هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: قلم پر تندنویس
پیام زده شده در: ۲۲:۴۳ جمعه ۱۷ تیر ۱۳۹۰

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ سه شنبه ۹ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
از من بدبخت تر تو دنیا،تویی!
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 374
آفلاین
من فکر نکنم عوض کردن آواتارم به کسی ربطی داشته باشه.کلا برای تنوع! در ضمن اینجا جای این حرفا نیست آقای الیوندر عزیز.میتونستی به صورت پیام شخصی باهام در میون بزاری.از عضوی مثله شما کمی بعیده این حرکات.

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ جمعه ۱۷ تیر ۱۳۹۰

آقای اولیواندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۷ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۶:۰۸ شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
از رائیل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 227
آفلاین
سلام ویکتور جان

میشه بپرسم چرا زود به زود آواتارت رو عوض میکنی؟

پیام زده شده در: ۲۰:۳۸ جمعه ۱۷ تیر ۱۳۹۰

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های‌بسته شده
آفلاین
مدیران عزیز،من یک کودک چند ساله هستم که با چشمان گریان آمده ام کنار منوی مدیریت شما نشسته ام و گدایی میکنم.خانواده ام فقیر اند.پدرم سرطان دارد.برادرم از بیماری ایدز رنج میبرد و مادرمم هم کلفتی مردم را میکنم.خواهش میکنم در منوی مدیریت را بر رویم باز کنید و یک تکه نانی به من بدهید.پدرم به خاطر بیماری که دارد در هیچ تاپیکی و انجمنی راه نمیدهند.مادرم در انجمن کوچه دیاگون و تاپیک کتابسرای جادویی دیاگون کلفتی میکند و شب و روز برای بدست آوردن گالیونی تلاش میکند.برادرمم همانند پدرم به خاطر بیماریش در هیچ تاپیکی و انجمنی راهش نمیدهند.بنده هم که با لباس های پاره و کثیف و یک جفت دم پایی کهنه به سوی منوی مدیریت شما آمده ام که کمکی به ما بکنید.

حالا از این حرف ها بگذریم،بابا به این تاپیک رسیدگی کنید و یک کسی رو انتخاب کنید که به این تاپیک رسیدگی کنه.

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۲۳:۲۷ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۹۰

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های‌بسته شده
آفلاین
اینا کسایی هستن که میشناسمشون و اکثرشون هم بهترین دوستام هستن جز دو سه نفرشون.

بعد آخر محل زندگیم نوشتم بپرسین،منظورم اینکه اینا اکثرشون منو خوب میشناسن و میتونید ازشون بپرسید.

کلا فلسفه ای بسیار طولانی و وسیع داره

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۲۳:۲۰ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۹۰

هری جیمز پاتر old09

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۷ یکشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۸:۵۶ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۱
از بردن نام ولدمورت لذت میبرم!
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 113
آفلاین
سوال: منظورت از این محل زندگی ه گذاشتی چیه؟ اینایی که نوشتیشون دقیقا کین؟

ولدمورت یک قاتل سریالی کله پوک بیش نیست!

پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۹۰

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های‌بسته شده
آفلاین
به پرسیوال :

بابا خوب آدمو دیوونه میکنی.همین پیام شخصی هایی که به من میدی چیه آخه؟کلا توی کاره بی ناموسی هستی،نه؟

به وزیرِ دیگر :

به جان خودم راست میگم.برق یک دفعه رفت.ساعت 6 صبح بود که برق رفت یک دفعه.تقریبا سوال هشتاد بودم.خواستم دیگه اصلا پامو توی جادوگران نزارم

به ایگور :

آره دومین شناسه من ایگور کارکاروف بود.با اون شناسه رول زدن یاد گرفتم اصلا.یک مدتی هم آواتارم،آواتار تو بود

لینک شناسشو اگه بخوای پیدا میکنم برات میفرستم

سوال دیگه ای نیست ؟!

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۹۰

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
شناسه های قبلی من به ترتیب از اولی :

برایان دامبلدور
ایگور کارکاروف
ریموس لوپین
و حالا ویکتور کرام

؟!؟!؟!؟

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۴۹ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۹۰

وزیر دیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲
از اینور رفت!
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 367
آفلاین
بابا روحیه! اعتماد به نفس! روابط اجتماعی!

