هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   6 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
نقل قول:

دامبلدور کاراگاهه!
حالا اطمینان پیدا کردم که دامبلدور کیه و چه شخصیتی داره !
اگه در مورد تهمت هایی که زدی سندی معتبر داری پس رو کن و اگه نداری باید گفت همش چرنده بابا جان درست مثل ببر پیر که بدون سند و مدرک به تندیس تهمت زد و توهین کرد . بهر حال اینکه تندیس از نظر مالی توی چه شرایطیه نه به من مربوطه و نه به تو تو برو فکر وجهه ی خودت باش که با دست خودت داری روز بروز خرابترش میکنی .
دامبلدور ( کاراگاه ) در مورد تو به این حکایت از سعدی بسنده میکنم : جالینوس حکیم ابلهی را دید دست در گریبان دانشمندی زده و بی حرمتی کرده گفت اگر این دانا بودی کار او با نادان بدینجا نرسیدی
اگر نادان بوحشت سخت گوید خردمندش بنرمی دل بجوید
من با تو حرفی ندارم چون تعصب چشمات را بسته وقتی که از تعصب در اومدی یه نگاهی به دور و برت بنداز اونوقت متوجه میشی چی گفتی و چی شنیدی .
در مورد دکترتون هم برای صدمین بار میگم که ایشون باید جرات پیدا کنه و توی این سایت از ما طرفدارها و تندیس معذرت خواهی کنه چون توی همین سایت تهمت و توهین کرد . شیر فهم شد یا بازم بگم .
من تعجب نمیکنم از این همه تهمت و توهین شما چون شما اولا" عادت دارید تهمت بزنید و هر جا کم آوردید شلوغش کنید و ننه من غریبم بازی در بیارید .
از کرام هم ممنونم چون از همه ی شما منطقی تره
نویل 15

====================================
آقا جان معلومه داری چی میگی...

تو اصلا کی هستی که به بروبچز میگه باید این کار را بکنند یا نکنند.
این مشکل شماست که بعضی چیزا رو توهین فرض می کنید دوست عزیز..

شما حتی نمی دونید می خواین چیکار کنید...می خوای برید یا بمونید سوال است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه کسی بیاد به انتشاراتی و هواداران فحش بده حتما شناسه شو باز می کنیم...
تازه چند مقام اختیارم روش میدم...
مثل اینکه حالیت نیست نه....

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
نقل قول:
نویل 15:
در مورد دکترتون هم برای صدمین بار میگم که ایشون باید جرات پیدا کنه و توی این سایت از ما طرفدارها و تندیس معذرت خواهی کنه چون توی همین سایت تهمت و توهین کرد . شیر فهم شد یا بازم بگم .

هوم. اولا شما در مقامی نیستید که بگید فلانی باید یه کاری رو بکنه. دوما که مشکل شما با ایشونه. به سایت مربوط نمی‌شه. برید به خودشون بگید. ممکنه ایشون سالی یه بارم به این سایت سر نزنه! مشکل ماس که باید وجود شما رو اینجا تحمل کنیم؟

نقل قول:
نویل 15:
دامبلدور ( کاراگاه ) در مورد تو به این حکایت از سعدی بسنده میکنم : جالینوس حکیم ابلهی را دید دست در گریبان دانشمندی زده و بی حرمتی کرده گفت اگر این دانا بودی کار او با نادان بدینجا نرسیدی

شما اینو توهین تلقی نمی‌کنید دیگه؟ خیلی جالبه!

نقل قول:
نویل 15:
خیلی جالبه که کرام میخواد به من فارسی یاد بده !!!!!!!!!!!!!!!!

بله! بیش از همه همین جالبه. چون متأسفانه سر و کار ما با کسیه که ساده‌ترین مسائل و قواعد زبان فارسی رو نمی‌دونه!

نقل قول:
نویل 15:
در مورد کرام هم که گفته خوشحال میشیم که چنین اعضایی نداشته باشیم . من هم کم بیارم همین رو میگم . پس به ایشون نمیشه ایراد گرفت.

