هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر دیوانه سازها
پیام زده شده در: ۱۹:۵۷ جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
نفـــــــــــــــــــــس‌کـــــــــــــــــــــــــــــــش!!

از مادر زاده نشده کسی که بچه‌محل ِ ویولت بولدوزرو زندونی مندونی کُنه!
وِل کنین رفیق ما رو تا فرم ِ آزکابونو نافُرم نکردم! معه از روو نعش!! ِ من رد شین که پسر برگزیده رو چپوله کنین!

بذ بره بیرون اون مادر مُرده تا دکور ِ دفترتونو راس و ریس نکرده حاجی‌تون!

زت زیات!

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۸:۵۲ یکشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۴

آلبوس دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۸ سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

موفقیت برای انسان بی جنبه مقدمه گستاخی ـست...

پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
اطلاعات غلط کسی نمیتونه بده، مگه مملکت هِرته؟ چیه؟... گرخیدی مورفی؟ فکر نمیکردی دستت رو بشه به این راحتی؟ تقصیر خودته لعنتی! برات DeadLine گذاشتم اصن توجه نکردی! حالا که دستت رو شده،... داری ارجاع میدی به اون دوماد جعلی؟!
بینیم بابا گلابی!
خلاصه...تو بمون همینجا! ما که داریم میریم کنسرت بدیم تو کالیفرنیای آمریکا! ...در ضمن من اسپم نویس نیستم! دارم میجنگم با قاچاقچیای مواد افیونی کلمبیا! آخه این وضع ممکلته؟ تو این بیکاری! یه معتاد بشه رییس آزکابان،...فِرتی؟!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
اطلاعات غلط بهت دادن چاخانوف!
بنده وزیرم؛ رییس زندان نیستم.

رییس زندان یکی از افراد خوشنام و اصیل و ثروتمند و از یک خانواده ی اربابی و مشنگ و دوماد و بختک و اصن تو چی میخوای از زندگی ما دوماد؟! مروپ که مرد! من که دیگه با تو نسبتی ندارم! اصن کی تو رو رییش آژکابان گذاشته؟! وارنر! تو این وژارتخونه ی خراب شده چخبره؟!

اعمال چیزکارانه؟! از کی تا حالا بسط اندیشه های مترقی آزادی و پرواز در لوای دموکراسی شده ترویج فساد؟!
طوفان ها نتیجه ی خیانت هایی است که در روزگار زمستان بر دولت تابستان روا داشته شد! این عذاب کفاره ی روزهاییست که بر مسند قضاوت دولت کودتا تکیه زدی و تمامی حقوق و مزایا و پاداش و حق حسابی که به عنوان مشاور اعظم از دولت قانونی گرفته بودی، خوردی و یه آبم روش! باور نداری؟! از مرلینِ پیامبر دروغین بپرس!

اصن تو چرا آزادی؟!
دومادجان! تشویش اذهان عمومی بر ضد دولت قانونی! به روز کن!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
آقا! یه سوال پیش اومده برا ما! این شد که تشریف آوردیم به دفتر دیوانه سازا! حالا! شیش هشتا؟...پسرا دس دخترا رقص...حالا برعکس؟!...خط رو خط شده گویا!!

اصلاح: مورفینوس گانتیوس! ای علاقه مند به چیز و چیزهای چیزدار! در عجبم که مدیران ایفای نقش چه اندیشیده اند که شخصی که خودش باید در گوشه هلفدونی آزکابان و دمخوار دیوانه سازان باشد را به ریاست این زندان گمارده اند؟ تو خود همدست قاچاقچیانی و فساد را در جامعه جادوگری ترویج میدهی چه بسا که این طوفان ها نتیجه اعمال چیزکارانه تو باشد! افشایت کردم! ها!*

*تا تو باشی پورسانت ما را دیر ندهی، دایی آقا!

پیام زده شده در: ۰:۵۱ یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
داد نـــــــــــــزن خـــــــــو..!

اولاً میای اینجا حجابت رو رعایت کن! این چه سـر و وضعیه آخــه؟بپـوش اون روســری کــوفتی رو تا نفرستـادمت منـکـرات!حـاجی کیه خواهر؟ما تنـهایی پرچم ظلم و تاریکی رو بالا نگه میداریم.مثه بعضیــا نون بگیـر کسی هم نیـستیــم!

خیلی جرات به خرج دادی که اومدی اینجا.عجیب از دور که میـومدی بوی بانـوی بزرگوار آسلام،شهیـد مروپ گانتو احساس کردم که کاریت ندارم مگه نه که خودتم مورد داری خانـــوم!

برو عقب نزدیک نشــو..! این نوگلانِ باغ وطن که حسابی هم پاشون بو میده باید مجازاتشون رو طی کنن.حالا اگه قول بدی که عطر مروپو برام بیاری،شـایـد از مجازاتشون کم کنم..! اینا اگه توی جامعه آزاد بگردن،ملـت رو تیکه و پاره میکنـن.نگاه به سنـه کمشون نکن! واسه دستگیری همین گرگینتون،صدها شهید و مجروح دادیم.جیمز با همون یویوی کوچولوش زده چشمه نگهبان های بند "کوچولو های گوگولی مگولی" رو در آورده.به اینا میگی مظلوم؟!

مراحل مجازاتشون رو برات پخ میکنم..!

