هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۱:۱۲ یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۵

توبیاس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۵
از پیش پدرخوانده
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 294
آفلاین
تغییر علامت مرگ خواران از مار به خوک
به خبر گزاری V.D.N.S ( خبر گزاری سیاه ) لرد ولدمورت ، سیاه ترین جادوگر قرن اخیر ، در طی یک اقدام بی سابقه برای تغییر مارک مرگ خواران اینگونه به گزارشگر ما گفت:
همون طور که اطلاع دارید ، ما خالکوبی خودمان را یک ساله انجام داده بودیم یعنی اینکه فقط یک سال این خالکوبی روی دستمان میماند و ما هر سال این خالکوبی را دوباره احیا می کردیم تا این که ، طبق نظریه شاور دست اول من آرامینا عزیز ، علامت مار ، به دلیل خز شدن به سر خوک تبدیل شود.
همچنین لرد ولدمورت درباره این طرح اینگونه گفت:
رنگ این علامت به رنگ خون اژدها ، یعنی سرخ آبی است و طریقه ی کارش با علامت مار کمی فرق دارد و ما بنابر اعتراض مرگ خواران ( وقتی که آنها را میخواهیم ، دستشان می سوزد ) ما طوری خوک را طراحی کرده ایم که ناگهان سر خوک بر جسته شده و فریاد می زند: لرد سیاه شما را درخواست کرده
همچنین ما طلسمی را برای این علامت گذاشتیم که کسی جز مرگخواری که این علامت را بر بازویش داد صدا را نشنود.
همچنین لرد درباره زمان استفاده از این طرح اینگونه گفت:
هنوز این طرح کامل نشده است و ما ( لرد ولدمورت و آرامینتا ) در حال کار کردن بر روی این طرح هستیم

فقط فروم وجود دارد و کسانی که از زدنش عاجزند

[b]فقط اسل

پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ شنبه ۳۰ دی ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
مدرسه

بخش خبرگزاری رسمی تالار اسلیترین!

امروز امتیازات کوییدیچ توسط ادواردجک(از طرف هافلپاف)نتیجه بازی بین گریفیندور و اسلیترین را اعلام کرد.

طبق این خبر اسلیترین ۵۰ به۳۸ شکست داد و در رده دوم جدول امتیاز بندی کوییدیچ مدرسه قرار گرفت.

این در حالی هست که فقط یک داور نتیجه را اعلام کرده است.

جدول کلی امتیازا تکوییدیچ مدرسه

گريفيندور:38

اسلاترين:50

راونکلاو:36

هافلپاف:62

جدول کلی امتیازات مدرسه

گريفيندور:1904

اسلاترين:1930

راونكلاو:907

هافلپاف:978

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۱:۰۹ شنبه ۳۰ دی ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
شورش در كلاس تغيير شكل :
در كلاس تغيير شكل مدرسه ي علوم و فنون جادوگري هاگوارتز پروفسور ارزشي اين كلاس كه به اشتباه زرافه را "ز" نوشته بود آشوبي بس ارزشي به پا شد . خبرنگاران ارزشي پيام امروز در اين باره اطلاعاتي بيشتر مي دهند .
خبرنگار در محلي كه همه فرياد ارزشي مي كشند : با سلام خدمت بينندگان ( مگه تلويزيونه ؟ ) محترم ما جلوي در كلاس تغيير شكل هستيم و ملت هميشه حاضر و در صحنه در حال داد و فريادي بلند مي باشند كه با اين داد و فرياد اعتراض خود را نسبت به معلم بسي ارزي اين كلاس اعلام مي فرمايند كه ملت رو معطل اشتباهات خودش كرده . در همين حال ما با ادوارد بونز يكي از حاضران كلاس مصاحبه اي انجام مي دهيم .
خ : به نظر شما چرا ورانسكي خودش رو گم و گور كرده ؟
ا ب : دليلش اينه كه اين معلم ارزشي اشتباه چاپي داشته و رفته زير گل !
خ : از موقعيت اين معلم فراري ارزشي در حال حاضر خبري نيست ؟
ا ب : ( رو به دوربين )
خ : آقا اين روزنامه است تلويزيون نيست كه !‌
ا ب : خوب تصاويرش كه متحركه !
خ : جواب سوال من را بدهيد از موقعيت اين معلم فراري ارزشي در حال حاضر خبري نيست ؟
ا ب : نه والا !‌ما فكر مي كنيم در كشور ليبي خودشو با نام ضعير وزاسكي جا زده و پوستش رو هم با زغال سياه كرده !
خ : چه خبر از دامبلدور ؟
ا ب : قربان شما سلام مي رسونن !
خ : منظورم اينه كه آيا به اين اوضاع سر و ساماني داده ؟
ا ب : نه چون متاسفانه هنوز رمز در يادش نيومده .
خ : خيلي خوب . حالا برو گمشو !‌
ا ب : نه بابا . الان وقت شعاره .
و بعد شروع كرد به اين حالت و اهميت خوردن ماهي و ايرانسل رو هم تبليغ كرد .
در اين حال آلبوس دامبلدور هنوز براي باز كردن در اتاقش مي كوشد .
آخرين عكس از دامبلدور :