شما هم معلوم نیست چی می‌گی! یه بار می‌گی من از سایت می‌رم! بعد که می‌گیم برو می‌گی کم آوردی! تکلیفتون با خودتون روشن نیست اصلا!

نقل قول:
نویل 15:
در آخر میخواستم از مدیر و ناظرین این سایت بپرسم که اگر کسی بیاد به تندیس و هواداراش فحش رکیک بده شناسش را باز میکنید ؟

چیه؟ می‌خوای شناسه‌تو باز کنن؟!

نقل قول:
دامبلدور نوشته:
يا شايد هم بخوايد دوباره اين بحثارو ادامه بديد!....نه!....نميگذاريم!...ديگه نميشه!....تا همين جا هم كه بوده كافيه!....جوابتون رو قبلا دادم

نه دامبلدور جان! گفتم که! ایشون تکلیفش هنوز با خودش روشن نیست! هم می‌گه من از این سایت می‌رم و اصلا برام مهم نیست. هم این قدر این بحثا رو کش می‌ده و براش مهمه!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۸ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴

دنیس کریوی.

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۰۴ یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
نویل 15 عزیز، بنظر می رسه شما باید یکی از مدیر های نشر تندیس باشید، که اینقدر متعصب هستید برای این موضوع!
در مورد مشکل داشتن ترجمه گفتید، بله در ترجمه مشکلاتی وجود داشت، اما هر چی باشه خانم گنجی در فصل چهارده نیومدند بگن که هری و رون، دین و جینی را در حالت صمیمی دیدن! ایشون جملاتو با تناسب به موضوع جایگزین کردند، بنظر می رسه که نشر تندیس افراد جالبی رو برای بهم ریختن جو سایت استخدام کرده؟!
شما که همش از منطق صحبت می کنی، کوچکترین نشانه ای حاکی از منطق در نوشته هاتون به چشم نمی خوره! و درضمن شما جواب همۀ سوال های من رو ندادید!
دکتر فرهاد یا بقول شما ببر پیر، همیشه از انتقادات دیگران بخوبی استفاده کرده و سعی کرده در ترجمۀ کتاب کارشو به نحو احسنت انجام بده، نه مثل تندیس که بیاد هر چرندی رو تحویل مخاطب بده!

نویل 15
دامبلدور کاراگاهه!
حالا اطمینان پیدا کردم که دامبلدور کیه و چه شخصیتی داره !
اگه در مورد تهمت هایی که زدی سندی معتبر داری پس رو کن و اگه نداری باید گفت همش چرنده بابا جان درست مثل ببر پیر که بدون سند و مدرک به تندیس تهمت زد و توهین کرد . بهر حال اینکه تندیس از نظر مالی توی چه شرایطیه نه به من مربوطه و نه به تو تو برو فکر وجهه ی خودت باش که با دست خودت داری روز بروز خرابترش میکنی .
اگر نادان بوحشت سخت گوید خردمندش بنرمی دل بجوید
من با تو حرفی ندارم چون تعصب چشمات را بسته وقتی که از تعصب در اومدی یه نگاهی به دور و برت بنداز اونوقت متوجه میشی چی گفتی و چی شنیدی .
من تعجب نمیکنم از این همه تهمت و توهین شما چون شما اولا" عادت دارید تهمت بزنید و هر جا کم آوردید شلوغش کنید و ننه من غریبم بازی در بیارید .
از کرام هم ممنونم چون از همه ی شما منطقی تره

نویل 15

پیام زده شده در: ۱۰:۱۴ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
خوب من با بعضي از حرفاي دامبلدور موافقم و با بعضيهاش مخالف

اينكه كشور مصر دها برابر كشور ما خرج كرده تا كپي رايتو گرفته حرف درستيه

در عين حال بايد از نشر تنديس تقدير كرد كه حاضر شده براي اين كتاب مبلغي(هر چند ناچيز)) بپردازه

