هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: عضویت در کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۴:۳۷ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۶

آقای الیوندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۴ چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۲۴ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۰
از دستت عصبانیم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 266
آفلاین
من می خواهم عضو کوییدیچ بشم.

تائید شد !

از الان عضو کوییدیچ هستی ، میتونی با کاپیتان تیم ها صحبت کنی تا بتونی وارد تیمشون بشی !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱ ۱۴:۴۸:۰۳

چوبدستی ساز معروف
چوب می خوای؟
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۶ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
من به تیم دراگونز اولشو نیدونم میپیوندم !

با تشکر ما رفتیم !

بخش اول پستت حذف شد ! تکرار نشه !

نیازی به پست دوباره هم نبود ، من گفتم که تائید شد !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱ ۱۴:۰۸:۱۲

پیام زده شده در: ۱۱:۱۶ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۶

الیور وود قدیم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
از دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 321
آفلاین
هووم

من هم با اجازه می خوام از جومالی برم ، چون دفعه ی اول هم که تو تیم موندم به خاطر سوروس و ویولت و ریموس بود . حالا اگه تیمی پیدا شد برام یا نشد ، اما به هیچ وجه تو جومالی نمی مونم .

اما دیدم جوزف گفته بود اعضا نیومدن ! یه سر به سایت اختصاصی (!) بزنی می فهمی اعضا نیومدم یا کاپیتان تیم . فکر کنم تمام سوژه ها و مدیریت رو ریموس و بقیه انجام می دادن . ( الآن خیلی تو کف حرف های جوزف موندم ... عجب!)

با تشکر

تائید شد !

مشکلی نیست

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱ ۱۱:۴۹:۲۰

این روزها که می گذرد
شادم
این روزها که می گذرد
شادم
که می گذرد
این روزها
شادم
که می گذرد...

«قیصر»

پیام زده شده در: ۱۳:۱۹ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
من سه ماه یکبار آنلاین نمیشم . من در اول لیگ قبل در سایت به اعضای تیم گفتم که به علت مسافرت به مدت پنج روز نمیتونم آنلاین بشم .
اون پست رو هم که وسط بازی زدم قبلش از ریموس پرسیدم که هماهنگیتون بهم نمیخوره که من این پست رو بزنم و ریموس هم گفت بزن .
در مورد ول کردن به امون خدا هم ، من شما هارو به امون خدا ول نکردم . به ریموس گفتم بیا سایت تیم رو با زوپس بسازیم که قاطی نکنه ولی اون گفت نه و با نیوک ساختیم .
اگر شما یکذره دقت می کردی می دیدی که من هزار بار توی پیام کوتاه سایت تیم اعلام کردم که نمیتونم با یوزرم آنلاین بشم و از ریموس خواستم که اشکال سایت رو برطرف کنه تا بتونم وارد سایت بشم ، ولی این کار رو نکرد .
در مورد پست اول هم ریموس خودش خواست بزنه چون من در مسافرت بودم و به کامپیوتر دسترسی نداشتم .
در مورد هماهنگی هم در بازی آخر تیم چقدر من بهتون التماس کردم که آنلاین بشین و در بازی شرکت کنین ولی فقط دو یا سه نفر شرکت کردن .
سوروس هم رول نویس بسیار خوبیه ، ویولت هم همینطور ، ولی سوروس کم آنلاین شد . نگفتم اصلا آنلاین نشد .
در مورد ساخت سوژه هم برای این به شما ها می گفتم سوژه پیشنهاد کنین که در تیم آزادی داشته باشین و همه ی کار ها رو کاپیتان و معاون انجام ندن که شما ها احساس شلغم مانند بکنین .
کار های تیم رو هم برای این ریموس انجام می داد که به دلیل خرابی سیستم من به منوی مدیریت دسترسی نداشتم و زیاد هم با سیستم نیوک آشنایی نداشتم .
اگر ویولت و سوروس در تیم می مونن ، تیم ما در لیگ شرکت میکنه و اگر حتما می خوان برن تیم هم در این لیگ شرکت نمیکنه .
ویولت و سوروس جز بهترین بازیکنان تیم هستن و اگر نباشن تیم با مشکل روبرو میشه .

من شمارو از کاپیتانی تیم برداشتم ، اگر مایل هستی توی لیگ شرکت کنی و کاپیتان باشه ، باید تعهد بدی که دیگه تیمو با مسافرت و این موارد به امون خدا نمیزاری ! در غیر این صورت که هیچی !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۳۰ ۱۵:۰۵:۳۵

[

پیام زده شده در: ۱:۳۲ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
در راستاي پست فنگ عزيز:

بلي.... ما نيز به عنوان نماينده ي تام الاختيار هافلپاف اسپانسرينگ؛ مطابق آنچه پست بازي ناميده ايم و اين روزها در كوييديچ زياد شده و ملت را اين طرف و آنطرف ميفرستند كه پست بزنيد و همديگر را تاييد كنيد... پستي ميزنيم...
و مذاكرات خود را با تيم گولاخ (ك.ر.ب.ققي) پالمري دراگونز تاييد كرده و خواستار ثبت رسمي قرارداد خود براي اسپانسرينگ اين تيم هستيم.

