هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس تغير شكل
پیام زده شده در: ۱۳:۳۷ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۵

ایدی مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶
از قصر باشکوه مالفوی...!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین
بچه ها این بار با چشمان پف الود و نگاههای خسته ،راه پله را می کاویدند تا شاید راه میان بری به بالای برج پیدا کنند.ساعت 6 صبح مخصوصا چون دیشب همگی بخاطر تکرار جام جهانی و کوئیدیچ تا صبح بیدار مانده بودند،بالا رفتن از پله ها کار غیر ممکنی بنظر می رسید.
بالاخره هر طور شده برای اینکه دیر به کلاس نرسند،یکی یکی شروع به بالا رفتن کردند که صدایی از پشت سر، آنها را متوقف کرد:
-"کجا میروید؟"
بچه ها بسوی صدا برگشتند و با چهره خونسرد آیدی مالفوی روبرو شدند که لبخند موذیانه ای به لب داشت.
یکی از بچه ها با دستپاچگی گفت:
-"استاد!مگه کلاس بالای برج نیست؟"
مالفوی لبخند واضحتری زد.پله ها را با قدمهای اهسته بطرف آنها بالا امد و ایستاد.
سپس با ارامش گفت:
-"کلاس می تونه هر جایی تشکیل بشه.برای اینکه خسته نشید همین جا هم خوبه."
در برابر نگاه های تعجب زده بچه ها،مالفوی کتابی را که در دست داشت،روی پله ها انداخت و جلد آن را ورق زد.نور ملایمی از آن بیرون امد.
آیدی مالفوی یک قدم به عقب گذاشت،شنلش را باز کرد و با سرعت جلو رفت و ناگهان داخل صفحه پرید.
چشمهای بچه ها از تعجب گردتر شد و خواب بکلی از سرشان بیرون رفت.صدای ظریف و کشدار آیدی مالفوی از درون کتاب شنیده شد:
-"بچه ها چرا معطلید؟من اینجا و شما اونجا که نمیشه کلاس رو شروع کرد."
همه با تردید پا در کتاب گذاشتند و ناگهان خود را در یک کلاس بزرگ یافتند.گوئی از اول آنجا بودند .هر کدام سر نیمکتهایشان.روی هر نیمکت قفسی پر از پروانه وجود داشت که نظر همه را به خود جلب کرده بود.
آیدی ،دستها را بهم کوبید و گفت:
-"خب …خب…فکر کنم نمونه ی اینکار من رو جاهای دیگه هم دیده باشید.مثلا چادرهایی که از لحاظ ظاهری ،معمولی هستند ولی وقتی واردشون میشید انگار خونه تون رو با خود اوردید. یا حتی چیزی مثل رشته های فکر توی قدح اندیشه.این طلسم فوق العاده،نیاز به دقت،جسارت و تمرکز بیش از حد داره و در غیر اینصورت هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و هیچ تغییری در شی ایجاد نمیشه.اسم این طلسم هست:هاید اینسمال…شاید فهمیده باشید ریشه این طلسم چیه.هاید بمعنی مخفی شدن،این یعنی در و اسمال هم یعنی کوچک و کل طلسم بمعنی مخفی شدن در کوچک است.همونطور که از اسمش پیداست،چیزهای بزرگ رو در شکل چیزهای کوچیک مخفی می کنه.برای اینکار بعد از تمرکز و فکر کردن روی چیزی که می خواهیم شی به آن تبدیل بشه چوبدستی رو بشکل 8 اطراف جسم می چرخونیم و هاید اینسمال رو تکرار می کنیم.اصلا سخت نیست."
سپس دوباره دست زد و گفت:
-"حالا کار شما اینه که این قفسها رو به جعبه های جواهری تبدیل کنید که با بازشدن درش پروانه ها بیرون بیان.شروع کنید!"
پرفسور کوئیرل بلافاصله دست بلند کرد و پرسید:
-"ببخشید اما تاریخچه این طلسم چی؟"
آیدی مالفوی در حالی که ارام ارام قدم می زد گفت:
-"خب این دیگه به عهده شما شاگردهاست تا به عنوان یکی از تکالیف جلسه بعد تاریخچه این طلسم رو پیدا کنید."
بچه ها شروع به تمرین کردند.بیشتر آنها قفس را بشکل تخم مرغ در آورده بودند و یک عده آن را شکل کتاب کرده بودند.تنها عده کمی توانسته بودند آنرا به جعبه جواهر تبدیل کنند.در آخر کلاس آیدی،تمام قفسها را بشکل جعبه جواهر در اورد.در یک زمان در جعبه ها باز شد و پروانه ها آرام از داخل آنها خارج شدند و بعد با یک حرکت چوبدستی به پودر های رنگی تبدیل شدند .بچه ها از شوق و هیجان دست می زدند که با صدای آیدی ساکت شدند:
-"خب بچه ها …از کتاب،ببخشید،ازکلاس خارج بشین چون هر لحظه ممکنه کسی پا تو کتاب بذاره…موفق باشد و تکالیفتون:

