هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۶:۵۵ سه شنبه ۱ آذر ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
امتیازات جلسه قبل :
امتیاز جوابای سوالها:
رز زلر برای جواب به سوال 7 امتیاز.
رز زلر 7 امتیاز
هرماینی گرنجر برای جواب به سوال 5 امتیاز.
هرماینی گرنجر 5 امتیاز
پروفسور کوییرل جوابات کاملا غلط بودن.
هلگا هافلپاف خب عزیزم برای سوال اول همونطور که خودت گفتی یه چی پروندی اون یکی سوال رو هم درست جواب دادی 5 امتیاز.
هلگا هافلپاف5 امتیاز
هوکی به اون یکی سوال درست جواب دادی و اون یکی هم 8 امتیاز.
هوکی 13امتیاز
سوزان بونز سوال اول درست بود آفرین 8 امتیاز، و اون سوال بعدی رو هم درست جواب دادی5 امتیاز.
سوزان بونز 13 امتیاز
الستور مودی سوال اول درست بود 8 امتیاز. بقیه رو هم که اون سری دادم.
الستور مودی 8 امتیاز
و حالا بقیه مقالات و امتیازات:
دراکو مالفوی سوال اول دقیقا برعکس جواب دادی چون اصلا روی سر اون باسیلیسک هیچ پری نبود، برای جواب دوم خوشم اومد جواب جالبی دادی 14 امتیاز (آخه اصلش خروسه نه سوسک) شرمنده که اون یکی مقاله ات نمره نداره، سوال آخر هم جوابش بد نیس 3 امتیاز.
دراکو مالفوی 17 امتیاز
مایکل کرنر سوال اول 5 امتیاز، دومی 8 امتیاز، سومی ایول باهال بود 12 امتیاز.
مایکل کرنر 25 امتیاز
کریچر سوال اول که خب نصفش رو تقریبا درست گفتی 2 امتیاز، دومی هم که هیچی، سومی هم جالب بود 13امتیاز.
کریچر 15امتیاز
آوریل : بابا آخه کجای این درس خطرناکه؟
دامبی : خطرناکه دیگه، همین که به بچه ها یه آکرومانتیولا زنده توی قفس نشون دادی خطرناک نیس؟ تازه اگه گراپ اونو نگرفته بود که الان همه بچه ها داشتن وسط جهنم یه قل دو قل بازی میکردن.
آوریل : بابا اون اصلا تقصیر خوده گراپ بوده، به من ربطی نداره که، تازه مگه من بهت 20 گالیون ندادم که یه قفس خوب بیاری؟ اون چه قفسی بود؟ رفتی پول منو خوردی ها ها ها ها ؟؟؟
دامبی : برو بابا، با 20 گالیون که قفس توپ که بهت نمیدن، تازه همون قفس رو هم به زور بهم دادن یه خیلی تخفیف گرفتم.
وجدان دامبی : آخه چرا خالی میبندی؟ تو که اونو از تو انباریه خونتون پیدا کردی و اون 20 تا رو هاپولی کردی!
دامبی : برو بابا، وسوسه من، بیا اینجا. این کیه اومده پارازیت میندازه این وسط؟
آوریل : در هر حال من این جلسه به بچه ها گفتم بیان کنار جنگل و میخوام بهشون مانتیکور نشون بدم، حرفم نباشه....
دامبی : تو غلط میکنی.
آوریل : چـــــــــــــــــــی؟
دامبی : اگه بهشون بخوای مانتیکور نشون بدی منم....
آوریل : تو چی؟
دامبی : بدون مانتیکور از همین جا میفرستمت وسط جنگل.....
آوریل : تو هم غلط میکنی.
دامبلدور از تو جیبش گوشکوب رو در میاره و میگیره طرف آوریل : شوتینا کنارا جنگلینا ممنوعه اینا.
آوریل با کله از پنجره پرت میشه بیرون.
دامبی : یوهاهاهاهاها.
****بچه ها کنار جنگل ممنوعه****
مایکل : این لاوین هم همیشه خدا دیر میاد، من نمیدونم این ساعت نداره مگه؟
الستور : ولش کن بابا، بذار واسه خودمون خوش باشیم، بچه ها بیاین جک بگم...... یه روز توی قزوین یه ......(صدای الستور با صدای فریاد آوریل قطع میشه)
آوریل : اآاآاآاآاآاآاآاآاآ.........گوپس
همه بچه ها:
آوریل : ای کمرم ......
هلگا : چیزی شده پروفسور؟
آوریل : نخیر هیچی نشده، دختره حسابی از اتاق اون دامبلدور بوق بوقیه بوق زاده بوق اندر بوق پرت شدم اینجا تو میگی چیزی شده؟
آوریل : دستت بشکنه دامبی
همه : هی هی
آوریل : پات بشکنه دامبی
اوریل : کاش میمردی
آوریل : ....خب بسه دیگه امروز بنده میخواستم یه حیوون خیلی جالب براتون بیارم که اون دامبلدور نذاشت پس حالا در مورد یه موجود بی خاصیت صحبت میکنیم.
آوریل میره تو جنگل و به خودش اینو میاره:
تصویر کوچک شده
کسی میدونه این چیه؟
همه : نــــــــــخیر
آوریل : واقعا که ازتون ناامید شدم، این حیوون اسمش پریه و در واقع یه جونور تزیینیه و طبیعت وحشی هم داره، اما وقتی میبینه که یه جادوگر داره ازش به عنوان یه وسیله تزیینی استفاده میکنه آروم و مطیع میشه، خب بچه ها من امروز بهتون درس رو کامل نمیدم تا خودتون برین و یه مقاله پربار بیارین، اینجوری هم بهتر یاد میگیرین و برای امتحان آمادگی پیدا میکنین و هم یاد میگیرین که هر چیزی به راحتی بدست نمیاد.
و ازتون حداکثر 3تا هم عکس میخوام و به سوالم هم جواب بدین:
به نظر شما چرا موگل ها به نظرشون پری یه موجود با درجه هوشمندی بالا و خلاصه یه حیوون کاملتر از انسانه؟
مقاله 15 امتیاز، سوال 9 امتیاز، هر عکس 2 امتیاز.
بدویین برین دنبال زندگیتون

