هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر توجیهات اسلامیه
پیام زده شده در: ۱:۰۳ جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۸۸

عمــــه مارج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲:۲۲ شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
از زیر شنل لردسیاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 141
آفلاین
پيش نويس: اوه!! دل و قلوه ي عمه!!

عمه براي اعتراض به هوكي بوقي، استاد اسبق يكي از همين درساي چرت و پرتي كه توي مدرسه ات داشتي، اومدم. اين يا اون يا ايشون يا اوشون يا همون اصلا!! ورداشته به قصد ضربه زدن به عمه مارج و به دليل پرت شدن از كلاس ماگل شناسي، تغيير شناسه دادن، و در راستاي اهداف والاشون(!!) اطرافيان مورد علاقه ي عمه رو گروه بندي كردن.

من از تريبون همين انجمنِ كپك، انگشتمو ميكنم توي چشِ اون كلاه گروهبندي كه ورداشت ريپر نازنين عمه رو انداخت توي هافلپاف؛ و اين هاف ال هاف هم براي كاري تر شدن(حال به جز ادويه ي "كاري"، كلا ادويه ي ديگه ايي نداشتن، وگرنه شايد فلفل ميريختن!!) ضربات وارده به عمه مارج، اين بار قلب حياتي عمه مارج، يعني گريفيندور رو هدف گرفته؛ و چون عمه مارج رشوه ي كلانشون رو براي اقامت در آن تالار دمِ درِ آشپزخونه نپذيرفت(فقط و فقط به اين جهت كه آشپزخونه از نشانه هاي محفله و عمه با محلي كه روزي عينكي پاش رو اونجا گذاشته مخالفه!!)، شاهرگ حياتي فعاليت گريف، يعني كوييديچ شون رو هدف قرار دادن!!

زرشك توي قورمه سبزي شون!! يعني چي اصلا اين كارا؟! مثلا فكر كردين سر پيچِ هاگزميده؟! فكر كردي من نميدونم اون كمد قرمزه توي اتاق حاج درك در پايگاه مقاومت بسيج هاف ال تويي؟! ميخوام بدونم اين ده- بيست- سه- پونزده چيه؟! و چرا هزار و شصت و شونزده؟! همينطور ورداشتن از 9 صف كردن تا 3 و دادن به بچه هاي كوييديچ ما؟! من ميخوام بدونم چرا به تو كه در صدر جدول بودي 9 تعلق گرفته و مثلا چرا به استرجس 4... و چرا در قفس هيچكسي كركس نيست؟!

ميخوام دقيق برام جريانات پرايوتي اي كه داشتي/ين روشن و توجيه بشه... اين دنيس نميتونس در عرض يه ساعت دو بار نفس بكشه، اونوقت چطور برداشته توي يه ساعت آن كار گولاخ رو انجام داد؟! يا مثلا من اون همه ريپر رو به خاطر شبهاي طافت فرساي بحث براي آن پست فرستادم دفتر توجيهات تا تو تنها نباشي، اونوخ هنوز كه هنوزه سر موضوعي كه بحثش رو تموم كردي، مسئله وجود داره؟! فكر كردين چون مري، مريِ عمه است و چون دنيس دوست صميميه دادليه، من ميذارم هر كاري دوس داشت با ريپر بكنه؟! فكر كردين من ميذارم دادلي ديگه با دنيس بره بستني فروشيِ پروما؟! فكر كردين من ميذارم كسي ريپر منو از چنگم دربياره؟! فكر كردين؟! نكردين؟! بايد بكنين!!

من ديگه رفت و آمد و همينطور آمد و شدِ ريپر رو به توجيهات عاليه خانوم قدغن اعلام ميكنم و تا دو شبانه روز به ريپر بلغاري نميدم، تا يه هفته تنهايي با كلنل ميريم زيارت!! (كلنل: ) و اعلام ميكنم كه مراسم ختمي در كافه ي گريف، واقع در آنجا(!!) به مناسبت هفتم و چهلم امتيازات شهيد شده ي گريف برقرار است!! اميدواريم در تالار آنها هم مراسم مشابهي برپا شود!!

اين پست جهت تو دهني زدن به پرسي بود!! جرات داري جواب عمه رو بده!!