در ضمن موضوع چك نشر تنديس و اينكه اونا توانستن پول خانم اسلاميه رو بدن يا ندن اصلا به ما ارتباطي نداره
چيزي كه به ما مربوطه نقد ترجمه خانم اسلاميه است..نه چيزي بشتر و نه چيزي كمتر
اينجور مسايل داخل سازمانيه و به ما ارتباطي نداره..اگر نشر تنديس سود كرده نوش جونش و اگر ضرر كرده....هم اميدواريم بتونه جلوي اين ضرر دهي رو بگيره

با اين قسمت زير هم موافقم..دوستان روي جملات زير تفكر كنند
نقل قول:

-آيا تا به حال دكتر حسن محمد حسين زاده(همون به قول شما ببر پير يا دكتر فرهاد) يعني مدير اجرايي نشر زهره با شما تا به حال با پي ام(پيام شخصي) تماس نگرفتد؟
آيا از شما درخواست نكردند كه باهاشون صحبت داشته باشيد؟
اينجا نگه داريد!
يه نفر ديگه هم به همراه خانم/آقاي نويل 15 در اين جريانات بود.فكر كنم شناسشون آقاي ويزلي بود!
ايشون ديگه چرا نيستن؟
آيا ميدونيد كه ايشون بعد از يك گفتگوي كوتاه با آقاي دكتر حسين زاده ديگه هيچ انتقادي از نشر زهره نميكنن؟
آيا ميدونيد كه با صحبت هاي آقاي دكتر قانع شدند؟
چرا شما نرفتيد با ايشون صحبت كنيد؟......بزار ببينم!...شايد فكر كرده بوديد ايشون ميخواد شمارو تهديد كنه!...ها؟....اگه اين فكري كرديد ميتونم بپرسم به چه جرمي ايشون ميتونن اين كارو با شما بكنن؟
نه آقا/خانم!...ايشون ميخواست با شما درست بشينن صحبت كنن.چرا شما باهاشون ارتباط برقرار نكردين؟...ترسيدين؟
باز اين هم بماند!

من بارها گفتم هر كس حق داره از ترجمه دلخواهش دفاع كنه..چه ننيل و نوبرت از خانم اسلاميه و چه كسايي كه از ترجمه خانم گنجي خوششون مياد
هيچ كس حق نداره سلايق خودشو تحميل كنه!!!
هيچ كدوم از ما نبايد وارد محدوده اي بشيم كه به ما ارتباطي نداره...و اين محدوده حوضه تفكرات شخص ديگر هست

اينجا نه سايت تنديسه و نه سايت زهره
ما هم نشر زهره و تنديس نيستيم
موضوعات مبلغ قرارداد و تعداد چاپ كتاب به ما مربوط نيست
ولي در اين سايت هر كسي حق اظهار عقيده به صورت منطقي رو داره
وكسي كه نخواد منطقي بحث كنه بهتره از سايت بره..متاسفانه من در مورد ننيل و شما نوبرت عزيز به اينجا رسيدم...گرچه بعضي از صحبتهاي شما درست بوده ولي بيخود وقت سايت رو گرفتيد و همه مارو به بازي گرفتيد

در مورد اين عوام فريبي تا حالا نظرمو نگفتم
من با حرف دامبلدور عزيز كه گفتن تنديس پول كمتري نسبت به كشورهاي ديگه داده موافقم
ولي اين هيچ جاش مشكلي نداره...همينكه اونا سعي كردن حق نشر اين كتابو بگيرن خودش خيليه
ولي به اعتقاد من بايد بيشتر در ترجمه كتاب وسواس به خرج بدن...اميدوارم اين مسئله در كتاب هفتم اتفاق بيفته هرچند كه خيلي دير شده
من يكي از مواردي كه از تنديس ايراد گرفته و ميگيرم اينه كه چرا در چاپهاي بعدي سعي نكرده حتي غلطهاي املايي و تايپي رو درست كنه و اين به نظر من اشكال بزرگيه

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۹:۳۸ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴

نوربرت2000

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۷ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۴ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵
از نروژ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 25
آفلاین
آلبوس جان خیلی ممنون از توضیحات جامعت. اما راستش من هنوز قانع نشدم. میشه برای چند تا از ادعا هات مدرک بیاری تا هم من و هم اون دوستمون نویل 15 و حتی بقیه دوستان هم از استنادات مستندتون فیض ببریم.

