هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ارتش الف دال,انتقادات و پیشنهاد ها
پیام زده شده در: ۰:۳۳ چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
با سلام

هوگو ویزلی پستی در خانه ی ریدل ها زده و در اون درخواست مرگخواریت داده. محتوای پستشون هم واقعا جالبه. ایشون اعضای محفل رو حسود و جاه طلب دونستن. از نظر من هوگو ویزلی از ارتش اخراجه و بازگشتی هم در کار نیست.

در هر صورت تصمیم نهایی با رییس ارتشه. لطفا رسیدگی کنید!

پیام زده شده در: ۹:۲۹ سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۶

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با سلام...

ارول عزيز!

اگه منظورت اينه كه سه تا پست زدي و نوشته خطا در انجمن بايد اين موضوع رو در انجمن " اتاق ضروريات " تاپيك " گفتگو با مديران انتقاد و پيشنهاد و... " مطرح كني تا مديران سايت مشكلتو برطرف كنند!

ولي اگه منظورت زدن تاپيكه كه فكر نمي كنم اينطوري باشه... بهتره تاپيك نزني!

موفق باشي...

پیام زده شده در: ۱:۰۳ سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۶

ارول

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۵ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۲۵ جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
سلام من تاحالا3 تا تاپيك زدم براي جلسات الف دال ولي هربار ميگه خطا در انجمن ميشه بگين چي كار كنم ؟ممنون

زندگي صحنه ي يكتاي هنرمندي ماست هركسي نغمه ي خود خواند واز صحنه رود

پیام زده شده در: ۱۳:۰۹ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام...

ربيوس هاگريد :

ربيوس عزيز تا اونجايي كه من در خاطر دارم شما در الف دال فعاليتي آنچناني نداشتيد...

پس بهتره براي شروع فعاليت دوباره عضو بشيد...

موفق باشيد!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۶

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۱۹ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
از هاگوارتز ، کلبه ی خودم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 157
آفلاین
سارای عزیز من یه سوال داشتم ، می خواستم بگم من با شناسه ی قبلیم رون ویزلی عضو الف دال بودم می خواستم بدونم الان هنوز میتونم عضو ارتش باشم یا باید دوباره پست بزنم و سیر عضو شدن رو دنبال کنم ؟ اگه دیگه نیازی به ثبت نام و غیره نیست به من خبر بده تا من فعالیتم رو بتونم شروع کنم .

[size=medium][color=CC0000]اگر گروه های هاگوارتز به جز گریفیندور رو نشانه ی موس فرض کنیم و گریفیندور رو شکلک یاهو نتیجه می

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
سارای عزیز ... مطمئنا هر دلیلی که باشه از طرف مرگخواران نیست یکی از مهمترین دلایلی که باعث پدید اومدن چنین مشکلاتی شد سوژه ضعیفی بود که برای این جنگ ها در نظر گرفته شده بود برای همین تا جایی که من دیدم اعضای الف دال فقط قصدشون ادامه دادن پست شده بود و روی کیفیت کارشون و سوژه پست های آینده هیچ توجهی نداشتند.

در مورد پایان بردن سوژه هام والا من هر چی فکر کردم به نتیجه ای نرسیدم ولی اینو میدونم که هیچ وقت سوژه تاپیکی که در اوج فعالیت هست رو نباید پایان داد ... به نظر من شما هر دلیلی که داشتید راه حل های بهتری هم براش وجود داشت .. مثلا اینکه جای پایان دادن پست ها سعی کنید پست های قوی تر و با سوژه های قوی تر بزنید تا دیگران هم بر اساس این پست ها پستهای قوی تر بزنند.

به هر حال اینا چیزایی بود که به عقل ناقص یک مرگخوار خطور کرد و شایدم علت های ناشناخته دیگری هم وجود دارد که بر من پنهان است.

پیام زده شده در: ۱۴:۳۱ جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۸۶

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
با سلام...

به بليز زابيني :

بليز عزيز برخي از نكاتي كه متذكر شده بودي درست و بعضي هم نادرست بود .

در هر حال من اين يك دفعه تصميم دارم كه جبهه گيري نكرده و جوابي ندم. ولي اگه خودت يه مقدار بيشتر در اين جنگ ، پست ها و اعضاي پست زننده اش دقيق بشي متوجه مي شي كه اين انتقاداتت از كجاست و دليلش چيه و خلاصه جوابت رو پيدا ميكني.

