هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴

هرميون جين گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۲۶ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۹
از زمان های نه چندان دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 284
آفلاین
1:
به احتمال 50%اين جانور يعني بازيليسك ولدمورت ماده بوده به دليل اينكه بازيليسك نر بر روي سرش پر سرخ رنگي دارد ولي ما نه در فيلم اين پر را ديديم
ونه در كتاب توصيف آن را خونديم پس در نتيجه بازيليسك ولدمورت ماده بوده است

2:
بازيليسك(معروف به سلطان افعي ها)
طبقه بندي و.س.ج:+++++

اولين بازيليسك را هرپوي كثيف جادوگرسياه يوناني پديد آورد كه خود جادوگري مار-زبان بود.او پس از آزمايش هاي بسيار دريافت كه اگر تخم مرغ را در زير يك وزغ پرورش دهد يك افعي غول پيكر با قدرت هاي خطرناك و غير عادي از تخم بيرون مي آيد.
باسيليسك يك افعي سبز درخشان است كه طول آن ممكن است به پانزده متر نيز برسد.جنس نر اين جانور پر سرخ رنگي بر روي سر خود دارد.نيش اين جانور بي اندازه زهر آگين است اما خطرناك ترين ابزار آن در زمان حمله چشم هاي درشت و زرد رنگ ونگاهش است.
هركسي كه مستقيم به چشم اين جانور نگاه كند بي درنگ جان خود را از دست ميدهد.
اگر منابع غذايي اين جانور فراوان باشد(باسيليسكاز انواع پستانداران و پرندگان و خزندگان تغذيه ميكند)از عمري طولاني بهره مند ميشود.ميگويند باسيليسك هرپوي كثيف نزديك به نهصد سال عمر كرده است.
از قرون وسطي باسيليسك غير قانوني بوده است اما كسي كه به اين كار دست زده باشد به آساني ميتواند هنگام بازرسي مامورين سازمان ساماندهي و نظارت بر امور موجودان جادويي تخم مرغ را از زير وزغ بردارد.با اين همه باسيليسك جانوري است كه فقط به دست مارزبان ها مهار ميشود و به همين دليل خطر اين جانور بيشتر جادوگران سياه را نيز به اندازه يديگران تهديد ميكند.
برخي افراد آگاه از سه نوغ بازيليسك نام ميبرند:
نوع اول:باسيليسك صلايي كه ميتواند با نگاه ديگران را مسموم كند
نوع دوم:شراره آتش پرتاپ ميكند
نوع سوم:مانند موي مارشل مشهور مدوز اسطوره يوناني چنان هراسي را به وجود مي آورد كه قربانيانش خشك ميشوند
خروس و پرندگان تنها موجوداتس هستند كه مي توتنند بازيليسك را از پا در آورند
در قرون وسطي مسافران براي محافظت در برابر بازيليسك با خود خروس حمل ميكردند
نام ديگر بازيليسك كوكاتريس است

اين مقاله ي من به كل در رابطه با بازيليسك بود حالا اگه دوست نداريد ميتونيد بهش امتياز نديد فقط امتياز كم نكنيد اگه ميشه

ما به اوج باز می گردیم و بر تری گریفیندور را عملا ثابت می کنیم...منتظر باشید..

پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴

هلنا ویلسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۰ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۲۲ دی ۱۳۸۴
از یه جایی همین دور و ورا !!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 45
آفلاین
1- باسیلیسک ولدمورت نر بوده یا ماده : خب معلومه ، ماده . چرا ؟ خب حوصله ندارم توضیح بدم !!!
2- باسیلیسک چطور کشته می شود ؟ خب اینو که توی کتاب 2 گفته بود : همون جوری که هری اون باسیلیسکو کشت ، باید اول چشماشو کور کنیم تا دیگه با نگاه مستقیمش کسی نمیره بعد هم از وسط نصفش کنیم !!!
امیدوارم برای اولین بار تو هاگوارتز امتیاز بگیرم !!

پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴

رز زلرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از خوابگاه مختلط هافلپاف!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 181
آفلاین
اگر هركي به چشم باسيليسك نگاه كند ميميرد پس چگونه مي توان رنگ چشمش را فهميد ؟
يك مار زبان ميتواند از مار بپرسد
ميتوان از مارتل گريان پرسيد در داستان هم مارتل رنگ چشم باسيليسك را گفت
از كساني كه خشك شدند نيز پس از درمان مي توان پرسيد
1 ماده بود
2 باسيليسك ها موجوداتي بس خطرناكند كه براي كشتن انها بايد ابتدا انها را كور كرده سپس ضربه اي محكم و كشنده به ناحيه اي خطرناك زد
تازه اگر باسيليسك توسط هري كشته نميشد هري گ جيني عشقش را از دست مي داد

هافلپاف هرم نبض آتشين ماست در شرجي عشق و اشتياق
تصویر کوچک شده

بدون نام
2-
اولین دلیل :چون این حیوان نظر کرد بوده که اونجوری کشته بشه اینجوری شده
دومین دلیل : چون رولینگ بتونه داستانه به نفع هری پاتر تموم کنه خلاصه هر جور که شده کشتش
سومین دلیل : چون کلا اسمش به معناب نابینا است مجبور شدن چشمشو کور کنند
چهارمین دلیل : چون خودش قبلا یه مار دیگرو اینجوری کشته

پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
پروفسور کوییرل خب مقاله ات بد نبود(8 امتیاز)، و به سوال هم هرچند جواب مورد نظر من نبود ولی خوب بود(3 امتیاز) و برای عکسا هم عکس وسطیت یه تخم قرمز رنگ بود در حالی که من گفته بودم سفیدرنگ، در کل 4 امتیاز
پروفسور کوییرل 15 امتیاز
رز زلر هم که خیلی شانس اورد ازش امتیاز کم نکردم واسه اینکه جواب سوال جلسه اول رو داده بود، واقعا خسته نباشی.
صبح روز سه شنبه بود و همه بچه ها منتظر پروفسور لاوین بودن تا بیاد و درسش رو شروع کنه.... و از اونجایی که نمیاد بچه ها گراپ رو میزارن پشت در تا وقتی لاوین اومد بهشون بگه و خودشون مشغول توپ بازی میشن که یهو :
بــــــنگ
گراپ : آی کله......
لاوین : اه گراپی تو اینجا چیکار میکنی؟
گراپی : آی سرم.....
پروفسور لاوین یه نگاهی به کلاس میکنه و میگه : یعنی چی؟ این چه وضعشه؟ گراپ تو پشت در چیکار میکردی؟
گراپ : من پشت در منتظر شما بود، از بس محو سوارخ در شدم خوابم برد، شما با در کوبید تو سره من.
همه بچه ها:
لاوین : ای بابا.....یعنی چی؟ یعنی من اگه 5 دقیقه دیر بیام باید این وضعیت پیش بیاد؟ تنبیه که شدین میفهمین دنیا دست کیه. همه یه پا واستین گوشه کلاس.
کل بچه ها هجوم میارن به یه گوشه.
کالین : اه برین اونور.....اینجا یه سوارخ پیدا کردم.....واسه خودمه.
گراپ : مال من مال تو نیست.....اون متعلق به همه است.
لاوین : بسه دیگه...همتون به صف واستین ببینم.
گراپ : من مبصر است، من نفر اول باید باشد.
مایکل : نخیر اصلا اینطور نیست، معلم ریون کلاویه من باید جلو باشم.
لاوین : ای خدا.......همتون به ترتیب اسماتون واستین وگرنه به همتون آواداکداورا میفرستم.
بچه ها از ترس یه جا وایمیستن.
لاوین : خب.....حالا خوب شد....از جلسه بعد بیام ببینم اینجوریه اوضاع همه تنبیه میشن فهمیدین؟
همه بچه ها : بــــــــــــــــــله
لاوین : خوبه حالا میریم سراغ درسمون، البته چون جوونور خیلی خطرناکیه فقط از روی پوستر میبینیمش.
مایکل : اجازه پروفسور جوابا رو نمیگین؟
لاوین : آفرین به نکته خوبی اشاره کردی برای مقاله که بهترینش برای آلبوس بود که واقعا کامل بود و جواب سوال : آکرومانتیولا از باسیلیسک خیلی خیلی میترسن و برای جوابش باید خدمتتون عرض کنم چون این نوع عنکبوت خیلی بزرگه به مراتب تعداد چشماش هم بیشتره پس امکان مرگش توسط باسیلیسک خیلی خیلی زیاده.
خب حالا میریم سراغ درسمون، امروز در مورد باسیلیسک صحبت میکنیم. کی میدونه باسیلیسک چیه؟ شما کوییرل عزیز؟
کوییرل : باسیلیسک یا سلطان افعی ها یک افعی سبز درخشان که طولش ممکنه به 15 متر هم برسه.
لاوین : آفرین عالی بود، خب باید بگم که اولین باسیلیسک رو هم شخصی به نام هرپوی کثیف که واقعا هم کثیف بود و ایشالا خدا ازش نگذره بوجود اورد، درواقع این جادوگر یونانی که خودش هم مارزبان بود کشف کرد که اگه یک عدد تخم مرغ رو زیر وزغ پرورش بدیم یک افعی فوق العاده خطرناک بوجود میاد. خب این حیوون خیلی خیلی خطرناکه، چون اولا زهر نیشش خیلی سمیه و وقتی نیش بزنه قربانی خیلی زود میمیره، و دوم اینکه چشمای زرد خفنی داره که هر کی به چشماش نگاه کنه میمیره پس حواستون باشه حتی اگه کسی چه به شوخی یا جدی گفت اینجا باسیلیسک وجود داره به محض شنیدن صدای غیر طبیعی چشماتون رو ببندین یا با یه آینه حرکت کنین تا احیانا نمیرین و فقط بیهوش بشین، افرادی هم که بیهوش میشن با کمک معجونی از مهرگیاه به هوش میان.
خب اینم عکس از باسیلیسک که بنده تهیه نمودم.
تصویر کوچک شده
و اینم یه عکس از چشماش :
(عکس خیلی بزرگه لینکش رو گذاشتم) : چشم بازیلیسک
هلگا : اجازه پروفسور، اگه هرکی به چشماش نگاه کنه میمیره پس از کجا فهمیدن که جشمای زردی داره؟
لاوین : آفرین سوال عالی بود. که دو دلیل داره اولیش اینکه.......نه اصلا خودتون برین دنبال جواب(هر دو جواب با هم 5 امتیاز، اولین جواب درست 7 امتیاز).خب غذای باسیلیسک شامل پرنده ها و پستاندارا و خزنده هاس و اگه در طول زندگیش از اینا استفاده کنه عمر طولانی تری پیدا میکنه، مثلا میگن باسیلیسک هرپوی کثیف 900 سال عمر کرده.
خب حالا میخوام بهتون تکلیف بدم:
1- باسیلیسک سالازار اسلیترین نر بوده یا ماده؟(با توضیح کامل 8 امتیاز)(راهنمایی : به فیلم هری پاتر 2 دقت کنین و متن کتابتون رو بدقت بخونین)
2- یه مقاله آبدار و چرب که همینجوی ازش روغن بچکه زمین (راسته کار اسنیپ) ازتون میخوام در مورد باسیلیسک که چه جوری کشته میشه و چرا اون جوری کشته میشه؟ (جواب مد نظر من جوابی است نسبتا خنده دار ولی اگه دلیل منطقی نیز بیارین قبول میکنم 15 امتیاز)
میتونین عکس هم ضمیمه کارتون بیارین حداکثر 2 تا، هر کدوم 2 امتیاز. و اگه عکس دو نفر شبیه هم باشه به اونی نمره میدم که اول فرستاده و از نفر دوم چه تقلب کرده باشه چه نه امتیاز کم میشه.
توجه : لینک عکسا رو برام بذارین وگرنه امتیاز نمیدم.

[size=small]جادوگران برای همÙ

Re: امتیازات كلاس مراقبت از موجودات جادويي جلسه دوم
پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ويژگيهاي آكرومانتيولا:
1-یکی از مهمترین ویژگی آكرومانتيولا وجود زهریست که درست در زیر گردن این حیوان قرار داره میگویند از این زهر به عنوان پادزهر خیلی از سمها استفاده میشه و بسیار کمیاب و گرانقیمته.
2-از ویژگیهای دیگش میشه به خون این حیوان اشاره کرد که بسیار مفید برای درمان بعضی از طلسمهاست
3-همچنین موی بدن آكرومانتيولا بسیار محکم هست و میشه ازش برای انتقال وسایل سنگین استفاده کرد.