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۴:۳۶ سه شنبه ۱ آذر ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
- اگه هر کی به چشمهاش نگاه میکنه میمیره ، پس چه جوری فهمیدن که چشمهاش زرده؟
1:اگه تو آینه بهش نگاه کنی چیزیت نمیشه
2: حدس زدن

2- باسیلیسک سالازار اسلیترین نر بوده یا ماده؟
تابلو شد همه گفتن دیگه

3: یه مقاله آبدار و چرب که همینجوی ازش روغن بچکه زمین (راسته کار اسنیپ) ازتون میخوام در مورد باسیلیسک که چه جوری کشته میشه و چرا اون جوری کشته میشه؟
اون رو با یک مارمولک ابادانی میندازیم تو یک اتاق تا با هم کل بندازن در آخر باسیلیک کم مییاره و خود کشی میکنه
به راحتی حذف شناسش میکنم ( این کار رو فقط من میتونم بکنم (
یک آینه بگیریم جلوش تا خوش رو ببینه و زهر ترک بشه و جونش در یاد)
یک کاری کنیم خودش رو نیش بزنه مثلا بپریم روش بعد که اومد ما رو بخوره جا خالی بدیم

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۴

مایکل کرنر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۵ شنبه ۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۲۰ سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳
از دفتر کارآگاهان !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 162
آفلاین
1- اگه هر کی به چشمهاش نگاه میکنه میمیره ، پس چه جوری فهمیدن که چشمهاش زرده؟
1)افرادی که توسط باسیلیسک مردن ، پرسش از روحشون
2)یا کسانی که بیهوش شدن بعد از بهوش اومدنشون یادشون بوده

2- باسیلیسک سالازار اسلیترین نر بوده یا ماده؟(با توضیح کامل 8 امتیاز)(راهنمایی : به فیلم هری پاتر 2 دقت کنین و متن کتابتون رو بدقت بخونین)
ماده بوده ، چون نوع نر یک تاج بالای سرش داره که به رنگ قرمز هست

