هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

چه كساني به شما كمك كردند؟
پیام زده شده در: ۱:۰۴ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۶

كينگزلي شكلبوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۳:۲۸ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از در به درم تو كوچه ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 98
آفلاین
فقط ويكتور كرام كه واقعا كمكم كرد.

Re: چه کسانی به شما کمک کرده اند؟
پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
ایگور کارکاروف :
پسری که همیشه بهم کمک کرده و پشتیبانم بوده و کلا کمکم کرده خب هر موقع کمک خواستم نه نگفته !
تو تالار اسلی هم که ناظری تک بود و عالی !

پرسی ویزلی :
پرسی هم مثه ایگور خیلی کمکم کرده ولی در بعضی موارد گفته نه

دراکو مالفوی (لرد ولدمورت قدیم) :
روحیه بخش من بود و باعث شد در مرگخواران پیشرفت کنم ...

لرد ولدمورت (بلاتریکس قدیم) :
این لرد هم که فعلا سایه اش بر همه مستدام باد همیشه با نقدهاش کمکم کرده تا رول نویسیم رو بهتر کنم و به درجه ای بالاتر از ارزشیوس برسم !

گابریل دلاکور :
گابریلی که همیشه پشتش بودم و هم من کمکش کردم و هم اون کمکم کرد ...

چو چانگ :
کسی که برای اولین بار پستامو نقد کرد و بهم گفت چجوری بنویسم بهتره و اون جرغه ای برای من بود !

آلبوس دامبلدور :
کسی که همیشه با کلاس های خصوصیش به من تدریس می کرد و همه چیز رو به صورت عملی به من یاد داد ...

ماندانگاس فلچر :
این فرد هم همیشه به صورت تئوریتیک (؟!) کمکم می کرد و تو مسنجرم راهنماییم می کرد ...

آرشام (هوریس سگ سیبیل خودمون) :
مسوت که یادمه گفت : از این به بعد مشکلی داشتی بیا پیش خودم ... ولی زودی نگذشت که بلاک شد ولی از این حرف و اتفاق بیفتیم اونم خیلی کمکم می کرد ...

جولیا تراورز :
جولیا که تو تالار اسلی همیشه یار و یاورم بود و همیشه پشت سر هم پست می زدیم و تالار رو فعال نگه می داشتیم .

گراوپ :
یادمه یه زمانی لرد شد و خیلی باهاش حال می کردیم ... حتی تو مأموریت های دراکو هم اون فرمانده بود و در زمینه ی پیش برد مأموریت و رول نویسی و این حرفا هم کمکم کرد .

اینیگو ایماگو :
اینیگوی عزیز که این آخر واسه تیم کوئیدیچ خیلی زحمت کشید و حیف که یه دعوا بینمون رخ داد و یکم روابط گسسته شد ولی خب همیشه ازش به خاطر حداقل این مدت متشکرم .

جمعی از اساتید هاگوارتز :
که با نقد های زیبا و قشنگشون مشکللاتم رو بهم فهموندن !

باب آگدن :
پسر عموی ناز خودم که همیشه کمکش کردم و داداشم سایت رو بهش نشون داد بچه ی خوبیه و کمکم کرده ... معمولا رومو زمین ننداخته !

پروفسور کوئیرل :
اولا به خاطر اینکه در خوابگاه مختلط کارکنان بی خانمان وزارت با پرسی بودین
دوما به خاطر اینکه داداشمو بوق کردین رفت
سوما به خاطر اینکه در بدو عضویتم گیر دادین که من همون داداشم هستم
چهارما به خاطر اینکه همیشه گیر می دادین و کلا خیلی گیر بودین !
پنجما به خاطر اینکه همیشه هوای باب آگدن پسر عموی بوقی خودمو داشتین اینا .
ششما به خاطر اینکه هر دفه ادتون می کردم ایگنور می کردین !

فرد ویزلی و الیور وود :
دو تا از دوستای قدیمی که ازشون ممنونم چون بهم کمک کردن !

*میدونم پست خزی شده و همش گفتم ممنونم چون بهم کمک کرده *
*ببخشید اگه کسی از قلم افتاد*

پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۴۵ جمعه ۱۸ دی ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 154
آفلاین
اگه نام ببرم میگن پارتی بازی کردی چون خیلی زیاد و با حالن مثلا:
-جرج ویزلی که خیلی کمکم کرد.خیلی
-سارا اونز.....اونم کمکم کرد
-هری پاتر
-کتی بل عزیز
-پادمور
.
.
.
و غیره .اینا به ترتیب نیستن.
فقط میخوام بگم ایینا خیلی باحالن...

