هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   5 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۷:۳۰ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴

هاگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۲ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۶ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
سلام
من شخصيت امپراطور تاريكي رو ميخوام
شما فقط دو هفته اين شخصيت رو به من بدين اگر بد عمل كردم از سايت منو بندازين بيرون
اگر مرحلي داره كه بايد انجام بدم انجام ميدم
مرسي

پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴

اوکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ یکشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۰۴ شنبه ۶ آذر ۱۳۸۹
از ازكابان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
man fonte farsim kharabe bara hamin har donoeo zadam shayd avali kami ghalat dashte bashe manm az lord odan khopsham miad
------------------------------------
در يکي از روزهايه گرم تابستاني دراکو مالفوي به همراه خوانوادش مشغول صرف صبحانه بود و در عين حال داشت با قلم پري که داشت بازي مي كرد يک جغد به سرعت به شيشه پنجره خورد لوسيوس با ديدن اين صحنه پنجره باز کرد و جقدو بلافاصله شناخت اون جقد پيتتر پتيگرو بود فهميد که اتفاقه بدي افتده نامه رو از پاي جقد باز کرد و فهميد که اون اتفاق بد تا چند دقيقه ديگه دمه خونشون ميرسه در متنه نامه چنين آماده بود
مامورانه وزارت فهميدن تحمل کنين ما داريم مييم پيتتر پيتيگر
از درنمايه پنجره 5 پيکر سياه پيدا بود که دارن به سمته خانه آنها ميان
لوسيس:نارسيسا درکو ور در برو تو اتاق زيره شيروني چهندتا مهمون داريم در ضمن چوب دست منم بده
نرسيسا:اتفاقي افتاده
لوسيوس با فرياد درکو رو ببر و چوبدسته منو بده
نرسيسا با نگراني درکو رو برداشت و در راه چوب دست لوسيوسسمم داد ماموان وزارت خونه جلوي داره خونه پيداه شدن اما خبر نداشتن که چشمهايه لوسيوس :دنبال اونهاست و کوچکترين حرکتو زيره نظر داره و تنها زماني فهميدن که ديگه تعدادشن چهار تا شده
بود و نفرينه مرگبار لوسيوس يکي از مامورينو از انجام دادن اون ماموريت مرخس کرد در عرض چند ثانييه کته ممرين وزرت مخفي شدن لسيس با ازترب به دنبال ردي از انها ميگش پس از چند دقيقه ezterabاور لوسيوس يکي از انها رو پيدا کار ولي در شرايتي که بد تر از اون نميشد در حقيت اون مامور لوسيسو پيدا کرده بود
مامر:خب بهتره بي هيچ مقاومتي چبدستتو زمين بزري
لوسيس چون راهه ديگه نميديد اين كارو انجام داد اما به سرعت نقشه ديگه در ذهنه خودش کشيد نه يک نگهه هوشمندنه به دره وردي اتاق و يک لبخند مامر رو گمراه کار مامر که فکر ميکر د دوستانه لوسيس رسيدن سرش رو به اون سمت برگردن اما با ضربيه پاي لوسيس چوب دست از دستش افتاد جدله ميان لسيس و ممر که نامش البس بو بود در گرفت زربته مشتو لگد بود که بر سرعت هم فرو موردن تا اين که با يک زربه مشت لسيس بو از حال رفت اما اين برام لسيس به چوب دستش نرسيد چون دو ممره ديگه وزرت با خانواده لسيس کنار در ويسده بود و با يه جقد ام وزرت درخواست کمک کرد لسيس فهميد که ديگه كارش تمومه اما چند دقيقه بد يک چيزه قهوي محكم به ديوار خورد او اون چيزي نبد زز جقده مرده ممر وزرت اممره وزرت کنار پنجره رفت که يک نره سبز رنگ منه از اين شد که بتنه نمايه قشنگه بيرنو بيبين لسيس رو به ممر ديگه وزرت گفت حالا شدين دو تا ممر به سرت خواست خودشو به خانواده لسيس برسنه ته اونا رو سپر قرار بده اما قب از رسيدن مرد به وسيله نفرينه لرد ولده مرت اسمن سياه شد و المته شوم در ميان ابرها خود نميي کار لسيس و خوانوداش بلفسله به بيرن منتقل شد و فقط از اون مزرا شهدني به جا مندن که نه جان در بدن دشتند و نه توانه سخن گفتم
-----------------------------------------------------------
dar yeki az roozhaye garm tabestani derako malfoi be hamrah khanevadash mashghole sarf sobhane bod va dar eine hal dasht ba ghalam pary ke dasht bazi mikard yek joghd be soret be shishe panjere khord lusuos ba didane in sahne panjere baz kard va joghdo belafasele shenakht on joghd pitter petigro bod fahmid ke etefaghe badi oftede name ro az paye jaghd baz kard va belafasele fahmid ke on etefagh bad ta chand daghighe dige dame khoneshon mirese dar matne name chenin amade bod
maemorane vezart fahmidan tahamopl konin ma darim miaim
pitter pitigro
az dornamaye panjere 5 peykar siyah peyda bod ke daran be soye khane anha mian
lusios:narsisa derako var dar bro to otaghe zire shirvone cahndta mehmon darim dar zemn chob daste manam bede
narsisa:etefaghi oftade
lusios(ba faryad derako ro bebar va chobdaste mano bede)
narsisa ba negarani derako ro bardasht va dar rah chob daste lusisam dad maemoran vezzarat khone jelooye dare khone piade shodan amma khabar nadashtan ke cheshmhaye lusios donbale onhast va kochektarin harekato zire nazar dare
va tanha zamni fahmidan ke dige tedadeshon 4 ta shode bod va nefrine margbar lusios yeki az memorino az anjam dadan on maemoryat morakhs kard dar arze chand saniye kotah maemorin vezart makhfi shodan lusios ba ezterab be donbale rady az onha migash pas az chand daghighe azab avar lusios yeki az onha ro peyda kar vali dar shrayety ke bad tar az on nemishod dar haghigaht on maemor lusioso peyda karde bod
maemor:khob ..... behtare bi hich moghavematy chobdasteto zamin bezary
lusios chon rahe dige nemidid in karo anjam dad amma be soret naghshe dige dar zehne khodesh keshid
na yek negehe hoshmandane be dare vorody otagh va yek labkhand maemor ro gomrah kar maemor ke fekr mikar d dostane lusios residan saresh ro be on samt bargardon amma ba zarbye paye lusios chob dast az dastesh oftad jedale mian lusios va maemor ke namesh albus bo bod dar gereft zarabte moshto lagad bod ke bar sorate ham foro movordan ta in ke ba yek zarbe mosht lusios bo az hal raft amma in baram lusios be chob dastesh naresid chon do maemore dige vezart ba khanevade lusios kenare dar vaisade bod va ba ye joghd am vezart darkhast komak kard lusios fahmid ke dige karesh tamome amma chand daghighe baed yek chize ghahvei mohkam be divar khord av on chizi nabod zoz joghde morde maemor vezart amemore vaezarat kenare panjere raft ke yek nore sabz rang mane az in shod ke betone namaye ghashnge birono bibine
lusios ro be maemor dige vezart goft hala shodin 2 ta memor be soret khast khodesho be khanevade lusios beresone te ona ro separ gharar bede amma ghab az rasidan mord be vasile nefrine lord volde mort asman siyah shod v alamte shom dar mian abrha khod namyi kar lusios va khanevadaash belafasele be biron montaghel shod va faghat az on mazera shahedani be ja mondan ke na jan dar badan dashtand va na tavane sokhan goftan

