هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی مری باود
پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
اینکه چرا مرگخواران بیشتر در خانه ریدل پست میزنن علتش کاملا مشخصه ... چون انجمن های دیگه به درستی اداره نمیشه و بعضا نویسندگان ضعیف بر این انجمن ها نظارت دارند و بدون کمک از نویسندگان خوب که متاسفانه اکثرشونم از سایت رفتن نمیتونن به تنهایی سوژه خوبی رو پیاده کنن. به همین علت اکثر مرگخواران که به قول شما از رول نویسان خوب سایت هستند، ناچارن در خانه ریدل بمونن و فعالیت کنند. خود من به شخصه هر موقع بخوام رول بزنم یا دنبال تاپیک های تک پستی میرم ... یا دنبال تاپیک های مرگخواران ... چون سوژه بقیه تاپیک ها رو بدرد نخور میدونم.

همچنین در هر مقطعی پست زدن نیازمند داشتن توانایی لازم میباشد و در این مورد تعداد کسانی که میتونند در خانه ریدل مثل بقیه پست بزنند به نسبت کمتر از سایر انجمن ها هست. چون اصولا همیشه کیفیت هر تاپیک مخاطب های خاص خودشو در اون رده میطلبه.

همچنین لازم به توضیح نیست که طی جریانات تابستون قرار بر این شد که روابط مرگخواران و محفلی ها با هم قطع بشه و ماموریت مشترکی رو نداشته باشند. بنابراین بعید نیست که خیلی از محفلی هام بخاطر همین موضوع میل نداشته باشند در خانه ریدل فعالیت کنند چون عملا ما رابطه ای با محفلی ها نداریم.

و به طور کلی مرگخواران از وضعیت فعلی و نحوه فعالیتشون در خانه ریدل کاملا راضی هستند و به نوبه خودشون انجمنی که بهش تعلق دارند رو فعال میکنند و طبق قوانین بین ما مرگخواران، هر مرگخواری به نوبه خودش خانه ریدلو فعال میکنه. این که در بقیه نقاط سایت چه اتفاقی رخ میده نه برای مرگخواران مهمه نه بهشون ارتباطی داره چون گروه مرگخواران گروهی از زیر مجموعه اعضای ایفای نقشه و به نوبه خودش رول رو فعال میکنه و هیچ لزومی نداره که کمکاری بقیه رو هم جبران کنه ... چون اهداف گروه مرگخوارن یک چیز تعریف شده و مشخص میباشد.

شما به یک مرگخوار به عنوان یک عضو عادی میتونید بگید که چرا فقط در خانه ریدل فعالیت میکنید اما این شخص رو به عنوان یک مرگخوار نمیتونید مخاطب قرار بدید و چنین سوالی رو ازش بپرسید و اگر احیانا چنین سوال مسخره ای رو بپرسید این به این معنیه که شما هنوز تعریف مشخصی برای گروه مرگخواران ندارید و هدف گروه مرگخواران برای شخص شما ناشناخته و یا تعریف نشده هست و یا به هر جهت ازش بی اطلاع هستید.

و البته همه اینا در حالیست که میبینید آمار فعالیت محفلی ها در خانه ریدل اونقدرم که میگید بد نیست و با وجود توضیحاتی که در بالا دادم میبینید که بازم بیش از شصت محفلی در خانه ریدل پست زدن و خب من نمیدونم شما انتظار دارید محفلی ها چقدر از وقت خودشونو به آباد کردن انجمن مقابل خودشون یعنی مرگخوارا اختصاص بدن و این آمارم جزو آماریست که اگر یکم بیشتر زحمت به خودتون بدید میبینید که از لحاظ تناسبی از سه سال به این طرف این آمار فعالیت در مور خانه ریدل همیشه ثابت بوده ... اصولا شما زمانی میتونید چنین نتایج نوستراداموسی رو بگیرید که در نمودار آمارگیریتون در یک برهه از زمان با یک افت یا صعود شدید در مورد درصد حضور یا عدم حضور محفلی ها و مرگخواران مواجه در این جامعه آماری مواجه بشید که نشون دهنده یک تغییر باشه. وگرنه شما برید جای تابستون .. آمار سال قبل رو بگیرید .. دو سال قبل رو بگیرید .. سه سال قبل رو بگیرید ..

شاید تعداد پستها متفاوت باشه اما عزیزان آمار گیر من، همیشه نسبت های آماری خانه ریدل یک مقدار تقریبا ثابته! بنابراین شما در این جدولی که تهیه کردید شاهد بحران یا معضلی نیستید ... و به همین ترتیب اگر کمی بیشتر دقت به خرج میدادید میدیدید که زمان وزرای قبلی هم همیشه وزارت شاهد بیشترین پستها بوده و این ربطی به لیاقت وزیر نداره بلکه به خود این انجمن مربوطه ... و شما میتونید یک جدول دیگم از زمان وزارت دراکو گرفته تا کالین که از سایت فرار کرد و شش ماهی که وزارت کلا وزیر نداشت تهیه کنید ... اونوقت خواهید دید که چقدر زود قضاوت کردید.

اینا نکاتی هست که من به عنوان یک مرگخوار میبینم ...

اما در مورد وزارت و تابستون و اینا صحبتی برای گفتن نیست چون اساس برنامه های این ستاد از پایه غلطه ... و اگر قوانین انتخاباتو به دقت مطالعه کرده باشید میبینید که در بند سیزدهم قوانین اومده که وزیر تنها قرار است ناظر وزارت باشد و این به این معنی هست که نقد رفتار مرگخواران و انتقاد از مرگخواران و برنامه ریزی برای آینده مرگخواران و رسیدگی به شکایات تابستون و مسائل این چنینی نه ربطی به وزیر آینده دارد و نه ربطی به برنامه ها و ستاد هاشون دارد و کلا این مسائل از حیطه اختیارات وزیر خارج هست.

