هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
در جواب پسته پرسی عزیز :

نقل قول:

راه مناسب تر میتونه این باشه که امتیاز کسر بشه از اون استاد و دیگه بهش اجازه داده نشه در ترم های بعد به عنوان استاد و یا دانش آموز و یا بازرس شرکت کنه !
نکته جالبی رو گفتی ، استاد وقتی که درخواست میده ، داره تمام مسئولیت ها رو قبول میکنه ! در ضمن وقتی شما قبول کردید ، حالا هر چقدر هم سخت باشه دیگه نباید ول کنی بری که !

ببین عزیزم دبیر قبول میکنه ولی بعضی مشکل ها پیش میاد که خانم یا آقای ایکس نمی تونه کلاسش و به موقع تدریس کنه مثل :

1- نداشتن تجربه
2- نداشتن خلاقیت
3- نداشتن سوژه
4- نداشتن وقت کافی
و .......

به نظر من از ترم آینده باید برای دبیر شدن توی هاگواتز حساسیت بیشتری به خرج داده بشه البته اینم اضافه میکنم پرفسور کوییرل عزیز این ترم بهترین ها رو توی در خواست دهندگان انتخاب کرد .
اگر بخوایم هر دبیری رو اخراج کنیم و از ترم بعد دیگه دبیر ها رو به عنوان دانش آموز و بازرس قبول کنیم ، بدون شک هیچ دبیری باقی نمی مونه .

نقل قول:

در ضمن به نظر من کار اساتید چون مشخص هست ، سنگین شمرده میشه ، ولی کار بازرس چی ؟ پروفسور کوییرل فقط نمونه کوچیکی رو در تابلوی اعلانات نوشته .
بازرس باید ابتدا امتیازاتی که به دانش آموزانش داده میشه رو نگاه کنه ، بعد بره سراغ تک تک پستهایی که در کلاس ها زدن و ببینه آیا استاد امتیاز رو درست داده یا خیر . اگر اشتباه بود باید یا خودش شروع کنه یا به اون دانش آموز بگه که شکایت کنه تا بتونه به کارش رسیدگی کنه . بعد هم که باید با اساتید صحبت کنه که میدونید ... !

ببین عزیز مطمئن باش هیچ کدوم از بازرس ها تک تک پست ها رو نمی خونن ، شما رو نمی دونم !
در مورد شکایت ها باید بگم تا زمانی که کسی شکایت نکنه شما رسیدگی نمی کنید . مگر اینکه استاد توی شرح امتیازات در جمع بندیش مشکل داشته باشه که خودتون میاید به استاد گیر میدید .

در نهایت این امتیاز هایی که به استاد ها داده میشد باید به صورت قانون دربیاد یعنی بازرس ها باید همچین قانونی داشته باشند

- یک بازرس وظیفه دارد بهترین دبیر را در گروه مربوطه خود بعد از تدریس کامل همه جلسات انتخاب کند ، مثلا :
در گروه اسلیترین
جلسه اول : ایگور کارکاروف ( 10+ )
جلسه دوم : اینیگو ایماگو (10+)
جلسه سوم .....

مثلا بازرس گروه ما ... بهتر بگم گروه قبلی من اصلا قصد نداره به دبیر ها امتیاز مثبت بده .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۲۱:۴۱ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

در این پست به صحبت های پروفسور فلچر جواب داده میشه ، تا شاید مشت محکمی بر دهان آستکبار فرو بیاد !

راه مناسب تر میتونه این باشه که امتیاز کسر بشه از اون استاد و دیگه بهش اجازه داده نشه در ترم های بعد به عنوان استاد و یا دانش آموز و یا بازرس شرکت کنه !
نکته جالبی رو گفتی ، استاد وقتی که درخواست میده ، داره تمام مسئولیت ها رو قبول میکنه ! در ضمن وقتی شما قبول کردید ، حالا هر چقدر هم سخت باشه دیگه نباید ول کنی بری که !
در ضمن به نظر من کار اساتید چون مشخص هست ، سنگین شمرده میشه ، ولی کار بازرس چی ؟ پروفسور کوییرل فقط نمونه کوچیکی رو در تابلوی اعلانات نوشته .
بازرس باید ابتدا امتیازاتی که به دانش آموزانش داده میشه رو نگاه کنه ، بعد بره سراغ تک تک پستهایی که در کلاس ها زدن و ببینه آیا استاد امتیاز رو درست داده یا خیر . اگر اشتباه بود باید یا خودش شروع کنه یا به اون دانش آموز بگه که شکایت کنه تا بتونه به کارش رسیدگی کنه . بعد هم که باید با اساتید صحبت کنه که میدونید ... !

