هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اتاق مدیریت
پیام زده شده در: ۱۸:۴۷ جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۷ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۸:۱۶ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 165
آفلاین
سلام!

من به عنوان بازرس اعلام میدارم که بازی کاملا فیر پلی برگزار شد و هیچی هم نداشت؛ فقط چند تا از تماشاگر نماهای سایت بغلی نارنجک اینا انداختن که با هوشیاری شورای الهی آسمانی زوپس تو هوا خنثی شدن و چیزی نشد!

و اما غرض از مزاحمت؛ من یه نکته ای رو دیدم و از اونجایی ه در مسافرت بودم و به موقع مشاهده ش نکردم، عذر میخوام، ولی الان میخوام در موردش استفتاء بگیرم چون توی شرح وظایفم نبود!

گودریک الان امتیازاتش رو توی تابلوی شنی زده، ولی توی کلاسش نزده؛ بابت این باید امتیاز کسر کنیم؟ اگه آره، چقدر؟
این مورد توی کلاس آیلین پرنس هم مشاهده شد!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

فقط جادوگران است و کسانی که از درکش عاجز هستند!

پیام زده شده در: ۸:۵۴ جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
در مورد داوری بازی کوییدیچ به تام ریدل:

اصول و معیاری داشت پست ها و اون اصول رو نوشتیم ما اونجا. برین بر اساس اون نگاه کنید به پست ها. کاری نداریم که یکی در کل رول های خوبی داره. به این کار داریم در داوری که بر اساس اون اصول نوشته یا نه. بر حسب رعایت و کیفیت موارد ذکر شده برای داوری قضاوت کنید. اون وقت متوجه میشین امتیازات درست بودن.

به هر حال اگه بررسی مجدد میخواین من به عنوان مسئول بازی اول دیگه پیگیرش نخواهم بود. خود مدیر مدرسه باید از نو داوری کنن.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۲:۱۴ جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
دوست داشتم این موضوع شخصی بررسی بشه اما از اونجایی که امکان پیش اومدن سوء تفاهم وجود داشت،تصمیم گرفتم این موضوع جلوی عموم بررسی بشه.

جدا از نحوه ی امتیاز دهی کلاس های هاگواترز که بچه های ما برای اینکه تعدادمون اندکه کلا بیخیالش شدن ولی هرگز بیخیال کوییدیچ نشدن!

قبل از اینکه بحثی رو شروع کنم،امیدوارم توی نحوه امتیاز دهی کلاس ها صرف نظر بشه و به روال گذشته برگرده!چون برای گروه هایی که تعدادشون کمه،ناعدالتی بزرگی به حساب میاد.گرچه قطعا بچه های ما هرگز کوتاه نخواهند آمد و تلاششون رو میکنن!

اما بحث من روی امتیازات اعلام شده در مسابقات کوییدیچه..!

هرگز قصد بی احترامی به داور محترم/محترمه ندارم چون در غیر اینصورت شروع به بررسی تک تک پستهای دوستان میکردم.گرچه دوستان بزرگوار اونقدر نویسندگان مطرح و خوبی هستند که بنده همچنین جسارتی رو نخواهم کرد.

من،به نمایندگی از تمام بچه های راون،از شما درخواست دارم تا دوباره به بررسی امتیازات داده شده، بپردازید.چون قطعا این امتیازات به حق بچه های گروه نیست و نه تنها من،بلکه همه ی بچه های گروه از این موضوع نخواهند گذشت.

از تیم پیروز میدان،گریفندور،هم میخوام منطقی و عاقلانه به این موضوع نگاه کنه و برخورد احساسی انجام نده.در صورتی که گریفندور مخالف این موضوع هستش،خواستارم فردی رو به نمایندگی از گروهشون برای بررسی موضوع بفرستن.

در صحنه ایم..!

پیام زده شده در: ۱:۰۳ جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲

اما دابز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۲۵ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲
از کی تا حالا؟!!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
با درود بر شما!
من به عنوان استاد مهمان جلسه ی دوم کلاس های پیشگویی رو برداشته بودم و پستم رو زدم. فقط یه مشکلی که پیش اومده اینه که متاسفانه نمیتونم به سایت بیام. امکانش هست که یکی از اساتید به جای من مصحح باشه و نمره ها رو بده؟
اگه بله، من آیلین پرنس رو انتخاب میکنم که در مدت غیبتم، ایشون تکالیف رو تصحیح کنن و نمره بدن و تو آزکبان شکنجه بشن و شکنجه کنن.

ویرایش شده توسط اما دابز در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۴ ۱:۳۲:۴۴

I don't know which me that I love ... got no reflection!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
خب، امروز، چهار مرداد، باید جلسه دوم گیاهشناسی توسط پروفسور چانگ انجام بشه. اما تا حالا خبری از ایشون نشده و گروه ریون نمی خواد ریکس(!) کنه. برای همین من تا فردا صبر می کنم. اگه نزد؛ من به جاش می زنم. اونم بخاطر این که دیر بفکر این رسیدم.

