هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس آموزش دوئل
پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
سوال 1:
ورد گارناشيوم، يه وردي هست كه براي جابجايي استفاده مي‌شه، و درواقع، يك زير مجمو‌عه‌اي از آپارات و غيب و ظاهر شدن هست...با اين تفاوت، كه فقط براي غيب شدن، و ظاهر شدن در فاصله‌ي كمي از حريف، پشت سر حريف به كار مي‌ره...در تمامي مكان، حتي مكان‌هايي مثل هاگوارتز، كه توش آپارات ممنكن نيست، اين ورد قابل استفاده هستش...طرز كارش، اينه كه چوبدستي رو، با زاويه‌ي 25 درجه با زمين قرار مي‌ديم، بعدش، با دقت و بسيار قوي، به پشت سر حريف تمركز مي‌كنيم، و بعد، ورد گانارشيو رو در حالي كه چوبدستي رو با يه حركت موجي تكون مي‌ديم،بر زباون مياريم...به ازاي هر متري كه مي‌خوايم از 2 متر دورتر ظاهر شيم، زاويه بايد 10 درجه بيشتر بشه... يه نكته‌ي مهمهم، اينه كه نبايد ورد رو با زبان بلند بگيم، وبايد تو ذهنمون بگيم و غيركلامي ازش استفاده كنيم...ديليلش هم، اينه كه اگه، ورد رو با صداي بلند بر زبون بياريم، رقيب مقابل متوجه مي‌شه، و يه ديوار نامرئي درست مي‌كنه، كه باعث مي‌شه ما نتونيم رد شيم و بخوريم زمين...در ضمن، اگر هم اين كار رو نكرد، به هر حال، آمادگيش رو پيدا مي‌كنه، و وقتي ما غيب شديم، به پشت سرش برگشته و اصلا غافلگير نمي‌شه، پس به درد هم نمي‌خوره...البته، بايد توجه داشته باشيم كه جادوگراي خيلي حرفه‌اي، مي‌تونن مغزمون رو بخونن...پس بايد راهش رو ببنديم و چفت كنيم...

سول 2:
اين ورد، هم مي‌تونه كاربرد تهاجمي داشته باشه، و هم مي‌تونه كاربد تدافعي داشته باشه:
1)تهاجمي: وقتي از اين ورد استفاده كرده، و به پشت سر حريف مي‌ريم، اون از اين كه ما به طور ناگهاني غيب شديم، جا مي‌خوره، و فكر مي‌كنه كه فرار كرديم.. و در اون صورت، به راحتي مي‌تونيم از پشت غافلگيرش كنيم...
2)تدافعي: وقتي حريف مقابل، يه طلسم آواداكداورا يا سكتوم‌سمپرا يا يه طلسم مرگ ديگه، يا حتي يه طلسم‌هاي ديگه ( به طور كلي، هر طلسم تهاجمي) به طرف ما مي‌فرسته،با اين ورد، در واقع جاخالي مي‌ديم...

سوال امتيازي:
1) گرفتن چوبدستي، در زاويه‌ي كمتر از 25 درجه با زمين:در صورت اين اشتباه، اگه چوبدستي مثلا تو زاويه‌ي 15 درجه قرار بگيره، از سرش، جرقه هاي بلند قرمز و سبز، تا 32 (!!!) ثانيه بيرون مياد، و تا 56 ثانيه، به شدت چوبدستي‌مون مي‌لرزه!!!
2) تمركز نكردن، يا تمركز خيلي ضعيف كردن، روي پشت سر حريف: در ااثر اين اشتباه، ممكنه ما يه عضوي از بدنمون رو همون‌جا جا بذاريم، يا گاهي اوقات هم به شدت به عقب پرتاب مي‌شيم...
3) استفاده نكردن از حركت موجي هنگام بر زبون آوردن ورد: اگه اين اشتباه رو مرتكب بشيم، چوب‌دستي به سمت حريف پرتاب مي‌شه، و دست خودمون هم تا حدودي داغ مي‌شه...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۲۱ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴

آرمين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
از نا کجا آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
اينهم از امتياز های جلسه قبل که با استقبال بی سابقه ای مواجه شد...سه نفر! ولی مهم نيست بيشتر ميشه يعنی اميدوارم...

