هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۹:۲۶ یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۳

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
گزارش ستون فرهنگی پیام امروز
به قلم : پروفسور آندره نورممد ( دارنده بالاترین رکورد پرتاب آجر )
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
باسلان ببخشید سلام و خسته نباشید خدمت ملت همیشه علاف جادوگر که خواننده پرو پا سست این روزنامه هستند. میریم سراغ اصل مطلب :
در بهبه خبرهای سیاسی و اوضاع آشوب جامعه ، بد نیست روح خود را با فرهنگ و هنر جلایی تازه بخشیم ( نورممد : اینارو دادم مامانم بنویسه ) این روزها و یا بهتر است بگویم در این هفته ها تب هالی ویزارد هم مانند بقیه مسائل بالا گرفته و باعث شده که ما ستون فرهنگی امروز رو به این موسسه جالب اختصاص بدیم .
چندی قبل که هالی ویزارد تاسیس شد ایده مناسبی بود برای استعدادهای خلاقی که میخواهند روح خود را در هنر خرج کنند. این موسسه روز به روز پیشرفت کرد و میتوان گفت که هالی ویزارد تنها باعث ش که ویکتور کرام به بالاترین درجه شهرتش برسد . ماه پیش هم جامعه هنر دوست و هنر پرور جادوگری این موسسه را به عنوان بهترین مرکز خلاقیت های فردی شناخت و باعث افزون شدن محبوبیت کرام در صحنه هنر شد . فیلمها به سرعت اکران میشدند ، ولی این موسسه جایی احساس ضعف میکرد. این ضعف تنها و تنها در اکران شدن فیلمهای بی ارزش بود که سطح هالی ویزارد را روز به روز کاهش میداد . اما شخصی با ذوق این مشکل را حل کرد. کریچر با آمدنش به صحنه هالی ویزارد تحولی را در این موسسه ایجاد کرد. وی با نقد و بررسی عالی فیلمها سعی در بالا بردن سطح هالی ویزارد کرد و تا حدود زیادی در این کار موفق شد . پس از اقدام کریچر هالی ویزارد سطحی بالا و کلاسیک به خود گرفت و کارگردانانی زبده را به جادوگران معرفی نمود . در طی این اقدامات هر هفته و هر روز بر محبوبیت این سازمان افزوده میشد تا جایی که کرام سعی در جذب جوانان کرد که از جمله آنها میتوان به کارگردانان و نقادانی همچون کریچر ، بیگانه ، هپلی! ، سوروس اسنیپ و ... اشاره کرد که با هنر نمایی های خود جانی تازه به جامعه آنروزها سرد و خشک و جادوگری بخشیدند .
بدون شک شما اذعان میکنید که کرام به همراه این افراد از تاثیر گزارترین افراد بر جامعه جادویی بودند و همچنان هستند.
با درک مطالب بالا در میابیم که لازم بود اسپانسر هایی این افراد را مورد پوشش خود قرار دهند و اینان کسانی نبودند جز مالکان کمپانیهای بزرگ فیلم سازی که خیلی زود به کمک کارگردانان شتافتند .
غیر از کارگردانان با بوجود آمدن بازیگرانی زبده و کار آزموده که بیشتر دست پرورده همین کرام و موسسه اش میباشند هالی ویزارد به بزرگترین صحنه فرهنگی و هنری جامعه ما تبدیل شد. این بازیگران با نشان دادن توانایی های خود بازهم کاری نو را در دامنه جادو به نمایش گزاردند که بدون شک شایسته تقدیر است.
اما ویکتور کرام باز هم کمبودی را احساس میکرد و آن این بود که هالی ویزارد اکنون احتیاج به مکانیزه شدن داشت . کمپانیها ، عوامل صحنه ، بازیگران ، کارگردان و همه و همه که باعث رشد هالی ویزارد بودند اکنون نباید بانی نابویش میشدند و اینکار مقدور نبود جز با حرفه ای کردن و کانالیزه کردن سینما و هالی ویزارد پس کرام از زکاوت ذاتی خویش بهره جست و هالی ویزارد را حرفه ای نمود! دیروز و امروز بدون شک روزهایی فراموش ناشدنیست برای هالی ویزارد . در این روزها هالی ویزارد حرفه ای شد که برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به این موسسه ( تاپیک ) رجوع کنید . چگونگی حرفه ای بودن در آنجا توضیح داده شده است.
ــــــــــــــــــــــ
با تشکر نورممد

