هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   7 کاربر مهمان

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۰:۵۲ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام

چهار قالب جدید دارک، راونکلاو، هافلپاف و کوییدیچ با الگو برداری از شکل و نوع ساختار قالب jadoogaranv3 طراحی شدند که فکر کنم این الگو و معیار تو خیلی از قالب های قابل دسترس سایت برقرار باشه.

تصاویر تست قالب دارک رو که با دو مرورگر پر کاربرد انجام شده رو در زیر میذارم:

shot-IE-toppage-up

shot-IE-toppage-down

shot-MF-toppage-up

shot-MF-toppage-down

فکر نکنم اشکالی داشته باشه. روی 14 تا ماژول بررسی کردم. البته فکر می کنم مرجین قالب زیاد باشه و خیلی براتون جالب نباشه که اون دیگه یه تغییر عدد در سطر دوم، تو فایل style میخواد.

این قالب و بقیه قالب ها کاملا اختصاصی سایت جادوگران هستند و اگه موافقت میشه اینجا، بگین که لینک دریافتش رو بلیت کنم. همینطور بقیه قالب ها رو. هدف این نیست که قالب پیشفرض باشند اما می تونن به عنوان قالب های دیگه در دسترس باشند. منتظرم.

ممنون

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۸:۳۶ یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:
من وقتی گزینه ی پست رو تو صفحه می زنم و میام تو این قسمت که همه کار می تونم بکنم ، جای پیوست عکس ندارم . چیکار کنم ؟

پیوست ندارم . چجوری می تونم عکس پیوست کنم تو پستام ؟

ویرایش :
من با اوپرا که میام سایت ، پیوست ندارم !
با فایر فاکس 3 هم پیوست ندارم چیکار کنم ؟

پیوست پست بستگی به سطح دسترسی داره لطفا ابتدا سطح دسترسی های خودتون رو چک کنید اگر نوشته بود شما می ‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید و باز هم نتونستید فایل پیوست کنید اطلاع بدید تا بررسی بشه !

نقل قول:

با سلام...

مشکل صفحات سفید برای من در بخش مقالات سایت هم نمود پیدا کرده! با هر مرورگری و با ترکیب کنترل با هر f ای هم امتحان کردم و جواب نداده.
من چه کار کنم؟!!

ممنان...

این مشکل صفحات سفید همچنان بر قرار هستش ! یک سری از اعضا راه حل هایی پیشنهاد دادن که به طور مثال به صورت مهمان بازدید کنیم از بخش هایی که سفید هستش ! این روش رو امتحان کنید ببینید جواب میده یا نه !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۷

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
با سلام...

مشکل صفحات سفید برای من در بخش مقالات سایت هم نمود پیدا کرده! با هر مرورگری و با ترکیب کنترل با هر f ای هم امتحان کردم و جواب نداده.
من چه کار کنم؟!!

ممنان...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۲ یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
من وقتی گزینه ی پست رو تو صفحه می زنم و میام تو این قسمت که همه کار می تونم بکنم ، جای پیوست عکس ندارم . چیکار کنم ؟

پیوست ندارم . چجوری می تونم عکس پیوست کنم تو پستام ؟

ویرایش :
من با اوپرا که میام سایت ، پیوست ندارم !
با فایر فاکس 3 هم پیوست ندارم چیکار کنم ؟

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۱۷ ۱۶:۴۷:۴۶

پیام زده شده در: ۱۳:۲۶ یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
من الان یه پست توی بهترین نویسنده ی ایفای نقش زدم و پس از اینکه گزینه ی ارسال رو زدم صفحه ای که در پایین براتون پیوست می کنم ، اومد ... متنش این بود :

با تشکر از ارسال شما
لطفا منتظر باشید تا این پیام توسط ناظر تایید شود
بارگزاری ...

تصویرش

ویرایش از راجر:
به خاطر اینه که دفه‌ی پیش برای اینکه هنگام نظرسنجی! پستی زده نشه، ارسال پست رو به صورت تاییدی گذاشتیم! درستش میکنم!

شما هنوز نفهمیدی صفحه‌ی به اون بزرگی رو نباید مستقیم گذاشت اینجا؟ میتونستی از پیوست هم استفاده کنی!

