هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
من دارم پست میفرستم...من هنوز زنده ام...یوهاهاهاهاه!

اهم...بله!
عرض شود که سلام!
اوا...نگفتم به نام مرلین؟!
خب...به نام مرلین...سلام!

مدیریت عزیز...چقدر خوبین...الان خیلی خوبین!
ولی من توی اون تاپیک برسی عملکرد مدیران که فکر کنم حذف شده، آخرش یه پیشنهادی دادم...که البته با یکی از مدیرا به صورت شخصی کم و بیش مطرحش کردم...و اون احیای دیوان عالی جادوگری بود.

قبل بلاک شدنم سه تا مدیر به تیم مدیریت اضافه شدن،از سه گروه...و این سه مدیر رو هم اعضا انتخاب کردن(هرچند نمیدونستن اینایی که انتخاب میکنن قراره چیکار کنن!)و اینجوری حداقل برای من متبادر شد که این اشخاص قراره نماینده گروهشون باشن توی تیم مدیریت و یا از گروهش دفاع کنن(هر چند که به نظر میرسه اشتباه فکر کردم!)

من الان کاری به مدیریت ندارم...خدا رو صد هزار مرتبه شکر الان بشدت تیم مدیریت خوبی داریم که من هر شیش نفرشون رو قبول دارم...الان بحث دیوان عالی جادوگریه!

خیلی وقت پیش یه بحثی شد توی گروه تلگرام مبنی بر ساختن رادیو یا پادکست برای سایت...من گفتم که این موضوع رو ببریم توی دیوان عالی...ولی گفته شد که ما الان دیوان عالی ندارم!
به نظر من بودن چنین جایی خیلی به سایت و ایفا کمک میکنه...این دیوان میتونه به مدیر یا مدیران ایفای نقش کمک کنه تصمیمات بهتر بگیرین و به نحوی نماینده های همه اعضا توی تصمیمات مهم(هر بحثی قرار نیست دیوان مطرح بشه...فقط تصمیمات مهم!)شریک باشن و نظر بدن....از طرف دیگه تمام اعضا میتونن روند تصمیم گیری وبحث ها رو مشاهده کنن،برخلاف اونچه توی انجمن مدیرا اتفاق میوفته!

یه پیشنهاد دیگه داشتم که مربوط به طرحم برای مجلس میشد اگه وزیر میشدم...به جای دیوان ما میتونم شکل گسترده ترش رو به عنوان مجلس داشته باشیم...با تعداد اعضای بیشتر و نماینده های بیشتر!(هر انجمن یا سازمان یا هر چیزی بستگی به تعداد اعضاش نماینده خواهد داشت در مجلس...مثلا انجمن آنتی ساحریال یک عضو،انجمن ارزشی ها شونصد عضو!)البته حتی میشه دیوان و مجلس رو در کنار هم داشت!
مجلس میتونه جدا از انتخابات وزارت که همیشه شور و شوق میده به سایت،یه انتخابات دیگه رو توی سایت خلق کنه!

دیگه روده درازی نمیکنم...ولی واقعا بودن دیوان به شدت نیازه به نظر من...ما از همین دیوان فکر کنم به طرح فوقالعاده هاگوارتز با محوریت تازه واردین رسیدیم!

همین دیگه...با تشکر!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۹ چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
آقا دکتره

سلام

این سر دل ما یه هفته س همچین بگی نگی مالش میره چیز ... ببخشید ... اشتب شد

راستش چند روزه سایت برای من بسیار سنگین شده
البته مقداری نویز رو خط اصلی هست ولی سایت هم بد باز میشه

از هر 5 تا پخ یه دونه ش ارسال می شه

پیش نمایش پست هام دینای میشه

این پیچش و مالش دل ما مال چی چیه؟
موشکل از کجاس؟

لازم به ذکره مرورگر من آخرین ورژن فایرفاکس که همین پریروز اتومات آپدیت شد هست و ویندوز8

ــــــــــــــــــــــــــــــ
پاسخ:

واق (hi)

هاپ هاپ هاپ واق هووواف هاپ (سراسریه مشکل. منم دارم. همه شبکه ها درگیرن با این قضیه. خیلی سایت ها باز نمیشن یا یه خط در میون لود میشن. از جایی شنیدیم به دلیل پیاده سازی آزمایشی شبکه ملی شیلترینگ باهوش و نابغه و جیگر و خفن و اینا هست ! )

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۱۱ ۲۲:۴۹:۱۲
ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۱۱ ۲۲:۴۹:۵۲

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند....
تو روح هرکی بد برداشت کنه

دامبلدور
یک دامبلدور
یک دامبلدور دیگر
من یک دامبلدور دیگر هستم
پیر آزرده دلی در انتظار بوسه ای از اعماق ته قلب

پیام زده شده در: ۱۳:۰۹ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴

گلرت پرودفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین
دوس نداشتم توی گفت و گو با مدیران، کاری غیر از گفت و گو با مدیران انجام بدم ولی یه روشن سازی رو لازم دونستم.

