هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: لیگ برتر کشورهای کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
آقا خیلی نامردید هیچکی به من رای نداده مثلا منم بازیکن تیم هستما خیلی ستمه من که به خودم رای ندادم ولی خیلی نامردید حالا من میدونم و شما.

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

Re: لیگ برتر باشگاه های کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
خوب برای تو رو که درست کردم و امروز یه نظر سنجی میزارم برای انتخاب بهترین بازیکن کوییدیچ پس بهتره کلکم نزنید. با تشکر
و اوتو بگمن عزیز نام 10 تیم رو به من معرفی کردند که از اونها اسامی تیم ها رو بردارم ولی اوتو جان فکر کنم خودتم فهمیده باشی که اسامی این تیم ها سخته همینطور طولانی هست بهتره به اسم اونها کاری نداشته باشیم من اسم تاپیک رو از تیم لیگ برتر باشگاههای کوییدیچ به تیم لیگ برتر کشورهای کوییدیچ تغییر میدوم که کارمون سخت نشه چون اسم تیمها خوبه ولی در ادامه کاملا حق با تو هست.
و باید به افراد هر چهار تیم بگم که ما هر هته دو مسابقه خواهیم داشت.

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
سلام پرسی عزیز .

نمی دونم کار درستی می کنم اینجا پست میزنم یا نه .

ولی به هر حال خواستم بگم که در نمایشنامه اول . کالدل مهاجم پالدمر به خودشون گل میزنه و تو به اشتباه از گردباد امتیاز کم کردی . حالا به هر حال ما مسابقه رو بردیم ولی اگه امتیازات رو درست کنی بد نیست .

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۱۶:۰۴ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
خوب ممنون از تمامی افراد هر دو تیم که در این مسابقه شرکت کردند و ممنون از کسانی که شرکت نکردند همانطور که مستحضر هستید ما یک انجمن به نام کوییدیچ راه انداختیم ( ویزلی و بگمن ) و تا به حال براش سه تا زیر مجموعه درست کردیم به نامهای : (لیگ برتر باشگاه های کوییدیچ ) که در این تاپیک فقط مسابقه میزاریم و شما هم شرکت میکنید ، (عضویت در لیگ کوییدیچ) که شما البته افرادی که خصوصیات لازم رو دارن اونجا درخواست میدن طبق پست 11 اون تاپیک تا در صورتی که کسی از تیم حذف شد بلافاصله جایگزین شوید ، (انتقادات و پیشنهادات بازیکنان تیمها) که در این تاپیک هم شما هم مشکلاتتون رو مطرح میکنید و آخرین تاپیک سازمان ورزش و تفریحات جادویی هست که در این جا جدیدترین اطلاعات تیمهای کوییدیچ و ... رو مشاهده میکنید این که ما این تاپیک ها رو مجزا کردیم فقط به این دلیل است که اختلالی در کوییدیچ به وجود نیاید و مثلا وسط مسابقه کسی از مشکلات نگوید. در آینده ای نزدیکتر تاپیکی به عنوان تمرین تیمهای کوییدیچ رو به وجود میاریم تا بازیکنان برای تمرین خودشون به اونجا مراجعه کنند و نکته آخر همینطور که میدونید این لیگ با پیشنهاد آرتیکوس دامبلدور ایجاد شد و چون ما از این طرح خوشمان آمد پذیرفتیم شما میتوانید در سازمان ورزش و تفریحات جادویی هر گونه پیشنهادی در مورد بوجود آمدن چیزهای جدید را دارید را بگویید. توجه داشته باشید که تاپیک انتقادات و پیشنهادات بازیکنان تیم ها هیچ ارتباطی به این موضوع ندارد در این تاپیک شما مشکلات و پیشنهاداتتون رو برای بهتر شدن کوییدیچ میدید و لی در سازمان نه اینطور نیست برای ایجاد چیزهای جالبتر نظر میدید چرا چون یکی از زیر شاخه های وزارت است و کارش هم همین بوجود آوردن سرگرمی برای جادوگران است .