[

پیام زده شده در: ۳:۰۸ جمعه ۲۹ دی ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
تحسن دانش آموزان گريفيندورى و اسليترينى به همراه همه فاميل و ايل و تبارشان در مقابل دفتر آلبوس دامبلدور، به نشانه اعتراض نسبت به توبياس اسنيپ

(چه تيتر مختصر و مفيدى!‌همه خبر توش بود!)

طى اخبار واصله از هاگوارتز،

كليه دانش آموزان گريفيندور، چه ارتشى، چه ارزشى و چه ورزشى! (به ترتيب: ارتش وايت تورنادو، ارزشي كه همه ميدونن چيه، ورزشي هم كه همه ميدونن چيه!) و همينطور دانش آموزان خطرناك و آخر تيريپ كل اسليترين جلوى دفتر آلبوس دامبلدور جمع شده و يكصدا فرياد بر مى آوردند: ما توبياس نميخوايم! امتياز اضافى‌ ميخوايم!

و اين درحالى بود كه آلبوس دامبلدور در دفترش بود و به دليل آلزايمر رمز بازكردن در را فراموش كرده بود و در نتيجه نميتوانست اين قائله را فرو نشاند.

دانش آموزان اين بيرون نيامدن دامبلدور را حمل بر بى اعتنايى به حقوق دانش آموز دانستند و با موبايلهاى mms دارشان پدر و مادرشان را از وضعيت موجود آگاه كردند.

به گزارش خبرنگار مستقر در لندن به ناگاه صدها دسته جاروى پرنده در آسمان لندن مشاهده شد كه همگى به يك سمت حركت ميكردند و پلاكاردهايى‌نيز در دست داشتند با اين عنوان:

مرگت را جلوى چشمانت خواهيم آورد توبياس!

وزير سحر و جادو كه پسرش در اسليترين درس ميخواند و خودش يكى از معترضان به قضيه ندادن چند امتياز (چقدر مهم!) به فرزندش بود نسبت به اين قضيه واكنشى نشان نداد و خودش در يك حركت انتحارى تمامى چاپخانه ها و رسانه هاى صوتى و تصويرى و نوشتارى ماگلها را درنورديد!

پدر و مادر ها هر كدام قلچماق هاى ايل و تبارشان را با خود برداشته و به هاگوارتز بردند.

اين تحسن در حالى ادامه دارد كه آلبوس دامبلدور همچنان از به ياد آوردن رمز عبور عاجز است و تلفنى به ما اطلاع داد كه طى يك آگهى از خوانندگان بخواهيم حدسيات خود را درباره كلمه عبور برايش اس ام اس كنند!

شماره موبايل آلبوس: 0935353535... متاسفانه دامبلدور شماره آخر موبايلش را به ياد نياورد! شما اس ام استان را به همين موبايل ارسال كنيد و جايزه بگيريد!

خبرنگار ديگرى از كمبود آب و غذاى كافى براى متحسنين خبر دادند.

به زودى‌ خبر حلق آويز شدن توبياس اسنيپ را در همين شماره گزارش نخواهيم كرد!!

