد بود؟ در کل اینکه به عنوان وزیر چه شخصیت رولی برای خودت در نظر می گیری؟

تره ور با این که وزغه قراره به شخصیتی بسیار ساحره کش تبدیل شه !! همچنین خیلی هم جوگیره و کسایی رو که انتقاد بهش میکنن شدیدا شکنجه میکنه و ده ها سوژه ارزشی و غیر ارزشی دیگر که بعد ها شاهدش خواهید بود!

نقل قول:
یه مثال از کارهایی که برای سوژه دادن انجام خواهی داد رو بنویس.

ماموریت های ارتش وزارت و پست زدن در کنار برو بکس وزارت !

نقل قول:
قول حداقل چه مقدار فعالیت رو میدی؟ مثلا چند پست در هفته؟

حدود 7 یا 8 پست در هفته .

به ادی : چشم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۴ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
سلام....

1. سوال تکراری هست که تا به حال از سه کاندید پرسیدم، چه شخصیتی برای وزیری که به نام تره ور در نظر داری. البته تا به حال جن وزیر داشتیم، جادوگر وزیر داشتیم اما وزغ وزیر نداشتیم. احتمال اینکه سوژه ی خوبی از توش در بیاد خوبه. اما این سوژه چی خواهد بود؟ در کل اینکه به عنوان وزیر چه شخصیت رولی برای خودت در نظر می گیری؟

2. یه مثال از کارهایی که برای سوژه دادن انجام خواهی داد رو بنویس.

3. قول حداقل چه مقدار فعالیت رو میدی؟ مثلا چند پست در هفته؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۴۲ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از كوچه پشتي عمه مارج اينا !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 536
آفلاین
جناب جنابان، قورباغه‌ي محترم، تره‌ور ِ كبير! عرض ارادت

من به عنوان به عضو، از وزير آينده انتظاراتي دارم:
-هر جا كه خواستم شيرموز رو در دسترس ببينم
-هر شخصي كه با شيرموز و شيرموز نويسي مخالفت داشت، بلاك بشه
-مديران بايد شيرموز رو به رسميت بشناسند
-وزير بايد از شيرموز برخاسته باشد و به شيرموز برگردد! يعني كارهايش در اين جهت و در اين هدف باشد
-از ماده‌هاي سفيد كننده براي شستن جوراب استفاده نگردد. فقط شيرموز!

جي.كي رولينگ نقاش مصري قرن پنجم هجريه

پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
من هدفم تخریب نیست!فقط به نظرم رسید که یه نکته ای تو گفته های تره ور غلط هست!میخوام بحث کنم تا قانع بشم یا بکنم!

نقل قول:
مهمترین و اصلی ترین هدفم فعال سازی و سوژه دهی به انجمن هاست ، سوژه های زیادی راجع به شخصیت های سایت دارم که به مرور وارد انجمن ها میکنم، الان واقعا سایت از لحاظ سوژه تعطیله ، سوژه ها واقعا آزاردهنده س از بس که دست آدم رو واسه نوشتن می بنده .

به نظر شما وزیر چه نقشی تو کل ایفای نقش داره که بخواد بره به تاپیک هاش سوژه وارد کنه؟آیا وزیر یه عضو معمولی در انجمن های دیگه محسوب نمیشه؟پس شما نیازی نیست وزیر بشید،کافیه به عنوان یه عضو برید سوژه های مختلف بدید تو تاپیک های ایفای نقش و یا ناظر یه انجمن دیگه بشید و همون انجمن رو با سوژه هاتون فعال کنید.

یکی از دلایلی که من کاندید نشدم این بود که وزیر به انجمن وزارت خونه محدود هست.این یعنی وزیر اسم دیگه ی ناظر وزارت خونست.یعنی مثلن چجوری میگن ناظر هاگزمید ، اینم ناظر وزارت خونست فقط وزیر صداش میکنن!در نتیجه شما کنترلی رو بقیه انجمن ها نداری که یکی از برنامه هات این باشه برای ایفای نقش سوژه بدی و جذابش کنی!این کار مدیر ایفای نقش هست.

-------------
چند تا سوالم دارم!

1-شما سابقه مدیریتی چقدر داری؟یعنی کجاها ناظر بودی،مسوول کدوم تاپیک ها یا سازمان ها بودی و غیره!
2-آیا شما جزئی از سبزی هستی؟تره و سبزی آشی و غیره منظورم هست.من شنیدم شما برای بقیه کاندیدا ها تره هم خورد نمیکنید و فقط خودتون ازش استفاده میکنید !آیا این حقیقت داره؟
3-آیا در بچگی با شما زیاد ور میرفتن؟از اونجا که دیدم در قسمت دوم اسمتون از ور استفاده شده گفتم شاید در بچگی باهاتون زیاد ور میرفتن و به همین خاطر به این اسم معروف شدید!

