هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۷

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
پرفسور ویزلی... پرفسور ویزلی... پرفسور ویزلی...

اینم نمره س دادی به من و برو بکس؟

درمورد جنگل و مورچه! دقت نکردی بعدش نوشتم:
نقل قول:
استفاده از این معجون منحصر به جنگل های آمازون نیست. با مقدار رقیق آن می توانید در شبهای تابستان، بدون نیاز به پشه بند و با آرامش تمام، در زیر آسمان پرستارۀ تابستان، شبی دلپذیر را سپری کنید.

هین؟

و معجون اول! کاملا برای نظافت روزانه به درد می خورد.

و Gyroscope اگه لازم نبود، الان امثال مورفین و سر بارون به مرلین کبیر پیوسته بودن. آیا تو از کمک به چنین کاربرانی بخالت می ورزی؟

و درمورد معجونی که برای تقلب از روی انیشتین نوشته بودم! هیچی بهش تعلق نگرفته بود؟ مگه نمی دونی تقلب از نون روزانه و خواب شبانه هم واجب تر و ضروری تره؟

و آنیت آزاری جزو واجب ترین کارهای روزانۀ هر جادوگر و ساحرۀ شرافتمندیه. مگه نمی دونی که مدیران گلهای سایت هستن؟

درمورد تاریخ! معجون زشتی ابدی به درد هیشکی نخوره، به درد شما جادوگرا می خوره که سر ساحره های بینوا رو شیره بمالین.

من 30 می خوام! تازه! واسه هم گروهیامم می خوام.

پ. ن به مدیر:
این یه درخواست کاملا دوستانه هستا! با اوستامون به توافق می رسیم.
{اوستا انصافا در حد پروپوزال دکترا برات مطلب گذاشتم! دقت کن پلیز! }

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۳ ۱۷:۱۵:۰۳

پیام زده شده در: ۲۱:۴۷ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب بليز جان من با حرف شما موافقم و خب هدفمم از اول همين بود در اين ترم كه به معلم اعتماد كنم و من فك ميكنم كه معلم هاي اين ترم اينقدر لياقت داشته باشن كه به فكر انجام حركات بچه گانه اي نباشن.به طبع هر كسي نمره پاييني بگيره معترض ميشه و كم پيش مياد طرف حقش رو همون مقدار بدونه.اين چيزي نيست كه من خودم بگم..تجربه اين رو ثابت كرده و خب منم وقتي دانش آموز بودم همين حس رو داشتم وقتي كم ميگرفتم!

ولي فقط كافيه كه يه مقدار به اين فكر كنيم كه كلا نمره كم دادن يه معلم واقعا با اين كارهاي شما شجاعت ميخواد.يعني تا يكي كمتر از 25 ميده به كسي بايد مطمئن باش كه اون طرف ازش شاكي ميشه مگر اينكه طرف منطق داشته باشه براي همين موقع امتياز دهي معلم ها استرس ميگيرن!

از طرفي هم اين مدرسه مال دانش آموزانش هست.اونجور كه من با ارشد گريفيندور و راونكلاو صحبت كردم اينها از امتيازات داده شده بسيار ناراحت بودن و معتقد بودن كه هر معلمي به نفع گروه خودش كار ميكنه!

ما ميتونيم يه كاري كنيم..از اين به بعد يه قانون بذاريم كه هر معلم اگر به دانش آموزي كمتر از براي مثال 24 داد اشكالات پست طرف رو بگه.بعد اگر دانش آموز راضي نشد بياد اينجا بحث كنه با معلم.بعد اگر باز هم متقاعد نشد من دلايل معلم رو براي نمره كم دادن ميخونم.اگر منطقي بودن كه خب از اون دانش آموز امتياز كم ميكنم و اگرم نه كه نمره درست ميشه!

فقط يه موضوعي كه مطرح شد اين بود كه دانش آموزان ميترسن كه معلم باهشون لج كنه.باو اينجا مگه مدرسه واقعيه؟آخرش اينه كه جلسه بعدم معلمه امتياز كم داد اعتراض ميكنيد و خب به نتيجه ميرسيد!

به زودي قانون جديد در تابلوي اعلانات زده ميشه!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۲۴ شنبه ۳ اسفند ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
همممم این چیزایی که میگم به عنوان نظر شخصی خودمه ...

اصولا اعتراض کردن در صورتی که واقعا یک مسئله کاملا مشخص نباشه معنا نداره زیرا ما برای امتیاز دادن هیچ معیاری نداریم مگر قضاوت استاد یک درس ... در حالت عادی امتیاز دادنم بر اساس شرایط مختلف متغیره!

