هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ یکشنبه ۹ فروردین ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
امم ، باشه اگر کسی رو پیدا کردم برای داوری که میگم مستقیم نتایج پستایی که نیاز هست رو بزنه توی شرح امتیازات ، اگرم کسی نبود که هیچی دیگه !

در مورد ِ اون آرومتر و اینا اینکه ، اون کسی باید آروم باشه که بی دلیل میاد الکی شلوغش میکنه و یه بحثی رو جوگیرانه پیش میبره ! نه وقتی حق ِ کسی خورده شده ! تازه ، این پستای من ، به عنوان نماینده بود ، یعنی از طرف همه اعضای تیم ! تازه من سانسور کردم فحش ها و اینایی که ملت میخواستن اینجا به مدیر بدن

در کل مرسی از رسیدگی ها و فعالیتِ خوبت توی این ترم

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ شنبه ۸ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
به نظر من امتياز ها،امتياز هاي بدي نبودن و به همين دليل هم كاري براي آوردن داور نميكنم.چون در واقع من هم با كمي ارفاق نمره ها رو كمي بالا بردم(براي همه گروه ها اين كار رو كردم و حق هيچ گروهي خورده نشده.براي ريون هم بازي قبل اين كارو كردم)و گرنه منم اگر ميخواستم سختگيري بكنم همين امتياز ها داده ميشد و البته جز يك يا دو نفر كه پست هاشون به نظر مري قشنگ و از نظر من ضعيف تر از بقيه بود كه خب براي همين اختلاف نظر هاست كه دو داور داوري ميكنن.وگرنه من داوري ميكردم و ممكن بود اين وسط حق يكي خورده بشه!

اگر فكر ميكني حقتون داره خورده ميشه يكي از اعضاي اسليترين رو راضي كنيد كه بياد پست شما رو داوري كنه ولي چون داوري امر وقت گيري هست اسم بديد كه پست هاي يه سري رو داوري بشه.من فك ميكنم مورگانا رو بتوني راضي كني و بياري!

پ.ن.در ضمن كمي آرومتر باب..چرا اينقد مسخره مسخره ميكني تو پستات؟مسخره خودتي مسخره ي بوقي! !ولي در كل اينكه كمي آرومتر پست بزن.از تو بعيد هست تازه ميخواستم دانش آموز اخلاق معرفيت كنم كه برنامه هام رو بهم زدي!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۸ ۲۳:۴۳:۱۹

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ شنبه ۸ فروردین ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
این مسخرست که شما میگی ایشون به همه کم داده ! الان من چهار تا ترم ِ که دارم میگم که داور یا استاد باید یه امتیاز ِ معقولانه بده ! نه دست ِ پایین امتیاز بده به همه و نه دست ِ بالا !

مری اگر بدون معیاری میومد به من 5 میداد من اعتراض نمیکردم ، ولی حالا که معیار ها و امتیازات مربوط به معیار هاش رو مشخص کرده ، من هر چی نگاه میکنم میبینم که امتیازاتی که کم کرده به رول ِ من نمیخوره !

اینکه راونکلاو توانایی نداره یه داور ارائه بده ، به گریفیندور مربوط نمیشه که باید امتیازات پایین رو قبول کنه ! اگر از راونکلاو نیست مشکلی نداره ! میتونین از اسلیترین بیارین ! داوری که از اسلیترین بیاد رو من قبول دارم ! مثلا مورگانا ، ایوان یا هر کس دیگه ای که فکر میکنید مناسبه !

واقعا مسخرست که ما بخوایم به خاطره اینکه راونکلاو یه داور نمیتونه بده ، امتیازات ِ به این مسخرگی رو قبول کنیم !!

ممنون

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ شنبه ۸ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به پرسي:

در مورد بلاك بودن ايشون:

شما خودتون رو بذاريد جاي من.داوري يه كار بسيار سخت هست كه خب خيلي هم وقت گير و فرد رو هم به شدت خسته ميكنه.حالا اين وظيفه رو بايد يكي از اعضاي ريون بعد از مري بر عهده ميگرفت.به نظرت كسي هست كه اينو قبول كنه؟واقعا اگر كسي ديگه بود كه بتونه اين كار رو بكنه من خوشحال هم ميشدم كه يه فرد ديگه اين پست ها رو داوري كنه ولي خب نيست!من حتي خودمم وقت اضافي نداشتم ولي مجبور شدم داوري كوييديچ رو بردارم چون كسي نبود واقعا اين كار رو بر عهده بگيره.داوري خيلي سخت هست و خب همه هم از اين كار هم ميترسن هم تنبليشون ميگيره اين كار رو بكنن!

