هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   6 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۰:۲۳ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ببینید دو تا مطلب عمده از نظر اینجانب هست ...

مطلب اول در مورد عمه مارج میباشد که لازم میبینم دو نکته رو بگم.

اول اینکه یا مدیران ایشون رو عضو جدید با سه پست زده شده حساب کردن که در این صورت ناخداگاه اگر کسی ایشون رو با این طرز فکر تایید کنه اما اعضای با سابقه تر و شناخته شده تر رو تایید نکنه به خودی خود مشخصه که اینکار با هیچ اصولی توجیه پذیر نیست و خنده داره. حالا نمیدونم اگر دلایلی دارید که اینکار خنده دار نیست خوشحال میشم بشنوم؟

دوم اینکه این عضو یک آدم قدیمی و با سابقه فعالیت درخشان میباشد صرف نظر قانونی که در دوره پیش بود که حتی چنین فردی هم نمیتواند در ایفای نقش کاندید بشود ما فرض میکنیم این قانون برداشته شده و حالا چنین افرادی میتونند، در این صورت فکر میکنم مدیران عزیز فراموش کردن که شرط اول رای دادن شناخت از ایشونه. اگر ایشون هویتشو برای شما فاش کرده که خیلی هم خوبه اما فکر نمیکنید من به عنوان یک کاربر اگر بخوام به عمه مارج رای بدم باید مثل شمایی که تاییدش کردید سوابقشو بدونم؟ توی کدوم انتخاباتی میان یک آدم ماسک دار رو کاندید کنن؟ اینم دومین نکته خنده داریه که خوشحال میشم به اینم جواب بدید.

اما مطلب دوم در مورد همون پست ایگوره. اینم واقعا عجیبه که ما میگیم آقا، ایگور درخواست کاندید شدن نداده بوده بعد شما میگید کاندید ها با نظر همه انتخاب شدن. وقتی ایشون کاندید نشدن شما روی چی نظر دادید پس؟ بدیهیه که اینم از دیگر نکات خنده داره.

اما آنتونیون عزیز اگر میخواید از مدیریت جانب داری کنید حداقل نگید اینها نظر همه مدیران بوده چرا که شما اگر بگید همه این کاندید ها رو یک مدیر انتخاب کرده خب کسانی که نوشته شما رو میخونند میگن خب همون مدیر خاص حواسش پرت بوده مرتکب چنین اشتباهاتی شده و چنین مدیری رو بهتره پرتش کنن بیرون، اما وقتی با این آب و تاب میگید همه مدیرا نشستنو فکر کردن و با این وجود چنین عکس العمل عجیبی ازشون سر زده، از نظر من در صورت صحت این موضوع، یعنی ما واقعا با یک بحران جدی روبه رو هستیم که در اولین اقدام باید کادر مدیریت رو به کلی عوض کنیم.

از همه اینا گذشته سفسطه کردن در جایی که بحث مشخصه و همه دارن میخوننش اصلا کار درستی نیست، من میخوام بفهمم برفرض چرا ایگوری که در خواستی برای کاندید شدنش نداده رو کاندیدش کردید؟ به من خواننده چه ارتباطی داره که شما چه نظری در مورد مرلین دارید یا لحن پست مرلین رو چند درصد توهین آمیز ارزیابی میکنید؟

در حال حاضرم بحث من اصلا این نیست که چرا در کاندید ها اینو اون هستن. نه اتفاقا من با همشونم خیلی حال میکنم و برام واضحه که عمه مارج عضو قدیمی و پرسابقه ای بوده و ایگورم درخواست داده یا درخواست نداده به هر حال صلاحیت وزارت رو داره. اما اینکه ما بیایم انکار کنیم یا بگیم نه هیچ مشکلی نبوده، ما مشورت کردیم و هممون به این نتیجه رسیدیم و از این دست حرفا؛ در اون صورت من جای شما بودم اصلا جواب نمیدادم تا شاید یک عده فکر کنن من هنوز این تاپیکو ندیدم.

در کل ... من فکر میکنم مقداری شفاف سازی لازمه، اگر اشتباهی صورت گرفته اعتراف به این اشتباه صحیح تره. اگر شما عمه مارج رو میشناسید ضروریه که برای انتخابات بهتر و درستتر این موضوعات رو مخفی نگه ندارید و اگر دلیلی بر عدم صلاحیت دیگران نسبت به عمه مارج دارید یا عمه مارج نقاط قوتی داره که دیگران نداشتند؛ ضروریه که بگید.