ضمنا دامبل جان ... این که محفلی ها تو تابستون چقدر تو سر و کله هم زدن و چندتا دامبل عوض کردن و چرا نتونستن فعالیت کنن و اینکه آسپ پسر خاله شما هست یا نیست و اینکه چقدر جلوی مرگخواران کم آوردید یا نیاوردید ؛ نه به ما ربط داره، نه برامون مهمه نه ، اهمیت داره و نه میتونیم براتون کاری بکنیم. اینجام ستاد انتخاباتی وزارته و به جای محکوم کردن اینو اون برید مشکلاتتونو توی انجمن خصوصی خودتون حل کنید.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۳ ۱۵:۰۹:۱۰
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۳ ۱۵:۱۸:۵۳
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۳ ۱۵:۲۹:۵۲
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۳ ۱۵:۳۷:۴۶
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۳ ۱۵:۴۳:۵۰

پیام زده شده در: ۱۳:۵۱ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۱ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۰۵ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از آرامگاه سپید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 131
آفلاین
واقعاً از مری باود عزیز بابت تهیه این چنین آماری بسیار بسیار ممنون هستم! بسیار به جا و مناسب بود الی الخصوص درست زمانی این آمار زده شد که عده ای فکر می کردند رول مال اون هاست!

با اجازت من یک نظارتی رو میدم :
1. جهت اطلاع عزیزان از هفت انجمن رول یاد شده در پست مری باود در 4 انجمن محفل رول بیشتری زده بود و در سه انجمن مرگ خواران رول بیشتری زده بودند که از این سه عدد انجمن ها ، در انجمن آزکابان فقط با یک عدد پست اختلاف دارند.

2. نقل قول:
باید توجه داشت که محفلیون در دورانی بودند که یک رییس عوض کردند و یک جنگ و دعوای حسابی درون خود داشتند اما اکنون فقط میبینید که نزدیک 50 پست کمتر از مرگخوارانی که رییس فعالی چون دوست عزیزمون ولدومورت رو ارسال کردند !

نکته ی خوبی بود!
این آمار از 1 تیر هست و من از 25-26 شهریور وارد محفل شدم! محفلی که متاسفانه درگیری در آن انچنان بالا بود که تمامی اعضای مفید محفل ققنوس در صدد استعفا بر آمده بودند ... تعریف از خود نیست ولی من دو چیز رو سرلوحه کار خودم قرار دادم :
1. درست کردن شخصیت دامبلدور.
2. فعال کردن محفل ققنوس.
اولین شکایتی که بعد از ورودم به محفل به من شد ، این بود که تاپیک های انجمن محفل ققنوس در بلاک ایفای نقش نیست! یعنی نه پست میخوره و نه سوژه دارن! قضاوت رو میدم دست شما عزیزان ... من از وقتی که وارد کار شدم تمام سعیم بر این بود که تاپیک های محفل خلاصه داشته باشن ، سوژه داشته باشن و ...
از این ها بگذریم ولی آمار حیرت انگیزی بود در صورتی که من یک عضو تازه وارد در محفل و دامبلیت ، با مخالفینی عجیب ، محفل شکست خورده در برابر لرد ولدمورت و مرگ خوارانی قرار گرفتیم که بهترین رول نویسان سایت را در اختیار داشت!

نقل قول:
2. همینطور که میبینید من وزارتی که دوستان عزیزی آن رو نقض میکردند در دوران بحران خودش دومین انجمن پرطرفدار سایت میبینم ، شاید ذهنیت دوستان مشکل دار بوده یا هست !

واقعاً برای عزیزانی که فقط در جهت مخالفت با آسپ ، وزارت رو انجمنی بیخود می دونند متاسفم! من هیچ وقت وزارت رو تا به زمان آسپ فعال ندیده بودم ... ارتش بسیار قوی ، بعد از آن حمله محفل به وزارت و زده شدن حداقل 70-80 پست در کمتر از 10-15 روز آماری عجیب بود برای شخص من! وزارت همیشه یکی از بهترین های سایت بوده ولی این بهترین وقتی ایجاد میشه تا پایه های متزلزل نداشته باشه و وقتی هم سیمان خوبی در زمان وزارت آسپ به وزارت می رسید شاهد فعالیت زیادش بودیم.

نقل قول:
اما کاری کردیم که مرگخواران در زندانی به نام خانه ریدل حبس شدند ... فقط آنجا پست میزنن ... چطور میشه با تعامل آنها رو از آنجا بیرون آورد ؟ یا برعکس محفلیها کمترین پستهای خودشون رو توی خانه ریدل زدند ، یعنی سوژه های وارد شده در خانه ریدل فقط برای مرگخواران زیبا بوده ؟

امیدوارم تام این قسمت حرف هام رو بخونه!
دیروز بحث همین در مسنجر بود و من مصر بودم تا تام این رو باور کنه که مرگ خواران اکثر پست هاشون رو در خانه ریدل میزنند ... خوشبختانه این آمار همه چیز رو روشن کرد و جواب من هم دوباره همین آمار هست !
اگر دقت کرده باشین ، من تا به حال افراد خیلی خیلی معدودی رو دیدم که مرگ خوار نباشند و در خانه ریدل ها پست بزنند ... این آمار نیست این چیزیه که به وضوح از همه چیزش معلوم مدام در بلاک انجمن خانه ریدل افراد پست زننده ای که مشاهده می شوند :
بلاتریکس لسترنج
نارسیسا مالفوی
فنریر گری بک
مورفین گانت
لرد ولدمورت
مورگان الکتو
بارتی کراوچ
و ...
جای تعجب هست که چرا افراد دیگه پستی در خانه ریدل نمی زنند! آیا سوژه ها باب میلشون نیست؟ ( این مختص تام بود! )

نقل قول:
سیاه کردن سوژه ها طرفدار نداشته ؟ یا مشکل از افرادی است که دم از سوژه میزنن اما نمیتونن طرفدارای روبه سوی خودشون جذب کنن !

و در آخر از مری باود عزیز بابت وقتی که بابت این آمار بسیار ارزشمند گذاشتند کمال تشکر رو دارم.

با احترام.

پیام زده شده در: ۱۳:۰۶ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
خب امروز قبل از ادامه برنامه های خودم دوست داشتم که یه سری توی سایت بزنم و یه تنتایجی رو بدست بیارم ...

بهتره بگم امروز راجع به آمار صحبت میکنیم ... بهتره اول این آمار رو خودتون ببینید ...

آزکابان
: 33

مرگخواران : 17

محفلیون :16
----------------------------
دیاگون
:59

مرگخواران :36

محفلیون :23
لندن
:93

مرگخواران :38

محفلیون :55
هاگزمید :153

مرگخواران :69

محفلیون :84
محفل:197

مرگخواران :58

محفلیون :139
وزارت :238

مرگخواران :74

محفلیون :164
خانه ریدل :364

مرگخواران :302

محفلیون :62
مجموع :1192

مرگخواران :594

محفلیون :538

عادی : کمتر از 60پست

خب فکر میکنم آمار خود گویای کار بوده باشه اما مننکاتی رو که دوست دارم از این آمار که از اول تیر ماه تا همین دیروز بوده است رو بیرون میکشم .

