هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   6 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۲۲ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
سیموس عزیز
عکسا رو خود اعضا میفرستن و ما فقط تایید میکنیم. اگه دوست دارید میتونید خودتون عکس ارسال کنید در مورد هر موضوعی که دوست دارید. در مورد پیشنهادتونم متوجه نشدم. عنوان برای کجا؟ گالری؟

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۸

سیموس فینیگانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰
از خونمون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 269
آفلاین
من چند تا پيشنهاد يا در واقع در خواست داشتم:
1-اگه ميشه از بازيگراي معمولي مثل من هم عكس هايي تو گالري بزارين
2-خيلي دلم ميخواد از كوييديچ عكس هاي بيشتري ببينم

ویرایش شده توسط سیموس فینیگان در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۲ ۱۷:۵۷:۳۹

[color=CC0000][b]قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!!!!!
ميجنگيم تا آخرين نفس !!!!
ميجنگي

پیام زده شده در: ۱۱:۳۱ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۸

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
این مشکلو خیلی وقته داریم و هنوز برطرف نشده.
اینکه نام دیگه ای برای ورود یا خروج شما نوشته میشه به این معنی نیست که وارد شناسه دیگه ای میشید.

پیام زده شده در: ۱۱:۰۶ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۸

پروفسور پومانا اسپراوت old56

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۷ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۵:۴۳ جمعه ۲۳ دی ۱۳۹۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 103
آفلاین
سيلام

من تو خونه داشتم وارد سايت مي شدم كه ييهو نوشت خوش آمديد بادراد ريشو!!! بعدش قطع كردم مي خواستم دوباره برم نوشت خوش آمديد پروفسور كوييرل!!!من چي كار كنم؟

دیدگاه هر کس نشان

بدون نام
من حرف‌هامو زدم، و بچه‌ها جواب شما رو دیدند!
به نظر من این بحث تمومه، و همین که برای بچه‌ها قضایا مشخص شد و فهمیدند کی به کیه برای من کافیه!
هر چند جواب‌های خوبی برای شما داشتم ولی برای اینکه الکی بحث کش پیدا نکنه و از موضوع اصلی توسط دوستان منحرف بشه، بحث رو ادامه نمی‌دم...

همین که چه خواسته چه ناخواسته اومدید گفتید اشتباه کردید کافیه!

موفق و خسته نباشید!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۲ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
حرفاتون خیلی جالب بود واقعاً ، خیلی می بخشید اما من یه جاهاییش نتونستم خودم کنترل کنم .

از استر به خاطر اینکه اشتباهش ر قبول کرد و خیلی صریح عنوان کرد من همین جا تشکر میکنم .

لطف کن سریعتر شروع کن استر ، چون من که خیلی دوست دارم توی ثبت نام وزارت برنامه بدم و ... توی ماه دیگه یه مدتی نیستم و ممکنه این رقابت رو از دست بدم

از آنیت هم میخوام که جای این همه پست های الکی زدن و حرفایی مانند این :

نقل قول:
من، تنها به سابقه ی ذهنی خودم اتکا کردم و برنامه های هیچ یک از افراد رو مشاهده نکردم

خودتون توی پستتون بارها اینطوری جواب خودتون رو دادین ، وقتی پستی رو با دقت نمیخونین انتظاری هم از دلایلتون نیست

برای بهتر شدن ثبت نامهای این دور عمل کنند .

ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۱۵:۵۰:۰۳

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۶ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
در مورد تایید ایگور و عمه مارج هم نظرات خودم و اشتباهات خودم رو بگم :

انقدر زمان دیر شده بود که فقط یک نصفه روز فرصت داشتیم اعضا رو تایید و رد کنیم ! من فقط نام اعضایی که پست زده بودن در تاپیک رو مطالعه کردم و سریع یادداشت کردم و اعلام کردم ... نگاه نکردم ببینم ایگور پست راهنمایی زده یا عمه مارج اصلا برنامه ای ارائه نکرده ! پس بنابراین وارد شدن اسم این دو عزیز اشتباه من بوده !