3- یه مقاله آبدار و چرب که همینجوی ازش روغن بچکه زمین (راسته کار اسنیپ) ازتون میخوام در مورد باسیلیسک که چه جوری کشته میشه و چرا اون جوری کشته میشه؟ (جواب مد نظر من جوابی است نسبتا خنده دار ولی اگه دلیل منطقی نیز بیارین قبول میکنم 15 امتیاز)
باسیلیسک را می توان به چند شکل کشت
1- از همه راحت تر اینه که صاحبشو گیر بیاری و اون به باسیلیسک دستور بده خودکشی کنه (چون از صاحبشون خیلی زیاد حساب می برن)
2- از هری پاتر کمک بگیری (چون تو باسیلیسک کشی مهارت داره)
3- یک جفت چشم خفن تر و زرد تر از چشمای باسیلیسک پیدا کنی و با هم روبرو کنی (باسیلیسک کم میاره و میمیره)
4- از شمشیر گودریک گریفیندور کمک بگیریم (شمشیر گودریک در کشتن باسیلیسک مهارت زیادی داره)
5- اگه هیچ راهی نبود سیانوری چیزی بخوری و خودتو بخورد باسیلیسک بدی (توسط سیانور کشته میشه ولی خودتم فدا میشی)

تصویر کوچک شده

کارآگاه و بازرس ویژه
----------

پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
خوب مي بينم كه دراكو هرچي مي خواستم بگم رو گفته... پروفسور ابور كن از رو اون نمي گم ها!! امروز تو كتابخونه‌ي مدرسه مون تو كتاب جانوران شگفت انگيز و زيستگاه آنان ديدم... كه ماده بوده و نرش رو سرش يه پر قرمز داره...
مقاله ي مختصر: اوليش رو هرپوي كثيف به وجود آورده... نگهداري ازش غيرقانونيه... يكي هم پوست بدنش سبزه و چشاش زرئ... همين و بس!!! مختصر و مفيد

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۵:۱۸ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
1- باسيليسك سالازار اسلايترين نر بود يا ماده؟
اون باسیلیک نر بوده چون که داریم که اگر روی سرش پر سرخ رنگی داشته باشه نر هستش و جور دیگه ای هم که میشه اون رو تشخیص داد از روی چشمش هست البته کار سخت و خطرناکیه و در ضمن باید این نکته مهم رو هم در یاد داشت که سالازار احتمال کمتری داره که به سراغ جنس ماده بره چون شاید این کار رو ننگی دونسته باشه ولی به هر حال با توجه به روحیاتش نر هستش !
2- چگونه ميشه باسيليسك را كشت و چرا اينطوري ميكشنش؟
انواع مختلفی برای این کار وجود داره اما من در یک تحقیقی که انجام دادم متوجه شدم که یکی از بهترین راههای ممکن برای این کار و کشتن باسیلیک رو یونانی ها به کار میبرده اند و بعد کم کم به جاهای مختلف دنیا هم منتقل شده البته چون باسیلیک کمیاب هستش شاید زیاد معروف نباشه .
یونانی ها بر اساس تحقیقی که انجام دادن متوجه شدن که باسیلیک به شدت از سوسک میترسه و مخصوصا از صدای سوسک ، همون طور که میدونیم باسیلیک رو ما معتقدیم که صداش در دیوارها میپیچه ولی هنوز به طور علمی دلیلش مشخص نشده چرا ! اما یونانی ها در سال 1827 متوجه شدن که باسیلیکی در جایی مخفی شده و صدای اون رو مار زبانها میشنیدن ! صدای باسیلیک در دیوارها شنیده میشد ولی یک دفعه این صدا با فریاد شدیدی از طرف باسیلیک مواجه شد که به قدری شدید بود که مارزبانها تا سر حد دیوانگی این صدا رو شنیده بودن و از اون به بعد باسیلیک دیگه صداش نیومد و اثری ازش نبود و در صدد کشف این ماجرا بودن و بعد از 24 سال تونستن یونانی ها این راز رو کشف کنن ! صدای باسیلیک در دیوارها مرتعش میشده ولی یک دفعه به یک سوسکی که در دیوار بوده برخورد میکنه و چون باسیلیک از صدای سوسک وحشت داشته بعد از برخورد این صدا به صدای باسیلیک ، صدای باسیلیک منعکس میشه و برمیگرده سمت خودش و باسیلیک هم وحشت زده میشه و خودش رو نیش میزنه و میمیره و سوسک هم همون جا در دیوار خشک میشه !