پیام زده شده در: ۱۴:۰۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
لرد ولدمورت یک نمایش نامه بنویس که در اون اعضای محفل به خونه ی مالفوی حمله کردن و سه تن از یارات از جمله لوسیوس , بلاتریکس و نارسیسا به همراه دراکو داخل خونه هستن

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۰:۴۵ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴

لرد تاریکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۹ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۱ شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین
نام : لرد ولدمورت سن:50 تاریخ تولد:14/2/1955 رنگ چشم: قرمز گروه : اسلایترین مو : ندارم ظاهر کلی : لاغر و قد بلند با دماغ و دستانی مار مانند چوب جادو : دارای پر ققنوس ، 11 اینچ ، نرم انعطاف پذیر علاقه:کشتن هری پاتر شغل:قاتل توانمندیها:جادوی سیاه .چفت شدگی.اکلامانسی وهر چی فکر کنی محل زندگی:لیتل هنگلتون نام دوستان:مرگ خوار افتخارات:ایجاد وحشت.قتل اعضای محفل و... لطفا" منو در گروه اسلایترین قرار بدید.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت. در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱ ۲۲:۴۸:۱۰

قدرت از آن من است .... هر کس مخالفت کند کشته میشود و هر کس وفادار باشد پاداش می گیرد .... به لرد سیاه بپیوندید !

