هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۶:۵۱ چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
اینجا کلاس اموزش جادوی سیاه نداره؟ این یک درس بسیار اساسی و مهم می باشد! کلی هیجان انگیزه!

ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳ ۲۰:۰۶:۰۵

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
امم ، باید بگم که احتمالا تعداد کلاس ها باز هم یکی افزایش داده میشه !

ببین پیوز عزیز ، الان دیگه هری پاتر تموم شده و نمیتونیم همش روی سوژه های خسته کننده دفاع در برابر جادوی سیاه و تاریخ جادوگری و تغییر شکل و اینا مانور بدیم ! پس باید کلاس های جالب تری بیاریم که ملت رو جذب کنه !

در واقع مشکل هاگوارتز تا الان این بود که ملت فقط به خاطر امتیاز گرفتن برای گروهشون پست میزدن ، ولی چیزی که الان من توی این چهار روز شروع مدرسه میبینم ، اینه که ملت به خاطر جالب بودن ِ کلاسا میان پست میزنن و این یه شروع ِ خیلی عالی هست ، همین که افراد خوبی رو به عنوان اساتید داریم این رو نشون میده ! و این پیشرفت خوبی برای هاگوارتز هست !

ضمنا قرار نیست اینجا کسی توی همه ی کلاس ها شرکت کنه ! هر کسی توی کلاس هایی که دوست داشته باشه و بتونه شرکت میکنه ! من نمیتونم بیام بگم چون ایکس و ایگرگ دوست دارن توی همه کلاسا شرکت کنن پس چهار تا کلاس بذارم ! اینطوری خیلی جالب تر هست !

ضمنا اون کلاسی که گفتی مثل آموزش گزارشگری کوییدیچ ، خودش کلی سوژه داره و یکی از کلاس ها طنز ما هست و سوژه های خوبی هم توش قرار هست قرار بگیره ! و توی همه ی کلاس های فرعی اساتیده خیلی خوبی هستن ، مثل ایگور ، مورگانا ، مری و سایرین که هستن و یا قراره اضافه بشن !

آبرفورث عزیز ، اینکه تعداد کلاسا چقدر باشه ، مشکلی برای دانش آموز ایجاد نمیکنه ! اینکه کلاسی تعداد جلساتش مثل بقیه کلاس ها باشه فقط برای استادی که تدریس میکنه مشکل به وجود میاره نه برای شمایی که میخوای توی اون کلاس شرکت کنی !

همونطور که گفتم اجباری نذاشتیم که همه باید توی همه ی کلاس ها شرکت کنن ، من هاگوارتز ِ ایده آل رو این میبینم که ملت از روی جالب بودن ِ کلاس ها و خوب بودنِ سوژه ها بخوان پست بزنن ، نه اینکه از روی وظیفه هی سوژه های تکراری کلاس های اصلی رو بخونن و هی پست های تکراری بزنن ! ( البته اساتید این ترم مطمئنا کلاس های اصلی رو هم با سوژه های خوب ارائه میکنن )

در کل ، اعتراض در مورد کلاس ها برای من قابل قبول نیست و این چیزی نیست که دانش آموز ها بخوان بهش اعتراض کنن چون مسئولیتی نسبت به شرکت توی کلاس ها ندارن و اگر اعتراضی باشه اساتیده کلاس های فرعی باید بکنن که اگر اون ها اعتراض داشتن اصلا برای چی درخواست دادن !

قبلا هم با پرفسور کوییرل در مورد این کار صحبت شده و به این نتیجه رسیدیم که این کلاس های فرعی جالب هستن و سختی کار صرفا برای استاد این درس ها و مدیر مدرسه هست !

