هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
اطلاعیه جدید ناظران دیاگون:

بعد مشورت با بینز قرار شد که از این به بعد پیام امروز چند خبرنگار داشته باشد تا خبرهای روز سایت رو در این تاپیک قرار بدهند.

*توضیح بیشتر:در کل منظورم این هست که چند خبرنگار انتخاب میشوند در سایت میگردند و خبر مهم روز رو در آن به ثبت میرسانند.
*وقتی خبرنگاران مشخص شدند جلسه ای با آنها گذاشته میشود و مکان های مختلف سایت با انها تقسیم میشود.
*خبری که بر روی صفحه اول سایت گذاشته میشود را بر ندارید بیایید اینجا کپی کنید.
*کسی که دوست دارند این شغل شریف را انتخاب کنند به تاپیک دفتر ناظرین انجمن دیاگون رفته و درخواست خود را بدهند تا بعد از بررسی از بین آنها کسانی خوب انتخاب شوند.
*هر گونه سوالی در همان دفتر ناظرین پرسیده شود.
*هر گونه پست در این مورد در تاپیک پیام امروز پاک خواهد شد.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۸:۲۸ پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
دیروز ، درست هنگام غروب خورشید ، گروه فشفشه های تندرو با متحد شدن با گروهی ملقب به مرگخواران ، به سرکردگی لویسوس مالفوی و فردی ژنده پوش ، به ساختمان وزارت حمله کردند .

عده ای از شواهد ، اظهار داشتند که چهره دو تن از سران جامعه ، بیل ویزلی و ولدمورت صغیر را ، در میان این گروه ها دیده اند .

بر همین اساس ، خبرنگار گل مک بون اینا ! ، کریچر ، ملقب به گلابی را نزد این دو تن فرستادیم تا مصاحبه ای از آنها تهیه کند .

بوق بوق بوبوق بوووووق (صدای شماره گیری تلفن).

- بیل ویزلی صحبت می کنه ، بفرمایید !
- الو سلام من خودمم !
- سلام ... الهه شوم مرگ من ؟!
- نه شوخی کردم بابا کریچرم !
- کریچر ؟ ... نمی شناسم ! ... می شه کامل معرفی کنی ؟!
- کریچر ، ملقب به گلابی ! ... مسئول ریونکلا ، یکی از دوستداران ققی .
- چی ؟ ... ققی ؟ ... بوووووووووووووووووق(صدای قطع شدن تلفن!)
(دوستانی که متوجه نشدن : بیل ویزلی کریچر رو ایگنور کرد !)

**_\^/_**_\^/_**_\^/_ **_\^/_**_\^/_**_\^/_ ***_\^/_
--( O_O )----( O_O )-( O_O )-( O_O )--( O_O )-( O_O )-( O_O )
--------------------------------------------------------------------------------------

- مونتاگ هستم ... معاون ارباب ... بفرمایید ؟
- گوشی رو بده ولدی بینیم بابا !
- هوی بوقی درست صحبت کن ... شما ؟
- کریچرم !
- ای جووون من ! ... ببخشید کریچر نشناختمت ! ... کریچ یه چیزی بگم بین خودمون می مونه ؟
- بگو ولی گوشی رو بده ولدی زود
- کریچ من آخرین هدفم مدیر شدن تو سایت جادوگرانه ! ... به نظرت بهش می رسم ؟!
- آره آره تلاشتو بکن ... تو می تونی ! ... حالا گوشی رو بده ولدی !
- باشه گوشی ...
...
- بفرمایید .
- سلام هستی ؟!
- هستی خودتی مرتیکه بوقی ! ... من هستم خودت نیستی !
- شنیدم بین ماگل های تندرو پیدات شده !
- نه خیر تکذیب می کنم .
- همه تو رو توی اون شورش دیدن !
- کدوم شورش ؟ ... من که اصلا شورشی ندیدم ! ... همه جا امن و امانه ! ... بررسی می شه !
- پاااااااااق(صدای گذاشتن گوشی توسط کریچ !)

ممنون از اینکه تا اینجا با ما همراه بودید ... شما را در جریان تازه های این اخبار قرار خواهیم داد .