آکرومانتیولا از چه حیوونی میترسن؟ چرا؟
این حیوانات از موجودی به نامه مگسگ بسیار میترسند.مگسگ حشرهای ست تقریبا بزرگ که خود را از روی عمد در تور آکرومانتیولا گرفتار میکند و وقتی آکرومانتیولا به سمت او میرود و سعی میکند گوشت او را بخورد این حشره ماده ای سمی از خود در بدن آکرومانتیولا وارد میکند تا بتواند از خون آن بخورد و گاهی ممکن است باعت مرگ آکرومانتیولا شوند

عکس 1
عکس 2
عکس 3

Re: امتیازات كلاس مراقبت از موجودات جادويي جلسه دوم
پیام زده شده در: ۱۲:۴۲ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
امتیازات كلاس مراقبت از موجودات جادويي جلسه دوم
مایکل کرنر خب اولین نفر جواب داد (3 امتیاز)، مقاله اش هم تقریبا کامل بود البته نکاتی رو نگفته بود(10 امتیاز)، عکساش هم خوب بودن. پس کلان 19امتیاز. و برای سوال هم جوابش جواب مورد نظر من نبود ولی چون منطقی بود 4 امتیاز.
مایکل کرنر23 امتیاز
هلگا هافلپاف خب دومین نفر جواب داد(2 امتیاز). مقاله نسبتا خوبی ارائه داد(15 امتیاز). به سوال کاملا غلط جواب داد
هلگا هافلپاف 17 امتیاز
رومیلدا وین خب سومین نفر بود(1 امتیاز)، مقاله اش خوب بود(13 امتیاز)، به سوال نصفه و نیمه درست جواب داد(3 امتیاز).
رومیلدا وین 17 امتیاز
استرجیس پادمور خب مقاله خوبی بود (13 امتیاز) و جواب سوال در واقع زیاد قانع کننده نیست.(3 امتیاز)
استرجیس پادمور 16 امتیاز
آلبوس دامبلدور خب مقاله خوبی بود. ممنون که شماره گذاری کرد(14 امتیاز). توضیح اضافه بر مطلبش امتیاز نداره چون خودم اینا رو گفته بودم . برای عکسا هم آفرین. عکسای خوبی بود(6 امتیاز)+ 2 امتیاز جلسه قبل
آلبوس دامبلدور 22 امتیاز

پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اهم اهم ببخشید واقعا معذرت میخوام از حضور محترم آلبوس عزیز، نمیدونم چرا چند روزه این سوی چشمام کم شده و لینکا رو نمیبینم، ها....احتمالا به دلیل استفاده نکردن از آب هویج و انجام کارای بیناموسیه D: به هر حال 2 امتیاز به خاطر اون عکس زیبا بهت میدم. ولی الان نمیذارمش توی شرح امتیازات. وقتی خواستم امتیاز مقاله ها رو بدم اونو هم حساب میکنم. با تشکر از همه

ويژگيهاي آكرومانتيولا
پیام زده شده در: ۳:۵۰ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
يه چيزي بگم!::پروفسور لاوين!....من جلسه قبل عكس گذاشتم ولي شما گفتيد كه نگذاشتم....به حالت لينكي بود...اگه دقت كنيد ميبينيد!
به پايين اين پستم نگاه كنيد!
-------------------------------------------------------------------
ويژگيهاي يك آكرومانتيولاي واقعي!:
-------------------------------------------
آكرومانتيولا نوعي عنكبوت هشت چشم غول آسا است كه از قدرت بيان انسان ها برخوردار است.زادگاه اين جانور جنگل هاي انبوه بورنئوست و ويژگيهاي خاص اين جانور به قرار زير است:

