هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اختلاف گاه تیم ها
پیام زده شده در: ۸:۴۰ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵

آيت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۰ دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳
از هر كجا هرميون باشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
هايييييييييييييييييييييي تيم اسمارت اگه ننت مرده بيا با تيم جاودانه ساز بازي كن. مي خورمت. مي كشمت. افرادتو تيكه پاره مي كنم. فقط بيچاره مي شي اگه اين جا اعلام آمادگي كني.

طراح سوال مسابقه ي شماره 8 هري پاتر در سايت
نفر اول مسابقه ي شماره ي 8 هري پاتر و اخذ آرم خد

پیام زده شده در: ۲:۴۳ جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
خب دوستان . گندش در اومد ، تموم شد .

با عرض پوزش چهارتا پست آخر پاکشد . چون اینجار و با نحوه برخورد اشتباه گرفته بودین . ایدی مالفوی عزیز پست شما قابل قبول بود و می دونم هدفت تموم کردن کل کلتون بود ، ولی مجبور شدم برای پایان بحث پاکش کنم .

از این به بعد در این تاپیک نه اخطار میدم و نه ویرایش میکنم . فقط پستهارو شپلخ میکنم .
ناسلامتی دارین برای کوییدیچ کل کل میکنین . باید با تیمها در حد خنده و رول کل کل کنین نه اینکه با افراد بحث کنین . اگرهم میبنین تاپیک رو قفل نمی کنم برای اینکه می دونم این تاپیک انگیزه رو برای فعالیت در انجمن کوییدیچ بیشتر میکنه .

موفق باشید .

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
جونه من نگاه کنین.
تو تیمشون یک شناسه واقعی پیدا نمیشه که تو کتاب اسمی ازش برده شده باشه.
راستی بچه های من سامانتا جان,ایدی عزیز,دیانا ی عزیز،هر موقع تاریخ عضویتتون یک سال گذشت بعدن بیایین اینجا نظر بدین.
راستی اگر جرات داشتید درخواست بازی دوستانه رو قبول میکردید.
ایدی جان تا اونجا که من یادم میاد.شما میخواستی منو بزنی ولی چون بلد نیستی رو جارو بشینی از رو جاروت افتادی.به خاطر همینه که یادت نیست.فراموشی گرفتی احتمالا.
اصلا به فرض ادریان 0 پست داره.مهم رول و بازی که میکنه نه تعداد پست ها.الان سوسک 33 پست داره.دلیل نمیشه که بازی بلد نباشه.
شعر میگید.به جای تمرین میشینید شعر میگید.واقعا خجالت اوره.میخواهید یک انجمن شاعران جوا باز کنیم.شما اونجا شعد بگید؟نه جونه من اگه خواستی میگم سوسک برات بزنه.
یه چیز دیگه بهتون بگم.من یک پیشنها دارم براتون.یک مغازه هست به نام سبزی فروشها میتونید به جای بازی هم برید اونجا کار کنید و پول در بیاورید.
اخه چی چرا شما تیم دادید.میشستید تو خونه(چون پول ندارید استادیوم بیایید)تخمه میخورید دراگونیها رو تشویق میکردید.
هان؟!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۳۷ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۵

سوسک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۲ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
تيم داور ها، بينز:
نقل قول:
همین جغده مثلا میخواد با سوسکه صحبت کنه اون هی هو هو میکنه اون یکی هی جیر جیر میکنه

پروفسور بينز توي قلعه ي شما (داهات شما!) سوسك ها جير جير مي كنن! چه داهات پيشرفته اي دارين بابا! اون وقت توي داهات شما حتما الاغ ها مااا ماااا مي كنن ديگه! ماشاءالله! احسنتم! داهات به اين ميگن! بايد يك سر بزنم كه واقعا از دستم رفته!

نقل قول:
حالا نمیگم اسمه اين سوسکه سوسکه!!

پروفسور نظرت چيه اسم سوسكه رو بگذاريم گربه! يا مثلا بگذاريم خيار گنديده!
يا شايد هم چند وقتي با تريلاني نشستي قدرت غيب گويي هم پيدا كردي از غيب بهت رسوندن كه سوسك سوسكه، پيشي گربه!
من شخصا همينجا اعلام مي دارم كه همه ي سوسك هاي عالم از يك كنار سوسكن و همه ي گربه هاي عالم از يك كنار گربه!