حالا بدون وقت کشی به سراغ امتیاز تیم ها میریم که من یکی یکی اونا رو بررسی میکنم :
برای لرد بلرویچ ( گردباد) :
اتو بگمن داور مسابقه اول اسنیچ رو رها میکنه .. بلوجرها رو هم رها کرد ...
لی جردن گزارشگر مسابقه بود و مثل همیشه با شور و هیجان بازی رو گزارش می کرد .
- اتو بگمن سرخگونو با قدرت به بالا پرت می کنه ... صبر کنید ببینم ! مثل اینکه کسی خیال نداره دنبال سرخگون بره !
سرگخکون بعد اینکه به هوا رفت و کسی به طرفش حمله نکرد ، دوباره به پایین برگشت و روی زمین پهن شد .
در بیرون زمین ، پرسی ویزلی ( ناظر مسابقه ) که از خشم برنزه شده بود با عصبانیت رو به بازیکنان گفت :
- پس چرا بازی نمی کنین . استینس ، کالدل شماها مثلا مهاجمین .
کالدل : مگه باید چیکار کنیم پرسی .
پرسی در حالی که نزدیک بود منفجر شود ، فریادزنان گفت :
- شما باید اون سرخگونو که روی زمین افتاده از توی اون سه تا حلقه رد کنین .
پرسی سرش را به طرف حلقه های تیم پالدمر گرفته بودو با دست آنجا را نشان میداد . و البته کالدل هم در تیم پالدمر بازی میکرد . پرسی تازه متوجه اشتباهش شد . ولی دیگر دیر شده بود .
- نگاه کنین !... چه افتضاحی ... کالدل سرخگون بدست ، به همراه همتیمی هاش از داخل یکی از حلقه های خودشون رد شدن . اون به خودشون گل زد ... بازیکنای گردبادم دنبال اونان ... چه افتضاهیه ... کالدل دور میزنه دو باره از داخل حلقه دروازه خودشون رد میشه ، سیزده نفرم دونبالشن ...
اتو بگمن بعد دیدن عجیب ترین گلی که توی زندگیش دید در سوت خود دمید و بازی رو قطع کرد . در بیرون زمین هم بروبچ تماشاگر پیکر قشیده پرسی را بطرف درمانگاه مادام پامفری حمل می کنن . ( البته بازی هنوز ادامه داره )

ویرایش : در پست اغاز گزارشگر میره که اسامی رو معرفی کنه ولی این رو شما ادامه ندادی و گفتی که من پست اول رو ادامه میدم پس 1 ایراد ، دوم غلط املایی که سرخگون رو (سرگخکون ) نوشتی ، سوم غلط املایی که افتضاحیه رو ( افتضاهیه ) نوشتی ، و چهارم غلط املایی دنبالشن رو ( دونبالشن) نوشتی .
پس من 5 امتیاز بهت میدم و 10 امتیازم به خاطر گلی که خوردین پس -5 امتیاز بدهکارید.
نکته : غلط املایی هم مهمه خواننده باید از متن خوشش بیاد و اینکه شما گفتید گل ها و خطا ها رو امتیاز کم نکنید مگه میشه این یه مسابقست و گفتید که من هزار تا گل میزنم خوب من هر گلی رو قبول نمیکنم .