من به عنوان شخصی که بیشترین مخاطبو تو مصاحبه ش جذب کرد بهت تبریک می گم!

نقل قول:
از دست مدیران که تا حالا عصبی نشدم چون باهاشون سروکله ندارم اما خیلی وقت ها شده رول زدم بعد میگه شما باید لاگین کنید و رولم همش میپره و یا حتی 4 روز پیش به 80 تا از سوالای این مصاحبه جواب دادم برق رفت .

اینو که فقط نوشتی که بگی چرا دیر جواب دادی نه!؟ ما خودمون این کاره بودیم بچه بودیم! همین الانم دستم تو کاره خط بالای نقل قولو ببینی می فهمی!

حالا یه چی بگم؟ چقدر به همر تو علاقه داری بچه؟ تق و توق ته هر جمله همره.. بسه باو مغزمون تیلیت شد! حالا افسرده نشو لازم نی خودکشی کنی! منم برای شادی روحت یه همر می زنم..به افتخارش!

خو حالا دیگه بات کار ندارم.. در کل کودک خوبی بودی ویکی!

یه چیز کلی: آیا چگونه چرا شما دیگه مصاحبه ها رو تو پیوست قرار نمی دین؟ باور کنین هم جای کمتری تو صفحه می گیره خدای نکرده صفحه سفید نمیشه.. هم یه آماری از خوانندگان مصاحبه میده و کلی استفاده های دیگه داره!

البت نمی دونم تو این مدت که نبودم چه اتفاقی افتاده که این سنتو عوض کردین..در کل بگین منم بدونم!

یک روز جادوگر به سراغ جادوی واقعی می رود!

به یاد اغتشاشگران خوف:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۹ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۹۰

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
آفرین نواده ی دور خوشگلم....

میسی بابایی!

آما حالا دیگه از دست من سرتو به دیوار میکوبی....آره؟

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند....
تو روح هرکی بد برداشت کنه

دامبلدور
یک دامبلدور
یک دامبلدور دیگر
من یک دامبلدور دیگر هستم
پیر آزرده دلی در انتظار بوسه ای از اعماق ته قلب

پیام زده شده در: ۱۶:۳۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۹۰

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های‌بسته شده
آفلاین
مصاحبه شماره سی و پنج قلم پر تندنویس

مصاحبه کننده : ریگولوس بلک
مصاحبه شونده : ویکتور کرام

ویکی عزیز ! دیگه هر جور که اومدی خوش اومدی ! با تقلب های فراوان پایت به برنامه باز شد ! هر چند خودمم نمیدونم کدوم تقلب ها و چرا بهت تهمت میزنم الکی اما حس میکنم هر کسی نظر من رو به شکل خاصی جلب کنه، ریا کرده ! :چکش:

جادوگران عزیز. افتخار اینو داریم تا از حضور ارزشمند رئیس فدراسیون بین المللی کوییدیچ ، آقای ویکتور کرام بهره مند شویم ! همچنین خاطر نشان می کنم که امروز تولد ایشون هست و همگی به اتفاق بهشون تبریک میگیم ! :چکش:

1- سلام ! ئه ! ویکی تویی ؟! تولدت مبارک ! :چکش:

بله منم ،مشکلی هست؟

2- اسم ، سن ، روز و ماه و سال تولد ، و شهر تولد و سکونت؟ مقطع و رشته تحصيلي ؟ چند تا برادر و خواهر ؟ چه تا نوه و نتیجه و نبیره و ندیده و ندید و پدید و از این چرندیات داری ؟

من علی هستم،14 ساله از اصفهان،متولد سال 76 و روز 25خرداد.سوم راهنمایی ام و امسال میرم اول دبیرستان، یک برادر کوچیک تر دارم که 3 سالشه.

شاخه سایت جادوگران

3- قبل از شرح شیوه ورود به سایت جادوگران، لطفا برای ما توضیح بده که اولین بار چه زمانی با عالم هری پاتر (کلا کتاب ها و فیلم ها و ... ) آشنا شدی؟ و اینکه چه خصیصه یا ویژگی از اون تو رو به خودش جذب کرد ؟

من حدودا 4 سال پیش بود که با کتاب های هری پاتر آشنا شدم ولی از وقتی که بچه بودم فیلماشو میدیدم.همین جادویی بودنش منو جذب کرد.