نقل قول:
اعلام میدارم من زبون سوسکی رو بلد نیستم آخه خیلی سخته

البته براي همه سخت نيست! فقط اون هايي كه يك كمي ضعف IQ دارن، ممكنه توي يادگيري دچار مشكل بشن! شما هم كه ماشاءالله ضريب هوشي ات 222 است! البته ازش قدر مطلق گرفتن!

---
پروفسور بينز عزيز
اگر اين دفعه به پيام هاي من دقيق جواب ندين و با اشاره ي سطحي از كنار شون رد بشيد من ديگه كل كل با شما رو ادامه نميدم! من هر دفعه نوشته هاي شما رو دقيقا مطالعه مي كنم و از قسمت هاي مهم اش رو نقل قول و جواب ميدم اما شما به راحتي از بين متن هاي من ميگذريد. لطفا رعايت كنيد.
با تشكر
دشمن سرسخت شما، سوسك!

پس از هجده سال حبس به سبب ارتکاب جرائم جنسی، به میان شما بازگشته‌ام...

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۵

ادريان پیوسی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۷ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۱۵ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 47
آفلاین
كل كل با فمن

باسلام اقا عجب حمله اي من درخواست دادم برايه اينكه فكر ميكرد البته درخواست مودبانه دادم اونوقت اين حمله وا ميداره كه ما هم حمله كنيم بله حمله كنيم

فرمانده كاركاروف سپاه خط 17 اماده كن
ايگور امادست قربان

حالا صبر كن من جوابه اينا رو بدم

نقل قول:
سامانتا لرد ولدمورت

شما نذار من حقايقو رو كنم مگه دكترت بهت قرص خواب نداده بود تو هم كه تو خواب حتما اين چيزا را ديدي يه ضربامثل هست كه ميگه كسايي كه شعر ميگن علاقه مديهاي تويه رويا و توهمه شونه

نقل قول:
ديانا مالفوي اينو حتما تو بخون

شما كه پست يه خطي دو خطي و تعداد پستا مطرح ميكني بايد بگم من در سايت اكادمي فانتزي تا حالا فعاليت داشتم و تازه اومدم اين سايت و در ضمن بايد بگم همين كه با همين تعداد پست تونستم تيم تشكيل بدم خيليه شما هم با اين تعداد پستت برو تيم تشكيل بده

نقل قول:
ايدي مالفوي

اولن برا تيمت كه ميگي تمايلي نداره باما بازي كنه متاسفم چون ما اون اول سه تا پست زديم ديگه ولش كرديم اما شما بازم ادامه داديد ما هوز سر بازي دوستانمون هستيم اما يه مساله اي هست ما حتي يه بازي هم نكرديم كه شما تشخيص يا خودتونم كه در دسته چندم بازي ميكنيم يا ميكنيد فعلا بايد بگم كه دسته ها را پس نميتونيد مشخص كنيد