من بعنوانِ مدیر معظم ، عالی رتبه ، نمونه ، غیره و بر حق ِ هاگوارتز از همینجا اعلام میکنم که استکبار در جریان هست و مدیریت معظم و گّلاخ هاگوارتز ( ) زمانی که صلاح بدونه پستی باید پاک بشه ، پاک میشه ، زمانی که صلاح بدونه پستی نباید پاک بشه ، حتی اگر زننده پست هم مایل باشه ، نباید پاک بشه ، مدیر هاگوارتز تشخیص بده فردی باید توجیه شی ، باید توجیه شه ، اگر تشخیص بدی فردی نباید توجیه شه ، فرد توجیه نمیشه ، ولو عله باشه !

لکن ! مدیر معظم هاگوارتز تشخیص میده که این پست مغایرتی با هاگوارتز نداشته ، و تمامی فحش های داده شده در آن کاملا مورد نیاز کلاه گروهبندی بوده است

در نتیجه عمه مارج زین پس اجازه ی هر گونه زدنِ پست های از این قبیل را خواهد داشت و حتی به خاطر این پست های وی ، در پایان ترم ، پونصد و پنجاه امتیاز به گریفیندور اضافه خواهد شد . لازم به ذکر است هر پستی که از نظر مدیریت محترم هاگوارتز جالب نبوده و دلپذیر نباشد ، با عمل از بین خواهد رفت

لازم به ذکر است که ارباب لرد ولدمورت کبیر ، کاملا در زمینه ی ارسال هر گونه پست در این تاپیک آزاد بوده ، و حتی میتواند فحش های مورد نظر به محفل ، ریش دراز ، جیمز کوچولو ، پلنگ مدیر الف دال را بی پرده در اینجا ابراز نباید ... باشد تا برای همه ی مخالفان سیاهی عبرت شود !

در نهایت لازم به ذکر است ، به گرمی از تمامی افرادی که مایل به توجیه شدن هستند ، ولو کوییرل با اون عمامه ای که بوی مشمئز کننده پیاز گندیده ( نه سیر و غیره ) رو در هوا میپراکند ، استقبال خواهد شد . لازم به ذکر مجدد است که سایر پست های اعتراضی که تشویش به همراه داشته باشند ، در لحظه از بین خواهند رفت .

موهاهاها

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۲۰ ۱۱:۵۲:۳۶

موندنی شو!

پیام زده شده در: ۲۰:۰۴ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۸

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
سلام

لطفا جای "عمه مارج" رو با "جسیکا پاتر" برای جام آتش عوض کنید. پست اول عمه مارج حساب هست.

ممنون

باشه ویرایشش میکنم ! موفق باشی

ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱۸ ۲۰:۳۴:۲۵

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

در مورد پستِ پیوز و دنیس ، مشکلی نیست ، زمانی که دنیس پستش رو فرستاد داشت با من توی مسنجر چت میکرد و در مورد کوییدیچ و امتیازات هم صحبت کردیم ، در نتیجه مشکلی به اون پست وارد نیست .

تنها دلیلی که باعث شد داور سوم بیاد و مرلین زحمت امتیازات رو بکشه ، این بود که امتیازات در سطح جالبی نبودن به نظرم !

پستِ مرلین رو موقتا از شرح امتیازات حذف کردم ، زمانی که گابریل امتیازات رو زد ، پست مرلین رو بر میگردونم .

نیازی نیست امتیازی از هافلپاف کم شه ، همین که داور سوم امتیازات رو میده کافیه ، مثل دفعات قبل ! دلیل اینکه این مشکلات پیش اومد صرفا تقصیر من بود ، من از همون اول ترم نباید بازرس و داوری از هافلپاف میاوردم و با اینکه میدونستم از این قبیل مشکلات پیش میاد ، فقط برای اینکه از اول ترم الکی بحث نشه که چرا هافلپاف داور و اینا نداره ، آوردم ! ولی بابتِ مشکلاتی که این ترم به وجود اومد به خاطر ضعفِ داوری هافلپاف ، دو امتیاز از کوییدیچ این گروه کم میکنم .

در مورد سایر موارد هم ، به نظرم نیاز به جواب دادن ندارن ، متاسفانه در این ترم دیدم ، که اعضای چهار گروه ، وقتی ازشون حمایت میشد از طرف من ، شخصیتِ دستمال همه کاره اسکاور رو ایفا میکردن ، ولی وقتی حق با سایرین بود و حمایتی نمیشد ، میگفتن که من دارم از گروهِ مقابلشون حمایت میکردم ! و این رو از طرف خیلی ها شاهد بودیم این ترم که من به نوبه خودم متاسفم !

پستی در این رابطه بخوره ، پاک میشه

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۰:۲۶ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
هوووم ...