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۲۲:۲۴ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
آلبوس فراری شده،سوار گاری شده
ظهر روز گذشته یکی از جاسوسان لرد ولدمورت، از فرار کردن آلبوس دامبلدور خبر داد.این فرد که نخواست نامش گفته شود،به خبرنگار پیام امروز گفت:
-«آلبوس،در سحر گاه دیروز و قبل از روشنی کامل آسمان، به محلی ناشناخته که حتی محفلی ها از آن بیخبرند؛ فرار کرد.»
عده ای نیز با برقراری تماس،به ما اطلاع دادند که آلبوس را سوار بر گاری دیده اند.البته ایشان اضافه کردند که ، گاری را گوزن ها میکشیده اند.
محفل در برابر این خبر،سیاست سکوت را در پیش گرفته و از هرگونه اظهار نظری خود داری کرده است.خبرنگاران پیام امروز بارها برای مصاحبه با یکی از معاونان محفل؛درخواست داده اند اما،تمام این در خواست ها رد شده است.
با منتشر شدن این خبر، موجی از جشن و شادی، دهکده های هنگلتون را فرا گرفته و طرفداران لرد سیاه،در تمامی شهر های انگلیس،به تظاهرات ضد ماگلی پرداخته اند.
آن ها با فرستادن نشان سیاه به آسمان و همچنین شکنجه و قتل ماگل هایی که در مقابلشان سبز میشوند،شادی خود را نسبت به این خبر نشان میدهند.
هنوز آماری از ماگل های کشته شده در این جشن ها وجود ندارد. .اما آگاهان، حدود هزار کشته و هزاران مجروح را پیشبینی میکنند.
همچنین، لرد سیاه در اطلاعیه ای که از خبرگذاری سیاه پخش شد،به مرگ خوارانش قول داد که شش روزه امور جهان را در دست بگیرد.

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۲:۰۱ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
شگفتى دام پزشكان متخصص مغز و اعصاب بيمارستان سنت مانگو

برخى پزشكان بر اين باورند كه اين رويداد يك رويداد جديد الوقوع و جالب و شگفتى آور است و يك مشت از اين چرنديات تحويل ملت مى دهند. اما هر كس نداند خوانندگان اين روزنامه به خوبى مى دانند كه در دوره هاى مختلف تاريخ جادوگران شاهد ستاره هاى اينچنين شگفت آور بوده ايم!

آه يادم رفت بگويم شگفتى پزشكان چه بوده و اصلا چرا دامپزشك؟ البته پزشكان از اين موارد بين انسانهاى جادوگرنما زياد يافته اند اما اين مورد به نوعى اولين بار است كه در طيور مشاهده شده.

يك دامپزشك متخصص مغز و كليه و اعصاب و روان مى‌گويد: ديروز داشتم تو خيابون رد ميشدم هدويگ پاحنايى رو ديدم كه داشت به يك جغد ماده اظهار عشق مى كرد. رفتم تحقيق كردم و متوجه شدم اين هدويگى كه هرى پاتر بهش ميگفت "دختر خوب" و طبق گفته كودكان هرى پاتر دوست "حنا جغدى در هاگوارتز" اصلا يا اون نيست يا به طرز شگفت آورى به "هدويگ نوك طلا" يا "هدويگ پسر بابا"‌ تبديل شده. هر چه اين ور و اون ور تحقيق كردم متوجه شدم كه يك جاى كار ميلنگه. براي همين هم شگفت زده شدم و الانم هنوز در حال شگفت زدگي به سر ميبرم!

همانطور كه شاهد بوديد اين متخصص دچار شگفت زدگى شديد شده بود و نميتوانست فرق بين هدويگ پسر بابا و آن جغد سفيدرنگ هرى پاتر را تشخيص دهد! اين دامپزشك متخصص پس از چند ساعت شگفتى دار فانى را وداع گفت.
اما نكته مهم و اساسى همين است كه ما در اينجا هدويگى داريم كه برخلاف پيش شناختهاى ما مبنى بر ماده بودنش به عنوان يك جغد نر تلقى ميشود (و اين شايد به واسطه آواتارش باشد) و اگر اين مبهم حل شود به كلى سوژه هاى رول را زير سوال مى برد. اما در ميان انسانها نيز داشتيم مواردى كه ذكر همه آنها خوددارى مى فرمايم!

مورخان و سياستمداران عرصه هنر نيز در بيست و سه دانشگاه معروف دنيا مشغول آزمايشات مختلف بر روى اين پديده مى باشند و جواب اين آزمايشات (اگر پاسخى داشت!) در شماره هاى بعدى چاپ خواهد شد.