برای آیدی مالفوی ( پادلمر ) :
بازی دوباره از سر گرفته میشود.
-"حالا دوباره بازی شروع میشه ،انقدر این بازی عجیبه که یادم رفت افراد را معرفی کنم. اسامی بازیکنان کو؟اها..الان بدستم رسید .اینو کی نوشته چقدر بدخطه؟! "
خانم مک گونگال و چند نفر از داوران که معلوم بود در نوشتن ان سهیم بودند با هم به گزارشگر(ببخشید اسم نداره؟یعنی دوباره همان لی جردنه؟!)چشم غره رفتند.
-"ببخشید!بله... قهرمانان پادلمر(ما رو میگه؟ ):«الیور وود ( دروازه بان )،مورگانا ( مدافع) ،پورپینگت ( مدافع) ،کالدل ( مهاجم) و ( کاپیتان)،گوشاک ( مهاجم) ،تورپین ( مهاجم)
میسن ( جستجوگر) و بچه های سختکوش گردباد(اووه!!! ):مگاکان ( جستجوگر ) و(کاپیتان)
برانستون ( مدافع) ،اوریک( مدافع) ،اسپور ( دروازه بان) ،آیت( مهاجم) ،استنیس ( مهاجم)،گاتریسیا ( مهاجم ) » حالا همه سر جای خود قرار گرفتندو منتظر سوت داورند..."
برخلاف انچه که بچه ها ادعا میکردند،بعد از ان شوک اولیه همگی با وقار مخصوص یک بازیکن کهنه کار کوئیدیچ زمین را پوشش دادند.
اضطراب پرسی با دیدن این نظم (که خودمانیم در اسلیها بیشتر دیده میشد.)تبدیل به ارامشی نسبی شد.ارامشی که هنوز بوی ترس از ان بلند میشد.
با شنیدن صدای سوت و رها شدن توپها ،هجوم جارو سواران دو تیم بود که بسوی سرخگون حمله ور شد. عنان گزارش دوباره به دست گزارشگر که تا چند لحظه پیش در حال کلنجار رفتن با میکروفون بود، برگشت:
-"حالا بعد از یه دعوای حسابی که با اخطار داور به تیم گردباد همراه بود،توپ میره به دست گوشاک،عجب بازیکن حیرت اوری !میگن تا حالا دستش به توپ هم نخورده ولی چنان مدافعان گردباد را جا میذاره انگار سالهاست قهرمان کوئیدیچه...اه...از بدشانسی بازدارنده اوریک میخوره به گوشاک و مشتش را وا میکنه.حالا توپ تو دستای آیته...پاس میده به استنیس،استنیس جلو میره ،داره با الیور وود تک به تک میشه...اما اون چی بود؟کی اون بازدارنده را پرت کرد؟اوه...درسته مورگانا یه بازدارنده را چنان بسمت استینس پرت کرد که الان دارن میبرنش سنت مانگو!این دختر عجب خشونتی داره! حتی به اعضای اسلی هم رحم نمیکنه...توپ میرسه بدست تورپینف اون هم خیلی راحت سرخگون را از دست میده و حالا توپ توی دستای گاتریساست...."
جوانان جایگزین اعضای اصلی بدون اینکه به تغییر اسامیشان اعتنا کنند(تازه از این تخلصها مفتخر هم شده بودند! ) با جان و دل کار میکردند و از اینکه توپ را حتی برای لحظه ای در دستان خود احساس میکردند،برق رضایت در چشمانشان موج میزد.(که کم مانده بود تماشاچیها را برق بگیره!) گرچه حرکات بعضی از تازه واردین کند و زمخت بود،اما همچنان جای تشویق داشت.بخصوص زمانیکه توپ بکمک پورپینگت بدست کالدل رسید و... گل 0-10 به نفع پادلمر...
صدای طرفداران تیم پادلمر ،زمین را سراسر شعارباران کرد:«قهرمانان پادل...افتخار ملتند...گل میزنند،گل میکارند...از گل به دل بر میزنند(غیر مجاز؟! )»
-"عجب گل عجیبی!درست از بغل گوش اسپور رد شد.هیچکس فکر نمیکرد گل بشه...بگذریم...توپ دوباره بین پادلمریها دست به دست میشه،نه ولی آیت با یه قاپیدن سریع سرخگون را از حصار پادلمر رها میکنه.اوه نگید که دوباره مصدوم داریم!مورگانا بازدارنده را مستقیما بسمت صورت آیت نشانه میره و...توپ میفته به چنگ کالدل،چرا رنگش پریده؟اوه...متاسفم .مثل اینکه یه مصدوم دیگه داریم.اوریک بدجوری بازدارنده را به طرفش نشانه رفت.ولی نه...کالدل قویتر از این حرفهاست.دوباره برمیگرده به زمین.امادیگه توپ تو دستای گاتریسیاست.الیور سعی میکنه جلوش را بگیره...خب گاهی نمیشه:گل....10-10 "
بچه های پادلمر که غافلگیر شده بودند دور هم جمع شدند و بعد از یکسری دستورات کاپیتان دوباره سرخگون در دست به سمت دروازه گردباد یورش بردند:
-"حالا تورپین جلو میره...هیچکس جلودارش نیست،با اسپور تک به تک میشه و ...گل10-20 به نفع پادلمر..."
بار دیگر صدای تشویقها و شعارهای طرفداران پادلمر که یکصدا به اعضای تیمشان افرین میگفتند در فضا طنین انداز میشود و تورپین در برابر انها به نشانه احترام تعظیم کوتاهی میکندکه ناگهان.........

ویرایش : بله خیلی عالی بود ولی نکته شما از 10 خط بیشتر نوشتی پس 5 امتیاز ازت کم می کنم درسته خیلی خوب بود ولی واقعا خستم کرد انقدر زیاد بود که نتونستم خطاها رو بگیرم اصلا قاطی کردم و 20 امتیاز هم به خاطر دو گلی که زده شد در کل 25 امتیاز.

برای ارتیکوس دامبلدور ( پادلمر ) :
جارو رو به سمت چپ منحرف کرد...کمی بر روی آن خم شد تا سریع تر به سمت دفاع شکل گرفته گردباد پرواز کند...صدای هشدارآمیزی از پشت سرش به گوش رسید...
کالدل،در ثانیه ای،برای جلوگیری از دست دادن توپ قرمز رنگ،آن را به سوی گوشاک که کمی پاییتر از او در حال پرواز بود فرستاد.او میتوانست صدای گزارشگر را در میان صدای زوزه باد به روشنی بشنود...
-عجب پاس به عقب قشنگی!!!مهاجمان پادلمر یونایتد دارند ثابت میکنند که لایق برنده شدن،و نه در این مسابقه و بلکه در لیگ این دوره هستند!!...
کالدل با لبخندی بر لب به سرعت به سمت بالا تغییر مسیر داد تا از برخورد بازدارنده ای که سرش جلوگیری کرده باشد.
و لحظه ای بعد...مورگانا رو میبیند که ضربه ای به آن بازدارنده میزند که به شدت به سر استنیس برخورد میکند و خنده ای دیگر....
مورگانا،بهترین مدافع آنها در طول زمان کاپیتانی اش است.