دور جدید انتخابات هم اطلاعیه هاش به زودی زده میشه !

موفق باشید

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۸ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
به کاساندرا:
صفحه هات رو رفرش نکن چون همه عکسها دوباره باید لود بشه و سرعتت میاد پایین
من تا بحال از مروگر اوپرا استفاده نکردم ولی بهترین مرورگر برای این سایت به دلیل سرعت بالا فایرفاکسه

پیام زده شده در: ۱۱:۲۸ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
اول از همه ممنونم از مرلین عزیز که با ارامش و منطق جواب دادن.

در مورد تایید صلاحیت ایگور، در اینجا:

2 اشکال عمده در این تایید ها بود که به اونها معترف هستم:

اول: اینکه حداقل من، تنها به سابقه ی ذهنی خودم اتکا کردم و برنامه های هیچ یک از افراد رو مشاهده نکردم.

دوم: اینکه مسئول برگذاری انتخابات، سریعا با نظرات ما موافقت کرد و به ما یادآور نشد که مثلا برنامه ی فلانی خوبه، چرا اونو تایید نکردین؟ چون در هر صورت، نظر قطعی با ایشون بوده. و اگر میگن که من در تاییدها نظری ندادم، اشکال کار از ایشون بوده، گو اینکه با تایید نظرات ما، یعنی نظرات خودشون رو هم در اونها دیدن.

پاسخ دادم. یعنی اینکه اگر تنها به لیست استرجس اکتفا نمیکردیم و قشنگ می رفتیم میخوندیم، چنین تناقض آشکاری پیش نمی یومد. بنده قبول دارم در این مورد قطعا سهل انگاری شده.

در مورد عمه مارج:
نکته اولیه: جائی از پست ایشون که اسم کوچیک مدیران آورده نشده. و اگرم منظورتون اینه که میدونسته کیا مدیرن، که خب دامبلدور رو شکر، توی درباره ی ما که نوشته شده.

من وقت تایید صلاحیت ایشون دو ایده در ذهنم بود:
1- یا ایشون واقعا تازه وارد هستن. و با اینکه تازه واردن، پستشون توی خوابگاه مدیریت در حد پستهای خوبه. پس نتیجتا با دیدن جرات و جسارتشون به نسبت تازه وارد بودن و سبک نگارششون، صلاحیت تایید شدن داشتن. چه اشکال داره که یک تازه وارد با پتانسیل بالا و سوژه های نو، شانس وزیر شدن داشته باشه؟
2- یا ایشون یکی از قدیمی تر ها هستند که اومدن دوباره فعالیت کنن و پست زدنشون نشون میده از قدیمی هایی خوب اون دوران بودن. پس چه اشکال داره شانس وزیر شدن رو به یکی که دوباره دلش هوای جادوگران کرده، بدیم؟! یا رای می یاره که پس سعی میکنه مطابق شیوه های اون دوران، با پست زدن وزیر باشه، یا هم رای نمی یاره!

و اما ایده ی شما:
در رابطه با شماره 1: اگر شما اینطور تصور میکنید که یک تازه وارد خوب، حق نداره توی این سایت منسب یک سوژه رو داشته باشه، صرف اینکه تازه وارده؛ برای شما متاسفم! در این مورد اصلا حرفتون رو قبول ندارم.
در رابطه با ایده ی شماره 2: دفعه ی پیش راجر به ققی گفته بود بیاد کاندید وزارت بشه. باید بدونید که این من بودم که مخالف این کار بودم. از قدیمی ها اگر فقط " برودریک بود( برادر حمید)" درخواست کاندید شدن بدن؛ احتمال پارتی بازی من میره بالا. چراکه ایشون یکی از کسائی هستن که پستهای بی نهایت بامزه ای میزنن، و آدمی هستن که اگر بنابراین باشه که فعالیت کنن، واقعا فعالیت میکنن. نتیجتا ایشونو تایید میکنم تا ایفای نقش دچار یه تحول بشه. هر وقت ایشون درخواست دادن، اون وقت میتونید تهمت بزنید که پارتی بازی شده.
نکته: ممکنه بگین خب، شاید فکر میکردین این همونه. در پاسخ باید بگم که هر کی چنین فکری بکنه، مطمئنا حتی یک پست هم از برودریک نخونده! پس ظنّش از ریشه اشتباهه.