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۱۳ یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۳

هرمون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 259
آفلاین
گ: اهم اهم .. بله .. بینن.. ببخشید ..خوانندگان عزیز توجه مبذول دارید .. طبق آخرین خبر های ما گویی آقا کینگزلی شکلبولت .. چند تا از متن های رادیو وزارت را بدون پرداخت حق کپی رایت ..در داخل سایت کپی پیست کرده اند .. این متن ها صد در صد معلوم الحال بوده و طبق منابع معتبر ما از جمله لغت نامه ی معین .. لغت نامه ی رهنما و لغت نامه ی راهگشا و هزار نکته ی کنکوری در یک صفحه و .. از یک سایت معلوم الحال به نام "حق کپی رایت محفوظ" و "آنچه شما میدانید" گرفته شده اند . گفتگویی داریم با آقای کینگزلی در این باب
گ: این درسته که شما از یک سایتی کپی رایت کردید؟
ک: تکذیب میکنم .. من هیچ وقت پامو تو اون سایت معلوم الحال سبز نگذاشتم ..
گ: پس منبع معتبر ما چی میشه؟
ک: اون لغت نامه ها که مشکوک میزنه لابد کار دامبلدوره .. خودتون که میدونید .. ایشون در زمینه ی واژه زیاد اعتبار ندارند ..
گ: هزار نکته ی کنکوری چه طور..؟
ک: اون که کاملا" معلوم الحاله .. همشو از روی یک کتاب دیگه که من احساس میکنم همین لغت نامه باشه گرفتند ..
گ: خوب گویا همکاران من در دفتر سر دبیر اشاره میکنند که برای خوانندگان ما یک سوالی پیش اومده.. و اون اینه که آیا شما حق کپی رایت را پرداخت کردید ؟
ک: هووم شما واقعا" فکر میکنید .. من مثل بعضی از افراد ریشو .. میام از بیت السایت در یک همچین مواردی استفاده کنم ؟ پس تکلیف دلسوزی من چی میشه ؟ شما فکر میکنید من با احساسات ملتم بازی میکنم ؟ ..
گ: بله .. و بعد میشه بگید تکلیف زحمات اون عزیزای اون یک سایت چی میشه؟
ک: آقا مسئولیت اون جا به عهده ی من نیست .. خودشون میدونند و حقشون .. اون بخش به ما مربوط نمیشه ..
گ: اما آقای کینگزلی اگه تصمیم بگیرند به سایت حمله کنند ..
ک: خوب .. ملت غیور جادوگری مگه اینجا چی کارس؟ .. من مطمئنم در تک تک روستاها .. روستاییان بیل هاشان را برافروخته به سینه ی دشمن ناپاک زده و آن ها را نفله میکنند .. ما هم به ملت روحیه میدیم .

world has changed...I feel it in the water...I feel it in the earth...I smell it in the air... much that once was is lost... for none now live to remember it

پیام زده شده در: ۸:۱۸ یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۳

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
گزارشگر همیشه در صحنه ی پیام امروز خبر میدهد
پس از بازگشت آرتور جناح موسوم به فدائیان فاج بیش از سایرین به تکاپو افتاده اند تا بتوانند با استفاده ی ابزاری از وی وزارت را به دست آوند این گروه که تقریبا تسلیم شده بودند و در مساحبه های گوناگون کرام را به صلح دعوت میکردند بار دیگر به سر کار خود بازگشته اند شاید به مقاصد شوم خویش رسند
اما در این شرایطی که پیروزی کرام قطعیست آیا بهتر نیست در غیاب کینگ آرتور بر مسند وزارت بنشیند و با درایت خویش ضمام امور را بر دست بگیرد

