هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس آموزش دوئل
پیام زده شده در: ۹:۵۵ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 433
آفلاین
دویل بعد از پایان کلاس تازه وارد کلاس می شود ... هیچ کس در کلاس نیست و فقط تکالیف جلسه ی بعد روی تخته مشاهده می شود :
- برداشت شخصیتون رو از دویل بگید .
- فکر میکنید دویل چگونه به وجود آمده ؟
- سکوی دویل از کجا آمده و موارد مصرفش چیاس ؟
دویل یه نگاه به تخته می ندازه :
- اینا چیه نوشته چه کار به من داره ... موضوع نبود منو کشید وسط درسش ؟
( نکته : عده ای از بچه های خوشمزه برای اذیت کردن دویل هر جا کلمه ی دوئل بوده را پاک کرده و به جای آن دویل نوشته اند ...)
دویل ادامه می ده : باشه پروفسور به هم می رسیم ...
سوال اول: برداشت شخصیتونو از دویل بگید:
دویل خیلی خوب است من دویل را دوست دارم. برادر حمید هر روز دویل می کند ! دیگر نمی دانم ... چه ها که نمی کند این برادر حمید ! دویل نشانه ی شجاعت و حماقت است ... اصلا هر کس دویل کند خیلی بد است مگر دویل چه گناهی کرده که دیگران دویل کنند ؟ چرا آرزو نکنند ؟ من کلا با این سوال مخالفم در کل سوال از ریشه غلط است ...من به سازمان حمایت از موجودات جادویی مراجعه می کنم و از شما شکایت می کنم !
سوال دوم: فکر میکنید دویل چگونه بوجود آمده ؟
دویل توسط مادرش بوجود آمد در روزی بارانی ... در یکی از دهکده های ماگل نشین صدای زن تنهای ماگلی در خانه ای کوچک آسمان را به درد می آورد ؟!!! فریادش بلند و بلند تر می شد تا جایی که دیگر فریاد نکشید چون بچه زایید ! و نامش را دویل نهاد ... دویل زاده ی شیطان است و در عین خوبیت بد است ... آقا اصلا چه کار به زندگی خصوصی ما دارین ؟
سوال سوم: سکوی دویل از کجا اومده و موارد مصرفش چیاس؟
سکوی دویل سکویی است که دویل هر روز به امید آن از خواب بلند می شود و بسیار پر مصرف است بیشتر سکوهای دویل شناخته شده در مرلین گاهها موجودند . با نشستن بر سکوی دویل افکار مغشوش شما را رها می کنند و ذهن شما باز می شود ... پس از هر بار استفاده از سکوی دویل شما جهان اطرافتان را رنگین تر می بینید ! ببخشید استاد ممکنه من برم دستشویی ؟ سکوی دویل منتظره !

ویرایش شده توسط دویل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۵ ۹:۵۸:۵۹

پیام زده شده در: ۹:۵۰ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

ادريان پیوسی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۷ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۱۵ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 47
آفلاین
.برداشت شخصيتون از دوئل چيه؟

چيز جالبيه هر چي اسلايتريني از اين روش خوشش مياد بكش بكش توش خيلي زياده و همينه كه همه را سر حال مياره در البته حال ميده هر دو طرف حرفه اي باشن بايد اضافه كنم كه دوئل مصارف بسيار زيادي هم داره

.دوئل از كجا بوجود امد ؟!

از اونجا كه دو نفر عاشق يه زن ميشن بعد برا اينكه بهش برسن با هم دوئل ميكنن يعني ميگن تو يه زمان به هم نفرين ميزنيم اين چنينه كه دوئل كردن رايج ميشه و به وجود مياد به همين راحتي و سادگي..برا اطلاعات بيشتر به كتاب عشق سر رشته وردها رجوع كنيد

.سكوي دوئل از كجا بوجود امد؟!

از اونجا كه افراد ترسو و بيلياقت همواره در فكر فرار كردن بودند كميته ملي دوئل تصميم گرفت يه جايي خاصي را براي اين افراد در نظر بگبره كه بعدن به سكوي دوئل معروف گشت

مصارفشم:

سبزي خورد كردن
نشستن
واليبال بازي كردن
مشق نوشتن
جشن گرفتن
و دوئل ايم مورد كم اتفاق ميفته
برا طولاني تر كردن پستم مفيده..بله

ویرایش شده توسط ادريان پیوسی در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۵ ۹:۵۶:۱۴

پیام زده شده در: ۹:۴۲ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
1- برداشت شخصیتونو از دوئل بگید ?
هوم ...هوم...! دوئل وقتی انجام میشه که دو نفر با هم دیگه کل کل می کنند مثلا یکی میگه سوسکی داداش ؟
نفر بعدی میگه : چی ... نشنیدم .
پس از اینکه این واژه ها به کار رفت اگر افراد جادوگر باشند کار به دوئل میکشه و اگر هم مشنگ باشن به دعوا خاتمه پیدا می کند .

