هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: دفتر توجیهات عالیه
پیام زده شده در: ۱۷:۱۶ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
مونتگومری :
تدریس و امتیازاتت رو بفرست تا من روز تدریست ارسال کنم ، نمیشه دو روز قبلش بفرستی چون برنامه های ما بهم میریزه همه ... در مورد جلسه سوم هم ، فقط این رو باید رعایت کنید که تکلیف غیر رول بدید ، همین

گودریک :
مشکلی نیست اگر یک روز قبلش تدریس کنی

موفق باشید

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۴۹ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۹ پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۸
از دل تاريكي ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 302
آفلاین
سلام

اخوي و سيتر محترم دفتر توجيهات عاليه (دفتر مديريت سابق)

تدريس سوم كلاس بنده (معجون سازي) در روز 29 است ولي بنده نمي توانم در آن روز تدريس كنم .
بنابراين درخواست مي كنم تدريس بنده را به روز 28 يعني بك روز قبلش موكول كنيد .

با تشكر
گودريك شيردل

[color=0000FF][b]" - خوش به حالش رفته تو آسمون پيش خدا !!!
دست كوچكش كه در دستانتم بود محكم فشردم و پرسيدم :« كي ؟!»
با انگشت

پیام زده شده در: ۱۸:۰۵ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۸

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
سلام

من شاید نتونم تدریسم رو سروقت انجام بدم. اگرن شد، بهت هم امتیازهارو و هم تدریس رو پیام شخصی میکنم تا زحمتش رو بکشی(یا دوروز قبل خودم میزنم).

راستی،جلسه سورم رو ما تکلیف ندیم یا فقط رول ندیم؟

قربونت

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۲۱:۰۹ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
امم ، خب گفتی که بیدل چی گفته ، باید بگم که ایشون در پیام شخصی ، خطاب به من نه ، خطاب به مدیر هاگوارتز حرفهایی زده بود که واقعا زننده بود ، من ایشون رو اخراج کردم و اطلاع میدم که مدیران انجمن هم شناسش رو ببندن . هر چیزی حد و مرزی داره ، اگر قرار باشه هر کسی بیاد بخواد با فحش خواهر و مادر حرف بزنه با مدیر مدرسه که من اینجا بوق نیستم که ! من دسترسی دارم که بخوام این چیزا رو کنترل کنم ، نه اینکه بیام چهار تا استاد تعیین کنم و خوشحال برای خودم بچرخم .

زمانی که ایشون پیام شخصی اولش رو داد و توش تعدادی فحش ِ زننده ( که من پیام شخصیاشونو برای شما فورواد کردم ) فرستاد ، من به مینروا پیام شخصی دادم و گفتم میخوام یکی از اساتید رو اخراج کنم و شما میتونی یا نه که اون هم لطف کرد و قبول کرد وگرنه من میخواستم کلا اگر استاد پیدا نشه تاریخ جادوگری رو حذف کنم .

امتیازی که کسر شد به خاطر این بود که ایشون با لحن ِ بد توی انجمن حرف زدن و چیزی نبود که راونکلاو بخواد بیاد اعتراضم بکنه ، کسی که اخراج بشه یا استعفا بده ده امتیاز باید از گروهش کسر بشه ! چون سه امتیاز از ایشون کسر کرده بودم ، پنج امتیاز دیگه کسر کرده و ایشون رو اخراج کردم .

در مورد تحریم کردنِ راونکلاو و بحث کردن با هم ، فکر میکنم همه میدونن که من از تهدید کردن خوشم نمیاد ، شما نه پستاتون به پستای من اضافه میشه ، نه ملت فردا میان بگن آفرین پرسی که پونصد نفر تو هاگوارتز شرکت کردن ، نه میان بگن خاک بر سرت که کسی شرکت نکرد ... من دلایلم رو هم گفتم و الکی کاری نمیکنم که بعدا بمونم توش

مینروا مک گونگال :
گفتی همه ی گریفی ها جدا شدنِ من از گریف رو ضد گریفی بودنِ من میدونن ... باید بگم که این رسم ِ سایت هست ! هر کاری هم برای گروهی بکنی ، آخر سر بازم یه چیزی برای گفتن دارن و باید بگی بشکنه این دست که نمک نداره !

دیگه نیازی به بحث نیست !

پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
به آیدین :
از اول که من دوباره برگشتم سر مشکلات قدیمی ترین های 85 رو باز کردی .
تو مسنجر هم که اونطوری کردی 3 روز پیش .
اول این که دوستی خارج از سایت من و آرش به کسی ربط نداره دوم اینکه مدیرای انجمن هستند میتونند به پیام شخصی مراجعه کنند ببیند من درخواست دادم یا نه ؟ آرش پخ کرد که من قبول میکنم یا نه منم زدم آره .
بعد هم در مورد حرفت که این کار سابقه نداشته میتونی به دوره ی تابستون 85 که بلرویچ به دلیل نزدن 2 دوره کلاس پرواز وکوییدیچ و اعتراض بعدش عزل شد که باز من جانشین سعید شدم اینجا هم میخوای بگی من هوس تدریس کردم و دوستی من و سعیدو که هنوز ادامه داره زیر سوال ببری ؟
و اینکه 1000 تا پیامم شخصی از بچه های گریف اومده که من تو هاگوارتز شرکت کنم ولی نکردم چون اون موقع حسش نبود الان من باید له له بزنم واسه تدریس ؟
چهارم : اگه یه سر با شناسه ی دوستات به انجمن ناظران بزنی و ببینی آرش هیچ دل خوشی از گریف نداره و باز هم اپه بحوای یه سر به انجمن گریف بزنی که همه این موضوع رو و ضد گریفی بودن آرش رو تایید کردند .
واقعا یعنی همه ی اینها نقشست که گریف قهرمان شه ؟ چه سیاستی داریم پس ما واقعا ؟!
مگی

پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
مدیر عزیز!
می خوام ازتون بپرسم بعد از اینکه شما سه امتیاز از راونکلاو بابت لحن نادرست بیدل کم کردین چرا دوباره پنج امتیاز دیگه؟

به خدا قسم ، اگر دوست عزیز شما مینروا مک گونگال دنبال کلاس بود خوب به من می گفتین ، اصلا خودم دفاع در برابر جادوی سیاه رو در اختیار ایشون قرار می دادم!

پرسی! چرا پنج امتیاز دیگه کم کردی؟ مگه بعد از اینکه اون سه امتیاز رو کم کردی بیدل حرفی زد؟ چرا اینجوری میکنی؟ اگر مینروای عزیز یهو هوس کردن که توی این ترم استاد بشن چرا بهانه قرار می دید؟ چرا ریونکلاو قربانی شد؟

آیا باید در هر ترمی که میاد شاهد تحریم باشیم؟ درست نیست...

از شما میخوام اون 5 امتیاز ناعدلانه رو برگردونین و بیدل رو بزارید استاد تاریخ جادوگری. بیدل که فحش خواهر و مادر نداد که مستحق اینچنین گناه بزرگی باشه! در ضمن شما قانونی رو بیارید که نوشته باشه به جرم بد دهنی هشت امتیاز از یک گروه کم بشه و استاد همون درس خلع بشه!
احساسی تصمیم نگیرید!

در صورت جواب درست ندادن و مغلته کردن پیگیری های لازم برای تحریم کردن هاگوارتز توسط ریونکلاو به عمل خواهد آمد.

با تشکر.

پ.ن : بیشتر از این ترم هاگوارتز رو حاشیه دار تر نکنید! ما قبول کردیم سه امتیاز کسر کردید ولی پنج امتیاز و خلع کردن فوق العاده منو ناراحت کرد!

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۲۰:۰۸ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین

مجبور کردی منو دوباره برم همه ی امتیازات رو جمع کنم برای راون ! وقتی بعدش ویرایش کردم ، یعنی هنوز اون امتیازه رو وارد نکردم !

تابلوی شنی امتیازات ، صرفا مربوط به مدیره و خودم میدونم که کدوم ها رو حساب کردم یا نه ، اصلا دوست ندارم ملت بیان بگن این چطوری شد اون چطوری شد که من با این همه مشغله برم دوباره امتیازا رو چک کنم

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام پرسی

میگم پرسی منم دقیقاً قبل از تو امتیازا رو حساب کردم بعد دقیقاً به همین اعداد رسیدم منتهی برای ریونکلاو

قبل از پست تو بابت 5 امتیاز کم کردن از پروفسور بیدل میشد 457 ، یعنی آن پست رو نباید محاسبه کرده باشی ، کردی؟

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۶ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

امم ، نه ! هر کسی فقط یه پست میتونه بزنه !

ضمنا ، من شرمنده ام ، ولی ارباب دستور داده بود اگر یکی از محفلیا اومد دفتر توجیهات ، بعد از توجیه اجازه ندم بره تا ایشون برگردن

موفق باشی

پیام زده شده در: ۸:۴۶ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۸

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با سلام !

می گم جناب مدیر توی تاپیک " مسابقات هاگوارتز " یک نفر از یک گروه می تونه دو تا پست بزنه؟

من اون تاپیک یه مقداری بررسی کردم ولی خب چیزی در این زمینه پیدا نکردم!

ممنون

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.