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۳

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
با سلام خدمت شما خوانندگان عزيز؛ آبرفورث پير هستم؛ براتون گزارشي داريم از وزير سحر و جادوي فعلي كه مشغول برنزه كردن خودشون هستن؛ اگر اين چند ميليون خواهر اجازه بدهند با ايشون مصاحبه‌اي برگذار كرديم كه با هم مي‌خوانيم؛
**: آقاي شكلبولت؛ اوضاع چطوره؟
*: بد نيست! فعلا فقط يك درجه برنزه شدم؛ هنوز به درجه‌ي اسموثي اعلا نرسيدم
**: از جو متشنج سياسي خبر دارين؟
*: آره؛ كرام هر روز برام جغد مي‌فرسته؛ گزارش كار مي‌ده
**: در مورد آرتور چطور؟ شنيدين كه اخيراً قراره زير آب وزارت شما رو بزنن؟
*: آره؛ پسره هنوز بلد نيست حرف بزنه؛ بايد حاجي باهاش صحبت كنه؛ من ازش شكايت مي‌كنم؛ ميگه كينگزلي رو كاره! اين يعني چي آخه؟ اسموث!
**: برنامه آينده‌شما براي وزارت خونه چيه؟
*: با حاجي صحبت‌هايي شده كه ستاد كل آسلام؛ از ما پشتيباني كنه؛ قراره از سلاح‌هاي مشنگي هم استفاده كنيم؛ با وزير مشنگ ها كه صحبت مي كردم؛ قرار شد چند تا از اون تانك‌هاي لوله آفتابه‌ايشون رو بگيريم؛ شورشيان رو سركوب مي‌كنيم!
همه‌ي خانوم‌هاي كه دور و اطراف بودن شروع مي‌كنن به هورا كشيدن! كم كم سر كينگزلي دوباره شلوغ مي‌شه و ما مجبوريم به محل اقامت بازگرديم!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۳

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
بازگشت آرتور ویزلی - جان تازه انفلابیون

پیام امروز - به گزارش WNA یا Wizard News Association آرتور ویزلی سر دسته شورشیان ضد کینگزلی در گذشته های دور امروز پس از مرخص شدن از بیمارستان سنت مانگو به جامعه اینروزها مشوش جادوگری بازگشت . وی که از مخالفان درجه یک کینگ است امروز تحت پوشش صدای دموکراسی ورود خود را به جادوگران اعلام داشت. ویزلی در طی بیانیه کوتاه و مختصرش در مدح بازگشت نکاتی همچون تعیین کردن دولت یا به پایین کشاندن **** را از مسند قدرت متذکر شد.
شایان ذکر است که وی با بازگشتش در بهبهه انقلاب جان تازه ای را به مخالفان بخشید خبرنگار سازمان فوق مصاحبه ای با ایشان ترتیب داده است که در ادامه متن میتوانید ببینید:
---------------------
گ : سلام
ویزلی : درود بر شما !!!
گ : چه احساسی دارید؟
ویزلی : بسیار مسرورم از بازگشت و بسی ناراحتم وقتی میبینم کینگ هنوز روی کاره!
گ : از اتفاقات اخیر باخبرید؟
ویزلی : منظورتون مرلینه؟
گ : بله...و بقیه قضایا.
ویزلی : هوووم...بله خوشبختانه در غیاب من عده ای به سرکردگی دوستم مرلین راه منو ادامه دادن!
گ : برنامه خاصی دارید؟
ویزلی : همان هدف قبلی با توجه به زیاد شدن موافقان و یاران...
گ : چقدر شانس پیروزی بخود میدهید؟
گ : با وجود مرلین ، گودریک و دیگران خیلی!
----------------------
و در ادامه نظر گریفندور را جویا شدیم :
---------------------
گریفندور : من فکر میکنم با اضافه شدن حامیی مثال آرتور گرانقدر ما شانس بسیار زیادی داریم . اون یه حامی الکی نیست به نظر من یکی از ستونهای جامعه است که با ماست و ما شانس داریم!
به نظر من مهم نیست بعد از کینگ وزیر کیه مهم اینه که انقلابیون وزیری و مردم وزیری درست و قوی بنیه ( از لحاظ فکری ) رو انتخاب کنن!
-------------------
متاسفانه موفق به مصاحبه با مرلین کبیر نشدیم!