نقل قول:
رودولف لسترنج گفته:
چیزی که میتونم به قطعیت بگم اینه که پرنتیس خیلی منطقی تر و واقعی تر از شخصیت خودته...گلرتی که همجنسگرا بوده بچه اش کجا بود که بخواد مثلا نوه داشته باشه؟!یا هرچی...

طبق چیزی که رولینگ گفته، گلرت گریندل‌والد به احساسات آلبوس دامبلدور پاسخ مثبت نداده و احساسات دامبلدور رو بی جواب گذاشته بود. پس میتونیم همجنسگرا بودن گلرت رو تا حدی رد کنیم. اون درصد شّک که باقی میمونه، دقیقا همونقدر شّک هستش که ما در مورد همجنسگرا بودن خانوم فیگ یا آقای فیلچ دارم... شاید حتی کمتر!

من فکر میکنم دلیل برداشت شما از همجنسگرا بودن گریندل‌والد، ایفای نقش گریندل‌والدها و دامبلدورهای قبلی بوده که این موضوع رو برای شما به صورت درونی در آورده.
باید بگم که از شنیدن اینکه تونستیم این خصوصیت رو برای شما و دیگران درونی کنیم، شخصاً خوشحالم!

بیش از این در مورد چیزهایی که قرار نیست تغییری در اونها ایجاد بشه و فقط ممکنه اعضا رو آزرده خاطر کنه، صحبت نمیکنم.

در نهایت این رو بگم که شخصیت ایفای نقش ما، با خود ما متفاوته! اگه این تفاوت رو درک کنیم، با بعضی مسائل خیلی راحت تر میتونیم برخورد کنیم تا اینکه هردو رو جزیی از یکدیگه ببینیم.

با تشکر،
گلرت پرودفوت!

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven

پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
سلام...شرمنده دوستان...میدونم جاش اینجا نیست...ولی جای دیگه ای نبود من به یه ابهام پاسخ بدم!

گلرت گفته:نقل قول:
نظر من اینه که یکی نیاد بگه من فلانی، دختر رودولف لسترنج هستم. چون یکم با کتاب در تعارضه. ما میدونیم که رودولف و بلاتریکس با هم بچه ای نداشتن و رودولف لسترانج کتاب، نمیتونه بیش از یه همسر داشته باشه. البته اگر منظور شما بچه ی نامشروعه، حس میکنم جو کتاب هری پاتر رو با جو کتاب نغمه ی آتش و یخ اشتباه گرفتید..!

در مورد این قسمت توضیح بدم که خیر...اصلا و ابدا در تعارض با کتاب نیست...هیچجای کتاب گفته نشده بلاتریکس و رودولف بچه ای نداشتن...اگه منظورتون این نقل قوله که بلاتریکس هیچوقت مادر نبوده،هیچ نقل قولی مبنی بر اینکه رودولف پدر نبوده نداریم!
گفتین رودولف لسترنج کتاب نمیتونه بیشتر از یک زن داشته باشه(منظورش اینه که رودولف سایت میتونه ولی!)...خب چرا نمیتونه؟!افلیجه؟!چشه که نمیتونه؟!چه شناختی از رودولف کتاب دارین که فکر میکنید نمیتونه بیشتر از یک زن داشته باشه؟!
در جریان شخصیت پردازی پرنتیس هستم...پرنتیس از مادر روس و رودولف 17 ساله که هنوز هاگوارتزش به پایان نرسیده هست...یعنی ماجرا قبل بلاتریکسه...ازدواج رودولف و بلاتریکس بعد از فارق التحصیلی از هاگوارتزه مطمئنا...در ضمن شوما از کوجا میدونید نامشروعه؟!اونجا بودی؟!شاید یه خطبه عقد خوندن...رودولف خیلی زود بعد از ازدواجش افتاد آزکابان...طبیعتا اوضاع یه اوضاع عادی نبود!