اينم جوابهايه من

پیام زده شده در: ۴:۰۶ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
آقا جون اصلا من میخوام اینجا با همه کل کل کنم رنگ و منگ و این حرفا سرم نمیشه
از همین جا اعلام میدارم بلر سگکش سگ میکشه فتیر
اعلام میدارم مسابقات از چند روز دیگه شروع میشه بعد ببینم کی جرات داره بیاد اینجا برا داورا وز وز و قد قد و هو هو و جیر جیر و قار قار کنه
اعلام میدارم هر کی با داورا در افتاد خیلی سریع ور افتاد
اعلام میدارم چون من نویسنده ی این پست هستم میتونم به هدویگ بگم باب به خودت میگی گنجشک تو حتی سوسک هم نیستی اوهوع به سوسک بی احترامی کردم پس دیگه نمیدونم بهت چی بگم تو حتی .... هم نیستی وای به .... هم توهین کردم از همه عذر میخوام
اعلام میدارم سریع این جک و جونورارو بندازید تو قفس
یارو مسئول حراست : چشم جناب پروفسور بینز
اعلام میدارم بچه ها میخوام یه صحنه ی جالب رو براتون تشریح کنم
یه جغد رو تصور کنین که میخواد یه نفر رو جادو کنه چوب جادو رو باید با نکش بگیره اونوقت چطوری میخواد ورد بخونه خودش هم نمیدونه حالا همین جغده رو تصور کنین بشینه رو چوب جارو چقدر قیافه ی با حالی پیدا میکنه حالا همین جغده رو هم تصور کنین کاپیتان یه تیمه و میخواد بازو بند کاپیتانی ببنده به بالش که بعد نمیتونه پرواز کنه با نک میره تو زمین حالا همین جغده رو تصور کنین که با یه سوسک ریخته رو هم و هی بهش اطلاعات میده حالا من نمیدونم یه جغد زبون یه سوسک رو از کجا میدونه حالا یه صحنه ی دیگه رو تصور کنین همین جغده مثلا میخواد با سوسکه صحبت کنه اون هی هو هو میکنه اون یکی هی جیر جیر میکنه آخر سر هر دو تاشون سر از سنت مانگو قسمت قفس در میارن . حالا نمیگم اسم این جغده هدویگه و اسمه سوسکه سوسکه!!
اعلام میدارم من زبون سوسکی رو بلد نیستم آخه خیلی سخته ولی صدای جیر جیرش رو شنیدم باید این هدویگ رو به عنوان دیلماج استخدام کنیم تا برامون ترجمه کنه
اعلام میدارم اون پست رو حتما ادامه میدم ولی بعدا
یک بار دیگه اعلام میدارم برا من هیچ تیمی فرق نمیکنه گریف اسلی فمن حذم یا غیره همتون به یک اندازه بی ارزشید
اعلام میدارم دیگه چی اعلام دارم؟
اعلام میدارم این تیم حذم دیگه چیه ؟ هر چی درب و داغونن اومدن عضو این تیم شدن دیگه کسی درب و داغون نبود بیاد تو این تیم عضو بشه ؟ باب یکی بیاد این تیم رو از درب و داغونی نجات بده چی ؟ نجات پیدا نمیکنه بیخودی تلاش نکنم ؟ چشم
دیگه فعلا اعلامی ندارم برید برا خودتون حال کنید

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۸ ۴:۰۹:۳۴

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
ببینم این کیه داره جیک جیک میکنه...صداش ناموزونه...بدین موتورشو عوض کنند.
ببینم تو همون ققنوسی نبودی که وقتی داشتی پرواز میکردی به وسیله آتیش اژدهای سوسک پرات سوخت.و مجبور شدی مدتی بمونی تو سن مانگو تا پرات در بیان
ببینم ققنوس تو از حالت افسردگی خارج نشده ای .میگن از وقتی زنت مرد(نوش جان کوسه) کنج خونه (خونه که چه عرض کنم) نشستی و اون قدر گریه کردی که دور چشات سیاه شد ..
ببینم شما چرا تیمتون این شکلیه
ببینم اگه تو بال داری دیگه چرا سوار جارو میشی.جلل خالق به حق چیزای ندیده و نشنیده...
من نمیدونستم تیم شما نمیتونه گفته های منو هزم کنه وگرنه اینطور بهتون حال نمیدادم.
چون سدریک حالا حالا تو حالش خواهد موند.
بیینم چرا تو اینقدر میگن میگن انداختی...نکنه تو هم تکه کلامت اینه
بهتره بری ترک کنی
البته من تا حالا نشنیدم ققنوس ها هم ترک عادت میکنند یا نه
ببینم تو الان باید پیش همزادهات باشی اینجا چیکار میکنی کنار جادوگر ها
میگن اون موقعی که سوسک و حاجی باهم کل کل میکردن تو زیر پاهاشون داشتی کفشاشونو پاک میکردی(نوع دیگری از پاچه خواری)
----------------------------------------
برات نگه داشتم .ققنوس جان پس بزن نترس دارمت.

تیم دراگون حاضر است با تیم حزم تار کبود یک مسابقه دوستانه ترتیب بدهد. زمانشم .بهتره روز جمعه26 خرداد باشه تا همه بتونند بیان .نظرتون چیه؟

ویرایش شده توسط اوتو بگمن در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۷ ۱۹:۵۹:۰۶

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۱۹:۱۱ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
چـــــــــــــــی کل کل با تیم ما بزنم نصفتون کنم...ما که اهل کل کل نیستیم ولی خفن اهل ضایع کردنیم...
اه...این سوسک اینجا چیکار می کنه؟!!این همون سوسک بید که ما بچه گی ها لهش می کردیم این همونه که با حاجی کل کل می کرد کم میاورد بعد ادعا می کرد این همونه که از سایت پرت شد بیرون ماااا...این همون بود که می گفتن دزدیدن...(سانسور)من ادامه نمی دم دیگه...