در مورد اينكه بعضي داستان ها رو پايان بردم نيز دلايلي وجود داشت كه باز خودت اگه فكر بكني متوجهشون مي شي... دلايلي كه من صلاح ديدم جنگ رو كمي آروم كنم!

بهرحال از انتقادات ممنون ... من خودم اكثر اين نكات رو مي دونستم ... ولي دليلش رو هم مي دونم و مي دونم كه برطرف كردن اينا نياز به زمان داره!

باز هم متشكر
موفق باشي

پیام زده شده در: ۲۲:۵۰ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
سلام. من چند انتقاد جزئی مربوط به عملکرد ضعیف ارتش الف دال در این جنگ دارم:

1- یکی از ساده ترین قوانین رولپلینگ اینه که ما باید پایبند به سوژه ، موضوع و سیر پستهای قبلی باشیم و اینکار چند فایده داره:

1- از نظر خواننده پست ها زیبا میشن
2- زحمات نفرات قبلی از بین نمیره
3- پستها از یک حالت کل کل مطلق تبدیل به یک جنگ منطقی میشه.

متاسفانه به دفعات دیده شده که الف دالی ها و حتی خود شما که سردستشونین و باید یک الگو برای رول نویسان آینده سایت باشید بر این الگوها پایبند نیستید و این موضوع در این جنگ ها اصلا درست نیست. زیرا مهمترین معیار برای قضاوت برتری طرفین همین کیفیت پستهاست و وقتی شما چنین شیوه ای رو در دستور کار قرار میدید که صد البته کفه ترازو رو به سمت طرف مقابلتون هول میدید کیفیت کلیه پستها رو پایین میارید.

من پیشنهاد میکنم زین پس روی سوژه هاتون بیشتر کار کنید.

2- چند بار دیده شد که شما پست تکی زدید و با توجه به اینکه بلافاصله جواب پست ها داده شد اما نفر بعدی هم باز پست تکی زده. در اینجا دو کار خلاف قوانین انجام شده:

1- شما در تاپیکی پست تکی زدید که در اونجا پست ادامه دار زده میشه.
2- شما در وسط تاپیکی که در حال خوردن پست ادامه دار هست باز هم پست تکی زدید که این خلاف قانونه.
3- شما وارد انجمن دیگری شدید و انتظار دارید که همه چیز موافق نقشه های شما پیش بره و اگر مشکلی پیش اومد شما باز هم راه خودتونو پیش برید که این سیاست به طور کامل کیفیت پست ها رو پایین آورد.

پیشنهاد من اینه که شما اگر حمله ای میکنید پستهای ادامه دار را در جای خودش بزنید و پستهای تکی رو هم در جای خود بزنید تا چنین مشکلاتی پیش نیاید و یا کمتر پیش بیاید.

3- عجیب ترین و جالب ترین نکته این حمله این بود که افراد شما درست زمانی که در کمتر از دوازده ساعت در یک تاپیک شش هفت پست از هر دو جناح زده شده ناگهان یکی میاید و سوژه داستان را با کلمه "پایان" به صورت کاملا ژانگولری شهید میکند تا ماموریت خودش را به اتمام برساند.

اشکال این کار در این است اصولا کسی نباید داستان تاپیکی را به طور کامل تمام کند با توجه به اینکه این موضوع در انجمن خانه ریدل تا به حال بی سابقه بوده یعنی ممکن بوده سوژه جدید داده شه اما هیچ وقت کسی نمیگفت دیگه تموم شد کسی ادامه نده... و نکته جالب تر اینکه زمانی از این کلمه استفاده شده که اون تاپیک در اوج فعالیت به سر میبرده و از همه جالب تر اینکه هیچ گونه برخوردی هم انجام نشده.

-----------------------------

از نظر من کیفیت و هماهنگی پستهای الف دال بسیار پایین بوده و هرچند مرگخوارانم به صورت ایده آل کار نکردن اما با این وضع بهتر از این هم نمیشد کاری کرد. من به عنوان یک عضو بی طرف به الف دال از ده نمره ، بیشتر از دو و سه نمره نمیتونم بدم.