اول پستم اشاره کردم که اونموقع شدیدا عصبانی بودم ... فکرش رو بکن صبح از خواب بیدار بشی ببینی تیم کوییدیچت به دلیل هیچی در معرض کسر امتیازه ... !!!

به خاطر اون جمله و هر حرف توهین آمیز دیگه ای که در اون پست زدم عذرخواهی میکنم ...

در مورد مشکل هافلپافی ها هم بعله ... اصولا همه با هافلپافی های مشکل دارن ، بازرس ، استاد ، داور ، ناظر ...

اما آیا دقت کردین کسایی که با هافلپافی های مشکل دارن فقط گریفندوری هستند ؟

همچنان منتظر حضور مدیریت محترم هستیم !

و البته پاک شدن پست مرلین و امتیازات داور ریونکلاو هم مد نظر من هست !!!

ممنون ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۹:۵۶ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
نقل قول:
درکل نظر کسایی مثل مرلین یا آبرفورث در حد پشم آراگوگ برای من ارزش نداره !!!

پیوز عزیز با گفتن این جمله نشون دادید که چه روحیه ای دارید به همه، ممنونم. من صحبت هام رو با مرلین کردم فکر نمیکنم نیازی باشه دوباره توضیح بدم.

تنها یه موضوع اینکه حرف از عقده قهرمانی زدید. این دیگه یه چیزیه که تازه واردین هم میدونن گریفیندور عقده قهرمانی نداره و به صورت مکفی قهرمان جام های مختلف شده برادر ارجمند.

خوب واقعا قهرمان شدن اینطوری فایده نداره باور کنین، یا با بازرس هافل درگیرن ملت، یا با داور هافل درگیرن، یا با استاد هافل!
خوب اینا یکیش مشکل منه، دوتاش مشکل فلانیه، سومی رو دیگه باید از خودتون ببینید. یکم اگه بالغانه تر به موضوع نگاه کنید واضحه.

موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۸:۰۰ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام ...

خوب من الان خیلی عصبانی هستم برای همین زیاد حرف نمیزنم میترسم یهو فحش بدم به کسی

در مورد حرف مرلین و نزدیک بودن پست های من و دنیس ! دنیس قبلا از من یک سیو پیج (Saved Page) کامل از صفحات تاپیک زمین بازی کوییدیچ دریافت کرده بود !!!

دیروز که پرسی گفت ممکنه امتیاز کم بشه من سریع با دنیس تماس گرفتم و اونم گفت که امتیازا رو داده ولی هنوز وقت نکرده بیاد نت و منم بهش گفتم یا سریع خودش رو میرسونه به نت یا مورد خشم و توجیه من واقع میشه

پس اینکه پست های ما در یک بازه زمانی 50 دقیقه ای زده شده دلیل نمیشه که دنیس در همین پنجاه دقیقه امتیاز داده باشه یا هرچی که شما میگین و من درست درکش نمیکنم !!!

نکته دوم در مورد پست پرسی که اصلا دنیس متوجه نشده بود اون جمله آخر پست پرسی یعنی چی و منم توی مسنجر براش توضیح دادم ولی گویا آخرش هم متوجه نشده ... حالا شما میتونید خودتون توجیهش کنید بعد از ماه مبارک !

بعد ما یک رسمی داشتیم قدیما که اگر دو داور مشکل داشتن داور سوم میذاشتیم اما گویا جدیدا" مد شده که همینطور فرت و فرت داور سوم بذاریم

مرلین جان ، بردادر من گابریل هنوز امتیازاتش رو نزده ! ما هنوز امتیازات داور دوم رو نداریم شما چطور داور سوم رو زدید ؟!؟!؟!؟!؟

پست داوری مرلین سریعا" باید پاک بشه چون ممکنه روی دیدگاه داور ریونکلاو تاثیر بذاره بخصوص با توجه به رابطه نزدیکی که مرلین و گابریل در خارج از فضای جادوگران با هم دارن ! امیدوارم یک فرد عادل رسیدگی بکنه به این عمل خودسرانه و مفتضاحانه و در واقع تبانی مرلین با آبرفورث !!!