ویرایش : خیلی خوب بود اولین غلط پایینتر ( پاییتر ) نوشته شده و دومین ایراد این بود : (کالدل با لبخندی بر لب به سرعت به سمت بالا تغییر مسیر داد تا از برخورد بازدارنده ای که سرش جلوگیری کرده باشد) باید میگفتی کالدل با لبخندی بر لب به سمت بالا تغییر مسیر داد تا از برخورده بازدارنده به سرش جلوگیری کند .
خوب پس 3 امتیاز ازت کم میشه در کل 7 امتیاز.

متوجه شدید که در وسط مسابقه نیک بی سر این مطلب رو نوشت : (با اجازه پرسي عزيز.
تيم بلغارستان در پستهاي مهاجم و مدافع به بازيكن نياز دارد.هر كسي كه تمايل به عضويت در تيم را دارد با استفاده از پي‌ام به من اطلاع دهد. ) ایشون میتونست این رو در سازمان بگه پس چون وسط مسابقه گفت 10 امتیاز از امتیازات نهایی بلغارستان که باید با هم رقابت کنن کم میشه . بلغارستا از 140 به 130 میرسه.

برای پروفسور بینز ( گردباد ) :
گوشاک باتوپ به حرکت خودش ادامه میده و وارد زمین گردباد میشه
حواس گوشاک پرت میشه مثل اینکه گوی زرینو دیده داره به میسن علامت میده برانستون یه ضربه به بازدارنده میزنه گوشاک حواسش به توپ بازدارنده نیست گوی بازدارنده میخوره وسط پیشونیه گوشاک توپ سرخ از دستش میفته گاتریسیا سریع توپو رو هوا میگیره حالا داره به سمت زمین پادلمر میره سرعتش خیلی زیاده از یه توپ بازدارنده جا خالی میده حالا مدافعان رو جا گذاشته و با الیور وود تک به تک شده توپو با زاویه مناسب پرتاب میکنه توپ به سمت حلقه وسطی میره
صدای گزارشگر : وای که چه پرتاب عالیی بود از زیر دسته وود در میره چه میکنه این گاتریسیا توپ برخورد میکنه به لبه پائینیه حلقه حالا وارد حلقه میشه گل گل یک گل زیبا از گاتریسیا
ورزشگاه منفجر میشه همه دارن گاتریسیا رو تشویق میکنن ....

ویرایش : عالی بود من مشکلی توش ندیدم 10 امتیاز برای نمایشنامش و 10 امتیاز هم برای گلش و 5 امتیاز هم کم میشه برای بدهی لرد بلرویچ در کل 15 امتیاز.

برای لرد بلرویچ ( گردباد ) :

- بازی دوباره شروع میشه . سرخگون دست کلدله ...
استینس که بر اثر ضربه مورگانا هنوز گیج بود ، در حالی که سرش را گرفته و از درد به خود می پیچد ، سعی می کند تا کنترل جارو را در دست بگیرد . در سویی دیگر کالدل همچنان سرخون را در دست داشت و بدنبال راهی برای عبور از دفاع گردباد می گشت . لی جردن در ادامه گزارش گفت :
- کالدل گیج شده ... دفاع گردباد خیلی فشردست ... اون باید پاس بده . تورپین کنارشه ... بالاخره پاس میده به تورپین ... ولی نه گاتریسیا بین راه سرخگونو می قاپه . عجب زد حمله سریعی ... هیچکس جلوش نیست ... فقط الیور وود رو جلوش داره ... شوت می کـ.... اوه خدای من ! مورگانا از پشت با چماقش زد توی سرش ...
گاتریسیا با این ضربه کمی گیج شده بود و آرام آرام ارتفاع خود را کم کرد و نقش بر زمین شد . مادام پامفری به سرعت برای مداوا وارد زمین شد و گاتریسیا را با خودش به درمانگاه برد . بعد از این خطای مورگانا ، اتو بگمن در سوتش دمید و به نفع گردباد اعلام پنالتی کرد . لی جردن که از ابتدا از پالدمر تعریف میکرد با دیدن این خطا در ادامه گفت :
- مورگانا ، این حرکتت خیلی زشت بود . ظاهرا استینس می خواد پنالتی رو بزنه ... بله خودش مزنه ... چه ضربه ای ..گل برای گردباد .... گل .

ویرایش : بله خوب بود 10 امتیاز کامل رو میگیره و 10 امتیاز هم برای گلی که زده و 5 امتیاز هم برای خطای مورگانا از پادلمر کم میشه.