ویرایش شده توسط حاجی دارک لرد در تاریخ ۱۳۸۳/۱۲/۸ ۲۱:۴۵:۱۹
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲ ۰:۲۰:۵۶

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۲ شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
گزارش ستون سیاسی پیام امروز
به قلم: استاد مسائل بیل شناسی و محاسبه زاویه فرغون : دکتر پرفسور جاسم جیگر
=======
ها....... سلام ملت علاف کشور جادوگران. می بینم که بازم همتون بیکارین و دارین این روزنامه بیخود را می خونین! خوب پس حالا که اینطوره باید بگم که بازی دیروز فوتبال مشنگی ............... من شدیدا اعتراض دارم! حرفای منو این مدیر مسئول سانسور کرده! بگذریم! شرایط رو بررسی می کنم. در حال حاضر گروه های سیاسی به دست بندی زیر تقسیم می شوند:
1.جادوگران گلبهی با تمایلات سیاسی سفیدو تمایلات اقتصادی درآمد زایی با مسافرکشی با پیکان جوانان و فروش آفتابه... جادوگران گلبهی ظاهرا در زیر میز با مرلین قبض خودیاری جابه جا می کنند! این گروه از نظر نظامی قدرتی ندارند ولی از نظر وجه اجتماعی و قدرت سیاسی از قدرت خوبی برخوردارند... همچنین جو جواد گرایی کشور بسیاربالا گرفته و ملت جواد گیر(تو مایه جو گیر) شده اند و از پشتیبانی خوبی برخوردار هستند...
2.وزیر کینگزعلی شیکمبولی که به ساحل عاج رفته تا در اونجا برنزه بشه و تمام امور رو به دست معاون اول و مورد اطمینان خودش ویکتور کرام سپرده. کرام با مشکلات سیاسی و امنیتی زیادی روبه رو هستش ولی تا حالا که خوب تونسته از پسشون بربیاد. این گروه از حضور نظامی خشونت بار نیروهای کچل موسوم به کله اسموت بهره منده! ولی وجه سیاسی خوبی به دلیل سوابق کرام در زندانی کردن همسرش و شکنجه دادن مرلین با نذاشتن واحد بهداشتی در سلولش ندارند...! ساپورت مردمی از جبهه شیکمی در حد متوسط قرار داره که با تلاش های کرام و روش های مهربانانه او احتمالا بالاتره بره!!
3. جادوگران خاکستری که با حضور مانیا و مازامولا و حضور پشت پرده سالازار اسلیترین ساپورت می شوند هم نگاهی به جایگاه قدرت دارند. این گروه با بهره وری از سیاست اخبار سوخته و شایعات قوی سعی در به جون هم انداختن گروه های سیاسی دارند. این گروه از نظر قدرت نظامی باید گفت که گروه زیرآبزن و آشوب گر داره که در سطح سایت گشته و تفرقه ایجاد می کنند جایگاه فعلی جادوگران خاکستری مثل خودشون مرموز هستش و دقیقا نمیشه از ساپورت دقیق مردم از اونها خبر داشت...