1. مرگخوارا همونطور که خودشون میگفتند خوب پست ارسال کردند اما من نمیبینم سایت در تسخیر مرگخواران بوده باشه ! باید توجه داشت که محفلیون در دورانی بودند که یک رییس عوض کردند و یک جنگ و دعوای حسابی درون خود داشتند اما اکنون فقط میبینید که نزدیک 50 پست کمتر از مرگخوارانی که رییس فعالی چون دوست عزیزمون ولدومورت رو ارسال کردند !
2. همینطور که میبینید من وزارتی که دوستان عزیزی آن رو نقض میکردند در دوران بحران خودش دومین انجمن پرطرفدار سایت میبینم ، شاید ذهنیت دوستان مشکل دار بوده یا هست !
3. اما همینطور که میبینید وزارت یکی از قطبهای سایت بوده و شاید با کمی تلاش حتی از بهترین های سایت بشه ، پس برای چی فکر میکنین وزارت قطب نیست ؟ در صورتی که حتی از محفل هم بیتر طرفدار داشته !
4. چرا باید انجمنی با سوژه های عالی که در کتاب و هر قسمت بهترین سوژه ها رو نصیب رولینگ میکرد ، اینطوری بی طرفدار باقی بمونه ؟ در حالی که انجمن جدیدی هست و خیلی جای کار داره ... بله منظورم آزکابانه !
5. همینطور که میبینید بر حسب نسبتی که وجود داره مرگخواران کمترین پستهای خود رو در وزارتخونه ارسال کردند ، این یعنی به نوعی با وزارت قهر بودند ... اما چطور میشه مرگخواران رو با وزارت آشتی داد ؟
6. افراد عادی که جزو هیچ گروهی نبودند ، البته گروههای فرعی رو در نظر نگرفتیم کمتر از یک دهم کل پستها رو ارسال کردند ... یعنی تنها سوژه ما برای سیاه و سفید باید باشه ؟
7. اما کاری کردیم که مرگخواران در زندانی به نام خانه ریدل حبس شدند ... فقط آنجا پست میزنن ... چطور میشه با تعامل آنها رو از آنجا بیرون آورد ؟ یا برعکس محفلیها کمترین پستهای خودشون رو توی خانه ریدل زدند ، یعنی سوژه های وارد شده در خانه ریدل فقط برای مرگخواران زیبا بوده ؟
سیاه کردن سوژه ها طرفدار نداشته ؟ یا مشکل از افرادی است که دم از سوژه میزنن اما نمیتونن طرفدارای روبه سوی خودشون جذب کنن !
.
.
.
.

اما با این آمار بسیاری از مسائل حل میشه من فکر میکنم در برنامه بعدی خودم چنیدین راه حل برای دوستان ایراد کنم ...

مرسی ! مری !

معجون راستی ... خیر یا شر ؟! ...

ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۳ ۱۳:۱۰:۰۳

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۳:۱۴ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من نمیدونم کجای کار حرفم رو عوض کردم ...

حذب رو میگی ... حذب درست آقاجان !

من فعلاً ایده ای ازش توی سایت مطرح نکردم برای همین فعلاً ردش میکنم ، صحبتهای مسنجرم برای سایت نیست ...

اما برنامتون رو میگین !

من باز نگفتم شما بد کار کردین من گفتم کودتا شکست خورد ، خودتم داری میگی دیدیم سایت جواب نمیده ...
البته خوب تغییرات عادی بوده فکر میکنم !

و اینم اضافه کنم که رول پلینگ فقط یه هفته پیش رفت کرد دیگه بعدشم که کلی عوقب جانبی داشت ... پس یه ایده شکست خورده لقب نمیگیره /؟!!!

اما در مورد برد و باخت من جواب نارسیسا رو اینطوری دادم ، و در برنامه های اصلی خودم چنین چیزی رو اعلام نکردم ... قصد تخریب گروه مرگخوارا رو هم نداشتم و ندارم ، شکی نیست که الان فعالترینها آنها و محفلی ها هستند .

پیام زده شده در: ۲۲:۳۵ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
من با موضوع پیش اومدن واقعه تحقیر کردن موافقم. اما با این موضوع که ما عامل به وجود آورندش بودیم مخالفم.

شما از اول شروع کودتا گویا در سایت نبودید ... از زمانی هم که با این شناسه شروع به فعالیت کردید نمیدونم چقدر در جریان مسائل قرار گرفتید و چقدر خبرا رو درست بهتون رسوندن ...

اما اگر تحقیری صورت گرفته ما آغاز کنندش نبودیم بلکه سیاست های جناح مخالف و برنامه های مخربشون مثل تعیین لرد قلابی، خراب کردن سوژه های خانه ریدل، جدی گرفتن کودتا و سعی در از اهمیت انداختن کودتا و تصمیمات این چنینی که رول و خارج رول رو کاملا با هم قاطی کرد، صحبت هایی که مسنجر با مرگخواران مبنی بر خراب کردن چهره مرگخواران کردن و کارهای دیگه ای که انجام گرفته شد، ما رو خواه یا ناخواه مجبور به واکنش کرد ...

و خب اگر همون اول با این موضوع در رول برخورد منطقی میشد هیچ وقت چنین اتفاقاتی نمی افتاد و موضوعم کش پیدا نمیکرد. ما در کودتا قصدمون این بود که بقیه گروه ها رو با کیفیت مناسب رول هامون به فعالیت واداریم اما وقتی دیدیم یک عده یکجور دیگه برداشت کردن و یک جور دیگه عکس العمل نشون دادن مام دیگه نتونستیم به نتیجه ایده آلمون برسیم و دنباله کودتا رو نگرفتیم.

با این حال من بهتون اطمینان میدم در زمان کودتا کم کاری ای از سوی ما صورت نگرفت و ما در اون یک هفته تمام برنامه هامونو تمام و کمال انجام دادیم و فقط به علت اینکه دیدیم شرایط سایت مناسب نیست این سوژه رو فقط تا یک هفته ادامه دادیم. ولی در حین کودتا مرگخوارا عالی کار کردن. پستا هنوزم هست میتونید تشریف ببرید بخونید.

