هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: سازمان ورزش و تفریحات جادویی
پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
آقا من همه جوره پایه یه لیگ هستم
در مورد تیم هم من رو توی هر تیمی که خودتون حال کردین و خالی بود بندازین

البته چون من یه خبر نگارم از مسابقات خبر تهیه میکنم

واز شما هم دعوت میکنم خبر های مربوط به لیگ رو توی روزنامه چاپ کنید

البته یادتون باشه ها اگه در مسابقات شعار بدن لیگتون تعطیل میشه

پیام زده شده در: ۱۷:۴۹ چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام اوتو جان کجایی یه سر به ما بزن
دوستان از همین الان تمامی دوستانی که می خوان در سایت ویژه نامه یا مسابقه یا هر چیزی در هر تاپیکی برگزار کنن می تونن با من مشورت کنن تا در هر مسئله ای آنان رو راهنمایی کنم در ضمن برای کوییدیچ عجله کنید اوتو جان با اینکه باید به پستهای لیگ نظارت داشته باشی اگه بخوای می تونی تو هم عضو بشی.

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۳۵ چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۴

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
خوب همین جور که پرسی گفته برای لیگ کوئیدیچ عضو میپزیریم تا بتونیم یه لیگ کوئیدیچ راه اندازی کنیم.
همچنین داریم با مدیران سایت صحبت میکنیم که شاید آنها را راضی کنیم تا برای لیگ یک انجمن دیگر در سایت راهندازی کنند
البته امکانش ضعیف است ولی سعیمان را میکینم...
پس زود باشید...

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام چطورید دوستان چرا شما اینقدر مشکل دارید و پی ام الکی میزنید برای عضویت در این لیگ بزرگ فقط باید کارهای زیر رو بکنید و بس :
1- انتخاب نام مستعار
2- انتخاب پست
3- تغییر امضا به اینکه من عضو این تیم هستم
4- تیم مورد نظر
اگر همه ی اینها درست باشه بلافاصله بدون هیچ مشکلی عضو میشید فقط تا 26 وقت دارید شایدم کمتر . در ضمن مونتاگ جان جدول نوروزی هری پاتر هم طرح شد به نظر من که عالیه.

پیام زده شده در: ۱۷:۲۵ سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام دوستان جادوگر و ساحره و فشفشه و ماگل عزیز بنده جالتون چطوره؟ امیدوارم خوب باشید
نکاتی یادم رفته بود که متذکر بشم برای تیم کوییدیچ که الان میگم :
1- گفته بودم اسم مستعار انتخاب کنید اولا نباید حتما اسم بازیکنای کوییدیچ باشه ثانیا اگه خواستین میتونین اسم خودتون باشه ولی حتما باید اسم انسان باشه مثلا تک شاخ یا ... نمیشه .
2- و هر وقت که بهم پی ام بزنین و تائید بشه بلافاصله همون روز در سایت اعلام می کنم که این نقش انتخاب شده و دیگر درخواست ندید
3- شما می تونید پستی رو که مایل به بازی در اون هستید انتخاب کنید
4- نکته ی خیلی مهم هر تیم 7 تا ذخیره میتونه داشته باشه و پست هاش هم همسان باشه مثلا دونفر برای ذخیره ی مهاجم یک نفر برای ذخیره ی جستجوگر و ... باشن که در صورت هر گونه غیبت بیان .
همونطور که گفتم امتیاز این کار من سریع بودن هست هر کی سریع بیاد و ثبت نام کنه سریعتر انتخاب میشه
اولین عضو تیم : هرمیون پاتر در تیم ایرلند با نام تروی انتخاب شد . هرمیون جان امضات رو طبق بالا عوض کن و پستت رو هم بگو

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی( P ) در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۷ ۱۵:۴۱:۵۸

پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام دوباره خدمت تمامي شما دوستان عزيزم
گفتم حالا که نزديک عيد هست و مي خوان توي سايت ويژه نامه بزارن منم اون کاري رو که آرتيکوس جان گفته انجام بدم( يادتون باشه من گفته بودم مي تونيد سفارش بديد) خب بالاخره اينم يه ويژه نامه هست ديگه .
اين عنوان توي همين سازمان ( ورزش و تفریحات جادویی) باز ميشه با عنوان ( ليگ برتر باشگاه هاي کوييديچ ) در اينجا من چهار تا تيم تشکيل مي دم با نام هاي :
1- پادلمر يونايتد
2- گردباد
3- بلغارستان
4- ايرلند
شما تا روز 26 اسفند ماه وقت داريد که در اين تيم ها ثبت نام کنيد .
هر تيم 7 بازيکن داره و دوستاني که زودتر پي ام بزنن مي تونن با در خواست خودشون وارد هر تيمي که مايل هستن بشن ولي اگه دير کردين مجبورين وارد هر تيمي که من بگم بشين .
کارهايي که بايد براي عضويت انجام بديد :
1- انتخاب اسم مستعار که پايان هر پست بزنيد ( هري پاتري يا .....) اگر اسمي انتخاب شده باشد نمي شود
2- در امضا ثبت شود ( مثال در امضا : عضو باشگاه تيم کوييديچ ايرلند يا هرچي )
و از تمام اقشار جادوگري عضو مي پذيرم همونجور که اطلاع داريد بايد رول نويسي کنيد اول دو تيمي که بيشترين در خواست رو داشته باشن با هم مسابقه مي دن و حق گرفتن توپ طلايي رو ندارن و در آخر کار اين تاپيک به تيمي که بيشترين رول با قشنگترين پست ها رو داشته باشه توپ طلايي رو به خودش اختصاص مي ده و اين کار رو من مي کنم و مسئوليت تشخيص اين که هر تيم چند رول داشته و اينکه چند تاش خوب بوده با اوتو بگمن عزيز هست
من روز 27 اسفند ماه عنوان جديد رو بازميکنم ( همين ليگ رو ) و مديريتش با من هستش و هيچ ناظري جز دراکو مالفوي نبايد به اين عنوان ها کاري داشته باشه ( پاک کردن ، ويرايش پست ها ، حذف پست ها و ... ) اميدوارم استقبال کنيد و اين رو متذکر بشم که 28 نفر گنجايش اين ليگ رو داره و من اجازه مي دم که هر تيم 2 تا ذخيره داشته باشه تا در صورت غيبت ديگر دوستان يا هر مشکل ديگه جايگزين بشن .
نظر بدید

گفتم حالا که نزديک عيد هست و مي خوان توي سايت ويژه نامه بزارن منم اون کاري رو که آرتيکوس جان گفته انجام بدم( يادتون باشه من گفته بودم مي تونيد سفارش بديد) خب بالاخره اينم يه ويژه نامه هست ديگه .
اين عنوان توي همين سازمان ( ورزش و تفریحات جادویی) باز ميشه با عنوان ( ليگ برتر باشگاه هاي کوييديچ ) در اينجا من چهار تا تيم تشکيل مي دم با نام هاي :
1- پادلمر يونايتد
2- گردباد
3- بلغارستان
4- ايرلند
شما تا روز 26 اسفند ماه وقت داريد که در اين تيم ها ثبت نام کنيد .
هر تيم 7 بازيکن داره و دوستاني که زودتر پي ام بزنن مي تونن با در خواست خودشون وارد هر تيمي که مايل هستن بشن ولي اگه دير کردين مجبورين وارد هر تيمي که من بگم بشين .
کارهايي که بايد براي عضويت انجام بديد :
1- انتخاب اسم مستعار که پايان هر پست بزنيد ( هري پاتري يا .....) اگر اسمي انتخاب شده باشد نمي شود
2- در امضا ثبت شود ( مثال در امضا : عضو باشگاه تيم کوييديچ ايرلند يا هرچي )
و از تمام اقشار جادوگري عضو مي پذيرم همونجور که اطلاع داريد بايد رول نويسي کنيد اول دو تيمي که بيشترين در خواست رو داشته باشن با هم مسابقه مي دن و حق گرفتن توپ طلايي رو ندارن و در آخر کار اين تاپيک به تيمي که بيشترين رول با قشنگترين پست ها رو داشته باشه توپ طلايي رو به خودش اختصاص مي ده و اين کار رو من مي کنم و مسئوليت تشخيص اين که هر تيم چند رول داشته و اينکه چند تاش خوب بوده با اوتو بگمن عزيز هست
من روز 27 اسفند ماه عنوان جديد رو بازميکنم ( همين ليگ رو ) و مديريتش با من هستش و هيچ ناظري جز دراکو مالفوي نبايد به اين عنوان ها کاري داشته باشه ( پاک کردن ، ويرايش پست ها ، حذف پست ها و ... ) اميدوارم استقبال کنيد و اين رو متذکر بشم که 28 نفر گنجايش اين ليگ رو داره و من اجازه مي دم که هر تيم 2 تا ذخيره داشته باشه تا در صورت غيبت ديگر دوستان يا هر مشکل ديگه جايگزين بشن .
نظر بدید