هرسه گروه خوب کار کردن!
پروفسور دامبلدور گرامی از هافلپاف :‌۱۵
رونان عزيز از گريفندور : ۱۵
دوشيزه استرنج عزيز : ۱۵
------------------

و اما...

جلسه ۲ ترم پاييز دوئل :

طلسم اين هفته همونطور که گفتم --گانارشيوم-- هست که خواسته بودم دربارش تحقيق کنيد که کسی انجام نداد! شما ميتونيد تمام اطلاعات در اينجا هست و شما ميتونستيد تمام اطلاعات اين طلسم رو ببينيد:
طلسم در صفحه ۴

اين طلسم اختراع اينيگو ايماگو(مرحوم) هست و خيلی مفيده...کاربردش چيه و چه کار ميکنه؟ الان ميگم..وقتي روبهروي حريف ايستاده ايد به كمك اين طلسم ميتونيد خودتونو غيب كنيد و دقيقا پشت سر حريف ظاهر كنيد حتي در هاگوارتز در واقع اين طلسم غيب نميكنه جا به جا ميكنه...بله دقت کنيد اين طلسم شما رو با آخرين سرعت دقيقا به پشت سر حريف ميبره...جالبه...نه؟ موارد استفاده اين طلسم اکثرا در دوئل هست...

اما طرز اجرای صحيح اين طلسم...با تمركز بسيار زياد به پشت سر حريف تمركز ميكنيد...و با حركت آرام چوب دستي به طور موج مانند تکون بديد يادتون باشه به پشت حريف تمرکز کنيد...زاويه چوبدستی شما تا زمين بايد ۴۵ درجه باشه(تغيير يافت) يه نکته مهم ديگه...زاويه ۴۵ درجه شما رو در ۲-۳ متری پشت حريف قرار ميده اگر ميخوايد فاصلتون بيشتر باشه بايد زاويه چوب رو با زمين کم کنيد...هرچه کمتر دورتر!

مخترع اين طلسم چند توصيه کرده که مهم ترينش رو ميگم...

- ورد رو بلند نگين...

بله ورد را بلند نگين...چون اگر حريف شما جادوگر ماهری باشه زمان که ميگيد اينگارشيوم ميتونه يک ديوار نامرئی جلوی خودش درست کنه و اونوقت شما نميتونيد رد بشيد و با مغز ميايد زمين!!! درضمن اگر به لينکی که فرستادم نگاه کرديد به هشدارهای مخترع توجهی نکنيد مهم نيست!

هوم نکته ديگه ای نيست؟ بذاريد فکر کنم...

دانش آموز : تکليف!

بقيه : نميشد ببندی دهنو؟

آها يادم اومد تکليف تکاليفتون برای جلسه بعد:

۱-طرز اجرای طلسم رو توضيح بديد! چرا نبايد ورد رو بلند گفت؟

۲- اين طلسم رو با يکی از دوستان تمرين کنيد...ممکنه اشکالات زيادی پيش بياد مثل اينکه ورد رو اشتباه بگيد اما ۳ مشکل مهم ممکنه در حين اجرای کار پيش بياد که مخصوص اين طلسمه نام ببريد و بگيدچرا اين اشکال پيش اومد؟

سوال اضافه : (امتياز اضافه خواهد داشت)

اين طلسم جزو کدام دسته از طلسمهای دوئل قرار ميگيرد؟

و اما تحقيق‌:

ما جلسه قبل ياد گرفتيم چطوری آينه برگردان بسازيم...ازتون ميخوام راههايی رو بنويسيد که ميشه از اين طلسم بهتر در دوئل استفاده کرد...مثلا چه کار ميتونيم بکنيم که طلسم آينه بيشتر به درد بخوره؟ بيشتر توضيح بديد بهتر خواهد بود!
ــــــــــــــ
کسی سوالی نداره؟
اوقات خوشی را در کنار خوانواده سپری کنيد...هم اکنون توجه شما را به اخبار ۲۰ و۳۰ جلب ميکنم!

