هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مضرات هری پاتر
پیام زده شده در: ۸:۲۷ چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
مرلين عزيز به نظرم يك مقداري جو گير شدي اينا رو نوشتي تازه چه خبر؟

جدا از شوخي فكر ميكني اگه هري پاتر نبود ديگه همه چي حل بود؟
نه عزيز اين نبود يكي ديگه بالاخره كسي كه دنبال چيزي باشه از راهي به اون مي رسه با بن بست درست كردن نميتوني جلوشو بگيري اگه هري پاتر رو ازش بگيري بازم كلي راه ديگه براش بازه اين حرفت دقيقا مثل اين ميمونه كه روزي در ايران ( شايدم همين امروز ) ميگفتن بايد جلوي ماهواره و اينا گرفته بشه
همين فيلترينگ اينترنت رو در نظر بگير خداييش اوني كه بخواد مي تونه تو هر سايتي بره و كسي نميتونه جلوشو بگيره و اين كارا فقط وقت خودشون و كسايي رو كه از نت استفاده ميكنن تلف كرده

در مورد كتابا شما چقدر كتاب خوندي؟ و از چه موضوعاتي
از نظر من كه اين كتاب يكي از بي مشكل ترين كتابايي هستش كه وجود داره ممكنه توش ديده بشه كه دختر و پسر سر يه كلاسن كه ديگه نميتوني انتظار ديگه اي داشته باشي ولي تو كلش واقعا كمتر از زندگي واقعي تريپ هاي لاو و اينا پيش مياد و نويسنده كلا در اين وادي مانور هاي كاملا تميز و بدون شيله پيله داده
به نظر من يك سري از اين كتاباي ايران خودمون علاوه بر بي محتوا بودن بسيار جلف تر از اين كتابم هستن و خيلي سبك نوشته شدن

به مساله استفاده نادرست از هري پاتر يا در واقع انگيزه هاي افراد براي اومدن در اين گونه سايتها اشاره كردي كه بسيار هم مهمه
بايد بگم شايد خيلي يا بيشتر از خيلي از افرادي كه ميان تو اين سايتا اهدافي رو كه اشاره كردي در نظر دارن كم يا زياد ولي مهم اينه كه ما ها كه مدير اين سايت هستيم با هر گونه سوء استفاده اي مقابله كنيم يا حد اقل سعي كنيم سايت در مسير خودش پيش بره به نظر تو اگه ما نتونيم از هري پاتر درست بهره ببريم و به جاي صحبت در مورد اون به مسايل ديگه بپردازيم ايراد از هري پاتر و رولينگه؟

در مورد مساله غرق شدن در پاتر باهات موافقم كلا نبايد فكر كرد كه يه كتاب روي زمين افتاده اونم هري پاتره و لا غير و زندگي و همه هم و غمت رو در اون خلاصه كني
درسته كه مثلا از نظر من كتاب فصل جديد در داستان نويسي رو آورده و سوژه بكري رو رو كرده ولي ديگه اين دليل نميشه منم در همه حال و همه جا بي دليل يا با دليل تعصب بي خودي روش نشون بدم.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

هری پاتر و ضررهای آن
پیام زده شده در: ۲۳:۲۵ سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۳

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ميدونيد با اين که اين هری پاتر خيلی سرگرم کننده و تخيلی و در عين حال قابل لمسه اما ضرر زيادی داره. خيلی هم زياد
مثلا افت تحصيلی که من دچارش شدم.
بداموزيهايی که برای ما ايرانيها داره و احتمالا خارجيهای ديگه. مثلا کلمه رايج دوست دختر و دوست پسر که لب گرفتن و بوسه رو يک چيز عادی ميدونه.
همين که در اون کتاب دخترها و پسرها در يک کلاسند و با هم ازادانه رفت و امد ميکنند و ما هم در اين محفل و اين سايتهامون دختر و پسرهای زيادی داريم که البته حرفهای ما کاملا در مورد هری پاتره هدفمون هری پاتره.
اما بيشتر کسائی که ديدم از جمله خودم زير ۱۸ سال هستند و زير هيجده سال يعنی دوران حساس بلوغ. و از نظر من اين رفت و امدهای بين ما که البته منظور بدی هم نداريم شيطنت ضمير حساس ما را برمينگيزد و ما نا خوداگاه سعی ميکنيم از گپ با جنس مخالفمون لذت ببريم. البته من فط ضررهای هری پاتر رو ميگم چون در ايران دوران نوجوانی نسل جديد بشدت افراد رو به طرف جنس مخالف سوق ميده. البته اين شايد بيشتر ضرر اينترنت باشه اما بخشيش به هری پاتر مربوطه. من به شما ميگم از خودتون غافل نشين و خودتونو غرق نکنين.
ديدين وقتی ميرين توی يه چت روم سلام نکرده يکی پی ام ميده. ميل اور فيميل؟
اينا اينقدر اين ضمير حساس خودشونو بالا بردن که ليست فرنداشون پر از دخترای گوناگون شده.
ببخشيد بحث رفت به ناکجا اباد.
حالا يکی ديگه از ضررای هری پاتر هوايی کردن افراد بخصوص نوجووناست و اونا رو اونقدر در رويای هری پاتر غرق ميکنه که همه چيز زندگی رو متصل به اون ميدونن. اما بدونيد که اين کاخ هری پاتر يه حباب بيشتر نيست و سعی کنيد اونو اصل قرار ندين.

تکبير-
صل علی محمد روح خمينی امد.
مرگ بر رولينگ
مرگ بر هری پاتر
مرگ بر اينترنت

من مشت اهنينی بر دهان رولينگ ميزنم

.......

ویرایش شده توسط هرپوی كثيف در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۴ ۱۴:۲۷:۲۶
ویرایش شده توسط هرپوی كثيف در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۰ ۱۶:۵۹:۱۷

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.