هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ جمعه ۴ آذر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
~~~~~~~~~~~~~جلسه چهارم~~~~~~~~~~

مك گونگال:ولي پروفسور! تويه اين بهبهه(درسته؟!) جنگ شما ميخواي بري به بچه ها درس ماگل شناسي بدي؟...ولي اين واقعا خنده داره!
دامبلدور:اوه! نه مينروا! اصلا هم خنده دار نيست!
مك گونگال:ولي.....آخه....حداقل يه وردي چيزي بهشون درس بدين كه آدم دلش نسوزه!....آخه الان بحث روابط زناشويي بخ چخ دردشون ميخوره؟!
دامبلدور:مينروا! تو متوجه نيستي! همين باعث ميشه كه اونا فكر كنن من خيالم از بابت تام(ولدمورت) راحته.همين باعث ميشه اونا روحيه بگيرن!

**25 دقيقه بعد**

دامبلدور:سلام بچه ها!
بچه ها:سلام پروفسور!
دامبلدور:ميتونيد بنشينيد!...خب!....امروز ميخوام در مورد روابط زناشويي ماگل ها براتون صحبت كنم كه البته ميشه گفت روابط زناشويي جادوگرها هم به حساب مياد!

همه بچه ها:
يكي از بچه هاي كف كرده!:ولي پروفسور!ما فكر ميكرديم شما امروز به ما روش مقابله با اسمش رو نبر رو ياد ميدين!

دامبلدور لبخند آرامش بخشي ميزنه!

دامبلدور:نه پسرم!.....خب بسته ديگه!...همه ي دستا پايين!.....خب!....همين طور كه ميدونيد هر انساني نياز به كمال داره.نياز به كمالي كه خدا در وجودش قرار داده.اگه اين نياز به كمال در وجود ما نبود هيچ وقت هيچ چيز برامون اهميت نداشت!
خداوند در چهار مورد كاري كرده كه ما سعي كنيم در موردشون به كمال برسيم كه اين چهار مورد عبارتند از:
1-علم
2-مهر
3-قدرت
4-جمال
بله!شما براي چي اينجا نشستين و دارين به حرفاي من گوش ميدين؟چون نياز به علم دارين!چرا نياز به علم دارين؟آيا اين چيزهايي كه الان دارين از من ميشنوين به دردتون ميخوره؟امكان داره نخوره!پس اين ريشه از همين نياز به كمالي كه گفتم ميگيره!
در مورد نياز به علم كه همين الان براتون مثال زدم.در مورد سه تاي ديگه خودتون تويه تمرين هاي آخر درس مثال ميزنيد.
حالا از همه ي اين بحث نتيجه ميگيريم كه روابط زناشويي و ازدواج از همين كمال سرچشمه ميگيرن.اگر كسي به اين چهار مورد نياز نداشت هيچ گاه ازدواج نميكرد و خودشو به خطر نمي انداخت!
خب!بحث امروزمون رو در همين جا به پايان ميرسونم.مثل هميشه تمرين هاي آخر درس چهارم رو انجام ميديد!

تمام بچه ها با قيافه هاي اخمو و دمغ! از كلاس بيرون ميرن!(نكته اخلاقي!:اونا فكر ميكردن كه دامبلدور ميخواد امروز وردهاي باحال بهشون درس بده!)
-------------------------------------------------------------------------
تمرين هاي آخر درس:
-------------------------
1-در مورد نياز به مهر ، قدرت و جمال سه مثال بزنيد و كمي توضيح دهيد!
2-معادل كلمه ي ازدواج را بنويسيد و آن را توضيح دهيد!
(جمع امتياز به اين دو سوال 15 امتياز!)

مقاله:
--------
از كل بحث امروز ميتونيم نتيجه ي جالبي بگيريم و اون هم جواب به سوال هميشگي علم بهتر است يا ثروته!
پس براي جلسه بعد يك مقاله ي متوسط(نه بلند نه كوتاه!) و پربار در مورد اين سوال مينويسين و ميارين:
علم بهتر است يا ثروت؟!

شناسه ی جدید: اسکاور

Re: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۱۴:۳۶ سه شنبه ۱ آذر ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
مقاله :
جذاب ترین موضوع داخل هر جامعه ای مسائل پشت پرده اس اصولا کشورهای اروپایی مسائل پشت پرده ی کمی دارن ولی کشورهای اسلامی از اونجایی که مسائلشون زیاده حجاب رو اختراع کردند تا خیلی از مسائل پشت پرده و حجاب باقی بمونه و از اینجا بود که هر چی مهم بود رفت پشت پرده
البته استسنایی وجود دارد و ان کشوری ماگل نشین به نام ایران است که حکومت جمهوری اون کشور عاری از هر نوع مسئله ی پشت پرده اس در واقع حکومتی به مسائل پشت پرده رو می یاره که یا تنش بخاره یا کرم داشته باشه یا یک ریگی تو کفشش باشه و این کشور اسلامی که اتفاقا جمهوری نیز هست اصلا هیچ کدام از مشکل های مذکور رو نداره