علت اعتراض منم این هست که فکر میکنم این شیوه پست زدن نامناسب است و صرف نظر از وقت زیادی که میگیرد ارزش کار ما را هم پایین میاورد و تازه باید دنبال راهیم بود که تاپیک های خانه ریدل را دوباره کمی پاکسازی کرد.

صد البته به نظر من این حملات خوبه و باعث فعال سازیه رول میشه. اما به شرطی که این حملات به طور برنامه ریزی شده و با کیفیت بالا انجام شه. نه اینکه همه به کیفیت و نحوه این حملات معترض باشند و پستها طوری باشه که فقط الف دالی ها پستهای همو بفهمند (من امروز این موضوع رو شاید از ده نفر مختلف شنیدم)

پیام زده شده در: ۱۱:۵۷ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام...

به بارتي كراوچ :

جواب سوال 1)

اولا در اون تاپيكي كه شما مد نظرتونه پست ادامه زده نشده ولي دوستانتون ادامه دارش كردن... پس اگر در نظر بگيريم كه پست اوليه ادامه دار نبود پس بقيه پستها بي جهت زده شده و اون پستي هم كه مي گيد اومده و سوژه رو خراب كرده ، زدنش اشكالي نداره!

دوما اگر فرض رو هم بر اين بگيريم كه يك داستان دنباله دار زده شده و يك نفر پستي برخلاف اون زده ، باز هم موردي نداره...فوقش زيرش نوشته مي شه كه از پست قبلي ادامه بديد... همون كاري كه اربابت كرد ... پس بهتره كه قبل از اينكه يك سري قواعد بدوني اين سوال رو نپرسي و يا از اربابت بپرسي تا دقيقا بهت جواب بده و وقت مارو نگيري! يا اينكه بزاري هركس وظيفه خودشو انجام بده و دخالت نكني!

جواب سوال 2 )

بارتي عزيز مطمئنا اگه سوژه يك تاپيك خوب باشه و هنوز قابل ادامه دادن باشه ، اعضا ادامش مي دادن! اينطور نيست؟
بهرحال خيلي تاپيك ها اين حالت رو داشتن و مي بيني كه با پستهاي ما تاپيكاتون فعال شده!
پس بهتره به جاي اينكه بيايي اين سوالات با جواب هاي كاملا مشخص رو بپرسي ، از ما تشكر كن كه اين لطف رو در حق شما و اون ولدي كچل كرديم!

جواس سوال 3)

سوالي نداشتي پستتو الكي زياد نكن!

جواب سوال 4)

دادن جواب كامل يا ناقص به خود من مربوطه. مطمئن باش مي تونستم در دوكلمه جوابتو بدم و هيچ كس هم نبود بهم ايراد بگيره كه چرا به اين جوجه مرگخوار جواب كامل ندادي!

جواب سوال 5)

ارزشي بازي از صفات مرگ خواراست و اينكه خز هستن كاملا واضح و مشهوده و نيازي به جواب نيست!

اگه بخواي بشي مرلينگاه شور بايد التماس كني. چون ارتش جاي افراد ارزشي و خز نيست!

موفق باشي!

پیام زده شده در: ۹:۲۸ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
با سلام خدمت خاله سارا و بقیه ی بچه های مهد کودکِ سارا !

سؤالاتی داشتم که اگه جواب بدیت خیلی ممنون می شم ;
1- وقتی در تاپیکی دو پست ادامه دار با سوژه ی مربوط به تاپیک می خوره , کسی حق داره بیاد و یه پست تکی بزنه ؟ و سوژه رو خراب کنه ؟

2- فرض کنین یه تاپیکی هست که آخرین پستش واسه کمتر از دو هفته پیشه و هنوز سوژش هم خوبه و می شه ادامه داد . بعد یه نفر بیاد سوژه بده از نظر من موردی نداره ولی اگه اون طرف بیاد پست تکی بزنه درسته ؟

اگه آره , بدونین که اون تاپیک ادامه داره و از اول هم همینطور بوده , چرا اون نفر باید بیاد جو کلی تاپیک رو بهم بریزه ؟

3- و ...

4- همون دو سؤال اولی رو جواب بدین کامل !

5- همون چهار تای قبلی رو کاملتر اینجا جواب بدین !

اگه دیدم جواباتون منطقیه شاید اومدم تو ارتش به عنوان مرلینگاه شور عضو شدم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.