هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۵:۰۷ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
اخلاق در فیلم !

به گزارش خبرگزاری ما از سایت جادوگران چنین بر آمد که فیلمهای گسترده ای ساخته میشود که پیام اخلاقی آنچنانی نداشته ، برای همین منظور به سراغ خبره ترین منتق سینمایی خانم آبراهام لینکن ( به علت زیادی و سختی اسم همون مری ) رفتیم و سوالی رو در این مورد از ایشون پرسیدیم .

گزیده صحبتهای این پروفسور :

خب هر فیلمی باید پیام داشته باشه حتی اگر پیام ارزشی باشه باید آن پیام رو داشته باشه البته بعضی فیلمها هستن که پدرام و پویان هم دارن اما خب پیام مهمتر و پیچیده تره .

مخصوصا اینکه اگر پیام اخلاقی باشه چون تاثیر گذاری بیشتری داره و میتونه یک جامعه رو از نوع حتی جادوگری تکون بده . البته من تاکید میکنم که اینگونه پیامها رو با اسم نیارین چون خیلی حائز اهمیت هستش .
.
.
.
.

باقی صحبتهای ارزشمند را میتونین در صفحات وسطی این روزنامه بخونین !

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۲ یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
ریگولوس میره کنار دکه روزنامه فروشی و یه دسته مجله می زاره اون بقل
هفته نامه حزب ارزشی ها " ارزشی مرده

صفحه اول

صفحه دوم

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۸

برودریک بودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۷:۰۲ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
از هولد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 63
آفلاین
رئیس جوخه بازرسی : ایفای نقش را با ایفای نقش اشتباه نگیرید!!

رئیس جوخه بازرسی ، مارکوس فلینت در یکی از آخرین اطلاعیه های خود بیان کرد :
- جوخه بازرسی یک گروه ایفای نقش است و نباید با ایفای نقش قاطی شود!

بر همین اساس سوالات اساسی پیش میاید.
آیا ایفای نقش چیز مجزایی است؟ یا جوخه بازرسی چیز مجزاییست؟ چیز مجزا یعنی چی؟
آیا ایفای نقش شیرموز و جوخه بازرسی آب طالبی است که نباید باهم مخلوط شوند؟ یا با مخلوط شدن باهمدیگه شیرموز پدید می آید و این امری نا پسند است؟
شاید هم اگر این دو چیز در صورت مخلوط شدن عمل لقاح انجام میدهند و این برای اول زندگی زود است؟

بر همین اساس ، دفتر آیت المرلین برودریک بود مدظله تمامی جوانب این جمله را بررسی کرده و جواب قطعی را به عموم مسلمین مشتاق خواهد رساند.

ویرایش شده توسط برودریک بود در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۳۱ ۲۱:۲۲:۱۱

where is my love...؟

پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
این شماره دیروز آماده بود اما به دلایلی؟؟!! ، امروز منتشر کردم !

صفحه اصلی

صفحه سیاسی

صفحه اجتماعی

صفحه فرهنگی - هنری

صفحه ویژه (غلط کردم نامه)

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۳:۱۳ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
پیام امروز ! (نسخه دیروز) | یکشنبه، 16 آگوست

تصویر کوچک شده

پیام امروز ! | دوشنبه، 17 آگوست

تصویر کوچک شده

روی تصاویر کلیک کنید ! جهت حفظ حقوق ناشر، تصاویر را روی رایانه سیو نکنید و با یک کلیک زوم، به شکل آنلاین و روی وبگاه مطالعه فرمایید !