در مورد فعالیت شما:

اول: بنده شاگرد بودن، استاد بودن، بازرس بودن و در کل؛ هاگوارتز رو جزو فعالیت ایفای نقشی كه زياد بخوايم روش تكيه كنيم، نميدونم.! چراکه ممکنه شعار بدیم که " ای بابا هاگوارتزهم که یه انجمنه!" اما هممون خوب میدونیم که هاگوارتز جدال بین گروه ها و اتحادشونه و هیچ ربطی به ایفای نقش نداره.
دوم: قسمتی از فعالیت شما به زمانی بر میگرده که من سایت نبودم. همونطور که خیلی ها بعد از برگشتن من و مدیر شدنم( مثل پیوز عزیز در چند پست بالاتر) میگفتن" این یهو از کجا سبز شد!" در صورتیکه من قبل از رفتن اجباریم از سایت، به قدر کافی خودمو نشون داده بودم. و همچنین بعد از اومدن دوباره ام، سریعا مطالب و دروازه ی ایفای نقش به من واگذار شد؛ که تا وقتی سرم با مدیریت ایفای نقش شلوغ نشده بود، خیلی خوب عمل میشد در رابطه باهاشون.
اگر شما در یک برهه ی زمانی اینطور بودید، در بعد از اون شاید کمتر بودید.
سوم: فعالیت درون گروهی زياد به فعالیت ایفای نقش اصلی و سو‍ه هايي كه در اون هستند ارتباط نداره. مثال میزنم: الکسا بردلی، یکی از افرادی بود که دائما توی ریون پست میزد و بینهایت هم سوژه ساز بود. اما در ایفای نقش اصلی پستی نمیزد، ناظر هم شد، اما فقط ناظر ریون! فعالیت در گروه خصوصی دلیل موجهی نیست که بگیم پس من خیلی فعال بودم! و یا بذاریمش ناظر محفل!
چهارم: عضویتتون از محفل ققنوس هم بواسطه ی عدم فعالیتتون ازتون گرفته شد، تا جائیکه یادم هست. اگر اشتباه میکنم، تذکر بدید.
پنجم: تیم پالمری دراگونز هم در زمانی نایب قهرمان شدن که من نبودم احتمالا. و حق بدید که فعالیتی در یک سال پیش، نمیتونه پوشاننده ی کمبود فعالیت در زمان فعلی باشه.
در کل فعالیت هایی که گفتید کاملا مشهود بودن، زیاد موارد محکم و قابل اتکایی نبودن.

اما نکته ای هست که اینجا باید بهش اذعان بکنم: من جواب دلایلتون رو گفتم. و این جواب ها هیچ از این کم نمیکنه که در رابطه با بررسی برنامه های شما کوتاهی شده. چه اینکه اگر برنامه هاتون به درستی مطالعه میشدن، در اون ها نکات خوبی میدیم و شما رو با پتانسیل بالا و فعالیت مفید میدیدم و تایید می شدید. در این مورد هیچ شک و شبهه ای نیست.

در مورد اینکه گفتید: خوشحالم به یه چیزی معترف هستید...
باید بدونید که من کسی هستم که اشتباهتم رو قبول میکنم. و این در طول مدتی که مدیر بودم تقریبا مشهود بود؛ چون عقیده دارم اگر هر دو طرف اشتباهتشون رو بپذیرن، هم جای دلگیری باقی نمی مونه، هم باعث میشه آدم بدون جبهه گیری، در موارد مشابه، خوب عمل کنه.