بر فرض مثال میگویند چرا در این کشور اینقدر به سانسور , حجاب , روابط آزاد و غیره گیر میدهند عده ای بر این باورند که اینا همش به خاطر اینه که فکر مردم رو از همون کارهای پشت پرده منحرف کنن و کسی نگه آقا پول نفت ( ماده ای ماگلی که نباشه جون ملت در می یاد)چی شد اما حقیقت این است که این ها همش برای خودشان است و به قول پروفسور مودی برای بر دهان استکبار جهان خوار زدن است

رهبر
مقامی والا که در زمان غیبت وظیفه ی پاسدار از کیان اسلام بر عهده و دوش اوست
کشورهای معدودی از این رکن برجسته در سیستم حکومتیشون استفاده میکنند که البته مثال نزنم بهتره

رئیس جمهور
از رای ملت بالای 16 سال به فردی ماگل به وجود می آید عموما 4 سال به 4 سال عوض میشود و قبل از هر تعویض عده ای برای احتراز این پست کاندید میشوند ( یاد پروفسور مودی و قزوین شاد) و حرفاهای خوبی میزنند ولی همش به قول عده ای کشک است

پادشاه
خیلی سمت باحالی است که بهترین و برترین و بی رقیبترین انها در همان کشور ماگل نشین ایران بوده است که گویا نامش کوروش بوده و خیلی حالیش بوده و سر آغاز هر تمدن , علم و دانشی از سرزمین و حکومت او نشئت گرفته است

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱ ۱۷:۵۷:۵۴

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۹:۴۶ سه شنبه ۱ آذر ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
مقاله مسائل پشت پرده :
یکی از یاران و نیروهای درگاه مقامی والا مقام در خاطرات خود دارد .
روزی در دفتر آقا نسته بودم و دیدم اکبر شاه با دو گارد نظامی وارد دفتر شدن و پام رو روی میز انداخته بودم و بلافاصله با دیدن ایشون جا خوردم و تعظیمی کردم و حاجی در دفتر آقا رو باز کردن و وارد شدن !
آقا : سلام العلیکم و رحمه الله
حاجی : سلام العلیکم و رحمه الله و برکاته
آقا : بفرمایید !
حاجی : نه قربونت ! فقط اون کلید خزانه ملی کو ؟ یه کم به پیسی خوردم !
آقا : دست پسرم اصغره ! دادم بره پول مدرسش رو برداره !
حاجی : شد ما یه بار عین آدم بیایم و تو کلیدو بدی ؟
آقا : چی کار کنم خوب !
حاجی : خوب تا اومدنش بهتره سر مسائل سیاسی بحث کنیم .
چه خبر از پوتین ! بوش خوبه ؟
آقا : دهنمون رو صاف کردن بابا ! ما هی به آمريکا پشت میکنیم و اونا به ما نفوذ میکنن !
حاجی : عیب نداره ! ما جلوشون وای میستیم ! این احمدی لو کو ؟
آقا : احمدی نژاد رو میگی ؟
حاجی : آره همون پسر جوونه !
آقا : دستورش رو دادم بره سازمان ملل برای سخنرانی ! متنش رو هم خودم دادم ! فقط خدا کنه سوتی نده تو خوندنش !
حاجی : بزن ماهواره ببینیم چی میگه ! سی ان ان دیشب که پخش میکرد !
آقا : جهت ترک گذاشتم الان ! آخه دیشب یه فیلم توپ میداد !
حاجی : برو تو دیشو تکون بده من اگه تصوير اومد بهت میگم !
آقا : باشه اما چرا من تکون بدم ! ؟؟؟
حاجی : چون من بزرگترم ! مثله اینکه یادت رفته وقتی من تو کادر فنی آقای بزرگ بودم تو هنوز به دنیا نیومده بودی !
آقا : باشه ! پس من اون دفعه ما رو سر کار نذاريا ! آيينه شد بگو !
-------------
رياست جمهوری : این پست از اهمیت چندانی در کشور آسلامی برخوردار نیست چون هر تصمیم که بخواد این فرد بگیره باید از صافی رهبر بگذره و در واقع تنها فردی است که همه کشورها اونو به عنوان فرد برگزيده میشناسن و دستوراتش اهمیت زیادی داره اما در کشور آسلامی ما مقام بالاتر از اون هم وجود داره و این فرد هر چهار سال یک بار توسط مردم انتخاب میشه و شعارهای زيبایی هم هر کاندید از خودش در میکنه تا رای بیاره اما بعد از گذشتن خرشون از پل دیگه اون افرادی رو که براشون شعارها رو ساخته بودن رو ثروتمند میکنن و به حال و حول خودشون میرسن !
عکس

رهبری : این مقام در بین ماگولهای آسلامی از همه مهمتره و دستورش دستور و حجته ! ماگولها معمولا این مقام رو به نام آقا صدا میکنن و هر وقت که آقا سخنرانی میکنن بیش از دويست هزار نفر به ملاقات ایشون میرن و ازشون دیدار در وکنن و کلی هم حال میکنن !