در ضمن من حوصله ندارم تو ده تا تاپيك ديگه هم اين موضوع رو تاييد كنم. زود-تند-سريع قرارداد ما رو ثبت كنيد كه من اصلآ قصد ازدواج ندارم و عقد و اينا نميكنم!

----
در ضمن من يه چند روزي ممكنه به نت دسترسي نداشته باشم. اگر باس تو عقد و ازدواج و اينا هم پست زده بشه الان بگيد. اگر هم كه نبايد چه بهتر..
اگر باس زده بشه من به طور موقت شايد يه كس ديگه رو جايگزين خودم كنم. البته موقت. امكانش هست ديگه؟

همي با تشكر؛

تائید میشه !

لیست اسپانسر ها و تیم های تحت حمایت بروز شد !

نیازی به پست زدن توی عقد و ازدواج نیست ، کاپیتان این کار رو بکنه کافیه

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۳۰ ۱۲:۱۳:۳۸

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۰:۱۶ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
من می خوام عضو کوییدیچ شم... چیکا کنم؟

عضو کوییدیچ شدی !

برای شرکت توی این لیگ میتونی با کاپیتان تیم ها صحبت کنی و وارد تیمشون بشی .

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۳۰ ۱۲:۰۴:۲۵

پیام زده شده در: ۲۰:۰۲ شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۶

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
سلام به همگی!(به کوری چشم بعضیا!)

بله؟حرفای خنده دار میشنوم اینجا!نگو این حرفا رو جوزف جون تلفات میده!ما آنلاین نبودیم؟ما؟یا شما که تیم رو ول کردی به امان خدا و عملا کارای تیم رو ریموس میچرخوند؟ما باعث شدیم بدون هماهنگی پستای بیخود زده بشه؟بنده خدا اگه همین یه ذره هماهنگی ما با ریموس نبود که همون دوسه تا پست هم خورده نمیشد.جوزف جان نکنه یادت رفته که تموم مدت ما رو ول کردی به امون خدا،ما با بدبختی اومدیم هماهنگ کردیم یه سوژه ساختیم که بپستیم،بعدش شما لطف کردی اومدی بدون هماهنگی پست زدی و همه چیز رو به هم ریختی.شاهد هم خود ریموس هست،همین الیور هست.برو بپرس ببین کی بدون هماهنگی کار کرده.

عزیز من شما که خودت آخر ناهماهنگی بودی دیگه حرف از هماهنگی نزن که فاز و نولم قاطی میکنه!

پرسی جان لطف کن شما من رو از این تیم خارج کن.آدم چه حرفایی که نمیشنوه!جل الخالق!

اوهوم ، وقتی پستهای تیم رو میخوندم و امتیاز میدادم متوجه این مورد شدم که جوزف کلا یک پست ارسال کرده بود و مشخص بود که هماهنگی نداره با سایرین ، پست اول رو هم ریموس زده بود .

ممنون از توضیحاتت ، تو و سوروس از تیم خارج میشید ... هر کس دیگه ای هم که مایل باشه ، اینجا پست میزنه و بلافاصله خارج میشه .

من همینجا جوزف ورانسکی رو از کاپیتانی جومالی یونایتد بر میدارم ! اگر کسی مایل به کاپیتانی این تیم و جمع آوری بازیکن هست ، میتونه درخواست بده . کسی که هر سه ماه یک بار آن میشه ، نمیتونه مسئولیت تیم کوییدیچی رو بگیره !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۹ ۲۱:۴۵:۰۲

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۶:۲۴ شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۱ سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۶
از اينا مي خواي؟!!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 115
آفلاین
در عجبم از جوزف ورانسكي!