ویرایش شده توسط راجر دیویس در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۱۷ ۱۳:۴۹:۳۲
ویرایش شده توسط راجر دیویس در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۱۷ ۱۳:۵۴:۱۴

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

که تاریخش هم زیرش معلومه ، تصادفا از قلم افتاده .
واقعا انتظارشو نداشتم !

بی زحمت ، وقت داشتین و ارزشی بازی نبود ، جواب اینم بدین ! می دونین ، وقتی دیدم دو تا مدیر اومدن و رفتن و جواب همه رو دادن به جز من ، خودم رفتم دنبال جواب ، ولی نمی دونم درسته یا نه !
--------
راستی بلیز عزیزم شما سرور مایین . نخود فقط منم .

سلام
این دقیقا مربوط به زمانی هستش که گالری سایت مشکل تایید عکس داشت و من نمیتونستم ببینم شما عکس ارسال کردید یا نه !
بعد از اینکه مشکل بر طرف شد هم دیگه نیازی به بررسی نبود چون همه ی عکس ها بدون بازدید تایید شد !
ضمنا من تا به حال به این ارور برنخوردم ... اگر باز هم به این ارور برخورد کردید ممنون میشم مجددا اطلاع بدید که ببینم عکستون ارسال شده یا نه!!!

موفق باشید

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۳ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
به هوریس اسلاگهورن یا همون بارتی کراوچ!

وقتی به شما گفته شده که داره بررسی میشه که آیا! اجازه بدیم شما تغییر شناسه بدین یا نه! باید منتظر نتیجه باشین! نه اینکه همون اول فرض کنین که تایید میشین!

خیلی واضحه به نظرم!

---------------

نقل قول:

بلیز زابینی نوشته:
امبریج عزیز ... با این نحوه برخورد شما ... بارتی که هیچی ... دارک لردشم بهش برمیخورد. خود من به شخصه الان بسیار احساس فلسفی بودن بهم دست داده ... دیگه ملت همه دیدن شناسه های دوست و اشنا رو با دریافت یک اس ام اس چقدر سریع تایید میکنید و تایید بعضی از شناسه ها رو عمدا به تاخیر میندازید همین موضوع رو برای خود منم پیش آوردید.

بعدم که اینجوری جواب طرف رو میدید که انگار هیچی نشده و همیشه همینجوری بوده .. ما فقط داریم مشورت میکنیم و اینا و از اونورم تیکه کنایات خودتونو بار طرف میکنید و تازه یه منتی هم میذارید...

جای این چیزا بهتره یه ویرایش کوچیک زیر پست طرف بزنین که مثلا ما از ریخت شما خوشمون نمیاد برای همین لطفا دو روز صبر کنید ... یا اگر واقعا (!) دارید مشورت میکنید (هر چند نتیجه آخر مشورتتونم از الان مشخصه) حداقل زیر پست طرف یه ویرایش بزنید که پست شما رو دیدیم لطفا دو روز صبر کنید تا در این مورد تصمیم گیری کنیم .. یه خطم نمیشه ... اینجوری به قول خودتون از زدن این همه پیام ارزشی هم جلوگیری میشه .. چون طرف دیگه بلاتکلیف نمیمونه.
به هر حال بهتره هر تصمیمی گه میخواید بگیرید طرف رو هم در جریان بذارید نه اینکه چند روز تو کف بمونه که آیا اینا پست منو دیدن یا نه.

ایشون بلیت فرستادن، و پروفسور کوییرل حالت بلیت رو، بر روی - در دست بررسی - قرار داده! پس نشون میده مدیرا دارن بررسی میکنن!
و حالا ما حرفمون در مسنجر، پی‌ام‌های بارتی کراوچ در چت‌باکس و جواب‌هاشو رو در نظر نگرفیتم!

مشکل عجول بودن ایشونه و این موضوع که بعضی از مدیرا (مثل خودم) مخالف تغییر شخصیتشن!

ربطی هم به تخریب شخصیت، منت گذاشتن، و تیکه انداختن نداره!

به نارسیسا:
نمیدونم مشکل از چیه، ماژول گالری رو ندیدم اصلا! به استرس میگم ببینه مشکل از چیه

!

پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۳ سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 392
آفلاین
سلام

به به ... به به

من فکر می کردم که پست من :

نقل قول:
سلام

رفته بودم گالری ، چند تا طراحی و عکس بذارم این پیغامو داد :

اسکریپت بدون پارامتر های لازم فراخوانی شده است.

این یعنی چی ؟ بالاخره ارسال شده یا نه ؟ من فکر کردم ارسال نشده و بقیه عکسا رو نفرستادم .

با تشکر
پیام زده شده در: ۱۷:۲۳:۰۰ پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۸۷
ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۷:۴۶:۱۳ پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۸۷

که تاریخش هم زیرش معلومه ، تصادفا از قلم افتاده .
واقعا انتظارشو نداشتم !

بی زحمت ، وقت داشتین و ارزشی بازی نبود ، جواب اینم بدین ! می دونین ، وقتی دیدم دو تا مدیر اومدن و رفتن و جواب همه رو دادن به جز من ، خودم رفتم دنبال جواب ، ولی نمی دونم درسته یا نه !
--------
راستی بلیز عزیزم شما سرور مایین . نخود فقط منم .

پیام زده شده در: ۱۸:۱۶ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
امبریج عزیز ... با این نحوه برخورد شما ... بارتی که هیچی ... دارک لردشم بهش برمیخورد. خود من به شخصه الان بسیار احساس فلسفی بودن بهم دست داده ... دیگه ملت همه دیدن شناسه های دوست و اشنا رو با دریافت یک اس ام اس چقدر سریع تایید میکنید و تایید بعضی از شناسه ها رو عمدا به تاخیر میندازید همین موضوع رو برای خود منم پیش آوردید.

بعدم که اینجوری جواب طرف رو میدید که انگار هیچی نشده و همیشه همینجوری بوده .. ما فقط داریم مشورت میکنیم و اینا و از اونورم تیکه کنایات خودتونو بار طرف میکنید و تازه یه منتی هم میذارید...

جای این چیزا بهتره یه ویرایش کوچیک زیر پست طرف بزنین که مثلا ما از ریخت شما خوشمون نمیاد برای همین لطفا دو روز صبر کنید ... یا اگر واقعا (!) دارید مشورت میکنید (هر چند نتیجه آخر مشورتتونم از الان مشخصه) حداقل زیر پست طرف یه ویرایش بزنید که پست شما رو دیدیم لطفا دو روز صبر کنید تا در این مورد تصمیم گیری کنیم .. یه خطم نمیشه ... اینجوری به قول خودتون از زدن این همه پیام ارزشی هم جلوگیری میشه .. چون طرف دیگه بلاتکلیف نمیمونه.
به هر حال بهتره هر تصمیمی گه میخواید بگیرید طرف رو هم در جریان بذارید نه اینکه چند روز تو کف بمونه که آیا اینا پست منو دیدن یا نه.

پیشاپیشم از اینکه من کودتا کردم .. مثل نخود پریدم وسط .. بخاطر پی ام سه ماه پیشم در چت باکس .. و خوندن پستهای گفتگو با مدیران و نداشتن عکس در گالری و عضویت در ارتش مرگخواران و شرکت نکردن در رای گیری ویزنگاموت هم عذر خواهی میکنم ...
با تشکر.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۱۵ ۱۸:۳۴:۰۰

پیام زده شده در: ۱۷:۳۸ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۸۷

دولوروس جین آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۰ سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 36
آفلاین
به هوریس:

این روندی که شما در پیش گرفتیو اصطلاحاً بهش می گن ارزشی بازی. توی چت باکس، توی بلیتتون و توی انجمن هایی که در این باره پست زدید به شما جواب داده شده.
شخصیت هوریس اسلاگهورن یکی از شخصیتای مهمه کتابه پیشنهاد دوستانه ی من اینه که اگه می خوای این شخصیت رو بگیری سعی کن جوری رفتار کنی که شایسته ی این شخصیت مهمه.

تا وقتی که در خواستتون در حال بررسیه، شخصاً اگه پستی ازت ببینم که در جهت ارزشی بازی یا افزایش تعداد پست هات ارسال شده باشه پاکش می کنم. چون فکر می کنم بعد از عوض کردن 4-5 شناسه الآن دیگه باید فرهنگ فروم فرق رفتار ارزشی با غیر ارزشی رو شناخته باشی.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.