هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: هدف دراکو چه بود ؟ کشتن دامبلدور يا ورود مرگخواران ؟
پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام
خوب من پستهای قبلی رو نخوندم ولی نظرهام رو بهتون میگم .
خوب سوال ازتون میپرسم .
مرگ خواران توی هاگوارتز چیکارداشتن ؟ چرا دراکو به اونا کمک کرد که به هاگوارتز بیان ؟
خوب فکر نکنم این موضوع تاپیک بخواد ولی بازم از زننده ی این تاپیک که نمیدونم کی هست متشکرم و نظرم .
دراکو به مرگ خوارا کمک کرد که بیان و ولدمورت به اونا گفته بود که باید برای همراهی مرگ خواران برن چون هم نمیدونست که دامبلدور انقدر ضعیف شده و میدونست که اگر ضعیفم باشه باز دراکو جرات کشتن اون رو نداره حتی ولدمورت هم اون قدرت رو نداره و گرنه مگه همه نمیدونستن که ولدمورت برگشته خوب میتونست تنها یا با مرگ خواراش بیاد و خودش دامبلدور رو از بین ببره .
و مرگ خوارا کاری تو هاگوارتز نداشتن که همینجوری بخوان بیان هدفشون این بود که با کمک هم ، هم از دراکو مراقبت کنن هم اون رو در کشتن دامبلدور یاری کنن و از قبل نقشه کشیده بودن که باید دراکو اون رو از بین ببرن و گرنه چی کار میتونستن داشته باشن مگر دو تا استراتژیک دیگه که بگیم یا میخواستن تعدادی از اعضای محفل مثل مک گونگال یا بیل رو از بین ببرن که این تقریبا منتفی میشه چون اونا نمیدونستن که اعضای محفل توی هاگوارتز هستن .
و دومین که شاید مرگ خواران میخواستن گنجینه ی گریفندور رو بدزدن که این یه ذره عاقلانه تر بنظر میرسه و نکته ای که باید بگم فکر نمیکنم ولد ببخشید لرد سیاه بخواد که 20 تا از بهترین مرگ خوارانش رو بخاطر یه شمشیر زندانی کنه .
و فکر میکنم همین بود که میخواستن دامبلدور رو بکشن.

ویرایش ناظر: دوست عزیز من، پرسی جان، توی یک فروم همه با هم بحث می‌کنیم. لازمه‌ی یک بحث بین چند نفر هم اینه که هر کسی که بحث می‌کنه، حرف دیگران رو هم بشنوه. بنابراین شما هم که دارید اینجا نظرات خوددتون رو می‌گید، قبلش باید نظرات دیگران رو هم بخونید. دو مزیت داره: یکی این که از تکرار احتمالی مطالب جلوگیری می‌شه. و دیگه اینکه ممکنه با خوندن نظرات دیگران شما متوجه اشتباهتون بشید یا نکته‌ی جدیدی رو یادتون بیاد که تا بحال متوجه‌ش نبودید.
پس لطفاً پست‌های دیگران رو هم قبل از پست زدنتون بخونید و یهویی بین بحث نپرید.

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۶ ۰:۱۸:۲۷

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۰۸ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:
اصلا اين تاپيك از ريشه مشكل داره چون ماموريت داركو واضح و مبرهن بود اون بايد مرگخوارها رو وارد قلعه مي كرد و دامبلدورو ميكشت اين رو با دقيق خوندن كتاب هم مي شد فهميد و نيازي به تاپيك باز كردن هم نبود

خب اگر شما قبل از ارسال نظرتون با دقت نظرات بقیه رو میخوندید میفهمیدید که همه مثل شما فکر نمیکنن و نظراتشون با شما فرق داره و همچنین دارن برای نظراتشون دلیل میارن و منم از کسانی هستم که با نظر شما مخالفم .

من میگم که ماموریت دراکو تنها کشتن دامبلدور بوده نه چیز دیگه ولی برای تحقق هدفش نقشه کشیده که مرگخوارها رو وارد هاگوارتز کنه و دلایلمم به طور کامل در طی فکر میکنم هفت پست در این یکی دو روزه توضیح دادم حالا اگر فکر میکنید دلایلم غلط هستند میتونید مراجعه کنید و دلایلم رو بخونید بعد بیایید قاطعانه نظر بدید .