2- فکر میکنید دوئل چگونه بوجود آمده ؟

هووم ... هووم ... فکر کنم زمانی به وجود اومد که مرلین داشت با داداش بزرگش کوییدیچ بازی می کرد .
داستان از اونجا شروع میشه که داداش بزرگه مرلین یه بازدارنده محکم می کوبه تو صورت مرلین و میگه : سوسکی داداش . مرلین هم چون زورش به اون نمیرسید و هم نمی خواست کم بیاره بهش گفت بیا بریم یه درخت رو بندازیم روش وایستیم بعد هر کدوم یه ورد بگیم هر کی ورد رو زود تر گفت و به اون یکی برخورد کرد برندست و دیگری سوسکه .
بعد رفتن این کار رو انجام دادند ولی مرلین که می دونست قدرتش از داداش بزرگش بیشتر نیست قبل از اینکه تا سه بشمارند یه ورد خوند و اون ورد هم وردی نبود جز(( دوئالوکس)) ( دوئالوکس وردی است که قدیم به جای اکسپلیاراموس به کار میرفت ) .
از اون به بعد اسم این واقعه رو گذاشتند واقعه ی دوئالوکس که با گذشت زمان به اسم دوئل مشهور گشت .

3- سکوی دوئل از کجا اومده و موارد مصرفش چیاس ؟
همون طور که گفتم اولین بار مرلین و داداش بزرگش کشفش کردن ، ابتدا به جای میز از تنه ی درخت استفاده می کردند ولی از زمانی که نوه ی مرلین داشت با دوستش دوئل می کرد نتونست تعادلشو حفظ کنه و با سر افتاده رو زمین و دماغش شکسته . از اون به بعد از یه جای تنه ی درخت از یه جای مسطح که میز دوئل نام داشت برای دوئل استفاده کردند .

موارد مصرف میز دوئل :
هووم.... هووم....
1: میتونیم ازش برای دوئل استفاده کنیم ( خودم این ویژگیشو به تنهایی کشف کردم )
2- اگه میز نهار خوری نداشتیم می تونیم روش نهار بخوریم .
3- می تونیم روش بخوابیم .
4- می تونیم روش پشتک بزنیم .
5- و از همه مهم تر می تونیم نگاش کنیم .

پیام زده شده در: ۸:۴۶ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
1برداشت شخصیتونو از دوئل بگید

دول خیلی خوبه به شرطی که بشه از اول مطمئن بود برنده میشی

البته باید در نظر داشت که موقع دوئل حتما چند نفر از آدم پشتیبانی کنن تا یه وقت مشکلی پیش نیاد
البته یاد گرفتن ورد های خوب و سیاه و غیر مجاز و سعید در تقلب همیشه باعث پیروزی در دوئل میشه

2-فکر میکنید دوئل چگونه بوجود آمده

والا تا جایی که من میدونم دوئل برمیگرده به زمان مرحوم مرلین
اون قدیما یه بار سر ورود به مرلینگاه بین مرلین و یه بابای دیگه اختلاف پیش میاد
طرفین بعد از امتحان تمام راه ها موفق به رفع اختلاف نمیشن
برای همین مرلین چوب دستی رو میکشه که طرف رو نفله کنه ولی اون طرف هم (فکر کنم اول اسمش مورگانا بود) کم نمیاره یه نمه جنگ میکنن
که بعدا به این حرکت ارزشی میکن دوئل

3-سکوی دوئل از کجا اومده و موارد مصرفش چیاس

والا زمنش برمیگره به زمان جونی های مرلین
لین مرلین که بعد از دوئل با مورگانا بسیار با دوئل حال مینمود تصمیم گرفت برای تفریح بین ملت دوئل برگذار کرده
بعدش خود ببیند و حالشو ببرد

برای اینکا خوب ببیند دستور داد یه سکوی بسازند که ملت برن اون بالا دوئل کن تا همه خوب ببینند

موارد مصرف
1 باعث تفریح مرلین میشود
2 از مرلین گاه های اوپن هم به خوبی قابل روئیت است
3 بماند