1)طلسمی که پروانه ها را به پودر های رنگی تبدیل کرد چه بود و اولین بار در چه کشوری ساخته شد؟(10 امتیاز)
2)دلیل اینکه بیشتر بچه ها قفس را به تخم مرغ تبدیل کردند چه بود؟(5 امتیاز)
3)تاریخچه ورد هاید اینسمال را بنویسید.(مقاله،8 خط 15 امتیاز)"

اما امتیازات جلسه پیش:

اسلیترین:

بلاتریکس لسترنج:معلومه که شما طلسمهای اجدادی رو می دونستید خاله جان!30 امتیاز
ایگور کارکاروف:خب وقتی لوکوس تغییرش داد نشون میده که طلسم بزرگ به کوچیک فرق میکنه دیگه!28 امتیاز
بلیز زابینی:.بلیز جان با تمام احترامی که براتون قائلم ولی باید بگم طلسم بزرگ به کوچیک فرق داره اما چون قشنگ فلسفی نوشته بودید : 20 امتیاز

گریفندور:

هدویگ:می تونم بگم نوشته تون حرف نداشت!30 امتیاز
سارا اوانز :متاسفانه جواب سوال مثبت نبود ولی چون خوب تفسیر کردید:12 امتیاز
پرفسور کوئیرل:پرفسور جان!من کی باشم که شما رو دعوا کنم؟شما هر وقت دلتون میخواد تشریف بیارید!(اخه چرا؟چرا انقدر پاچه خوارم؟)ولی وقتی می ایید یه نگاه به جلسه قبل بندازید!من گفته بودم طلسم مالف چینس توسط لوکوس مالفوی ساخته شده اونوقت نمیدونم چرا توی متن شما شده ارشمیدس!؟ولی خب چون گفتید تغییر میکنه:10 امتیاز

ریونکلا:

انیتا دامبلدور:به به!زن داداش جان!چه عجب از این ورا؟!ولی توهینی که کردی حتما به دراکو میگم تا خودش تکلیفت رو روشن کنه!درست نوشته بودی ولی مالف طلسم رو جا انداختی و تاریخچه ات هم....باب تن پدربزرگ لوکوس توی مزار لزرید!اون بدبخت کلی زحمت کشید اونوقت تو طلسمش رو مال یکی دیگه کردی؟27 امتیاز
آوریل:فکر کنم اخلاقهای یک مالفوی به شما خوب ثابت شده!ولی زیادی از دامبل تعریف کردید !طلسم بزرگ به کوچیک هم مال خود لوکوس مالفوی بود.27 امتیاز
فلور دلاکور:فلور جان توهین به جد من؟دیگه نبینم ها!ولی خب این طلسم نیروی خیلی زیادی نمیخواد و در ضمن در کلاس ،طلسمهای تصویب شده رو درس میدم نه طلسمی که هنوز دارن روش تحقیق میکنن!مگه میخوام شاگردا رو به کشتن بدم؟ولی چون اشاره کردی میتونه متفاوت باشه:8 امتیاز

هافلپاف:

هپزیبا هافلپاف:متاسفانه جواب سوال مثبت نبود.در ضمن اگه طلسم اینقدر خطرناک بود مطمئنا من در جلسات اول درس نمی دادم:6 امتیاز

در مجموع:
اسلیترین:78
ریونکلا:62گریفندور:52
هافلپاف:6 امتیاز
با احترام
A.M

"صبحدم مرغ چمن با گل نو خاسته گفت...ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت"

[b][color=006600]"گل بخندید که از ر

پیام زده شده در: ۱۲:۵۷ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
سوال 1:
بله باید بگم که در بعضی اشیا بدرد میخوره.حالا چجوری جسم هایی.جسم هایی که سطح پوستی انها مقاوم نیست.مثل میز و مداد و ... .