نقل قول:
اون جايي كه مرگخوارايي كه دامبلدورو محاصره كردن ميگن خوب داركو ماموريتت رو تموم كن و دامبلدورو بكش در ضمن ماموريت اصلي داركو كه وارد كردن مرگخوارا به درون قلعه س از همون فصل هاي ابتدايي كتاب مشخص بود

جدا ؟
فکر میکنم شما تنها کسی باشید که در این تاپیک گفتین که ماموریت اصلیه دراکو فقط ورود مرگخواران بوده . چرا که همه ما سر این موضوع به این نتیجه رسیدیم که یکی از ماموریت های دراکو به طور حتم کشتن دامبلدور بوده و تازه ما داریم در این مورد با هم بحث میکنیم که آیا ورود مرگخواران هم جزء نقشه اصلی دراکو بوده یا نه ؟ ( پستهای قبلی رو بخون )

در ضمن در اول کتاب تنها چیزی که راجع بش بحث نشده اینه که شما گفتین . یعنی به عبارتی هیچ جای کتاب نگفته که ماموریت دراکو ورود مرگخواران بوده . اگر صفحهش رو به من بگید برم بخونم ازتون خیلی ممنون میشم

نقل قول:
در ضمن من خودم حالا ميگم كه (n+1)! بار توضيح دادم براي ديدن اونا روي ويژگي هاي فرديم كليك كن و همه ي پستام رو ببين

ببینین این تازه اولین پستی بوده که شما در این تاپیک زدید و مطمئن باشید این تاپیک تنها تاپیکیه که در این مورد بحث میشه . فکرم نکنم توی نمایش ویژگی های فردیتون چیز خاصی ببینم . منم غیر از یکی دو بار شما رو بیشتر توی این بحث ها ندیدم .
( اگر شما n+1بار توضیح دادید پس من چی بگم ؟ )

پیام زده شده در: ۱۳:۱۴ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

حسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۶ یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۴۶ جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
از ايا لات متحده ي قزوين
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
نقل قول:

خب عزیز دلم یکم به عنوان تاپیک دقت کن میبینی که اصلا تاپیک راجع به خیانتکار بودن یا خیانتکار نبودن دراکو نیست هر چند که احتمالا اونم با اسنیپ اشتباه گرفتی . در ضمن خیلی خوشحال میشم که یکی از اون n بار توضیح دادنات رو ببینیم تا راجع بش بحث کنیم .

نوكرتم توي اون تاپيك ها هم در باره ي اسنيپ صحبت شده بود و هم داركو

اصلا اين تاپيك از ريشه مشكل داره چون ماموريت داركو واضح و مبرهن بود اون بايد مرگخوارها رو وارد قلعه مي كرد و دامبلدورو ميكشت اين رو با دقيق خوندن كتاب هم مي شد فهميد و نيازي به تاپيك باز كردن هم نبود
اون جايي كه مرگخوارايي كه دامبلدورو محاصره كردن ميگن خوب داركو ماموريتت رو تموم كن و دامبلدورو بكش در ضمن ماموريت اصلي داركو كه وارد كردن مرگخوارا به درون قلعه س از همون فصل هاي ابتدايي كتاب مشخص بود

در ضمن من نه گفتم كه n بار توضيح دادم بهتره به خودت زحمت بدي و پست ها رو درست بخوني بعد جواب بدي
من گفته بودم كه تا بحال n تا پست در باره ي اين موضوع ديدم

در ضمن من خودم حالا ميگم كه (n+1)! بار توضيح دادم براي ديدن اونا روي ويژگي هاي فرديم كليك كن و همه ي پستام رو ببين

البه قصد كل كل يا توهين ندارم ها

سال نو مبارك :bigkiss:

I just Love Baran Kosari
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۱ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

من متعجبم كه چطور چنين پست هاي چرتي حذف نمي شن من تا بحال n تا پست در باره ي خاين بودن يا نبودن داركو ديدم كه همه هم شبيه هم هستن

خب عزیز دلم یکم به عنوان تاپیک دقت کن میبینی که اصلا تاپیک راجع به خیانتکار بودن یا خیانتکار نبودن دراکو نیست هر چند که احتمالا اونم با اسنیپ اشتباه گرفتی . در ضمن خیلی خوشحال میشم که یکی از اون n بار توضیح دادنات رو ببینیم تا راجع بش بحث کنیم .