این مقام همون طور که گفتم حرف اول و اخر رو میزنه تو کشور و فرمانده کل قوا رو هم در اختیار داره و جدیدا در صدد هستن که رياست جمهوری رو هم بزنن تنگ این مقام که کامل بشه .
البته آقا یک بار نفله شده که اون هم در مسجد ابوذر تهران بود که برای سخنرانی تشريف برده بودن که یک بمب دست مبارکشون رو ناقص کرد !
خوشبختانه این افتخار رو دارم که بگم این مسجد دقیقا در سر خیابون ماست و این حادثه تاريخی و خدمت جهانی در بین ما بوده و در سرلوحه افتخارات بچه های اینجا ازش به نیکی یاد میشه و از اون به بعد هیچ احدی دیگه پاشو تو این مسجد مبارک نذاشت !

عکس آقا 1
آقا و دوستان
آقا در بین مشتاقان ولایت

در کشورهای ماگولی همون طور که گفتید این پست در کنار پست پادشاهی مهمترین به شمار میرن اما در کشور آسلامی ایران به جای پست پادشاهی که در کشورهایی نظیر انگلستان و اسپانیا دیده میشه یک پست دیگه به نام مجمع کل قوا وجود داره که در واقع پادشاهی خودمونه .
اسم این فرد در کشور ایران از بیست سال قبل در دفترچه تاريخی ایران ثبت شده و لقب اکبر شاه هم به تنگش زده شده و کسی نیست که ایشون رو نشناسن که از افرادی است که در واقع بعد از رهبری در مقام بالای کشور قرار داره و علارغم اینکه مردم فهیم ایران ایشون رو قبول ندارن و در انتخاباتهای رياست جمهوری و مجلس که مهمترين رای گیریهای کشور هستن ایشون رو نادیده گرفتن اما چون آقا بهشون علاقه داره یه پست باز هم به ایشون دادن تا در صفحه روزگار باقی بمونن و این پست هم به جای پادشاهی در کشور منصوب شده است .
حاج آقا رفسنجانی ملقب به اکبر شاه با کلیدهای خزانه ملی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱ ۱۷:۵۷:۲۹

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
http://photos1.blogger.com/img/156/6392/640/president%20bush.jpg
اين رئيس جمهور يه كشوري به اسم... به اسم آمريكا كه همون طور كه تو عكس نشون مي ده در حال سخنراني براي وزرا هستش... اين جور كشورا با مشورت وزرا و غيره به كار خودشون ادامه مي دن و رئيس جمهور هم به وسيله‌ي مردم اون كشور انتخاب مي شه....
http://www.hamshahri.org/vijenam/hamshmah/1380/azar/p7
-2.jpg
اين عكس يه پادشاه تو ايران به اسم رضا خان كه سلسله‌ي كم دوام پهلوي رو تو ايران به راه انداخت و پسرش محمد رضا شاه كسي بود كه در زمان او اين سلسله انقراض يافت... تو كشورهاي پادشاهي، پادشاه رو كسي انتخاب نمي كنه بلكه فرزند يا برادر زاده يا نوه و ... پادشاه مي شن... در زمان كنوني هم بعضي كشورا مثل انگليس يا عربستان با اين نوع حكومت سر و كار دارند...
http://www.salamnews.ir/images/docs/n00014761-b.jpg
اين عكس هم عكس يه رهبره توي ايران كه بهش مي گن ام..چي؟.. آهان امام خميني.... رهبر ها اكثرا رهبر يه حذب يا يه گروه مخالف با حكومت كشور هستند... مثل چه گوارا كه حذب مخالفي رو رهبري مي كرد كه بر ضد ظلم و ستم حكومت فعلي شون بود كه حالا هم طرف دار داره با اين كه خيلي وقته درگذشته!!... البته بعضي كشورا مثل ايران حالا هم رهبر دارن كه به كاراي رئيس جمهور نظارت مي كنه...

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۱۷:۱۰ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۴

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
رئيس جمهور:
http://www.metemad.com/archives/ahmadinejad-thumb.jpg
اين عكسي كه مشاهده مي‌كنين، عكس آقاي احمدي‌نژاد، شهردار سابق شهري به نام ((تهران))،رئيس جمهور يك كشور ماگلي به نام ((ايران)) هستش... آقاي احمدي‌نژاد، در واقع رئيس‌جمهور توي كشور ايران، با راي مردم و هر 4 سال يك بار انتخاب مي‌شه. اين آقاي احمدي‌نژاد،يكي از كانديداهي رياست جمهوري توي سال 1384 بودش، البته به همراه 7 نفر از افراد ديگه...بعد از راي‌گيري، ايشون به همراه آقاي رفسنجاني، به دور دوم راه يافتند...و بعد از اتفاقاتي، در كمال تعجب بعضي‌ها، رئيس‌جمهور شدند...رئيس‌جمور در ايران، فقط كارش افتتاح موزه و مراكز فرهنگي و بازديد از نمايشگاهه!!! و در واقع، كل كارا و سوراي نگهباني و اين‌جور چيزا مي‌كنن!!!...