=========

زیادی کنایه ای شد ... هر کس که راجع بهش نوشتم ، بیشتر خودش می فهمه چی گفتم و چی نگفتم !

ویرایش شده توسط هدویگ در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۲۷ ۸:۳۴:۰۵
ویرایش شده توسط هدویگ در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۲۷ ۸:۴۳:۰۴

پیام زده شده در: ۱۴:۳۱ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵

مك بون پشمالو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۱۳:۱۳ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۸
از پيش چو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
صبح امروز عده اي از افراد جامعه وابسته به گروه فشفشه هاي تندرو !! با حمله به يگانه جن ارزشي سايت " بادراد ريشو " با پرتاب گوجه فرنگي از معاون وزير كه براي بازديد از تاپيك " نحوه برخورد " وارد اين ديار پرخطر گرديده استقبال كردند !!!

به گزارش خبرنگار ما ، كريچر ، ملقب به جييگر ! افراد معترض با حمله به اين عضو وزارت عرصه را بر وي تنگ كرده و خواستار بركناري وي شدند !!!
شاهدان عيني گفته اند كه عده اي از طرفداران وي نيز با مشاهده جو، جوگيزر شده و به صف مخالفان پيوسته اند !!

با ما باشيد با گزارش خبرنگار گلمون كريچر :

- سلام بينندگان عزيز ! .. كريچر هستم .. اين مكان كه ملاحظه مي كنين ساختمان نحوه ي برخورد هستش . اين نوارهاي سياهم كه مي بينين بخاطر شعارهاي بيناموسي كه روي در و ديوار اينجا بره بادراد نوشته شده .. خب اون ته مها يه چهره آشنا مي بينم ....
- سلام آقاي استرجس !
- سلام .. بوووووووووق بوق بووووووووق !
- مي تونم علت حضور شمارو در اين مكان جويا بشم ؟!
- كريچ چقدر امروز باكلاس حرف مي زني !! .. چيزه .. علت .. علتش آفلاين بودن بليز زابيني هستش !!
- ميشه ربطشو بپرسم !!
- نه !!!!!
- ممنون !!

اِ يه چهره ي آشنا ديگه !!
كريچر : سلام جناب هاگريد .. چرا داري گريه مي كني ؟!
هاگريد : اوهووو .. اوهووو .. بردنش .. ليست شخصيتامو بردن . ناموسمو بردن !!

_*_*_*_*_*_*_

به اطلاع مي رساند لوسيوس مالفوي رئيس ارتش ماگل ها و فشفشه هاي تندرو حاضر به مصاحبه با كريچر نشد !!

تصویر کوچک شده

رون ويزلي !

پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
*حمله به وزارت!*

خبر نگار ما هم اكنون خبري را روي خروجي خود گذاشت ( ) كه در اين لحظه آن را به چاپ ميرسانيم!

طي گزارش خبرنگار ما هم اكنون در محل وزارت سحر و جادو تجمع و تحٌصن صورت گرفته و ملت جلو ساختمان وزارت شلوغ بازي در ميارن!!
اين گزارش حاكي از آن است كه تجمع كنندگان پلاكاردهايي در دست دارند كه مضمون كلي آنها اعتراض به رنك اعطايي وزارت به آنها بوده!
عده اي كه آتش تندتري داشتند نيز، وزارت را زير سؤال بردند. اشعار و دست نوشته ها حاكي از اين امر بود!

يكي از شعار هايي كه توسط متحصنين سر داده ميشد، "وزارت رفيق باز، نميخوايم، نميخوايم!" گزارش شده.
روي پلاكاردها هم نوشته هايي با مضامين زير به چشم ميخورد:
"طرح دسته بندي بر باد است!"
"راي دهنده ي ارزشي نخواستيم!"
"اين طرح رفيق بازي بيش نيست!"

در اين ميان چند نفر به شدت به رنك تعلق يافته به خود معترض بودند...

يكي از متحصنين هم چوب دستي خود را به سمت پنجره اتاق آقاي وزير كه پرده هاش كاملآ كشيده بود، گرفته بود و متعصبانه فرياد ميزد: "ققنوس، اگه جرئت داري بيا دوئل!!"

