هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۲:۲۰ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴

واگاواگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 274
آفلاین
جدا حرفهای سرژ رو باید طلا گرفت زد به یه جایی! ..........

واقعا چرا باید اینجوری باشه!.....چرا باید یه همچین قانونی باشه؟....اصلا بگیم این قانون باید باشه!......ولی چرا نباید یه چندتا بند و تبصره نداشته باشه تا راه گریزی بمونه برای یه همچن موقعیت هایی؟.....چرا بعضی از بچه ها باید حبس بشن تو یه جایی که فقط رو اعصاب آدم تیکاف میکشه!......خواهشا روی این مسئله یک کم تامل کنید....پشیمون نمیشین که هیج مشتری هم میشین! ....نه جداً چرا من باید تو یه گروهی باشم که ناظرهاش یکذره فعالیت مثبت نمی کنن؟....(فعالیت مثبت با وظایف معمول یک ناظر فرق داره).....چرا باید اصلا گروه ها یه همچین ناظر هایی داشته باشن؟....من نمیگم که ناظر هامون بدن ها!...ولی چرا یک گروهی باید در اوج باشه و برای اینکه اون گروه بخواد با یک گروه دیگه بجنگه اعضایی مثل من نتونن از گروهشون جدا بشن؟.....این یک نموره خود خواهی نیست!......البته میدونم این حرف چو از روی دلسوزی برای کل سایت بودا!...ازشم ممنونم ولی به حاله ما هم رحم کن!....من نمی خوام تو یک گروهی باشم که دیگه هیچ جایی برای فعالیت نداره!......نه جنگه درست حسابی...همه ی اعضا یا اصلا پست نمیزنن یا اگرم میزنن فقط تو تالار میزنن.....این که نشد!....همش سام داره تک و تنها میجنگه یا اگرم دیدی چی بشه من و ققنوس هم بریم بجنگیم!....من می خوام تو یک گروهی باشم که همشون فعالن!....همشون به فکرن.......می خوام رول نوشتن یاد بگیرم!.....می خوام تو چشم باشم!.....ولی کل قضیه اینه که ریون جدیدا فضای جالبی نداره......همه چی یه جورایی به هم ریختس!...نمیدونم......در هر صورت یک فکری بکنین!...ممنون میشم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴

نارسیسا بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۰ جمعه ۳ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۵ پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 100
آفلاین
با عرض سلام و خسته نباشید حضور مدیران عزیز سایت جادوگران

یه پیشنهاد داشتم که به نظر خودم عالیه و اینجا مطرح میکنم به امید اینکه به نظر شما هم عالی باشه و عملی بشه ! :)
می دونید تو این سایت عالی جای چی خالیه ؟!
جای تاپیکی که تو هر سایت هری پاتری پیدا می کنی، جز جادوگران و این هم باعث تأسف و هم نا امید کننده اس :( ما اعضا و کاربران سایت جادوگران واقعا به این سایت دل بستیم و دلمون نمی خواد با با پیدا نکردن چیزی تو جادوگران به قولی بریم منت همسایه ها رو بکشیم، ما می خواییم جادوگرانمون آباد، بی نقص و اول باشه.
و من بعد این مقدمه می خواستم خواهش کنم تو جادوگران هم مسابقه داستان نویسی بذاریم !

به نظرم شما اعضای سایت جادوگران رو خیلی دست کم گرفتید، نه تنها کاربران جادوگران بلکه همه ی جوون های ایران با استعداد هستن و بارها این مسئله تو جاهای مختلف ثابت شده .
مطمئنا اگه یه سوژه یا پروژه مهم به دست بیارن براش تلاش می کنن.
من به سایت های دیگه هم میرم و هر کدوم رو با معیار های استاندارد ! یک منتقد ( با اجازه بزرگتر ها ) بررسی می کنم و میبینم که جادوگران از هر جهت واقعا خوبه و البته یه سری مشکلاتی داره که با همکاری اعضا و مدیران مطمئنا بر طرف میشه
وحالا ایجاد یه رقابت سالم بین اعضا برای پیشرفت و بهبودی اوضاع جوی و غیر جوی جادوگران خیلی مفیده !!!
اگه یه مسابقه داستان نویسی برگذار بشه هم اونایی که داستان می نویسن و تو مسابقه شرکت می کنن و هم اونایی که داستانها رو می خونن مطمئنا از این مسابقه لذت خواهند برد.

تو جادوگران تاپیک های مختلفی باز میشه که اکثرشون ارزش نیرو و زمانی رو که براشون صرف می شه، ندارن. به جایی اون همه تاپیک بلند بالا و ( ببخشید واقعا معذرت ) بی مزه، میشه جای رو به داستان نویسی اختصاص داد، البته داستان هایی که واقعا ارزش داشتن این اسم رو داشته باشن، بعد می تونیم بهترین داستانها رو با کمک یه نویسنده با تجربه انتخاب کنیم و نفرات اول دوم و ... اعلام بشن و ازشون تقدیر بشه و داستانهاشون معرفی بشه تا کاربر های دیگه بخونن

و مسئله قابل ذکر دیگه اینه که داستان های هری پاتر به قدری جالب و منحصر به فرد هست و به شکلی شروع شده که می شه از هر قسمتش یه داستان نوشت و البته هویت واقعی و اصلی رو حفظ کرد و در عین حال جذاب نمود

از توجه و حمایت شما مدیران عزیز جادوگر سپاسگذارم

به امید جادوگرانی آباد و بی نقص :)

این نیز بگذرد !