مثلا:

ممکنه استاد یک درس سقف یه پست خوب رو خیلی بالاتر از یک استاد دیگه در نظر بگیره ... بنابراین امتیاز هایی هم که داده میشه طبعا متفاوته ... چیزی که مشخصه اینه که سلیقه اشخاص یه چیز کمی نیست که شما بتونید اندازه بگیرید مثلا بگید پستی که اندازه پنجتا قشنگی داشت باید نمره کامل بگیره پستی که اندازه سه تا قشنگی داشت بیست بگیره و الی آخر ...

در نتیجه این مسئله طبیعیه که هر استادی با توجه به سقف پست معیاری که در ذهن داره امتیاز بده و کسی نمیتونه بگه شما به عنوان استاد چرا انقدر سقفتون بالاست یا پایینه؟ چون هر استاد با هر سلیقه ایم که امتیاز بده به هر حال یک نسبت تناسبی میان پست ها برقراره که باعث میشه حقی ضایع نشه ...

مسئله دوم باز برمیگرده به خود سلیقه ها ... یک نکته خنده دار از نظر یکی دیگه ممکنه بی مزه باشه .. یه نکته بی مزه از نظر یکی ممکنه با مزه باشه ... یه فضا سازی عالی از نظر یکی ممکنه معمولی و پیش و پا افتاده باشه ... نکات قوت یک پست ممکنه از نظر یکی تکراری و از نظر یکی دیگه بدیع باشه و..... حجم پست و تنوع تفکرات یک نفر از نظر تصحیح کننده پست هم ممکنه نکته مثبت باشه و هم میتونه در اولیت قرار نگیره ....

چیزی که مشخصه اینه که همه چیز به سلیقه و معیار قضاوت اون شخص بستگی داره و از اونجایی که این معیارها یک چیز قابل اندازه گیری نیست اصولا طبیعیه که هیچ وقت همه با هم به توافق نرسیم ... و دقیقا برای همینم هست که نه تنها در مسابقات رولپلینگ بلکه در سایر فعالیت های کیفی هم همیشه چند داور در نظر میگیرند چون فرض بر اینه که میانگین نظرات داور ها بیشتر به حقیقت نزدیکه .. چون طبیعتا یه عده داور یه مسئله رو زیادی خوب میبینن یه عده دیگه زیادی بد میبینن بنابراین برآیند این نظرات تا حد امکان متعادل و نزدیک به واقعیت موضوع هست ....

به همین دلیل در اینجا غیر از اشکلاات خیلی بارز ، راه درست اینه که استادای مناسب و آزموده رو برای دروس انتخاب کنیم و به قضاوتشون اعتماد کنیم ... همونجور که تو مدرسه هم مدیر نمیره به اعتراضات رسیدگی کنه ....

اما ....
اینکه ما معلمی رو در نظر بگیریم و اون شخص به یک عده بر اساس معیار های مورد نظر خودش امتیاز بده و بعد اعتراض یک نفر دیگه بیاد فقط همون پستهای خاص رو با معیار خودش بررسی کنه و بهش امتیاز بده کار غلطیه ... چون نمیشه که یک سری از پستها با تفکرات شخص X امتیاز دهی بشن و چند تا پست دیگه با تفکرات شخص Y. چون بالاخره هر کدوم از این اشخاص یکسری معیارها رو برای خودشون دارند که بر طبق توضیحات بالا حتی ممکنه در قبال هم متناقض هم باشند ... بنابراین مسلما این روش غلطه چون در اصلا تناسب به هم میریزه ......

پیشنهاد اول من اینه که اولا قوانین اعتراض کردن رو خیلی سخت کنین .. یعنی به هر اعتراضی رسیدگی نکنید .. ثانیا اگر رسیدگی میکنید ... شخص رسیدگی کننده دوباره باید تمام پستها رو از اول رسیدگی کنه و امتیاز بده و بعد بین امتیاز های خودش و استاد اون درس میانگین بگیره ... و نتیجه رو به عنوان امتیازات نهایی حساب کنه ...

اینجوری خطای کار به حداقل میرسه ... البته میدونم اینکار بی نهایت وقت گیره و کلا باید یه عده رو هم فقط برای اینکار استخدام کرد ... بنابراین یک پیشنهاد دومم دارم و اون اینکه هرکسی اعتراضی داره دیگه به مدیر نگه بلکه فقط یکبار هر اعتراضی رو که داره همراه با دلایلش در دفتر اساتید خطاب به استاد مربوطه همان درس بگه تا استاد اون درس در نتیجه امتیازات کلاسش بازنگری کنه (کاری که اصولا مرسومه) . دیگه هم نه نارضایتی ای پدید میاد نه جبهه گیری ای نه به هم خوردن تناسبی و این همه هم تشریفات و فرمولات پیچیده هم نداره!!!