در مورد اینکه کی رول و غیر رول رو با هم قاطی میکنید؛ همین که شما وقتی ایده ما رو میشنوین میگین نگران میشین که حالا سفیدا چطوری از خونه بیان بیرون و نگرانی خودتونم بر طبق پست قبلتون غیر قابل توصیف نشون میدید ... خودش نشون میده که بیشتر از اینکه به جنبه رول قضیه نگاه کنید به این مسئله نگاه میکنید که چه کسی بیشتر سود میبره که همونجور که گفتم برداشت های این سبکی کلا از پایه غلطه. چون در برنامه های وزارت فقط یک چیز باید سود ببره و اونم رولپلینگ سایته.

همچنین همون صراحتی که در پست دیروزتون در مورد برد و باخت صحبت کردید من فکر میکنم محکمتر از اون چیزیه که حالا بخواین بزنین زیرش و بگین منظورتون یه چیز دیگه بوده.

در مورد حزبم (دیکته ای که من مینویسم درسته؛ نه دیکته شما ... نفهمیدم شوخی میکنی یا جدی میگی) به هر حال در مسنجر با من خیلی در مورد حزب حرف میزدی! ... حالا نمیدونم اگر تو یادت نیست من نقشه هاتو یادمه خواستی بیا تو مسنجر برات تعریف کنم.

در مورد محفلم من پست قبلیتون یادم رفت توضیح بدم. من نگفتم محفلی نیست بلکه گفتم مرگخوارا در تابستون نقش خیلی بیشتری رو ایفا کردن و این معنیش اینه که مرگخوارا از محفلی ها و سایر گروه ها در تابستون خیلی بهتر عمل کردن و چرخوننده اصلی رول در تابستون مرگخوارا بودن.

کلا این بحث بی فایده ایه چون دائم حرفتو عوض میکنی. بهتره این بحثو تموم کنیم.

ویرایش برای پست پایینی:

کلا ماموریت کودتای ما یک هفته هم نشد و طبیعیه نتیجه عمدشم در همون یک هفته نمود پیدا میکنه... من نمیدونم شما از یک ماموریت یک هفته ای دقیقا میخواستید چه نتیجه ای حاصل بشه؟ و اگر دیگران زیادی یک مسئله رو جدی بگیرن چه ربطی به ما داره؟

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۳ ۱:۴۴:۳۳

پیام زده شده در: ۲۱:۵۱ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بلاتریکس عزیز !

خب اول بازم معذرت بخوام ! بعد شروع کنیم ...

نقل قول:
واقعا فکر می کنی شروع این کار این تحول از وزارت درسته؟ من مخالف اینم.وزارت خیلی قدرت نداره و قدرتمند کردنش کار اشتباهیه چون قطب اصلی نیست و نباید باشه.

دوست دارم دلیل مخالفتت رو بدونم ، چون تا جایی که یادمه گردانندگان یک جامعه قدرتمند ترین نیروی یک جامعه هستند و وزارت یکی از آنهاست ... تو گروه دیگه ای رو مد نظر داری ؟!!!

نقل قول:
خیلی معتقد به این هستی که وزارت باید قدرت بیشتری داشته باشه.دلیلش چیه؟ اگه این قدرت دست یک مرگخوار هم بیافته باز همین نظرو داری؟

من هیچ وقت نگفتم وزارت باید قدرت بیشتری داشته باشه ، ار برداشتی اینچنین داشتی من الان تکذیب میکنم !
اما وزارت روباید از اینی که هست قدرتمند تر کنیم ، یه مرگخوارم میتونه ، هر جادوگری میتونه ...

نقل قول:
نظرت درمورد روند کلی انتخابات چیه؟ که هنوز دوروز نشده جو سایت رو خراب کرده...

انتخابات همینه ، تقابل ایده ها ! و ایده های هر جادوگری با دیگری فرق میکنه ...
البته من این رو میزارم به حساب اینکه دوستانی هستند که به وزارت علاقه دارند .

نقل قول:
درمورد وزارت! تا چه حد فکر می کنی نیاز هست که اختیارات بهش داده بشه برای انجام اون کار؟ بهتر نیست برای شروع چنین تحولی از پشتوانه ی محکم تری شروع کنیم؟ به هرحال تغییر باید کم کم باشه ولی همین تغییر تدریجی باید از جایی شروع شه که نقش مهمی توی اون تغییر داشته باشه.جایی که این قدر هم مطرح نباشه..!

اعتقادم به اینه تغییر باید از جای مطرح باشه تا دیگران رو تحت تاثیر بزاره ...

نقل قول:
نظر کلیتو می خوام بدونم.درمورد خاکستری بودن و خاکستری کردن..ببین خیلی با حرفات موافق نیستم..

بزار یک مثال برات بزنم ... فرض رو بر این بگیر که همه در آرامش زندگی کنن این بهت سوژه میده ؟ ... حالا فرض کن همه اش درگیری باشه و همه هرج و مرج کن این بهت چه ایده هایی میده ؟ ...

اعتقادم بر اینه که تعادل چیزی هست که ما میخوایم ازش سوژه بیرون بیاریم ... اما رفتی سراغ رنگها و من از همونا برات مثال میزنم ...
الان سفید داریم همون طور که بالا گفتم سوژه محدوده ، حالا سیاه رو جایگزین بکنیم ، بازم سوژه محدوده ، چون داریم دو گروه میکنیم ، حالا اینا رو کنار هم و واحد فرض کن ... من برای سوژه پیدا کردن هر ثانیه یکی رو روی آن یکی میریزم و یه تغییر میبینم و یک سوژه ... دوباره به تعادل برمیگردم و باز شروع میکنم ...این یعنی هر ثانیه یک سوژه !

سوال آخرتم که تقریباً تکراری بود ، اما من با دنیای هری پاتر مخالف نیستم ... چن هر چه هست همونه ! منتهی من میخوام داستانی فراتر از رولینگ بنویسیم ، جاهایی که شاید توی کتاب بود و ما نمیدیدیم ....چون تو هاگوارتز زندونی شده بودیم ! ...

بلیز زابینی !

چون ما جنگ نمیکنیم که روی همدیگر رو کم کنیم، برنده تعیین کنیم، یک عده رو تحقیر کنیم!نقل قول:
چون ما جنگ نمیکنیم که روی همدیگر رو کم کنیم، برنده تعیین کنیم، یک عده رو تحقیر کنیم!

فقط میتونم یک چیز رو بگم ، کودتای شما تحقیر نداشت ؟

گلگومات دوماه از سایت دور بود !
دوستانی از سایت که با هم صمیمی بودند ، از هم متنفر شده بودند !
آسپ به شدت از جو سایت گریخت !
گروهی به نام محفل دچار آشفتگی هایی شد که هنوز باقیست !