تورپین با سرخگون جلو میاد و وارد زمین گردباد میشه حالا پاس میده به گوشاک در بین راه استینس با یک حرکت استثنائی سرخگونو میگیره و به سمت زمین پادلمیر حرکت میکنه سرعتش خیلی زیاده از یک بازدارنده جا خالی میده مدافعان رو پشت سر میزاره سرخ گونو پرتاب میکنه الیوروود به سمت سرخگون حرکت میکنه ولی بهش نمیرسه سرخگون به لبه حلقه برخورد میکنه و بر میگرده حالا میخوره به پشت الیور وود که گیج شده و بر میگرده به سمت حلقه
گزارشگر : وای قابل باور نیست گل میشه گل برای گردباد چه میکنه این استینس خیلی خوب گل میزنه

ویرایش : عالی بود 10 امتیاز کامل برای نمایش و 10 امتیاز هم برای گل .

برای آرتیکوس دامبلدور ( پادلمر ) :
گل بسیار بدی خورده بودند...صدای هو از همه طرف ورزشگاه به گوش میرسید...حریف دفاع قدرتمندی را از خودش نشان داده بود...ولی هنوز امیدی بود...باید دفاع شکسته بشود.
ناگهان کالدل رو به افراد تیم فریاد زد:
-حمله ققنوس پرواز عمودی...حمله ققنوس پرواز عمودی...
به نظر میرسید که تمام اعضا متوجه گفته کالدل شده بودند و به علامت توجه و پیروی سر خود را تکان دادند.
توپ در دستهای کالدل میچرخید...گویی منتظر سوت داور بود که نقش اساسی طرحی که کالدل بارها و بارها تمرین شده توسط تیم را به اجرا در بیاورد.
سرانجام سوت داور به نشان شروع بازی دمیده شد...این بازی مال آنها بود...

ویرایش : بله خوب بود 10 امتیاز کامل.

کالدل با سرخگون حرکت میکنه و به زمین گردباد میرسه ولی به یک باره به صورت عمودی به طرف پائین میره و حواس مدافعین گردباد به سمت کالدل جلب میشه گوشاک درست میاد بالای کالدل و گوشاک بدون محافظه کالدل پاس میده به گوشاک اون توپو میگیره حالا با مگاکان دروازه بان تک به تکه ولی مثل اینکه دوباره گوی زرینو دیده حواسش پرت میشه بینز دیگه خودشو میرسونه بالا و به بازدارنده ضربه میزنه بازدارنده درست میخوره به پیشونیه گوشاک توپ از دستش میفته و گاتریسیا با یک حرکت آکروباتیک سرخگونو میگیره و با سرعت به سمت دروازه پادلمیر حرکت میکنه و مدافعینو با یک یکو دو با استنیس رد میکنه و سرخگونو پرتاپ میکنه و توپ وارد حلقه میشه گل گل ورزشگاه منفجر میشه طرفداران گردباد در فضا گردباد میسازن

ویرایش: خوب بود ولی 2 امتیاز به خاطر گفتن بینز به جای برانستون کم میشه در کل 8 امتیاز.

برای لرد بلرویچ ( گردباد ) :
با سوت داور بازی دوباره شروع میشه . سرخگون در دستان کالدله . اون گیج شده ، مدافعین گردباد جلوشو می گیرن . بازیکنای تیم گردباد فوق العاده بازی میکنن . اوه ... حتما خیلی درد داشت کالدل ... چه هده گیری دقیقی ! برانسون بلوجرو دقیقا بسمت کمر کالدل فرستاد ... استینس از این فرصت استفاده میکنه و سرخگونو از دست کالدل می قاپه ... اون خیلی سریعه ... اوه ، نه .... مواظب باش ... واووو ...اون شانس آورد . بلوجر از کنارش رد شد . استینس با سرعت جلو میره . مورگانا جلوشو میگره . استینس دورش میزنه ... به حلقه ها میرسه ... شوت میکنه . اوووو ، چه شیرجه ای . الیور با مهارت سرخگونو دور میکنه ... ولی نه آیت دوباره اونو میگره . الیور هنوز سر جاش بر نگشته ... آیت شوت میکنه . بله بله . یک گل دیگه برای گردباد . اونا فوق العادن .
با این گل تماشاچی های گردباد سر از پا نمی شناسند و با فریادهای " گردباد قهرمان ، همیشه پیروز " تیمشونو تشویق میکنند . در این بین مگاکان ، جوینده گردباد ، کمترین توجه را به اوضاع بازی داشت . او تنها با گزارش لی جردن از اوضاع خبر دار میشود . مگاکان با دقت در جستجوی اسنیچ بود و در مواقعی نیم نگاهی هم به میسن ، جوینده پالدمر ، می انداخت .

ویرایش : خوب بود فقط به خاط غلط املایی 2 امتیاز کم میشه برای گفتن هده گیری به جای هدف گیری و در کل 8 امتیاز میگیره و 10 امتیاز هم به خاطر گل زده شده د رکل 18 امتیاز.