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۷ ۱۵:۵۶:۵۶

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
دوستان و مونتاگ عزیز من از همین امروز درست کردن اون جدول رو شروع کردم و خدمت همتون میگم هر کدومتون برای هر جای سایت یا هر تاپیک خودتون و تاکید برای تاپیک خودتون میتونید سفارش بدید که چه طرح چه جدول و یا هر چیزی که می خواهید رو می تونید باهام درمیون بزارید و امروز تاپیک دیگه ای رو بهتون معرفی می کنم که این هم برای خودم هست :
مطمئن باشید که آلبوس دامبلدور نمرده است !
که در این تاپیک من و شما دوستان عزیزم نظری زو می گیم من هم نظرات و پست های تاپیک های دیگه رو جمع آوری می کنم و هم اینکه هر روز نظریه ی جدیدی رو میگم که امیدوارم روی اون بحث کنید تا اینکه همه اعتقاد پیدا کنیم که دامبلدور نمرده چون بالاخره برای هر کدوممون سخته که این رو باور کنیم.
نکته ی دیگه اگر سفارش بزرگ و سختی رو دارید سریعا برام پی ام بزنید تا اینکه من بعد از عید بهتون تحویل بدم و دوست دارم که بالاش این عنوان نوشته بشه :
این کار اثر همکاری پرسی ویزلی و اوتو بگمن هست .
در ضمن فکر نکنید که من فقط تاپیک های خودم رو معرفی می کنم هر تاپیکی که خوب باشه رو ابلاغ می کنم .
وبرای تاپیک دامبلدور هم دوست دارم نظرات زیادی دریافت کنم و امیدوارم اوتو بگمن سرور ما هم در اون شرکت کنن.
پس تا بعد .

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی( P ) در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۴ ۱۷:۰۸:۴۵

پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آرتیکوس جان ایده ی خوبی بود , من از قبل به فکر این ایده بودم اما انجام اینکار خیلی سخته البته غیر ممکن نیست چون پیدا کردن جایی( یعنی انجمن) برای قرار دادن این تیمها کار سختیه اما به نظره من میشه با ایجاد یه انجمن جدید این کار و عملی کرد که این از سخترین جاها ی کاره...
در کل از ایده ای که دادی ممنون...
باز منتظره ایده ا ی جدید شا هستیم.

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۳:۵۳ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
سلام به اوتو و پرسی عزیز!گردانندگان سازمان ورزش و تفریحات جادویی
گفتی برای رسیدن دوران اوج به این سازمان اگر ایده ای دارید بگویید و نترسید.
خب ما هم گفتیم چیزی که به فکرمون رسیده به عنوان پیشنهاد برای شما مطرح کنیم.

پیشنهاد من به شما این هستش که لیگ برتر کوییدیچ بذارید!
چطوری؟اول تیمهای مثلا به نامهای خفاشهای شب و زنبورهای ویژ ویژ جوشان بوجود میارید.این تیم ها تمرین میکنند و بعد یه تاپیک به نام لیگ برتر بوجود میارید که تیمها به ترتیب با هم مسابقه بدن.هر تیمی که برده باشه و امتیاز بالاتری داشته باشه به مرحله بعدی مسابقه صعود میکنه(همون شکل فوتبال دیگه)
حالا شکل برگذاری مسابقات!افراد دو تیم توی همون تاپیک لیگ برتر رول اینکه دارن مسابقه میدن رو میذارن ولی یک نباید از امتیازهای گرفته شده خودشون و دیگران نام ببرن و دیگری نباید بازی رو تموم کنن(یا به عبارت دیگر گوی زرین رو بگیرن)
شما برای مدت خاصی بهشون زمان میدید که مسابقه بدن و بعد از تمام شدن زمان آخرین پست مسابقه رو میزنید که در آن گوی زرین رو به جستجوگر تیمی میدید که فعالتر بوده و در آن مدت بیشتر پست زده و 150 امتیاز نیز به اون گروه میدهید.ولی این تیم هنوز برنده نیست!شما به هر پست نسبت به قشنگی آن(یعنی باید خوب بودن پست به تغییر امتیازها مربوط هستش. امتیازهایی که اعضای تیم گرفتن به امتیازات تیم اضافه کنید (در مورد چگونگی امتیاز دادن هرجوری که مایل هستید میتونه باشه)و بعد امتیازها رو با هم جمع و تیمی که امتیازش بیشتر شده رو برنده اعلام کنید.و اون یکی هم حذف خواهد شد.و بعد از تمام شدن مسابقات،به برنده لیگ یه جایزه و تندیسی هم میدید.
اینطوری سوژه زیادی بوجود میاد و رقابت و فعالیت در حالت ورزش و...میشود.

این یه فکری بود که به نظرم رسید(قبل از اینکه پروفسور کوییرل مسابقات و قوانینش رو وضع کنه در این فکر بودم ولی منتظر بودم که شما ها بیاید تا بگویم) و اگر ابهامی بود(چون میدونم که بلد نیستم قشنگ اینچیزها رو توضیح بدم)بگید تا واضح ترش کنم

مرسی
آرتیکوس

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب همین جور که دوست خوبم پرسی گفت باز این تاپیک را به اوجش خواهیم رساند البته به همراه شما ,
پس بیاید نظر بدید ایده ی جدیدی اراعه بدید نترسید !!
در این ماه بر روی مسابقه ای که پرسی ایجاد کرد کار خواهیم کرد و در عید به قول پرسی همهتان را غافلگیر خواهیم کرد.

شخصیت جدید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.