پیام زده شده در: ۹:۳۴ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴

ارباب تاریکی ها

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۴ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۳۰ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱
از سرزمین ناشناخته سیاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
دوباره خودم رو معرفی می کنم :

1- نام : ارباب تاریکی ها
3- سن : میلیون ها سال (از اولین جادوگران هستم)
4- جنسیت : مرد
5- رنگ چشم : سیاه
6- مو : بلند و سیاه
7-ظاهر کلی : لاغر و بلند قد و با شنلی سیاه و بلند
8-چوب جادو : چوب جادویی من معمولی و مثل چوبدستی بقیه نیست ((50 سانتیمتر طول با موی اژدهای شاخدم مجارستانی که سر آن هم یک کریستال بزرگ داره))
9-توانایی ها : اولین وردهای جادوی سیاه رو خودم اختراع کردم و در
جادوی سیاه و معجون سازی و ذهن جویی و چفت شدگی خیلی مهارت دارم همچنین مار زبان هم هستم و جاودانه هستم.((جان پیچ دارم))
10-اختراعات : جادوی سیاه - جان پیچ - معجون های سمی و کشنده - ذهن جویی و چفت شدگی
11- اژدها : اژدهای شاخدم مجارستانی
12- شغل : آموزش جادوی سیاه و معجون سازی و ذهن جویی و چفت شدگی به علاقه مندان در محلی بسیار مخفی و محرمانه و همچنین اختراع در زمینه ی جادوی سیاه
13- افتخارات : دارای مدال درجه یک مخترعین و مدال درجه یک در زمینه جادوی سیاه و مدال شجاعت جادویی و ...
14- گروه : گرچه من خیلی قبل از اینکه هاگوارتز تاسیس بشه به دنیا اومدم ولی ترجیح میدم که توی گروه اسلیترین باشم چون اسلیترین یکی از نواده های خودمه و افتخار می کنم که گروه اونو برگزینم.

امضا :
ارباب تاریکی ها
مخترع جادوی سیاه و جان پیچ و مخترع بسیاری از معجون های سمی و ذهن جویی و چفت شدگی و ...

پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ جمعه ۳۰ دی ۱۳۸۴

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
مي خواستم بدونم مي تونم شناسم رو به قبليش برگردونم يا نه اصلا با اين حال نمي كنم آخه همه برگشتن جزمن

نه امکانش نیست شخصیتت خیلی خوبه با همین ادامه بده

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱ ۸:۵۴:۵۸

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

پیام زده شده در: ۱۸:۱۶ جمعه ۳۰ دی ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
دوستان خودتون رو مطابق فرم زیر معرفی کنید

گروه:

معرفی کوتاه( شامل علاقه ها و توانمندیها و عادات و کارهایی که این شخصیت تو کتاب کرده و کلا هر چیزی در مورد این شخصیت به ذهنتون میرسه)

________________________________________________-

**قسمت سوم خیلی مهمه حتما باید اونجا در مورد شخصیتتون توضیح بدید

**در ضمن از این به بعد شخصیتهای غیر هری پاتری تائید نمیشن مثل شخصیتهای ارباب حلقه ها یا کتاب های دیگه

** شناسه ها حتما باد فارسی باشن ( یعنی هری نه harry )

**همچنین اگه شخصیت شما توی کتاب نیست نیاید اسم خودتون رو به اول یک شخصیت کتاب اضافه کنین اگه مثلا می خواید خواهر هرماینی باشید نگید مریم گرینجر یا مینو گرینجر بلکه مثلا بگید هلنا گرینجر یعنی یک اسم خارجی بگزارید

** پست افرادی که به رنگ سبز در می یاد تائید شده هستند و دلایل تائید نشدن بقیه ی افراد در پایان هر پست ناظر مربوطه نوشته میشه

** از تکرار پست خود خود داری کنید مگر این که از تاریخ اون بیش از 3 روز گذشته باشه در غیر این صورت ممکنه برای تنبیه تائید شخصیتتون به تاخیر بیفته

** در قسمت ویژگی های فردی هر کاربر تائید شده قسمتی هست به نام ایفای نقش هری پاتری که داخل اون شخصیت هری پاتری فرد مذکور نوشته میشه این قسمت اصلا مهم نیست و اگر برای کسی نوشته بود بدون شخصیت جای نگرانی نداره .