برای آرتیکوس دامبلدور ( پادلمر ) :
میسن با چشمانی نیمه بسته و دستانی که سایبان چشمهایش در مقابل نور آزاردهنده به ادامه جستجوی اسنیچ می پرداخت و هر از گاهی نگاهی کوچک نیز به مگاکان که در آن سوی وزرشگاه پرواز میکرد می انداخت و همچنین سعی در بی توجهی به نتیجه گرفته شده توسط تیم در آن لحظات کند ولی صدای طنین انداز شده در ورزشگاه گزارشگر،از انجام آن جلوگیری میکرد...
-عجب بازی ای میکنه تیم گردباد...تیم پادلمر یونایتد در این بازی تا الان داره ضعیف برخورد میکنه...دفاع گردباد...صبر کنید!!این برق طلایی رنک از اسنیچ بود؟!...
میسن بلافاصله بر روی جارویش خم شد و با سرعتی فوق العاده به سوی محلی که بازتاب طلایی رنگ حرکت کرد و مگاکان نیز با فاصله کمی از پشت او،به هدف اسنیچ حرکت میکرد...
نفسها در سینه تمام تماشاگران حبس شده بود و منتظر به دیدن نتیجه...و لحظه ای بعد...صدای هورای طرفداران تیم پادلمر یونایتد...
این شادی ها از گرفتن اسنیچ نبود و بلکه از زدن گلی به تیم گردباد ناشی میشد...اسنیچ برای بار دیگر از دستان جستجوگران تیم گریخته بود...

ویرایش : خیلی خوب بود 10 امتیاز برای نمایشو 10 امتیاز برای گل زده شده در کل 20 امتیاز برای پادلمر.

برای آیدی مالفوی ( پادلمر ) :
بچه های پادلمر گوئی از خوابی طولانی بیدار شده باشند،دوباره شروع به بازی حرفه ای کردند.صدای گزارشگر بقیه صداها را خاموش کرد:
-"حالا توپ دوباره تو دستای کالدله ،گلزن برتر تیم پادلمر،پاس میده به گوشاک،مورگانا استنیس را که داره نزدیک میشه با فرستادن یه بازدارنده متوقف میکنه.توپ همچنان در دستهای گوشاکه...اوه چرا تغییر جهت داد؟"
گوشاک بایک حرکت آنی بسوی زمین شیرجه میرود و بدنبال او دو مدافع گردباد با سرعت کارش را تکرار میکنند.
-"اوه...چی شد؟بله گوشاک توپ را به کالدل که در نزدیکی دروازه گردباده پاس میده و یکی از مدافعهای گردباد بدلیل بهم خوردن تعادلش از جارو روی زمین پرت میشه ...حالا کالدل از این گمراهی بازیکنای گردباد استفاده میکنه و ...بله توپ به راحتی وارد دروازه دوم میشه و گل..."
جمعیت طرفدار پادلمر ،درحالیکه پرچم گروهشان را به اهتزاز در اورده اند شروع به هورا کشیدن میکنند.اینبار گاتریسیا سرخگون بدست بطرف زمین پادلمر هجوم میاورد. گزارشگر با هیجان بسیار شروع به توصیف حرکت او میکند که ناگهان:
-"........اخ...وحشتناک بود!بازدارنده ی مورگانا درست خورد وسط پیشانی گاتریسیا.حالا خانم پامفری در حال مداوای اوست.شاید هم نتونه به زمین برگرده."
همه بچه های تیم پادلمر ،مورگانا را تشویق میکنند که در صدای تماشاچیان گم میشود.
-"دوباره بازی توی تیم پادلمر جریان پیدا میکنه.انگار خون منبسط شده در رگهاشان حرکت را از سرگرفته.کالدل به گوشاک،گوشاک با مکاگان تک به تک میشه...پس چرا توپ را پرت نمیکنه.اها منتظر یارش بود.پاس میده به تورپین و او هم در برابر چشمهای حیرت زده دروازه بان گردباد گل میزنه ...گل...!"
پادلمر اینبار نه تنها توانسته بود امتیازات عقب افتاده اش را جبران کند بلکه دوباره نزدیک به برنده شدن بود. یکبار دیگر ورزشگاه سراسر هلهله و غوغا شد.و حالا این گردباد توسط طرفداران پادلمر به پاشده بود....

ویرایش : بله خوب بود و گلها زیرکانه زده شده بود پس 20 امتیاز برای گلها و چرا دوباره تعداد پست ها از 10 خط بیشتره 4امتیاز هم برای این کم میشه در کل 26 امتیاز.