4- برای بار اول چه زمانی بود که با سایت جادوگران آشنا شدی و دیدیش و دقیقا کی به عضویت سایت جادوگران در اومدی ؟ میتونی یه تصویر کلی یا خاطره از اون موقع جادوگران بگی که کلا همه چیزش آیا فرقی میکرد با الان یا نه ؟!

من دقیقا آخرای مهر ماه سال 88 بود که با سایت آشنا شدم و همون موقع هاهم عضو سایت شدم.خاطره که زیاده اما یادم نمیاد.ولی در کل فکر کنم اون زمان خیلی چیزا برای من فرق میکرد.

5- جرج ویزلی میگه: قبل از ویکتور کرام آیا شناسه ی دیگه ای داشتی؟ اگه آره بگو چه شناسه هایی و با اونها توی چه گروه هایی عضو بودی ؟ (منظور از گروه ها، کلا هم گروه هاگوارتزه هم سایر گروه های سایت)

شناسه های قبلی من به ترتیب از اولی :

برایان دامبلدور
ایگور کارکاروف
ریموس لوپین
و حالا ویکتور کرام

راستشو بخوای توی هرجور گروهی که فکرشو کنی عضو بودم

6- بگو چه کسی یا چه افرادی کمکت کردن تا هم در مشارکت رول و ایفای نقش موفق باشی و کلا در همه نوع تفریح و فعالیتی در سایت ؟ به بیان بهتر، کیا کمک کردن تا لذت تفریح از این محیط رو دوچندان حسی کنی ؟

راستش هیچکس به صورت کاملا مستقیم کمکم نکرد اما نقد های لرد سیاه خیلی خیلی کمکم کردن.حتی بعضی موقع ها ایشون اشکالاتم رو به صورت پیام شخصی برام میفرستادند.کسانی هم بودند توی مسنجر که برام نقد هامو نقد کنن و اشکلاتم رو بگن.

7- چرا شخصیت ویکتور کرام رو انتخاب کردی ؟ آیا این نشون از علاقه شما به ویژگی های ورزشی این شخصیته ؟ در رابطه با این موضوع آنتونین می پرسه که: به کوییدیچ علاقه زیادی داری نه؟ چون شناسه ویکتور کرامو گرفتی و همینطور نظارت انجمن کوییدیچ !

راستش من فقط میخواستم یک شخصیتی رو بردارم که معلوم نباشه کدوم طرفیه و اینکه بتونه بره هافل و خیلی مهم تر از همه معروف باشه بعد با خودم گفتم کی بهتر از کرام.من به کوییدیچ علاقه دارم اما نه به اون شدتی که فکر میکنیدعلاقه دارم چون تمام خاطرات کودکیمو برام زنده میکنه.

8- آقای الیواندر می پرسن که: چرا مرگخوار شدی ؟ خب من هم اینو اضافه کنم که ویکتور کرام شخصیتی که قهرمان کوییدیچه اما گرایش فردی به جادوی سیاه و مرگخواری نداشته. درسته که مدیر مدرسه دروم اشترانگ، کارکاروف ،مرگخوار بوده قبلا اما در دوره ی تحصیل کرام، توبه کرده بود و بخشیده شد. یا مثلا نفرت کرام به جادوگر سیاهی مثل گریندل والد در فصل عروسی کتاب آخر هم واضح بود. از اون علامت یادگاران مرگ که طرفداران گریندل والد بهش اعتقاد داشتن. اما خب در کتاب چهارم هم دیدیم که کرام برای مدت کوتاهی علیه سدریک دیگوری و فلور دلاکور عمل کرد اما خب تحت طلسم فرمان بارتی کراوچ بود. به نظرت آیا حال میداد سنت رو بشکنی و کرام ظاهرا سفید یا خاکستری رو مرگخوار کنی یا اینکه همون طور مثل کتاب باشه ؟ الان خودت که مقایسه میکنی فکر میکنی پتانسیل های شخصیت کرام مرگخوار بهتره یا کرام بی طرف ؟ چرا؟ توضیح بده کامل !