4. مرلین به طور حتم یکی از مجهولات عرصه سیاسی فعلی می باشد. پتانسیل او به عنوان یک رهبر سیاسی( به خاطر ریش زیادش) باعث شده است که تمام گروه های رنگ و وارنگ سعی در جذب او بکنند. به نظر می رسد که معاملات آفتابه ای دنیس کروی رهبر جادوگران گلبهی با او تا حدی او را به جبهه گلبهی بیشتر از بقیه جبهه ها نزدیک کرده باشد. این در حالی است که مرلین سنگ جادوگران سفید را به سینه زده و سعی دارد جادوگران گلبهی را زیرمجموعه سفیدان معرفی کند تا در محافل عمومی موجه جلوه کند.
5. استکبار مملی و پاتر... در حال حاضر از این دو رانت خوار و مرفه بی درد خبر چندانی نمی باشد . هر چند که منافع معاملات غیر قانونی آنها در گروه باقی ماندن کرام و نیروهای اسموت در صحنه وزارت می باشد ولی شاهد هیچ گونه تحرکی محسوسی از آنها نیستیم این در حالی است که مملی معروف به شیخ فلوص الدین فلوصی در حال خارج کردن مقدار زیادی از پول های خود و ساپورت از شرکت زوپیس (شرکت معلوم الحال استکباری ای که هدف آن ایجاد سایت های معلوم الحالی نظیر جادوگران برای اغفال جوانان ساده و بی گناه ماست!) می باشد... همچنین پاتر این جوان انتحاری معلوم الحال جدیدا در پایتخت دیده شده و نشان از نگرانی های او از سقوط سلطنت وزیر کله صاف می باشد.
6. ستاد کل آسلام... جدیدترین اقدام آسلام گرایان به رهبری شیخ حاجی دارک لرد تغییر نام دفتر حاجی آقا به ستاد کل آسلام و خرید یک مجتمع بسیار عظیم به جای دفتر ساده سابق خود می باشد. همچنین منکرات جادو و گروه تند روی م.م.ج منحل شده و تمام فعالیت های موازی اکنون در سایه تشیکلات مخوف و طول و دراز دار ستاد کل آسلام انجام می شود. من اطلاعات سری ای از این تشکیلات دارم که بنا به علاقه به زندگی کردن از بازگو کردن آنها خودداری می کنم. حضور پر تعداد برادران نوشابه به دست موسوم به نیروهای نوشابه ای نیز گواهی جو تاریک حاکم بر فضای جامعه می باشد. همچنین تام و سوروس و سایر نیروهای اصلی آسلام در نواحی مختلف پایتخت رویت شده اند که گواه از آمادگی حاجی برای انجام عملیاتی بر ضد و یا به نفع وزارتخوانه است. در حال حاضر ستاد کل آسلام از قدرت نظامی بسیار خوبی برخوردار است ولی به جهت عدم مشروعیت حمله نظامی سعی در حل کردن مسائل از طریق سیاسی دارد!
7. من جاسم! بله من شخصا اینجا اعلام می کنم همه برن توی دیوار! و شما می تونین در صفحه بعد تیزر تبلیغاتی من با بیل جدیدم رو نگا کنین! جان شما من خوشگل نیستم!؟ از من ساپورت کنین! از جادوگران کم رنگ به رهبری جاسم جیجر حمایت کنید!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۸:۳۴ شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۳

