هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مدیریت جلسات حضوری سایت
پیام زده شده در: ۹:۰۱ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
به مایک لوری:
من هیچ جا از جمله در پی ام ارسالی برای تو نگفتم که خودم تو جلسه حاضر میشم. گفتم شما برو به جلسه تا شناسایی بشی

نقل قول:
از اونجایی که دوستان دیروز 500 تا عکس گرفتن ازشون میخوام هیچ کدوم رو برای گالری نفرسیتن اگر میخوان عکس رو برای بقیه بفرستن اونا رو به صورتی شخصی بفرستن یا اپلود کنن لینک بدن چون اگه قرار باشه برای هر میتینگ عکسی گرفته بشه و توی سایت قرار بگیره موضوع کمی لوس میشه

از اونجاییکه عکس های میتینگ ها رو فقط کسانی که عضو هستن میتونن ببینن و بازم از اونجایی که تا الان کسی ندیده بعد از یه میتینگ به اندازه بیشتر از انگشتان دو دست ( یا حداکثر دو پا) عکس برای سایت ارسال بشه. به نظر من بهتره هر چی عکس در چنته دارید ارسال کنید تا مدیرگالری خودش تصمیم بگیره

ویرایش:
دوباره از اونجاییکه نقل قول های ارزشی این چنینی در وجب گیری پست برای انتخاب بهترین نقل قول کننده مشکلی ایجاد نکنه یک بار ارزشی!!! به کنار اضافه شد

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۱۱ ۹:۴۵:۱۳

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱:۲۴ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
نقل قول:
زاخار نوشته:
جواب 1:من!
جواب 2:من!
جواب 3:حتما دلیل داشتیم!
جواب 4:بله همه میشناسن منو!
در ضمن باید بگم که به طرز ارزشی ای سیریش به جلسه نیومد و پیچوند و امیدواریم اینقدر ارزشی نباشه و میتینگ های بعدی رو بیاد!(حالتو گرفتم؟ )

در راستای اهداف باید بگم که عمرا حال من گرفته نمیشه و مارها و اجنه قبلا بارها و بارها سعی کردن که حال منو بگیرن ولی نتونستن

و البته من در کمال ارزشی بودن که بهش افتخار میکنم علامت اختصاری ممد بلک رو به زاخی میدم چون این پیام رو برای من فرستاد:
تصویر کوچک شده

و البته رنک شماره ی 2 هم به زاخی میدم تا حال کفتر رو گرفته باشم و همین جوری دور هم باشیم حال کنیم!!!

و حالا زاخی ارزشی ترین در سایت هستش البته هنوز به ویلی ادوارد که رنگ 99 داره نمیرسه

این عکس ویلی رو یکی به من بده میخوام قاب کنم بذارم روی دیفال اتاقم باهاش دارت بازی کنم

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

پیام زده شده در: ۰:۱۳ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
نقل قول:

پی نوشت: من خیلی دوست داشتم ویلی ادوارد رو ببینم که موفق نشدم , اگر عکس دارین بفرستین که بیاد چون بقیه تون تکراری بودین به عکس هاتون احتیاجی نیست

می بینم که هنوز طرفدار دارم...

عکس منو می خواین؟

زاخی، زود عکسایی که با من گرفتی رو بذار تو گالری...
لطفا زیاد ازم تعریف نکنید چون یهو پر رو میشم...

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۲۳:۳۷ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
نقل قول:
دومبول نوشته :

و البته سیریش و لیلی که بهشون زنگیده شد اما در کمال ناباوری اعلام شد که به جلسه تشریف نمی آورند!

در کمال ناباوری در این روز به خصوص ما گفته بودیم که نمیایم و هر روزی باشه غیر از این روز که بعد در کمال ناباوری میتینگ رو گذاشتین همین روز

من در اینجا کمال تشکر رو از مدیریت میتینگ و شخص زاخی اعلام می دارم که انقدر به حرف گوش میدن

پی نوشت: من خیلی دوست داشتم ویلی ادوارد رو ببینم که موفق نشدم , اگر عکس دارین بفرستین که بیاد چون بقیه تون تکراری بودین به عکس هاتون احتیاجی نیست

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۲۱:۲۸ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
نقل قول:

آلبوس دامبلدور نوشته:
خب خب خب!
میبینم که گزارش میتینگ نداریم این دفعه و همه ضایع شدین رفت!! (ببخشید فلور!!)