ببینید همونطور که میدونید درباره کرام توضیحات چندان زیادی توی کتاب داده نشده.اما در کل فکر میکنم ویکتور کرام بی طرف بهتره اما من علاقه زیادی به گروه مرگخواران دارم و اتفاقا چند روز پیش بحث این بود که یه سوژه بزنم به صورت ادامه دار که مرگخوار شدن ویکتور کرام رو توضیح بده و اینا.

9- رز ویزلی میگه که: ویکتور، چرا کلا به کوییدیچ علاقه داری؟ از بیخ دلایل رو بشکاف و توضیح بده !

من گفتم آنچنان هم که فکر میکنید علاقه ندارم اما خوب چون خاطرات کودکیمو زنده میکنه دوسش دارم.

10- پرسیوال می پرسن که : انگیزه ت از داوری ناعادلانه ی مشترک با اون همکار جوجه ت رز؟ به چه حقی به گریفی ها اینطور امتیاز میدی؟

عزیز من تو آدم با عدالت تر از منو و رز دیدید؟جدا از شوخی ما تمام سعی خودمون رو میکنیم که هیچ بی عدالتی نشه.شما جوگیری ها

11- تبریک میگیم دسته جمعی نظارت انجمن کوییدیچ و ریاست فدراسیون بین المللی کوییدیچ رو به شما دوست عزیز. سوال اینه که حالا که ناظر انجمن شدی و خیلی داری تلاش میکنی برای جذب اعضا جهت مشارکت در رول نویسی کوییدیچ، آیا اصلا برنامه، نوآوری و خلاقیت کلا داری در مورد کوییدیچ که اعضا در تابستون واقعا خوششون بیاد و بیشتر هم جذب بشن ؟ کلا همه برنامه هات رو پیرامون این انجمن زیر نظرت بگو !

تلاش که زیاد میکنم اما نمیدونم چرا اعضا انگیزه چندانی ندارند.برنامه هم فراون دارم البته اگه بروبچز شرکت کنند.برنامه هام مثله برگزاری لیگ و جام و مسابقات و ...

12- گلرت گریندل والد می پرسن که: چرا اومدی توی گروه هافل پاف؟ در حالی که با توجه به شناست می تونستی توی هر گروه دیگه بری.

جناب اسکورپیوس منو کچل کردن که تغییر شناسه بدم و بیام هافلمنم اومدم و واقعا علاقه مند شدم

13- غیر از بخش ایفای نقش سایت، کدوم بخش ها رو دنبال میکنی و مورد علاقه تو هستن؟ و اینکه چقدر توی سایر بخش های سایت که الان مثلا آرشیو شدن و قدیمی، پرسه میزنی و وبگردی میکنی ؟ آیا توی تاپیک های قدیمی هم تا حالا پرسه زدی ببینی قدیما – شیش هفت سال پیش - فعالیت اعضا و دیدگاه هاشون و علاقه هاشون کلا چگونه بوده به سایت و هری پاتر ؟

آره اتفاقا من اکثر وقت هایی که توی سایتم پست های قدیمی اعضای سایت رو میخونم.من همش توی تاپیک های قدیمی پرسه میزنم.

14- گودریک گریفیندور می پرسه: چرا دنبال من افتادی؟ ... اول تو گریف بودم تو هم اومدی بعد رفتم هافل تو هم اومدی اما بالاخره فرار کردم :دی . فکر میکنی هافل بهتره یا گریف ؟

من میام دنبال تو ؟خدا روزیتو جایی دیگه بده.

15- در رول نویسی کدوم یکی از این سبک ها رو ترجیح میدی : الف) طنز ب) جدی ج) بی ناموسی د) انتقادی – مفهومی ؟ به چه دلیل ؟

من اول از همه رول های جدی رو دوست دارم بعد هم رول های طنز اما بقیه سبک هاهم به نوعی دوست دارم.

16- تا حالا چه تاپیک هایی زدی خودت در سایت جادوگران و از نظرت خودت بهترینش که کارش هم گرفت کدوم بوده ؟

من تنها تاپیکی که توی سایت زدم دفتر اسناد هافل بود که اوایلش خوب کارش گرفت اما من تنبلی کردم.اتفاقا امروز دوباره راهش میندازم.