در مورد ارائه امتیازات هم ، به نظره من همین یک روز کافی هست ، یعنی استاد هم روزی که تدریس کرده وقت داره ، هم فردای تدریسش ! اینطوری نظم جلسات هم بهم نمیریزه ، استادی هم که نتونست این کار رو بکنه ، زمانی که تدریس رو بفرسته ، میتونه تو دفتر مدیریت پست بزنه و بگه که مثلا دو روز دیگه امتیازات رو میزنه !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۵۲ چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
هو121

سلام

روز بخیر

ببینید فرمایش پیوز درسته،اما خوب اگر کلاس ها رو بتونیم از آب دربیاریم مشکلی نخواهیم داشت.
یشنهاد من اینه که کلاس های فوق برنامه رو تعداد جلساتشو کم کنید.
البته اینم بگم بعضی درسا مثل فلسفه میتونه خیلی خوب باشه و استادش هم مورگانا هستن و به نظرم میتونن یه کلاس خوب رو ارائه کنن،هم طنز کافی و هم جدی.
من کلا با این فلسفه خیلی موافقم،میشه درس هایی مثل ماگل شناسی یا همین گزارشگری رو کم کرد جلساتشو.

ممنون
موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
سلام ...

یک نکته رو اومدم بگم : من دیدم تعداد کلاسا رو به 16 عدد افزایش دادید !
من میدونم هدف مدیر محترم جذابتر کردن هاگوارتزه اما به نظر من به عنوان یک مخاطب ، یک معلم و یک دانش آموز دیگه کلاسا خیلی داره زیاد میشه و علاوه بر جالب نبودن خسته کننده هم شده ...

بعد برای کسایی که تصمیم دارن تو همه کلاسا شرکت و کنن و اینا هم سخت شده ! به نظر من بهتره تعداد کلاسها رو دوباره کم کنید ! مثلا روز چهارشنبه 4 تا کلاس برگزار میشه که واقعا زیاده و همون 2 تا هم کافی بود ! به نظرم 2 تا از کلاسها که خیلی جذابیت نداره (مثل آموزش گزارشگری کوییدیچ) رو حذف کنید تا این تعادل هم دوباره برقرار بشه !

یک نکته دیگه هم من این ترم از سخت گیری ها و بی قانونی ها هاگوارتز واقعا متعجبم !

فقط به عنوان یاد اوری میگم که در تمام اون 4 ترم گذشته که من در هاگوارتز شرکت کردم مهلت ارسال امتیازات توسط معلم یک هفته بود اما الان توی تابلوی اعلانات دیدم شما فقط یک روز به استاد ها وقت دادین ! این واقعا بی انصافیه چون ممکنه یک استاد به هر دلیلی نتونه درست روز بعد از تدریسش امتیازات رو ارسال کنه ! بهتره این مهلت به همون یک هفته که همیشه بوده تغییر کنه !

ممنون ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ سه شنبه ۲ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اوه ! مورگانا

با اینکه خیلی هیجان انگیز بود ولی خب ! برای اینکه هیجان انگیز تر بشه ، من موسیقی جادویی رو نمیدم بهت ، به جاش ذهن خوانی و چفت شدگی رو میدم که خیلی هیجان بیاد تومون و اینا

تابلوی اعلانات رو ویرایش کردم و این دو درسو زدم ، امیدوارم یه هاگوارتزه هیجان انگیزه با اساتیده هیجان انگیز تر داشته باشیم

پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ سه شنبه ۲ تیر ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
سلام

با توجه به اینکه تغییر کلا لازمه هر جامعه مدرن و متمدن و هزار تا چیز دیگه هست، و اینکه من به تازگی یه خورده جوگیر شدم و اینا، و همچنین تحول عمیقی که از خوندن پست هالی ویزارد (که توسط مدیریت بسیار محترم و کمی %&^% هاگوارتز نوشته شده) در من عارض گردیده، اومدم که هیجان هاگوارتز رو کمی (فقط کمی!) بالا ببرم.

درنتیجه دو درس بسیار هیجان انگیز و گولاخ رو برای تدریس پیشنهاد میدم: (اصلنم از روی خودت تقلب نکردم! )
1- فلسفه و حکمت جادویی
2- موسیقی جادویی

و استادش کی باشه؟؟؟ فقط حدس بزنین!