ولی چون حالا یه کم دلم براتون سوخته نکاتی رو در مورد میتینگ دیروز میگم و بعدش هم میرم سراغ تیکه پرانی به دوستانی که پستهای قبلی رو از دو صفحه قبل تا بدین جا زده اند که امیدوارم کمی تا قسمتی حالشون رو بتونم بگیرم!
------------------------------------------------------------------------
نکات میتینگ دیروز:

1-میتینگ راس ساعت 13:30 دقیقه قرار بود شروع بشه که با جالب بود دوستان با کمال آرامش حداقل چند دقیقه و حداکثر یک ساعت بعد به میتینگ تشریف آوردند که از همشون کمال تشکر رو به عمل میاریم!!

2-اعضایی که به میتینگ اومده بودن کاملا شناخته شده بودند به غیر از چند نفر که باز هم اونا شناخته شده بودند.اما در این بین یک چهره ندیده و نشناخته داشتیم به نام ""ویلیام ادوارد"" که البته متاسفانه باید بگم پژو 206 همراهشون نبود و من بالاخره نفهمیدم چی شد.به هر حال ارزشی بودن هم حدی داره که باید رعایت بکنیم!

3-دیروز از بنده حدود 7000000000000 عکس گرفته شد که از دارنده و یابنده ی عکسها تقاضا میشه که مارا مورد لطف و عنایت قرار ندهد!...یکی دوتاش بسته!

4-دیروز دایی ماندانگاس با افکت های عکاسی خودش مارو شگفت زده نمود که امیدواریم فقط با همین افکت ها مارا مورد لطف و عنایت قرار ندهد!

5-در کمال ناباوری دیده شد که دوستانی که اصلا فکرش رو نمیکردیم به جلسه اومدن که این خودش از مشکوکیت جلسه خبر میده!

6-چند غایب داشتیم که یکیشون وزیر مردمی بود که البته دیگه اینقدر دیده بودیمت وزیر خسته شده بودیم! و البته سیریش و لیلی که بهشون زنگیده شد اما در کمال ناباوری اعلام شد که به جلسه تشریف نمی آورند! و البته باز در کمال جالبیت! دیده شد که کالین کریوی گفته بود میاد اما نیومد که بعدا ایشان را مورد لطف و عنایت قرار میدهیم!

7-میتینگ دیروز در کمال جذابیت در چند نقطه از شهر تعطیل تهران! برگزار شد که عبارت بود از: رستوران ونوس برگر(میدان آرژانتین) و کافی شاپ کازه!(مرکز خرید ونک!) (بماند!) و پارک ساعی

8-دیروز شاهد ریزش شدید باران در میتینگ بودیم و این باران مارا نمود! و ما هم برای اینکه نموده نشویم آژانس را نمودیم و به یک جای ارزشی دیگر نموده شدیم و بعد به پارک ساعی نموده شدیم که البته در آن زمان باران نموده شده بود(قطع شده بود!)!!!

9-ونوس برگر نیز به جمع مکان های منفور جادوگرانی ها پیوست و مطمئن باشید که دیگه میتینگی در این مکان نخواهیم داشت!

10-و در آخر نتیجه میتینگ بدین صورت بود که: اولا غذا میل شد.دوما پول خرج شد.سوما پیاده روی شد.چهارما صحبت و گفتگو شد و پنجما" خیلی خوش گذشت و از تمام دوستانی که به این میتینگ تشریف آورده بودند متشکریم و امیدواریم که به دوستان هم خوش گذشته باشه!

به امید میتینگی دیگر و خوش گذشتنهای دیگر!

یک نکته ی مشکوک!:
در میتینگ مدیریت سایت به بنده از طرف وب مستر اصلی سایت گفتند که میتینگ رسمی نبوده و چرا در دعوتنامه اسم سایت آورده شده بود و در اینجا باز باید بگم که «« من چی کاره بیدم؟!»» و همین!
و اما جواب و حال گیری دوستان!:(از دو صفحه قبل شروع میکنیم!)
نقل قول:
مایک لوری نوشته:
در ضمن من خودم شخصا می تونم میتینگ بذارم..؟؟؟؟؟!!!!!