موفق باشید!

ویرایش شده توسط مرلین در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۲۲:۴۴:۵۶

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۲۲:۰۳ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

تره ور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از حموم مختلط وزارت !
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مهمترین و اصلی ترین هدفم فعال سازی و سوژه دهی به انجمن هاست ، سوژه های زیادی راجع به شخصیت های سایت دارم که به مرور وارد انجمن ها میکنم، الان واقعا سایت از لحاظ سوژه تعطیله ، سوژه ها واقعا آزاردهنده س از بس که دست آدم رو واسه نوشتن می بنده .

به نظر من یکی از دلایلی که فعالیت نسبت به گذشته خیلی کم شده اینه که سوژه ها کم شده و تکراری و یکنواخت و ارزشی و غیره !!
همون طور که گفتم سوژه هایی دارم که تو سایت وارد میکنم ، بعد یه نکته ای رو بگم که الان بیناموسی نویسی واقعا رسیده به زیر صفر ! اگه وزیر شم تاپیک هایی رو به بیناموسی نویسی اختصاص میدم و همچنین از گروه های بیناموسی نویسی حمایت بسیار بسیار شدیدی در حد تیم ملی خواهم کرد .

تاپیک های وزارت رو براش مسئولانی تعیین می کنم تا به فعال سازی اون تاپیک ها بپردازن و انجمن وزارت فعال باشه .
ارتش وزارت هم عضو گیری میشه و بعد به ارتش هم ماموریت های مختلفی داده میشه و میخوایم که ارتش وزارت رو به یه چیزی شبیه قطب سومی تبدیل کنیم درکنار محفلی ها و مرگخوارها .

انگیزه م برای وزیر شدن سوژه دهی و فعال کردن انجمن ها و گسترش آزادی در سایت هستش !

نکته ای دیگه ای که هست راجع به فعالیتم هستش که باید بگم که فعالیت من کم شده چون که سایت اون فروغ گذشته رو از لحاظ سوژه و فعالیت نداره ، حس فعالیت توی من هم از بین رفت !! اما اگه ایفای نقش سوژه های جدید و خوبی بهش وارد بشه میتونه متوحل بشه و میتونه اعضا رو برای فعالیت تحریک کنه و دوباره ایفای نقش مثل گذشته بشه .

خب این مشخصه که اگه من وزیر شم برای اجرای اهدافی که داشتم فعالیتمو بیشتر میکنم ، اینم که فعالیتم کم شده بود ، یکی از دلایلش ، تاکید میکنم یکی از دلایلش افت انجمن هاست ، من سوژه های جدیدی می ریزم تو ایفای نقش و امیدوارم که بتونه کارساز باشه .

و اما تازه وارد ها و وضعیتشون فکر کنم مربوط شه به گروهک هایی مثل الف دال و اوباش و اینا ، فکر نکنم به وزارت ارتباطی داشته باشه که با تازه واردا چی کار کنه .
تازه وارد باید بیاد رول بخونه و بعد رول بزنه و بعد رولش رو کسایی که خوب می نویسن نقد کنن ، هر چند توی پست های طنز اصلا نقد به ان صورت کمکی نمیکنه و همچنین تاپیکای نقد هم توی همه انجمن ها هست و آقا کلا این که این مسئله ربطی به وزارت نداره !!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
ها ما نیز حمایت میکنیم.

من و مینی هم دو روحیم در دو بدن!
ضمنا کلیم با تره ور تفاهم دارم. مثلا اول اسم اون ت داره اول مال من نداره(کپی رایت بای فنگ!)
همین دیه.
کلا اظهار وجود بود و اینکه ما هستیم و حاضر در صحنه هم هستیم و اینا
همین

پیام زده شده در: ۲۰:۲۹ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
تره ور

من همین الان حمایت کامل خودمو از تره ور دوست و رفیق جون جونیم اعلام می کنم . در حال حاضر ازتون خواهش میکنم ستاد ادی رو بی خیال شین ادی حامی کامل گروه ماست . مطمئن باشید جوابتونو نمیده

من و تره یه روحیم در دو بدن !

ما از هر گروه خصوصی حمایت خواهیم کرد و برای فعال شدن کلی برنامه داریم حد اقل انجمن های وزارت و سایر انجمن های خصوصی برگزاری مسابقات هیجان انگیز

مسئول تبلیغات و ستاد : گودریک گریفیندور

آزادی در وزارت با تره ور !

ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۲۰:۳۱:۰۱
ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۲۰:۳۳:۵۸
ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۲۰:۴۴:۴۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.