هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی پرفسور کوییرل
پیام زده شده در: ۲۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۸ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۰ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از خوابگاه پسران راونکلاو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 75
آفلاین
از این لحظه تمامی ستاد ها تا پایان انتخابات قفل می باشد و پس از انتخابات به مدت 24 ساعت باز می گردد و سپس برای همیشه قفل خواهند شد!!

با تشکر

از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَه ققنوس میایَتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
تصویر کوچک شده

و حرف آخر
نقل قول:
"اگر وزیر شوید!اولین قدمی(حرکت ویا کار)که بر خواهید داشت چه خواهد بود؟"

آرتیکوس عزیز من تمامی اهدافم رو نوشتم میتونی اونو تو صفحه اول ستاد بخونی.من سعی میکنم تمام مواردی رو که گفتم در مدت زمانی کمی که دارم به نحو مطلوب همونطور که قول دادم به انجام برسونم.بیشتر دوست دارم به تازه واردها کمک بشه اونایی که تازه عضو شدند و مطمئنا هنوز تو سایت سر در گم هستن کسانی که واقعا دوست دارن تو سایت فعالیت کنن اما روش صحیحشو نمیدونن.
همه ما برای اولین بار که عضو جادوگران شدیم طعم تازه وارد بودن رو چشیدیم.اوایل همه واقعا گیج بودیم و نمیدونستیم باید چیکار کنیم.با خیلی از اصطلاحات آشنا نبودیم و منظور از ایفای نقش رو نمیدونستیم اما کم کم آشنا شدیم بعضی ها از طریق بچه هایه دیگه و بعضی هام خودشون فهمیدن.خودم رو مثال میزنم که اگه اشتباه نکنم حدود سه ماه طول کشید تا با سایت آشنا شدم و بعد از شش ماه با بچه هایه سایت از طریق مسنجر صحبت کردم.
انتخابات اون دوره رو نمیدونستم اصلا چه خبره.یهو اومدم دیدم ستاد زدن دارن تبلیغات میکنن منم که کلا بی خبر بودم اصلا طرفشون نرفتم.اما وقتی ترو میبینم که با این مدت عضویت کوتاهت اینقدر جرات داشتی که اومدی کاندید شدی از خودم میپرسم پس بقیه چی؟
الان زمانمون خیلی محدوده نزدیکه عیده پس نمیشه کار زیادی تو این زمان انجام داد ولی حداقل سعی میکنم اون هدفی رو که از همه مهمتره اول از همه انجام بدم تا بعد ها به کارای دیگه برسیم.این رو هم باید عنوان کنم که شخصی که قراره وزیر شه مسئولیت سنگینی داره و غیر ممکنه که بتونه تنهایی از عهدش بربیاد.
اگه ما هدفمون رو بر این مبنا قرار بدیم که میخوایم سایت رو بهتر از قبل کنیم پس باید همه با هم اینکار و بکنیم .وزیر شدن فقط یه وسیله ست برای رسیدن به اون چیزی که هممون آرزوشو داریم.(کپی رایت از نمیدونم کجا)