برادر یه کم زودتر باید بجنبی از این به بعد!
وقتی دامبل هست سرعت عمل رو باید بری تو کارش!
نقل قول:
مایک لوری نوشته:
از من هم آقاي نيلي براي تيم فوتبال دعوت كردن كه بيايم...تا با هم صحبت كنيم...من رو به ليست كساني كه مي آيند اضافه كنيد چون احتمال داره بيايم...

احیانا آقای نیلی سر کار گذاشته شمارو چون که دیدید که خودشون نیومدند و البته تیم فوتبال هم که مشخص نشد.پس نتیجه میگیریم که باید کم کم این لقب ""خدای اینترنت"" از شما گرفته بشه....و اگر نمیخواهید گرفته بشه پس باید بیشتر تلاش کنید!
نقل قول:
هری پاتر نوشته:
دوستان محترم فقط یه نکته توجه کردید که امروز ساعت دو و نیم کسوف رخ میده؟

البته ترسم به خاطر شما نیست میترسم وقتی این همه جادوگر جمع بشید روی خورشید اثر بزاریدسشیی

دیروز در حدود 19 نفر به میتینگ تشریف فرما شدند و هر کسی نیومد سرش کلاه رفت و هر کسی هم که سرش کلاه بره دیگه معلومه که باید چی کار بکنه!
نقل قول:
ققنوس نوشته:
پاتر جون تهران هوا ابریه...بارونم میاد (با معذرت از ناظر به خاطر پست ارزشی خوب باید می گفتم دیگه)

باید بگم که ارزشی بودن هم حدی داره و البته خیلی ارزشی بودن رنک داره که فکر کنم باید به ققنوس تقدیمش کنیم کم کم.چون بنده که دارم دیگه به ارزشی تر از همه بدن این عضو ارزشی اطمینان پیدا میکنم!
البته در اینجا کریچر رو کاربر حساب نمیکنیم تا ققنوس یه کم حال کنه!
نکته:کریچر برو یاد بگیر که ققنوس حداقل یه رنک گرفت تو هنوز هیچ کاری نکردی!...اه اه اه!

نقل قول:
فلور نوشته:
دوستان خواهشا گزارش متینگ رو بدین من مردم از بس التماس کردم!

هر چی منتظر می شم کسی نمی یاد اعصابم کم کم داره بهم می ریزه!!

پس کوشین؟
قطع نکنید!( با صدای آروم)
کجایییییییییییییییییییییییی؟

خب فلور جان باید همین جا اعلام کنم که:

قطــــــــــع نکنــــــــــید!(با صدای آروم!!)

نکته مهم:این تیکه رو کسی میفهمه که به شبکه جهانی T2 دسترسی داشته باشه!! (ققی و سدریک دسترسی رو حال میکنید!!!؟! )

نقل قول:
رودولف نوشته:
دوستان تاریخ میتینگ بعدی کی میباشد لوطفا زودتر اعلام فرمائید ماتازه ازمسافرت برگشتیم میخواهم ببینم آیا میتوانم به بهانه میتینگ عیددیدنی های ارزشی رادودرکنم یانه؟

ها بله میشه دودر کرد!
اما باید با بروبچز در تماس باشید که بفهمید میتینگ کی میباشد!...ولی هنوز معلوم نمیباشد!...ولی در تماس باشید که بفهمید!

نقل قول:
مایک لوری نوشته:
دامبلدور که نگران بود به بروبچز سایت زنگ می زد..

اینجا باید بگم که اشتباه گفتی و من نگران شیکم حاجی و بقیه بودم تا کسانی هنوز به میتینگ نیومده بودن!...چون دیر کرده بودن و وقت ناهار بود!
نقل قول:
مایک لوری نوشته:
بعدش اگر اشتباه نکنم لوسیوس مالفوی با مهمانش آمد..

شناسه رو اشتباه گفتی!....در اصل الیور هورنبای بودن برادر!
نقل قول:
مایک لوری نوشته:
خب من امروز موقعی که می خواستم میتینگ رو ترک کنم، با میلاد( دامبل) درباره ی میتینگ بعدی صحبت کردم...