امروز خودم را زخمی کردم تا ببینم آیا هنوز درد را حس میکنم یا نه....درد تنها واقعیت است...

-- جانی کش

كلاس آموزش دوئل
پیام زده شده در: ۱:۲۱ جمعه ۴ آذر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
طرز صحيح اجرای طلسم آينه:

چوبدستي رو به سمت بازوي مخالف دست مورد استفادمون (چپ دستها به بازوي راست و راست دست ها به بازوي چپ) مي بريم و بعد چوبدستي رو به حالت شلاقي شكل به سمت دشمن حركت ميدهيم و در همين حال با صداي رسا طلسم رفلکسيوس رو ميگيم و به اين صورت طلسم به سمت دشمن روانه ميشه!

بخشهای مهم طلسمهای دوئل رو بنويسيد و برای هر کدوم يه مثال بزنيد!

طلسم هاي دوئل از 10 بخش تشكيل شده اند كه مهمترين و پركاربردترين آنها طلسم هاي مهاجم و طلسمهاي دفاعي هستند.

طلسم مهاجم:معروفترين طلسم مهاجم طلسم مرگ يا آواداكداورا است كه هيچ طلسم دفاعي اي در مقابل اون تاب و توان مقاومت نداره!
طلسم تدافعي(Shild Charm):مهمترين طلسم تدافعي و پركاربردترين آنها طلسم پروتگو است كه در برابر بيشتر طلسم هاي تهاجمي ضعيف،متوسط و نيمه قوي مقاومت داره و از اون شخص دفاع ميكنه.

خصوصيت ويژه ای که در بيشتر طلسمهای دفاعی هست چيه؟
طلسم هاي دفاعي وقتي عمل ميكنند كه طلسم مهاجمي به سمت ما بيايد و اگر ما همين شكلي از طلسم تدافعي استفاده كنيم بيشتر از چند جرقه اي كه از چوبدستي بيرون ميزند چيزي نصيبمان نميشود!!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ چهارشنبه ۲ آذر ۱۳۸۴

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
۱- طرز صحيح اجرای طلسم آينه رو توضيح بديد!

ورد لازمه اين طلسم: رفلكسيوس(Reflexious) هستش...
براي درست كردن آينه، بايد اين ورد رو بعد از اينكه رقيب، ورد تهاجمي رو بر زبون آورد، بگيم. چون، اين طلسم، از دسته‌ي طلسمهاي تدافعي هستش، و اگه قبل از اينكه طلسم تهاجمي فرستاده بشه، اين ورد رو بر زبون بياريم، هيچ چيز جز چندتا جرقه، چيز ديگري درست نميشه...
خب، براي اينكه وردمون درست از آب در بياد، به سه چيز نياز دارم:
1_گفتن صحيح ورد: طرز بر زبون آوردن ورد، بايد كاملا رسا باشه...
2_طرز صحيح حركت چوبدستي: بايد چوبدستي رو، به كنار بازوي مخالف دستي كه با اون چوبدستي رو نگه داشتيم، ببريم و بعد، مثل اينكه مي‌خوايم با اون به رقيب شلاق بزنيم، يا پرتابش كنيم،
ورد رو بر زبون مياريم...البته، واكنشمون بايد سريع باشه...
3_تمركز: اگه ما در حين استفاده از اين طلسم، تمركز كافي رو روي ورد نداشته باشيم، آيته‌اي كه درست شده، پس از همون بازتاب اوليه، مي‌شكنه...ولي هرچه‌قدر كه تمركزمون توي اين‌كار بيشتر باشه، آينه قوي‌تر ميشه و بارها توانايي بازتاب رو داره...