در مورد اینکه گفتید در ذهن مدیران چه می گذرد! واقعا مایه ی تعجبه که چنین افکاری در اذهان وجود داره. اولا اگر شما شخص بنده رو نمی شناسید، میتونید از اشخاصی که بنده رو می شناسن، بپرسید که چطور انسانی هستم. من کسی هستم که به خاطر سایت و ایفای نقش، به خاطر اآروم موندن جو اون، به خاطر نرفتن بچه ها از سایت، خودم رو به هر آب و آتشی میزدم و میزنم. بارها با مدیریت به خاطر برخوردهای عجولانه در رابطه با " ایفای نقش" و تصمیم درباره ی اون، بحث و جدل داشتم. بارها سر دعواهای کودکانه ، و یا جر و بحث های بزرگ، خودم رو وسط قرار دادم و سعی کردم یه تعادل نسبی برقرار کنم. به خاطر ایافای نقش و کمک به اون، با افرادی که خیلی بد با من صحبت میکردند، خوب تا میکردم و جوابشونو نمیدادم، تا ایفای نقش اسیب نبینه.
من اینطور آدمی هستم، و تا وقتی من مدیر هستم، ذره ای اجازه نمیدم چنین چیزی در ذهن مدیری بوجود بیاد، و اجازه هم نمیدم چنین تفکری در مورد مدیریت بشه.
شما تصور کردید مابقی مدیران چطور افرادی هستند؟ فکر کردید وزیر میتونه کارهای مارو انجام بده؟ خیر! وزیر فقط یک ناظره برای سوژه ی بیشتر. این عقیده ی ما هست، و مسلما طبق اون عمل میکنیم. اما شما حق ندارید این عقیده رو حمل بر چنین تفکراتی کنید.
تفکر شما در زمینه مدیریت بر چه پایه ای استواره؟ تصور کردید دور هم نشستیم و تخمه می شکنیم؟! به نظر شما من علاقه ای دارم که اینقدر مسائل سایت ذهنمو درگیر میکنه، نمراتم افتضاح بشن؟ یا به نظرتون من خیلی کشته ی مدیریتم که چله ی تابستونم برم دانشگاه برای استفاده از نت و رسیدن به وظایفم؟! شما فکر میکنید کسی که این شرایط رو قبول کرده، همچین تفکری در ذهنشه؟ به نظرتون مدیری که به خاطر بد صحبت کردن یک کاربر، یک ساعت تمام بلرزه، یا اون یکی یک هفته قرص معده بخوره، اما دم برنیاره و به خاطر ایفای نقش سکوت کنه؛ همچین ذهنیتی داره؟ واقعا بی انصافی تا چه حد؟!

واقعا از این تفکرات عجیب متحریم.

در ادامه ی پستتون اشاره کردید که چرا مدیر گالری و مدیر اخبار نظر میده. بگذارید یک نکته رو برای شما و افرادی که مثل شما فکر میکنن روشن کنم.
در زمان شروع انتخابات، ما 5 مدیر انجمن داشتیم که هر کودوم کار دیگه ای هم داشتن:
1- هری پاتر: مسئول فنی سایت.
2- کوئیریل: مسئول تایید ها، گرافیک سایت، هماهنگ کننده و برنامه ریز.
3- استرجس پادمور: مسئول گالری
4- آنتونین دالاهوف: مسئول اخبار + مسئول ایفای نقش
5- بنده.
و در حالی که هر کودوم از این مدیران، بخش خاص خودشون رو اداره میکنن، به انجمن ها هم میرسن. شاید تصور شما اینه که یه مدیر ایفای نقش، فقط پستها رو میخونه و اعمال نظر میکنه؟! خیر! همه به صورت رندوم پستها رو میخونن، در برخی موارد چند بار یک پست توسط چند نفر بررسی میشه.
اظهار نظر در مورد صلاحیت کاندیدها هم همینه. مسئول برگزاری انتخابات، از مدیران انجمن نظر خواست، ما نظر دادیم. در این امر، بارون خون آلود و مونالیزا، حق نظر دادن نداشتن. چه اینکه اگر من عضو مدیران انجمن نبودم، حق نظر دادن نداشتم.