قراره یک میتینگ روز شنبه، 12 فروردین 85 بذاریم که البته هنوز براش برنامه ریزی نکردیم...
اما این روز رو فعلا مشخص کردیم..
حالا مکان و ساعت و چیزای دیگه اش بمونه بعدا مشخص میشه

من کاملا تکذیب میکنم!
با من هماهنگی ای نشده! ...در ضمن میتینگ بعدی هم جریان داره که چیزی گفته نمیشه و باید هماهنگ باشید با بنده و بقیه بروبچز تا بفهمید کی میباشد!...برنامه ریزی رو هم مایک نمیکنه....من و دوستان برنامه ریزی میکنیم! (مایک ضایع شدی؟! )
نقل قول:
هلنا گرنجر نوشته:
بعدشم مایک فکر نمیکنم میتینگ بعدی 12 باشه به چند دلیل که به زاخی میگم برات توضیح بده!

من موندم یا ویلیام خودش رو به من میچسبونه یا بقیه منو به ویلیام میچسبونن!!!
در ضمن با امضات موافقم!
نقل قول:
کریچر نوشته:
از اونجایی که افرادی هستند که بیان و گزارش رو از دم خونشون تا دوباره دم خونشون بنویسن

از اونجایی که عده ای ارزشی هستند من جوابشون رو نمیدم!
نقل قول:
فلور دلاکور نوشته:
ببینم کریچر می شه اسامیه اونایی که عکس گرفتن رو اینجا بزاری تا بدونیم برای دیدن عکس به چه کسی مراجعه کنیم؟

باید اعلام کنم که به حرف این مایک لوری گوش نده که همش بچه ها رو اغفال میکنه!
عکاسان میتینگ هم دو سه نفری بودند که بهتره به خود من توی مسنجر سر بزنی فلور که بهت بگم از کی بگیری
نقل قول:
سیریوس نوشته:
کی این جلسه رو گذاشته بود؟؟

کدوم کاربر ارزشی گفته بود روز وفات پیغمبر میتینگ بذارین که من نتونم بیام

خب میذاشتین امروز

فکر نمیکنم کسی باشه که اون کاربر ارزشی رو نشناسه ولی انصافا در این میتینگ همه تون به طرزی ارزشی ارزشی بودین

در ضمن باید بگم که به طرز ارزشی ای سیریش به جلسه نیومد و پیچوند و امیدواریم اینقدر ارزشی نباشه و میتینگ های بعدی رو بیاد!(حالتو گرفتم؟ )

نقل قول:
مایک لوری نوشته:
اسامی عکاسان میتینگ:

دایی ماندانگاس
مایک لوری( ویلیام ادوارد)"( خودم)"
سدریک دیگوری

اما در مورد فیلم برداری:

من با دوربین خودم فیلم برداری کردم البته از 4 نفر که" ققنوس" و " دامبل" و " سدریک" و " دایی" بودند....
مدت فیلم هم 20 ثانیه بیشتر نشد..

بوق بوق بوق!
هر کی عکس مکس میخواد بیاد پیش خودم بهش میگم!...این مایک قاطی کرده بید!

در ضمن ببینم فیلم گرفتی از من؟

بــــــــــــــووووووووووووووق!....کی گفت فیلم بگیری؟...مگه تو ناموس نداری؟
-----------------------------------------------------------------------------
در ضمن هدف از زدن این پست در اصل ضایع کردن دوستان و گفتن چند نکته در مورد میتینگ دیروز بود!

ميلاد يه بار گفتم بازم ميگم خيلي حرف ميزني

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

دامبل جون نوشته:

بوق بوق بوق!

گفتم که ...از تو و سدریک و دایی و کفی فیلم گرفتم...

در ضمن جانم چه ربطی داشت به ناموس؟؟

من که فقط از آقایون فیلم گرفتم...نه از دوشیزه های محترم...

پیام زده شده در: ۲۰:۰۶ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
هوم... خودت نموده شدی!
لطفا دفعه ی بعدی به جای اینکه بگی «ما» نموده شدیم. بگو «من» نموده شدم! یا اگه خیلی دوست داری چند نفر از اطرافیانت هم به همراهت نموده بشن، ازشون نام ببر... مثلا بگو من و کفی نموده شدیم! اون مایی که گفتی بر میگرده به تمامی حضار! منم که اعصاب معصاب درست حسابی ندارم...