نقل قول:
من براي تك تك حرفام مدرك دارم!
حاضرم همين جا رو كنم!
از سايت ها معتبر.تكه بريده هاي روزنامه!

نقل قول:
--هممون ميدونيم كه نشر تنديس براي گرفتن حق نشر كتاب ششم هري پاتر در ايران پول خرج كرده!
چقدر؟....آيا تا به حال به دنبال مبلغش رفتين؟...اگر رفتين پس ميدونين چقدره!
خب!
آيا ميدونين كشور مصر كه تقريبا جمعيتش با كشور ما يكيه چقدر واسه ي همين كار پرداخت كرده؟....ميدونين؟
كشور مصر چند ده برابر نشر تنديس پول خرج كرده خانم/آقا!
آره!
از اين چه نتيجه اي ميگيريم؟
آيا غير از اينه؟!: انتشارات بلومزبري ديده يه نفر از ايران پيدا شده كه يه پولي بهشون بده تا حق نشر رو در ايراني كه حق كپي رايت در اون وجود نداره بگيره.بعد ديده از ايران هيچ كس ديگه اي يه چنين حماقتي رو انجام نميده.
گفته خب يه پولي از اينا ميگيريم.سرشون هم كلاه ميزاريم.بزار برن حال كنن!
اين هم بماند!

گویا شما در این زمینه خیلی تحقیق کردی. میشه نتایج تحقیقاتتونو که اسناد مستندی هستن برای ما هم ارائه بدین. من یکی که خیلی علاقه مند شدم بدونم. البته اگه با ناشران مصری پیمان ناگسستنی نبستین که اسرارشونو فاش نکنین.

نقل قول:
--ميدونين نشر تنديس چقدر پول به خانم اسلاميه براي اين كتاب داده؟....پول كه نداشته.....يه چك داده.
حالا ميدونين كه تا حالا چك نشر تنديس پاس نشده؟
ميدونين كه براي پاس كردن چك خانم اسلاميه نشر تنديس احتياج به چاپ دهم كتاب داره؟
آيا ميدونين تا به حال كتاب نشر تنديس چهار(يا شش...حضور ذهن ندارم الان!)چاپ بيشتر نداشته؟
ميدونين اين يعني چي؟
يعني يك شكست فجيه!
پول دادي حق نشر كتاب رو گرفتي(كه البته الكي بوده!...در بالا توضيح دادم!) حالا هم چكت برگشت بخوره؟...واقعا خيلي بده!
آره!....نشر تنديس به هر دري ميزنه كه كتابش فروش بره تا بلكه حداقل بتونه چكش رو پاس كنه.
باز اين هم بماند!

به به معلومه که به قلب اسرار مگوی نشر تندیس نفوذ کردین چون مبلغ چک یه مترجم از طرف ناشر خیلی محرمانه است. اما بنازم به تحقیقات شما که انقدر دقیق و مستنده. پس یا حق! یه کپی از چک اسلامیه رو تو سایت بذارین که مام بدونیم دنیا دست کیه.

راستی معلومه که دستمزد خانم گنجی انقدر ناچیز بوده که با همون یک چاپ کتاب از طرف نشر زهره چکشون پاس شده و خلاص! خوش به حالشون که محتاج چاپ ششم تا دهم نیستن. به این میگن از مال دنیا بینیاز بودن . فقط برای مردم کتاب خون خدمت کردن. واقعا باید به آقای دکتر یه دکترای دیگه هم بابت صداقت و بی نیازیش از مال دنیا رو داد که هیچ دستو پایی برای فروش و قالب کردن کتابش نمیزنه و اصصصصصصصلا عوام فریبی تو کارش نیست. ناز شستش!