** تغییر گروه به هیچ وجه انجام نمیشه

** اگر مایلید شخصیت خودتون رو عوض کنید باید با شناسه ی جدید این کار رو بکنید و حتما در معرفی برای شخصیت جدید شناسه ی قبلی خود رو ذکر کنید . اگر چیزی مغاییر با این مشاهده بشه ( یعنی فردی دو شناسه ی برای ایفای نقش داشته باشه) با متخلف برخورد میشه

**برای تعویض شناسه خودتون لطفا شناسه ای را که میخواهید در قسمت ویژگی های فردی به جای نام واقعی وارد کنید و بعد برای من پی ام بزنید. به محض دریافت پی ام و دیدن شناسه، شناسه شما رو تغییر میدم.
هر وقت نتوانستید با شناسه قبلی وارد سایت شوید نشان دهنده این است که شناسه شما عوض شده است و در این حالت شناسه جدید را امتحان کنید.
اگر در هر حال نتوانستید وارد سایت شوید از طريق پست الكترونيكي ( ايميل ) ثبت نام خود وارد شويد يعني به جاي شناسه ايميل را وارد كنيد و سپس دوباره به من پي ام بزنيد.

تائید نشده ها:

ادوارد : شناسه یجدید درست کن

گود مالفوی : معرفی کوتاه نداری

سامبری : معرفی کوتاه نداشتی

الیور وود : معرفی کوتاه نداشتی

هرمیون گرنجر: این شخصیت رو گرفتن

الستور مودی : یک نمایش کوتاه بنویس ببینم چه میکنی

لرد بت : معرفی کامل بکن

میرتل: ممنون

لرد آف لرد : اسمت جالب نیست

مایکل کرنر: این شخصیت قبلا گرفته شده

لرد ولدمورت: این شخصیت به تازه واردا داده نمیشه

اخطار::::::: هر کسی که با یک شناسه ی نمایشی دیگه تائید شده باشه و بعدا اسمش رو عوض کنه حذف شناسه میشه در کل کسی که شناسه ی نمایشیش با اونی که باهاش تائید شده فرق داشته باشه از ایفای نقش اخراج میشه:

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ جمعه ۳۰ دی ۱۳۸۴

هلیا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۵ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۷ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴
از یجایی همین ورا !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
من همون رزهافلپافم اگه میشه هلیا هافلپاف رو پاک بکنید ممنونم

همیشه زندگی اونی نیست که تو میخوای ولی همیشه تو همونی هستی که زندگی Ù

پیام زده شده در: ۱۷:۰۲ جمعه ۳۰ دی ۱۳۸۴

رز هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۹ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۴ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵
از خوابگاه مختلط هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 254
آفلاین
01 - نام:هلیا هافلپاف
02 - سن:15
03 - تاريخ تولد:1989
04 - جنس:مونث
05 - تحصيلات: دانش آموز هاگوارتز
06 - رنگ چشم:ابی
07 - گروه: هافلپاف
08 - رنگ مو: خاکستریسیاهی
09-عضو تیم کوییدیچ دفاع
10- چوب جادو:چوب درخت ابنوس 25 سانتیمتر و...
11- علاقه منديها: پرندگان ، جادوگری
15 - توانمنديها: جادوگری ،صحبت با پرندگان ، مرغ کردن جوجه ماشینی ، کتاب ، داستانهای ترسناک
----------------------------------------------------------------------
ممنون میشم که من رو قبول بکنید

[b][size=medium][color=0000FF]توی آسمون دنیاهر کسی ستاره داره .Ú

پیام زده شده در: ۱۶:۰۷ جمعه ۳۰ دی ۱۳۸۴

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
من عضوم فقط می خواستم بگم شخصیت من رو در ایفای نقش گلوری گرنجر بزارید.ازتون ممنون می شم.

ارادتمند
گلوری گرنجر(خواهر هرمیون)

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.