ویرایش: مطابق با هیچ نوع ملاک مدیریتی ای هم بلاک کردن مرلین توجیه پذیر نیست.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۰:۳۳:۰۱
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۲:۵۱:۰۶

پیام زده شده در: ۰:۱۱ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
سلام .

من تا حالا عضو خیلی ساکتی بودم، اما دو تا مسئله هست.

1. اگر دم از این میزنید که تایید صلاحیت ها به درستی انجام شده اند ( که من هم به نوبه ی خودم، فکر میکنم نه!... نه، مطمئنم نه! ) بگید؛ چرا یک عضو که اومده نظرش رو گفته بلاک میکنید؟ چرا می ترسید؟ لحنش بده، خیله خب! آقا پستشو ویرایش کن. تذکر بده! اما بلاک کردن های جادوگران معروفه، تا از یه جایی صدایی بلند میشه با بلاک کردن جلوش گرفته میشه.

این همه شناسه دور و برش ریخته! مگه نمیتونه یکی اشونو برداره و دوباره بیاد ؟ مگه نمیتونه یه دونه دیگه بسازه؟ بلاک کردن راه مناسب برخورد با کاربری نیست که اعتراض داره . من شخصا" درخواست دارم شناسه ی مرلین مک کنین رو باز کنید، برای خودتون هم بهتره. این طوری حداقل میتونید بگید، نظر اعضا براتون مهم هست.

مرلین مک کنین از تاثیر گذاران سایت بوده. رول های قوی زده، نظارت کرده برای سایت! و شما میاید به همین سادگی شناسه اش رو میبندید؟ به خاطر اینکه " با لحن بد" صحبت کرده. لحنش بدش توی پستش چی بود؟ فحشتون داد؟ اممم، نه! نداد. من پست های بدتر از این دیده بودم قبلا" ...! نمیدونم ...

2. در مورد صلاحیت عمه مارج(چ) با مورگانا و ایگور و مرلین، موافق هستم. ( درمورد ایگور نظری ندارم، چون حتی اگه کاندید هم نشده باشه، خوبه که توی وزارت باشه! به نظرم فقط ایگور رو میذاشتید بهتر بود. با اینکه فکر میکنم شما ایگور رو کاندید کرده اید که بگید از اعضای ِ خوب و با سابقه هم دارید استفاده میکنید! و در مورد مری هم نظری ندارم. )

فقط؛ خواهش میکنم اگه جواب کسی رو میدید از اون انتظار داشته باشید به شما جواب بده، و بعد اگه دیدید حق با اونه و چند نفر هم پشتش هستند، بلاک نکنید! احمقانه است..!

امیدوارم تصمیم عاقلانه رو بگیرید و مرلین بیاد از حقش دفاع کنه.

بای.

ویرایش بعد از پست ِ آنتونین

نقل قول:
در مورد تائید کاندیدها من نظرمو گفتم که ممکنه درست باشه یا اشتباه و این جای بحث داره. بقیه هم گفتن و میتونن بگن این بحثش جداست اصلا ولی مرلین مک کنین با وجود اخطار به لحن نادرست صحبتاش ادامه داد و بلاک شد.

اگر جای بحث داره، شناسه ی مرلین رو باز کنید که بیاد بحثش رو ادامه بده. اون شروع کرده، اون باید به نتیجه برسه!

من توی لحن مرلین چیز آن چنانی ندیدم که در حد بلاک باشه، هه! خیلی کاراتووووووووون خنده داره، خیلی توپه! شما زدید رو دست ِ دولت ِ ...!!!

ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۰:۱۵:۵۲
ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۷:۲۵:۴۱

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۰:۰۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
در مورد تائید کاندیدها من نظرمو گفتم که ممکنه درست باشه یا اشتباه و این جای بحث داره. بقیه هم گفتن و میتونن بگن این بحثش جداست اصلا ولی مرلین مک کنین با وجود اخطار به لحن نادرست صحبتاش ادامه داد و بلاک شد.

پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب نمیخواستم وارد این بحث بشم و اعتراض بکنم ولی وقتی مرلین جلو اومد،منم تصمیم گرفتم ساکت نمونم!

در مورد دالاهوف اینکه،اصلن دالاهوف رو من هنوز مدیر حساب نمیکنم و البته هنوز در شک هستم که چجوری مدیر شده و از وقتی که مدیر شده دیگه بقیه مدیران رو هم با ارزش نمیدونم!پس منتظر جواب پرفسور کوییرل هستم که احترام زیادی براش قائلم!