راستس آلبوس عزیز میشه رخصت بدی ، وقت عزیزتو یه کم دیگه برام صرف کنی و جواب این سوالمو هم بدی که تا حالا چند بار پرسیدم و هیچ جوابی نگرفتم.(خیر ببینی)

نقل قول:
-هممون ميدونيم كه نشر تنديس براي گرفتن حق نشر كتاب ششم هري پاتر در ايران پول خرج كرده!

بقیه ناشران کشور های دیگه دنیا بجای پول چی میدن؟؟؟
آخه ضاهرا پول دادن نشر تندیس خیلی شوک و تنش و سکته های قلبی و مغزی در جامعه بوجود آورده.

در عرصه هری پاتر اول ویدا اسلامیه آخر هم ویدا اسلامیه!!

پیام زده شده در: ۸:۲۵ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
نقل قول:

آرتیکوس دامبلدور نوشته:
من یه سوال دارم :چرا من نمی تونم یه عنوان جدید ایجاد کنم؟
اونم در هیج جای سایت ؟
آیا این یه تنبیه از سایت؟اگه هست برای چی؟
شناسه من :alireza-sepehrara
شناسه قلابی:آرتیکوس دامبلدور.

بايد ببيني در كدوم انجمن نميتوني عنوان جديد بزني
اگر عضو ايفاي نقش نباشي نميتوني در انحمنهاي ايفاي نقش پست بزني و يا عنوان جديدي بزني

اطلاعات دقيق بده تا مشكلت رو حل كنيم

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۳:۳۷ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
من یه سوال دارم :چرا من نمی تونم یه عنوان جدید ایجاد کنم؟
اونم در هیج جای سایت ؟
آیا این یه تنبیه از سایت؟اگه هست برای چی؟
شناسه من :alireza-sepehrara
شناسه قلابی:آرتیکوس دامبلدور.

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲:۳۶ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
آقا يا خانم نويل 15!
چند نكته مهم روكه نميدونيد بايد به عرضتون برسونم:
---------------------------------------------------------------------------
1-كلمه عوام فريبي به خاطر جمله اول كتاب ششم هري پاتر از نشر تنديس آورده شده!
آيا تا به حال جمله رو درست و حسابي خوندين؟
آيا چيز محكمي در جملات ميبينيد؟
آيا مشكلي در جملات نميبينيد؟
آيا جمله مشكوك نيست؟
به نظرتون جمله دو معني نداره؟
اين بماند!

2-هممون ميدونيم كه نشر تنديس براي گرفتن حق نشر كتاب ششم هري پاتر در ايران پول خرج كرده!
چقدر؟....آيا تا به حال به دنبال مبلغش رفتين؟...اگر رفتين پس ميدونين چقدره!
خب!
آيا ميدونين كشور مصر كه تقريبا جمعيتش با كشور ما يكيه چقدر واسه ي همين كار پرداخت كرده؟....ميدونين؟
كشور مصر چند ده برابر نشر تنديس پول خرج كرده خانم/آقا!
آره!
از اين چه نتيجه اي ميگيريم؟
آيا غير از اينه؟!: انتشارات بلومزبري ديده يه نفر از ايران پيدا شده كه يه پولي بهشون بده تا حق نشر رو در ايراني كه حق كپي رايت در اون وجود نداره بگيره.بعد ديده از ايران هيچ كس ديگه اي يه چنين حماقتي رو انجام نميده.
گفته خب يه پولي از اينا ميگيريم.سرشون هم كلاه ميزاريم.بزار برن حال كنن!
اين هم بماند!

3-ميدونين نشر تنديس چقدر پول به خانم اسلاميه براي اين كتاب داده؟....پول كه نداشته.....يه چك داده.
حالا ميدونين كه تا حالا چك نشر تنديس پاس نشده؟
ميدونين كه براي پاس كردن چك خانم اسلاميه نشر تنديس احتياج به چاپ دهم كتاب داره؟
آيا ميدونين تا به حال كتاب نشر تنديس چهار(يا شش...حضور ذهن ندارم الان!)چاپ بيشتر نداشته؟
ميدونين اين يعني چي؟
يعني يك شكست فجيه!
پول دادي حق نشر كتاب رو گرفتي(كه البته الكي بوده!...در بالا توضيح دادم!) حالا هم چكت برگشت بخوره؟...واقعا خيلي بده!
آره!....نشر تنديس به هر دري ميزنه كه كتابش فروش بره تا بلكه حداقل بتونه چكش رو پاس كنه.
باز اين هم بماند!

