هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران محترم تالار اسرار
پیام زده شده در: ۱۱:۱۶ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
برای من ندادن مجوز اصلا مهم نیست چون چیزی که از من کم و زیاد نمیشه در ضمن گذشت اونموقع ها که با مثلا یه ناظری زیاد سر این چیزا جر و بحث میکردم الان حوصله این کارا رو ندارم اگرم میبینی این پستو زدم یا مثلا تو در جواب این چیزی بگی که از نظر من جوابی داره و من بگم فقط دلیلش اینه که قضیه را روشن کرده باشم/در مورد مجوز ندادن خیالت راحت..!اصلا خیالی نیست!
فقط بنظر من به یه نکته توجه نکردی تو پست من که دلیل اینکه نوشتم بالای نود درصد یا نود و پنج درصد ممکنه آوداکداورا باشه همون هست اونم صحبتائی هست که بین ولدمورت و دامبلدور رد و بدل شده که اتفاقا جواب این قضیه هم هست که چه طئر ممکنه طلسم آوداکداورا که یکی از قویترین جادوگران قرن اونو اختراع کرده دفاعی داشته باشه دلیلش:صحبتی هست که ولدمورت با دامبلدور میکنه و میگه تو اونقدر بد نیستی که بتونی منو بکشی!و جوابی هست که دامبلدور میگه!
بنظرت غیر از آوداکداورا چه طلسمی ممکن بوده بتونه ولدمورت را بکشه؟
در ضمن معلومه اصلا با دقت پست منو نخوندی چون به اون دلیلی هم که به صورت:پ.ن نوشتم دقت نکردی!
که در واقع جواب این هست که چطور ولدمورت تونسته آوداکداورا را دفاع کنه!دلیلش اینه که:برای زدن طلسمهای نابخشودنی ای مانند اون طلسم باید از نهایت قلب خواستار مرگ طرف مقابل باشه و همینطور رگه هائی از سیاهی:مانند مگخواران و یا خشونت:مانند الستور مودی در وجودت یافت شود!

دالاهوف عزیز...! من با شما هیچ دشمنی ای ندارم که بخوام مجوز ندم! اینطور نیست که هر کی خواست فقط یک بوقی بزنه و بعدش بیاد بگه من مجوز میخوام و ما هم بهش مجوز بدیم! طویله که نیست! قانون داره... ر مورد حرفتون باید بگم به نظر شما فقط یک طلسم برای مرگ وجود داره که این حرف رو می زنید؟
در ضمن باید بگم که حتماً کشتن کسی نباید قدرت سیاهی بخواد... دامبلدور واقعاً قدرت هر کاری داره...
در ضمن دیگه این بحث رو ادامه بدی بدون معطلی پیش مدیرانم!

در مورد بوق زدن که اختیار دارید بوق زدن از خودتونه!در مورد طویله هم قیاس به مثل فرمودید!در مورد مدیرانم همین الانم میتونی بگی!آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟!در مورد مجوز هم همون اولش گفتم اصلا مهم نیست!؟خیلی راحت میتونستی بگی مجوز نمیدم منم مطمئن باش چیزی نمیگفتم!ولی اومدی گفتی نمیدونم چرا گفتی نود و پنج درصد مطمئنی و قصد حاشیه سازی داشتی منم جوابتو دادم!بازم میگم مجوز اصلا مهم نیست!

ویرایش شده توسط بورگین در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۳۱ ۱۳:۵۹:۱۵
ویرایش شده توسط بورگین در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۳۱ ۱۴:۰۲:۱۱
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۳۱ ۱۵:۰۴:۵۶
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۳۱ ۱۵:۰۹:۲۲

Re: دفتر ناظران محترم تالار اصلی
پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
با سلام خدمت ناظرین محترم تالار همسایه!

خوب ببخشید که مزاحم شدم ولی یک درخواستی دارم و اونم اینه که اگه لطف کنید تاپیک "چرا دامبلدور اسنیپ رو معلم دفاع در برابر جادوی سیاه کرد؟منظورخاصی داشت؟؟؟؟" رو به انجمن " تالار اسرار" انتقال دهید!

خوب به دو دلیل :
1. اینکه در مورد اسنیپ هست و اسنیپ هم مرموز ترین شخصیت کتاب!خوب ملت هم تو تالار اسرار در مورد اشخاص و نکات مرموز و مبهم صحبت می کنن!

2.تاپیک در مورد چیزی بحث می کند که نتیجه اش معلوم نیست در صورتی که تاپیک هایی که در تالار اصلی زده میشن بیشترون نتیجه اش معلومه و در مورد چگونگی به انجام رسیدن کار و نتیجه بحث میکنند...

خوب امیدوارم که قبول کنید!

یک خواهش دیگه هم داشتم که این یکی مهمتره!
اونم اینه که بهترین های تالار اصلی و اسرار رو جدا کنیم!
خوب میدونید اینجوری اعضا بیشتر ترغیب میشن که پس بزنن و فعالی بیشتر میشه...
بهترین های تالار اسرار در انجمن خودش و بهترین های تالار اصلی در انجمن خودش مجزا!
خوب این نظر من بود... نتیجه گیری رو می سپارم به ناظران عزیز!

