هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۴

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
دوشیزه چانگ
اگه خیال می کنی اون تاپیکا که اشاره کردی "افتضاحه" پس بهتره ليست شخصيتهاي گرفته شده و گرفته نشده رو بخونی!
منم اتفاقا می خوام که ثبت شدن این ویرایش ها حذف بشه. ظاهرا هری می دونه چطوری باید این کارو کرد. خودش اگه وقت کنه اینو ور می داره.

در مورد سخنان جالب، این جملات فقط از توی کتاب ها انتخاب می شن و نه از تاپیک ها. این نظر منه!

در مورد پاک کردن پیام ها هم فکر می کنم شما باید به همین راه سخت بسازید چون فکر نکنم راه حل دیگه ای براش باشه.

و اما پیشنهاد سرژ
خب همزاد هری تا حدودی حرفایی که لازم بود رو گفتن. پیشنهاد سرژ همون سیستم رنکینگی هست که ما قراره اجرا کنیم. ولی خب قبلا هم هزار بار گفتیم و الان باز هم تکرار می کنیم که فعلا تا اومدن نسخه جدید فروم، اجرای این مسائل غیر ممکنه. این کارا باید به صورت اوتوماتیک انجام بشه. نه اینکه مدیران دستی بشینن به کسانی که برای سایت مطالب می فرستند امتیاز بدن. صبر کنید تا نسخه جدید بیاد بعد ما یه کاریش می کنیم. نترسید ما رنک ها رو فراموش نکردیم!

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۱۶:۱۶ پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
سرژ عزیز! همون‌طور که همزاد جان هم فرمودن، حجم مطالب زیر آواتارها همین‌جوریش هم زیاد هست. چه رسد به وقتی که مطالبی که شما می‌گید (مثل تعداد مقالات،‌اخبار، عکس‌های فرستاده‌شده و ...) رو هم اضافه کنن. این مسئله خصوصاً در مورد پست‌های ارزشی کاملاً مشهوده و حجم مطالب زیر آواتار بسیار بیشتر از حجم خود پست هست!!!! این یه مورد.
مورد دوم اینه که اگه قرار بر گذاشتن رنک باشه، بدون گذاشتن این اطلاعات زیر آواتار هم می‌شه. کلیه‌ی اطلاعات اعضای سایت در بانک‌اطلاعاتی سایت ذخیره شده و احتیاجی به بودنشون زیر آواتار نیست. به راحتی قابل محاسبه‌س. اما نفس عمل، این که بخوان برای مقالات، عکس، یا هر چیز دیگه‌ای که می‌فرستن رنک بذارن، که بازم میشه همون رنکینگی که مدیران سایت برش داشتن! اگه خوب بود که می‌ذاشتنش! دیگه برداشتنش واسه چی بود؟

همزاد جان! این سایت 6022 عضو نداره!!! یه نگاه به شناسه‌ی نفر ما قبل آخرین نفری که عضو سایت شده بکنی، می‌بینی که شماره آی‌دیش بیش از یه دونه با نفر بعد از خودش اختلاف داره. هری که گفت، مربوط می‌شه به تعداد ثبت‌نام‌های ناموفق. مثلاً من خودم دوبار ثبت نام کردم! دفعه‌ی اول، میل فعال‌سازی عضویتم برام نیومد!!
برای اطلاعات بیشتر، به صفحه‌ی لیست اعضا مراجعه شود!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
خب من همه ی اینا رو فهمیده بودم
ما قبلا تو سایت رنکینگ داشتیم که نشان گر تعداد پست ها بود و مدیرا مثلا هر کس 48 تا پست داشت مثلا کلاس چهارم بود ( بالای رنکینگ می نوشت ) خب بعضی ها اومدند سوء استفاده کردن و برای این که رنکینگ رو ببرن بالا هی پست های الکی زدن و مدیرها اومدن این رنکینگ رو برداشتند حالا بیان برای مقاله ها و گالری و ... هم رنکینگ بزنن ؟ مثلا خود من کلی عکس دادم تو گالری یا آبرفورث خیلی مقاله برای سایت داده خب این که دلیل نمی شه ... اگه بخوان بنویسن فعالیت خب فعالیت خودش چند شاخه داره نمی شه که فقط نوشت فعالیت باید همه ی موارد رو نوشت پیام ها هم که اگر خوب نگاه کنین می بینین تعداد پیام ها رو نوشته و اگر مثلا به قول خودتون بنویسن فعالیت :5 خب یعنی چی ؟ از چند به اون 5 دادن ؟ یا خب نمره دادن برای هر نفر خیلی سخته الان سایت حدود شیش هزاد و بیست و دو تا عضو داره و اگه هم بخوان رنکینگ بزارن اصلا نمی شه چون از روی تمام فعالیت ها رنکینگ نمره می ده و باز دوباره همون آش و همون کاسه ی قدیما

شک نکن!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
درورد بر تو باد همزاد عزيز.