امثال من و خودت كه احساس مسووليت داشته باشيم كم پيدا ميشه و خب اون عده رو هم به زور گروه ها پيدا كردن و معرفي كردن به مدرسه كه داوري كنن!

واقعا يعني فك ميكني اگر حتي يه نفر عضو خوب كه اين كار رو بكنه بود من بازم به مري اصرار ميكردم كه داوري ها رو بزنه؟ايشون به اصرار من لطف كردن كه اين كار رو بكنن و گرنه داوري يه چيزي نيست كه به نفعش باشه و ميتونس بگه من بلاكم..هر كاري خواستي بكن به من ربطي نداره!

--------------
در مورد امتياز ها من خودم كه يه بار خوندم.نميتونم از طرف مري هم بخونم ولي خب مري كلن به همه گروه ها امتياز كم داده.يعني تو داوري قبلش هم امتياز كمتر از من داده بود.

من نميدونم واقعا..اگر شما هم كسي رو ميشناسيد از ريون كه بتونه جاي مري داوري كنه معرفي كنيد.منم ميگردم دنبال اون شخص كه يه بار دوباره پست هاي گريفيندوري ها رو بخونه.

پ.ن.و موضوع آخر اينكه كلن داوري يه چيز سليقه اي شده و خب منم اعتراف ميكنم كه خيلي داور حرفه اي نيستم و فقط از روي يه ذره تجربه داوريم امتياز ميدم.ممكنه امتياز هاي من مشكل داشته باشه و از روي علايق خودم امتياز داده باشم.نميدونم ديگه!

ممنون كه به عنوان نماينده گريف اومدي و حرف همه گريفي ها رو زدي.اينجوري خيلي بهتره و خب از بهم ريختگي اينجا هم جلوگيري ميكنه!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۱۶ جمعه ۷ فروردین ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

من با تمام امتیازاتی که مری باود به کوییدیچ گریفیندور داده اعتراض دارم ! روی تمام اون پست ها خیلی کار کردن نویسنده هاش و این امتیاز واقعا کم لطفیه ! مخصوصا وقتی با امتیازاتی که خودت دادی مقایسه میشه ، آدم واقعا دهنش باز میمونه !

نقل قول:
پرسی ویزلی : 1 + 2.5 + 1.5 + 1.5 + .5 = 7

اگر این امتیازات رو بخوایم با معیار های مری باود در نظر بگیریم ، واقعا عجیب میشه ، فضاسازی پست توی بهترین حالته و دو و نیم گرفته ، سوژه هم هم تکراری نیست و هم خوب پرورش داده شده و یک و نیم گرفته ، جالب پاراگراف بندی و ظاهر رول هست که امتیاز کامل نگرفته ! تا حالا نشده من پستی بزنم توی این سایت و ظاهر و پاراگراف بندیش مشکل داشته باشه ! کوییدیچی هم که بود و در مورد زیبایی رول هم فکر میکنم ایشون انتظار داشتن من گل و سنبل و بلبل بذارم توی پستم تا زیبا بشه !

به نظر من باید این امتیازات تغییر داده بشن و ضمنا با امتیاز دهی کسی که شناسش بسته شده هم کاملا مخالفم ! همونطور که خودت در مورد بتی به آسپ گفتی ، ایشون اگر برای داوریشون ارزش قائل بودن صبر میکردن اول نتایج رو ارسال کنن ، بعد درخواست بدن شناسشون بسته شه !

همونطور که توی تالار خصوصیمون هم گفته شده ، سایرینم با این امتیازا مخالفن ! آدم واقعا یه چیزایی میبینه که شاخ در میاره !!

ارشد گریفیندور !

پیام زده شده در: ۱۳:۵۰ سه شنبه ۴ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
آبرفورث:

نقل قول:
سلام

ایگور جونیور توی درس دفاع به پست من نمره داده نشده

لطفا رسیدگی کنید

ممنونم

عیدتونم مبارک

عيد شما هم مبارك جونيور آبر! !

لطف كن و اين موضوع رو تو دفتر اساتيد بگو تا معلم مربوطه رسيدگي كنه و البته بگو جلسه چندم و لينك پستت رو هم بده كه بشه به درخواستت رسيدگي كرد.