تحقیر از نظر شما چیه ؟ من فکر میکنم با کار شما یک سایت تحقیر شدند که شما به اهداف جالب خودتون برای رسیدن به رول زدنی زیبا دست پیدا کنید !
خوشحالم که میبینم به چنین چیزی رسیدید به قمیت ...

اما مثال از من از جنگ :

فقط کنایه ای بود به عقاید دو حزب آمریکایی ... که هر دو در انتخابات با یکدیگر مخالف بودند و ایده های هم رو نقض میکردند ...

میخوستم بگم در انتخابات ایده های دیگران رو نقض کردن کار عرفی است ...

و اما در مورد ایدتون:
قبلاض هم گفتمچیز جالبی بنظر میرسه ، کاری که خیلی ها میتونن بکنن حتی افراد سفید ... منتهی قبلاً هم گفتم این ایده چیزی رو کم داره ...

اول بگم حزب نه و حذب!:دییی

من هیچ حرفی از حذب در صحبتهای خودم نیاوردم ... چون فکر میکنم حذب گروهی بوده که فعلاً تموم شده است ... مگر بخوایم چیزی رو دوباره راه بندازیم که از این ایده و جدید استفاده میکنیم ...

ولی وقاعاً من جایی رو نمیبینم که رول پلیینگ رو با موارد بیرون قاطی کرده باشم ، یه حدسی میزنم اما دوست دارم توضیح بیشتر شما رو بشنوم که به بیراهه نرم .

در مورد امضا و برد و باخت !
مسئله ای که از باخت مطرح کردم درون گروهی بود و داخل رول ، خارج اونم چیزی نگفتم مثلاً نگفتم شخص بلیز زابینی از آسپ شکست خورد ... و امضاوتونم که فرمودید داخل رول بوده ، پس من با نتیجه گیری درست و بجا آن رو بکار بردم ...

پیام زده شده در: ۱۷:۵۲ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
در مورد موافقت یا مخالفت شما با جنگ عراق ... من با جنگی موافقم که در حد ظرفیت سایت باشه. یعنی جنگی که اعضا بفهمن جنگ واقعی ای نیست و اگر زمانی برسه که ما احساس کنیم دوستان نمیتونن بین رول و غیر رول فرق بذارن مام ناچارایم این جنگها رو سریعا قطع کنیم. نمونشم همون نتیجه گیری غلط شما بود که شما دنبال برنده و بازنده میگشتین و این از جمله بی معنی ترین حرفها در رول میباشد.

چون ما جنگ نمیکنیم که روی همدیگر رو کم کنیم، برنده تعیین کنیم، یک عده رو تحقیر کنیم! بلکه ما جنگ میکنیم تا سوژه جدید بدیم، به فعالیت سایت کمک کنیم و در این فضا تفریح کنیم و همونجور که قبلا هم تذکر دادم اگر شما این مسائلو به خودتون میگیرید صددرصد مقصر خودتون هستید که هنوز رول و غیر رول رو نتونستید از هم تفکیک کنید.

پس میبینید برخلاف صحبت یک جانبه شما نسبت به منی که الان سه ساله مشغول جنگ های جادوگری هستم؛ من با جنگ مخالف نیستم اما میگم باید بتونید بین رول و خارج رول رو تمایز بدید و شمام در پست گذشتتون نحوه برداشتتون از این مسئله رو به من نشون دادید. دیگه لازم نیست با صحبت هاتون و مطرح مسائلی چون جنگ عراق و اینا ... بخواین بحثو منحرف کنید! چون من الان سه ساله در گروه مرگخواران فعالیت میکنم و هر کسی با یه نظر میفهمه هیچ مدرک مستندی برای ادعای شما مبنی بر مخالفت من با جنگ وجود نداره بلکه واضحه که سعی دارید بحثو از موضوع اصلیش خارج کنید.

-----------
در مورد نگرانی شما و کسانی که با این ایده مخالفن ... من هنوز روی حرف خودم هستم. اگر شما چنین نظری در مورد این ایده دارین یعنی رولپلینگ رو هنوز درک نکردید!

چون هدف ما مثل روز روشنه ... ما داریم سوژه سازی میکنیم. یک سوژه تازه و نو ... و من فکر نمیکنم محدودیتی به وجود بیاد ... چون وزارت ما میخواد سیاستی رو در پیش بگیره که کاملا مشخصه یک سیاست استکبارانه و خلاف قوانین انسانی و نامعقوله .. به طوری که در عالم رول همه از این سیاست ها شاکی باشن ... و وقتی جادوگران با چنین سیاستی مواجه شه همه در رول شروع به دفاع میکنن و مام میخوایم از همین عمل و عکس العمل ها و ایده های افراطی با توجه به گستردگی رول سوژه ها و فضاهای جدید ایجاد کنیم از جمله دادگاههای یکطرفانه، دلایل الکی برای دستگیری دیگران، اصلاح هایی که بر اساس عقاید اشتباست، اعمال بی جهت زور برای کنترل جامعه، برقراری روابط پنهانی با مرگخواران و تکذیب دائم این مسئله، درست کردن مدارک اصیل زادگی جعلی، تقلب، وضع قوانین بی پایه و اساس و هزارتا سوژه دیگه میشه از این روش به رول تزریق کرد و یک دنیای جادویی کاملا متفاوت رو با تمام موافقین و مخالفین و سود جویان و زیان کنندگان و سایر عنصر های خوب یا بد این دنیا خلق کرد.

حالا اگر متوجه مسئله به این واضحی نمیشید و اینکه چقدر رولپلینگ مرده سایت به وجود چنین سوژه هایی نیازمنده دیگه من براتون متاسفم چون یا واقعا حرفمو نمیفهمید یا میفهمید و خودتونو میزنید به نفهمی (با توجه به اینکه قبلا هم تو مسنجر بخش زیادی از اهداف مرگخوارانو بهتون گفتم).