پیام زده شده در: ۸:۴۲ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

البته باید در نظر داشت که موقع دوئل حتما چند نفر از آدم پشتیبانی کنن تا یه وقت مشکلی پیش نیاد
البته یاد گرفتن ورد های خوب و سیاه و غیر مجاز و سعید در تقلب همیشه باعث پیروزی در دوئل میشه

برای همین مرلین چوب دستی رو میکشه که طرف رو نفله کنه ولی اون طرف هم (فکر کنم اول اسمش مورگانا بود) کم نمیاره یه نمه جنگ میکنن

لین مرلین که بعد از دوئل با مورگانا بسیار با دوئل حال مینمود تصمیم گرفت برای تفریح بین ملت دوئل برگذار کرده

برای اینکا خوب ببیند دستور داد یه سکوی بسازند که ملت برن اون بالا دوئل کن تا همه خوب ببینند

موارد مصرف
1 باعث تفریح مرلین میشود
3 بماند

پیام زده شده در: ۸:۴۲ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

موارد مصرف
1 باعث تفریح مرلین میشود
3 بماند

پیام زده شده در: ۲:۴۴ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

بلاتریکس  لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 195
آفلاین
1- برداشت شخصیتونو از دوئل بگید

دوئل آخرین راه حل برای کسانیه که قادر نیستن مشکلات خودشونو با بحث کردن یا گفتگو یا روشهای دیگه حل کنند.
وقتی دو جادوگر یا ساحره(یا حتی ماگل)دچار اختلاف نظر شدید میشن در ابتدا سعی میکنند این اختلاف رو از راههای مسالمت آمیز حل کنند ولی وقتی میبینن که طرف مقابل در درک نکردن منظورشون یا برداشت اشتباه اصرار داره طاقتشون تموم میشه واحساس میکنن که اینجا یا جای اونه یا جای من و به دوئل رو میارن.
در دوئل طرفی که سریعتر عکس العمل نشون بده و از وردهای صحیح در جای مناسب استفاده کنه موفقتره.البته همونطور که گفتم دوئل آخرین راه حل برای حل اختلافاته.
در مواردی هم ممکنه که اجبارا رو در روی جادوگری قرار بگیریم و مجبور به دوئل بشیم برای همین یادگیری فنون و قوانین دوئل برای هر جادوگر و ساحره ای ضروریه.

2- فکر میکنید دوئل چگونه بوجود آمده

احتمالا دو جادوگر بطور کاملا دوستانه سرگرم بحث در مورد موضوعی بوده اند که این موضوع به احتمال زیاد چیزی جز کوییدیچ نبوده.هر کدوم از جادوگرها طرف یکی از تیمها رو گرفته و به شدت از تیم مقابل شروع به بدگویی کرده.
این اختلاف شدت گرفته و به مرحله ای رسیده که دو جادوگر احساس کردن بالاخره باید این بحث برنده و بازنده ای داشته باشه.و تصمیم گرفتن برای حل مشکلشون از جادو کمک بگیرن.دو جادوگر روبروی هم قرار گرفتن و دوئل شروع شده.البته در این دوئل قانون و قاعده خاصی وجود نداشته. جادوگری که سرعت عمل و اطلاعات جادویی بیشتری داشته برنده میدان میشه و طرف مقابل مجبورمیشه که باخت رو قبول کنه و از اون به بعد طرفدار تیم رقیب بشه.
بقیه جادوگران متوجه شدند که این روش اختلافها را بطور کامل و برای همیشه منتفی میکنه و تصمیم گرفتن از این روش استفاده کنند.

3- سکوی دوئل از کجا اومده و موارد مصرفش چیاس

در اولین دوئلی که انجام شد به دلیل اینکه مکان مشخصی برای دوئل در نظر گرفته نشده بود و جادوگر ضعیفتر دائم از طلسمهای طرف مقابل فرار میکرد اشتباها این طلسمها به در و دیوار یا جادوگران رهگذر میخورد و باعث تخریب مغازه ها و خانه ها و وسایل اطراف میشد. برای همین تصمیم گرفته شد محل خاصی برای اجرای دوئل در نظر گرفته شود که محدوده فرار مشخص بشود و کسی که از روی سکو به پایین بیفتد بازنده محسوب میشود.
علت استفاده از سکو برای دوئل این است که دوئل در شرایط عادلانه و به دور از تقلب یا کمک اطرافیان و در مقابل چشم بینندگان اجرا شود و سکو به خوبی محدوده دوئل را مشخص میکند.امکان فرار از روی سکو وجود ندارد چون آبروریزی میشود! تماشاگران معمولا در اطراف جمع شده با سرو صدا دوئل کنندگان را تشویق میکنند.
سکوی دوئل قبل از بوجود آمدن دوئل هم وجود داشت ولی برای موارد دیگری استفاده میشد.مثلا به عنوان فرودگاه جغد ها یا محل اعدام هیپوگریفهای وحشی و مجرم.بعد از بوجود آمدن دوئل از این سکو ها برای دوئل استفاده شد و این باعث خشم جغدی و شادی هیپوگریفی شد.