رای دادن واقعا مهم نیست یا اینکه کی وزیر بشه مگه فرقی بین من دراکو و یا برادر حمید میبینید.اگه برنامه همه کاندیدها رو دیده باشید متوجه میشید که همه برای یه چیزی داریم تلاش میکنیم.درسته رای دادن کار سختیه و انتخاب کردن خیلی مشکلتر اونم از بین این همه کاندید که هدفشون مشترکه.پس سعی کنیم کسی رو انتخاب کنیم که جدا از اهداف,خصوصیات دیگه ای مثل اخلاق مسئول بودن راستگو بودن فعال بودن و خیلی چیزهایه دیگه رو دارا باشه.
تو این چند روز با خیلی ها حرف زدم.بعضی ها میگفتند برای رای آوردن باید مخ کسی رو بزنی بعضیها میگفتن باید براشون پی ام بفرستی تبلیغات کنی بعضی هام میگفتند ازشون بخواه که به تو رای بدن و خیلی موارد دیگه.
چیزی که برام جالب بود دیدگاه هرکس در مورد این انتخابات بود خیلی ها واقعا اصلا هدف از این انتخابات رو نمیدونستن فقط رو حساب دوستی و یا شخصیتشون از کاندیدا حمایت میکردند.تعدای اصلا براشون مهم نبود اینجا چه خبره کار خودشون رو میکردن یه سری هم دیگه سنگ تموم گذاشته بودن
اگه به چند نفر که دوستام بودم گفتم بیان و تو ستاد من پست بزنید فقط به این دلیل بود که دوست نداشتم پستهام پشت سر هم باشه.من هرگز به خودم این اجازه رو نمیدم که از کسی درخواست کنم به من رای بده .هر کس مختاره از روی چیزهایی که میبینه و میخونه انتخاب کنه.
و در آخر دوست دارم از کسانی که واقعا در حق من محبت کردن و با حضورشون تو این ستاد به بنده افتخار دادن تشکر کنم.از رزن مالفوی,لیلی اوانز, نارسیا بلک, سرژ تانکیان , آلبرت وافیلینک, اریکا, بیل ویزلی, هری پاتر , آرتیکوس دامبلدور و مایک لوریتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
من به گریفیندورخدمت نکردم

من به به محفل خدمت نکردم

من به هیشکی خدمت نکردم

اما خدمت می کنم به کوییرل آسلامی

خدمت می کنم به جادوگری آسلامی

رای می دم به کوییرل آسلامی

وضعیت محلات مختلف:

هاگزمید: کوییرل...کوییرل..تویی سلطان ما

دیاگون: کوییرل تویی GOD ما

هاگوارتز: کوییرل ای وزیر....کوییرل ای وزیر

بنا بر این با این جو حاکم کوییرل آسلامی وزیر میشه.

ویرایش شده توسط ققنوس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۰ ۲۰:۲۱:۱۲

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
سوال کاندیدی از کاندید دگر!!!

سلام به کوییرل اسلامی!
خوبی؟با صورت سوخته(نگاه به کتاب اول)چیکار میکنی؟

بگذریم!همانطور که میدونی کاندیدها نیز مانند دیگر کاربران حق رای دادن به فرد مورد نظرشون هستن!خب من میخوام از این حقم استفاده کنم ولی نمیخوام به خودم رای بدهم!پس میخوام با یه سوال که از همه کاندیدها می پرسم تا نسبت به جواب سوال من به چه کسی رای بدهم!
خودم نیز در ستاد انتخاباتی آرتیکوس در پست 16 در مورد اهمیت این سوال گفتم و خود نیز جواب دادم!

خب سوال این است:"اگر وزیر شوید!اولین قدمی(حرکت ویا کار)که بر خواهید داشت چه خواهد بود؟"
پروفسور کوییرل عزیز دقت داشته باش که من اولین کار و تنها یک کار رو ازت میخوام!
امیدوارم جواب لازم را به من بدهید!

پی نوشت:لطفا طرفدارهای کوییرل عزیز و دیگر کسان به این سوال جواب ندهند.فرد کاندید باید شخصا به این سوال پاسخ دهد!

مرسی
آرتیکوس

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

پیام زده شده در: ۱۷:۳۰ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
ستادت خيلي خوشگله براي همين مورد بايد بهش راي داد

در مورد كرام اگه حرف بزني كارت با الكاتبينه

به كوري چشم دراكو هم شده به تو راي ميدم

البته چون تو مردي خطري نداري ... هر چند وقتي زنده هم بودي بي خطر بودي

توضيح: من ميميرم براي خطر

ضد تبليغ: كساني كه ولدمورت آنها را مثل چي مثل چي... از راه بدر كرده هيچ شايستگي ندارند ( دامبلي - ره)

تبليغ: كساني كه براي كاربران زحمت ميكشند همراه با مرلين محشور خواهند شد.