مدیریت جلسات حضوری سایت
پیام زده شده در: ۱۹:۱۸ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
خب خب خب!
میبینم که گزارش میتینگ نداریم این دفعه و همه ضایع شدین رفت!! (ببخشید فلور!!)

ولی چون حالا یه کم دلم براتون سوخته نکاتی رو در مورد میتینگ دیروز میگم و بعدش هم میرم سراغ تیکه پرانی به دوستانی که پستهای قبلی رو از دو صفحه قبل تا بدین جا زده اند که امیدوارم کمی تا قسمتی حالشون رو بتونم بگیرم!
نکات میتینگ دیروز:

1-میتینگ راس ساعت 13:30 دقیقه قرار بود شروع بشه که با جالب بود دوستان با کمال آرامش حداقل چند دقیقه و حداکثر یک ساعت بعد به میتینگ تشریف آوردند که از همشون کمال تشکر رو به عمل میاریم!!

2-اعضایی که به میتینگ اومده بودن کاملا شناخته شده بودند به غیر از چند نفر که باز هم اونا شناخته شده بودند.اما در این بین یک چهره ندیده و نشناخته داشتیم به نام ""ویلیام ادوارد"" که البته متاسفانه باید بگم پژو 206 همراهشون نبود و من بالاخره نفهمیدم چی شد.به هر حال ارزشی بودن هم حدی داره که باید رعایت بکنیم!

3-دیروز از بنده حدود 7000000000000 عکس گرفته شد که از دارنده و یابنده ی عکسها تقاضا میشه که مارا مورد لطف و عنایت قرار ندهد!...یکی دوتاش بسته!

4-دیروز دایی ماندانگاس با افکت های عکاسی خودش مارو شگفت زده نمود که امیدواریم فقط با همین افکت ها مارا مورد لطف و عنایت قرار ندهد!

5-در کمال ناباوری دیده شد که دوستانی که اصلا فکرش رو نمیکردیم به جلسه اومدن که این خودش از مشکوکیت جلسه خبر میده!

6-چند غایب داشتیم که یکیشون وزیر مردمی بود که البته دیگه اینقدر دیده بودیمت وزیر خسته شده بودیم! و البته سیریش و لیلی که بهشون زنگیده شد اما در کمال ناباوری اعلام شد که به جلسه تشریف نمی آورند! و البته باز در کمال جالبیت! دیده شد که کالین کریوی گفته بود میاد اما نیومد که بعدا ایشان را مورد لطف و عنایت قرار میدهیم!

7-میتینگ دیروز در کمال جذابیت در چند نقطه از شهر تعطیل تهران! برگزار شد که عبارت بود از: رستوران ونوس برگر(میدان آرژانتین) و کافی شاپ کازه!(مرکز خرید ونک!) (بماند!) و پارک ساعی

8-دیروز شاهد ریزش شدید باران در میتینگ بودیم و این باران مارا نمود! و ما هم برای اینکه نموده نشویم آژانس را نمودیم و به یک جای ارزشی دیگر نموده شدیم و بعد به پارک ساعی نموده شدیم که البته در آن زمان باران نموده شده بود(قطع شده بود!)!!!

9-ونوس برگر نیز به جمع مکان های منفور جادوگرانی ها پیوست و مطمئن باشید که دیگه میتینگی در این مکان نخواهیم داشت!

10-و در آخر نتیجه میتینگ بدین صورت بود که: اولا غذا میل شد.دوما پول خرج شد.سوما پیاده روی شد.چهارما صحبت و گفتگو شد و پنجما" خیلی خوش گذشت و از تمام دوستانی که به این میتینگ تشریف آورده بودند متشکریم و امیدواریم که به دوستان هم خوش گذشته باشه!

به امید میتینگی دیگر و خوش گذشتنهای دیگر!

یک نکته ی مشکوک!:
در میتینگ مدیریت سایت به بنده از طرف وب مستر اصلی سایت گفتند که میتینگ رسمی نبوده و چرا در دعوتنامه اسم سایت آورده شده بود و در اینجا باز باید بگم که «« من چی کاره بیدم؟!»» و همین!
و اما جواب و حال گیری دوستان!:(از دو صفحه قبل شروع میکنیم!)
نقل قول:
مایک لوری نوشته:
در ضمن من خودم شخصا می تونم میتینگ بذارم..؟؟؟؟؟!!!!!

