هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ارتباط با ناظرين وزارت
پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۸

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
سلام خدمت وزیر محترم

میخواستم یه پیشنهاد بدم.
راستش من صفحات وزارت رو که نگاه کردم دیدم از چهار به بعد تقریبا همش ستاد انتخاباتیه و قفل شده و به درد نمیخوره. فقط باعث میشه که تازه واردا رو گیج و کنه و گمراهنشون کنه و در واقع فقط باعث میشه حواسشون پرت بشه و اعصابشون خورد بشه.

پیشنهاد من اینه که تاپیک های مربوط به انتخابات قبلی رو پاک کنید تا راحتتر بشه ازشون استفاده بشه.

ممنون
بای

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۸

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
سلام وزیر. مبارک باشه وزارت و اینات! سریع برو یه پست با ترور... ببخشید، منظورم همون تره ور بود آخرش اینکه برو با تره ور یه پست توی هالی ویزارد بزن. یه فیلمی، یه چیزی. حوصلمون سر رفت :دی وقتی پستو زدی منم بقیه ی این پستو میفرستم :دی

جدا از شوخی و اینا. راستش من خیلی تو فکر وزیر شدنِ شما و اینا بودم و خب اینکه شما استاد تغییر شکل هاگوارتز هم هستین و گربه هم که میشین... به یاد یه سریالِ عربی که صد سال پیشا تو کانال دو نشون میداد افتادم... اسمش «رئیسِ کل» بود که بعدها البته انقدر آدم خفنی بود که وزیر شد... این جنابِ وزیر کل. برای مدتی میاد رئیس کلِ یه شرکت یا یه جای خیلی بزرگی میشه و تصمیم میگیره که تمام آدم های ناپاک و بدِ این شرکت رو شناسایی کنه و اخراج کنه. از قضا این رئیس کل یه دوستی داره که کارگردانه و تو کار گریم و اینا هم هست. این دوستِ رئیسِ کل هم هر دفعه این رئیس کل رو گریم میکنه و رئیس کل به عنوان یه کارگر یا مراجعه کننده یا... وارد همه ی قسمت های شرکت میشه و میفهمه که چه کسایی رشوه میگیرن یا خلاف میکنن و اینا.

حالا سرت درد نیاد. از اونجایی که شما شباهت زیادی به این رئیس کل دارین. گفتم یه تاپیکی بزنیم که همچین سوژه ای توش در جریان باشه. که با هر سوژه وزیر به یه قسمت از دنیای جادویی یا وزارت یا جاهایی که به جادوگرا مربوط میشه، وارد میشه (البته با تغییر قیافه :دی) و هر دفعه یکسری از زیر دستاش و همکاراش که از قوانین سر پیچی میکنن یا کارای خلاف میکنن رو شناسایی میکنه. اسم تاپیک رو هم به نظرم میتونیم «ماجراهای وزیر و دنیای جادویی» یا «وزیر در جستجوی گمراهان» بذاریم. که به نظرم دومی (در جستجوی گمراهان :همر:) بهتره!!! حالا خودتون میدونین دیگه. ولی کلا سوژه ی خیلی خفنیه و به خودتونم میخوره. نکه شما هم تو کار تغییر شکل و اینایی. اصلا این سوژه واسه خودت ساخته شده. با وزیرهای بعدی هم میشه این سوژه رو به مدل های دیگه ادامه داد...

مجوزشو بده. زودتر وزارتو بترکونیم :دی

ویرایش:
مجوز یه تاپیکِ دیگه رو هم بعد از صحبت با جنابعالی خواستارم که گفتی میدی :دی یه تاپیکِ رول با عنوانِ سوتی های وزیر :دی مجوزشو بده یکم طنز بزنیم وزارت خوشحال شه :دی

ویرایش شده توسط بارتی کراوچ در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۷ ۲۲:۱۹:۳۹

پیام زده شده در: ۹:۳۹ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام

در صورت صلاحدید

خدمات رسانه ای رو به ترببوون وزارت تغییرش بده و بازش کن

مرسی

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۸:۳۱ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۸

برودریک بودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۷:۰۲ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
از هولد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 63
آفلاین
وزیر محترم سحر و جادو ، مینروا مک گونگال دامت برکاته.
سلام علیکم!

ضمن تبریک میلاد با سعادت مرلین کبیر و هماهنگی این روز فرخنده با انتصاب شما به عنوان وزیر سحر و جادو تمامی انوار سفید و نورانی آسلام را برای شما و وزارتتان از درگاه مرلین متعال خواستارم.
ضمن ابراز شادی و سرور، بنده روایتی را نقل میکنم :
" هر وزیری باید به طرف نور رود و هرکس که این کار را نکرد ، باشد تا روزی سنگ شود. شیرموز را دوست بدارید چرا که از ارکان اصلی است و همچنین به دوستان بی ناموس بها دهید چرا که آنها دلی دارند و دل اگر خوشحال باشد ، حال به هر دلیلی به آسلام گرایش پیدا می کند. "
همچنین بنده شما را به منصب حاجیـة المرلینی در آورده و از مرلین خواستارم تا راه نور و روشنایی را به شما بنمایاند ، راه روشنایی در آسلام است و آسلام نور و هرکه از راه آسلام رود باشد تا رستگار شود.

با آرزوی تمامی توفیقات آسلام پسند در دوره وزارت شما بانوی رستگار.
و السلام علیکم برحمة المرلین و برکاته!