* اگر که در دیدن روزنامه ها مشکل دارین:

چاپ یکشنبه

چاپ دوشنبه

ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۶ ۱۴:۱۲:۱۲
ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۶ ۱۴:۱۳:۴۹

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۸

دراکو  مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۳ سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۸
از دحام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
خبر فوری!
خوانندگان محترم روزنامه پیام امروز!
ساعاتی پیش یکی از خبرنگاران ما که در حال زیر و رو کردن آرشیو این روزنامه بود به چند سند تاریخی و ارزشمند دست پیدا کرد!این اسناد که زیر کپه از کتاب له شده بودند هم اینک در دست باستان شناسان و متخصصان وابسته به پیام امروز و در حال بررسی هستند. گفته میشود اسناد به جا مانده از اوایل سال 85،نکات مبهم و غیر مبهم زیادی را با خود دارد که برای کشف خیلی از آن ها همیاری مردم و هم میهنان ما ضروری است!
با توجه به استدلال بالا،رئیس انجمن باستان شناسان همراه با رئیس انجمن طلسم باطل کن جادوگری تصمیم به انتشار این اسناد گرفتند.شما میتوانید آن ها را در صفحات 2 و 3 مشاهده کنید.
ضمنا سردبیر مجله گزارشی مختصر در باره ی این اسناد منتشر کردند که میتوانید آن را در انتهای همین صفحه مطالعه کنید.

گزارش سردبیر
خبرنگار ما 4 سند پیدا کرد که تنها 2 تا از آن ها منتشر شده است.ما برای راحتی شما کنار هر قسمت قابل توجه(از نظر خودمان) شماره ای گذاشتیم و گزارش راجع به آن را با توجه به همان شماره منتشر کردیم.
سند شماره 1
1-بازگشایی سایت جادوگران:هدف از گذاشتن این خبر چه بوده است؟سایت جادوگران به چه علت بسته شده بود که دوباره باز شد؟آیا علت مشکلات زوپسی بوده و برای بار چندم وب مستر معروف،عله پاتر (ملقب به کله زخمی) پایش را روی سیم سرور گذاشته؟ یا مدیران قصد تحریم اعضا و اعتصاب داشتند و سایت را برای چند روز بستند؟کارشناسان ما هنوز جوابی برای این مسئله ندارند.
2-جمله های جذاب: این قسمت که در حال حاضر در سایت وجود ندارد توسط کدام مدیر روی صفحه اصلی قرار گرفته بود؟علت حذف آن چه بوده است؟یکی از کارشناسان که نمی خواست اسمش فاش شود اظهار داشت:"شما با خوندن جمله ی جذابی که انتخاب شده میتونین به کمبود محبت مدیران پی ببرید."
3-harry_aragoonاین کاربر مجهول الهویه کیست؟!طلسم باطل کن ارشد و همراهانش با دقت این مسئله را پی گیری میکنند.ضمنا اگر کسی از هویت او اطلاع دارد حتما با دفتر روزنامه تماس بگیرد.یکی از طلسم باطل کن ها حدس میزند که احتمال رفتن این فرد به جزایر بالاک به علت استفاده از نام هری در شناسه اش خیلی زیاد است.
سند شماره 2
4- در این قسمت از سند به کاربری با نام پرسی ویزلی برمیخوریم.کارشناسان ما بدون هیچ شک و تردیدی به این نتیجه رسیدند که این پرسی ویزلی همین پرسی حال است.لازم به ذکر است این نظریه،تنها قسمتی از سند است که متخصصان و طلسم باطل کن ها هیچ اختلاف نظری در مورد آن ندارند!علت این امر پستی است که شخص مذکور در دو تاپیک با نام "سانسور کتابهای هری پاتر" و "اتاقی که درش همیشه قفله" زده است!از نظر این جانب سردبیر پیام امروز،این قسمت نیازی به توضیح بیشتر ندارد!
5-همان طور که در قسمت ناظرین انجمن وزارت سحر و جادو میبینیم 3 ناظر بر این انجمن نظارت میکردند.چرا انقدر زیاد؟این سوال توسط چند طلسم باطل کن جوان با سرپرستی رئیس انجمن باستان شناسان در دست حل است!
6-این قسمت از سند بر راستگویی وزیر سحر و جادوی فعلی،پروفسور مک گوناگال دلالت دارد و ثابت میکند صحبت ایشان در مورد این که ناظر هاگزمید بودند صحت داشته است!
از خوانندگان عزیز تقاضا میکنیم هر گونه اطلاعاتی که در مود این سند دارند با ما در میان بگذارند.
با تشکر سر دبیر روزنامه پیام امروز

منم سالم بودم
حالا خوب نگاه کن
اعصاب که ندارم
داره دکتر میزنه با چوب رو زانوم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۰ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
بیانیه سوم پیوز ، خطاب به ملت :

ملت فهیم جادوگران ...