-----------------------------------------------------------------------------------------

نقل قول:
از طرف دیگه دراکو از توی تعطیلات در پی تعمیر و درست کردن اون کمد غیب شونده بود که بعدا همونطور که به دامبلدور میگه راهی درست کرد برای ورود مرگخوارها به هاگوارتز بدون عبور از طلسم های باستانی پس این نشون میده ورود مرگخوارها یکی از اهداف بوده هرچند نقش مکمل رو داشته و بازم از طرف دیگه وقتی دراکو از درست کردن کمد ناامید میشد گردنبند زهر آلود و نوشیدنی آلوده رو به طریقی میخواست به دست دامبلدور برسونه ..دامبلدور ..پس نشون میده هردوکار در راستای هم بودن نه اینکه فقط یکی از این کارها قصدش بوده

خب ببینین تمام این چیزا بستگی به این داره که ما از چه نظر به مسئله نگاه کنیم .

به نظر من ولدمورت تنها به دراکو دستور داده بود که دامبلدور رو بکشه ، اونم به هر طریقی که میتونسته و دراکو هم برای اینکه بتونه به هدفش برسه تصمیم گرفته که مرگخوارا رو وارد قلعه کنه و به نظر من این نقشه ولدمورت نبوده بلکه تنها هدف دراکو این بوده .

همونجور هم که در پست قبلیم گفتم . مرگخواران وقتی وارد قلعه شدن به جز همراهی دراکو هدف دیگه ای نداشتن و درواقع میشه اینجور گفت که آنها فقط برای محافظت و کمک به دراکو وارد قلعه شدن ، در صورتی که ولدمورتی که حتی تصور موفقیت دراکو رو هم نمیکرده امکان نداشته که بهش دستور داده باشه که دراکو این همه مرگخوار رو باید وارد قلعه کنه چون که بودن مرگخواران فقط سالم بودن بیشتر دراکو رو تضمین میکردن. پس در نتیجه نمیشه گفت که این دستور خود ولدمورت بوده .

این موضوع رو یادتون باشه که ولدمورت نمیخواسته دراکو پیروز بشه . بلکه فقط میخواسته دراکو بمیره و اون انتقام خودشو از لوسیوس بگیره . پس اگر ما قبول داشته باشیم که هدف ولدمورت این بوده پس نمیتونیم بگیم که ولدمورت به دراکو گفته باید این همه مرگخوار رو وارد قلعه کنی . چون این دو هدف با هم در تضادند . ( ولدمورت مرگ دراکو رو میخواسته نه موفقیتشو )

اسنیپ در کتاب فریاد زد : همه چیز تموم شده باید بریم !

این جمله به وضوح هدف مرگخواران رو نشون میده . اونا فقط برای این وارد قلعه شده بودن تا فقط از دراکو محافظت کنن . در صورتی که اگر دراکو خودش میتونست از پس این کارا بر بیاد در اون صورت دیگه لازم نبود مرگخوارا بیان و از او محافظت کنند .

پس نتیجه نهایی اینکه ولدمورت به دراکو دستور داده بود که باید دامبلدور رو بکشد اما دراکو برای اینکه در کارش موفق بشود تصمیم گرفت که از یک راهی مرگخواران رو وارد قلعه کنه

پیام زده شده در: ۱۲:۰۹ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

حسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۶ یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۴۶ جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
از ايا لات متحده ي قزوين
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
من متعجبم كه چطور چنين پست هاي چرتي حذف نمي شن من تا بحال n تا پست در باره ي خاين بودن يا نبودن داركو ديدم كه همه هم شبيه هم هستن

دوست عزیز

این طرز نوشتار و سخن گفتن به هیچ وجه مناسب نیست. بلیز با عباراتی مناسب پاسخ شما را داد پس فعلا از پاک کردن پست شما خودداری می کنم و برخوردی ندارم ولی از دفعات بعد طور دیگری برخورد خواهد شد.

سیریوس
ناظر انجمن

ویرایش شده توسط سیریوس(God Father) در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۵ ۱۶:۴۷:۵۰

I just Love Baran Kosari
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۴ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