مقاله باسیلیک :
اولين باسیليك را هرپوي كثيف جادوگرسياه يوناني پديد آورد كه خود جادوگري مار-زبان بود.او پس از آزمايش هاي بسيار دريافت كه اگر تخم مرغ را در زير يك وزغ پرورش دهد يك افعي غول پيكر با قدرت هاي خطرناك و غير عادي از تخم بيرون مي آيد.
باسيليسك يك افعي سبز درخشان است كه طول آن ممكن است به پانزده متر نيز برسد.جنس نر اين جانور پر سرخ رنگي بر روي سر خود دارد.نيش اين جانور بي اندازه زهر آگين است اما خطرناك ترين ابزار آن در زمان حمله چشم هاي درشت و زرد رنگ ونگاهش است.
هركسي كه مستقيم به چشم اين جانور نگاه كند بي درنگ جان خود را از دست ميدهد.
اگر منابع غذايي اين جانور فراوان باشد ، از عمري طولاني بهره مند ميشود .
از قرون وسطي باسيليسك غير قانوني بوده است اما كسي كه به اين كار دست زده باشد به آساني ميتواند هنگام بازرسي مامورين سازمان ساماندهي و نظارت بر امور موجودان جادويي تخم مرغ را از زير وزغ بردارد.با اين همه باسيليسك جانوري است كه فقط به دست مارزبان ها مهار ميشود و به همين دليل خطر اين جانور بيشتر جادوگران سياه را نيز به اندازه يديگران تهديد ميكند.
3- اگر با نگاه كردن به چشمان باسيليسك كشته ميشويم پس چگونه فهميده اند كه چشمان باسيليسك زرد رنگ است؟
در ابتدا که اونها به دنیا میان اون قدرت رو ندارن که اگر کسی به چشمشون نگاه کنه بمیره و اون موقع میتونن بهش نگاه کنن و حداکثر میتونه اونها رو بیهوش کنه که با وجود معجون دافسی به راحتی به هوش میان !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۲۱:۱۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
خب بچه ها من یه سری از امتیازا رو میدم (فقط مقالات)
و سوالا : اونایی که برای جنسیت بگن فقط نر بوده یا ماده نمره نمیگیرن گفتم توضیح بدین وگرنه مادربزرگ من هم میتونه بین این دوتا یکیش رو انتخاب کنه.
آدریان پیوسی : کاملا غلط بود.
رز زلر : فقط گفتی ماده بوده ولی چون نفر اولی که جواب دادی بهت 2 امتیاز اینجا میدم. و برای کشتنشون هم جوابت درست نیست.
رز زلر : 2 امتیاز
هلنا ویلسون : گفتی ماده بوده واقعا زحمت کشیدی. برای مقاله هم درسته اونجا اینجوری بوده ولی درواقع یه روش دیگه مد نظره ولی چون اولین بارته همینجوری بهت 2 امتیاز میدم.
هلنا ویلسون : 2 امتیاز
هرماینی گرنجر : خب برای مقاله ات چون تکلیف اضافه انجام دادی 10 امتیاز.
هرماینی گرنجر : 10 امتیاز
پروفسور کوییرل : جواب اولیت خیلی پرت بود. دومیت هم غلط بود. سومیت هم غلط بود (خداییش ببخشید ولی به من چه همه غلطن دیگه)
هلگا هافلپاف : اولی غلط، دومی آفرین باهال بود 15 امتیاز، سومی هم کامل بود آفرین 10 امتیاز.
هلگا هافلپاف 25 امتیاز
هوکی : جواب اولت کاملا غلط بود.
سوزان بونز : سوال 2 غلط ولی 1 امتیاز داره. برای مقاله هم 4 امتیاز.
سوزان بونز : 5 امتیاز
الستور مودی : ایول دومی و آخری باهال بودن 15 امتیاز و برای چشماش هم به نکتهخ خوبی اشاره کردی 8 امتیاز.
الستور مودی : 23 امتیاز

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴

واگاواگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 274
آفلاین
بیر:

ماده بوده چون باسیلیکس نر علاوه بر بعضی مشخصه های عمومی یک تاج قرمز نیز بر کله ی خود داشته که نشان دهنده ی علاقه ی این موجودات به حجاب و مسائل مربوطه به آن هستند

ایکی:

برای از بین بردن یک باسیلیکس می توان با توکل بر شعبات بانک سپه و حساب های قرض الحسنه تقاضای وام خرید مرغ کرده و پس از پنجاه سال که وام به شما تعلق گرفت می توانید با پول آن یک عدد بچه خروس تهیه کرده وی را پرورش داده تا زمانی که توانایی خواندن سرود ملی! را پیدا کند...سپس وی را با یک عدد باسیلیکس مورد نظر آشنا نموده و از نتیجه ی کار متعجب می شویم!
چون تا آن زمان باسیلیکس ها واکسن ضد خروس را کشف کرده اند و شما پاهای خروس را میبیند که از دهان باسیلیکس بیرون زده!
خب پس شما برای اجرای یک نقشه ی دیگر می بایست چهل سال دیگر نیز منتظر باشیدتا نوبت وام شما برسد .
چون به احتمال صد در صد شما زنده نیستید به فرزند خود وصیت می کنید که بیخیال کشتن باسیلیکس گردیده و به فکر در آوردن یک لقمه نان باشد!