-------------
تایید عمه مارج بسیار کار اشتباهی بود.چون سه احتمال داره تایید ایشون:

1-یا عضو تازه وارد هستن،که آیا تایید یه عضو تازه وارد با 4 پست کار درستی هست؟

2-یا عضو قدیمی هست و فعالیت داره.آیا این درسته که یه فردی با دو شناسه فعال باشه و با شناسه دومش کاندید هم بشه؟

3-یا عضو قدیمی بوده و فعالیت نداره.در این صورت آیا مرلین مک کینن ارجعیت نداشت برای انتخاب شدن؟چون ایشون هنوز ناظر این سایت هستن و فعالیت داشتن،هر چقدر هم کم!

پس در هر سه مورد بالایی تایید شدن عمه مارج کار اشتباهی بود.حالا من دوست دارم بدونم که احتمال چهارمی هم وجود داره که توسط پرفسور کوییرل یا استرجس بیان بشه و روش بحث کرد و اگر نه که باید این اشتباه رو بپذیرید!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۰ ۲۳:۵۳:۳۰

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

بدون نام
اول از همه اینو بگم که شما در حال اندازه‌ای نیستی که من جوابت رو بدم ولی واسه همین یکبار جوابت رو می‌دم... شما خودت نیاز به تایید صلاحیت داری!

بزار که جوابت رو می‌دم تیکه تیکه بهت بدم تا ابهامی برات نمونه!

نقل قول:
مرلین جان، تائید کاندیدها با نظر همه مدیران انجمن انجام شد و در نتیجه غرض و مرض شخصی در کار نبوده. ممکنه یه نفر بخواد نظر شخصیشو اعمال کنه ولی وقتی چند نفر طرف مشورت هستند و همه به اتفاق این کاندیدهای فعلی رو تائید کردن نظر جمع اعمال شده.

لطفآ از این لفظ جان استفاده نکن که خودت هم می‌دونی سایه هم رو با تیر می‌زنیم!
من نظر جمعی که اصلآ تو سایت نیستن رو کلآ می‌برم زیر سوال! حالا تو چه بگو یکی چه صد نفر با هم مشورت کرده باشن!

نقل قول:
من در مورد کاندیدهای دیگه صحبت نمیکنم، اون عزیزان اگه بخوان میتونن بیان بپرسن چرا تائید نشده ن ولی چون شما اصرار داری دلیل عدم تائید صلاحیتت از طرف خودم و نه بقیه مدیرارو میگم: شما اصلا فعالیت مشهود و محسوسی طی یه مدت طولانی در ایفای نقش نداشتی و طرز برخوردهای قبلیت که در این پستت هم قابل مشاهده س مزید بر علت شد که من فکر کنم نمیتونی مفید و تاثیرگذار باشی در انتخابات.

شما اصلآ فعالیت مشهود و محسوسی طی یه مدت طولانی در ایفای نقش نداشتی
اولآ این رو دیگه هر کسی می‌دونه من صد در صد از شما در جادوگران فعالیت مشهودتر و محسوس‌تری داشتم! شما انقدر فعالیت محسوسی در ایفای نقش داشتی یادمه داشتم دسترسی ایفای نقشت رو خودم می‌گرفتم که با واسطه دنیس نگرفتم! اقای محسوس و فعال! شما هنوز که هنوزه یه پست درست حسابی توی ایفای نقش نداری! اگر دید من پست کم زدم چون درگیر بودم! بعدشم در جریان تک تک موضوعات توی سایت بودم! تازه توی همه‌ی چیزهای مربوط به تالار خصوصی شرکت داشتم ولی تو چی؟! کوش فعالیت مفید و محسوست؟!

طرز برخوردهای قبلیت که در این پستت هم قابل مشاهده س مزید بر علت شد که من فکر کنم نمیتونی مفید و تاثیرگذار باشی در انتخابات.
اوم؟! میشه دقیقآ روشن کنی کدوم برخوردم؟! آهان اینکه اول پست مودبانه پست زدم و هیچ کدوم از مسئولین اعتنایی نکردن؟! نه فکر کنم منظورت اون پستی باشه که تو نحوه زدم و دروغ می‌گفتی؟! که خودتم دیگه ادامش ندادی!

یه سوال؟! عمه مارچ فعالیت محسوس و طولانی در ایفای نقش داشته؟! خندم ننداز!