سامانتا ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۹ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۰۸ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
از ما که گذشت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 248
آفلاین
خب دراکو اصلا قبل از اینکه بیاد هاگوارتز با ولدمورت صحبت کرده و یه عالمه کار ولدمورت از اون خواسته که از اون جمله باید به این اشاره کرد که ولدمورت به دراکو گفته باید به هر نحوی شده دامبلدور رو بکشه ! به این منظور خواسته که اون کمد ساخته باشه تا مرگ خوار ها هم به کمک دراکو بیان!
جدا از این اهداف که در حقیقت اهداف ولدمورت برای دراکو به شمار می یان به نظر من خود دراکو هم هدفای دیگه ایی داشته و اون این بوده که می خواسته شایستگی هاشو به ولدمورت اثبات کنه !شایستگی های فردی شو!به همین منظور وقتی از ساختن اون کمد ناامید می شه دست به فرستادن اون گردنبند یا نوشیدنی می بره تا با کشتن دامبلدور هم هدف ولدمورت رو اجرا کرده باشه و هم به اون اثبات کرده باشه که تنهایی و بدون کمک مرگ خوار ها هم می تونه از پسه کارا بر بیاد.
اما چرا مرگ خوارا تو هاگوارتز نموندن و بدون اینکه کار خاصی انجام بدن رفتن که یکی از دوستان مطرح کرده بود..ببخشید محفلی ها اون جا چه کاره بودن !خب اونا مجبور شدن فرار کنن...

با تشکر:

سامانتا ولدمورت.......

پیام زده شده در: ۱۱:۱۴ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
قطعا هدف اوليه دريكو کشتن دامبولدور بوده.
رجوع کنیم به متن کتاب 6، فصل 2 . مکالمه بین اسنیپ و نارسیسا:

اسنیپ: اگه دراکو موفق بشه، بیش از هر کسی عزت و احترام پیدا می کنه.
نارسیسا: اما اون موفق نمی شه. چطور ممکنه موفق بشه وقتی که خود لرد هم ... منظورم اینه که هیچ کس تا به حال نتوانسته.

چه کاریه که تا حالا هیچ کس نتوانسته انجام بده حتی خود لرد؟!
واضحه. کشتن دامبولدور.

نقل قول:
بليز زابيني نوشته:
حرف آخر من اینه : هدف اصلیه دراکو تنها کشتن دامبلدور بوده اما برای تحقق یافتن هدفش مجبور شده که مرگخوارا رو هم وارد کنه .

نقل قول:
ليلي اوانز نوشته:
میتونیم بگیم هدف اصلی دراکو ورود مرگخوارها نبوده ولی به ور قطع اگر مرگخوارها از طریق اون کمد غیب شونده وارد نمی شدند دراکو که قرار بود وظیفه اصلی تر کشتن دامبلدور رو انجام بده موفق نمی شد چون به راحتی محفلی هایی که وظیفه گشت زدن در هاگزمید رو داشتن دستگیرش میکردن و کار دراکو و هدف اصلی تر بدون نتیجه می موند چون وقتی علامت شوم بالای مدرسه درخشیدن گرفت مرگخوارها ا جنگیدن و سرگرم محفلی ها و بستن راه برج با طلسمی عجیب که نمیدونیم چی بود شرایط رو مهیا کردن تا وظیفه دراکو بتونه صورت بگیره که در آخر هم نگرفت و اسنیپ دخالت کرد و انجامش داد

همون طوري كه بليز و ليلي اوانز هم گفتن دریکو برای رسیدن به هدفش که کشتن دامبولدور بود احتیاج به پشتیبانی مرگ خوارا داشت. اونها وظیفشون کشتن دامبولدور نبود بلکه آماده کردن شرایط برای دریکو بود تا این کارو بکنه.

اما موضوع ورود مرگ خوارا به هاگوارتز يه بعد ديگه هم داره كه كمتر به اون پرداخته شده اما به نظر من خيلي اهميت داره. وقتي مرگخوارا بتونن وارد جايي بشن كه اينقدر محافظت ميشه، جايي كه اين همه طلسمهاي باستاني هست، جايي كه در محاصره كاراگاها هست، يعني مي تونن به هر جاي ديگه اي هم وارد بشن. مثل اينه كه با اين كار ولدمورت اثبات ميكنه كه هيچ چيز يا هيچ كس مانع او نيست؛ حال تصور كنيد با كشته شدن دامبولدور و حضور توامان مرگ خوارا در قلعه هاگوارتز، چه هراس و دلهره اي بر جامعه جادوگري حاكم خواهد شد.

بنابراين به نظر من هدف اصلي كشتن دامبولدور بوده اما ورود مرگخوارا علاوه بر پشتيباني از دريكو مالفوي،‌ منافع مهم ديگري هم براي ولدمورت داشته كه كم اهميت تر از كشتن دامبولدور نبود.