خبرنگار ما با يكي از اين افراد كه به هيچ وجه نميگيم كدوم يكي(!) مصاحبه اي انجام داده، اين فرد پس از ديدن خبرنگار ما بدون هيچ سؤالي شروع به صحبت كرد:
- آقا ما هر چي ميگيم، اينا حرف خودشون رو ميزنن. اين مديرا هم كه فقط ازشون حمايت ميكنن! من نميدونم آخه چرا كسي نميفهمه من چي ميگم!
- شما مطمئني كه خودت ميفهمي كه چي ميگي؟
- (پس از چند لحظه سكوت...) من به اين حرفا كار ندارم. وزير كه جواب درست و حسابي نميده! مديرا هم فقط خيلي تابلو به امر تشویش اذهان عمومی و شایعه پراکنی و منحرف کردن اذهان ميپردازند!
-!!
به استناد اين گزارش در اين اثنا، به ناگاه تعداد بيشماري جغد، تعداد بي نهايت، بيانه از جانب مديران سايت ميان متحصنين فرو ريختند كه اين امر موجبات همهمه عمومي و پس از آن سكوت نسبي معترضين را كه در حال پچ پچ بودند فراهم آورد...
پس از چندي به نظر ميرسيد كه اين حربه مؤثر واقع شده و آتش ملت سرد شد... و ملت كمي سر عقل آمده و تصميم گرفتند كه در سكوت به مبارزه سازنده بپردازند...!
در اين بين يكي از همان معترضين دو آتيشه گفت: من طرحي پياده خواهم كرد و جواب شما را خواهم داد...
ديگران نيز اعلام كردند كه با فعاليت خود، پاسخ خواهند داد!
در همين بين، وزير سحر و جادو طي يك سياست حساب شده، پس از مشاهده آرامش ملت، روي بالكن اتاق خود ظاهر شده و شروع به نطق نموده...
پس از وي نيز تني چند از معاونين بياناتي فرمودند.
اميد ميرود كه اين بيانات آشوبي جديد به پا نخيزاند...(!)

البته زمزه هايي به گوش ميرسد، مبني بر اين كه در ميان مديران نيز بر سر اين طرح اختلافاتي وجود داره!
-----------------------
يادداشت سردبير:
به نظر ميرسد اعتراض راه مناسبي نيست! تنها تلاش براي اثبات شايستگي ها مفيد واقع خواهد شد!
و اين را ميتوان از اثرات مفيد اين طرح دانست.
اميد ميرود كه اين طرح مفيد واقع شود.
بياييد خوش بينانه به مسائل بنگريم!
البته ناگفته نماند كه هر از چندگاهي اعتراضات اين چنيني بسيار مفيد هستند، چرا كه زنگ خطري را براي مجريان طرح روشن خواهد ساخت كه در صورتي كه طرح شكست بخورد، مدعيان زيادي وجود خواهند داشت. و اين، بر خلاف تصور اوليه، بسيار مسمر ثمر خواهد بود، چرا كه مجريان خواهند كوشيد تا طرح را بدون هيچ عيب و نقص و كمي و كاستي اجرا نموده و اشكالات موجود را خذف كنند!
پس بياييد، پيشنهادات سازنده ارائه كنيم... و نه فقط اعتراضات زهردار!

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۴:۴۰ دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۵

مك بون پشمالو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۱۳:۱۳ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۸
از پيش چو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
به گزارش خبرنگار ما ، كريچر ملقب به يوزپلنگ وحشي !! ، جنگ ميان سپاه سفيد و سياه از ديروز بعد از ظهر حوالي ساعت .... آغاز شده است !!

- در همين راستا جغد فرا ارزشي هدويگ با اشاره به ارزشي بودن پست هاي مرگخواران لرد گفت :
" اي مونتاگ ارزشي ، آيا تو اهل ورزشي ؟!! ، يا تو هستي يه ارزشي ، كه دم به ساعت مي لرزشي !! "
ارباب لرد ولدمورت كبير در جواب به اين جغد سركش گفت :
" آواداكداورا "

_*_*_*_*_*_*_*_

در اين بين عده اي از سياهان خفن به سركردگي آنتونين دالاهوف ملقب به جدي !! به تاپيك " ماجراهاي مرموز مدرسه هاگوارتز " رفته و با همان سرعت رفت برگشتند ( اصطكاك = 0 ، سرعت رفت و برگشت يكسان !! ) !
آنتونين دالاهوف پس از بازگشت طي مصاحبه اي اعلام كرد :
" مععععععع .. اينا خيلي خفنن، اينا خيلي سياهن ، اينا داركن نه دارتن نه تير و كمانن !! .. من كم آوردم! "
گفته مي شود عده اي خيلي سياه قبل از مرگخواران ماجراهاي مرموز مدرسه هاگوارتز را مرموز تر كرده بوده اند !!