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ج1-

به نظر من دوئل کاریست که باعث تخلیه اعصاب میشه . بهترین کاربردشم اینه که وقتی که دو نفر دارن با هم دعوا میکنن به جای اینکه خودشونو خسته کنند و از روشهای مشنگی استفاده کنند با یه دوئل جادوگری حال همدگیر رو بگیرند . به نظر من دوئل کردن واقعا باعث آرامش اعصاب میشه . بخصوص وقتی که حریف خودتونو ریز ریز کرده باشید .

البته جدیدا از هنر دوئل برای دفاع شخصی هم استفاده میشود . به نظر منم خوبه که هر کس دفاع شخصی بلد باشه تا یه وقت جلوی جامعه کم نیاره مخصوصا وقتی که اعصاب معصاب نداره

ج2-

هیچی دو نفر داشتن با هم دعوا میکردند بعد دیدن مشت و لگد در این دعوا کفایت نمیکنه و آنها نمیتونن زیاد به هم صدمه بزنند بخصوص اینکه سریع ملتم میریزن جدا میکنند . به همین دلیل دوئل اختراع شده . در دوئل هر نفر ریلکس وایمیسه و تنها با فرستادن و دفع چند طلسم میتونه که از حق خودش دفاع کنه .

خلاصه اول این کار به فکر چند نفر رسیده اونا هم با هم دوئل کردن و شاهدان قضیم دیدن که گویا دوئل کردن خیلی جالبه به همین دلیل اونا هم از اون به بعد اینجوری با هم دعوا میکردند و یواش یواش فرهنگ مقدس دوئل کردن در همه جا پخش شد و این شکلی شد .

ج3-

با رواج یافتن دوئل این جنگ مخوف علاقه مندان بسیاری رو به خودش جذب کرد . به طوری که هر موقع دو نفر میخواستن دوئل کنند از قبل جمع کثیری از ملت علاف یک جا جمع میشدند تا دوئل رو نگاه کنند . اما ماتسفانه عده اونقدر زیاد بود که فقط نفرات جلویی میتونستند دوئل رو نگاه کنند و بقیه فقط میتونستند کله نفر جلوییه خودشونو ببینند . به همین دلیل پیشنهاد شد که سکو هایی رو درست کنند تا اون دو نفری که میخوان دوئل کنند رو همه ملت ببینند و از اون موقع این کار به صورت یک فرهنگ در امر دوئل کردن جا افتاده .

مصارف سکو
1- نگاه کردن به آن .
2- راه رفتن بر روی آن
3- صحبت کردن در مورد آن
4- حمل کردن آن
5- راحت نگاه کردن دوئل
6- مشغول کردن فکر ما
7- پیچیده تر کردن سوال

پیام زده شده در: ۲۲:۱۹ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
جواب 1-

حقیقتش من خیلی جغد خوب و گل و بلبلی هستم!به همین دلیل زیاد دوئل نمی کنم.ولی برداشتمو می گم که نمونید تو کف:
برداشت من از دوئل اینه که طرفو به یه درختی ، دیواری ، چیزی ببندی بعد با نوک بری تو شیکمش!این تنها نوع دوئلیه که من می تونم بکنم!

جواب 2-هووووووم...یادمه جد جد جد بابابزرگم توی دفتر خاطراتش تاریخچه دوئلو نوشته بود.در زیر این تاریخچه رو می خونید:
دوئل از زمانی به وجود اومد که من یعنی هدویگی میلیان(!) با یه روح خرفت به اسم بینزیلیان(!) دعوام شد.لامصب هر چی نوک می زدم ازش رد می شد!اونم هر چی مشت و لگد میزد از بدن من رد می شد!گفتیم اینجوری نمی شه.یه قرار گذاشتیم با جادو حال همدیگه رو بگیریم.روبروی هم واستادیم!گفتیم یک...دو...ولی من نامردی نکردم و سه نشده یه طلسم فرستادم که بینزیلیان پخش زمین شد و من پیروز شدم!