=====================
اطلاعيه جديد وزارت كوييديچ و تفريحات سالم

از تمامى تيمهاى كوييديچ دعوت ميشود تا تاريخ سى دى ماه (كه احتمالا تا دهم بهمن ماه تمديد مى شود) كاپيتان خود را با ليست صحيح و مورد تاييد با مهر وزارت بهداشت و درمان مجهز كرده و به دفتر عضويت در كوييديچ ارسال كنند.

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۵

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
صفحه ی:17.......................شنبه.16 دی.1385
فرهنگ و هنر
کل کل
هر آنچه را که در جهت شکستن شاخ یک فرد و یا گروه،بر زبان و یا صفحه برانند؛کل کل گویند.
البته کل کلی دیگر نیز وجود دارد.در آن با بیل ،کلنگ،زنجیر، سنگ وآنچه که در عقل نیاید ؛به جان هم افتند و به قصد کشت، یکدیگر را نوازش میکنند؛ که برای بی ادبان است و در این مبحث نمیگنجد
کل کل ادبی
آثار ادبی را میتوان از دو دیدگاه صورت و ماده طبقه بندی کرد.در طبقه بندی بر پایه ی صورت،نمیتوان-بدون خواندن اثر-تشخیص داد که آن نوشته ی ادبی،چه درون مایه ای دارد.
نمونه ای از این طبقه بندی،تقسیم شعر با توجه به قافیه و وزن، به دسته های مختلف است؛ که توسط برخی قدمای ادب فارسی، صورت گرفته است.اما در ادبیات یونان و سایر کشور ها،آثار ادبی،از دیدگاه دیگر-ماده- مورد بررسی قرار 'گرفته اند.
برای بررسی کل کل نیز باید به دسته بندی از دیدگاه ماده،مراجعه کنیم.

کل کل در انواع قدیم ادبی:
کل کل حماسی ،که خود به دو دسته ی سنتی و ادبی تقسیم میشود.نمونه ی این کل کل را میتوان در مبارزات محفل و مرگ خواران و همچنین ژانگولر بازی های آرشام(در زمان سفید بودنش) مشاهده کرد.

کل کل نمایشی ،که در آن مکل کل ها(اسم فاعل از مصدر کل کل کردن)،با در آوردن شکلک و حرکات زشت سر و صورت؛ سعی بر تخریب طرف مقابل میکنند.این اعمال از روی متنی انجام میشود که آن را نما کل نامه مینامند.

کل کل غنایی:در این نوعی کل کل ،نویسنده با یاد آوری مشکلات،احساسات و هیجان های خودش،سعی میکنه تا به آن ها رنگ اجتماعی ببخشه.
کل غنایی دارای شاخه هایی از جمله:حذب نامه.وب مستر نامه.بلاک نامه و ... است.

کل کل در انواع جدید ادبی
1 داستانی:
فانتزی،علمی تخیلی و ....نمونه ی فانتزی آن در مطالب اشتراکی و نمونه ی تخیلی آن در جنگ میان محفل و مرگ خوران دیده میشه.بروبکس محفل از جمله ی پیشتازان در کل کل تخیلی هستند.
جواتی:زیبا ترین نوع کل کل است که در آن به ضعف ساحره جماعت،در مقابل جواتان رشید و خوش اندام،اشاره میشه
ارزشی:در آن فقط دیالوگ دیده میشه.بدون شک مالدبر،استاد بزرگ اینگونه کل کل است.
2 کل کل نامه:که همه ی انواع گفته شده تا بدین جا را، در خودش جای میدهد

صفحه ی ادبی هفته ی آینده:ادبیات ارزشی

ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۶ ۱۶:۰۸:۰۹

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۲۱:۱۷ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
با هالی ویزارد

همانطور که می دانید اسکار سوم هالی ویزارد از سوم دی ماه آغاز شده است و کارگردانان و فیلم سازان مختلف در سرتاسر جامعه جادوگری در تکاپو برای تولید فیلم ها و رساندن آنها به اسکار هستند . به همین مناسب مصاحبه ای را با هدویگ ، کارگردان مطرح سینمای جادویی ترتیب دادیم که در زیر آن را می خوانید .