با احترام!

پیام زده شده در: ۸:۱۹ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
دالاهوف عزیز میخواستم نظرم رو در زیر پستتون بدم ولی دیدم جوابم طولانیه و نکاتی از صحبتتون رو نقل قول میکنه این پست رو میزنم!

خوب نکته ی اول که شما گفتید :
نقل قول:
دامبلدور طلسمی به سوی ولدمورت شلیک میکنه که ولدمورت با درست کردن سپر مخصوصی مانع اصابت اون طلسم به خودش میشه و البته پس از برخورد طلسم به سپر صدای مهیبی شنیده میشه!/بعد از این قضیه ولدمورت سخنی خطاب به دامبلدور میگه که مضمونش اینه:تو اونقدر بد نیستی که بتونی منو بکشی!!!

هیچ جا چه در کل این پاراگراف و چه در پاراگراف های دیگر داستان از طلسم آوداکداوارا یاد نشده است... طلسم های مرگ بار دیگری است... باید این رو پذری که در اون جنگ قویترین جادوگران قرن اخیر در حال مبارزه بودند و دنیای طلسمات نیز بی نهایت است( خودش در کتاب نوشته!)

نقل قول:
این صحبت لرد نشون میده که به احتمال 95% به بالا دامبلدور از آواکداورا استفاده کرده

خوب خودت در ادامه صحبت هات اصلاً به این 5 درصد باقیمانده توجهی نکرده بودی و آنچنان با قاطعیت از تلفظ طلسم نابخشودنی از طرف دامبلدور حرف میزدی که گویا قضیه رو صد در صد دیده باشی!

نقل قول:
یک نکته خیلی تعیین کننده در کتاب پیش میاد اونم اینکه:در کل تاریخ جادوگری برای بار دوم و بعد از هری کسی یعنی ولدمورت موفق شده است که جلوی این طلسم را که میگویند هیچ ضد طلسمی ندارد بگیرد!(دفعه اولو که یادتون میاد:رفتن ولدمورت به خانه پاترها و کشتن پدر و مادر هری و البته زدن آوداکداورا به هری که منجر به نابودی مقطعی خود ولدمورت تا یه مدت شد!)

خوب گویا باید دوباره این نکته رو متذکر بشم که ولدمورت قویترین جادوگر سیاه قرن اخیر بوده... کسی که بر نام هر آدمی لرزه می افکنده ...
کسی که با گرفتن جان مردم هورکراکس هایی را با هزار زحمت و سخیدرست کرد، آیا به نظرت اگر همچین طلسم مدافعی وجود نداشته باشد ولدمورت طلسمی اختراع میکرد تا به این سادگی ها یکی از جان هایش از بین نرود؟
من که فکر نمی کنم...!

خوب در مورد حرف دیگه ای که زدی دفعه اول که ولدمورت میخاست هری رو بکشه باید بگم که عشق مادر هری باعث شد طلسم نابخشودنی ای که از طرف ولدمورت به طرف هری فرستاده شده به وی برخورد کند ولی هیچ آسیبی به آن نرسد و تنها زخم در پیشانی به جای بگذارد...

خوب بلافاصله طلسم برگشت و ولدمورت هم بی خبر از همه جا ناگهان خودش را روحی فاقد جسم گریزان در جنگل های ممنوعه دید...

خوب فکر کنم دلیل های قاطع کننده ای دادم تا باز بعضی ها نگن بدون دلیل مجوز میدی یا نمیدی...
ولی این بار مجوز داده نمی شود...
معذرت ولی این سوژه جای بحث طولانی ای ندارد و با توجه به نزدیک شدن امتحانات و بعد از آن آمدن کتاب هفت هری پاتر و فیلم پنج آن دیگر اینگونه بحث ها رونق به خصوصی نخواهد داشت!

موفق باشی...

پیام زده شده در: ۸:۰۸ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
آنتونین جان.اتفاقا نیاز به چنین تاپیکی داشتیم...تاپیک رو بزن ولی اواخر تیر تاپیک رو میبندم و جمع بندی میکنمش!

پس بزن تاپیک رو!