اوچ:

از آنجا که اعتیاد خیلی نامرد است . پس از پیوستن به اعتیاد بر روی ظاهر شما تغییراتی را نموده و شما را تابلو می کند!
از جمله ی این تغییرات می توان به زرد شدن سفیدی چشم(البته رنگ قرمز نیز دیده شده است) اشاره کرد.
محققان با رسوخ در لانه های این موجودات توسط سوراخ های گیلیدی توانسته اند تا به نتایج عجیبی دست یابند!
از جمله ی این نتایج می توان به مشاهده ی مقدار زیادی زغال فرداعلای اصغر 2005 و چندین عدد منقل دست دوم اشاره نمود...
پس در نتیجه علت این اداعاها اعتیاد باسیلیکس ها به مواد مخدر است و نه چیز دیگر

مقاله:

چگونه یک باسیلیکس را بکشیم:

برای این کار میتوان یک الی چند عدد تخم مرغ خریداری کرده و آن را جلوی باسیلیکس بگزارید...
وی اینقدر فکر و خیال میکند که آیا این تخم خروس میشود یا نه تا آخر دق کرده و میمیرد

ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۷ ۲:۰۹:۰۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴

سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۵۱ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۴۴ چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶
از همون شهري كه پشت درياهاست فقط يك قايق بايد بسازين!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 115
آفلاین
سوال1:باسيلسيكاسلايترين ماده بوده چرا كه باسيليسك نر بر روي سر خود داراي پر سرخ رنگي مي باشد.
سوال2:ابتدا چشمانش را كور كنيم . تا با نگاه كردن به ان اسيب نبينيم(از دنيا نريم!)سپس شمشيري را در زهر دانش فرو بريم و نيشش را جدا كنيم .همچنين بانگ خروس آن را ازار مي دهد.
مقاله:

اولين نوع اين جانور را هرپوي كثيف (جادوگري يوناني)پرورش داد.او متوجه شده بود كه اگر تخم مرغ را در زير يك وزغ پرورش دهد يك افعي غول پيكري متولد مي شود كه افراد مار زبان فقط قادربه كنترل آن هستند.اين جانور يك افعي سبز پانزده متري مي باشد كه نيش بسيار خطرناكي دارد اماخطرناكتر از آن چشم اوست كه زرد رنگ مي باشد و نگاه كردن به آن موجب مرك آني مي شود.
اين جانور از انوع گوناگون خزنده وپرنده وهمچنين پستانداران تغذيه مي كند واگر غذايش را به موقع نوش جان كند ممكن است تا 500 سال عمر كند!
سوال بعد:
اكثر كساني كه به طورغير مستقيم (ازطريق آينه ويا انعكاس تصويرش در آب و...)نگاه كرده ناد پس از خلاصي از دوران خشك شدگي اين مسئله را ثابت كرده اند و بعضي ازروح انسانهايي كه توسط اين جانور نابود شده اند اين مسئله را بيان كرده اند.

آخرين برگ سفر نامه ي باران اين است -------كه زمين چركين است
((شفيعي كدكني))

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
جواب سوال دو: طرز كشتنش:
خوب باسيليسك مي تونه با شمشير كشته بشه... بايد اول چشمهامونو بپوشونيم يا شمشيرو بكنيم تو چشش يا به ققنوس بگسم بياد كورش كنه!!! بعد نيش خودشو يا شمشيرو مي كنيم تو گلوش... به همين راحتي!
جواب سوال: اگه چشماش آدمو مي كشه پس...!
خوب اگه مستقيم به چشمهاش نيگا كنيم مي كشه... شايذد يه بنده خدايي اومده از تو آينه ديده.. آر تو آب يا از توي روح...
در ضمن... يه كسي مثل ميرتل مي تونه به بقيه بگه... هونطور كه ميرتل تو جلد دو به هري اينا گفت...