دیگه اطلاع دادم. اگه هم برسم که تدریس پروفسور رو به جاش انجام بدم؛ ممکنه پروفسور در آخرین ساعات ارسال کنه و خب، حق با پست اون ـه و من باز هم نمی خوام ریکس(!) کنم.

پس اگه فردا تدریس چو رو من انجام دادم؛ امتیاز کم نکنین. اطلاع دادم دیگه. ممنون.

( عجب دانش آموز بافکری هستم من!)

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین

با سلام

اول میگم که خیلی خوشحالم که سیستم امتیاز دهی قبلی برگشتین اما عدید معیار باید بر حسب فعالبت گروه ها مشخص بشه که در این مورد مدیر محترم انگار توجهی بهش نداشتن! گروه ما در بعضی کلاس ها حتی ده نفره شرکت می کنه و دیگر گروه ها نیز در بیشتر مواقع تا 5 نفر شرکت کننده دارن! لطفا عدد معیار رو به 6 یا 5 ارتقا دهید.

درضمن معلوم کنید این سیستم امتیاز دهی بر جلسه ی اول هم صدق خواهد کرد یا از جلسه بعدی اجرا میشه؟

با تشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۱۷ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
به همه دوستان معترضان در خصوص شیوه امتیازدهی:

لطفا دیگه اعتراضات رو ادامه ندین. دیشب مدیران انجمن های سایت گفتگوهایی داشتن و شیوه جدید امتیازدهی رو به مدیریت هاگوارتز ارسال کردن. ایشون به زودی از طریق تابلوی اعلانات به اطلاع همه شما خواهند رسوند.

در این خصوص دیگه پستی نزنید. صبور باشید
ممنون از همه

* این پیام جنبه اطلاع رسانی داره.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۲۰:۳۱ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
سلام

مدیریت محترم مدرسه هاگوارتز

لطفا بفرمایید که نحوه ی برگزاری مسابقه ی کوییدیچ بین اسلیترین و هافلپاف به چه نحوی است؟ آیا به همان شکلی است که بانو دلو برگزار کردند و سوژه ی اصلی و فرعی دارد یا که کلا و جزئا عوض می شود روش مسابقه؟

با تشکر

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۹:۱۸ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
برادر زار:
شما هر روز صبح که بیدار میشی میگی خب امروز چی کار کنم؟ فهمیدم! برم یه چیز جدید تصویب کنم! اگه خوب بود که میشه از افتخارات مدیریت؛ اگر همه باهاش مخالفت کردن این دلوروس جمع ـش میکنه! خوب اگه چیزی رو عوض میکنید به سوالات پیرامونش هم جواب بدید! اگر هم میبینید وقت ـشو ندارین، موقت مدیریت رو واگزار کنید. و قبل از تصویب هر چیز با مشورت نمی کنی نکن! با مشاورات حد اقل مشورت کن یا با ارشد های هر گروه.
در مورد نحوه امتیاز دهی: من عجیب موافقم با این گیلدوری! یه الف بچه پیشنهاد داد برید خشتک بدرید
این پیشنهاد اوشون ـه:
نقل قول:
حالا امتیازای بیشتر از سه نفر رو تقسیم بر 1.5 نمی کنید حداقل تقسیم بر تعداد هم نکنید.
مثلاً خوبه اگه هر چند نفر شرکت کردن بیشتر از سه تا تقسیم بر تعداد منهای یک بشه.
مثلا از هافل سه نفر شرکت کردن با امتیاز 30 میشن کلا 30 امتیاز.
از گریفیندور 5 نفر شرکت کردن با امتیاز 30 میشه 150 تقسیم بر چهار که حدود 38 میشه و این کاملا عادلانه است.

Modir look at that ticket
I work out
Modir look at that ticket
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
من به عنوان مدرس جلسه ی سوم پیشگویی اعتراض دارم!
این چه وضع حساب کردن نمراته؟ یه نیگایی به کلاس مراقبت از موجودات جادویی بندازین. ببینین بی عدالتیو. میخواستین خودتون ببینین که روشتون غلطه؟ خب اونجاست، پروف ویلی هم هیچ تقصیری نداره. مقصر شمایید.
اگر وضعیت به همین منوال پیش بره من تدریس نمی کنم. کل اساتید گریف هم تدریس نمی کنند. یعنی کل تغییر شکل، جلسه سوم و چهارمه پیشگویی، کل پرواز و کوییدیچ، کل تاریخ جادوگری و احتمالا جلسات دیگه ای که من ازشون خبر ندارم. خب خوبه اینطوری هاگ بخوابه؟ من که تازه واردم و اولین ترمم هستش یه 25 دارم یه 28 چند تا کلاس دیگه هم هنوز اعلام نکردن.
با این که نسبتا نمراتم بالاست از این که دوباره تو کلاسا شرکت کنم منصرف شدم. درسته که ما اینجا باسه تفریح اومدیم ولی نباید اعصابامون داغون شه و بی عدالتی شه.
لطفا تجدید نظر بفرمایید.

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.