حالا نوبت به بازیکنان گردباد میرسه سرخگون دسته استینسه اون با یک حرکت موجی شکل به زمین پادلمیر میاد و یه پاس خوب به گاتریسیا که مداوا شده میده مدافعین پادلمیر 2 بازدارنده رو به سمتش میفرستن گاتریسیا قبل از اینکه به اونا برخورد کنه سرخگونو پاس میده به استینس و اون با توپ حرکت میکنه و
گزارشکر : استینس با وود تک به تک شده حالا سرخگونو پرتاپ میکنه عجب پرتابی بود و حالا سرخگون وارد حلقه میشه چه مهاجمیه این استینس
ورزشگاه منفجر میشه و طرفدارن گردباد طوفان به پا میکنن بازی تا دقایقی تعطیل میشه

ویرایش : بد نبود اشتباهت این بود که نحوه اومدن گاتریسیا رو نگفتی مثلا اون بد مجروح شده بود و اینکه گلت رو جالب نزدی پس 3 امتیاز برای نگفتن گاتریسیا و 5 امتیاز برای خوب نبودن گلت . در کل 12 امتیاز

برای مونتاگ ( گردباد ) :

بعد از شروع دوباره ی بازی سرخگون دست بچه های گردبده که دارن حمله یکن که ناگهان مگاکان گوی زرین رو میبینه و به طرش میره و فورا میسن هم دوبالش میره در همون لحظه یه توپ بازدارنده میره رف مگاکان و اون جاخالی میده حالا میسن جلوتره و دار به گو ی زرین میرسه ماگاکان مجبور میشه روش خط ا کنه در همینلحظه هم گوی زرین ناپدی میشه

دارو:: یه پنالتی به نفع پادلمر یونایتد

مگاکان

بقیه تیم

بعدش دوباره مگا

ویرایش : بله همونجور که خودش گفت غلط زیاد داشت پس 5 امتیاز کم میشه در کل 5 امتیاز.

و پست بعدی برای جرج ویزلی هست که اصلا عضو تیم نیست پس قبول نیست و پروتی و پتیل و نیک بی سر هم الکی پست زدن.

خوب امتیازات :
پادلمر یونایتد : 88 امتیاز با ارفاق 90
گردباد : 103 با ارفاق 105
و گوی زرین تقدیم میشه به گردباد چرا چون تعداد بیشتری پست زدن و بازیکنای بیشتری از گردباد هم شرکت کردن پس گردباد 165 پادلمر 90
حالا تموم نشده رقابت ها خیلی نزدیکه رقابت گردباد با بلغارستان و پادلمر با ایرلند.
امتیاز گردباد تصحیح شد ولی من 10 امتیاز به پادلمر ارفاق میکنم.

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی( P ) در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۲۶ ۱۸:۳۱:۵۷

پیام زده شده در: ۲۱:۰۲ جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
مسابقه تموم شده و من در اولین فرصت نتایج رو اعلام میکنم با تشکر .

پیام زده شده در: ۱۱:۴۸ جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۸۵

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۳۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 565
آفلاین
تمرين
-« حالا اين كالدله كه سرخگونو در اختيار داره. به سمت دروازه بلغارستان ميتازه. اگه كسي جلوشو نگيره ميتونه گل بزنه. از بلوجري كه لوسكي براش ميفرسته جاخالي ميده.»
والكف در انتظار كالدل بود و درون دروازه سنگر گرفته بود. با كالدل تك به تك شده بود. قلبش به تپش افتاد و ضربان قلبش بالا رفت.
-« حالا دو كاپيتان با هم روبرو ميشن. كالدل شوت ميكنه و ........ اوه نه.چه ميكنه اين والكف. با يك شيرجه سريع مانع فروپاشي روازش ميشه.آفرين پسر»
............

[size=large][color=000066]من ديگه تو امضام هيچي نميزارم. هيچي هم نميگم.
به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۱۱:۱۸ جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۸۵

پروتی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۵ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۸ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۸۵
از از هر جا به تو چه؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
تمرين
مسابقه شروع مي شه ايوانوا اوج مي گيره سرخگون تو دست مهاجم گروه مقابله يه با يه پيچ طرف سرخگون ميره پا هاشو رو جارو قفل مي كنه وطوري كه طرف مقابل حواسش نبود سرخگونو از تو دستش مي قاپه با سرعت به طرف دروازه ميره صداي جيغ از همه جا مي رسه مهاجم هاي گروه مقابل جلوشو مي گيرن ولي اون با يه سرعت فوق العاده به طرف بالا ميره و از دستشون در ميره وبه دروازه نزديك شد به سرعت پايين مي آد وگل ...