اِ ببین فرانک لانگ باتم کپیتانه...فرانک جان عزیزم درخواست 166263747 شما برای ناظر شدن بلاخره تایید شد یا رد؟

یه اوتو بگمن می گن با اوتو جمله بساز
میگه اوتوبوس کردم لبم سوخت...آخه اینم شد اسم...

به اوتو بگمن می گن با توبوس جمله بساز

میگه اون اوتو بوس نبود...آخه اینم شد اسم...

به اوتو بگمن می گن با مبیل جمله بساز
میگه اون اوتومبیل نبود...آخه اینم شد اسم...

خوب شد ما اسم جستجوگرمون رو گذاشتیم کور ممد که شما هم تقلید بکنین هااااا

آنیتا دامبلدور...یکی از هزار دامبلدور دیگه یک خز دیگه...ای بابا جمش کنین...هرکی می رسه علی بن دامبلدور و انیتا دامبلدور...نچ نچ نچ...

گیلدروی لاکهارت...زمانی که تو تیم شما در خواست می داده زمان جسوف بوده...جسوف یه چیزی مثل کسوف مثل خسوف...می گن ماه گرفتگی شده شده شده خسوف..
این گیلدی هم تو جسوف(جو گرفتگی) عضو تیم دراگون شد...

خوب شد رستوران گلدن دراگون(اژدها طلایی) رو زدن ما بفهمیم این اسم های خز چیست؟!!...البته تیم هم مثل همون رستوان خز می باشه ...
خسته شدم یه کم هم برای بعدتون نگه دارم

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
لک لک با تیم...
وای ببخشید کل کل تیم سدی اینا با تیم ما اینا

اول صبر کنید میخوام یکمی خودمو بگیرم . گرفتم...د...د
بابا ول کن چرا منو گرفتی بابا ول تو کی هستی بابا یکی به داد ما برسه اه ول کن دیگه ول نمکنی
آواداکادورا... خوب لامثب انگار مثله سریش بود ول کن نبود.
بابا ما این قدر با حال بودیم که نمیدونستیم ،بابا طرفدارمن، الانه که از حال برم..
بابا سدی جان تیم ما کجا تیم شما کجا
اینو دریاب ماله تو هست
اونو بکشش:
کدوم رو ارباب
اون پسر درازه رو
اها ...آواداکادورا...
ناگهان نوری سبز رنگ از چوب جادویی مردی خارج شد و به...
انا ال...و انا علیه راجعون
خدا رحمتتتون کنه ... منکه یادم نبود شما شهید شده بودید. به همین خاطر به خودت تسلیت میگم .اون قسمت فیلم خیلی دردناک بود. خیلی خندیدم.
این هم برای سرژ هست
نه مرا نبرید... نه ... من بیگناهم... به مرلین قسم میخورم....سقلم را خواهم زد ... نه ... بابا از ته میزنم... بابا کمک من نمیخوام برن آزکابان ... کمک ...
چنین هست که دیوانه سازها سرژ را به آزکابان میبرند.
اینم برادر عزیز تر از خودش یعنی برادر حمیدمون

ببینم آخه بردار حمید ربطی به جادو و جادوگری داره یکی این ربطشو بگه شاید ما متوجه شدیم... میگند ... برادر حمید وقتی سوار جارو میشه اباشو باز میکنه و با اون خودشو میبنده به جاروش ...
میدونم میدونم چرا ایشون از ارتفاع میترسه...

اینم فقط به خاطر ققیه خودم
همین طور که دو ققنوس در در بالای دریا شنا میکردند ناگهان کوسه ی از درون آب پدیدار شد و دو ققنون را بلعید.
خدا رحمتشون کنه...اما شنیدم ققی خودش زنده مونده اما مثله اینکه دنیا وفا نداره چون خانومش رو کوسه خورده.
به همین خاطر تسلیت میگم.
ببینم این سرژتون چرا اینقدر خودکشی ناموفق تو پرونده اش هست خوب بابا بگید زیاد خودشو ناراحت نکنه میدیم بعد از مسابقه یکی از اژدها ها بخورندش.
------------------------------------------
سوسک من دلم نیومد این سدریک جونمون تو خماری بمونه ...بهش حال داد ،پس برو شاید تونستی این گفته های منو هزم کنی.نه اینکه اسمه تیموتون حزم تار کبوده گفتم شاید هزم کردنتون خیلی خوبه وگرنه این حرف رو نمیزدم.
راستی سوسک یکی از داورا رو از قلم انداختی...پرسی ویزلی ...اینو میزارم به اختیار تو ...ببینم چیکار میکنی...
--------
بابا سرژ من دیگه از تو انتظار نداشتم . نگفتم مگه بالا پستون بنویسید دارید با کدوم تیم یا شخص بخصوص کل کل میکنید.