نقل قول:
در کل بنظر من دچار سوء تفاهم شدی و فکر میکنی که الان چه دستهایی پشت پرده بوده ن! نه عزیز من مدیرا با هم تصمیم گرفتن و هیچ مطلب خاصی در کار نبوده. ما همه دوست داریم سایت بهتر و پویاتر بشه چون اگه خوب باشه اول از همه به پای مدیرا نوشته میشه و اگه بد باشه هم همینطور.

ببین شعار نده! من خدای شعارم! من عملآ اینو دیدم! شما هم انقدر مدیران مدیران نکن! قاطی نشو سریع!

نقل قول:
یه مورد رو مثال میزنم مثلا در مورد پست نزدن مدیرا در ستادها دقیقا برعکس چیزی که من مد نظرم بود برداشت کردی. من نظرم این بود که ناظرای وزارت اصلا دیده هم نباید بشن و در سایه باشن و جز در مواقع خیلی حاد دخالتی در ستادها نکنن تا اعضا راحت فعالیت و تبلیغ کنن. ولی شما این رو به حساب بیخیالی ما گذاشتی. شاید نظر من اشتباه بوده و بقیه مدیرا حتما اگه لازم بدونن در روند انتخابات دخالت میکنن.

شما کاملآ بی‌خیال بودید! کتمانش وضعیت رو بدتر می‌کنه! خواستند مدیران براشون دونه دونه مثال میارم!

نقل قول:
در مورد لحن نادرست پستت بهت اخطار میکنم که مودبانه صحبت کن و در مورد تهدیدت هم باید بدونی شما میتونی هر جور بخوای رفتار کنی ولی مام اگه احساس کنیم لازمه مطابق عمل شما عکس العمل نشون میدیم.

نه اشتباه نکن اینجای پستت رو فراموش نکردم! این رو مجبورم باز هم بگم...
شما در حد و اندازه‌ای نیستی که بخوای به من اخطار بدی! اصلا از نظر من شما صلاحیت پاسخ به پست منم نداشتی چه برسه به این حرفا!

پست من اگر تند هست به خاطر توجیه کردن شماست و لاغیر!

ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۰ ۲۳:۴۰:۵۴

پیام زده شده در: ۲۳:۲۴ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
آنتونین عزیز

اولا سلام

بعد... خوب من به لحن مرلین کاری ندارم. برامم مهم نیست کی وزیر بشه یا نشه. من یه رای بیشتر ندارم که اونم مخفیه. (.......... اصلنم از امضام معلوم نیست. ) ولی در یکی دو مورد مرلین حق داره.

من با پست های عمه مارج واقعا کیف می کنم و لذت می برم ازشون. ولی تایید ایشون رو تایید نمی کنم. درسته که کاره ای نیستم ولی گمونم عقل و شعور داشته باشم که یه نفر کاربر عادی با دو سه تا پست، بیخودی تایید نمیشه.

نظری ندارم که ایشون کی هستن یا قبلا کی بودن یا هرچی... ولی گمونم بهتر بود برای تایید ایشون، معیار درستی رو اعلام می کردین. مخصوصا که ایشون علنا گفتن هیچ برنامه ای برای وزارتخونه ندارن.

گمون نکنم تایید ایشون کار درستی بوده باشه. هرچقدرم ایشون سابقا برای سایت زحمت کشیده باشن، با این شناسه شون به عنوان یه تازه وارد اومدن جلو و باید درست مث یه تازه وارد (نظیر همون عزیزان دیگه ای که تایید نشدن) با ایشون رفتار میشد. (شرط عدالت همینه دیگه!!!)

یا مثلا ایگور که من خودم ... (اهم.. اهم... نمی خوام رایم رو لو بدم ها!) به هرحال ایگور با اینکه انتخاب مناسبیه ولی اصلا اعلام کاندیداتوری نکرده بود.

درسته که الان برنامه هاش خوبن یا هرچی (داره تو ستادش بحث می کنه دیگه!) ولی به هرحال فقط توی تاپیک ثبت نام یه تذکر ساده داده بود و اعلام کاندیداتوری نکرده بود.

گمونم بهتر بود به همین جنبه های پست مرلین می پرداختین. چون (هرچند ما ملت نجیبی هستیم و سکوت می کنیم. ) همه می فهمیم که اینجا یه چیزی درست نیست. حتی اگه درموردش حرف نزنیم.