درکل...شخصیت پرنتیس یه شخصیت کامل و منطقیه(چون هنوز فعالیت نکرده در جریانش نیستین شما البته...من درجریانم!)...یعنی اگه رولینگ فردا بیاد تویت بزنه که رودولف بچه داشته،کسی تعجب نمیکنه یا نمیگه غیر ممکنه!شخصیت پرنتیس هیگونه قدرت جادویی و فرا جادویی ویژه ای هم نداره که به ایفا یا کتاب آسیب برسونه!
من نمیدونم هدف از مطرح کردن موضوع پرنتیس چی بود...چیزی که میتونم به قطعیت بگم اینه که پرنتیس خیلی منطقی تر و واقعی تر از شخصیت خودته...گلرتی که همجنسگرا بوده بچه اش کجا بود که بخواد مثلا نوه داشته باشه؟!یا هرچی...

فکر کنم بحث الکی هست...در مورد شخصیت ساختگی من خودم بشدت مخالفشم که وارد ایفا بشه...ولی این شخصیت ها(مثل پرنتیس یا خودت!)که تاثیری روی منطق و داستان کتاب ندارن اصلا مشکلی نیست از نظر من...برای شخصیت ساختگی من پیشنهادی دادم به یکی از مدیرا و فکر میکنم روی اون پیشنهاد بحث شده باشه بین مدیرا...و قبول نکردن...خب...زوری که نیست...تصمیمگیری با اوناست...الان اگه کسی بخواد شخصیت ساختگی بیاره،به قول هکتور با کمی خلاقیت میتونه این کار رو در چارچوب همین قوانین فعلی انجام بده...مثل پرنتیس،خودت و چند نفر دیگه!

ببخشید بازم از اینکه تو این تاپیک جواب دادم!

پیام زده شده در: ۱۱:۲۰ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
با درود.

ما الان هم ژانگولر بازی رو در ایفا داریم ولی چون شخصیت های ساختگی خارج از کتاب نیستن فقط میتونن در محدوده هری پاتر ژانگولر بازی کنن! و از اونجایی هم که شخصیت خارج کتابی نیستن اعضا بلاخره یه جورایی باهاشون کنار میان! بعضا مجبورن که بیان! لرد و دامبلدور سایت هم همیشه از بین اعضای خوب سایت انتخاب میشن بنابراین گزینه ژانگولر در مورد اونا حذف شده است!
به هر صورت تیم مدیریت لزومی نمیبینه فقط به خاطر یک "اسم" شخصیت های خارج از کتاب رو تایید کنه!

با تشکر.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۴۰ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴

گلرت پرودفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین
با تشکر از توضیحات هکتور گرنجر عزیز،

اگر بگیم از نظر اسم مشکلی وجود نداره، ولی باید شخصیتتون پایبند به دنیای هری پاتر باشه چی؟

مثلا فرض کنید جادوگری به اسم رجینالد مک کویین وجود نداره، یکی بیاد بگه من رجینالد مک کویین هستم، جادوگرم و فلان. اینجوری اون رجینالد مک کویین با گلرت پرودفوت که توی کتاب حتی اسمش هم نیست و فقط یه تیکه ی کوچیک ازش هست، فرق چندانی نداره. اینجوری، اونی که میگه من لرد لاس هستم، فقط اسمش لرد لاس‌ـه. اون دیگه شخصیت لرد لاس توی هر دنیای افسانه ای دیگه نیست. یا اگه بگه سارون، فقط یه اسمه نه اینکه واقعا معرف توانایی های اون شخص. البته سارون میتونه یه گروه ترول دور خودش جمع کرده باشه و ایفای نقش اینجوری کنه، ولی نمیتونه از یه جاهایی فراتر بره.

نظر من اینه که یکی نیاد بگه من فلانی، دختر رودولف لسترنج هستم. چون یکم با کتاب در تعارضه. ما میدونیم که رودولف و بلاتریکس با هم بچه ای نداشتن و رودولف لسترانج کتاب، نمیتونه بیش از یه همسر داشته باشه. البته اگر منظور شما بچه ی نامشروعه، حس میکنم جو کتاب هری پاتر رو با جو کتاب نغمه ی آتش و یخ اشتباه گرفتید..!