-----------
در مورد مطلب سومت احتیاج به توضیحه. چون هیچی از حرفات نفهمیدم!
----------

در مورد پستهای وزارت ... من شخصا مشکلی نمیبینم که ما در رول از یک وزیر انتقاد کنیم یا رفتارشو مورد نقد قرار بدیم یا تبدیل به طنزش کنیم چرا که شخصیت ها برای این هستند که ما پرورششون بدیم و از نقاط قوت و ضعفشون در رول نهایت استفاده رو ببریم و اگر شمام این عقیده جانبدارانتونو که دائما رول و خارج رول رو با هم قاطی میکنید، کنار بذارید میبینید که رولپلینگ زیبایی هاییم داره که تا حالا بهش توجه نکردید. چون تا الان همدیگر رو کسانی میدیدید که با هم دشمنن و سعی دارن دائم همدیگر رو بکوبوننشون اما بعد این متوجه میشید که اگر جنبه متقابل باشه چقدر این مسائل میتونه به رول کمک کنه.

به طور کلی رولپلینگ سایت قواعد و چارچوبی تعیین شده که تا زمانی که اعضا در اون چارچوب فعالیت کنن مشکلی نداره و مام از این محدوده تجاوز نکردیم. حالا اگر شما مشکلی در این مسئله میبینید بگید تا مام بدونیم!

شما که انقدر به حزب چسبیدید و دائم دم از حزب میزنید! بهتره توجه کنید که یکی از راز های موفقیت حزبم همین مسئله بود یعنی شخصیت های دیگران رو خوب یا بد پرورشش میدادن و کسیم اعتراضی نمیکرد. چون کسی هیچ وقت رول و خارج رول رو با هم قاطی نمیکرد که بخواد با کسی مخالفت کنه یا نکنه. منتها شما دائم دم از حزب میزنید بدون اینکه حتی روششونو بدونید و این مسئله به نظر من از نقطه ضعف های بزرگ شماست که هنوزم نمیدونید دقیقا دنبال چی هستید. شما مخالف من بودید و من جوابتونو دادم اما چیزی که در اینجا به صورت برجسته خودنمایی میکنه اینه که اگر شما به حرفایی که در مورد ما زدید واقعا ایمان دارید (!) پس چرا شما دنبال حزب میرید؟ و همین مسئله باعث میشه که من شک کنم که آیا شما واقعا میدونید طرف کی هستید و چه هدفی دارید؟ یا فقط دنبال مخالفتید؟
----------

در مورد امضای من!
واقعا براتون متاسفم که امضای منو جدی گرفتید و باز هم نمیتونید بین رول و خارج رول فرق بذارید!
من شخصیتم مرگخواره و و به صورت یک شخصیت منفی ایفای نقش میکنم و هر کاریم میکنم که شخصیت بلیز زابینی از لحاظ اخلاق و رفتار و سایر خصوصیات به شخصیت یک مرگخوار بی رحم نزدیک بشه و این امضامم به همین دلیله و چه بسا شما برید و دو سال دیگم به جادوگران سر بزنید نه تتنها همین جمله رو در امضام ببینید بلکه سه چهارتا رجز خونی دیگم زیر این جمله مشاهده کنید و این مسئله رو چیزی نمیدونم که لازم باشه حتی در موردش توجیهتون کنم! من در رول مرگخوارم و باید مثل یک مرگخوار رفتار کنم. مسئله عجیبیه؟

پیام زده شده در: ۱۶:۳۶ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
مری باودتصویر کوچک شده

مری باود ، یکی از فعالترین و تازه وارد ترین عضو های سایته. بسیار مردمی ! کمی عجیب غریب!

درمورد اهدافت اینجا توضیح دادی..مری ! واقعا فکر می کنی شروع این کار این تحول از وزارت درسته؟ من مخالف اینم.این تغییر توی سایت لازمه چون هری پاتر تموم شده ولی اون تحولی که تو ازش صحبت می کنی به نظر نمی رسه که بشه از وزارت شروعش کرد..وزارت خیلی قدرت نداره و قدرتمند کردنش کار اشتباهیه چون قطب اصلی نیست و نباید باشه.

مری ! اینطوری که از پستات می شه فهمید ، خیلی معتقد به این هستی که وزارت باید قدرت بیشتری داشته باشه.دلیلش چیه؟ اگه این قدرت دست یک مرگخوار هم بیافته باز همین نظرو داری؟

نظرت درمورد روند کلی انتخابات چیه؟ که هنوز دوروز نشده جو سایت رو خراب کرده...

درمورد وزارت! تا چه حد فکر می کنی نیاز هست که اختیارات بهش داده بشه برای انجام اون کار؟ بهتر نیست برای شروع چنین تحولی از پشتوانه ی محکم تری شروع کنیم؟ به هرحال تغییر باید کم کم باشه ولی همین تغییر تدریجی باید از جایی شروع شه که نقش مهمی توی اون تغییر داشته باشه.جایی که این قدر هم مطرح نباشه..!

نظر کلیتو می خوام بدونم.درمورد خاکستری بودن و خاکستری کردن..ببین خیلی با حرفات موافق نیستم..اگه وزارت قطب اصلی باشه..خیلی بی مزه میشه.درسته که بد نیست همه ی انجمن های غیر رول رو زیر نظر داشته باشه مثل وزارت توی کتاب (به جز استثناهایی مثل خانه ریدل) ولی این خودش قدرتمند کردن بی اندازه ی یک گروه ساده نیست؟! خاکستری بودن وزارت به معنای کشتن رقابت واقعیست.سیاه بودن وزارت می تونه جالب باشه ! همینطور سفید بودنش ولی خیلی وقته که وزرا وزارت رو به سفیدی کشوندن..که بازتاب خوبی هم نداشته! به نظرت بهتر نیست به جای خاکستری بودن شر بود؟چوون خاکستری بودن نمی تونه خیلی حس رقابت بین اعضا ایجاد کنه و همینطور حس فعالیت.نظر کلیت رو در مورد این بگو لطفا.

هری پاتر تموم شده مری! اول تا اخرش دو سال دیگس که می تونیم با این سوژه ها دووم بیاریم.تو معتقدی که تغییر روند سایت به روند جادوگری کلی (نه هری پاتری ) اینه که از وزارت شروع بشه یعنی کلا معتقدی باید از یک جایی شروع بشه..فانتزی نویسی و ..! ایا اونجا وزارته؟ چرا؟ چرا همچین فکری می کنی؟چرا وزارت؟چیزی که قدرتمند کردنش به این طرح اسیب می زنه و قدرت مند نکردنش هم باعث میشه اختیاراتی برای اجرای اون نداشته باشی

منتظرم.

ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۲ ۲۱:۱۶:۱۳

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اما دوست عزیز دیگمون اینیگو ایماگو :

اولل باید بگم من قسمت اول صحبتات رو چون با رویکرد شخص دیگه ای نوشته بودی ، کم تند خوندم اما اگه میبینی لازمه مراجعه کنم !