رهبر:
http://www.leader.ir/farsi/news/attach/small/2178.jpg
اين عكسي كه ملاحظه مي‌فرماييد، هم عكس رهبر همون كشوري كه گفتم، ايران هستش و اسمش ((مقم معظم رهبري، آيت الله خامنه‌اي!)) هستش.رهبر هم توي ايران، توسط مجلس خبرگان انتخاب مي‌شه. كارش رو هم فقط يه مثالي كه مي‌زنم اينه كه نماز عيد فطر رو مردم پشت اين شخص مي‌خونن! حالا كاراي ديگش هم بماند... اين رهبر، حالا چند ساله كه بر ايران رهبري مي‌كنه، و تا زمان مرگش هم خواهد كرد...

شاه:
http://www.nomullas.net/shahofiran.jpg
اين عكس هم يه عكس از ((محمدرضا شاه))، شاه قديم ايران هست كه توي سلسله‌ي شاهنشاهي حكومت مي‌كرد. توي زمانش، ايران تا اين حد اسلامي نبود... سلسله شاهنشاهي هم يه سلسله‌اي هست كه بعد از مرگ شاه، پسرش شاه ميشه. اين آقا، پسر رضا خان بودش كه توسط امام خميني و مردم ايران، از ايران اخراج شد!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۲۵ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۴

آرمين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
از نا کجا آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
بسيار خب...اين هم تکاليف من...اصولا من چون علاقه زيادی به دونستن در باره ماگلها دارم تصميم گرفتم در اين کلاس پربار شرکت کنم!

مورد اول :

رهبری : مثال بارز اين نوع حکومت در کشوری به نام ايران (نکته اضافه بر سازمان : خيلی گشتم تا اسم کشور رو پيدا کردم!) يافت ميشود...رهبر اين کشور که درواقع رهبر دينی هم محسوب ميشوند اکبر خامنه ای(نکته توضيحی : آيت الله) نام دارند...وی به عنوان رئيس جمهور فعاليت را آغاز و سپس به مقام رهبريت رسيد! از مقامات ديگر وی ميتوان رئيس کل قوا‌ ( نکته اطلاعات حمومی : قوا به معنی جاييست که در آن بعضی ها رژه ميروند!) و امام جمعه (توضيحش مفصله!) موقت تهران بزرگ را نام برد!
عکس
رئيس جمهور در حکومت اسلامی : باز هم بر ميگرديم به ايران...در اين کشور رئيس جمهور چيزيست شبيه در حموم! در واقع بيشتر مسئوليت با قوه های مختلف هست و رئيس جمهور مسئوليت چندانی ندارد از مسئوليت های وی ميتوان بازديد موزه های تاريخ طبيعی(!) و کلنگ زدن برای افتتاح مکانهای مختلف را نام برد! رئيس جمهور کنونی اين کشور دکتر احمدی نژاد نام دارد. وی قبلا شهردار تهران بزرگ بود!(در اين مورد از توضيح اطلاعات بيشتر معذوريم!)
عکس
پادشاه : بله...ايشان خانوادگی حکومت ميکنند...دور ميز مينشينند و با دايی و عمو و خاله و اينا مشورتن تصميم ميگيرن نفت رو بدن يا نه...در مورد کشور های پادشاهی باز هم برميگرديم به ايران ۵۰ سال پيش...نام پادشاه محمدرضا بود...وی را پدرش به اين سمت منصوب کرد(نکته پارازيت : پدر ميره پسر مياد...والا) وی به قدر روی سينه اش مدال چسبانده بود که کتش نيم کيلو وزن داشت!(نکته کمک درسی : اگه اينجوريه ما هم ميريم رو پيرنمون حلبی ميچسبونيم ميگيم پادشاهيم ديگه!) وی در جريان انقلاب اسلامی ايران را ترک و چند سال بعد در غربت با زندگی وداع گفت! عجب کسانی هستند اين ماگلها!
عکس
رئيس جمهور در کشورهای جمهوری : نمونه بارز اين حکومت را ميتوان ايالت متحده نام برد...رئيس جمهور اين کشور جرج دبليو بوش نام دارد...وی کار خود را از گاو چرانی در مراتع سبز شروع و به مراتع سبز کاخ سفيد رساند...در مورد مطمئن نيستيم که خواندن و نوشتن بلد است يا نه! در اينجور کشور ها رئيس جمهور نماينده هزار تا کمپانی (يک ساختمون بزرگ که توش هزارتا ماگل قدم ميزنن) بزرگ ماگلی هست که هر چی اونا بگه اجرا ميکنه! جالبن اين ماگلا نه؟
عکس
در حال نوشتن تحقيق مورد نظر هستم...به زودی ارائه خواهد شد!

امروز خودم را زخمی کردم تا ببینم آیا هنوز درد را حس میکنم یا نه....درد تنها واقعیت است...

-- جانی کش

كلاس ماگل شناسي(جلسه سوم)
پیام زده شده در: ۲۲:۴۷ شنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
~~~~~~~~جلسه سوم~~~~~~~~