Every ti

پیام زده شده در: ۱۲:۰۵ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
ببخشيد كه يه مدت پست نزدم داشتم مغازه رو رديف ميكردم واسه كافينت منو ببخشيد انشاالله جبران ميكنم
---------------------------------------------------------------------
جمعيت فرياد ميزنن: اي استنیس دلاور امشبو پيشه ما بمان (خودم تو قافيش موندم)
طرفدارهاي پادلمر ميخوان خوشونت رو به جو بازي حاكم كنن و 23 تا اكريل سورنج ميندازن وسط زمين
داور دادميزنه :نه اين كوييديچه چهارشنبه سوري كه نيست
خلاصه جو آروم ميشه و جمعيت به حالت اول بر ميگردن ،بازي رو شرع ميشه گزارش گر كه با ترقه ها اسيب ديده، عوض شده و لي جردن جاشو گرفته، شروع به صحبت ميكنه:خوب حالا داور مسابقه بازي رو آغاز ميكنه، سرخگون تو دست آيت،آيت با سرعت در حال حركته كه مورگانا با يك تنه كوچيك كه داور نميبينه جلوشو ميگيره
جمعيت طرف دار پادلمر فريادزدن :مورگانا مورگانا مورگانا
مورگانا سرخگون رو ميگيره و پاس ميده به پورپینگت و پورپينگت با رعت جلو ميري اوریک رو رد ميكنه نرسيده به برانستون سورخگون رو پاس ميده به گوشاک ،گوشاک هم با سرعت پيش ميره كه ميبينه كسي جلوش رو نميگيره جلو جلو جلوتر و اسپور هم كاري نميكنه و گل ميشه و لي هچ كس توجهي به گوشاك نميكنه گوشاك از چوبدستيش آويزون ميشه كه شادي خوشو نشون بده ولي بازم كسي به اون توجهي نميكنه گوشاك بر ميگرده و ميبينه كه تورپين و گاتریسیا دنبال اسنيچ افتادن تازه متوجه شدكه جمعيت دارن به اونا توجه ميكنن گاتريسيا جلوتر بود....................
---------------------------------------------------------------------
حالا ادامه بديد

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

پیام زده شده در: ۱۰:۵۵ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
پرسی جان فعلا امضا رو به من تخفیف بده چون دسترسی من به اینترنت خیلی کمه ( چون من توی شهرستانم و اینجا زیاد نمی تونم وصل بشم

در ضمن این کیبورد هم خرابه من یه مقدار مشکل تایپ دارم

البته بخشید اگه پستم زیاد به بقیه مربوط نشد چون الان وقت خوندن ندارم

بعد از شروع دوباره ی بازی سرخگون دست بچه های گردبده که دارن حمله یکن که ناگهان مگاکان گوی زرین رو میبینه و به طرش میره و فورا میسن هم دوبالش میره در همون لحظه یه توپ بازدارنده میره رف مگاکان و اون جاخالی میده حالا میسن جلوتره و دار به گو ی زرین میرسه ماگاکان مجبور میشه روش خط ا کنه در همینلحظه هم گوی زرین ناپدی میشه

دارو:: یه پنالتی به نفع پادلمر یونایتد

مگاکان

بقیه تیم

بعدش دوباره مگا

پیام زده شده در: ۱۸:۵۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
خوب دوستان در جواب آیدی مالفوی میگم که هر چقدر بخواید میتونید پست بزنید و مارکوس فلینت هم انصراف دادن و به جاش پروفسور تافتی میشینه:
پادلمر یونایتد \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
الیور وود ( دروازه بان )انتخاب شده روبیوس هاگرید
مورگانا ( مدافع) انتخاب شده آیدی مالفوی
پورپینگت ( مدافع) انتخاب شده مائده واتسون
کالدل ( مهاجم) انتخاب شده آرتیکوس دامبلدور ( کاپیتان)
گوشاک ( مهاجم) انتخاب شده هری توپولو
تورپین ( مهاجم) انتخاب شده سوزان بونز
میسن ( جستجوگر) انتخاب شده شیما پاتر
گردباد *******************************************************
مگاکان ( جستجوگر ) انتخاب شده مونتاگ (کاپیتان)
برانستون ( مدافع) انتخاب شده پروفسور بینز ( تعلیقی)
اوریک( مدافع) انتخاب شده ایگور کارکاروف
اسپور ( دروازه بان ) انتخاب شده گویل
آیت( مهاجم) انتخاب شده دولورس آمبریج
استنیس ( مهاجم)انتخاب شده لرد بلرویچ
گاتریسیا ( مهاجم ) انتخاب شده پروفسور تافتی
اینم آرم شیما پاتر :
جستجوگر تیم پادلمر یونایتد نقش میسن در لیگ برتر کوییدیچ
خوب شد حالا این رو بزار تو امضات
در ضمن دوستان من فردا میخوام برم قم شاید شنبه امتیازات رو گذاشتم و شنبه نظر سنجی رو هم برای انتخاب بهترین بازیکن میزارم.
و کوییرل عزیز هم لطف کردن و این تاپیک رو به هاگوارتز منتقل کردن.

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی( P ) در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۲۳ ۲۰:۱۴:۴۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.