نقل قول:
1. شما در رابطه با رول پلیینگی که محدودیت هایی داشته باشه که این محدودیت ها در راستای پیشرفت و جذابیت اون باشه موافق هستید؟ آیا قادر هستید اگر وزیر شدید اون رو توی انجمن وزارت پیاده کنید؟اصلا تمایلی نشون میدین به اجرای اون؟ یا همون خر تو خر قبلی؟!

یه سوال دارم از شما ، شما فکر میکنی یک جن میتونه وزیر بشه ؟
البته من موافق این حرفهای شما هستم ، یعنی زمانی که وزیری انتخاب شد ، اولین نفر شاید خود ما بودیم که اعتراض کردیم و گفتیم چرا لرد و دامبل تغییر شخصیت میدن اما وزیر نباید تغییر کنه !

این ایده در ذهن من هست که در پستهای بعدی معرفی بیشتر توضیح میدم ! تلفیقی از سایت و کتاب ، دنیایی واقعی برای رسیدن به اهدافی واقعی که پوچ نباشه ... کم تامل رو فعلا جواب پیشنهاد میکنم ...

نقل قول:
2. از نظر تو سوژه طنز فانتزی و هری پاتری چیه؟ چه ویژگی هایی داره؟ آیا در حال حاضر به طور کامل برقراره توی رول پلیینگ یا نه؟ اگر نیست در صورتی که وزیر شدی، برنامه هایی براش داری؟!

ببینید ، هر گونه اثر فن فیکشنی میتونه طنز باشه ، اثاری غیر متعارف که شخصیتهای اصلی رو در موقعیتهایی که ازشون انتظار نمیره قرار میدن ، شما چنین چیزی رو در سایت میبینین ؟
یعنی اگر من بیام یک تیکه بیرون سایتی رو در رول عنوان کنم که فقط خودم ازش سر در بیارماز نظر شما طنزه ؟

نقل قول:
3. سیا- سیفیت-سیا سیفیت. دیگه حالمون بهم خورد. فرض بگیر سیاها حمله می کنند به تاپیک کافه سه دسته جارو توی هاگزمید. رول پلیینگی رو هم برقرار می کنند. آیا همیشه باید محفل ققنوس پاسخگوی آنها باشه؟ در صورتی که وزیر باشی ،مجمع کارآگاهان وزارت رو جهت برقراری امنیت می فرستی تا با رول پلیینگ علیه مرگخواران و دستگیری یا مقابله اقدام کنند؟

من چنین نظری رو دارم ، ترچیحا همین جا یک هدف خودم رو اعلام میکنم ، که هیچ مرگخواری اگر خودش رو پنهان نکنه نباید در سطح جامعه حرکت کنه ، حالا دو نظر داریم !
1. درجه پنهان بودن بهش میدم !
2. افرادی در وزارت داره که میتونن اونو از اتهامات تبرئه کنن !

آلبوس دامبلدور !

دوست عزیزمون دامبلدور ، در جهت پاسخگویی به دوستان ، مناز دوستی با شخصیت شما انتظار دارم مانند لرد ولدومورت که کاملاً بی طرف هستند بی طرف باشید و اگر پستی میزنین ، خودتون رو درگیر گروهها نکنین ...

متشکر از اینکه میبینم شخصیت بزرگی از سایت الان در اینجا پستی رو ارسال کرده !

نقل قول:
1. نظام خاکستری چیزی هست که احساس میکنم در پی اش هستی تا تاسیسش کنی ولی این رو بگم که باز هم این تقلید حساب میشه ( ) که تقلید زیاد معروفی نیست البته! این نظام خاکستری رو کریچر تو سایت زده بوده و متشکل از افرادی بوده که بین دو جبهه مرگ خوارا و محفلی ها بودن! پس قصد تو ایجاد جبهه سیاه-سفید یا به عبارتی " خاکستری"هست؟

همون طور که در پست قبلی خودم گفتم که بعد از پست شما بوده ، من از ایده های دیگران استفاده میکنم .. ایده های من از اشخاص زیادی گرفته شده که در سالهای متمادی برای سیت زحمات زیادی رو کشیدند ...
اما راجع به جمله‍ی نظام خاکستری من بعداً بیشتر توضیح میدم ، اما تلفیق سیاه و سفید برای رسیدن به چنین رنگی رو تایید میکنم !

نقل قول:
2. ترجیح میدم سفید باشی و وزارتت رو به طرف محفل سوق بدی چون ... ممکنه از حقوق محفلیت کم بشه ! :دی

محفل یکی از سرمایه های سایته همونط رو که مرگخوارا هستند ، یک جنبه کردن کارها هیچ وقت کار درستی نبوده ، گرچه من حدس میزنم معاونین من افرادی باشند با پتانسیلهای عالی ساخت و نابود کردن !

3نقل قول:
. با اینکه عضو محفل هستی احساس نمی کنی باید یک وزارت سفید داشته باشیم؟

من در بیانیه اولم گفتم دوستان من رو خارج از گروه ببینن و ...

و اما نارسیسا مالفوی !
نقل قول:
خوب انگاری باید جواب بعضیا رو داد . هرچند تو شان من نیست !

هیچ وقت کاری رو که در شانت نیست انجام نده ، و اینکه این جوابها برای دوستانی که حرفهای تندی نزده بودند جالب نبود ...

نقل قول:
با این تفاسیر تنها نتیجه ای که میشه گرفت اینه که این ستاد انتخاباتی ارزش وارد شدن نداره . چون ملت به جای جواب منطقی به سوالات مطرح شده ، فقط با سفسطه و فرافکنی به دیگران توهین می کنن چون منطقی برای جواب های منطقی نمی شناسن .

این رویه یک فضا هست که کسی با دیگری مخالفت بکنه ، اما وسالاتی که شما مطرح کرده بودید ، منوط به من می شد که اگرکوتاهی در آنها دیدید دیگه به این ستاد پا نگذارید ...
و من از سوالها ناراحت نمیشم که هیچ ،حس میکنم اگر نقصی در برنامههای من باشه همین سوالها آن رو برای من معلوم و من میتونم برطرفش کنم !

نقل قول:
البته ... ممنون از مری که برنامه هاش رو اعلام کرد . ولی دلیلی برای بررسی برنامه هاش وجود نداره . چون کاملا از کسانی که به جاش حرف می زنن معلومه که چه سیاستی در دوران وزارتش اجرا خواهد کرد .