گ : خب برای شروع از حال و هوای مراسم اسکار بگید .
هدویگ : بنده هم سلام عرض می کنم خدمت خوانندگان عزیز(!) و تبریکات ویژه ای رو برای کریسمس عرض می کنم و امیدوارم همه سال خوب و سرشار از بی ناموسی داشته باشن و ...
گ : بسه دیگه ! از حال و هوای مراسم اسکار بگید .
هدویگ : مراسم اسکار امسال به دلیل مقارن شدنش با اعدام صدام مثل همیشه نیست ولی همچنان با شکوه برگذار می شه و هنوز هم مثل سابق پرطرفداره و ...
گ : خب تمومش کن ! آیا شما هم شرکت می کنید ؟
هدویگ : با اینکه با من برای داوری این دوره از مسابقات مذاکراتی انجام شده ، ولی من در صدد هستم که حتما فیلم هایی رو هم شرکت بدم تا مثل همیشه با قدرت در این عرصه ظاهر بشم و بگم که خیلی خفنم و هیچ رقیبی ندارم و ...
گ : ببر ! خبر رسیده که فیلمی به عنوان "توطئه مرگبار" رو در دست اکران دارید . راجع به این کارتون توضیح بدید !
هدویگ : این فیلم از سری فیلم های کلاسیک-ملودرام-کمدیک منه که یه سال روی فیلنامش وقت گذاشتم و بار معنایی زیادی داره .
گ : می شه بیشتر راجع به نکته های فیلم توضیح بدید ؟
هدویگ : تنها نکته ای که در حال حاضر می تونم بهش اشاره کنم اینه که این فیلم به طور آشکارا فامیل بازی رو به سخره می گیره و با این پدیده مذموم مبارزه می کنه .
گ : بسه دیگه زیادی قلبمه سلمبه حرف زدی ! برو گمشو !
هدویگ : آخ چرا لگد می زنی خب ؟
...

مصاحبه را خواندید . از این که با ما همراه بودید متشکریم . شما را از اخبار هالی ویزارد با خبر خواهیم کرد .

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
دستیار ساده ای که آرور رتبه یک شد !

جادوگران عزیز ، خوانندگان و طرفداران همیشگی روزنامه تمام جادویی پیام امروز :

مفتخریم که این سعادت را بدست آوردیم که یک روز دیگر و با یک مصاحبه جنجالی دیگر در خدمت شما باشیم !
متن زیر را که مشاهده میکنید مصاحبه ایست که خبرنگار اعزامی ما به وزارت سحر و جادو آن را انجام داده است ، شما را به خواندن آن دعوت مینماییم :

اینجانب استنلی مک فاربی خبرنگار روزنامه پیام امروزی مصاحبه ای را در روز 6 آوریل انجام داده ام که آن را در زیر با هم میخوانیم !

مک فاربی : سلام ، امروز به وزارت خانه آمده ام تا مصاحبه ای را با دو دوست گرام انجام دهم !

مک فاربی : سلام ، خودتون رو معرفی میکنید ؟
وزیر سحر و جادو : روفوس اسکریمجیور وزیر سحر و جادو هستم !

مک فاربی : جناب وزیر خبری در تمام وزارتخانه پیچیده بود که گویا یکی از دستیاران شما صبح امروز به عنوان آرور رتبه یک از طرف شما معرفی شد ! درست است ؟
- بله !

مک فاربی : میتونید توضیحات بیشتری رو ارائه بدید ؟
- در واقع آقای پرسی ویزلی دستیار پیشین من در وزارت خانه از آنجایی که با فعالیت های چشمگیر خود در وزارت و خارج از آن توانستند اعتماد ما را به خود جلب کنند ، صبح امروز به عنوان منشی رسمی وزیر و آرور رتبه یک از ایشون تقدیر به عمل آمد !

مک فاربی : یعنی به نظر شما ایشون لایق این مقام هستند ؟
- طبق تحقیقاتی که روی ایشون انجام شد بله !! ؛ ببخشید من دیرم شد باید سریعتر برم !

مک فاربی : بله سوال آخر اینکه : ولی میدونید که ایشون دوره های آروری رو طی نکردند ، این مشکلی به وجود نمیاره ؟
- ایشون آموزش های مقدماتی و پیشرفته رو در وزارت خانه و با حضور یکی از نمونه ترین آرور های ما طی کردند و در آزمون گرفته شده بالاترین امتیاز رو کسب کردند !