موفق باشید. (همینجا از موقعیت استفاده می کنم و میگم: لطفا به بلیت من رسیدگی بشه. )

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۰ ۲۳:۲۵:۳۰
ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۰ ۲۳:۳۰:۵۴

پیام زده شده در: ۲۳:۱۰ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
مرلین جان، تائید کاندیدها با نظر همه مدیران انجمن انجام شد و در نتیجه غرض و مرض شخصی در کار نبوده. ممکنه یه نفر بخواد نظر شخصیشو اعمال کنه ولی وقتی چند نفر طرف مشورت هستند و همه به اتفاق این کاندیدهای فعلی رو تائید کردن نظر جمع اعمال شده.

من در مورد کاندیدهای دیگه صحبت نمیکنم، اون عزیزان اگه بخوان میتونن بیان بپرسن چرا تائید نشده ن ولی چون شما اصرار داری دلیل عدم تائید صلاحیتت از طرف خودم و نه بقیه مدیرارو میگم: شما اصلا فعالیت مشهود و محسوسی طی یه مدت طولانی در ایفای نقش نداشتی و طرز برخوردهای قبلیت که در این پستت هم قابل مشاهده س مزید بر علت شد که من فکر کنم نمیتونی مفید و تاثیرگذار باشی در انتخابات.

در مورد لحن نادرست پستت بهت اخطار میکنم که مودبانه صحبت کن و در مورد تهدیدت هم باید بدونی شما میتونی هر جور بخوای رفتار کنی ولی مام اگه احساس کنیم لازمه مطابق عمل شما عکس العمل نشون میدیم.

در کل بنظر من دچار سوء تفاهم شدی و فکر میکنی که الان چه دستهایی پشت پرده بوده ن! نه عزیز من مدیرا با هم تصمیم گرفتن و هیچ مطلب خاصی در کار نبوده. ما همه دوست داریم سایت بهتر و پویاتر بشه چون اگه خوب باشه اول از همه به پای مدیرا نوشته میشه و اگه بد باشه هم همینطور.

یه مورد رو مثال میزنم مثلا در مورد پست نزدن مدیرا در ستادها دقیقا برعکس چیزی که من مد نظرم بود برداشت کردی. من نظرم این بود که ناظرای وزارت اصلا دیده هم نباید بشن و در سایه باشن و جز در مواقع خیلی حاد دخالتی در ستادها نکنن تا اعضا راحت فعالیت و تبلیغ کنن. ولی شما این رو به حساب بیخیالی ما گذاشتی. شاید نظر من اشتباه بوده و بقیه مدیرا حتما اگه لازم بدونن در روند انتخابات دخالت میکنن.

موفق باشی

بدون نام
من واقعآ اول برای فکر خودم اول و بعد برای تک تک مدیران فعال سایت متاسفم...
در مورد اول به خاطر اینکه برخلاف نظرات بقیه بچه‌های ایفای نقش معتقد بودم برای مدیران ایفای نقش مهم هست که کاملآ متاسفم به خاطر همچین فکری می‌کردم.
در مورد دوم از عملکرد و فعالیت مدیران!

من در مورد وزارت و تایید صلاحیت‌ها یه پست توی نحوه زدم که مورد عنایت مدیران عزیز با وجود اینکه توی سایت دیده شدند قرار نگرفته؛ من کاملآ محترمانه و بدون کوبودن کسی اومدم جلو ولی دیگه به خاطر این بی‌اعتنایی هم که شده دیگه کوتاه نخواهم اومد.

نقل قول:
1. تایید شدن عجیب عمه مارچ با داشتن حدود سه پست!(در زمان تایید)
2. تایید شدن عجیب ایگور کارکاروف
3. تایید نشدن عجیب بنده(مرلین مک کینن)

می‌خوام کمی بحث رو بر خلاف میل باطنیم بازترش کنم...

بعضی‌ها فکر می‌کنند که تایید نشدن من به خاطر وزارت باعث شده که انقدر من جوشی بشم ولی باید بگم دیگه اصلآ مهم نیست که من تایید شدم یا نه! الان مهم کلآ صلاحیت مسئولین صلاحیت کاندیدهاست و بقیه کادر مشغول...

اول از تایید صلاحیت‌ها و تایید عمه مارچ شروع می‌کنم...
جالبه عمه مارچ با سه تا پست کاندید می‌شه و اهدافش خندیدن دور هم هستش و بعد تایید هم می‌شه!
خب ما اینجا دو تا برداشت می‌تونیم بکنیم...