پیام زده شده در: ۲۱:۵۵ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴

کارادوک دیربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 329
آفلاین
ريون و هافل دارن سقوط ميكنن!
چون هر كي از راه ميرسه، بطور احمقانه ابراز شجاعت ميكنه و ميره گريفيندور، هر كي هم كه فكر ميكنه سياه بودن افه و حال داره، ميره اسليترين!
اين وسط ريون و هافل تو بد وضعيتي قرار دارن!
ملت دارن ميان گريفيندور! :fan:
بايد يه فكري بحالشون بشه. (البته اگه نميخواين منقرض شن! )

پیام زده شده در: ۲۱:۵۲ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
از تمامه گرداندگان سایت تشکر به عمل می آوریم گروه اتحاد اسلیترین

جادوگران

پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
اينجا جاي اين بحثها نيست ولي بايد جواب داد

چو عزيز تمام حرفات قبول
ولي ميتوني بگي با چه اعضاي بشه نيگه داشت هافل رو؟
دو نفره؟من و زاخي؟
اون پست بزنه..بعدش من؟
يهو ميرفتيم چت دو نفره ديگه...بهتره به خدا...
وقتي در تابستون اينقدر هافل سوت كوره..ديگه موقع درس و مدرسه چي ميشه؟
تازه..من كه اخر تابستون ميرم
زاخي ميمونه حوضش زاخي براي خودش پست بزنه
تنها اميدمم به پروفسور اسپراوت بود ولي خب...كمك نكرد به ما...
بالاخره اين قانون خيلي دست و پا گيره...مثلا كسي تا بخواد بفهمه كه مثلا جاش تو اين گرو نيست شايد يه ماه طول بكشه...بايد حبس بشه؟

پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴

رگولوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۸
از Number Twelve Grimmauld Place
گروه:
کاربران عضو
پیام: 108
آفلاین
واي مرسي كاراگاه ققنوس عزيز لطف كردي

Draco Dormiens Nunquam Titillandus

پیام زده شده در: ۲۱:۲۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
ملت! راستش...من خودم خوشم مياد گروهمون اعضاي بيشتري پيدا كنه...ولي خوب، وقتي شما گروهاتونو ترك كنيد برميگرديم به همون اولا! همون موقع كه هافلپاف هيچ عضوي نداشت و راجر و فلور هم تنها اعضاي ريون بودن. شماها بودين كه اين دو گروه رو فعال كردين. الان گريفندور هافلپاف رو يه خطر جدي واسه خودش ميبينه. خوب شايد هم شوخي داشتين ولي... بعد ريونكلاو هم يه دوستي به حساب مياد كه ميتونه كمكي براي ما باشه.

قبلا همچين چيزايي نبود. گريفندور و اسليترين غير از خودشون گروه ديگه اي نميشناختن. براي اثباتش همين قالبهاي گريف و اسلي. قالب ريوني درست نشد. همينطور هافلپاف.

اگه شما به گروهاتون وفادار باشيد و نگهشون داريد به نظر من خيلي عالي تر از رفتن به گروههاي ديگست...اين هيچ به نفع من نيست گفتم كه من خودم دوست دارم بياين به گروه ما ولي...

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۲۱:۰۸ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
ببین فلور جان شما سمت راست سایت رو نگا کنید...اولین منو منوی جام مدرسه رو میبینی بعد زیرش منوی سکوی نه و سه چهرم رو می بینی...زیرش منوی کاربر هست اولین گزینه نه دومی اون که نوشته ویرایش ویژگی های فردی...اون جا تو قسمت تنظیمات شما یه شناسه کاربری می بینی که ثابت و تو نمی تونی تغییر بدی زیرش یه زده شناسه نمایشی شما هر چی دارخواست داده بودی شناست رو به اون تغییر بده یعنی فلور رو پاک کن و اونی که خودت خواسته بودی رو بنویس...بعد بر آخر صفحه بزن زخیره سازی تغییرات...به همین آسونی...!!!

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۲۰:۱۵ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴

رگولوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۸
از Number Twelve Grimmauld Place
گروه:
کاربران عضو
پیام: 108
آفلاین
چو عزيزم يا هر مدير يا ناظر عزيز ديگه
خب بايد چه جوري شناسه نمايشيمو بايد عوض كنم ??????

Draco Dormiens Nunquam Titillandus

پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
درود و فراوان درود,سلام و فراوان سلام به شما مديران عزيز و عزيزان تميز نه ببخشيد عزيزان مدير.
منم با سرژ و ققي موافقم.حداقل اگه نميتونيد برش داريد عوضش كنيد.
مثلا بگيد كه هركس فقط ميتونه يه بار يا دو بار گروهشو عوض كنه.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.