برادر یه کم زودتر باید بجنبی از این به بعد!
وقتی دامبل هست سرعت عمل رو باید بری تو کارش!
نقل قول:
مایک لوری نوشته:
از من هم آقاي نيلي براي تيم فوتبال دعوت كردن كه بيايم...تا با هم صحبت كنيم...من رو به ليست كساني كه مي آيند اضافه كنيد چون احتمال داره بيايم...

احیانا آقای نیلی سر کار گذاشته شمارو چون که دیدید که خودشون نیومدند و البته تیم فوتبال هم که مشخص نشد.پس نتیجه میگیریم که باید کم کم این لقب ""خدای اینترنت"" از شما گرفته بشه....و اگر نمیخواهید گرفته بشه پس باید بیشتر تلاش کنید!
نقل قول:
هری پاتر نوشته:
دوستان محترم فقط یه نکته توجه کردید که امروز ساعت دو و نیم کسوف رخ میده؟

البته ترسم به خاطر شما نیست میترسم وقتی این همه جادوگر جمع بشید روی خورشید اثر بزاریدسشیی

دیروز در حدود 19 نفر به میتینگ تشریف فرما شدند و هر کسی نیومد سرش کلاه رفت و هر کسی هم که سرش کلاه بره دیگه معلومه که باید چی کار بکنه!
نقل قول:
ققنوس نوشته:
پاتر جون تهران هوا ابریه...بارونم میاد (با معذرت از ناظر به خاطر پست ارزشی خوب باید می گفتم دیگه)

باید بگم که ارزشی بودن هم حدی داره و البته خیلی ارزشی بودن رنک داره که فکر کنم باید به ققنوس تقدیمش کنیم کم کم.چون بنده که دارم دیگه به ارزشی تر از همه بدن این عضو ارزشی اطمینان پیدا میکنم!
البته در اینجا کریچر رو کاربر حساب نمیکنیم تا ققنوس یه کم حال کنه!
نکته:کریچر برو یاد بگیر که ققنوس حداقل یه رنک گرفت تو هنوز هیچ کاری نکردی!...اه اه اه!

نقل قول:
فلور نوشته:
دوستان خواهشا گزارش متینگ رو بدین من مردم از بس التماس کردم!

هر چی منتظر می شم کسی نمی یاد اعصابم کم کم داره بهم می ریزه!!

پس کوشین؟
قطع نکنید!( با صدای آروم)
کجایییییییییییییییییییییییی؟

خب فلور جان باید همین جا اعلام کنم که:

قطــــــــــع نکنــــــــــید!(با صدای آروم!!)

نکته مهم:این تیکه رو کسی میفهمه که به شبکه جهانی T2 دسترسی داشته باشه!! (ققی و سدریک دسترسی رو حال میکنید!!!؟! )

نقل قول:
رودولف نوشته:
دوستان تاریخ میتینگ بعدی کی میباشد لوطفا زودتر اعلام فرمائید ماتازه ازمسافرت برگشتیم میخواهم ببینم آیا میتوانم به بهانه میتینگ عیددیدنی های ارزشی رادودرکنم یانه؟

ها بله میشه دودر کرد!
اما باید با بروبچز در تماس باشید که بفهمید میتینگ کی میباشد!...ولی هنوز معلوم نمیباشد!...ولی در تماس باشید که بفهمید!

نقل قول:
مایک لوری نوشته:
دامبلدور که نگران بود به بروبچز سایت زنگ می زد..

اینجا باید بگم که اشتباه گفتی و من نگران شیکم حاجی و بقیه بودم تا کسانی هنوز به میتینگ نیومده بودن!...چون دیر کرده بودن و وقت ناهار بود!
نقل قول:
مایک لوری نوشته:
بعدش اگر اشتباه نکنم لوسیوس مالفوی با مهمانش آمد..

شناسه رو اشتباه گفتی!....در اصل الیور هورنبای بودن برادر!
نقل قول:
مایک لوری نوشته:
خب من امروز موقعی که می خواستم میتینگ رو ترک کنم، با میلاد( دامبل) درباره ی میتینگ بعدی صحبت کردم...