باری دیگر آزمایشی بزرگ برای شما در راه است تا با اقتدار و حضور ملیونی خود سرنوشت جامعه خود را رقم بزنید. باری دیگر زمان آن است که دست پر قدرت شما مشت محکمی بر دهان آستکبان بکوبد. اینبار با رای هایی که به کاندیدای اصلح میدهید ...

باری به هر جهت من در دوران فعالیتم یکبار در آغوش آسلام شتافتم و از کالین حمایت کردم ، باری دیگر آسپ را مقدم شمردم و در مرحله سوم تغییر را بهترین دانستم و از مری حمایت کردم ، اینبار ، با تشکر از همه کسانی که سعی داشتند به من رای بدهند ، خنده را از هر چیز برای ایفای نقش ضروری تر دانستم و از همه ملت فهیم جادوگران خواستارم که به عمه مارج رای بدهند ...

این آزمایشی الهی است که شما در آن شرکت میکنید. آزمایشی که سرنوشت شما و ایفای نقش را رقم خواهد زد و آگاه باشید که انتخاب های نادرست ، پیامد های نادرستی به بار خواهد آورد ...

اینبار ، در روز دوم مرداد ، در پای تاپیک های رای حماسه آفرین خواهیم بود تا اعلام کنیم که هیچ چیز نمیتواند در برابر ملت بزرگ ما ایستادگی کند ...

به امید ایفای نقشی بهتر ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
به چه كسی رای دهم؟

تره ور، عمه مارج، پيوز، هوكی، مورفين گانت و ادی ماكای كانديداهای تاييد شده برای رقابت برای رسيدن به مسند وزارت می باشند.

هوكی: من به سايت سوژه تزريق می كنم!

مورفين گانت: من به جای سوژه، چيز تزريق می كنم!

عمه مارج: من هيچی تزريق نمی كنم، همينجوری می رم جلو ببينم چی ميشه!

تره ور: من به سايت سوپر وزغ تزريق می كنم. اگر وزير شوم فيلم هايم تمامی آخر هفته ها در سينما ها پخش می شوند.

پيوز: من به سايت تجاربم را تزريق می كنم!

مرلين كبير طرفداری خود را از هوكی اعلام كرد.

تهيه و تنظيم اين گزارش از كينگزلی شكلبوت.

اولين روز كاری ستاد های انتخاباتی فعال و خفنز شروع شد. ادی ماكای با سوال تكراری با چه انگيزه ار كانديد شديد و چه برنامه هايی داريد او را مورد خطاب قرار داد. وی هنوز وارد ستادش نشده و هيچگونه فعاليتی در آن جا نكرده، اما هوادارانش هنوز به او اميد بسته اند.

در كل، به شما كه می خواهيد از كانديدها اطلاعات بيشتری پيدا كنيد ميگوييم، او شخصی است با تجربه مناسبريال قدرت رول نويسی بالا و فرا گولاخ و كلی هم خفنز! اما فراموش نكنيد فعاليتش كم است و به نظر انتخاب مناسبی نمی باشد. ما هيچگونه حمله به كانديد يا توهينی انجام نمی دهيم.

مورفين گانت، با هدف ترويج فرهنگ چيز، ملت رو با انواع چيزها آشنا كردن پايش را به صحنه انتخابات نهاد. قدرت رول نوسيش فرا بالاست و در توصيفات بنده نمی گنجد. ميزان فعاليتش كم است و برای مسند وزارت مناسب نيست. ما او را به شما پيشنهاد نمی كنيم!

اگر می خواهيد زندگياتان به چيز نكشد، فرزندانتان دنبال چيز نروند به او رای ندهيد!

عمه مارج تا كنون كار خاصی انجام نداده و از اعضای بس تازه وارد سايت محسوب ميشه اما به گفته ی مديران مخصوصا شخص آنيتا دامبلدور قدرت رول نويسيش به ميزان عضويتش نمی خورد. او بی هدف و برای اينكه همين طوری بره جلو يه صفايی بكنه پا به صحنه نهاده.