۲- بخشهای مهم طلسمهای دوئل رو بنويسيد و برای هر کدوم يه مثال بزنيد! خصوصيت ويژه ای که در بيشتر طلسمهای دفاعی هست چيه؟ (نصف جوابو گفتم!)

همونطور كه خودتون گفتين، طلسمهاي مفيد براي دوئل، به 10 شاخه تقسيم ميشه، كه مهمتريناشون، طلسماي تهاجمي و دفاعيه.
مثالها:
تهاجمي: سكتوم سمپرا: يه طلسم تهاجمي مرگ‌آور سياه( به همين راحتي...!)

تدافعي: پروتگو: يه طلسم سپر مدافع براي انحراف طلسمهاي رقيب...

خصوصيت ويژه‌ي طلسمهاي تدافعي: اكثرا، فقط زماني اجرا ميشن كه رقيب مقابل، طلسم تهاجمي رو فرستاده باشه...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ سه شنبه ۱ آذر ۱۳۸۴

لارا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
از خانه ريدلها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 202
آفلاین
۱- طرز صحيح اجرای طلسم آينه:
طلسم آیینه یا رفلکسیوس از کلمه reflexبه معنی بازتاب یا انعکاس گرفته شده و یک طلسم دفاعیه که طلسم تهاجمی حریف رو به خودش برمیگردونه..برای اجرای صحیح این طلسم در هنگام دوئل باید منتظر بشیم که حریفمون یکی از طلسمهای تهاجمی رو به طرف ما بفرسته...بعد از اون دست به کار بشیم و با صدای رسا ورد مخصوصو بگیم:رفلکسیوس...در هنگام گفتن این ورد باید مستقیما به حریفمون نگاه کنیم و کاملا روی اون تمرکز داشته باشیم.برای گفتن ورد بايد چوبدستیمون رو به کنار بازوی مخالف ببريم ..چپ دستها به راست و راست دستها به چپ و مانند شلاقی چوب رو به جلو پرت کنيم. ولی مواظب باشیم چوب پرت نشه. با تمرکز کم آينه فقط يک طلسم رو بر ميگردونه و ميشکنه. اما هرچی تمرکز بيشتر باشه تعداد موارد استفاده آينه بيشتر ميشه. طلسم حریف پس از برخورد به آیینه با همون سرعت انعکاس پیدا میکنه و به سمت خودش برمیگرده .درست مثل نوری که به آیینه میخوره و انعکاس پیدا میکنه...البته اگه حریف هم همون موقه از طلسم آیینه استفاده کنه طلسم به طرف خود ما برمیگرده و ما باید کاملا مراقب باشیم و به سرعت واکنش نشون بدیم..

2- طلسمهای دفاعی به دو بخش مهم تقسیم میشن...طلسمهای دفاعی و طلسمهای مهاجم..طلسمهای مهاجم برای حمله به حریف مورد استفاده قرار میگیرن..مثل طلسم کروشیو که از طلسمهای ممنوعه و موزرد علاقه لرد سیاه هست..ولی طلسمهای دفاعی برای دفاع استفاده میشن که ویژگی مشترک این طلسما اینه که اکثر طلسمهای دفاعی تنها زمانی قابل اجرا هستند که حريف طلسم مهاجمی رو فرستاده باشه...البته استثناهایی هم وجود داره...طلسمها دفاعی مثل رفلکسیوس یا دیفنسیوس که از کلمه دیفنس به معنی دفاع گرفته شده و تقریبا مثل طلسم آیینه عمل میکنه..با این تفاوت که طلسم حریفو به طرف خودش بر نمیگردونه...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۳ سه شنبه ۱ آذر ۱۳۸۴

آرمين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از نا کجا آباد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هوووم...اهم...عجب هوای گرميه امروز نه؟...

بچه ها : اوهوم...

من که پختم...بهتره شروع کنيم درسمون رو... من که واقعا احتياج به يه دوش آب سرد بعد از اين کلاس دارم...