یا مثلا یکی نیاد بگه من جی اف آلبوس دامبلدورم، چون ما میدونیم آلبوس دامبلدور توی همون دوران جوانیش هم علاقه ای به دخترها نداشته.

نظر من اینه که وجود شخصیت های ساختگی در صورتی که منافاتی با دنیای هری پاتری نداشته باشن، مشکلی نداره. در مورد ایفای نقش، ژانگولر بازی رو با اسم هرکس میشه انجام داد. چه اسم آلبوس دامبلدور، چه لرد ولدمورت و چه آرگوس فلیچ..! اما کسانی که سعی میکنن ژانگولر بازی در بیارن، به صورت اتوماتیک توسط کاربرها نادیده گرفته میشن و برای ایفا نگرانی خاصی رو ایجاد نمی کنن.

با تشکر از وقتی که گذاشتید،
گلرت پرودفوت

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven

پیام زده شده در: ۲۲:۴۴ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۴:۱۵ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
اورلا و ورونیکا؛

سلام!

پیرو پست اولی که ورونیکا زد جمع مدیران همه جوانب امر رو سنجید و بعد از اینکه فعل سنجیدن رو به طور کامل صرف کرد ما به این نتیجه رسیدیم که نیازی به وجود شخصیت های ساختگی وجود نداره. به دلایلی که الان براتون ذکرش میکنم.

اول همه دلیل که حتی اورلا هم خودش گفت! ما تو لیست شخصیت ها خیلی شخصیت هایی رو داریم که فقط در حد یک اسم هستن و هیچ اطلاعاتی از اون ها در دست نیست! شما خیلی راحت با انتخاب اون ها میتونید همون شخصیتی رو که میخواین به اون اسم بدید و اون چیزی رو که میخواید ازش در بیارید. خیلی از شخصیت ها هم هستند که فقط در حد یه سوژه کوچیک ازشون اسم برده شده!( از جمله شخصیت خودم که تنها توضیحش اینه که موسس انجمن معجون سازان خبره بوده. که من حتی اون رو هم تقریبا نادیده گرفتم.)

مورد و دلیل بعدی رو باید اینطوری شرح بدم که به طور مثال ما این گونه شخصیت های ساختگی یا وام گرفته از سایر کتاب ها رو آزاد کردیم. فردا یک نفر اومد و گفت من لردلاس هستم اینم معرفی شخصیتم! ما هم گفتیم خوش اومدی به ایفای نقش و تاییدش کردیم. ایشون از اونجایی که لرد لاس هستش و بسیار قدرتمند میاد میره در یک تاپیک رول میزنه و با یک اشاره انگشت میزنه دویست نفر رو پودر میکنه! خب به نظرتون این جذابه؟ ما اون موقع چه ایرادی میتونیم بهش بگیریم؟ خودمون تاییدش کردیم و اجازه دادیم این باشه! وجود شخصیت های هری پاتری و غیر ساختگی یه جورایی جلو این موارد رو میگیره.

ممکنه بگید خب زمان معرفی شخصیت جلو همه اینا رو میشه گرفت که چنین شخصیتی معرفی نکنن. بله تو معرفی شخصیت میشه ولی همون طوری هم که میدونید بیشتر شخصیت پردازی فرد بعد از ورود به ایفا و قرار گرفتن در جو ایفای نقش صورت میگیره و وقتی فرد و شخصیتش وارد ایفا شد کسی نمیتونه بگه اینطوری شخصیت پردازی نکن. میتونه بعد از ورود به ایفا بیاد بگه من تو معرفی شخصیتم نگفتم ولی من پسر زئوس کبیرم. پلک که بزنم جای زمین و آسمون عوض میشه. باز هم اونجا نمیشه بهش ایراد گرفت. خودمون تاییدش کردیم!

اینا آشکار ترین و بزرگترین معایب و دلایلی بود که ما تصمیم گرفتیم این خواسته رو رد کنیم. امیدوارم تونسته باشم قانعتون کنم.

موفق باشید.

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۰:۰۹ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴

اورلا کوییرکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 477
آفلاین
واقعا دست درد نکنه ورونیکا چون حرف منو زدی!

خو راست میگه دیگه. تازه شما الان هم دارین شخصیت ها رو اشتباه تایید میکنین. مثلا من تو کتاب سه سال از هری کوچک تر بود(با توجه به این که تو کتاب چهار گروهبندی شد) ولی الان تو معرفیم سه سال بزرگتره!