استنباط جالبی نبود ، نه کسی برای من حرف زده و نه من حرف کسی رو تایید کردم !

البته این مورد رو متذکر بشم
من سعی کنیم افراد ی باشیم همانطور که ازمون انتظار میره ، افرادی فهیم (4)، نه اینکه به صرف یک اسم مرگخوار یا محفلی بودن پا بر روی تمامی اعتقادات خودمون بگذاریم و از کسانی طرفداری کنیم که مجبوریم ! بیایید ما سایت رو مجبور کنیم و نه سایت ما رو !

مرسی !مری !

ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۲ ۱۶:۰۴:۵۴

پیام زده شده در: ۱۵:۱۸ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوستان ستاد من رو برای دعوا برنگزینید ، مسنجر بهترین راه برای شما دوستان است ، من حرف هیچ کدوم از افرادی رو که حمایت و یا شماتت میکنن تایید نمیکنم !

بلیز زابینی !

نقل قول:
مری عزیز ... این چندمین باره که با برداشت سطحی خودتون از ایده دیگر کاندید ها انتقاد میکنید. لطف کنید اگر اطلاعات درستی از ایده دیگران ندارید در مورد دیگر ایده ها صحبتی نکنید همونجور که دیگر کاندید هام در ستاداشون نمیگن ایده های شما بدرد نخوره.

من با جنگ عراق موافقم ! و تو با جنگ عراق مخالف ...

این بررسی ایده هاست ، من در مورد افراد هیچ چیزی رو اعلام نکردم ، برداشت عمیق شما در مرور بعدی این رو بهتون گوشزد میکنه

نقل قول:
من واقعا برام عجیبه که میبینم یک عده این موضوع رو به سیاه و سفید تقسیم میکنن یا فکر میکنن واقعا پیاده کردن این ایده منفعتی برای کسی داره یا از اون بالاتر این موضوع رو جدی گرفتن و فکر میکنن این ایده به منزله اخراج سفید هاست و جاش شعار وزارت خاکستری رو سر میدن! اگر در شرایط دیگه ای بود حتما حسابی به حرفات میخندیدم .. ولی الان مجبورم نخندم چون میبینم متاسفانه اینجور برداشت های غلط به نفع رولی که روز به روز به نابودی نزدیکتر میشه، نیست.

من لحن خنده رو استنباط کردم ، من در پستهای قبلی اعلام کردم که دنبال سیاه و سفید نیستم ... فکر نمیکنم احتیاجی به نقل قول باشه !
اما کاندیدایی هستن که به دنبال سیاهی هستند ، و احتمالاً محفلیای عزیزی که رد سایت هستند دوست ندارن وقتی از خونشون بیرون میان با برخورد مواجه بشن ... همینطوری ما میبینیم احترام دامبلدور نگه داشته نمیشه ، بعد با قدرت گرفتن سیاهی فکر میکنین جایی برای بزرگترین شخصیت کتاب هست !
من به عنوان یک عضو عادی نگرانم ، چه برسه به ...

نقل قول:
کلا تا زمانی که تعریف رول رو درک نکنید و جای اینکه رولپلینگ رو متکی به سوژه و داستان ببینید متکی به اشخاص بدونید و همه چیزو عرصه رقابت ببینید؛ طبیعیه ما شاهد چنین صحبتهایی در ستادتون خواهیم بود.

من سوژه و داستان رو میبینم دوست عزیز ، این پست بعد از صحبتهای دوم من زده شده و دوست داشتم کمی دید بهتری نصیب میشد !
وقتی برای شخصی دستی میسازیم ، بهترین راه برای سر شوق آوردن او و وادار کردنش به نوشتن هست ... فقط کافیه صداش کنی !
احتیاج به توضیح بود من در خدمتم !

نقل قول:
هدف کودتای ما تعیین برنده و بازنده نبود .. بلکه فعال سازی رول بود و تنها ماموریت یک هفته مرگخواران رو شامل میشد. عجیبه که شما در یک ماموریت یک هفته ای که به منظور فعال سازی رول بوده دنبال برنده و بازنده میگردین.

من چیزی رو میبینم که شما حاشا میکنید ؟ فکر میکنم برگردین به پستایی که زمان آسپ خورده و از ایشون انتقاد شده ، و پستهای رادیو وزارت !

و البته !

نقل قول:
بلیز زابینی نوشته : ...

هر كسی كه ببره , جنگ ما تموم نميشه....بازنده از ميدان جنگ آزاده... برنده بايد اينجا بمونه... و بازمانده بايد زندگيشو به عنوان يك جنگجو تا زمانی كه ميميره ادامه بده...

نقل قول:
اون چیزی که ما اسمشو "موفقیت" میذاریم اینه که مرگخواران سه ماه تابستون رول رو فعال نگه داشتن و با سوژه هاشون دیگران رو هم وادار به فعالیت کردن! و موضوع کودتام چیزی نیست جز سوژه ای که یک هفته از برنامه های ما رو به خودش اختصاص داد و اگر شما در این معادله به جای اینکه نقش سازنده مرگخواران در فعال سازی رول و تشویق دیگران به پست زنی رو ببینید؛ به دنبال برد و باختی میگردید که مطمئنم خیلی از ماها تاحالا به این برنامه از این بُعد نگاهم نکرده؛ باید بگم هنوز رول رو درک نکردید.

این مورد رو کتمان نمیکنم ، اما شما محفل رو هیچی میدونین ؟ این رو باید دوستان محفلی جواب بدن !

و یک دوست مرگخوارمون که میگه :

نقل قول:
نارسیسا مالفوی نوشته : ...
اینو میشه اینطوری هم گفت که سپیدی ، بدون سیاهی هیچ درخشش و جذابیتی نداره !

و برعکس !

نقل قول:
در مورد ایده سیاهانم به هیچ وجه قرار نیست عنصر سفید حذف شه بلکه هونجوری که تا به حال در وزارت کفه ترازو به سمت سفیدی سنگینی میکرده ما حالا میخوایم این کفه به سمت سیاهی سنگینی کنه و باز هم مسئله برد و باخت اصلا در میون نیست بلکه تنها مسئله ایجاد سوژه مطرحه ... چیزی شبیه اون چیزی که در کتاب هفتم از وزارت شاهدش بودیم. آیا در کتاب هفتم از دیدگاه شما عنصر سفید در وزارت حذف شده بود؟

جواب این سوال رو بالا دادم اما اگر دوست داشتین دوباره توضیح میدم !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.