همچنين عده اي ديگر از مرگخوار ها به سركردگي مرد هزار پسته ديار مرگخواري برادر آناكين مونتاگ با حمله به " ماجراهاي دامبل و خانواده " حرمت ها و درها را همزمان شكسته و وارد خانه شده اند .. گفته مي شود دختر خانواده آنيتا دامبلدور در خانه نبوده است، شايعه شده است او از ماجرا خبر داشته و قبل از حمله به همراه شخصي در بيرون خانه ديده شده است !!

يوزپلنگ وحشي به سراغ وي رفته تا مصاحبه اي با او داشته باشد !!
آناكين در حاليكه با يك دست در حال تايپ پست براي اين تاپيك و با دست ديگر در حال تايپ پست براي اون يكي تاپيك است !!
- سلام جناب مونتاگ !
مونتاگ : سلام، من تا وكيلم نياد مصاحبه نمي كنم !!

رسانه ها اعلام كرده اند علت حضور نيافتن معاون لرد ولدمورت كبير ، آناكين ، در مقابل دوربين رسانه هاي جمعي به دليل كمي وقت بوده است زيرا عده اي از شاهدان عيني گفته اند وي را ديروز در كلوب شرطبندي " ماي سويت هارت " لندن در حال شرط بندي بر سر اينكه آيا وي مي تواند در طول سه روز ششصد پست بزند يا خير ؟ ديده اند !!!!!

با ما باشيد با اخبار جنگ !!

تصویر کوچک شده

رون ويزلي !

پیام زده شده در: ۲۲:۳۲ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
جنگ جادوگرانی اول !

باز هم جنگ و خونریزی در جامعه جادوگری آغاز شد ... سلسله جنگهایی با نام جنگ جاوگرانی اول ، در شرف وقوع است .
خبرهایی حاکی از شروع جنگهای فوق العاده خوفناک و سازماندهی شده ، از منابغ موثق به ما رسیده است ... ولی این جنگ به صورت علنی ، فعلا فقط بین کریچر و هدویگ در جریان است .

با توجه به شواهد ، این جنگ هم ریشه در درگیری های دیرینه گروه آزادی خواه حذب با مدیران دارد ... و به گفته حذبی ها ، کریچر تنها مدیری است که دوست دارد طعم شکست را تجربه کند .

گویا حذب با بهره گیری از انرژی منویی و منوریوم غنی شده ، هدویگ را مجهز کرده ... در جبهه مخلف هم چندین فروند(!) بمب منویی به بدن کریچر بسته شده و او را از هر لحاظ مخوف و مجهز کرده !

کارشناسان پیش بینی می کنند که بقیه حذبی ها و مدیران ، همینطور سیاهان و سفیدان ، به این جنگ وارد شوند و هر کدام جبهه گیری خاص خود را داشته باشند .

در زیر مصاحبه ای با چند تن از سران جامعه را به سمع و نظرتان می رسانیم !(روزنامه تصویریه!) :

گزارشی از سرژ تانکیان ، یکی از سران حذب
گ : سلام آقای تانکیان ... حال شما خوبه ؟
سرژ : سلام ... مرسی شما خوبی ؟ ... بچه ها خوبن ؟ ... خانم خوبن ؟!
گ : بله ممنون ... نظرتون راجع به درگیری بین کریچر و هدویگ چیه ؟
سرژ : ما همواره از هدویگ به عنوان یک حذبی حمایت خواهیم کرد و هیچ وقت او را تنها نخواهیم گذاشت .
گ : بله ممنون از صحبتاتون ... فعلا با اجازه !