4-آيا تا به حال دكتر حسن محمد حسين زاده(همون به قول شما ببر پير يا دكتر فرهاد) يعني مدير اجرايي نشر زهره با شما تا به حال با پي ام(پيام شخصي) تماس نگرفتد؟
آيا از شما درخواست نكردند كه باهاشون صحبت داشته باشيد؟
اينجا نگه داريد!
يه نفر ديگه هم به همراه خانم/آقاي نويل 15 در اين جريانات بود.فكر كنم شناسشون آقاي ويزلي بود!
ايشون ديگه چرا نيستن؟
آيا ميدونيد كه ايشون بعد از يك گفتگوي كوتاه با آقاي دكتر حسين زاده ديگه هيچ انتقادي از نشر زهره نميكنن؟
آيا ميدونيد كه با صحبت هاي آقاي دكتر قانع شدند؟
چرا شما نرفتيد با ايشون صحبت كنيد؟......بزار ببينم!...شايد فكر كرده بوديد ايشون ميخواد شمارو تهديد كنه!...ها؟....اگه اين فكري كرديد ميتونم بپرسم به چه جرمي ايشون ميتونن اين كارو با شما بكنن؟
نه آقا/خانم!...ايشون ميخواست با شما درست بشينن صحبت كنن.چرا شما باهاشون ارتباط برقرار نكردين؟...ترسيدين؟
باز اين هم بماند!

5-از بقيه ميپرسم!
آيا تا به حال ديدين خود نشر تنديسيا بيان اين همه براي خودشون حرص بخورن...به اين اندازه كه خانم/آقاي نويل 15 حرص ميخورن؟
آره!ما به شما شك كرديم خانم/آقاي نويل 15!
صبح تا شب مياي تو سايت براي تخريب نشر زهره!انگار هيچ علاقه اي به هري پاتر و رول پليينگ سايت نداري.
نويل 15»»»»» تاپيكهاي مقايسه ترجمه كتاب!
همين و بس!
چرا بايد يه چنين چيزي باشه؟
نكنه از نشر تنديس واسه اين كار پول گرفتي تا فروششون بره بالا تا بتونن پول خانم اسلاميه رو بدن؟....يا بزار ببينم.....نكنه فاميل خانم اسلاميه هستي و نگران پولشي؟....يا شايدم شريكشي؟....يا شايدم خودش؟....ها؟
آره!
شما ميگي كتاب هري پاتر رو خوندي!
اين طور كه معلومه از كتاب نشر تنديس هم لذت بردي!
پس چرا نبايد بياي تويه سايت فعاليت كني و لذت ببري؟...چرا همش مقايسه؟
اين يكي ديگه نمونه!
-------------------------------------------------------------------------
چرا بايد اين طوري باشه؟
ميخواي جواب بدي؟

دوتا سوالو جوابشو پيدا كردي؟
بقيش چي؟
براي همش جواب داري؟

من چي كار كردم؟...رفتم تحقيق كردم كه جواب شما رو بدم!
شما چي كار كردي؟....اومدي گفتي«كرام چشماي كورتو باز كن»

ميدوني چقدر فرق داره؟
آيا شما رفتي تحقيق كردي تا جواب مارو بدي؟
رفتي يه چيزي پيدا كردي كه ما بدون جواب بمونيم؟

من براي تك تك حرفام مدرك دارم!
حاضرم همين جا رو كنم!
از سايت ها معتبر.تكه بريده هاي روزنامه!