ممنونم!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ دوشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
سلام

ایگور جونیور توی درس دفاع به پست من نمره داده نشده

لطفا رسیدگی کنید

ممنونم

عیدتونم مبارک

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۲:۱۵ دوشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
آسپ:

نقل قول:
درسته که مسابقات آخر کوییدیچ شروع شده اما با توجه به عقب افتادن مسابقات و شروع تعطیلات و افزایش مسافرت‌ها درخواست دارم اجازه بدید ما یک تغییر در ترکیب تیم بدیم و در بازی آخر هافلپاف که با ریون هست مرلین مک‌کینن به جای بتی بریسویت بازی کنه!‌ درسته که لطف کردید و وقت بیشتری دادید اما قبول کنید که یکم برنامه‌ی بازیکن‌ها با توجه به سفرهایی که دارن بهم می‌ریزه و منم اگر از جفت بازیکن ذخیره‌ام استفاده کنم بازم به مشکل بر می‌خورم چون مهم‌تر از تمام اینها بسته شدن شناسه‌ی بتی بریسویت هست که اصلا پیش‌بینی نمی‌شد. اگر شناسه‌اش باز بود من همچین درخواستی رو نمی‌کردم و تو بازی‌های قبل هم شاهد بودید که هافل هیچ تغییری در تیمش نداد و همه حاضر بودن اما بسته شدن شناسه‌ی یکی از بازیکن‌ها عملا یعنی حذف شدن اون و شانس صفر درصد برای شرکت در مسابقه و فقط در صورتی جبران میشه که اجازه بدید مرلین مک‌کینن رو جایگزین ایشون کنم. لازم هم نیست تغییری در لیست و اسم‌ها داده بشه ... فقط اجازه بدید مرلین به جای بتی پست بزنه.

چرا بلاك شدن ايشون؟

در هر صورت من نميتونم كاري بكنم.تا قبل شروع بازي ميتونستين تركيب تيم رو عوض كنيد ولي خب اين كار رو نكرديد.حالا اينكه يكي از بازيكنهاي گروه ها ممكنه بلاك بشه،ممكنه خسته بشه و خيلي چيزهاي ديگه!اينو كاپيتان بايد از قبل پيشبيني ميكرده خو!

و اينكه ايشون خودش درخواست كرده بلاك بشه.من دليلش رو نميدونم ولي به هر جهت يعني براي تيمش ارزشي قائل نيست كه اين رول آخريشو بفرسته و بعد درخواست بسته شدن شناسشو بكنه!

متاسفم!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۳ ۱۹:۰۷:۴۷

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۰۹ پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام!

عیدت پیشاپیش مبارک مدیر!

درسته که مسابقات آخر کوییدیچ شروع شده اما با توجه به عقب افتادن مسابقات و شروع تعطیلات و افزایش مسافرت‌ها درخواست دارم اجازه بدید ما یک تغییر در ترکیب تیم بدیم و در بازی آخر هافلپاف که با ریون هست مرلین مک‌کینن به جای بتی بریسویت بازی کنه!‌ درسته که لطف کردید و وقت بیشتری دادید اما قبول کنید که یکم برنامه‌ی بازیکن‌ها با توجه به سفرهایی که دارن بهم می‌ریزه و منم اگر از جفت بازیکن ذخیره‌ام استفاده کنم بازم به مشکل بر می‌خورم چون مهم‌تر از تمام اینها بسته شدن شناسه‌ی بتی بریسویت هست که اصلا پیش‌بینی نمی‌شد. اگر شناسه‌اش باز بود من همچین درخواستی رو نمی‌کردم و تو بازی‌های قبل هم شاهد بودید که هافل هیچ تغییری در تیمش نداد و همه حاضر بودن اما بسته شدن شناسه‌ی یکی از بازیکن‌ها عملا یعنی حذف شدن اون و شانس صفر درصد برای شرکت در مسابقه و فقط در صورتی جبران میشه که اجازه بدید مرلین مک‌کینن رو جایگزین ایشون کنم. لازم هم نیست تغییری در لیست و اسم‌ها داده بشه ... فقط اجازه بدید مرلین به جای بتی پست بزنه.

ممنون!

پیام زده شده در: ۲۳:۲۱ شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب پس مسابقات كوييديچ هاگوارتز تا 5 فروردين ادامه خواهد داشت!

موفق باشيد.

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.