گزارشی از کوییرل ، یکی از مدیران
گ : سلام پرفسور
کوییرل : سلام ... بفرمایید ؟
گ : نظرتون راجع به درگیری بین کریچر و هدویگ چیه ؟
کوییرل : ما به همراه مدیران دیگر همیشه در پناه آسلام می جنگیم و هرگز کوتاه نخواهیم آمد ! ... مرگ بر حذب جهانخوار !
گ : ممنون از نظرتون !

گزارشی از آلبوس دامبلدور ، رهبر سفیدان
گ : سلام دومبول جون !
آلبوس : هوووی ... جمع کن خودتو بابا ! ... سلام !
گ : می بخشید آقای دامبلدور ... نظرتون راجع به ...
دامبل : بله به نظر من این درگیری باعث حرکت عظیمی خواهد شد و ما هم به زودی موضعمونو اعلام خواهیم کرد !
گ : به نظرم اینا رو قبلا حفظ کرده بودین نه ؟! ... اصلا من سوالم این نبود !
آلبوس : پس چی می خواستی بپرسی ؟!
گ : می خواستم بپرسم نظرتون راجع به فعال نبودن محفل چیه !؟!
آلبوس : آوادا ...
گ : فرااااااااااار !

گزارشی از ولدمورت
گ : سلام آقای ولدمورت
ولدمورت :
گ : این چه حرکتیه از شما بعیده !
ولدمورت : یعنی نترسیدی ؟
گ : نه ! چرا باید بترسم ؟!
ولدمورت : باید بیشتر جلو آینه تمرین کنم ! ... زود باش سوالتو بپرس کار دارم
گ : نظرتون راجع به درگیری کریچر و هدویگ چیه ؟
ولدمورت : هر چی آلبوس گفت همون !
گ زیر لب : میاد راه رفتن کبک یاد بگیر راه رفتن خودشم یادش می ره !
ولدمورت : چیزی گفتی ؟! ... آوادا ...
گ : بعدا مزاحم می شم ! ... فرااااااااااااااااااااار !

ممنون از اینکه تا اینجا با ما همراه بودید ... شما را در جریان لحظه لحظه این جنگ قرار خواهیم داد .......................

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
سرکوب جنبش های اصلاح طلب در دیاگون

طبق گزارشات رسیده از کوچیه ی دیاگون و مشاهدات شاهدان عینی عده ای از چماغ دارن وزارت سحر و جادو به فرماندهی یه جن که به نظر میرسید از مقامات بالای وزارتی باشه اقدام به حمله و به تعطیلی کشوندن یکی از بزرگترن کارخانجات کوچه ی داگون که در زمینه تولید انواع بوق فعالیت داشت کردند

طبق شایعات رسیده دقایقی بعد از این اقدام گروهی از کارگران کارخانههای اطراف و همچنین مدرم همیشه در صحنهی دیاگون در اقدامی خود جوش و مردمی اقدام به ایجاد یک تجمع اعتراض آمیز صلح امیز نمودند

ولی دقایقی بعد در حالی که این گروه مشعول صحبت با اون فرد ریشو بودن و اون جن هم داشت مواضع وزارت سحر و جادو رو در سرکوب مخالفان و به آستاکبار کشیدن دیاگون و حومه بود . یه گروه نقاب دار و ریشو ( مثل خودش) وارد عمل شدن و تجمع کنندگان و محاصره نموده و با استفاده ار چماق اقدام به ضرب و شطم ملت جادوگر نمودند

گزارشات بیشتر از این اتفاق را در شماره ی بعدی بخوانید

پیام زده شده در: ۱۲:۲۸ چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۸۵

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
دست یابی کاربران ارزشی و تروریست جادوگران به پروفایل دو زبانه!

امروز شامگاه با اعلام غیر رسمی خبر دست یابی به دانش پروفایل و هک دوزبانه برخی از گروهای ارزشی ارباب لردولدمورت کبیر رئیس شورای امنیت با اعلام این که این دانش یک دانش غیر قانونی بوده و گروهای تروریستی سعی دارن اون رو روی بمب منویی خود کامپایل کنند گفت شورای امنیت این اجازه را نمیدهد!

لوسیوس مالفوی و سرژ امروز با اعلام در مجمع عمومی چت باکس اعلام کردن به پروفایل دو زبانه دست یافتن...