مک فاربی : خیلی ممنون از وقتی که در اختیار ما قرار دادید جناب وزیر !
- خواهش میکنم ! خدا نگهدار

بعد از صحبت با جناب وزیر به دفتر آقای پرسی ویزلی مراجعه کردم و از ایشون سوالاتی رو پرسیدم ولی در نهایت جواب ایشون این بود که :

اگر جناب وزیر به شما گفته باشند و دوره های آروری رو طی کردم و موفق هم بیرون اومدم ! و تمام سعی و تلاشم رو به کار میبندم که بتونم از دنیای جادوگری حمایت کنم و افتخار آفرینی خودم رو افزایش !

با تشکر از وقتی که این دو دوست عزیز به ما دادن !
تا یک مصاحبه جنجالی دیگه و یک روز دیگه بدرود و صد بدرود !
خبرنگار واحد مرکزی پیام امروز ، استنلی مک فاربی - لندن

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۱:۵۴ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۸۵

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
خبر نامه ي شماره ي 4:
مرگ نگهبان سنت منگول
ديشب نگهبان مسموم شده ي تيمارستان سنت منگول كه پس از حادثه ي فرار مرگ خوار ديوانه به دليل مسموميت شديد روانه ي بيمارستان ينت مانگو شده بود ديشب در حالي مدتي بود كه اثري از بهبودي در پيدا نبود به طور ناگهاني چان سپرد. شفا دهنده اي كه مسئول نگهداري از او بود گفت: علي رغم تلاش هاي شبانه روزي و در عين حال بي ثمر ما هيچ نشانه اي از بهبودي در او نمايان نمي شد و به طور مداوم در شرايط وخيم و مراقبت هاي ويژه به سر مي برد ..به عقيده ي من او توسط يك معجون سمي به اين روز افتاده .. او در تمام مدت بدون هيچ تكان و علامت حياتي بوده و فقط نبضش مي زده ... در هر صورت ما به بازماندگان او تسليت مي گوييم .اما حالا ما پي برديم كه تدي بن ايكين فردي خطرناك است و جامعه ي جادويي راتهديد مي كند
به كما فرو رفتن دانش آموز قرباني:
ديشب در حالي كه نگهبان تيمارستان جان سپرد دانش آموزي كه چندي پيش در اثر انفجار در كوچه ي دياگون مجروح شده بود به حالت كما فرو رفت شفادهندگان مسئول بيمارستان گفته اند كه به دليل شدت جراحات و نفوذ تدريجي مواد مسموم ناشي از انفجار كه از راه زخمها و دستگاه تنفسي وارد بدن او شده اند اين حالت پيش آمده كه وضع را خراب تر كرده و ما مجبوريم كه از يك اختراع مشنگي به نام سرم براي وارد كردن معجون ها داروها و پادزهرها به بدن وي استفاده كنيم ولي ما تمام سعي خودمان را مي كنيم تا اين نوجوان بهبودي كامل خود را بدست آورد.
بازگشت كارمند اخراجي سازمان سوابق جادويي به كار: ادوارد بونز خائن يا دست هاي پشت پرده ؟!؟
در خبرهاي پيشين روزنامه اعلام شد كه كارمند سازمان سوابق جادويي كه به دليل افشاي اسرار بدون حكم قانوني توسط ادوارد بونز رئيس اين سازمان اخراج شد ام حالا پس از گذشت چهارهفته كارمند اخراجي دوباره به كار خود برگشته و عجيب است كه ادواد بونز رئيس سختگير سازمان هيچ اقدامي نكرده است و سكوت اختيار كرده است
به گفته ي كارمند اخراجي سابق، او طي شكايت ها به دادگاه و ويزنگاموت و اعتراض به اقدام رياست بر سر كار خود برگشته اما به پرداخت جريمه ي سنگيني محكوم شده است . ادوارد بونز در اين مورد فقط به دستهاي دخالت كننده ي خارج از سازمان اشاره كرده كه در حال دخالت در امور مربوط به او هستند و افزود كه او فقط پيرو قانون است.
--------------------------
ببخشيد كه خيلي بين سه و چهار فاصله افتاد به دليل درسهاي هاگوارتز و امتحانات خودم بود منتظر 5 هم باشي

ویرایش شده توسط ادوارد بونز در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۳ ۱۱:۵۹:۰۱

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.