قراره یک میتینگ روز شنبه، 12 فروردین 85 بذاریم که البته هنوز براش برنامه ریزی نکردیم...
اما این روز رو فعلا مشخص کردیم..
حالا مکان و ساعت و چیزای دیگه اش بمونه بعدا مشخص میشه

من کاملا تکذیب میکنم!
با من هماهنگی ای نشده! ...در ضمن میتینگ بعدی هم جریان داره که چیزی گفته نمیشه و باید هماهنگ باشید با بنده و بقیه بروبچز تا بفهمید کی میباشد!...برنامه ریزی رو هم مایک نمیکنه....من و دوستان برنامه ریزی میکنیم! (مایک ضایع شدی؟! )
نقل قول:
هلنا گرنجر نوشته:
بعدشم مایک فکر نمیکنم میتینگ بعدی 12 باشه به چند دلیل که به زاخی میگم برات توضیح بده!

من موندم یا ویلیام خودش رو به من میچسبونه یا بقیه منو به ویلیام میچسبونن!!!
در ضمن با امضات موافقم!
نقل قول:
کریچر نوشته:
از اونجایی که افرادی هستند که بیان و گزارش رو از دم خونشون تا دوباره دم خونشون بنویسن

از اونجایی که عده ای ارزشی هستند من جوابشون رو نمیدم!
نقل قول:
فلور دلاکور نوشته:
ببینم کریچر می شه اسامیه اونایی که عکس گرفتن رو اینجا بزاری تا بدونیم برای دیدن عکس به چه کسی مراجعه کنیم؟

باید اعلام کنم که به حرف این مایک لوری گوش نده که همش بچه ها رو اغفال میکنه!
عکاسان میتینگ هم دو سه نفری بودند که بهتره به خود من توی مسنجر سر بزنی فلور که بهت بگم از کی بگیری
نقل قول:
سیریوس نوشته:
کی این جلسه رو گذاشته بود؟؟

کدوم کاربر ارزشی گفته بود روز وفات پیغمبر میتینگ بذارین که من نتونم بیام

خب میذاشتین امروز

فکر نمیکنم کسی باشه که اون کاربر ارزشی رو نشناسه ولی انصافا در این میتینگ همه تون به طرزی ارزشی ارزشی بودین

نقل قول:
مایک لوری نوشته:
اسامی عکاسان میتینگ:

دایی ماندانگاس
سدریک دیگوری

اما در مورد فیلم برداری:

من با دوربین خودم فیلم برداری کردم البته از 4 نفر که" ققنوس" و " دامبل" و " سدریک" و " دایی" بودند....

بوق بوق بوق!

-----------------------------------------------------------------------------
در ضمن هدف از زدن این پست در اصل ضایع کردن دوستان و گفتن چند نکته در مورد میتینگ دیروز بود!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۸:۲۲ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
ماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
من شيپيش دو پشتك وارو جيب تهش!!!
پولم كجا بود كه دوربين داشته باشم كاملا تكذيب ميكنم بنده هيچگونه عكسي از كسي نگرفتم.

ويرايش
خب به غير از اينايي كه گفتي توماس جانسون و شاهزاده خالص هم عكس گرفتن البته من فقط يه عكس از ميتينگ دارم هركي ميخواد بياد بهش بدم.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

مدیریت جلسات حضوری سایت
پیام زده شده در: ۱۸:۱۸ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

ممنون می شم چون من گفتم حتما می زارن تو گالری که با این حرفا نمی زارن پس لطفا اسامیه عکاسهارو تو همین تاپیک بگید
اگه هم کسی فیلم گرفته بازم بگه تا به اونم مراجعه کنیم
بازم ممنون

اسامی عکاسان میتینگ:

دایی ماندانگاس
سدریک دیگوری ( گویا که خودش تکذیب می کنه)
توماس جانسون
شاهزاده خالص

اما در مورد فیلم برداری:

ویرایش شده توسط مایک لوری در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۱۰ ۱۸:۵۰:۰۳
ویرایش شده توسط مایک لوری در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۱۰ ۱۹:۰۵:۲۳

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.