وقتی لوکوس که دوست منم بوده این ورد رو اختراع کرد برای بعضی افراد که این ورد رو میخواستند امتحان کنند مشکلی پیش اومد که وقتی جسمی مثل لاک لاک پشت رو بزرگ میکردند دیگر نمیتوانستند ان را کوچیک کنند و باید لاک لاک پشت رو دور مینداختند که میدونید چقدر ارزش داره.پس همگی پیش لوکوس امدند و ازش پرسیدند که ضد طلسمش چیه؟ولی لوکوس چیزی نتوانست بگوید.پس رفت و تلاش کرد تا ضد طلسم رو پیدا کند.روز ها گذشت تا زمانی که با ابتکاری نو همان ورد را گفت ولی با یک ذره تغییر (مالف چینز)که به مردم اعطا کرد و باعث شد که اسمش در کتاب ساخت وردهای ارزشمند برود.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
تکلیف:آیا طلسم مالف چینس برای تبدلی اشیای بزرگ به کوچک هم بکار میرود؟اگر بکار میرود،روش انجام آن را در این مورد بخصوص بنویسید اگر نه طلسم مورد نظر را نوشته و تاریخچه آن را ذکر کنید

_اوا؟!... ایدی؟!... تو معلم اینجایی؟!... سلام! ... دراکو خوبه، خواهر شوور جونم؟!... الهی... شوورم درس خونه!... سلام منو برسون... بابای!
ایدی یه نگاه هفت اندر هشت میندازه به آنیت:
_ تکلیفات کو؟!..
آنیت:... بیا بگیر!... ایش!... نمیتونی دو دقه خواهر شوور بازی راه نندازی؟!... چیش!... همچین مالفوی مالفوی میکنه که انگار کار کرده طلسم درست کرده! .. پاپا بزرگای من، همشون صد درجه بهتر تو بودن!...اوا؟!... ایدی؟!... شنیدی؟!

-----
خیر! طلسم مالف چینس، فقط برای تبدیل وسائل کوچک به بزرگ استفاده می شود.
طلسمی که برای تبدیل اشیا بزرگ به کوچک خوانده میشود، طلسم " چینجیوس" می باشد. برای تبدیل مثلا یک نیمکت به یک قوطی کبریت، باید چوبمان را با نیکت تماس داده، در ذهن کلمه ی" کبریت" را تلفظ کرده، و بلند بگوییم" چنجیوس".

تاریخچه:
استفن هرنالد، جادوگر نسبتا معروفی در شبه جزیره ی اسکاندیناوی بود. وی، دو قرن پس از ساخت طلسم" مالف چینس" این طلسم را اختراع کرد.
استفن مرد پولداری بود و چون دزدان زیادی به خانه ی او ستبرد می زدند و برای هر طلسمی که اختراع میکرد، ضد طلسمی می ساخت، تصمیم گرفت تا به انگلیس مهاجرت کند. اما برای جابجا کردن وسائل، مشکل داشت! در ضمن به کسی هم اطمینان نداشت و همچنین میخواست بدون گذاشتن رد و نشانی و به صورت مخفی از اشکاندیناوی خارج شود.
او به مدت 2 ماه بر روی این طلسم کار کرد و بلاخره توانست آنرا اختراع کند! وی تمام وسایل زندگی اش، اعم از گالیون ها، مبلها و ما بقی را به اندازه ی یک قوطی کبریت در اورد و توانست به انگلیس پناه برد!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
جواب-