ممنون ایگور کارکاروف

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱:۳۳ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
سلام.
مجوز میخواستم برای یه تاپیک با این مضمون:
اگه یادتون باشه تو کتاب پنج قسمت جنگ ولدمورت و دامبلدور داخل وزارتخونه دامبلدور طلسمی به سوی ولدمورت شلیک میکنه که ولدمورت با درست کردن سپر مخصوصی مانع اصابت اون طلسم به خودش میشه و البته پس از برخورد طلسم به سپر صدای مهیبی شنیده میشه!/بعد از این قضیه ولدمورت سخنی خطاب به دامبلدور میگه که مضمونش اینه:تو اونقدر بد نیستی که بتونی منو بکشی!!!یعنی این صحبت لرد نشون میده که به احتمال 95% به بالا دامبلدور از آواکداورا استفاده کرده و البته سخن خود دامبلدور که در ادامه به کنایه میگه مهری تائیدی بر این قضیست:نه تام!اعتراف میکنم که کشتن تو منو راضی نمیکنه!
حالا با توجه به سخنان بالا سوال این است اولا بنظر شما اون طلسم آواکداورا بوده است؟و اگر جواب مثبت است یک نکته خیلی تعیین کننده در کتاب پیش میاد اونم اینکه:در کل تاریخ جادوگری برای بار دوم و بعد از هری کسی یعنی ولدمورت موفق شده است که جلوی این طلسم را که میگویند هیچ ضد طلسمی ندارد بگیرد!(دفعه اولو که یادتون میاد:رفتن ولدمورت به خانه پاترها و کشتن پدر و مادر هری و البته زدن آوداکداورا به هری که منجر به نابودی مقطعی خود ولدمورت تا یه مدت شد!)آیا بنظر شما ممکن است این اتفاق یعنی دفاع کردن آواکداورا در کتاب هفت هم بوجود بیاید؟
پ.ن:توجه کنید که برای زدن طلسمهای نابخشودنی مانند آوداکداورا باید از صمیم قلب خواهان کشتن طرف مقابل باشی و در واقع شاید بشه اینطور تعبیر کرد که باید یک رگه هائی از سیاهی و خشونت در وجودت باشد که چون دامبلدور کاملا روح پاکی داشت و اصطلاحا:پاستوریزه! بود نتونست با آوداکداورا ولدمورت را بکشد!

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۳۱ ۴:۳۷:۰۰

پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

دوست عزیز ، فعلا این تاپیک قفل هست ، شما بازش کنید ، تا ببینیم چطور میشه ، فکر نمیکنم انقدر ارزشش کم باشه که قفل بشه !

( پست بعد از مطالعه حذف بشه )

ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۷:۵۰ شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
من تاپیکی دیدم با عنوان : زخم ، پایانی برای قدیس های مرده وار !
مدتی بود که در نظر داشتم که این تاپیک رو بزنم ، ولی خوب کاترین بل عزیز درخواستش رو داد ، از اونجا که این تاپیک مجوز نداره ، درخواست میکنم که به این موضوع مجوز بدید و تاپیک مورد نظر رو باز کنید .

موضوع اصلی این موضوع اینه که آخرین کلمه کتاب هفت زخم است ، نظر شما در این مورد چیه ، یعنی چطور کلمه زخم در آخر کتاب به کار میره و چه نقشی رو ایفا میکنه .

هووووووومک!
چون مجوز نداره کارش سخت تر میشه ولی خوب ، چون تاپیک خوبی هست فعلاً می مونه...
ولی اگر خوابید توش پستی نخورد بی درغ قفل میشه.
بورگین

پیام زده شده در: ۱۳:۵۴ جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

من تاپیکی دیدم با عنوان : زخم ، پایانی برای قدیس های مرده وار !
مدتی بود که در نظر داشتم که این تاپیک رو بزنم ، ولی خوب کاترین بل عزیز درخواستش رو داد ، از اونجا که این تاپیک مجوز نداره ، درخواست میکنم که به این موضوع مجوز بدید و تاپیک مورد نظر رو باز کنید .

موضوع اصلی این موضوع اینه که آخرین کلمه کتاب هفت زخم است ، نظر شما در این مورد چیه ، یعنی چطور کلمه زخم در آخر کتاب به کار میره و چه نقشی رو ایفا میکنه .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

Re: دفتر ناظران محترم تالار اصلی
پیام زده شده در: ۱۸:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
با سلام به ناظر محترم تالار.
ببخشید این تاپیک اسم گزاری برای کتابهای ...
دیگه مثل قبل نیست؟(که بهترین اسم انتخواب بشه؟)

من کاملا متوجه منظورت نشدم.بهترین اسم که انتخاب نمیشود فقط اعضا اسم مورد علاقه خود را در مورد هر کتاب مینویسند و بعد از چندین روز آلبوس عزیز که افتخار دادن این مسولیت را قبول کردند 3 یا 2 نفر رو به عنوان نامزد بهترین اسم گذار رو معرفی میکنند تا به رای گیری گذاشته شود و در آخر کسی که بیشترین امتیاز را آورده بهترین اسم گذار نمونه نامیده میشود.

اگر باز نفهمیدی سوالت را شفاف تر بپرس تا بهت جواب بدم.

ممنون،ایگور کارکاروف

ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۰ ۱۸:۴۰:۴۶
ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۰ ۲۳:۱۲:۱۳
ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۰ ۲۳:۱۵:۰۶

پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
در جهت کامل کردن صحبت های بورگین:

جای چنین تاپیکی اینجا نیست.میتونی تو انجمن سینمای جادویی موضوعت را مطرح کنی و ناظرش حتما رسیدگی میکند.

ممنون،ایگور کارکاروف

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.