معلم هر درس خودش شخصا به هر اعتراض رسیدگی میکنه اگر اعتراض بجا بود نمره رو درست میکنه اگرم نبود که هیچی .. ضمن اینکه یکی وقتی استاد یک درس میشه معنیش اینه که این شخص لایق و مورد اعتماد دیگران هست که به این سِمت درامده ... بنابراین اینکه بخوایم در بازنگری دوم استاد اون درس هم شک داشته باشیم یا بگیم ایندفعه خود استاد اون درس نباید تصحیح کنه یک تفکر بی اساسه و بهتره سعی کنیم کمی به هم اعتماد داشته باشیم ...

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۳ ۱۸:۳۳:۱۹
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۳ ۱۸:۳۵:۱۸

پیام زده شده در: ۲۲:۴۳ جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
امتیازات آنیتا دامبلدور خیلی جای اعتراض داشت اما از اونجایی که ما حق اعتراض نداریم اصولا و در ازای گفتن نظر و اعتراضمون به کسر امتیاز و تنبیه محکوم میشیم من فقط سه مورد که خیلی غیرقابل تحمل بود رو میگم :

پيوز عزيز شما حق اعتراض داري ولي من به عنوان كسي كه بايد به اعتراض ها رسيدگي كنم هم بيكار نيستم.اگر اين قانون نباشه خب هر كسي دوست داره يه بار ديگه پستش بررسي بشه و شايد امتياز بيشتري بگيره خب!

من اين قانون رو گذاشتم تا هر كسي بيخود نياد اعتراض كنه كه پست منو بررسي كنيد و بعد بررسي هم به نتيجه اي نرسيم!

----------------
من پست هاي جلسه دوم رو با پست مري مقايسه كردم كه ايشون 30 گرفتن پس يعني آنيت از اين پست به طور كامل راضي بوده!

پست بتي:

اين پست خب لايق 25 امتيازي كه شما گفتي نبود ولي به نظر من 18 هم با توجه به پست مري كه 30 گرفته كم هست.امتياز ايشون به 21 تغيير پيدا ميكنه.

پست خودت:

خب پست تو بي ناموسي داشت.هر استادي هم از اين نكات بي ناموسي خوشش نمياد و خب امتياز منفي برات ميزنه.تكليف اولتم نمره كامل نميگيره!

من به نظر آنيت احترام ميذارم كه بهت 25 داده و حتي به نظرم كمتر هم ميتونس بده ولي خب چون تو فك ميكردي كه ايوان امتياز دهي ميكنه بي ناموسي هم وارد كردي..مطمئنا اگر ميدونستي آنيت ميخواد امتياز بده اينجوري نمي نوشتي!

من امتيازت رو تغييري نميدم ولي ازت امتياز هم كم نميكنم به خاطر دليلي كه گفتم!

--------------
پست سدريك رو با پست مورگان و تانكس مقايسه كردم.به واقع در سطح پايين تري از اون پست ها قرار داشت و به نظرم 26 براش زياد به نظر ميرسيد.

من فكر نميكنم بشه امتياز بيشتري براي اين پست در نظر گرفت.در واقع يه مقدار پست سدريك زياد تو حاشيه بود و خب حالات و استرس شخصيت هنگام نزديك شدن به اتاق معلم و دزدي و غيره رو هم خوب پرورش نداده بود

همين 20 به نظر من براش كافيه!

و اينكه چون اعتراض بيخود به پست شد سه امتياز از امتياز هافلپاف در مجموع(قبل از تقسيم)كم ميشه.البته اين به صلاحديد من اين مقدار بود و گرنه ممكنه براي افراد ديگه بيش از اينها امتياز كم بشه!

و فراموش نكنيد كه سختگيري تو دو كلاس نوع سوم از بقيه كلاس ها سختتر هست چون اونجا بيشتر رو آموزش رول تمركز ميكنه!

پ.ن.پنجشنبه بعد اين تغييرات در امتيازات صورت خواهد گرفت!
------------
به زودي 6 فرد فعال براي نظارت بر روي هر كلاس انتخاب خواهد شد.براي مثال آقاي ايكس مسوول كلاس موجودات جادويي خواهد شد و امتيازات دانش آموزان رو چك خواهد كرد.