جلسه اول ترم جديد پاييز هاگوارتز -- کلاس دوئل :

بسيار خب...من ميدونم که گيدی مرحوم در زمان حياتش به شما فنون ابتدايی دوئل رو ياد داد...پس مطمئنم همه شما ميدونيد چطوری در دوئل مقابل حريفتون بايستيد...درضمن پروفسور بلک و جيمز پاتر هم طلسمهای مفيدی رو قبلا به شما ياد دادن...و البته استاد گرامی سالازار عزيز(نکته مچگيری : مگه گريفندور با سالی بد نبود؟ چی شد يهو؟) هم دروس فراوانی رو به شما ياد دادن...اما امروز من ميخوام به عنوان اولين جلسه تدريسم طلسم بسيار مفيدی رو بهتون آموزش بدم که در دوئلهای واقعی خيلی از جاها به کمک جادوگران رسيده...قابليت اين طلسم ايجاد يک آينه هست در مقابل صورت شما آينه ای جادويی که ميتونه طلسم حريف رو کاملا با سرعتی مساوی (اگر طلسم خوب اجرا بشه سرعتش ببيشتر هم ميشه) به طرف خودش بر ميگردونه...جالبه نه؟

ورد اجرای اين طلسم ...

رفلکسيوس : Reflexious

اين ورد بايد با صدای رسا خونده بشه...البته منظور فرياد زدن نيست ولی بايد با صدای رسا خونده بشه البته بعضی از جادوگران ماهر ميتونن اين طلسم رو بدون گفتن ورد اجرا کنن...برای اجرای طلسم رفلکسيوس بايد واکنش خوبی داشته باشيد...چرا؟ الان توضيح ميدم:

ما حدود ۱۰ شاخه طلسم مفيد برای دوئل داريم که مهمترين اونها طلسمهای دفاعی و طلسمهای مهاجم هستند. اين طلسم در شاخه طلسمهای دفاعی قرار ميگيره اکثر طلسمهای دفاعی تنها زمانی قابل اجرا هستند که حريف طلسم مهاجمی رو فرستاده باشه...البته اثتثنا هايی هست اما بيشتر اونها به اين صورت عمل ميکنند...پس اگر شما اول دوئل قبل از حمله حريف بگيد رفلکسيوس هيچ چيز چز چند جرقه کوچک نخواخيد ديد. شما بايد مننظر بشيد تا حريف طلسم خودش رو بفرسته و بعد شما بايد با واکنشی سريع بگيد رفلکسيوس و آينده به سرعت درست خواهد شد! برای اينه که شما بايد واکنش سريعی از خودتون نشون بديد...

يکی از دانش آموزان خفن : چقدر حرف ميزنه اين!

ميرسيم به طرز حرکت چوبدستی...برای اينکار بايد چوبدستی رو به کنار بازوی مخالف ببريد (اگر چپدست هستيد راست اگر راست دست هستيد چپ) و مانند شلاقی چوب رو به جلو پرت کنيد..مثل اينکه ميخوايد چوبتون رو به سمت حريف پرت کنيد! (نکته کمک درسی : البته هيچ وقت چوبتون رو پرت نکنيد چون کار خوبی نيست!)و بگيد رفلکسيوس! با صدای رسا...در مورد تمرکز هرچه تمرکزتون بيشتر باشه آينه مقاومت بيشتری داره...مثلا با تمرکز کم آينه فقط يک طلسم رو بر ميگردونه و ميشکنه. اما هرچی تمرکز بيشتر باشه تعداد موارد استفاده آينه بيشتر ميشه و شما مجبور نيستيد برای هر طلسم حريف آينه جديدی درست کنيد و واکنش سريعی نشون بديد!

طلسم جالبيه چون ميشه چند تا آينه درست کرد و بعد طلسم حريف رو به ۲ تا آينه بازتاب کرد اونوقت حريف گيج ميشه! فکر کنم زيادی دارم حرف ميزنم...