هری ا

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۸۶

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
چه تاپيك باحالي .
خيليا به من كمك كردن و من خيلي چيزها ازشون ياد گرفتم و زندگي من در گرو كمك اونا بوده و حتما اگه اونا نبودن من الان اينجا نبودم و توي جوب داشتم توي فلاكت و بدبختي ميمردم ( در راستاي به سخره گرفتن بعضي پستا)
در زمينه ي نطارت و مديريت و كلا كاراي غير رول روي دست مك گوناگل مدير نداشتيم و نداريم و نخواهيم داشت (محبوب . جدي . حرفه اي .با جذبه!!!!!!) خلاصه كه از اون در اين حوزه خيلي چيزا ياد گرفتم
در بخش رولم من با هرميون دوران عضو شدن خودم در سايت خيلي حال ميكردم .يكي از معدود ساحره هايي بود كه رولاش واقعا طنز بودن و اصول رول نويسي هميشه تو پستاش آشكار بود . بعد از ورودم تاپيك تهوع رو دوباره راه انداخت و يك جورايي باعث شد من با جو سايت و رول آشنا بشم و وارد اين قضايا بشم .كلا كه روحش شاد عضو خوبي بود .
پررويي هم از اعضاي حزب ياد گرفتم
به همه چي كار داشتنم از اش ويندر كه الان اسلاگهورن شده

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۳ ۲۲:۵۵:۴۷

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۲:۳۹ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:
از پيوز، که يه بار خيلي بي رو دربايستي مشکلات پست­هامو گفت، هر چند نمي­دونست من آدم انتقادپذيري نيستم و يه مدت دپسرده شدم

یک عذر خواهی بدهکارم به اما دابز به دو دلیل :
1- اگر اشتباه نکنم وقتی تو این تاپیک پست می زدم فراموش کردم اسم اما دابز رو بیارم به خاطر کمک هایی که واقعا توی رول نویسی من تاثبر داشت !

2- از این خیلی بی پرده از پست هاش انتقاد کردم ، البته الان تمام حرف هامو تکذیب می کنم چون وقتی اون انتقاد ها رو کردم خیلی با رول آشنایی نداشتم ، اما هم البته با ابهتی که در هافل داره نباید به حرف یک تازه وارد چوری گوش می کرد ! چی ؟ چوری یعنی چه ؟ شما خودتون رو اذیت نکنید خود اما می فهمه

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۸۶

اما دابزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۹ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 457
آفلاین
خب، من هيچوقت از محدوده­ی هافل خودمون فراتر نرفتم و هر چي دارم از بچه­هاي باصفای همين گروه دارم. پس تشکر مي­کنم از:
پروفسور اسپراوت(آلبوس دامبلدور)، که فقط چند روز بعد از ورودم به هافل منو در ترکيب اصلی تيم کوييديچ قرار داد و شايد اين انگيزه­ی من براي شروع فعاليت جدی تو گروه بود، متشکرم پروفسور!

اريکا زادينگ، همه­ی کسايي که در طول دوران نظارت اريکا فعاليت داشتند از نقدهاي کامل و مفيد اريکا بهره بردن. من هم اگه پست­هام قابل تحمل شده و پيشرفتي داشتم يکي از عوامل اصليش همين نقدهاي اريکا بوده.

ماندانگاس فلچر، ناظر نيمه­خفن يا هر چيز ديگه، از نظر من به خفنيه هر دو ناظر ديگه که شاهد نظارتشون بودم هست و همينجا ازش تشکر مي­کنم.

دوستان عزيز ديگه­ای هم هستن که فرصت نيست يک به يکشون رو نام ببرم، همچنين بقيه­ی هافلی­ها که مستقيم يا غير مستقيم منو راهنمايي کردن. شايد بهتر باشه اسماً از يه نفر ديگه هم تشکر کنم، از پيوز، که يه بار خيلي بي رو دربايستي مشکلات پست­هامو گفت، هر چند نمي­دونست من آدم انتقادپذيري نيستم و يه مدت دپسرده شدم اما منو به اين فکر انداخت که تغييري تو سبک نوشتنم به وجود بيارم.

و اما از همه­ی اينا گذشته، يه نفر هست که نه سپاسگزاری من و نه تشکر هر چند تا هافلپافی ديگه­اي که قبل از من پست زدن يا در آينده خواهند زد نمي­تونه جواب زحمتاشو بده!
من اصلا تو فکر ورود به ايفاي نقش نبودم، دو سه بار به انجمن­ها يه سری زدم که جز گيجي و اين فکر که اينا ديگه چه بيکارهايي هستن نتيجه­ای نداشت. تا اينکه يه روز لودو بگمن بهم پيام داد و ازم خواست وارد ايفای نقش و هافلپاف بشم. فقط مي­تونم بگم بايد ضرب­المثل "صبر ايوب" رو عوض کرد و اسم لودو رو گذاشت جاش... کچلش کردم! با اين حال هيچي نمي­گفت و با صبر و حوصله جواب سوال­هامو ميداد.
حالا حدود يک سال ميگذره و هنوز هم لودو بزرگترين و بهترين راهنما، کمک و دوست منه... لودو براي همه بيشتر از فقط يه ناظره، يه دوسته!
نقدهاش، قدرتش تو اداره­ی تالار، سوژه­هاي قشنگي که ميده، هماهنگي که به وجود مياره، عضوگيري و تعداد نامحدود ديگه­ای از قابليت­هاش، موثرترين علت پيشرفت گروه و اعضا، از جمله خودم هست.