برای اینکه بفهمیم این طلسم برای تبدیل اشیای بزرگ به کوچیک هم به کار می ره یا نه باید ورد این طلسم رو ریشه یابی کنیم.
ورد ما هست:Malf Chans
Malf از کلمه Malfoy میاد که نام خانوادگی سازنده طلسمه.
Chan از کلمه Change به معنای عوض کردن و تغییر دادنه که برای طلسمای تغییر شکل به کار می ره.
S در آخر طلسم که مخفف کلمه Small هستش برای نشون دادن اینه که شیئی که می خواهیم اونو به چیز دیگه ای تبدیل کنیم از شیء تبدیل شونده کوچیکتره.وقتی ما S رو به کار می بریم یعنی اینکه شئء اولیه از شیء تبدیل یافته کوچیکتره.
پس برای اینکه اشیا بزرگ رو به اشیا کوچکتر تبدیل کنیم باید از طلسم مالف چینل (Malf Chanl) استفاده کنیم.این طلسم بر عکس طلسم قبلی برای تبدیل اشیا بزرگ به اشیا کوچکتر به کار می ره و L آخر اون مخفف کلمه Large هستش.
این طلسم توسط یکی از جادوگران دوران قبل از مرلین ساخته شد.
در حدود صد سال قبل از میلاد مرلین جادوگری به نام رابرت وایز برای شکار به جنگل رفت.اون داشت به دنبال غاری می گشت که در اون خرسی ساکن بود.رابرت می خواست اون خرس رو بکشه و زندگی خانواده اش رو با اون تا حدود زیادی تامین کنه.
وقتی پس از جستجو های زیاد غار رو پیدا کرد و داخلش شد خرس رو خوابیده یافت.
پس از اینکه اولین ضربه رو به خرس زد خرس بیدار شد و مبارزه سختی بین اونها در گرفت که رابرت در اون پیروز شد.جسد خرس با ضرب مهیبی به زمین برخورد کرد و باعث شد دهنه غار ریزش کنه.
رابرت برای اینکه از اون غار بیرون بره باید دهنه غار رو طوری باز می کرد.سعی کرد از طلسم مالف چینس استفاده کنه ولی این طلسم روی سنگهای بزرگی که دهانه غار رو بسته بودن اثری نداشت.
پس با همین استدلالهایی که من در بالاتر ذکر کردم طلسم مالف چینل رو ساخت و توسط اون از غار بیرون اومد.

پیام زده شده در: ۱۲:۴۸ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵

بلاتریکس  لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 195
آفلاین
آیا طلسم مالف چینس برای تبدلی اشیای بزرگ به کوچک هم بکار میرود؟اگر بکار میرود،روش انجام آن را در این مورد بخصوص بنویسید اگر نه طلسم مورد نظر را نوشته و تاریخچه آن را ذکر کنید (حداقل 5 خط.به کاملترین 30 امتیاز داده میشود.)

این ورد برای تبدیل اشیای بزرگ به کوچک هم بکار میرود ولی با کمی تغییر و تحول.
وقتی لوکوس مالفوی این ورد را اختراع کرد و قصر مالفوی را به عنوان جایزه گرفت عده ای از جادوگران به او مراجعه کردند.این عده مشکلاتی داشتند که ورد مالف چینس براشون بوجود آورده بود.جادوگران با مطلع شدن از طرز کار این طلسم ذوق کرده بودند و تقریبا همه اشیای دور و برشان را به اشیای بزرگتر تبدیل کرده بودند و تقریبا هیچ شیئ کوچکی باقی نمانده بود.جادوگران هم نمیخواستند تبدیلهایی را که انجام داده بودند دوباره به حالت اول برگردونن و حالا به طلسمی احتیاج داشتند که اشیای بزرگ را به کوچک تبدیل کند.
مالفوی در این مورد تحقیقات زیادی را انجام داد و متوجه شد که در مورد تبدیل اشیای کوچک به بزرگ مولکولهای شیء با تمرکز جادوگر ناگهان دو یا سه برابر میشوند و اندازه شیئ مورد نظر را تشکیل میدهند پس در تبدیل اشیای بزرگ به کوچک باید عکس این اتفاق می افتاد یعنی مولکولها با تمرکز جادوگر نصف یا کمتر میشدن.
لوکوس چند بار ورد رو در حالتهای مختلف اجرا کرد ولی نتیجه مورد نظرشو نگرفت.یک روز در حال تبدیل یک بشقاب به دیس بود.ولی ورد رو با عجله بصورت "مالف نیچس" تلفظ کرد و اتفاق عجیبی افتاد.
بشقاب ناگهان تکه تکه شد.مالفوی متوجه شد که ورد مورد نظر رو پیدا کرده چون احتمالا بشقاب خواسته بود به شیء کوچکتری تبدیل شود ولی چون مالفوی اسم شیء را نگفته بود بشقاب شکسته بود.اینبار طلسم را بصورت "مالف نیچس نعلبکی" روی بشقاب دیگری امتحان کرد و بشقاب با صدای تق کوتاهی به نعلبکی تبدبل شد و مالفوی اینبار به عنوان جایزه صد جن خونگی گرفت.

پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین

آیا طلسم مالف چینس برای تبدلی اشیای بزرگ به کوچک هم بکار میرود؟اگر بکار میرود،روش انجام آن را در این مورد بخصوص بنویسید اگر نه طلسم مورد نظر را نوشته و تاریخچه آن را ذکر کنید (حداقل 5 خط.به کاملترین 30 امتیاز داده میشود.)

برای جواب دادن به این مسئله تنها باید به نیروی جادویی جسم توجه کرد . همونطور که میدونیم این قبیل طلسمها بر قدرت جادویی اثر میکنند نه بر اندازه . البته خوب اندازه هم تاثیر داره به عنوان مثال کسی نیمتونه یک کوه رو تبدیل به یک چوب کبریت کنه چون این کار از قدرت هیچ جادوگری ساخته نیست .

اما موضوع اندازه و حجم و وزن و و کلا چیزهای فیزیکی بحث ما نیستند . ما فقط به قدرت جادویی توجه داریم . اگر این طلسم بتونه به قدرت جادوییه یک جسم نفوذ کنه در اون صورت میتونه آن جسم را تغییر بده و اگر نتونه نفوذ کنه اونوقته که دیگه هیچ کنترلی بر روی جسم نداره پس در نتیجه نمیتونه اونو تبدیل کنه به همین دلیل ما میتونیم بگیم که این طلسم بر روی بسیاری از اشیای بزرگ و کوچک اثر دارد به شرطی که در درون این اشیا هیچ گونه ضد طلسم یا طلسم محافض یا نیرویی که مانع نفوذ این ورد بشود وجود نداشته باشد .

به عنوان مثال درون درخت یا درون چوب کبریت هیچ مانع جادویی وجود نداره پس در نتیجه این طلسم به راحتی بر روی آنها اثر میکنه و شخص فقط لازم داره که در این مورد مهارت لازم رو کسب کرده باشه .

پس میشه گفت که این طلسم بر روی بیشتر اشیا تاثیر دارد اما اگر ما از قبل طلسم محافظی رو بر روی اون جسم ایجاد کرده باشیم اگر طلسم ما دارای قدرت جادوییه بالایی باشد میتواند طلسم مالف را خنثی کند .

روششم با بقیه فرقی نداره و دوباره حرکات چوبدستیمون همونه . این قدرت ذهنیه ماست که باید تقویت بشه و آمادگی چنین طلسمی رو پیدا کنه .

کلا اینکه طلسم ساده ایه و در اغلب موارد نیز مثبت عمل میکنه و تاثیر گذاره .

پیام زده شده در: ۱۱:۳۴ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین

طلسم مالف چینس برای تبدیل اشیا بزرگ به کوچک به کار نمیرود، بلکه طلسم دیگری این عمل را انجام میدهد که نام آن دامبل وینس است! این طلسم نیز دقیقا 500 سال قبل از میلاد مرلین و به منظور شرکت در همان مسابقه توسط استفان دامبلدور ساخته شد. البته علت آنکه این طلسم به عنوان برترین طلسم شناخته نشد فقط این بود که دامبلدور اشتباها به جای آنکه شی ساده ای، مثلا درختی را بعه یک شی کوچک تبدیل کند، چوبش را با اندک درجه ای انحراف به سمت دیوار قصر گرفت و در عرض چند ثانیه قصر به مدادی تبدیل شده بود! البته درست بود که مالفوی میتوانست اثر این طلسم را به راحتی برطرف کند با اینحال ابتدا مطمئن شد که مقام اولی برای وی است و دامبلدور یه هیچ وجه مقام اول را بدست نمیاورد، سپس مداد را دوباره به قصر تبدیل کرد!