جواب 3-هووووووووووووم....سکوی دوئل تاریخچه دور و درازی داره.اینم از همون موقع جد جد جد بابابزرگم یعنی هدویگی میلیان اختراع شد!ایشون در این باره اینطور نوشته:
بعد از اختراع دوئل توسط من و بینزیلیان هر روز کارمون شده بود دوئل.لامصب هر روز اختلاف پیدا می کردیم!یه روز که داشتیم دوئل می کردیم بیزیلیان نامردی کرد و زود طرف من طلسم فرستاد!از قضا یکی از دوستای جغد من که اسمش خرچالیلیان(!) بود از اونجا رد می شد و وقتی ما دو تا رو دید که درگیر شدیم سریع اومد و با طلسمای مختلف پدر بینزیلیان رو در آورد!
از فرداش تصمیم گرفتیم برای اینکه افراد دیگه دخالت نکنن یه میز بساریم به اسم سکوی دوئل و همیشه رو اون دوئل کنیم.همه جا هم اعلامیه زدیم که وقتی کسی رو سکوی دوئل داره مبارزه می کنه نباید دخالت کرد.اینطور شد که سکوی دوئل هم توسط ما دو تا اختراع شد!

موارد استفاده این سکو خیلی زیاده...جد جد جد بابابزرگ من خیلی مخ بوده!من به یه سری از موارد اشاره می کنم:
1-از اونجایی که جغدا می تونن پرواز کنن سکوی دوئل فقط به نفع جغدا کارمی کنه!چون میدان حرکت حریف رو محدود می کنه!
2-کسی جرات نداره بیاد وسط دوئل چون همه طلسما از وسط سکو رد می شن هر کی بپره وسط دو سوته پخ پخ می شه!
3-چون از سطح زمین بالاتره طلسما به سر و کول ملت از جمله بلرویچیلیان(!) (جد جد جد بابابزرگ بلرویچ!) نمی خوره.
4-اصلا این که دونفر رو سکو دوئل کنن و چند نفر بیکار نگاهشون کلی کلاس داره!
و و و و...

ویرایش شده توسط هدویگ در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۴ ۲۲:۳۵:۱۱

پیام زده شده در: ۲۲:۰۰ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

دیانا مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۵ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۹ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴
از خونمون( قصر مالفوی ها)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 196
آفلاین
سوال یک
معنی دوئل در هر جا یعنی مبارزه و پیکار با رعایت قوانین چه در دنیای جادوگری و چه در دنیای ماگل ها . در دنیای ماگل ها دوئل به صورت های مختلفی انجام میگیره یعنی با صلاح های مختلف از قبیل شمشیر و تفنگ که البته دوئل های دیگه ای هم داریم که اصلا اسلحه ندارند ! ولی در دنیای ما جادوگرها چون اسلحه دیگه ای جز چوب جادو نیست دوئل با چوب جادو انجام میشه و برای مبارزه دو تن انجام میگره که با هم اختلاف دارن ! تو دوئل به نظر من حق به حق داره نمیرسه بلکه حق به کسی میرسه که زور بیشتری داشته باشه !
سوال دو
در زمان های قدیم بودند کسانی که سر مسائل مختلفی با هم در گیری داشتند که البته بعضی هاشون بیخود بودند !
اونها نمیدونستند که چه جور میتونن حق شون رو از طرف مقابل بگیرن برای همین دعوا راه می افتاد . تو این دعواها اقلب حق به حقدار نمیرسید که البته تو دوئل هم این اتفاق میافته .
پس عده ای اومدند و گفتند که یه کاری کنیم که این دعوا یه کم باحال تر بشه و حالت مسابقه پیدا کنه پس برای دوئل قوانینی گذاشتند و عده ای هم به تماشای اون می نشستند .
سوال سه
همون عده ای که دوئل رو اختراع کردند گفتند : باید برای دوئل یه محیطی رو مشخص کنیم که کسانی که دوئل میکنند در همون محدوده به رقابت با هم بپردازند و اومدند این زمین رو به صورت سکو طرح کردند .
سکوی دوئل به منظور اینه که اولا به تماشاچی ها اسیبی نرسه !
دوما تماشاچی ها مسابقه رو خوب ببینن !
سوما دو طرف دعوا حد و مرز زمین دوئل رو بدونن یعنی زمین دوئل به اندازه سکو است و اگر از سکو خارج بشن مسابقه رو باختن الیته چون ارتفاع سکو بعضی وقت ها زیاده اصلا نمیشه ازش خارج شد چون اگه خارج بشی با مغز میخوری زمین و همون جا میمیری !

تصویر کوچک شده
مهاجم یک تیم همیشه پیروز فمن

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.