مرلین جان، شما میتونید یک سری به درباره ی ما بزنید، و ببینید هرکودوممون در چه گروه هائی هستیم.

در مورد مدیر ایفای نقش شدن ایشون در یک برهه ی زمانی هم برای اینکه شما رو روشن کرده باشم، باید بگم که:
بنده وقت کافی نداشته و ندارم که به کارهای ایفای نقش رسیدگی کنم. به چند نفر که صلاحیت داشتند، پیشنهاد مدیریت شد، اما قبول نکردند. نتیجتا مسئولیت به انتونین داده شد تا با همکاری استرجس و گاه وقتی من، تا وقتی یک مدیر مناسب پیدا بشه، به ایفای نقش رسیدگی کنند. که در همین بین من ایوان رو پیشنهاد دادم، و بعد از مدتی هم مجمع ایوان رو پیشنهاد داد و بلاخره مسئولیت ایفای نقش به یک فرد مناسب محول شد.

پس در اون برهه ی زمانی ما مدیران انجمن بودیم، از ما نظر خواسته شد، نظر دادیم. این خیلی واضحه.

در این مورد شما گفتید" پس مدیریت نقش ح.ک.م.و.ت رو بازی میکنه." در این باره باید بگم شما در حال حاضردر حال اجرای نقشی هستید که پیروان فرد فعلی، در صورتی که رای نمی آوردند، بازی میکردند، و سعی میکردند ازشون شهید حلقه ی قدرت بسازن.

می رسیم به قسمت دیگر پستتون که اشاره کردید به بلاک شدنتون و جوابیه بنده رو که نقل قول کردید:

باید بگم تمامی پست ها رو در گفتگو با مدیران مطالعه کردم.
پست اولتون توهینی نداره، اما با لحن خوبی نوشته نشده. نیازمند اخطار بلاک نبود.
در مورد قسمت های بلد شده:
1- همخوانی نداشتن: وقتی کسی نظری نمیده، یعنی نظر کسی رو نقض نکرده و از طرفی نظری هم نداده، پس یعنی ممتنعه و شاید نتونسته شناخت کافی از بچه های کاندید شده داشته باشه و ترجیح داده نظری نده. در مورد مابقی سخنانتون هم در بالاتر جوابتون رو دادم.
2- منظور ایشون از این برخوردهات، این بوده که خیلی سریع عصبانی شدید و از کوره در رفتید. کسی که میخواد با تمام اعضای سایت کار داشته باشه، باید یه کم تحمل داشته باشه. نه حالا اینکه یکی جوابشو نداده، بیاد داد و قال راه بندازه. اعتراضتون به جا بود. حق هم با شماست و باید جوابگو میبودیم. ولی همین حرفا رو با منطق و آرامش هم میشه زد. مثل همین پستتون که خیلی هم به جاست.
3- بازهم میگم توهین توش نداشت در پست اول.
4- شاید بهتر بود میگفتم، " به مسئولیت مدیریت توهین کردید." شما میگید تو صلاحیت پاسخ دادن به پست من در گفتگو با مدیرانو نداری، چون دالاهوفی! این یعنی توهین به مسئولیت ایشون که وظیفش پاسخگویی هست؛ این یعنی توهین به مسئولیت ما برای تعیین کردن مدیر؛ این یعنی توهین به مسئولیت ما در قبال تعیین ناظر. یک وقت یکی پیشنهاد یا انتقادی داری، می یاد سازنده میگی با دلیل و مدرک؛ یک وقت هم حالا از ریخت یکی از همون اول خوشش نمی یومده، شروع میکنه به حرف درآوردن و به هر دری چنگ انداختن.
ما برای کاربران سایت ارزش قائلیم، بهشون میگیم اگه شکایتی دارین، اگه از کسی تخلفی دیدین: اگه ناظری بیا توی انجمن ناظرین بگو، اگه کاربر ساده ای توی بلیت بگو.
وقتی ما میخوایم حرمت بچه ها حفظ بشه، اونوقت اجازه بدیم کسی که به این مسئولیت توهین کنه، مسئولیتی که خودش حافظ حریم بچه هاست؟ حرمت شخصیت مدیرها رو که حفظ نمکنین، به عنوان یک انسان. انتظار دارید اجازه بدیم به خود مسئولیت هم توهین کنید؟ خیر! شما خودتون ناظرید، میبینید که قوانین جدیدی که در تاپیک مخصوص ناظرین زده شده، برای حفظ شخصیت و نماد نظارته. اونوقت انتظار دارید اجازه بدیم به نماد مدیریت توهین کنید؟! بازهم خیر! شماها که علاقه دارید به اینکه بگید این فلان مدیر چقدر فلانه و این طور حرفها، ما چیزی نمگیم؛ اما اگر به نفس این مسئولیت توهین بشه، نمیشه راحت ازش گذشت.