پاچه خواري: اي گرافيست... اي رياضي دان... اي ميانگين بگير ... اي فرمت ... اي خوشگل نويس

نقل قول:
وقتی با هری صمیمی شدم حتما ازش میپرسم.

جينيم به همين خيال بود

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
تصویر کوچک شده

پاسخگویی به سوالات
نقل قول:
فقط نفهمیدم چرا استفاده از ادبیات تلویزیونی به نظر شما بده؟ میشه اینو برام توضیح بدی؟

استفاده مناسب از ادبیات تلویزیونی اصلا بد نیست ولی وقتی هر جا میری با کلماتی روبه رو میشی که قبلا چند بار تو قسمتهای مختلف دیدیش بنظرت یکم خسته کننده نمیاد.مگه چند بار میشه از یه کلمه و یا جمله استفاده کرد؟
متاسفانه ما اکثرمون خیلی زود جو گیر میشیم و تا یه چیزی میشنویم و یا یه برنامه ای میبینم خیلی علاقه داریم که فرهنگمون رو به اون سمت بکشیم حالا ممکنه این نوع سبک حرف زدن اصلا مهم نباشه و بزودی از یاد بره مثل خیلی از کلمات دیگه که به همون سرعتی که اومدن به همون سرعتم فراموش شدن اما ما یه چیزی به نام ادبیات فارسی داریم که برامون ارزشمنده.اگه من اصرار میکنم که حتما کلمات درست نوشته بشه یا کمتر دچار اشتباهات تایپی بشیم بخاطر اینه که دوست دارم همونقدر که عده ای به نوشتشون اهمیت میدن حداقل یه مقدار هم به درستی متن اهمیت بدن.
مطمئنا این سریال تلویزیونی هم تموم میشه و این کلمات بعد از مدتی از یاد میره اما این نوشته هاست که باقی مونه.من دوست ندارم اگه ساله دیگه میام و میخوام نوشته های قدیمی رو ببینم پر باشه از کلمات برره ای.ما داریم در مورد هری پاتر نمایشنامه مینویسیم و یا بحث میکنیم نه در مورد شبهای برره.
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو به شما برسونم.مطمئن باشید چه وزیر بشم و چه نشم دیگه اجازه نمیدم از اینگونه کلمات استفاده بشه مگه اینکه دیگران (گردانندگان سایت) مخالفتی با این نوع نوشته ها نداشته باشند.

پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
كوييرل بسيار افسرده وارد ستادش ميشه...برخلاف بقيه ستاد ها ،دو سه نفر بيشتر نيستن جلوي در ستادش..ولي آن دو سه نفر كساني نيستن غير از: عله...كرام...باك بيك...كريچر...ريموس لوپين

عله تا كوييرل رو ميبينه حول ميشه و فرياد ميزنه: گر خواهي رول شود عطيقه...بايستي راي دهي به عطيه

كوييرل هم در جواب ميگه: عله اي هماي مديريت، تو چه آيتي آستكبار را....كه به ما لطف فكندي،سوزانده ريشه بيناموسي را
نه وب مستر توانمت خواند، نه يوزر عادي توانمت گفت......متحيرم چه نامم شه ملك رول را

عله بر اثر شوق فراوان از حال ميره

كرام هم از شدت شوق كوييرل از حال ميره...باك بيك هم به وجد مياد پرواز ميكنه با مخ ميره توي در ستاد و از حال ميره...ريموس با اينكه ماه هنوز كامل نشده به گرگينه تبديل ميشه و ميره ملت تو كوچه هاي ديگه رو گاز ميگيره
و فقط كريچر باقي ميمونه

كريچر با پاهاي كوچكش دوان دوان جلو مياد و تعظيم ميكنه و با فرياد شروع به حرف زدن ميكنه: اي سمبل حمايت...اي صادق هدايت.... تو كسي هستي كه حتي به جنهاي خانگي هم ادب پارسي ياد داده و من با ديدن رخ تو شكوفا كرده ام و شاعر شده ام...