شما چي؟
ميخواي ثابت كني كه كرام كوره يا نه؟

نميخوام الكي بيشتر از اين وقت با ارزشم رو براي بحث با شما هدر كنم!
همينايي كه گفتم براتون بسه!
اميدوارم يه كم در رفتارتون تجديد نظر كنيد و اعصاب مارو هم داغون نكنيد!

حالا ميتونيد بمونيد تو سايت و از هري پاتر و رول پليينگ سايت لذت ببريد كه ما خوشحال ميشيم اين كارو بكنيد!
يا اينكه ميتونيد بريد!
يا شايد هم بخوايد دوباره اين بحثارو ادامه بديد!....نه!....نميگذاريم!...ديگه نميشه!....تا همين جا هم كه بوده كافيه!....جوابتون رو قبلا دادم!
آدرس نشر زهره:ميدان انقلاب-خيابان منيري جاويد(ارديبهشت)-پايين تر از لبافي نژاد-پلاك 161طبقه اول-نشر زهره

منتظر شما هستند!

بيست و يكم آذرماه سال يك هزار و سيصدو هشتاد و چهار
دامبلدور

شناسه ی جدید: اسکاور

نویل 15
خب من میخوام در یک پست جواب همتون رو بدم
اول از همه دنیس کریوی که به قلم شیوای سرکار خانم گنجی علاقه ی خاصی داره . میخوای چند تا از جملات ( شاهکار ) خانم گنجی را به اطلاع برسونم ؟!
هری احساس نا خوشایند پوچی در چاه شکمش داشت .
گامهایش بر سنگ فرش خیابان پژواکش داشت .
دامبلدور چوبدستی اش را باز هم بالا تر برد , چنان که نورش به دیوارها پاشیده شد . ( پاشیده ) ص 58 ج 1
و این جمله نا مانوس !
رون در حالی که جایشان را دور یکی از کنده های اسنار گلاف گره داری که پروژه ی آن نیم سالشان را شکل داده بود می گرفتند آهسته گفت .
قلب هری که در باربند قوز کرده بود , شروع به دویدن کرد . ص 138 ج 1
و خیلی جملات مبهم و خنده دار دیگه که وقتم ارزش بیشتری داره که بخوام به اون بپردازم . واما در مورد دکترتون باید عرض کنم که ایشون براشون نمیصرفه که با من روبرو بشند چون قبلا" این رو ثابت کردند ( جوابی نداشتند ) دنیس جان برو و ترجمه ی علمی رو بخون و قانع باش چون کار اول بهتر از این نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!!در ضمن خوشحال میشم بدانم که شما چند سالتونه ؟!
وفا داری به متن یعنی تک تک کلمات را به فارسی برگرداندن اونهم با ترکیب و ساخت زبان مبدا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! متاسفم !!!
برای باقی موندن توی سایت احتیاجی به پاچه خواری نیست هرچند که برای بسته شدن شناسه فقط کافیه که کمی منطقی باشی .( مثل من که شناسم بسته شده ) دکتر جانتون و افرادش چند ماه پیش هر چی دلشون خواست به اسلامیه و تندیس گفتند و حالا مبادی آداب شدند . چی شد ؟ دوست من منطقی باش . در ضمن بهتره که از درک صحبت نکنی چون توجه و نکوهش همه را بخودت جلب میکنی . برو تو سایت تندیس و ببین که کلاس کارشون چقدر متفاوته .
در مورد کرام هم که گفته خوشحال میشیم که چنین اعضایی نداشته باشیم . من هم کم بیارم همین رو میگم . پس به ایشون نمیشه ایراد گرفت .
هنوز که هنوزه ببر پیر نیومده و از تندیس و هواداراش معذرت خواهی کنه ( لفظ عوام فریب )
خیلی جالبه که کرام میخواد به من فارسی یاد بده !!!!!!!!!!!!!!!!
در آخر میخواستم از مدیر و ناظرین این سایت بپرسم که اگر کسی بیاد به تندیس و هواداراش فحش رکیک بده شناسش را باز میکنید ؟
نویل 15

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.