ویرایش شده توسط آوریل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۱۹ ۱۱:۵۲:۱۵

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۲:۲۷ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
کوییرل با نفس نفس خودش رو به کلاس میرسونه:اجازه پروفسور من اومدم
ایدی:به به شما؟
کوییرل:من؟کوییرل.کویی هم صدام میکنن البته فقط ولدی جونم شما همون کوییرل بگید از سرمونم زیاد.وا پروفسور چرا اینطوری نگاه میکنی.درسته که یکم دیر اومدم ....
ایدی:جلسه پیش کجا بودی؟
کوییرل:هان؟اوه آهان اون امم خواب مونــــ....نه یعنی خب مدرسه درش قفل بود منم پست در بودم بعدم که...
ایدی:خب کتر دروغ بگو تکلیف جلسه پیشت کو؟
کوییرل: خب من تکلیف این جلسه رو میگم عیب که نداره؟
ایدی:تو اصلا تو کلاس بودی؟
کوییرل:چرا بودم یعنی پشت در بودم همرم شنیدم بگم؟
ایدی:بگو بببینم

آیا طلسم مالف چینس برای تبدیل اشیای بزرگ به کوچک هم بکار میرود؟اگر بکار میرود،روش انجام آن را در این مورد بخصوص بنویسید اگر نه طلسم مورد نظر را نوشته و تاریخچه آن را ذکر کنید.
بله این طلسم برای انواع و اقسام اشیاه در هر اندازه به کار میره فقط نوع بیان اون کاملا متفاوته و اگه اشتباه تلفظ بشه ممکنه عواقب جالبی به دنبال نداشته باشه.
برای استفاده از این ورد که اولین بار توسط ارشمیدوس اختراع شد.باید چوب دستی را بالا نگه داشته(به سمت مثلا خونه) و اون رو به شکا یو حرکت بدیم البته قبلش باید طلسم مالف چینس رو با تلفظ مالوف چینوش در زبان لاتین ادا کنیم.بعد از اجرا که نسبت به برزگی جسم زمان نیز لازم هست خانه با تمام اساب و وسایلش تبدل به اون اندازه ای میشه که ما میخواستیم

پیام زده شده در: ۷:۴۶ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
تکلیف:آیا طلسم مالف چینس برای تبدلی اشیای بزرگ به کوچک هم بکار میرود؟اگر بکار میرود،روش انجام آن را در این مورد بخصوص بنویسید اگر نه طلسم مورد نظر را نوشته و تاریخچه آن را ذکر کنید
بله به كار مي رود اين امر وابسته به نيروي خود جادوگر است و ورد توانايي انجام آن را دارد همانطور كه خود آن را اجرا كرديد در هنگام اجراي آن با تغيير جهت حركت چوبدستي و تمركز روي كوچكتر شدن و حالت جسم مي توانيم آن را كوچكتر كنيم البته اين كاري است كه از دست جادوگرام مبتدي بر نمي آيد

تاريخچه :
همونطور كه پروفسور عزيز اشاره كردند اين ورد توسط يك اسلايتريني اختراع شده كه در آن زمان باعث محبوبيت اين نژاد در جامعه جادوگري گشت زيرا بسياري از كارها و حمل و نقل ها را براي جادوگران آسان مي كرد البته گاهي اوقات افرادي در اجراي آن دچار مشكل مي شدند و بر اثر اجراي نادرست ورد آسيب هايي به وسايل خود مي زدند آمده است كه ساحره اي كه قصد داشته اين ورد را روي فرزندش اجرا كند تا بدون دادن بليت او را به ديدن مسابقات جام جهاني ببرد بر اثر اجراي نادرست اين طلسم مجبور شد تا ابد با بچه هاي 12 سانتي متري زندگي كند . كه البته جادوگران موفق به برگرداندن او نشدند همچنين زن و شوهري كه بر اثر دعواي خانوادگي يكديگر را طلسم كرده بودند نيز دچار همين مشكل شدند به طوري كه قد زن 12 برابر شوهرش شد كوچيك.البته در مورد دوم لوكوس مالفوي كه در آن زمان زنده بود توانست به سادگي زن را به حالت اول برگرداند (اين روايت نشان دهنده ي مثبت بودن سوال اول است ) و البته مرد خانواده از اين امر راضي به نظر نمي رسيد .