همه سر جاهاشون نشستن و دامبلدور در حال صحبت كردنه:
""خب عزيزان من!جيگگگگرا!درس امروزمون در مورد مقامات ماگليه.حالا اين يعني چه!؟الان ميگم!""
دامبلدور بلند ميشه و قدم زنان صحبت ميكنه:
""خب همون طور كه جامعه جادوگري وزير سحر و جادو و معاون وزير و مشاور وزير و فلان و فلان داره ماگل ها هم دارن!بله!...براي بررسي مقامات ماگلي بايد جامعه هاي ماگلي رو به سه دسته تقسيم كنيم:1-جامعه اسلامي..2-جامعه پادشاهي....3-جامعه غير اسلامي
خب حالا اينا با هم چه فرقي دارن!
در جامعه اسلامي والاترين مقام مقام رهبريه و بعد از اون رياست جمهوري!....اسماشونو قشنگ حفظ كنيد كه بعدا لازمتون ميشه!....البته در اين جور مجامع مسائل پشت پرده زيادي وجود داره كه بهتره در موردشون بحث نكنيم!!
جامعه ي بعدي جامعه پادشاهيه.در اين جور جوامع پادشاه اون كشور حرف اول رو ميزنه و بعد از اون پسران و دختران يعني شاهزاده ها رتبه هاي بالايي دارند كه البته وزير و مشاور در اين جوامع وجود داره.
در جامعه غيز اسلامي كه رئيس جمهور اون كشور حرف اول و آخر رو ميزنه.