در ضمن کی گفته فقط کاره اضافه هست !
غیر از وقت پر کردن و تجربه !
اگر شما استادی خوبی باشید در آخر ترم 50 امتیاز از طرف مدیریت مدرسه بهتون داده میشه !
اگر در انتخابات اساتید نمونه هم جزو سه استاد برتر انتخاب بشید ، علاوه بر رنک استاد نمونه 50 یا 40 امتیاز هم به گروهتون اضافه میشه !

با تشکر

من کی گفتم امتیاز میدم به اساتید!؟ اساتید در صورتیکه به عنوان استاد نمونه انتخاب بشن 30 امتیاز میگیرن به اضافه رنک استاد نمونه.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۹ ۲۲:۴۵:۰۶

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۵

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
نقل قول:

عزیز من باید این نقل قول رو دو هفته پیش میکردی نه الان ! تاریخ اون پستم 18 بهمن هست !
من میخواستم این کار رو بکنم ، ولی پرفسور معتقد بودن که فعلا کاره اساتید مشکلی نداره ، ولی الان ما شاهد چیزه دیگه ای هستیم ، بهتره مدیریت مدرسه خودشون پاسخ بدن !

در ضمن به نظر من تدریس اساتید به هیچ وقت جالب نیست !
پروفسور ژرمانیا پندلتون ، اریک مانچ ، برودریک بود ، هنوز تدریسشون رو ارائه ندادن !
و بزودی اساتید دیگه ای هم اضافه خواهند شد !
بنظر من باید جریمه ای بالاتر از کسر امتیاز در نظر گرفته بشه ، هر چند که فکر نمیکنم مدیریت مدرسه توجیهی برای این کار این اساتید داشته باشن ! به غیر از پروفسور پندلتون

سلام

فکر کنم به عنوان یک دبیر و برای همایت از دبیران باید این مطالب و خدمت شما عرض کنم ، در درجه اول کسر امتیاز واقعا راه مناسبیه یعنی بدتر از اون چیزی نیست . اینکه شما میگید ما باید اخراج کنیم و اینا ... عزیزم شما بازرسی کارتون هم خیلی سخته ، دبیر هم کارش سخته چون باید حداقل 30 تا پست و بخونه و امتیاز بده اما شما به این موضوع توجه نکردید که شما فقط رسیدگی می کنید ولی دبیر باید وقتش و برای یک جلسه از کلاس بزار و یک چیز با تخیلش بنویسه که خیلی هم آسون نیست !

راستی این دبیر شدن هاگوارتز بجز مسئولیت اضافه چیز دیگه ای نیست ، نه امتیاز اضافه برای ما در نظر میگیرید و نه مقام خاصی و این هم بگم من اگر دبیر شدم برای این ها نشدم ، کسب تجربه تو هاگوارتز و گذروندن وقت . که واقعا هم هیجان هاگوارتز به من خیلی حال داد هم دعواهایی که با بازرسین داشتیم .

با تشکر
ماندانگاس فلچر

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۹ ۱۸:۴۳:۰۳

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

عزیز من باید این نقل قول رو دو هفته پیش میکردی نه الان ! تاریخ اون پستم 18 بهمن هست !
من میخواستم این کار رو بکنم ، ولی پرفسور معتقد بودن که فعلا کاره اساتید مشکلی نداره ، ولی الان ما شاهد چیزه دیگه ای هستیم ، بهتره مدیریت مدرسه خودشون پاسخ بدن !

در ضمن به نظر من تدریس اساتید به هیچ وقت جالب نیست !
پروفسور ژرمانیا پندلتون ، اریک مانچ ، برودریک بود ، هنوز تدریسشون رو ارائه ندادن !
و بزودی اساتید دیگه ای هم اضافه خواهند شد !
بنظر من باید جریمه ای بالاتر از کسر امتیاز در نظر گرفته بشه ، هر چند که فکر نمیکنم مدیریت مدرسه توجیهی برای این کار این اساتید داشته باشن ! به غیر از پروفسور پندلتون

پیام زده شده در: ۱۱:۵۰ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۵

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:

در ضمن با پروفسور کوییرل صحبت میشه تا تعدادی از اساتید برکنار شن و اساتید دیگه ای جاشون رو بگیرن !