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ جمعه ۱۶ تیر ۱۳۸۵

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین

سلام پروفسور خوب هستین انشالله خانواده خوبن درس و کلاس خوبه از ما راضی هستین؟

پروفسور در حال خوندن برگه ی فلور:

ادامه ی متن
به نظر من این کار نسبی صورت می گیره مثلا بستگی به رنگ جنس و محیط انجام اون ورد داره مثلا بستگی به زمان و مکان روی نقشه ی واطلس و همه ی علایم حیاطی داره البته بگم مثلا اگر یک جسم بسیار بیش از حد بزرگ باشه دیگه امکانی توی کار نیست چون این طلسم یک طلسم ابتکاری هست و هنوز هم تحقیقات روش ادامه داره مثلا هیچوقت نمی تونیم کره ی زمین رو کوچیک کنیم و تبدیل به یک توپ کنیم

پروفسور:آخه اینم شد مثال!

ادامه ی متن
خب من می دونم شما تعجب کردین خب مثال مثاله مثال شادی می یاره مثال به هيچکی شوخی نداره! اهم خب همونطور که گفتم همه ی شرایط روی اینکه امکان داره یک جسم بزرگ به جسم کوچیک بستگی داره در بالا همشو ذکر کردم! حتی به ضربان قلب طرف انجام دهنده ی طلسم هم بستگی داره

خب اگر بخواییم یک جسم بزرگ رو به یک جسم کوچیک تبدیل کنیم باید از دو طرف دستهارو باز کنیم چوب دستی رو دور از بدن بگیریم و ناگهان دست راستمونو بیاریم جلو و دور از بدن و یک حرکت یو بزرگ انجام بدیم! خیلی خیلی بزرگ و حتی می تونیم یکم بالا بپریم تا سر یوهامون بلندتر بشه و دنباله ی رو رو ادامه داده و می کشیم دور جسم!

البته یکی می خواست اینو انجام بده می خواست ماه رو کوچیک کنه سالهای سال طول کشید و اونقدر دور ماه گشت که آخرش مرد!

تاریچه اش که گفتین بر می گرده به یک جادوگر سیاه(همیشه در وجود مالفوی ها نیرو های سیاه وجود داشته البته موارد استثنا وجود داره! مثلا شما خیلی مهربونین ) از خانوادهی مالفوی که به خاطر غرورش این ورد تغییر شکل رو ساخت! و بعد از اون می خواست که به آرزوهاش برسه بعد از مالفوی این طلسم همگیر شد البته چون قدرت بسیار بالایی می خواد خیلیا بعد از چندین سال از خیرش گذشتن و اینکه شما می دونین انسانها زیاده طلب هستن مثلا می خوان سنگ رو به وسیله ی این ورد به طلا تبدیل کنن که خیلی انرژی می بره و خیلیا به خاطر انجامش تمامه انرژیشو نو از دست دادن و مردن! یا دیوونه شدن

همینطور این ورد در حال تکامل هست تا اینکه به زمان مرلین می رسیم اونجا بود که مرلین تبحر خودشو نشون داد! و تا حالا کسی بهتر از مرلین این طلسم رو کار نکرده و هنوز دارن روش آزمایش می کنن! و اگر بتونن می خوان ببینن می تونین مثلا ماه رو تبدیل به چیز دیگری بکنن یا نه

و اسمشو نبر هم خیلی از این ورد استفاده کرده که جاش توی کلاس نیست!

همه:

فلور: ببخشیدا من اینو نوشته دادم چطوری شما خوندین!
همه:
پروفسور : خب ممنون نفر بعدی لطفا بیاد ببینم چی نوشته از بچه ها هم می خوام تقلب نکنن و سعی نکنن از روی هم بنویسن!

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.