پس من، هر چند ميدونم کافي نيست، اما باز هم ازش تشکر مي­کنم... متشکرم به خاطر همه­ی فرصت­هايي که بهم دادي و متشکرم به خاطر همه­ی کمک­هايي که بهم کردي!

ویرایش شده توسط اما دابز در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۳ ۲۰:۳۸:۵۳

پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ دوشنبه ۲ مهر ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۱ سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۶
از اينا مي خواي؟!!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 115
آفلاین
اول از همه خودم..تلاش خودم و پشتكارم

اولين نفر هدويگ بود كه راهنمايي هايي به من كرد براي محفل اون موقع هدي بود الان سيريش شده
بعدي بينزي بود دست منو گرفت انداخت تو ريون قديما كلي احساس شادي بهم دست داد ..به ريشش
بعد هم كل اعضاي ريون و اين مرد هزار چهره هوريس كه اونموقع اش ويندر بود..يه راهنمايي جالب به من كرد كه من به اينجا رسيدم..يادش مي ياد يا نه نمي دونم...
آلبوس هم با نقدهاش خيلي كمك كرد..
و تعدادي ديگر كه در نطارت به من بي تجربه كمك كردن..
دست همشون درد نكنه..
تو اسلي كه هنوز كسي به كمك نيومده..شايد من بايد برم كمك..
دست همه درد نكنه..

عضو محفل ققنوس

چه چشمايي!!!!

[url=http://www.jadoogaran.org/userinfo.php?uid=11679]ادوارد بونز ! همون شناسه اي كه به خودش �

پیام زده شده در: ۱۲:۱۷ دوشنبه ۲ مهر ۱۳۸۶

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
از جرج بابت این کارش ممنونم

بسیار عالی بود...من که در سایت عضو شدم فعالیت نداشتم...تا اینکه بعد از مدتی که کنکور دادم و در این سایت بیشتر کار کردم

ابتدا سورنای عزیز(( ایگور کارکاروف)) خیلی در مورد سایت من رو راهنمایی کرد.

بعد هم آرش عزیز((پرسی ویزلی ))مشکلاتم رو رفع کرد.

در نهایت خیلی دوست دارم از پروفسور کوئیرل تشکر کنم با راهنمایی(وکمی خشانت!) به من کمک کرد که وارد ایفای نقش بشم...
و در نهایت بتونم عنوان بخترین نوینده ی هری اتری (غیر رول) رو بگیرم.
از همشون ممنونم.

پ.ن.
پروفسور کوئیرل واقعا از اینکه من رو به ایفای نش هل دادید ممنونم و این رتبه که الان کسب کردم رو مدیون شما میدونم.میخواستم براتون پیام شخصی بذارم و تشکر کنم ولی معرفی شخصیتتون روی لینک بود.نمیشه روش کلیک کرد.

ویرایش شده توسط ریگولس بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲ ۱۲:۲۴:۱۴

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۶ یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
هوووم از عضو شدن من خيلي گذشته!!! اما هيچوقت يادم نميره...اولين لوپين سايت...اولين مک گوناگال سايت...و مرلين...اينا اولين نفر هايي بودن که بهم کمک کردن...مخصوصا لوپين و مگي...البته به غير مرلين ديگه بقيه تو سايت نيستن...من به خاطر اينا تصميم گرفتم به همه کمک کنم و به همه هم کمک کردممم
از حاجي دارک لرد...مملي...بلاتريکس...گيلدي...خود عله...وزير شيکم...لرد جي اف کش(کرام)...خيلي چيزا ياد گرفتم...دستشون درد نکنه...اگه کسي از قلم افتاد سرري

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۴:۳۲ چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۶

لاوندر براونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۴ چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۶:۴۳ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶
از تو دفتر ِ مدیر ِ مدرسه!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 544
آفلاین
با سلام .
افراد زیادی منو توی خیلی کارها کمک کرده اند . اولین سوال رو من از پرسی ویزلی پرسیدم . ایشون هم خیلی خوب راهنمایی ام کرد . با تشکر از پرسی .
بعد هم دیگه بقیه ی چیزا رو خودم یاد گرفتم !
و دومین فر توی کارگاه نمایشنامه نویسی , چو چانگ بود و هست . خیلی ازش ممنونم چون با نقدهای خوبش هم بهم روحیه داد و هم کلی چیز یاد گرفتم .
کلا از همه ی عزیزان ممنونم .
دیگه یادم نمیاد که کیا کمکم کردند .
اها ! ایگورکارکاروف هم خیلی کمک کرد .با نقد کردن بعضی از پست ها توی تالار اصلی و اسرار .
و البته یک تشکر ویپه هم از کاپیتان تیم تیزپروازان , نیوت اسکمندر که خیلی چیزا رو توضیح داد . ( با اینکه خودم همه اشو میدونستم ! )
از همگی ممنونم !

[font=Tahoma][size=large][b][color=3300FF]نیروی جوان > تفکر جوان > ایده های نو > امید ساحره ها و ج�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.