كوييرل...با نام تو كه نامت ضد بيناموسي است، و پستهايت گشاينده معرفت و نگاه تو در وقت شب مراقب ناموس مردم . و سخن تو خر كننده كاربران ارزشي!!!..
اي كوييريلي كه كوبنده غير آسلامي، اي روحي كه در تفكر خلق نگنجي مارا نجات ده
كوييريلا، از خصلت رول است كه خود تحويلي اورد و ادم را ضايع كند.كوييريلا...از رول هاي بي ناموسي و پستهاي ارزشي است كه حرمت ساحريت پاس ندارد و به حريم ناموس اجتماع تعدي ميكند، رحمي كن و مارا از اين محن رها دار كه رول داغان است..

مارا سخت درد آمد كه چطور چنين كانديداي امت، كه همچون او نيست در جهان ولايت، با اين اندك پاچه خار ادامه ميداده است...مارا سخت به سختي دردي وحشتناك آمد كه حميد،آن شيخ عياش، آن حكيم بيخرد، كسي كه شبها دندانش را مسواك نميزند اين همه طرفدار دارد...و يا آن دراكولاي خوف انگيز و با آن سيماي دهشتناك اين همه مخ را كوبيده است و ملتي امي را همچون بزان كوهي دنبال خود كشانده و دم به ثانيه كنفرانس اتحاد ميزند...چطور تو يگانه منجي رول، دو سه تا طرفدار داري...چطور است كه روسيه ضد ايران راي ميدهد_و ما بدبخت شديم ديگر نميتوانيم از روسيه چوب وارد كنيم و دست به دامان دبي بايد شويم_ و تو چند تا طرفدار بيشتر نداري؟ چطور است كه تام كروز ، ان مرد بي كروموزم، هر لمحه دو بار ازدواج ميكند و تو اندك پاچه خار داري...هم اكنون با صداي فراگير تر و رسا تر از غريو سرژ در بساتين كه صدايش بلند از صداي مرغ در كنده اي عميق است ميگوييم كه:كوييريلا، مديران حمايتت ميكنند

و كريچر هم از حال ميره

پیام زده شده در: ۱۳:۱۷ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۴

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
سلام پروفسور
من یه چیزی توی شعارهای شما برام جالب بود. اونم اینکه همه هدفهای شما عملی و واقعگرایانس. یعنی من هر چی سعی کردم یه شعار خاله بازی یا لوس توش پیدا کنم، اما نتونستم.

فقط نفهمیدم چرا استفاده از ادبیات تلویزیونی به نظر شما بده؟ میشه اینو برام توضیح بدی؟

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
تصویر کوچک شده

پیشنهادات شما
نقل قول:
1- اينكه به كاربران و اعضاي سايت هشدار بديد تا از اين به بعد در تاپيك هايي كه نظر مي دن يا متن هايي كه ارسال مي كنن دقت كنن تا غلط املايي نداشته باشن البته نميشه خطاها رو به صفر رسوند اما مي شه اون ها رو به حداقل كاهش داد

ممنون از نظراتت و اینکه به این مسائل اهمیت میدی.در مورد اشتباهات تایپی تا اونجایی که بشه ناظران به این مسائل رسیدگی و آنها رو تصحیح میکنند.اما در مورد غلط املایی بر طبق قراری که گزاشته شده تمای ناظران موظف هستند در صورت دیدن غلط املایی آن را اصلاح و با فونت قرمز به نشانه غلط نوشتن مشخص کنند که من احساس میکنم از اون موقع تا بحال این مشکل تا حدودی برطرف شد.

نقل قول:
- از نظر دادن هاي بيهوده يا به عبارتي چرت و پرت نوشتن خودداري كنن تا توجه افراد ديگه از موضوع اصلي تاپيك منحرف نشه.

تمامی پست ها چه رول و چه غیر رول بعد از ارسال توسط ناظر مربوط خوانده شده و در صورت نیاز ویرایش و یا پاک میشود.