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۱۶:۳۲ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
باسيليسك سالازار اسلايترين نر بود يا ماده؟

به نظر من ماده بود چونكه باسيليسك نر بر روي بدن خود برآمدگيهاي مثلثي شكلي مثل دايناسورها دارد و درضمن نيش باسيليسك نر استثنآ در زبانش قرار دارد دقيقا برعكس بقيه مارها!(يه چيزي پروندما! )

چگونه ميشه باسيليسك را كشت و چرا اينطوري ميكشنش؟

اول بايد چشماش رو از حدقه دربياريم كه چيزي رو نبينه كه غصه بخوره و دلش بسوزه آخه بلاخره اون طفلكي هم دل داره ديگه!گناه داره!بعدش كه چشماش رو از حدقه درآورديم بايد يه كم بهش آب بديم كه تشنه از دنيا نره چون گناه كبيرست! بعدش زهرش رو ميگيريم به دو دليل:1-خيلي با ارزشه! و 2-يك موقع وقتي چالش كرديم دندوناش نيفته كه بعد زهرش بريزه توي دهنش و قيافش به هم بريزه كه از اون دنيا آهش گردنمون رو نگيره!
بعدش وقتي همه اين كارها رو كرديم يكي براش لالايي ميخونه كه حواسش پرت بشه اون وقت در كمال آرامش يكي ديگه مياد بهش ميگه كه شخصي به اسم "هري پاتر" دوست دخترش رو كشته!مطمئن باشين كه در عرض دو ثانيه بر اثر سكته مغزي و شكست در عشق مي ميره!

يك مقاله درباره باسيليسك!:

طرز به وجود آودن ژنتيك باسيليسك را اولين بار جادگر يونانيي به اسم "هرپوي كثيف"كشف كرد!(نه بابا؟!خودم به تنهايي گفتم! ) اين كشف در سال 1799 رخ داد كه هرپو بعد از اينكه تخم مرغها را جمع كرد اشتباهي به جاي اينكه اونها رو در يخچال بزاره در حوض خونشون كه مملو از وزغ بود انداخت و يك وزغ به طور اتفاقي بر روي يكي از تخمها خوابش برد! پس از مدتي كه باسيليسك از تخم دراومد موجب حيرت هرپو شده او را به جستوجو علت واداشت كه نتيجه اين جستوجو 2 ساله يك كشف بزرگ بود!
باسيليسك يا همان سلطان افعي ها رنگي سبز و چشماني كهربايي يا زرد دارند!بيشتر در مناطق مرطوب زندگي ميكنن و دشمن سرسخت عنكبوتها هستند!نگاه مستقيم به چشمان يك باسيليسك موجب مرگي سريح و بدن درد ميشود ولي اگر به طور غير مستقيم...مثلا از آينه و يا از پشت يك شيشه به چشمان آن نگاه كنيم فقط خشك ميشويم و دارويي كه از مهرگياه ميگيرند دواي اين درد است!حساسترين و در عين حال خطرناكترين نقطه بدن يك باسيليسك چشمان اوست!اگر قبل از اينكه قرباني چشمانش بشويم آنها را از حدقه دربياوريم و حيوان بيچاره را كور كنيم به دليل اينكه عصبهاي بينايي و حركتي باسيليسك با هم مرطبط هستند حركت حيوان كند شده و ما راحت تر ميتوانيم با او مقابله كنيم!

اگر با نگاه كردن به چشمان باسيليسك كشته ميشويم پس چگونه فهميده اند كه چشمان باسيليسك زرد رنگ است؟

گواهي كساني كه پس از خشك شدن توسط مهرگياه دوباره به حالت عادي برگشته اند حق مسلمي بر تايين رنگ چشمهاي باسيليسك دارد!همچنين تا به حال دو قطعه عكس از باسيليسك گرفته شده كه رنگ زرد چشمان باسيليسك در آن به وضوح پيدا است!راه ديگري براي فهميدن اين موضوع اين است كه از روح كساني كه با نگاه كردن به چشم باسيليسك مرده اند پرس و جو كنيم كه تابه حال همه آنها بدون استثنا گفته اند:زرد كهرباي!
علاوه بر اين چشمان باسيليسك از زمان تولد به مدت دو ساعت بي خطر هستند در زمان بلوغ نيز تغيير رنگ نميدهند بنابراين اگر در زمان توليد به چشم آنها نگاه كنيم ميبينيم كه چشمانشان زرد رنگ است!

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.