همون دانش آموز : آخر بخدا ببر صدا تو!
بهتره بريم سراغ تکليف:

۱- طرز صحيح اجرای طلسم آينه رو توضيح بديد!

۲- بخشهای مهم طلسمهای دوئل رو بنويسيد و برای هر کدوم يه مثال بزنيد! خصوصيت ويژه ای که در بيشتر طلسمهای دفاعی هست چيه؟ (نصف جوابو گفتم!)

و اما تحقيق!

ما جلسه آينده طلسم ديگه ای رو بررسی ميکنيم به نام گاناريشيوم اما برای اينکه درس زودتر جلو بره ازتون ميخوام تمام اطلاعاتی ميتونيد در مورد اين طلسم بدست بياريد! توجه کنيد اين طلسم توسط اينيگو ايماگو(عضو سابق سايت) و اختراع و در جايی در وزارت سحر و جادو به ثبت رسيد!(انجمن وزارت سحر و جادو)

روز خوشی داشته باشيد!

امروز خودم را زخمی کردم تا ببینم آیا هنوز درد را حس میکنم یا نه....درد تنها واقعیت است...

-- جانی کش

پیام زده شده در: ۲۲:۵۷ شنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۴

آرمين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از نا کجا آباد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تصویر کوچک شده

به کلاس دوئل خوش آمديد! من...پروفسور گريفندور سعي خواهم کرد تا حد توانم در اين ترم جديد فنون مبارزه تن به تن يا دوئل رو به شما آموزش بدم...و يادتون باشه که خطر اون بيرون در کمينه...و شما بايد اين درس رو خوب ياد بگيريد و نمراتتون در اون خوب باشه...پس اين درس رو جدي بگيريد! اميدوارم اوقات خوبي رو بگذرانيم! قوانين هاگوارتز يادتون نره... سه شنبه ها...کلاس دوئل!

-- جانی کش

پیام زده شده در: ۱۲:۳۵ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
پروفسور خب من اين تمرينا رو كردم تكليف نداريم؟

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۳:۲۷ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
جلسه مقدماتی

خوب خوب خوب ...

ساکت

کتاب هاتون رو بذارین کنار امروز بیشتر به چوبدستی هاتون نیاز منیدن

عزیزان دو به و تقسیم شین یه گروهتون چوب دستیشون رو بذارن زمین و گروه دیگه چوب دستی هاشونو تو جیب رداشون آماده بذارن

تمرین فقط بدنی و بدون طلسم انجام میشه

با شماره سه من هر دوطرف باید همیدگه رو نشونه رفته باشن

ده بار تمرین
-=-=-=-=-=-=-=-=-

بعد از پیدا کردن مهارت در تمرین بالا سراغ این تمرین بیایید..

چوب دستی تون رو در جیبتون قرار بدین
با شماره سه درش میارین داد میزنین (یک) دوباره میذارینش تو جیبتون (توجه اینکار باید در 4 ثانیه انجام بشه )

-=-=-=-=-=-=-=-==-=این تمرینات رو انجام بدین در جلسه بر روی انواع ورد های دفاعی سیاه و معمولی کار خواهیم کرد

----------------------------------
توجه توجه

درسی که من اینجا میدم کاملا جدیه و شباهت زیادی به رول پلی اینگ طنز نداره من اینجا نمایشنامه نمیخوام فقط بازی کردن نقش یک شاگرد رو میخوام هر کس در نقش یک شاگر نقل قول و نوشت صحبت از زبان دیگران نداریم در ضمن تمرینات درس جدیه و باید اونهارو کامل انجام بدین حتی در دنیای واقعی ...

نمایشنا

كلاس آموزش دوئل
پیام زده شده در: ۱:۱۸ جمعه ۲۹ مهر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
اين كلاس شه شنبه ها توسط پروفسور اسلايترين داير ميگردد.
مدير مدرسه علوم و فنون جادوگري هاگوارتز.....آلبوس دامبلدور

شناسه ی جدید: اسکاور

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.