نقل قول:
3- به كاربران ميهمان هم تذكر بديد كه از نوشتن و به كار بردن الفاظ زشت توي سايت خودداري كنن تا از همون اول حساب كار دستشون بياد و بفهمن كه سايت جادوگران الكي نيست و يه سايت هدفمنده

در صورتی که کاربری از کلماتی استفاده کند که مناسب با سایت نباشد.سریعا پست وی پاک شده و از طرف ناظر به ایشون اخطار فرستاده میشه.اگر چنین کاری دوباره از جانب ایشون صورت بگیره مطمئنا شناسه ایشون بسته خواهد شد

نقل قول:
4- از اعضاي سايت بخواهيد كه از الفاظ و كلمات فيلم هاي تلويزيون توي نوشته هاشون استفاده نكنن مثلا يه مدت بود كه همه جوگير شده بودن و نظرات و حرفهاشون رو به زبون برره اي مي نوشتن كه اين اصلا در شأن سايت نيست سايت جادوگران يه سايت كاملاً مستقله و توي اون نبايد هيچ تقليدي از هر چيزي باشه(مخصوصاً الفاظ و كلمات )

با این حرفت کاملا موافقم بنده در طی اخطاری که به تمامی کاربران دادم اعلام کردم هیچ احدی حق استفاده از کلمات برره ای رو در سایت نداره و در صورت دیدن این کلمات چه در نمایشنامه چه در بحثهای هری پاتری با آن برخورد خواهد شد.

نقل قول:
..و آخر اينكه اگر هدف شما واقعاً ارتقاي سايت هست پس براتون آرزوي موفقيت مي كنم !

مطمئن باشید هدف تمامی کاندیدا برای وزارت فقط یک چیزه و اون بهتر کردن سایت از هر نظر میباشد.

پیام زده شده در: ۱۹:۱۸ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

اریکا زادینگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۷ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۲ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸
از يه جايي نزديك خدا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 570
آفلاین
پروفسور كوئيرل عزيز! من اهداف شما رو از وزير شدن تمامأ مطالعه كردم و
چند تا پيشنهاد براي شما دارم.
البته همه ي اينهايي رو كه مي گم به نظر من يه مشكل اساسي توي سايته كه اگه اين مشكلات رفع بشه مي تونه باعث ارتقاي سايت هم بشه:
1- اينكه به كاربران و اعضاي سايت هشدار بديد تا از اين به بعد در تاپيك هايي كه نظر مي دن يا متن هايي كه ارسال مي كنن دقت كنن تا غلط املايي نداشته باشن البته نميشه خطاها رو به صفر رسوند اما مي شه اون ها رو به حداقل كاهش داد .
2- از نظر دادن هاي بيهوده يا به عبارتي چرت و پرت نوشتن خودداري كنن تا توجه افراد ديگه از موضوع اصلي تاپيك منحرف نشه.
3- به كاربران ميهمان هم تذكر بديد كه از نوشتن و به كار بردن الفاظ زشت توي سايت خودداري كنن تا از همون اول حساب كار دستشون بياد و بفهمن كه سايت جادوگران الكي نيست و يه سايت هدفمنده
4- از اعضاي سايت بخواهيد كه از الفاظ و كلمات فيلم هاي تلويزيون توي نوشته هاشون استفاده نكنن مثلا يه مدت بود كه همه جوگير شده بودن و نظرات و حرفهاشون رو به زبون برره اي مي نوشتن كه اين اصلا در شأن سايت نيست سايت جادوگران يه سايت كاملاً مستقله و توي اون نبايد هيچ تقليدي از هر چيزي باشه(مخصوصاً الفاظ و كلمات )

...و آخر اينكه اگر هدف شما واقعاً ارتقاي سايت هست پس براتون آرزوي موفقيت مي كنم !

The power behind you is much greater than the task ahead of yo

JUST JUST HUFFELPUFF !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.