خوب دیگه هیجان بسیار، برای قلبتون ضرر داره. خودم افتخار میدم (اهم... اهم... اصلاح می شود) افتخار می کنم که این ترم در خدمت دانش آموزان هاگوارتز باشم.

همین دیه! بی زحمت اگه موافقی تاییدیه رو بزن و روز و ساعت کلاس ها رو مشخص کن که شرمنده خلق نشیم.

همین

after 3 virayesh

اوه پرسی! من عاشق هیجانم و درنتیجه هیجان رو یه کم بالاتر بردم تا اون هیجانی که ایجاد کردی کشنده بشه.

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲ ۲۲:۱۶:۱۶
ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲ ۲۲:۲۷:۴۴
ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲ ۲۲:۵۱:۲۰

پیام زده شده در: ۱۰:۲۸ سه شنبه ۲ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

امم ، امروز رفتم چک کردم پستتو تو انجمن ناظرین ، ولی همونطور که توی قوانین اومده تنها اطلاع رسانی هایی که توی دفتر مدیریت انجام بشن رسمین ، چون مثلا بازرس کلاس تو دسترسی نظارت نداره و نمیتونه چک کنه .

متاسفم ، ولی خب ، این تو قوانین بوده و بازرسین رسیدگی کردن دیگه

ویرایش :
کلاس ها زودتر از زمان معمول شروع شد اگر تدریست روز سی و یکم یا یکم بود امتیازت رو بر میگردوندم چون زودتر شروع کرده بودیم ، ولی چون سه روز از مدرسه گذشته نمیتونم همچین کاری رو بکنم چون قبلا گفته بودم یکه تیر مدرسه هست .

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲ ۱۰:۳۴:۰۶

پیام زده شده در: ۸:۱۰ سه شنبه ۲ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
هو121

سلام

بنده پیش از اینکه برم سفر با مدیران مطرح کرده بودم در دفتر ناظرین،بدون شک همه شما بالاخص مری عزیز به اون انجمن دسترسی دارید و دیدید که گفتم تا دوشنبه نیستم و الان هم سه شنبه سهت و اومدم و تدریس رو هم تا ظهر میفرستم.
حالا وقعا باید از گریفیندور امتیاز کم بشه؟

ممنون
موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۳:۱۱ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
خب من خوشحالم از این بابت که یک ساحره ی غیور میخواد همچین کاری بکنه و این تدریس رو به عهده بگیره ... از اونجایی که دو تا کلاس رو داشتم ، واقعا مشکل بود تدریس دو درس و اینا

من از اینجا حمایتم رو برای تدریس این درس اعلام میکنم ، تعداد زیاد عمامه ی بنفش رنگ رو از امشب توی پیاز گندیده میخوابونیم که کاملا شکل و شمایل عمامه کوییرل رو به خودش بگیره

اسمت رو توی تابلوی اعلانات وارد کردم

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلامی دوباره به گرمی دماغ سوخته لرد

هم اکنون به دلیل استقبال بیش از اندازه از حضور این خانم خیلی خیلی محترم در دفتر مدیریت بدین فکر افتادم تا از شایعاتی که جمعی از دانش آموزان پیرو حمله به دفتر شما درست کرده اند جلوگیری کرده و با فرهنگی غنی جامع جادویی را به سمت الهیات و بینش های شگرف هستی و جادوگری و اینا پیش ببرم .

پیرو آسلام و آفتابه گران قدر مرلین که هر چه بگوییم کم گفتیم ، اما اینکه چطوری و از کدوم سوراخ به این آفتابه نگاه کنی و چه بینشی دشته باشی خیلی مهمه که احتیاج به تدریس خیلی فراوون میخواد .

کلاً اینا همه اش رو هم یعنی چی ؟ :دی

یعنی این تدریس بینش و دینی جادویی رو اگر به این فرد محول میکنین قبول میکنه ...

بعد همین اول کارم بگم که اولین جلسه عمامه گذاری کوییرلی دانش آموزان رو از 5 شنبه به مدت دو روز تاخیر انجام بدیم که مشکلی در تدریس پیش نیاد

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.