به نظر ميرسه كه پست منو زياد خوب نخوندي.كلا از اول تا خر منظورمو بد متوجه شدي.اشكال نداره.دوباره ميگم

من همون اول گفتم كه بعد از چند روز ازشون سر رد آوردم.دوما رفتم اون جارو هم خوندم ولي چيزي توش نبود كه نشون دهنده مفيد بودنش بده.البته حتمايه چيزي هست مديران سايت ميدونن و حتما هم مفيده پس من كاري به كاره اينچيز ها ندارم.
1.من منظورم نبود كه برايه مقاله جداگانه و برايه عكس جداگانه و..........منظورم اين بود كه يك قسمت ايجاد بشه كه تمامه اين چيزهارو در بر بگيره.مثلا((فعاليت:5))((پيام:22252525)).اينجوري كاربر فعال مشخص ميشه.
2.در قسمت ويژگي هايه فردي ميدونم اينچيزها نوشته ولي اگه اين چيزي كه من گفتم انجام بشه((انشاالله))خيلي راحت تر و بهتر ميشه.يعني يه چيزه كلي تر ايجاد ميشه.كه مثلا بچه ها برايه بالا بردن اون با هم رقابت كنن.اين باعث بالا رفتن سطح سايت به اين خوبي ميشه.
3.بازم فكر ميكنم در مورده عكس منظوره منو درس متوجه نشدي.منظورم زمان حال نبود.منظورم وقتي بود كه به حول قوه الهي اين كار انجام بشه ودر اون صورت يه سري كاربره خيلي ببخشيد((الاف)) بيان فقط عكسهايه خونادگي بفرستند.كه مثلا شايد بره تو گالري.اون زمان هست كه يه انرژي بدونه فايده بايد از طرف يك انسان خوب و نازنين و پر انرژي مثل تانكس هدر بره كه مثلا اونهارو نبينه و خوبهارو گلچين كنه.

تميدوارم روشن شده باشن.با تشكر.قربونه همتون.سرژ

پیام زده شده در: ۱۲:۰۳ پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
خب سرژ عزیز
برای این که از نوشته های زیر آواتار ( به قول خودت عکس ) سر در بیاری بهتره به پرسشهای همگانه(اینجا( مراجعه کنی و همین طور برای متوجه شدن بعضی از چیز های سایت که برات عجیه .
درمورد این که آیا این ها به درد می خوره باز هم بهتره به پرسشهای همگانی مراجعه کنی .
در مورد پیشنهادت البته این به نظر مدیر ها بستگی داره ولی اگه بخوای دقیقا متوجه بشی باید بگم که برای این که بفهمی کسی مقاله یا عکس و یا چیز های دیگه برای سایت داده باید به قسمت نمایش ویژگی های فردی اون شخص بری که اونجا همه ی این ها هست و اگه بخوان برای هر نفر زیر آواتارش این چیز ها رو بزارن حجمش خیلی زیاد و می شه و در آخر دودش تو چش خودت می ره و اگه بخوان مثلا برای هر فعالیت یه رنکینگ بزارن باز هم حجمش خیلی زیاد می شه .
برای این که اعضا عکس بیخود و مزخرف ندن توی سایت مدیران کل ( مگی و تانکس) کارها رو تقسیم کردند که وظیفه ی تایید عکس ها با تانکس هست و عکس ها بعد از تایید تانکس وارد گالری می شه در نتیجه با سخت گیری های تانکس هیچ عکس بی خودی در سایت نداریم و نخواهیم داشت

شک نکن!

پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
راستش به نظر من اگه واقعا بشه اينكارو كرد خيلي جالب ميشه...البته نه فقط در مقاله و عكس و از اين قبيل..بلكه تو انجمنها هم بايد باشه در واقع به نوعي ميشه رنكينگ. به نظر من فكر جالبيه..ولي نميدونم ميشه يانه؟

ويرايش:

وقتي يه پيام رو پاك ميكني از هر صفحه تاپيك كه باشه ميره به صفحه اول(آخرين پستها) حالا براي پاك كردن پست بعدي باز بايد برگردي به همون صفحه قبل....نميشه اينو درستش كنين؟

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۱:۰۲ پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
سلام بر همگي.من يه چند وقتي بود كه گشتو گزار ميكردم در سايت بالاخره تونستم از اين چيزهايي كه زيه عكسه هر نفر ميزارن سر در بيارم

يه سول:
آيا اينها به درده كسي ميخوره؟فكر نكنم.خوشحال ميشم روشنم كنين.

يه پيشنهاد:

به نظره من يه قسمتي زيره عكسه هر نفر بزارين در مورده فعاليت در سايت.مثلا عكس فرستادن.يا مقاله فرستادن ويا خبر يا هر چيزي كه باعث ميشه سايت پربار تر بشه.نميگم اون قسمت در مورده شمارش پيام ها پاك بشه ولي بهتره زيرش يه چيزي مثل((فعاليت)) بزارين كه مثلا هر كسي عكس يا مقاله يا هر چيزي فرستاد يدونه به اون شمارهه اضافه بشه.اينجوري چند تا خوبي داره:
1.اينكه اعضايه واقعا فعال مشخص ميشن.
2.درجه بندي اعضا راحت تر ميشه.
3.اعضا حتي برايه بالا بردن اون هم برايه سايت چيز ميفرستند و اين باعث بالا رفتن سطح سايت و پرباري سايت ميشه.
4.كسي كه تلاشي ميكنه تقريبا نتيجشو ميبينه
5.و هزار تا خوبيه ديگه
و حالا بديه اين كار:
1.اعضا عكسهايه مسخره ميفرستند و باعث كار اضافي برايه مديران ميشوند

برايه حل اين مشكل ميشه يه كاري كرد:
برايه عكس فرستادن هيچ امتيازي داده نشه.تا كسي الكي عكس نفرسته

در اينجا سعي كردم
منتظره نظره يكي از اعضا يامديران محترم هستم.

پیام زده شده در: ۱۰:۳۷ پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
مديران عزيز زير پستها وقتي كسي پستشو ويرايش ميكنه هر چند بار هم كه باشه اونجا مينويسه...ميشه لطفا يه كاري كنين كه فقط چند تا يا يكي از اونا رو نگه داره و بقيه پاك شن؟

مثلا اينجا رو ببينيد:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... hp?topic_id=1606&forum=13

يا اينجا كه ديگه واقعا افتضاحه:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... php?topic_id=1584&forum=5

در ضمن يه بار يكي از مديرا گفته بود كه از تاپيك من چيستم؟ من كيستم؟ بهترينها در قسمت سخنان جالب گذاشته ميشن...والا ما كه همچين چيزي نديديم! حالا واقعا قراره بذارين؟

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۸:۵۴ سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۴

الیجا وود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۸ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۵:۱۹ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۸۴
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 44
آفلاین
نه پروفسور مک گونگال جوابی که به من دادین را با دارن شان اشتباه گرفتم در ضمن من نمیخوام دخالت کنم ولی منم اصفهانی هستم و دوست ندارم شهرهای دیگه به من با چشم آدم خسیس نگاه کنند

پیام زده شده در: ۸:۴۹ سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نقل قول:

همزاد هری نوشته:
من هیچ خبری برای سایت ندادم ولی توی ویژگی های فردیم تو قسمت اخبار کلی خبر هست نه تنها من بلکه خیلی های دیگه که وقتی بررسی کردم دیدم وقتی در یه خبر نظر می دیم عنوان اون خبر میره برای خبر هایی که ما برای سایت دادیم البته من هنوز شک دارم که اشکال از آی اس پی منه یا این یه اشکال کلی اگر اشکال از آی اس پی منه و برای افراد دیگه اینطور نیست لطفا مدیر ها به من بگم ولی اگه اشکال از سایته لطفا رسیدگی کنید

این مشکل رو میدونیم و به زودی بر طرف میشه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.