1-تمام بدن آكرومانتيولا را موهاي ضخيم و سياهي فرا گرفته است.
2-بلندي پاهاي آكرومانتيولا ممكن است به 4 متر نيز برسند.
3-آكرومانتيولاها هنگام خشم يا هيجان با به هم زدن چنگك هايشان صداي« تق تق» خاصي ايجاد ميكند و بعد از آن ماده ي زهرآگيني ترشح ميكند.
4-آكرومانتيولاها گوشتخوار هستند و شكارهاي بزرگ را به كوچكتر ترجيح ميدهند.
5- جنس ماده ي آكورمانتيولا بزرگتر از حنس نر آن است كه ماده ها در هر نوبت تخم گذاري ميتوانند تا حدود 100 تخم بگذارند.
6-تخم هايي كه نوزادان اين جانور در آن قرار دارند به اندازه ي توپ هاي بازي كودكان و نرم و سفيد هستند.
7-نوزاد آكرومانتيولا بعد از 6 الي 8 هفته از تخم بيرون مي آيد.
8-آكرومانتيولا با وجود هوشمندي نزديكي كه به انسان دارد،تربيت پذير نبوده و براي جادوگران و ماگل ها به يك اندازه خطرناك است.

توپيح اضافه بر مطلب:
سازمان ساماندهي و نظارت بر امور موجودات جادويي تخم هاي آكرومانيولا را در رده ي اجناس درجه يك غيرقابل خريد و فروش قرار داده است.يعني واردات يا فروش آنها جريمه ي مالي سنگين و حبس به همراه دارد.
عده اي بر اين باورند كه جادوگر ناشناسي آكرومانتيولا را به منظور نگهباني خانه يا گنجينه اش به وجود آورده است؛زيرا اكثر موجودات خطرناك(هيولاهاي) جادويي به همين منظور پديد مي آيند.
اينم سه تا عكس كه لينكاشونو ميزارم(به خاطر اينكه صفحه پر ميشه!):
http://www.mcherron.com/photos/family ... ay_2003/aragog_spider.jpg

http://www.spiderzrule.com/spiderphotos/Aragog%20Macro_small.JPG

http://www.exhibitoronline.com/exhibitormagazine/images/Au
gust_2004/august_2004_ce_warner/spider_medium.jpg
--------------
در ضمن پروفسور لاوين!!!!!!!!!!!!!!!!
من در جلسه قبل عكس گذاشته بودم با تحقيقم ولي شما گفتين نگذاشتم!
لينك گذاشته بودم حتما نديدين!
در ضمن اينجا هم لينك گذاشتم!
چون ديدم عكسهاي زياده و سرعت رو مياره پايين و همچنين سايت رو خراب ميكنه....بقيه هم همين كارو بكنن بهتره
فقط خود شما عكس بزارين

آلبوس دامبلدور

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
مقاله در مورد آکرومانتیولا:

آکرومانتیولا نوعي عنكبوت هشت چشم غول آساست كه از قدرت بيان انسان ها بر خوردار است زادگاه اين جانور جنگل هاي انبوه بورنئوست ويژگي هاي خاص اين جانور بدين قرار است:
تمام بدن اين جانور را موهاي ضخيم و سياهي فرا گرفته است طول پاهايش ممكن است به 4 متر و نيم برسد اين جانور هنگام خشم يا هيجان با به هم زدن چنگك هايش صداي تق تق خاصي ايجاد مي كند آکرومانتیولا گوشتخوار است و شكارهاي بزرگ را ترجيح مي دهد اين جانور تار گنبدي شكلي بر فراز زمين مي تند جنش ماده ي اين جانور بزرگ تر از نرهاست و در تخم گذاري ميتواند تا حدود صد تخم بر جا بگذارد تخم ها به اندازه ي توپ هاي بادي كودكان و نرم و سفيدند نوزاد آکرومانتیولا پس از شش الي هشت هفته از تخم بيرون مي آيد سازمان ساماندهي و نظارت بر امور موجودات جادوي تخم هاي اين جانور را در رده ي اجناس درجه يك غير قابل خريد و فروش قرار داده است بدين معنا كه واردات يا فروش آن ها جريمه ي سنگيني دارد
عده اي بر اين باورند كه جادوگر ناشناسي اين جانور را به منظور نگهباني خانه يا گنجينه اش پديد مي آيند آکرومانتیولا با وجود هوشمندي نزديكي كه به انسان دارد تربيت پذير نبوده و براي جادوگران و مشنگ ها به يك اندازه خطرناك است

آکرومانتیولا از چه حیوونی میترسن؟چرا؟
آکرومانتیولا از باسيليسك ها ميترسد چون مار(باسيليسك) دشمن سرسخت عنكبوت ها(آکرومانتیولا) هستند

--------------------------------
اميدوارم كامل جواب داده باشم

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.