در حالی این گروها به این دانش دست یافته اند که زیر فشار شدید تحریم هستند و جای غرور داره که در زیر این همه تحریم خود به این دانش بسیار پیشرفته دست یافتن.

درگیری های شدید لفظی میان ارباب و لوسیوس مالفوی به حدی رسید که تهدید به حمله اتمی حذف کاربر شد...

لوسیوس مالفوی دقایقی پیش در یک کنفرانس خبر شرکت کرد ودر حالی که احاطه نوری دور صورت او را گرفته بود گفت ما سعی داریم از این فناوری در مقاصد صلح آمیز استفاده کنیم و سعی داریم از آن در گفتگوی تمدن ها و فرهنگ ها با مجامع غربی بهره ببیرم و به هیچ وجه سعی در کامپایل آن روی منوی اتمی نداریم.

------------------

این درحالی است که سه هفته پیش این گروه خبر از دست یابی به منوی اتمی و حذف دیتا بیس بسیار پیشرفته داده بود!
--------------------

[en]Profile two Language my is [/en]
[fa]پروفایل دو زبانه حق مسلم ماست ![/fa]

این پیام آخری دوزبانه بود و اگر زبان خود را عوض کنید [mlimg] متوجه پیشرفت این گروه می شوید

جادوگران

پیام زده شده در: ۲۲:۵۵ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
امتحانات هاگوارتز!
(این مطلب کاملا جدی هست و در مورد امتحانات هاگوارتز هست)
زمان آغاز امتحانات:سه شنبه،ساعت 14 بعد از ظهر.

ساعت 14 پروفوسور کوییرل تمام تاپیک ها رو باز کرده و سوالات امتحانی رو زد.

بلافاصله دانش آموزان اکتیو مدرسه مانند:
1-مک بون پشمالو
2-هدویگ
3-ایگور کارکاروف
4-آناکین مونتاگ
5-پاتریشا وینبرتون
6-استرجس پادمور
7-بلیز زابینی
و ... .
شروع کردند به جواب دادن امتحانات.

یک سری از درسها وحشتناک سخت بود.به طور کلی یعنی کسی که 100 درصد بخواد بگیره باید یا تمام درس های معلم ها یادش باشه یا دوباره بره از اول جواب ها رو پیدا کنه.

و قیافه تمام ملت به این صورت:
و تمام معلم ها به این صورت:

در کل به تمام دانش آموزان هاگوارتز پیشنهاد می شود که به جای نشست و شیر موز خوردن و خندیدن به ریش کسانی که در امتحانات شرکت میکنند به فعالیت بپردازند.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
تیم ملی کوییدیچ ایرلند در بازی با تیم ملی با نتیجه ی 280 _ 140 از ارمنستان برنده شد .
در این حال خبرنگار ما با جوزف ورانسکی ( جستجوگر ایرلند ) مصاحبه ای به شرح زیر کرده :
خبرنگار : چطور گوی زرین را دیدید ؟
ورانسکی : من و جستجوگر ارمنستان با هم گوی زرین را دیدیم و هر دو به طرف آن پرواز کردیم در لحظه ی آخر که هر دو دستمان را جلو برده بودیم یک بازدارنده به طرف او آمد و او به زمین سقوط کرد و من گوی زرین را گرفتم .
خبرنگار : در طول بازی با توپ بازدارنده یا با سقوط یا انحراف از مسیر مجروح نشدید ؟
ورانسکی : به طور جدی خیر ولی بازدارنده ای به پایم برخورد کرد ولی مشکلی برایم پیش نیامد .
خبرنگار : به نظر شما دیدنی ترین صحنه ی بازی کدام بود ؟
ورانسکی : همان صحنه ی آخر که بازدارنده به جستجوگر ارمنستان
برخورد کرد خیلی نفس گیر بود .
خبرنگار : از شما متشکریم که با پیام امروز مصاحبه کردید .
ورانسکی : از شما هم متشکرم که با من مصاحبه کردید .

به اطلاع خوانندگان عزیز می رساند که تیم ملی ایرلند فردا بازی دوستانه ی دیگری با تیم ملی آلمان خواهد داشت .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.