پس والاترين مقام ها براي مجامع ماگلي شدند رهبر و رئيس جمهور و پادشاه

خب براي جلسه بعد ازتون ميخوام كه براي هر يك از اين مقامهاي والامرتبه مثالي بزنيد و در مورد اون فرد شرح كافي رو بديد و در صورت امكان! عكس اين فرد والامرتبه رو هم به صورت لينك قرار بديد(به صورت عكس كامل امتياز كم ميشه!!)

براي اولين بار هم يه مقاله بهتون ميدم:مقاله اي در مورد مسائل پشت پرده در كشور هاي اسلامي(منظور مسائل پشت پرده در مقامهاي بالايي كشور است!!)

يكي از دانش آموزان:پروفسور به نظرتون بحث زيادي سياسي نشد؟
دامبلدور:چرا! ولي مهم نيست!فوق فوقش ما رو ميبرن زنداني كلانتري اي چيزي ديگه! يا شايدم دارم بزنن كه اونم فايده نداره چون من مردم!

همه بچه ها كه تازه يادشون افتاده بود دامبلدور مرده جيغ و داد ميكنن و از كلاس فرار ميكنن و ميزارن ميرن بيرون!

دامبلدور:بابا كجا؟؟؟من تازه داشتم درس رو شروع ميكردم!
------------------------------------------------------------------------
پس تكاليفي رو كه در شرح درس گفتم انجام بديد

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۹:۳۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
استاد معذرت مي خوام اما از اونجايي كه بنده يه انسان خواهر اسلامي هستم و تازگي ها با معاون هاي
پرورشي معاشرت پيدا كردم از دادن لينگ عكس معذورم اما به جاش مي تونم امر به معروف و هي از منكر كنم ها خواستين خبرم كنين
اما سوال دوم
كشورهاي مسلمان:هوم م م خوب ايران سوريه لبنان عربستان عراق تركيه كويت قطر عمان پاكستان افغانستان مالزي آذربايجان غربي آذربايجان شرقي و تمامي كشور هاي كه مسلمانند و نامشان برده نشد البته بنده يك عدد مسلمان تميز در كشور آمريكا هم مي شناسم