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
اکثریت مردم به کرام ایمان آوردند!!

بعد از مصاحبه طوفانی کرام با جادوگر تی وی با عنوان دلسوز ملت کیست؟ اکثریت مردم به حقانیت کرام ایمان آورده و در جلوی خانه مرلین تظاهرات بر پا کردند!!

آنها با شعارهای:
نه مرلین نه فاج
فقط کینگی در ساحل عاج!!!

کرام وند طلایی
هنوز امید مایی

مرلین یادت باشه
ویکتور سرورته!!!

مخالفت خود را با مرلین و سیاستهای او اعلام کردند!!....و همچنین از کرام و کینگزلی طرفداری کردند
جالب اینجا بود که عده ای به طرف پنجره خانه مرلین سنگ و آجر پرتاب نمودند!!
گویا دوران محبوبیت مرلین سر آمده
چرا که مردم اعلام میداشتند:که مرلین از وقتی که خود را با وزارت سحر وجادو درانداخت....خودشو خراب کرد...ای کاش او به جای اینکه بر ضد وزارت قیام میکرد...سعی میکرد آنرا اصلاح کند...و راه اصلاحات را در پیش میگرفت!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۲:۰۳ شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۳

مازامولا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۲ جمعه ۱ آبان ۱۳۸۸
از موزمالستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
مدير مسئول پيام امروز در حالي كه انواع جغد ها ي رنگارنگ روي ميزش هستند مشغول باز كردن نامه هاست ..
شپلق
ساحره اي كه نقاب خاكستري رنگي بر چهره داره وارد اتاق ميشه و زود در رو پشت سرش ميبنده
مدير مسئول: كي شما رو اين جا را داده؟
ساحره با صداي فوق العاده سر دي كه 8 ستون مرد و مي لرزونه:
خيلي حرف ميزني
مدير مسئول: برو از اتاق من بيرون
ساحره آروم چوب دستي شو در مياره
ساحره: شما كه دوست نداري؟گلگي شي؟
مدير مسئول:هوم
ساحره: يا احيانا بچسبي به ديوار؟
مدير مسئول: اونو بذار كنار
ساحره: يا به يه جغد خاكستري تبديلت كنم؟ جغد خاكستري ها يه ذره پير شده
مدير مسئول:تو كي..
ساحره:هر چي ميگم بنويس
مدير مسئول: بزار برم خبرنگارمون رو صدا بزنم
ساحره: بشين ميخوام خودت بنويسي
مدير قلم پرش و در مياره.....

مازامولا روزنامه ي پيام امروز ميذاره جلوي گري لرد
مازامولا: بخون
گري لرد روز نامه رو بر مداره
×××××

آرتور ويزلي- وزير سحر و جادو
پس از 5 ما ه و اندي آررتور ويزلي باز هم در جمع جادوگران ظاهر شد
آرتور ويزلي يكي از پر قدرت ترين جادوگران هنگامي كه ناگهان ديگر خبري از او نشد اين سوال پيش آمد كه آيا اورا ترور كردند؟
و اين كه چه كسي او را ترور كرد؟
و حال بازگشت او همه ي اين شايعات را تكذيب ميكند

در جنگ مرلين و كينگزلي آيا آرتور ويزلي شخصي مناسب تر ي براي وزارت نيست؟
كسي كه بسيار پر قدرت بود و بعد از 5 ماه غيبت هم رديف با ولدي و دامبل شده است
چه كسي قدرت مقابله با او را دارد
مرليني كه تحت تسلط طلسم فرمان قرار دارد و اسباب بازي ولدمورت است آيا ميتواند جامعه ي جادوگري را اداره كند؟
آرتور وبزلي كسي است كه متواند جاي دامبل را براي ما بگيرد
وي حمايت مستقيم جادوگران خاكستر ي را دست دارد
و باز هم اين سوال پيش ميايد كه دليل اين حمايت وجود مازامولا يكي ار اعضاي جادوگران خاكستري است؟
چه كسي در اين بين وزير خواهد شد؟

آداس این جا وطن من است!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
مرلین درباره سخنان بی پایه و اساس دنیس و گری الف میگوید:
این گری الف خودش در پشت پرده با سیاه ها زد و بند می کند... اگر بدانید گری الف داماد برادر ولدمورت است چه میگویید؟ باور میکنید؟ من فقط میتوانم این را بگویم که به هیچ وجه از ولدمورت حمایت نکرده و نمیکنم و اصلا این قیام برای این است که دست ولدمورت در کاره! اگر سیستم این حکومت جادوی سیاه نداشت مگر چه اش بود؟
وی فاش کرد:
گروه خاکستری خود را همراه کینگزلی و همیار ولدمورت میداند پس ملت ما با افراد دیگری نیز روبرو هستند! من به هیچ وجه این گروه مسخره را به رسمیت نمیشناسم... در مورد گروه گلبهی باید بگویم که در این مکان ما احتیاج به تنوع داشتیم.. چه بسا همین گلبهی ها بتوانند کینگزلی را که زمانی سردسته جواتها بوده جذب کنند و کار ما آسانتر شود!