موفق باشيد!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۱:۳۲ جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

امتیازات آنیتا دامبلدور خیلی جای اعتراض داشت اما از اونجایی که ما حق اعتراض نداریم اصولا و در ازای گفتن نظر و اعتراضمون به کسر امتیاز و تنبیه محکوم میشیم من فقط سه مورد که خیلی غیرقابل تحمل بود رو میگم :

امتیاز پست بتی بریسویت در جلسه دوم پرواز و کوییدیچ که 18 گرفته و به نظرم حداقل باید 25 میگرفت !

امتیاز پست خودم در جلسه دوم پرواز و کوییدیچ که 25 گرفته و به نظرم حداقل 27 رو میخواد !!!

امتیاز پست سدریک دیگوری در جلسه اول مراقبت از موجودات جادویی که 20 گرفته و به نظرم حداقل 26 باید بگیره !!

ممنون ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۳:۰۳ پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
آهان، پس برداشت ِ من اشتباه بوده. عذرخواهی می کنم از پروفسور بادراد و ایگور عزیز!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۸ پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
آسپ عزيز اين قانون رو من براي اين گذاشتم كه همه چيز يه دست بشه تو هاگوارتز..اونجوري امكان پارتي بازي معلم هم وجود داشت(بلانسبت ولي خب شيطون تو جلد همه ميره ديگه )..مثلا اينجوري كه پستشو دير ميزد تا دانش آموزان گروهش پست هاشونو بفرستن و امتيازشو بگيرن.

براي همين گفتيم تا ساعت 24 روز قبل تدريس كه همه چي منظم بشه و دانش آموزانم دچار سردرگمي نشن.

كار معلم درست بوده و حتي ميتونسته پست شما رو در نظر نگيره و خب اين نظر معلم بوده كه به وقتي كه شما گذاشتي احترام بذاره و امتيازت رو بده..اگر نميداد هم كارش درست بود!

موفق باشي!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۰:۱۲ پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
به پروفسور بادراد ریشو:

نقل قول:
آلبوس سوروس پاتر : 30 - 1 = 29 امتیاز! ( کسر یک امتیاز بابت دیر کرد در ارائه تکلیف! هرچند نمی بایست که مورد قبول واقع میشد! )

من هیچ اعتراضی به نمره ام ندارم فقط خواستم بگم مهلت ارسال تکالیف توسط ِ دانش آموزان تا جلسه بعدی هست ! یعنی در روز تدریس هم اگر استاد هنوز تدریس جلسه بعد رو نفرستاده باشه دانش آموز میتونه تکلیف جلسه قبل رو بفرسته و این قانون:

نقل قول:
1-در صورتي كه توانايي تدريس در روز معين شده رو نداريد با اطلاع قبلي ميتونيد يه روز قبل يا بعد پست كلاستون رو ارسال كنيد.در اين صورت زمان تكليف دادن دانش آموزان فرق نخواهد كرد و تا ساعت 12 شب روز قبل زمان معين شده تدريس فرصت خواهند داشت.

برای زمانی هست که استاد تکلیفش رو در روز مشخص شده نخواد بفرسته و اینطور بیان می کنه که دانش آموز تا ساعت دوازده شب روز قبل وقت داره !

به مدیریت ِ هاگوارتز:

برداشت من از این قانون اینطور بوده. اگر اشتباه می کنم لطفا اطلاع بدید. چون تا جایی که من یادمه در ترم های پیش تا قبل از ارسال ِ پست ِ تدریس ِ جدید ِ استاد برای ارسال تکلیف جلسه قبل وقت بود نه تا پایان شب ِ قبلش !

پ.ن: به قول ِ یکی از دوستان ، آسپ هم تو فکر چه چیزهایی میره ها !

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۱۷ ۰:۳۳:۵۱

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
به پرسی :

ممنون ... نیازی به رسیدگی نیست ... مشکل حل شد !

به پروفسور مونتگومری :

دوست عزیز من در گروه هافلپاف هستم نه راونکلاو ! لطفا درستش کنید و امتیاز من رو برای هافلپاف به حساب بیارین !

ممنون ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

هوم ، همونطور که صحبت شد ، تکلیفه سومه آسپ با اینکه ایدش از خودت بود ، ولی کاملتر بود . بررسی کردم و دیدم که دو نمره زیاد به آسپ دادم ، اگر خواستید رسیدگی بشه ، بگید تا دو امتیاز رو از آسپ و هافل کم کنم .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.