1. عمه مارچ از اعضای قدیمی هستش که برگشته و نسبت به مدیران شناخت داره و به قولی پارتی داره و از طریق پارتی و رفیق بازی تایید می‌شه. که در این صورت واقعآ دیگه هیچ امیدی به این سایت نیست.

2. مسئول بی‌صلاحیت، تایید صلاحیت کاندیدها عمه مارچ رو با سه پست تایید کرده تا با عمه مارچ دورهم بخندن! خب اگر این مورد باشه پس باید من، گودریک و دیگر کاندیدا ها هم تایید می‌شدیم... لطفآ نگید به خاطر جذابیت انتخابات که بسیار دلیل مزخرف و چرتی هست! این انتخابات می‌تونست بسیار جذابتر باشه...(ادامه‌ای رو پایین می‌دم تا از بحث دور نشیم)

در ادامه می‌رسیم به بحث بسیار جالب‌تر تایید شدن ایگور کارکاروف برای وزارت! واقعآ این موضوع خنده‌دار و جالبه! گویا مسئول تایید صلاحیت کاندیدها خواب‌آلود بودند و قرعه کشی کردند و کارکاروف توش در اومده و اصلآ زحمت خوندن پست ایگور رو به خودشون ندادند!

مسئول تایید صلاحیت در حین تایید کردن...
مسئول: هشتاد، نود، صد! خب ایگور هم تایید شد...

خب از تایید صلاحیت‌ها که بگذریم می‌رسیم به بحث نظرسنجی!
نظر سنجی کو؟! نظرسنجی چی شد؟! همیشه بود الان نیست چرا هنوز؟! نه انگار قرار نیست باشه! هیچی ولش کنید، خسته نباشید...

جالب‌تر از این قضایا چیه؟! واقعآ مسئولین چی کار دارن برای این انتخابات می‌کنند؟! ستادا رو چک می‌کنند؟! آهان راست می‌گید! واسه همینم هست که هر کی هر کاری بخواد می‌کنه دیگه؟!
مسئول انتخابات یه پست توی کل ستادها زده که اونم نمیشه بهش پست درست حسابی گفت! تا اونجایی که یادمه هم جو انتخابات دفعه‌های قبلی فعال‌تر بود و هم مسئولین قبلی! کل قضایای اانتخابات وزیر کلی به سایت رونق می‌داد که البته به برکت مسئولین این دوره...
قوانین انتخابات رو که در مورد حرف نزنیم سنگین‌تریم! هان؟! اهان می‌گید از بس خوب بوده حرفی توش نیست؟! نه عزیز من از بس مسخره و چرت بوده حرفی در موردش نزنیم بهتره! جالبه! خود کاندید وزارت قوانین رو تذکر می‌ده تا درست بشه! ایگور رو می‌گم!

یه سری سوالات هم بازم هم افکار منو تحت تاثیر قرار دادن...
مدیران کجا هستند که ما دو چشمم مورد عنایت انوارشون قرار بگیره؟! فقط میان انجمن مدیران ناظر انتخاب می‌کنند، اونم همین جوری رو هوا؟! چرا تو سایت فعال نیستند؟! چرا هیچ فعالیتی ندارند؟!

در اخر فقط یه چندتا چیز برام روشن شد!
مدیران کاملا بی‌مسئولیتند و کاملآ غیر فعال!
ببه حرف یکی از دوستام هم اعتقاد پیدا کردم هر چند قبلآ اعتقادی نداشتم...

ایفای نقش برای مدیران و علی نیلی اصلآ مهم نیست، در حالی که همه بازدید و عضو سایتشون به خاطر ایفای نقش هست.

من کار خودمو می‌کنم...

ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۰ ۲۲:۴۱:۴۲
ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۰ ۲۲:۴۴:۴۱

پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۳ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۳ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸
از يه ذره اون ور تر !‌ آها خوبه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
سلام .
یه سوال من ورود اتوماتیکم با هیچ کدوم از مرورگرام کار نمیکنه نه سافاری نه آی ای نه فایرفاکس حتی مجبور شدم کوکی هامو پاک کنم مشکل شناسه ام نیست ؟!
هگر کوچولو!

شناسه قبلیم
اگه میخواین سوابقمو بدونید حتما یه سر به اطلاعات اضافی من بزنید !

پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
دارم دونه دونه اعضای ایفای نقش رو چک میکنم و کسانیکه در سایت فعالیتی ندارن شخصیتهاشونو آزاد میکنم. اشتباها شمام خارج کردم که الان دسترسیتون رو درست کردم. شرمنده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.