خبر دیگر اینکه هرمیون گرنجر از زندان آزکابان فرار کرد...
در مورد جزئیات این واقعه خبری در دست نیست.

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

بدون نام
خبر نگار : آقاي كريوي ... آقاي كريوي آيا اين صحت داره كه شما زير مجموعه اي از تمامي جبهه ها هستيد ؟!
دنيس : تكذيب ميكنم .... تكذيب ميكنم ! ما فقط زير مجموعه اي از سفيدا هستيم باور كنيد ... ما طرفدار سفيدها هستيم .... يعني چي ؟ يعني ما پاك هستيم و با سياهان ميجنگيم ... اين دموكراسي ماست ! ما نميگذاريم گروهي به جز گروه ما وجود داشته باشد ! باز هم ميگم اين دموكراسيه ماست ! من به هيچ وجه نمي ذارم به ما توهين بشه ! من توي دهن توهين و توهين كننده ميزنم ! من دمپايي جوااد كن ميفرستم طرفشون ! يعني چه آقا !؟ مگه سايت صاحابش مرده كه همچين صوبتهايي در مورده ماها ميكنن ! اگه ديگه همچين چيزايي رو از شما ها بشنوم تظاهرات ميكنيم ! تمام گلبهي ها ! مي نمگذاريم استكبار در سايت وجود داشته باشد ! ما ريشكن ميكنيم استكبار را از انواع آن ! چه استكبار مملي چه هر استكبار نافرم ديگري ! ما با استكبار و موستكبر تاكيد ميكنم مستكبر نه موستكبر مبارزه ميكنيم ! ما باز هم در دهان موستكبر و استكبار ميزنيم ! موستكبر جاش توي توالته ! نه سايت برادران آسلامي !
خ : هووم ! آقاي كريوي بعضيا ميگن شما بنا بر آي ديتون در مسنجر يعني ( age_of_aftabe) مرلين از شما آفتابه قرض مي كرده و ميرفته دست به آب آيا اين هم صحت داره !؟
دنيس : تكذيب نميكنم .... تكذيب نميكنم ! درسته مرلين تمام دستشويي هايي رو كه در يك روز ميرفت يعني 832748327482739 بار آفتابه هاشو از من قرض مي كرد ولي هيچ بار پولشون رو نداد ... الان كه نشستم حساب كردم ديدم كه 2500000000 گاليون بدهي داره ناكس ! اين يعني چي ؟ يعني شكست در اقتصاد ! آقا جان شما ميدونيد با ندادن اين پول چه تعداد از مردم رو از دستشويي رفتن صرفه نظر كرد ؟ ميدونيد چه قدر به اقتصاد اين سايت لگت خورد ؟! نه واقعا ميدونيد !؟ پول آفتابه هاي سايت تمام موجودي سايت بود ! يعني چي ؟ يعني اينكه روزي روزگاري تانكس مملي و پاتر و مكي و حاجي پول روي هم گذاشته بودن و 5 عدد آفتابه تيميز براي اقتصاد اينجا خريده بودند ! كه به كار بگيرند و با اجاره آفتابه ها كلي پول نصيبشون بشه ! يعني كل دارايي شون همين بود ! اونها به اميد مرلين آين آفتابه ها رو گرفته بودن ! چونكه فكر ميكردند اگه مرلين در روز 7346872364873246 بار دستشويي بره دوروزه ميشن ميليونر ! ولي دريغ از سيكلي كه براي اين آفتابه هاي داده بود ! الانه كه من دلم براي اقتصاد اينجا ميسوزه . اينم چرا داره ! چرا ؟ چونكه تنها و تنها در طول شبانه روز 5 نفر از دستشويي هاي سايت استفاده ميكنن و اونها هم براي اينكه پول ندن با معجون خواب آور منو ميخوابونن و راحت ميرن كاراشون رو ميكنن ! ولي اينو مطمئن باشن كه من در سخنراني بعديم ... اسمشون رو مطرح ميكنم .... مطمئن باشيد !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.