ویرایش شده توسط اوتو بگمن در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۷ ۱۹:۰۵:۰۳

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۱۷:۳۱ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۵

ایدی مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶
از قصر باشکوه مالفوی...!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین
کل کل تیم فمن با تیم جواتها(البته اصلا مایل به اینکار نیستم)
خب خوشحالم از اینکه با تک تک اعضای تازه وارد جواتها اشنا شدم.البته یکی از اعضای محترمشون رو از قبل میشناختم که نباید از حق گذشت چند بار فرستادمشون سنت مانگو قسمت تازه واردین بی مهارت!چون نمیتونستند درست تعادلشون رو روی جارو حفظ کنن .بهمین خاطر از اون موقع عصبانی اند و کینه به دل گرفتند.میشه درک کرد که با دیدن قدرت تیم فمن هیجان زده بشن و بخوان کل کل کنن.ولی من باید از همینجا بهشون بگم:آقای ایگور حرص نخور برا کله ات که تو تمرین هدف چوبم قرار گرفت خوب نیست.(البته این توصیه دکتر سنت مانگو بود. )
نه تنهامن بلکه تمام فمنیهای قدرتمند نه علاقه ای به بازی با تیم دست چندمی مثل جواتها دارند و نه به کل کل کردن با چنین افرادی.فقط باید یادآور بشم بیان صف سبزی و .... تنها میتونه به دلیل عقده های شخصی سرکوب شده و خیالبافیهای مکرر شما جواتیان محترم باشه.
من از همین تاپیک به دوستان فمنی خودم اعلام میکنم اصلا نیازی به کل کل نیست.چون افراد مقابل باید قدرتی از خود نشون بدن تا لایق کل کل کردن با تیم همیشه پیروز فمن بشن.اگر جواتیان عزیز واقعا قدرتی دارید در مسابقات بعدی نشون بدین تا ما گوشه ای از این قدرت خیالی رو ببینیم. گرچه میدونم تمام حرفهاتون راجع به قدرت، امیدهای واهی و ساخته ذهن شماست.بهر حال قدرت ما دست کم برای یکی دو تیم ثابت شده اما شما هنوز در تشکیل تیمتون هم تردید دارید.
در ضمن هرتیمی حوصله کل کل داره بره تیمای هم رتبه اش رو انتخاب بکنه نه تیم بزرگی مثل فمن!
آقای سرژ محترم فکر نمیکنم خندیدن هم تقلید باشه وگرنه هر انسانی دقیقا داره از ادم و حوا تقلید میکنه.نوع نوشتن خنده هم وابسته به میزان خنده است.و احتمالا دیانا در اینجا خواسته یه خنده شیطانی رو نشون بده که فکر نمیکنم عیبی داشته باشه.در هر حال اگر شما هم دوست دارید کل کل کنید بسم الله!ولی به حرف نه، بلکه با عمل...تیم ما اماده مسابقه دادن با هر تیمیه.حالا میخواد خیلی معروف باشه یا میخواد مثل تیمهای شما دوستان باشه.
دوستان این تنها پستیه که من در اینجا میزنم.امیدوارم دیگه توهینی نبینم وگرنه مجبور به یه حمله میشم .چون واقعا خودم رو کنترل کردم.از شما هم میخوام چون ما مایل به کل انداختن با شما نیستیم تیم ما رو به این تاپیک نکشونین.
این اولین و اخرین اخطار منه....گرچه میدونم این کارهاتون طبیعیه.قدرت ،حسادت دیگران رو جلب میکنه.مخصوصا قدرت ساحره های اصیل زاده!

با احترام
A.M
استاد شیطان

ویرایش شده توسط ایدی مالفوی در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۷ ۱۸:۴۴:۵۴

"صبحدم مرغ چمن با گل نو خاسته گفت...ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت"

[b][color=006600]"گل بخندید که از ر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.