ویرایش شده توسط برودریک بود در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۷ ۹:۰۰:۲۶

where is my love...؟

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تاپیک خدمات رسانه ای برای هرچه بیشتر کردن جذابیت وزارت زده شد

توضیح تاپیک در خود تاپیک مشروح است به علت زیادبودن .

مرسی مری

پیام زده شده در: ۰:۲۹ شنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به نظرم بهتره سریعتر دوباره ثبت نام شروع بشه ، که سریعتر وزیر انتخاب بشه ، اینطوری تا آخره مهر طول میکشه که !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

ارتباط با ناظرين وزارت
پیام زده شده در: ۰:۲۹ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
من واقعا پشیمون هستم ! به شدت دچار شرم شدم.

حق با مری باوده ! لطفا پاک کنید اون پست هایی رو که درخواست کرده رو !

با تشکر

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

ارتباط با ناظرين وزارت
پیام زده شده در: ۰:۱۲ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
بله. ناظر عزیز پیشنهاد میکنم کل ستاد ایشون رو پاک کنید اصلا. ایشون حتی به موارد بسیار مهمی که توسط اعضا مطرح میشه جوابی نمیدن و تحلیل و دلیل منطقی هم براش ندارن حتی. اون وقت صحبت از منطق بین حرفای من میزنن.

انتخاباته. با این تفاوت که با انتقاد ایشون شروع شد که انتقاد نبود بلکه تخریب بود. کاملا آشکاره این موضوع. منطق های زورکی هم که ایشون تدوین میکنن برای گفته هاشون اصلا قابل قبول نیستن. کلا بنده فکر میکنم ایشون دنبال ایجاد جنگ روانی بودند در غیر این صورت خیلی عادی به جای این مسائل حاشیه ای و پرداختن به اشکالات قدیمی و انتقاد یک طرفه که کاملا تخریب بوده، به بررسی و تحلیل هرچه بهتر برنامه هاشون و تمام سوالات اعضا می پرداختن. ماشالله چقدرم که پرداختن !

یادمون نرفته تخریب های قدیمی ایشون رو . اینجا هم نمونه های دیگه رو دیدیم که در قالب زیرکانه ی انتقاد از مدیر ایفای نقش قبلی بود حتی. ولی کجاش شبیه انتقاده؟! به نظر من ایشون فقط داره محیط رو بیشتر از اونی که قبلا خراب کرده، خراب تر میکنه.من هم ترجیح میدم ادامه ندم بحث با ایشون رو. چون بی فایده است و کسی که داره خودشو خالی میکنه ایشونه. خوب میره روی اعصاب اعضای ایفای نقش. اجازه نمیدیم به همین سادگی هر چی بخواد بگه. هرچند که دیگه الان نسبت به اصلاح دیدگاه های ایشون ناامید شدم.

خواهشا دفعات بعدی روابط عمومی و ارتباط خوب با اعضا رو هم به عنوان یک معیار برای انتخاب کاندیدا در نظر داشته باشید.

با تشکر

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۵۰ شنبه ۶ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ناظر محترم این دو پست متوالی رو که ربطی به ستاد نداره و خالی کردن فرد رو پاک کن متشکر !

پستهای 15 و 16 در ستاد من

در ضمن به صحبتهایی از افراد که بدون فکر فقط جهت خالی کردن خودشون و بدون دلیل و منطق به دیگران نسبت میدن کمی بیشتر رسیدگی بشه در ستادها .

انتخاباته یا کوبوندن دیگران ؟ اگر اینطوریه من کناره گیری خودم رو اعلام کنم !

پیام زده شده در: ۲۱:۲۹ چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

خب انتخابات یه مورد خیلی جذاب هست برای فعالیت و رقابت.به نظر من این مورد باید حذف بشه چرا که ما دوست داریم با ساختن فیلم در هالی ویزارد،برنامه در جادوگر تی وی ،خبر در پیام امروز هم اون تاپیک ها رو فعال کنیم هم یه جو به جمع بدیم که اونا هم فعالیت کنن و یه محیط خیلی جذاب درست کنن.

و فکر هم نمیکنم که مشکلی پیش بیاد.کما اینکه در انتخابات های قبلی آزاد بوده و مشکلی هم پیش نیومده!

------------------

این هم به نظر من درست نیست.در واقع ممکنه هر کسی با یه نوع عکس حال کنه و یه نوع عکس بذاره.این آزادی رو باید بهش بدیم که این کارو انجام بده و هیچ ضرری هم نداره!

میتونی این قانون رو اینجوری تغییر بدی که با عکس های با سایز بزرگ و پر حجم برخورد میشه و پاک میشن!

------------------
در مورد مناظره هم من مسوولیت اون تاپیک رو به تو میسپارم.من چون فک نمیکردم تایید شم میخواستم خودم بگردونمش ولی حالا مسوولیتش با تو!

موفق باشید!

در مورد مناظره احتمالش وجود داره کلا جمع بشه ! این از این !

دوم هم قوانین شماره 5 رو به زودی ویرایش میکنم چون خیلی محدود میکرد انتخابات رو ! درستش میکنم !

در مورد قانون شماره 7 هم در جلوش یک پرانتز باز میشه که اجباری نیست اگر کسی مایل بود میتونه این کارو بکنه (منظور از بین کاندیدا هستش که به طور رسمی عکسی رو معرفی کنه )

موفق باشی

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.