ولی اگه هیچ لطمه ای به کتاب نزنه چی؟
اصلا از یه جا دیگه بیاد و از یه جا دیگه بره. الان که شما شخصیت های ساختگی را قبول میکنید یه جورایی. چون خوب من تمام مشخصات اورلا رو خودم نوشتم میشه شخصیت ساختگی.

خواهشا بهش فکر کنید.

خودم، آخرین چیزی بودم که برایم باقی می‌ماند تصویر کوچک شده

Onlyتصویر کوچک شدهaven
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۹ یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۳ یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۰ پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۲
از از تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
سلام.

بخشید یه مشکلی برام پیش اومده!
تنظیمات و استایل چت باکسم کلا پریده!
حدودا تا ساعت ده و چهل و سه دقیقه همه چی درست بود ولی به محض این که تو اون زمان یه پیام تو چت باکس فرستادم همه چی پرید!
یعنی رنگ اکانتم آبی شد (قبلا سبز بود)!
در ضمن قبلا لینک پروفایلم روی اکانتم بود ولی اون هم پریده!
هر چی هم سعی کردم برش گردونم نشد!
خواهشا رسیدگی کنین!

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۲ ۲۳:۰۷:۰۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۰۶ یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
سلام...فنگ...من قمه ام رو گذاشتم دم در...تو هم گاز نگیر!

آقا!(فنگ نر بود دیگه؟!اگه ماده بود بگین ابراز علاقه خاصم رو بهش بکنم!)
از زمانی که زدی پوکندی خودت و ما رو من یه شکلی پیدا کردم...نمیدونم این بسته شدن آی پی اینه یا نه...ولی در کل من معمولا وقتی با شکن میام توی سایت(چون اون موقع که زندس ترکوندی من رو با شکن بودم!) بااین صفحه روبرو میشم...در کل...بدون شکن مشکلی ندارم...با این شکن هم همیشه اینجوری نمیشم...ولی معمولا اینجوری میشم!

البته چیز زیاد حادی نیست...خب بدون شکن میتونم میام...اما چون من همه کارام با سایتای شده است(منحرفا!ننه سیریوسا!خب به من چه سایتای خرید و فروش اینترنتی رو هم کردن!به من چه؟!)سختمه برای اینکه هی بیام جادو بزنم شکن رو خاموش کنم...و از اونجایی که "هی بیام جادوگرانم" زیاده،یکم دردسر دارم!

اما اگه مشکلش لاینحله خب مهم نیست...زیاد هم مشکل جدی نیست...اگه قابل حله،حل بشه ممنون دارتونیم!

ــــــــــــــــــــــــــ

پاسخ:

هاف هاف واق هاپ هوواف هاف (این قضیه ربطی به گیس و گیس کشی ما نداره. سیستم امنیتی سایت وقتی با یک سری از آی پی های مشخص- در واقع مجموعه ای از پروتکل های همسان و مشابه، وارد سایت میشین و یا پست میزنید، شمارو در اون محدوده شناسایی میکنه.)

خوواف هاف هاف واق (اگر در ورود های بعدی یا ارسال پست های بعدی، آی پی شما به طرز غیر طبیعی تغییر کنه و مفهوم منطقه جغرافیایی جدا از کشور معمول رو برسونه (کشور میزبان اون سرویس ف.ی.ل.ت.ر شکن) و از اون محدوده شماره ها خارج بشه، این سیستم امنیتی مسدود میکنه اون آی پی جدید رو چون تصور میکنه که فعالیت مشکوک رخ داده و مثلا شناسه شما هک شده. طبیعی هم هست.)

هاپ هاپ هاپ واق وواف (شما در گوگل یا هات میل هم با ف.ی.ل.ت.ر شکن لاگین کنی بلافاصله پیغام میده که از محدوده جغرافیای دیگه ای وارد اکانت شما شدن. آیا تایید می کنید که خودتون بودین؟ حالا ما مثل اینها اینقدر پیشرفته نیست سیستم مون که ریسک کنیم و بپرسیم که آیا خودت بودی رودی یا نه. مال ما شبیه ویزاکارد و مستر کارده که ببینه از ناکجا آباد اومدی، زود می بنده. )

واق هاپ (این مورد قابل حله به سادگی اما فعلا تصمیمی گرفته نشده که کاهش بدیم این سطوح امنیتی رو. )

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۱ ۱۰:۳۵:۰۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.