و اگر شما اعتراضی دارید، میتونید بلیت بزنید! نه اینکه هر جا هرچی دلتون خواست بگید. به هرحال ما در قوانینمون " توهین کردن" رو امری ناپسند تلقی کردیم.

مسئله ی شما و افرادی که در این زمینه به این مسئولیت توهین کردند، هم همینه. اما بازهم نه به شدت بلاک. بلکه با شدتی کمتر، یعنی عدم دسترسی نظارتی تا آخر تابستان.

منم اینو جواب بدم که دیگه واقعا خسته شدم! فک کنم 2 و نیم ساعته پای کامپیوترم.
شما جمله ی من رو بد برداشت کردی عزیز من؛ من گفتم:
اما چیزی که هست اینه که عقیده داریم حالا دور همیم دیگه، دو ساعت توی دنیای مجازی هستیم، خرابش نکنیم، ما هم اشتباه میکنم، حالا عیبی نداره.

عقیده ی ما اینه، هممون اشتباه میکنیم. هیچ کودممون که مستثنی نیستیم. حالا اگه یکی دو سه بار کار اشتباهی کرد، خب ما هم اشتباه میکنیم، با اشتباهای ما سر به سر. آخه اینجا پادگان که نیست، از طرفی شهر هرت هم نیست. نمیخوایم 2 ساعت خوش بودن رو به خاطر تعابیر پادگانی از قوانین خراب کنیم.

مثال شما هم بهتر بود اینطور می بود:
دوتا تیم فوتبال بازی میکنن. یهو داور یه کارت قرمزی میده. هرچی بازیکنا میگن قرمز نبوده، قبول نمیکنه. کمک هاشم هر کودوم یه حرفی میزنن و بلاخره بازیکن اخراج میشه. اما بعدا همه کارشناسا میگن کارت قرمز نداشته؛ اما نه کمیته داوران و نه داور اشتباهشو قبول نمیکنه. طرف هم 2 جلسه محرومیتش رو میگذرونه و همه چیز تمام!
اما اینجا یه فرقی داره: اینکه هم کمیته داوران قبول کردن اشتباهشونو و گفتن در حد یه ضربه ایستگاهی بوده، نه زرد و قرمز پس محرومیت دوجلسه ای بازیکن لغو میشه. قرار هم شده کلا بازی دوباره انجام بشه تا حق کسی ضایع نشه.

در آخر....

بازهم میگم مرلین عزیز، اینها جواب پست شما بود؛ و به هیچ وجه قصد نداریم بگیم که کوتاهی ای نشده. در بالاتر هم این نکته رو متذکر شدم.

دیگه واقعا خسته شدم! امیدوارم موفق باشی.

ویرایش شده توسط آنیتا دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۷ ۱۲:۰۰:۲۵

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۷:۳۲ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
انجمن قلعه ی هاگوارتز فقط برای اعضایی قابل نمایش هستش که عضو چهار گروه هاگوارتز باشن نه عضو ایفای نقش ! در توضیح انجمن هم ذکر شده !

موفق باشی.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.