هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نسل بعد مثل ما هرى پاترى مىشه؟
پیام زده شده در: ۱۱:۰۹ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
ممکنه کتابهای دیگری هم بیاد. درسته ولی فکر نکنم برای ما مثل هری پاتر جالب باشن.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۵۳ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
ممكنه یه مدت از میدان به در بشه اما بعد از یه مدت دوباره میاد رو بورس و تازه ممكن كتابهایی صد برابر از هری پاتر هم بیان.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۷:۳۴ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

آبرفورث

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹ یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۳۴ چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴
از : نا معلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
امكان نداره كه نسل بعدي ما هري پاتري نشه من يه جا خونده بودم كه نارنيا قبل از هري پاتر پنجاه سال بچه ها و نوجون ها جوان ها رو به خودش سرگم كرده يعني هري پاتر از اون جذابيتش و داستان و غيرش ضعيف تره؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

چیزی به نام خوشبختی وجود ندارد زیرا که آرزوی تحقق نیافته باعث رنج می شود و تحقق آن هم جز دل زدگی ثمری ندارد ( شوپنهاور )

هرگØ

Re: ایا در سالهای اینده وقتی به سن مثلا 40 سال به بالا برسیم بازم هری پاترو دوست داریم؟
پیام زده شده در: ۲۱:۲۰ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

اليزا دنتور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۳۶ یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۳۲ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
از لندن آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
من فكر كنم كه يادمون مي مومنه ولي فكر نكنم بخونيم چون در هر دوره از زندگي علايق عوض مي شه.
ولي ميگم ما خوش شانسيم كه در زمان بچگي مون همچين كتابي داريم.

ندانستن معمولا گامي است به سوي نو آموزي.

Re: ایا در سالهای اینده وقتی به سن مثلا 40 سال به بالا برسیم بازم هری پاترو دوست داریم؟
پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من با تو مخالفم سیریوس. بله ممکنه که دیگران هم از رولینگ تقلید کنند ولی هیچ وقت باعث نمی شه کسی دوران خوب کودکی و نوجوانی و جوانی اش را که با این کتاب گذرانده فراموش کند.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۷
از اون ورا چه خبر؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 339
آفلاین
به نظر من هری پاتر یه ابتکار از طرف رولینگ بود که بعد ها این قدر از روش تقلید می شه که دیگه از این مدل داستان هم خسته می شیم

پیام زده شده در: ۱۷:۱۰ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

گمنام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۵ دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 427
آفلاین
من نمی دونم برای خودم در این سن چه اتفاقی می افته یعنی هنوز به هری پاتر دارن شان ارباب حلقه ها و..... علاقه دارم یا نه ولی خودم شخصا یه ادم 47 ساله رو می شناسم که هری پاتریست و مثل من منتظر کتاب هری پاتره اصلا یه جایی خوندم یکی از علت های شهرت هری پاتر اینه که از ادم 8ساله تا 99 ساله از خوندنش لذت می بره.

همین!
@@@

رخنه ای نیست در این تاریکی
در و دیوار به هم پیوسته
سایه ای لغزد اگر روی زمین
نقش وهمی ست ز بندی بسته.

1.618

پیام زده شده در: ۱۴:۳۰ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هی عزیز خیلی به من بر خورد. بهتره یک نگاه به تاریخ عضویت من بندازی. تازه برای اطلاع شما واجب است که بگم من وقتی با هری پاتر آشنا شدم که هنوز هیچ کس اون را توی ایران نمی شناخت. شما بهتره اول فکر کنی بعد جواب بدی.

این موضوع فراموش کردن داستان هری پاتر چیزیه که خیلی ها در بارش صحبت کردن.یک دسته می گن هری مثل یک تب فراگیر می مونه که بعد از یک مدت تموم می شه و همه فراموشش می کنن. ولی دسته دوم می گن هری یک شاهکار در ادبیات نوین است و مانند دیگر داستان های بزرگ همیشه در تاریخ ادبیات باقی می ماند. من به حرف هیچ کدام گوش نمی دهم. به نظر من هری پاتر داستانی است که همه ما را بدون آنکه از قبل آشنایی زیادی از آن داشته باشیم مجذوب خود کرد. من هر وقت فکری ذهنم را مشغول می کند سری به کتاب های هری پاتر می زنم. رفتارش را در آن لحظه با رفتار خودم می سنجم و آنچه می یابم چیزی نیست جز شباهت کامل. هری در واقع نمایی از خود ما است. از ما با همه آرزوها و خشم ها و مهربانی ها. بهتر بگویم در واقع همه ما مانند هری هستیم . برای همین نمی توانیم او را فراموش کنیم. مگر اینکه خودمان را فراموش کنیم. هری در یاد و خاطره ما برای همیشه خواهد ماند. در یاد و خاطر کسانی که واقعاً این کتاب را دوست دارند و با لحظه لحظه آن زندگی کردند.

ببینید همه ما خاطراتی از هری داریم که فکر نمیکنم حتی در نود و نه سالگی هم از یاد ما بره.چون هری برای ما یک پدیده یا یک موضوع سرگرم کننده معمولی نیست. ما با اون زندگی کردیم. با خنده هاش خندیدیم. با ناراحتی هاش گریه کردیم. با مصیبت هایی که به سرش اومده زجر کشیدیم. نه. اگه ما واقعاً اون را دوست داشته باشیم هیچ وقت حتی تا آخر عمر هم اون را فراموش نمی کنیم
لطفا از زدن چندين پست پي در پي در يك روز خود داري كنيد .
دنيس كريوي

ویرایش شده توسط دنيس كريوي در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۱۰ ۱۵:۲۲:۳۶
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۱۱ ۱۳:۱۳:۱۱

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۳۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

اما گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۲۴ جمعه ۵ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
از گريفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 57
آفلاین
من كه شخصا فكر مي كنم اونو دوست خواهم داشت حتي در دوران پيري چون من فكر مي كنم هري پاتر يه داستانه كه هر سني اونو دوست داره پس من هم اونو دوست خواهم داشت.

He is their friend

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۵۸ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

Jonquil

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۰۰ شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۵۲ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۱
از تورنتو ,Toronto
گروه:
کاربران عضو
پیام: 163
آفلاین
نه !!!!!! هرگز
اقا نگین ادم شب خوابش نمی بره
من سعی خودم رو می کنم که چنین اتفاقی نیافته هرگزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز
برا اینکه برا ی من هری پاتر یک تب نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.