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۰۴ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

احسان صادقي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۸ سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۴۶ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نميدونم

پیام زده شده در: ۰:۳۱ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
نقل قول:
و به نظر من اونا فقط برای محافظت بیشتر از دراکو وارد قلعه شدن مخصوصا اینکه اقامت آنها نیز با کشته شدن دامبلدور به پایان رسید و همشون بدون این که کار خاصی انجام بدن از هاگوارتز رفتن !

خب ببین بلیز حرفت درسته .میتونیم بگیم هدف اصلی دراکو ورود مرگخوارها نبوده ولی به ور قطع اگر مرگخوارها از طریق اون کمد غیب شونده وارد نمی شدند دراکو که قرار بود وظیفه اصلی تر کشتن دامبلدور رو انجام بده موفق نمی شد چون به راحتی محفلی هایی که وظیفه گشت زدن در هاگزمید رو داشتن دستگیرش میکردن و کار دراکو و هدف اصلی تر بدون نتیجه می موند چون وقتی علامت شوم بالای مدرسه درخشیدن گرفت مرگخوارها ا جنگیدن و سرگرم محفلی ها و بستن راه برج با طلسمی عجیب که نمیدونیم چی بود شرایط رو مهیا کردن تا وظیفه دراکو بتونه صورت بگیره که در آخر هم نگرفت و اسنیپ دخالت کرد و انجامش داد.

از طرف دیگه دراکو از توی تعطیلات در پی تعمیر و درست کردن اون کمد غیب شونده بود که بعدا همونطور که به دامبلدور میگه راهی درست کرد برای ورود مرگخوارها به هاگوارتز بدون عبور از طلسم های باستانی پس این نشون میده ورود مرگخوارها یکی از اهداف بوده هرچند نقش مکمل رو داشته و بازم از طرف دیگه وقتی دراکو از درست کردن کمد ناامید میشد گردنبند زهر آلود و نوشیدنی آلوده رو به طریقی میخواست به دست دامبلدور برسونه ..دامبلدور ..پس نشون میده هردوکار در راستای هم بودن نه اینکه فقط یکی از این کارها قصدش بوده

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ جمعه ۴ فروردین ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
علاوه بر اینکه منم کاملا با دو پست بالایی ( پست مونتاگ ) موافقم ولی راستش من فکر میکنم که هدف اصلی دراکو تنها کشتن دامبلدور بوده .

اثباتشم خیلی ساده هست . چون که ما برای اینکه بفهمیم که هدف دراکو کدوم بوده باید نگاه کنیم ببینیم که وقتی که مرگخوارا وارد هاگوارتز شدند چی کار کردند !

خب تا جایی که من فهمیدم اونا همشون وارد شدند . بعد با محفلی ها درگیر شدن و جنگیدن . بعدش اسنیپ اومد و گفت ماموریت تموم شده ( توجه کنید گفت ماموریت تموم شده ) و همگی محل رو ترک کردند .

خب با توجه به این تعریف بالا به نظر نمیرسه که مرگخوارا از ورودشون مقصود خاصی داشتند . و به نظر من اونا فقط برای محافظت بیشتر از دراکو وارد قلعه شدن مخصوصا اینکه اقامت آنها نیز با کشته شدن دامبلدور به پایان رسید و همشون بدون این که کار خاصی انجام بدن از هاگوارتز رفتن !

پس به این نتیجه میرسیم که مرگخواران فقط برای کمک به دراکو وارد قلعه شده بودند و همونطور هم که دراکو گفت قرار بود که گروهی منتظره دامبلدور بشن که البته این اتفاق نیفتاد .

پس با توجه به توضیحاتی که دادم ، من میگم که در اصل ولدمورت به دراکو نگفته بود که مرگخوارا رو وارد کنه چون خود مرگخواران غیر از محافظت از دراکو وظیفه دیگری نداشتند و این کاملا طبیعیه که اگر دراکو احساس میکرد که خودش تنهایی از پس این کارها بر میاد خودش تنها دست به کار میشد .

ولی چون که دید تنهایی به جایی نمیرسه سعی کرد برای تحقق هدف اصلیش مرگخوارا رو وارد قلعه کنه و در این کار هم موفق شد .

پس با اجازه حرف آخر من اینه : هدف اصلیه دراکو تنها کشتن دامبلدور بوده اما برای تحقق یافتن هدفش مجبور شده که مرگخوارا رو هم وارد کنه .

اگر راضی نشدید بگید بیشتر توضیح بدم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.