کمی برای این کار دیر شده، چون سه جلسه از هاگوارتز گذشته و فکر کنم همه اساتید هم جلسه ی چهارم رو تدریس کردن! اساتید جدید برای کی می خوان بیان؟

با تشکر
راجر دیویس
بازرس عالی رتبه هاگوارتز

!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۷ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

باید بگم که برای این فرمان احتیاجی به گفتن به مدیریت مدرسه نبود چون صرفا جنبه تشریفاتی داره !
منظور از این که خوب تدریس کنید و مربوط به سمج باشه ، حتما نباید کلاس خصوصی باشه ، مثلا در کتاب هم اساتید هنگام نزدیک شدن امتحانات سمج ، بیشتر سوالاتی رو با دانش آموزان کار میکردند که در امتحان میومد .
فرمان رو هم همونطور که گفتم جنبه تشریفاتی داره و طبق حکم های کتاب پیش رفتم !

دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۲۰:۴۶ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به نام او که ما را اصیل پاک آفرید!

نقل قول:

----------- به فرمان -------------
بازرسین عالی رتبه هاگوارتز

WoW

نقل قول:

سوالاتی را که درصد آمدن آن ها در امتحانات سطوح مقدماتی جادوگری ( سمج ) بالا است را با دانش آموزان کار کنند

استاد؛ بی خیال بابا، یعنی چی با دانش آموزا کار کنیم، مگه کلاس خصوصیه، طبق روش ما فقط درس میدیم روش هم یه تکلیف میخوایم. منظورت چیه کار کنیم؟ ببین پرسی نشد، اگه منظورت اینه که به گریفی ها تقلب بدم، بی خیال شو، مجبوری بپری پایین با هم بریم!

نقل قول:

فرمان فوق بر اساس حکم آموزشی شماره ی سی و دو است .

آووووو، چقده خفن شدید، اما عجیبه پس چرا فرمان های قبلی رو ندیدیم؟! یعنی واقعا سی و دومینه ؟!

در کل مفهوم اینکه گفتی کار کنیم واضح نبود استاد، مطمئنا با مدیریت هماهنگ نکردی نه؟ ای شیطون !

چکش

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۵۱ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
----------- به فرمان -------------
بازرسین عالی رتبه هاگوارتز

بدین وسیله اعلام میشود که اساتید هاگوارتز باید در جلسه پایانی کلاس های خود ( جلسه پنجم ) سوالاتی را که درصد آمدن آن ها در امتحانات سطوح مقدماتی جادوگری ( سمج ) بالا است را با دانش آموزان کار کنند و طبق این اصل تکالیف را مشخص نمایند و از طرح و تدریس سوالات خارج از درس و تشریفاتی بپرهیزند .

فرمان فوق بر اساس حکم آموزشی شماره ی سی و دو است .

امضا
پرسی ویزلی
بازرس عالی رتبه

این حکم صرفا جهت آگاه کردن اساتید به کار رفته است ، از تمامی اساتید درخواست میشه که به جای تدریس درباره مسائل پیش پا افتاده و طرح سوالاتی که ربطی به درس ندارند جدا خود داری کنند .

پیام زده شده در: ۲۰:۰۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به نام دوست

قابل توجه بازرسان محترم هاگوارتز(ویژه ی گروه راونکلاو)

نمیدونم متوجه شدین یا نه ولی خواستم یاد آوری کنم که تدریس نجوم دیروز بوده و انجام نشده ... امروز صبح میخواستم بگم گفتم شاید بازرسا بیان و امتیاز کم کنن ولی دیدم خبری نیست ...
جهت یادآوری بود !!!

موفق باشید
استرجس پادمور

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۳۴ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 514
آفلاین
سلام
پرفسور مودی جلسه چهارم دفاع در برابر جادوی سیاه رو هنوز تدریس نکردن.
امروز 22 و ایشون باید 21 جلسه چهارم رو تدریس میکردن.
در ضمن امتیازات جلسه قبل رو اعلام نکردن.

با تشکر
آبرفورث دامبلدور (گریفندور)

ایشون که فعلا شناسشون بسته شده ...البته قرار بود برای بنده ارسالش کنن تا من تو کلاسشون تدریس این جلسه رو بفرستم که فعلا خبری نشده.ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۱۵:۵۵:۵۸

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.