50 امتیاز از هافل کم بشه ؟؟؟؟؟ مگه اینجا سرگردنه است ؟ شما که اینقدر دوست داشتین گریفندور قهرمان بشه چرا از همون اول نگفتید که ما خودمون و بازیکنانمون رو خسته نکنیم ؟ اگر قرار بود هرچی نظر مرلین هست درست باشه که دیگه چهارتا داور نمیذاشتن ! یکی مثل مرلین رو میذاشتن میگفتن برای همه تیما و پستا داوری بکنه !!! وقتی ما 4 تا داور داریم یعنی 4 تا نظر مختلف باید اعمال بشه و اختلاف سلیقه ها و اختلاف دیدگاه ها در نظر گرفته بشه ...

درکل نظر کسایی مثل مرلین یا آبرفورث در حد پشم آراگوگ برای من ارزش نداره !!!! امیدوارم پرسی واقع بینانه خودش به مساله نگاه بکنه ! هیچ دلیلی نداره که زحمات یک ترم تیم کوییدیچ هافلپاف به خاطر طمع و یا بهتر بگم عقده قهرمانی یک گروه دیگه از دست بره ...

با تشکر !!!َ

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱۸ ۸:۱۰:۱۳

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۶:۳۲ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
آبرفورث بعد از اينكه پست منو خوند اومد تو مسنجر باهام صحبت كرد كه سر اين پست ها اعتراض داره.من گفتم كه پست بزنه كه رسيدگي بشه و هم بفهمن كه گريفيندور اعتراض كرده !

------------
من پست ها رو بررسي كردم و 11 امتياز از امتيازاتي كه دنيس داد بالاتر دادم به گريفيندور در اين بازي !

من سر همون حرفم رو كم كردن 50 امتياز هافلپاف هستم ولي چون مسووليت هاگوارتز با رئيسش هست و پرسي بايد حرف آخر رو بزنه اين كار رو نميكنم !اما انتظار دارم كه به خاطر اينكه وقت من گرفته شد و زحمت كشيدم و دوباره پست ها رو خوندم يه جريمه اي بشه هافلپاف !

موفق باشيد !

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۵:۲۹ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
سلام

همونطور که مرلین گفتن در کمتر از 48 دقیقه ارتباط برقرار شده و امتیاز ها هم داده شده! یا امتیازات رو به دنیس دادن که بفرسته، یا واقعا نخونده و امتیاز داده!

فوق العاده عجیبن امتیازات!

نقل قول:
آبرفورث دامبلدور : 6
استرجس پادمور : 4
ریموس لوپین : 5
جسیکا پاتر : 7
پروفسور گرابلی پلانک : 3

درخواست میکنم دوباره امتیازات بررسی بشن.

ممون
موفق باشید

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱۸ ۵:۳۳:۲۷

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۵:۰۶ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
پست پيوز در اينجا :۲۱:۲۳
پست دنيس در شرح امتيازات:۲۲:۱۱

چجوري تو كمتر از يك ساعت پيوز دنيس رو پيدا كرده و دنيس هم تمام كاراشو كنار گذاشته و به سرعت اومده و به سرعت رول ها رو خونده و به سرعت امتياز دهي كرده و به سرعت ارسال كرده؟

به نظر من اين خيلي مشكوكه كه كمتر از يك ساعت چنين اتفاق هاي عجيبي بيفته !من آي پي ها رو هم چك كردم البته و ديدم كه آي پي دنيس مال مركز مشهد هست و خب مشخصه كه دنيس سوء استفاده اي ازش شناسش انجام نشده !

از يك طرف هم كه اون نكته اينكه پرسي آخر پستش گفته بود پست مال خودش نيست و مال كسي ديگست و يادش رفته و دير ارسال شده هم اصن توجهي بهش نشده و داور فك كرده كه پرسي شركت كنندس !به هر حال اگر داورم نباشي و يه دور اون پست رو بخوني و به آخرش برسي به اين نكته پي ميبري !

من احساس ميكنم كه دنيس عزيز پست ها رو اصن نخونده و با توجه به شناختي كه از رو شناسه ها داشته امتياز دهي كرده !

اگر گريفيندوري ها اعتراض بكنن ،پست ها دوباره خونده ميشه توسط خودم ،امتياز دهي ميشه !اگر اختلاف امتياز ها زياد باشه من 50 امتياز به خاطر اين مساله از هافلپاف كم ميكنم !هيچ اعتراضي هم قبول نميكنم !

موفق باشيد !

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پرسی یه جوری از کلمه داور هافلپاف استفاده کردی انگار داور ریون امتیازات رو زده

با دنیس مکاتبه میکنم که بیاد امتیازات رو بزنه تا آخر هفته !!!

با تشکر ...

هلگا معتقد بود ...

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.