اگر می خواهيد يك ماگل وزير نباشد، به او رای ندهيد!

تره ور فعاليت خاصی را در ستادش انجام نداده اما از اعضای با سابقه اما كم فعاليت سايت به شمار می رود.

افسار يك حكومت را نبايد به دست يه وزغ سپرد! به او رای ندهيد!

هوكی نيز سوژه جديد به سايت تزريق می كند. فردی با استعداد با رول نويسی قوی و فرا گولاخ. اما با تجربه ی قبلی وزارت نشان داده زياد موفق نيست.

به تاريخ بنگريد! اشتباهی كه قبلا شده نبايد تكرار شود، به او هم رای ندهيد!

به پيوز رای دهيد. اين سخن ما با شماست. فردی فرا گولاخ. ناظر هر انجمنی شده آن را پر بار كرده است. با تجارب فراوان و خفنز و همينطور موفق در وزارتخانه. اوست كه می تواند جادوگران را بسازد.

هنوز برای ساختن جادوگران دير نيست.

به پيوز رای دهيم تا آينده ای روشن را برای خودمان رقم بزنيم.

پیام زده شده در: ۲۱:۵۷ شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
مرلین کبیر گروه سیاسی تشکیل داد !

امروز مرلین در جمعی از طرفدارانش که برای دعوت وی به انتخابات در خیابون های لندن جمع شده بودن حاضر شد.او که به شدت از این استقبال خوشحال شده بود نتونست خوشحالی خودش رو پنهان کنه و ناخودآگاه به خنده افتاد.ابتدا مردم برای او شعار هایی از قبیل :

تا خون در رگ ماست ، مرلین وزیر ماست!
وای به حالت مدیر گر مرلین حکم کشتنت دهد!
و ... .

مرلین صحبت هاش رو با سبک قدیمی خودش شروع کرد و گفت:"من از تمام مردم که اینجا جمع شدن تشکر میکنم.خیلی خوشحالم که حامیانی مثل شما دارم که همیشه در کنار من هستید."

بعد از این صحبت شعار های مردم افزایش یافت و مرلین از ادامه صحبت هاش باز موند.بعد از ساکت شدن مردم دوباره گفت:

"همه شما اینجا اومدید که من رو برای کاندید شدن دعوت کنید ولی من با تمام احترامی که برای شما قائلم این درخواستتون رو قبول نمیکنم.وزارت یه انجمن هست که پر از درگیری های سیا سی بیخوده!ما دوست نداریم که خودمون رو درگیر کارهای ریز جامعه جادوگری که از بقیه هم بر میاد بکنیم.ما هدف بزرگتری داریم.ما میخوایم با کمک شما جامعه ای درست کنیم که بدبختی ها به کمترین حد خودش برسه."

با این حرف مردم دوباره شروع به شعار دادن کردن و حمایت خودشون رو اعلام کردن اما اینبار با کاندید نشدن مرلین.او هم با لبخندی که بر روی لبانش داشت ادامه داد:

"من میخوام برای شما آزادی بیارم.آزادی که با وزارت قابل اجرا نبود.من ،پرسی و هوکی صحبت های زیادی با هم کردیم.حالا که وزارت نمیتونست اهداف ما رو پوشش بده پس ما باید چیکار میکردیم؟"

با آوردن اسامی هوکی و پرسی مردم برای حمایت از اون دو هم شعار دادن.

درود بر هوکی،سلام بر پرسی!
پرسی پرسی حمایتت میکنیم!

مرلین دستش رو به نشانه سکوت تکان داد و بعد از کمی تفکر به حرف هاش ادامه داد:

"ما به این نتیجه رسیدیم که راه حل مشکلات ایجاد یه گروهک سیا سی هست که به کمکش بتونیم به صورت مشترک به جامعه جادوگری خدمت کنیم.گروهی که توش آزادی و انعطاف پذیری بیشتری برای خودمون داشت و در نتیجه کار ما رو راحتتر میکرد.ما بعد از کلی مشورت تصمیم گرفتیم که گروهک قطب سوم رو تاسیس کنیم."