من آنلاين نبودم؟.. ضعيفم هم بودم؟! يه پست ضعيف هم بيشتر نزدم! چيزاي جالب مي شنوم!
شما خودت اين همه مدت كجا بودي كه ميگي من نبودم؟! خوبه كارهاي نكرده تو رو من آخر سر انجام مي دادم... خجالتم خوب چيزيه!!
اگه ما ضعيفيم ..شما چه اصراري به موندن ما تو تيمت داري؟
جناب ورانسكي يه نگاهي به جدول امتيازات بندازن بد نيست:

ادوارد بونز :
پست شماره 104
ورزشگاه صدهزار نفری لندن (شماره 3)
سطح : خوب

جوزف ورانسکی:
پست شماره 105
سطح : متوسط

ادوارد بونز :
پست شماره 106
سطح : خوب

امتیازات نهایی هر بازیکن :

چوزف ورانسکی : 135

ریموس لوپین : 100

الیور وود : 100

ادوارد بونز : 150

ویولت بودلر : 90

چارلی ویزلی : 80

من با دوتا پست از تمام بازيكناي تو امتيازم بيشتره! چشم نداري پيشرفت ما رو ببيني تهمت مي زني؟

در هر صورت من با اين شخص تو يه تيم نمي مونم.. همواره تقاضاي جدايي دارم.. پرسي كار خودته ما رو خارج كني
يه سوالي دفعه ي قبل تو ويرايش پستم پرسيدم مثل اينكه نديدي :
ببينم منم مي تونم تا دو روز ديگه بدون اجازه ي اين جوزف جان بيام بيرون؟
و آيا اگرما بي اجازه خارج شيم ..پول بايد بپردازيم يا نه؟

اگر تا فردا جوزف ورانسکی مشخص نکنه که توی لیگ بازی میکنه یا نه ، شما رو خارج میکنم . در مورد هزینه هم ، تیمی که شما رو میخره باید هزینه شما رو به تیم ایشون بپردازه .

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۹ ۱۶:۵۸:۰۸

عضو محفل ققنوس

چه چشمايي!!!!

[url=http://www.jadoogaran.org/userinfo.php?uid=11679]ادوارد بونز ! همون شناسه اي كه به خودش �

پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۶

فنگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۴ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۰
از ساختمان مركزي حذب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
خب من چون ديدم دفتر عقد و ازدواجات بازيكنان رو هنوز كسي افتتاحش نكرده گفتم اول بيام اينجا تمام پرونده ي تيمم رو ببندم تا بعد برم اونجا محضريش كنم و از اين سند منگوله دارا بگيرم.
بعد از تلاشهاي شبانه روزي و شب زنده داريهاي من و بچه ها و بي خوابيهاي فراوون هيچ اتفاقي خاصي نيافتاد ولي همينجوري ييهو يه اسم توپ به ذهنمون رسيد كه فوق العاده برازنده ي تيم ما ميباشد و خيلي گولاخه و وقتي اسمش مياد همه سرشون رو به نشانه ي تحسين تكون ميدن اسم تيم ما...پالمري دراگونز خواهد بود!
اژدهايان پيروز , اژدهاياني كه تمام حركاتشان قابل ستايش است و در پرواز همتاي اژدهايانند.گرماي آتششان تمام بازيكنان و تماشاگرها را بحت زده خواهد كرد...آري تيم ما اينست پالمري دراگونز!
همچنين ما با لودو بگمن هم صحبت كرديم و اسپانسري تيم مارو قبول كرد...كسي كه چيزي از اژدهايان كم نخواهد داشت.
در انتها سريعتر اين سازمان عقد و ازدواج بازيكنان رو هم راه بندزايد كه بازيكنا بي نصيب نمونن

میبینم که اسم مد نظرتون عوض شد ! میدونستم که جرات گذاشتن اون اسم و تکمیل شدش رو ندارید

تائید میشه ، باید توی تاپیک عقد قرار داد پست بزنی و بازیکنایی که گرفتی رو اسمشون رو بنویسی تا هزینشون حساب بشه ... در مورد اسپانسر هم ، نماینده گروه اسپانسری باید بیاد اینجا تائید کنه ، در غیر اینصورت حساب نمیشه .

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۹ ۱۴:۱۴:۳۲

روزی از من پرسید : بزرگترین آرزویت چیست ؟
گفتم : تحقق یافتن آرزوی تو ….
اما افسوس …. هرگز ندانستم آرزوی او جدایی از من بود !

پیام زده شده در: ۱۹:۲۵ جمعه ۲۸ دی ۱۳۸۶

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
............
ما او مدیم با این سنمون داوطلب بازی بشیم چه جوری میتونیم اقدام کنیم؟
درسته پیریم ولی خوب دلمون جوونه.
تازه از قدیم گفتن اگه پیرم و میلرزم به صدتا ج.ج می ارزم

خوش اومدی

شما عضو کوییدیچ شدی ، ولی برای اینکه بخوای توی تیمی بازی کنی باید با کاپیتان تیم هایی که بازیکن کم دارن صحبت کنی و اگر موافق بودن بری توی تیمشون .

در ضمن ، پستت توی عقد و ثبت بازیکنا نباید میخورد ، پاکش کردم ؛ اونجا فقط برای کاپیتان تیم هاست .

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۸ ۱۹:۳۵:۱۴

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.