پیام زده شده در: ۲۳:۴۵ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین

اوهــــــــــــــــَـــــــــــــــه!!

دو روز حاجی‌ت نیومده بود اینجاها! چرو بساط ِ بیداد و ستم؟! چرو تک‌صدایی؟! چرو تبعیض نژادی؟! چرو ظلم بر نوگلان ِ باغ وطن؟! مسئولین چرو کپیدن؟!

از هیکل ِ .. همم.. استخونی‌ت به هر حال [ ] خجالت بکش و اون بچه‌ی زیر هیجده سالو رد کُن بیاد! کُجوی دنیا دیدی بچه‌ی زیر هیجده سال رو بفرستن آزکابان؟! کُجوی دنیا دیدی گرگینه رو بفرستن آزکابان؟ مدعیان دروغین حقوق بشـــــــــــر!!

جیمز و تدی آزاد باید گردد!

هممم.. علی‌الحساب!

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تو دیگه چی میگی کوتوله؟یه نفر به عنوان نماینده از همتون میومد شعار هاشو میداد و می رفت پی کارش دیگه.این همه سرازیر شدید اینجا که چی بشه آخه؟

مردگ دیگه چیه؟منظورت مردکه؟محض افزایش اطلاعاتتون بگیم که ما 190 قد داریم و یک مرد کامل هستیم.مردک خودتی مرتیکه 80 سانتی!

اولا که من داداش شما نیستم.اصلا بنده داداشی ندارم.یا شایدم دارم خودم خبر ندارم ولی قطعا شما نیستی.نه قیافه تون به ما میخوره و نه قد و هیکل تون!محفل ساکت نشینه،به ما چه؟به جای شعار عمل کنید.فعلا که یه دونه از آجر های آزکابان هم کم نشده.

پشتیبانی وزغ و رنده شدگان هم بخوره بر فرق سر مبارکتون!

با اجازه..!

بعد نوشت: هرچی ببشتر پست بزنین و جواب بدم،تعداد پستهای ما بالا میره و هویت ارزشیمون آشکار میشه!به نفعتونه بیخیال شید..!

پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۷ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۲۷ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
از خوابگاه اساتید هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 288
آفلاین
هلگا باید آزاد بشه ...

ای مردگ چیزکشِ مفنگیِ اسکلت مانند ِ به سان دیوانه ساز ولی دیوانه تر (چه صفات عالیه ای)

بدان و آگاه باش که محفل ققنوس در برابر این دستگیری به ناحق شما ساکت نمی شینه داداش !

اگه یه وقت دیدی کل آژکابان با دیوونه هات ریخ رو سرت، یه وقت زار نزنی من مامانمو می خوام !

ملطفت باش که دربرابر پشتبانی وزیر و حمایت رانده شدگان و حضور محفلیون هیچ دیوانه ساز و مفنگی نمی تونه پایداری کنه ...

پس هرچ زودتر هلگای مارو آزاد کن ؛ در ضمن دامبلدور کسی نیست که با چارتا مفنگیِ خمارِ چیزکش و البته بی چیز و مقدار و صد البته دیوانه، مذاکره کنه ... !

تا آزادی هلگا ساکت نمی مانیم ...

دربرابر شرارت وزیر و مدیر خیانت کار و مفسد و چیزکش جامعه ساکت نمی مانیم ... !

تصویر کوچک شده

با هم، قدم به قدم، تا پیروزی ...

- - - - - - - - - - - - - - - - -

تصویر کوچک شده

تا عشق و امیدی هست؟ چه باک از بوسه دیوانه سازان!؟

پیام زده شده در: ۱۶:۴۷ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
از دست شماها!

از جادوگرانی مثله شما هم بعیده اینطوری خودتون رو گول بزنید.سر بفیه رو شیره مالیدید،سر ما و خودتون که نمی تونید اینطوری شیر بمالید.مشنگ ها خودشونم به خودشون ظلم میکنن.مثالش کره شمالی دیگه چه انتظاری از جادوگرا میره.درسته ما مشنگیم و گانت ها جادوگر ولی گوشت همدیگرو بخوریم،استخون همو دور نمی ریزیم.باز نمونش استخون های پر توان خودم

اتفاقا از نظر ما وزارت اگه موروثی باشه،خیلی مفید تره.اگه انتخابات برگزار بشه معلوم نیست چه دیوی مثله بگمن،وزیر بشه.اما اگه موروثی بشه،وزارت به دست شخصیت با اقتداری مثله لردسیاه میوفته که ایشون هم جاودانه هستن و برای همیشه خواهند ماند.

از بدو تولد ما هم با مدیریت و این سیستم آستکباری زوپس مخالف بودیم.اما شما چندان هم مخالف به نظر نمی رسید.چون با وزیری متحد شدید که خودشم مدیره.پس رسما اعلام نکنید با مدیران مخالفید.

خودتونم بکشید،هلگا رو بهتون نمیدیم عاقا.عجب زوریه هاا.هی میاین اینجا مارو تهدید میکنید که اگه هلگا رو ندید فلان می کنیم...خب فلان بکنید!هلگا دادنی نیست،گرفتنیه که البته گرفتنش از دست ما غیرممکنه عزیزانم.پس اینقدر اینجا زور نزنید.برید زور هاتونو توی بند ساحرگان و مرلینگاه بزنید.

با اجازه..!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.