مردم با صدای بلندتری از همیشه شعار دادن و با خوشحالی و سوت و کف و دست و غیره حمایت خودشون رو از این گروهک نیز اعلام کردن.مردم که منتظر چنین کاری نبودن و بسیار هیجان زده شده بودن به شدت به نیروهای مدیریتی و نوشابه ای درگیر شدن و عده ای زخمی شدن.

"لطفن بذارید من صحبت هام رو زودتر تموم کنم تا همگی به خونه هامون بریم تا آسیب دیدگی بیشتری ندیدیم.اگر شما واقعا کسی هستید که به ما اعتماد دارید و همچنین به فکر اقدام جدی و گامی مثبت برای جامعه هستید سعی کنید با شرکت در این تاپیک خودتون رو نشون بدید.من قول میدم که افراد صالح رو خیلی زود جز اعضا قرار بدیم و ازشون استفاده بکنیم."

مرلین بعد از اینکه دوباره نگاهی به تمام جمعیت کرد اشک درون چشمانش حلقه زد و گفت:
"من خیلی خوشحال هستم که در جمعی هستم که به فکر جامعه جادوگری هستن.امیدوارم در برنامه های بعدی حمایت های شما رو داشته باشیم و بتونیم که یه کار اساسی انجام بدیم.موفق باشید..خداحافظ!"

مرلین به کمک بادیگارد هاش به سرعت از اونجا دور شد و بعد از چند لحظه به کمک بادیگارد هایش غیب شد!

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
كينگزلی شكلبوت: بوق باد بر ملت! وزير واقعی من هستم!

كينگزلی شكلبوت ديروز در اطلاعيه ای اعلام كرد كه وزير واقعی اوست. وی با اين ادعا كه رولينگ او را وزير كرده و در صورتی كه وزير نباشد نوشته های رولينگ به درد پر كردن لای جرز ديوار نيز نمی خورند. نوشته های زير دقيقا نقل صحبتهای او هستند:

بوق باد بر ملت جادوگر! شما بايد من را كه رولينگ وزير سحر و جادو خوانده بود شخصی بدانيد كه جايگاه اصلی اش بر اين مسند است. در تاريخ آسلام هم همين بلا بر سر امام علی آمد. ملت شما بايد آگاه باشيد و در انقلابی مرا وزير كنيد. يا اين كار را انجام دهيد يا با خشمِ مرلين رو به رو شويد.

وی همچنين اعلام كرد كه شخص وزير بايد دارای مهارتهای جادويی ويژه باشد. يك روح يا يك زن كهنسال كه خود را برای مرگ آماده می كند و حتی يك ماگل نمی توانند گزينه های خوبی برای رياست بر جامعه ی جادوگری باشند.

مرلينی كه در كوچه و بازر می بينيد، مرلين نيست، بلكه ايگور كاركاروف است!

اين مرلين، كه در حقيقت مرلين واقعی نمی باشد، شخص فاشيست، بوقی و بيناموسی است كه خود را جای او جا زده. آخرين اخبار حاكی است كه صد و دو تار موی مرلين از موزه ی بين المللی جادوگری در برلين دزديده شدند. خبرنگاران ما سارق را كاركاروف شناسايی كرده اند؛ چرا كه او با اين صد و دو تار مو می تواند معجون مركب پيچيده خود را آماده كند. ماموران وزارتخانه نيز توانايی دستگيری او را ندارند چرا كه هم اكنون از رهبر معينی پيروی نمی كنند و اين موجبات هرج و مرج در جامعه را فراهم آورده.

مرلين دروغين ديروز در ميان مردم اعلام كرد كه وزير خواهد شد. در صورتی كه او وزير شود تقلب وی فاش نخواهد شد! از ملت جادوگر خواهشمند است در برخورد با شخصی كه ادعای مرلينی می كند دقت كنند و به سرعت با خبرنگاران ما تماس بگيرند تا آنها به موضوع خاتمه بخشند.

ویرایش شده توسط كينگزلی شكلبوت در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۷ ۱۹:۳۲:۵۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.