سوال سوم
تفاوت آن بسيار زياد است اما خوب تا از فيلتر وزارت ارشاد عبور كند كم مي شود ار دين آسلام همه يك نظر واحد دارند و با يكديگر متحد هستند اما در دين اسلام خدا نكند يك مناسبت باشد سه نفر مي فرمايند فردا است دوازده نفر مي فرمايند پس فردااست براي مثال همين عيد فطر اسلامي ها همه فرمودند پنج شنبه و يك عدد از آنها فرمودند نخير جمعه كه البته مي تواند دلايل زيادي براي نديدن ماه داشته باشد مانند نزدن عينك يا قوي بودن بنيه يا اينكه مي خواستند يك روز ديگر سخنراني كنند
و البته تفاوت ديگري كه جايز به گفتن است اين است كه در جادوگر تي وي آسلام براي پخش برنامه هاي خوب سر و دست مي شكنند و آن را بدون معطلي پخش مي كننداما در صدا و سيما ي اسلامي هرگاه برنامه ي جذابي را نوشتند ساعت ده بايد بدانيد يك رهبر معظم چهل و پنج دقيقه قبلش صحبت مي فرمايند كه چقدر هم شيرين است امتحان بفرماييد تا دهنتان شكرك بزند
يك تفاوت كه با هزار دوز و كلك از گير وزارت ارشاد فراركرد اين است كه در آسلام ادعاي نبودن پارتي رشوه به مامور دولت و پول وده پول زور و از اين كار هايي كه معاون پرورشيمان مي گويد بد است نيست چون كمي وجود دارد(تنها پيژامه پارتي) اما در اسلام اين ادعا به شدت وجود دارد و مسئله اين است كه اين مسائل بسيار زياد در اين اديان اتفاق مي افتد
اما يك چيز ديگر هم هست كه در دين آسلام آدم حق اظهار نظر كردندارد و مي تواند خيلي راحت بگويد آقا يعني چه آقاي فلاني چرا اينجوري ميكند ولي در دين اسلام كسي نمي تواند بگويد جهان بدون صهيونيسم يعني چه
دوستان عزيز اگر ديديد من ديگر پيدايم نشد سراغم را از زندان اوين بگيريد تو انفرادي در حال شكنجه
شدن پيدايم مي كنيد

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

پیام زده شده در: ۹:۰۶ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
کشورهای اسلامی :
عربستان - مراکش - تونس - غنا - اردن - مصر - لبنان - ایران - امارات - یمن - گینه - ساحل عاج - قطر - کویت - عراق - سوریه - ترکیه - عمان - بحرین - افغان - پاکستان - هند - اندونزی - فلسطین - آفریقای جنوبی

1
2
3
4
فرق اسلام و آسلام :
1- اسلام فقط طبق دین و احکامه اما آسلام بر اساس دل و خواسته های دل هستش !
2- اسلام روی گفته های گذشتگان معلوم میکنن اما آسلام رو افراد حاضر و هر کس میتونه آسلام خودش رو داشته باشه !
3- اسلام ثابته و تغییر نمیکنه اما آسلام تحريف شده به گفته ایرانی هاست که البته درست نیست !
4- ملاک آسلام آزادی و صفاست !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
-عكس يكي از پارتي هاي ماگلي(توجه كنيد!...لطفا لينك عكس رو بگذاريد و كل عكس رو اگر بگذارين امتياز كم ميشه!!!!)

http://www.bezan2.com/photo/thumbnails.php?album=16

2-نام كشور هايي كه دين اسلام در آنها رواج دارد. امپراطوری کبیر ایران. سوریه.مصر .مراکش.لیبی.عربستان.قطر.امارات.بحرین.افغانستان.عراق.سوریه.ترکیه.کویت.عمان.و...
3-يك تفاوت فرعي ولي مهم بين دين اسلام و آسلام:دیکته نوشته شده این دو که همه چیز رو در این دو دین عوش میکنه یه آکولاد باعث شده این دو دیمن از هم جدا بشن دیگه تفاوت از این مهم تر.

هوم نمیدونم چرا برای من بسته شده؟ حالا نمیدونم درست هست یا نه؟ ولی سعی میک نم اگه بشه ویرایش کنم .

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱ ۱۷:۵۷:۰۴

جادوگران

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.