17- رز ویزلی: به نظرت چرا توی معرفی شخصیتت توی پروفایلت شکلک هست در حالی که من توی بقیه پروفایل ها همچین چیزی ندیدم؟ پارتی داری نکنه؟

نمیدونم والاولی در کل پارتی دارم

18- باز هم رز ویزلی میگه که : به نظرت جالب ترین اتفاق سایت توی 2 ماه گذشته چی بوده؟ بهترین و بدترین اتفاقی که در جادوگران تجربه کردی کلا چی بود ؟

اتفاق خوب که زیاد افتاد مثله پیدا کردن دوستای خیلی خوب اما اتفاق بد اصلا برام پیش نیومده.

19- تا حالا شده پشت مانیتور، از دست سایت جادوگران جوش بیاری ؟ اگه آره، بگو به چه دلیلی ؟ آیا رفتارهای اعضا یا برخورد ها و واکنش های مسئولین (ناظران و مدیران ) ؟

از دست مدیران که تا حالا عصبی نشدم چون باهاشون سروکله ندارم اما خیلی وقت ها شده رول زدم بعد میگه شما باید لاگین کنید و رولم همش میپره و یا حتی 4 روز پیش به 80 تا از سوالای این مصاحبه جواب دادم برق رفت .

20- آمیکوس کرو میگه: به نظرت كوييديچ پتانسيل فعال شدن در حد چند سال پيش رو داره؟ اگه داره يا نه دليلشو بگو.

ببینید اگه سوژه و ایده جدیدی باشه میتونه همینطوری فعال باشه و ادامه بده اما اگه نباشه (سوژه و ایده) مثله یک مرده میمونه.

21- گودریک گریفیندور می پرسن که : چرا اینقدر شناسه عوض می کنی؟

واقعا نمیدونم.شاید دوست دارم همش متنوع باشم.ولی دیگه این شناسه رو تغییر نمیدم.

22- بهترین و شایسته ترین اعضای تاریخ سایت رو در موارد زیر انتخاب کن از نظر خودت :

بهترين نويسنده طنز : آنتوین دالاهوف
بهترين نويسنده جدي : ریگولوس بلک
بهترين نويسنده هر دو سبک : لرد سیاه
بهترین نویسنده بحث های هری پاتر : ریگولوس بلک
بهترين ناظر انجمن : رز ویزلی
بهترين تاپیک : فرهنگستان خانه ریدل
بهترین انجمن : انجمن خانه ریدل
بهترين گروه (محفل – الف.دال – مرگخواران – هافلپاف – اوباش – ضربت و ... ) : مرگخواران
بهترین مدیر : آنتونین دالاهوف
بهترین عضو (از نظر همه نوع فعالیت) : رز ویزلی

23- هرگونه انتقاد، پیشنهاد، نظر، تشکر و درخواستی از تیم مدیریت سایت جادوگران داری، میتونی بدون تعارف بگی !

راستش میخوام بهشون بگم یکمی بیشتر به حرف این اعضا گوش بدن. این اعضای سایت هستن که جادوگران رو میسازن و در اخر هم از همه ی زحماتشون تشکر میکنم.

24- در مدتی که عضو شدی توی سایت تا حالا در رول نویسی، اصلی ترین رقیبت برای کل کل و کلا رقابت سالم و تفریح چه فرد یا افرادی بودن ؟ اسم ببر ! اصلا به رقابت اعتقاد داشتی ؟ داری ؟

نه رقیبی نداشتن ولی به رقابت اعتقاد داشتم و دارم و دوست دارم اتفاقا یک رقابت سالم هم داشته باشم.

25- رز ویزلی میگه: چرا توی ایفای نقش فعالیت نمیکنی؟( البته این سوالو از همه میشه پرسید! :چکش: )

من چند وقتی امتحان داشتم و سرم خیلی سلوغ بود اما به تازگی فعالیتمو توی ایفا شروع کردم.

26- تاريخ تولد يکي از اعضاي سايت ( با ذکر نام عضو ) ؟ دوست داري به چه کساني آشنا بشي در سایت که باهاش آشنا نيستي ؟

تاریخ تولد همه ی هافلی هارو میتونم بگم.ولی خیلی دوست دارم با لینی وارنر و بلیز زابینی بیشتر آشنا بشم .

27- آیا با آزادی مطلق در ساخت و اعمال ویژگی های رفتاری و روحی برای شخصیت ها در بخش ایفای نقش موافق هستی یا نه ؟ منظورم اینه که مثلا دامبلدور رفتارهای شیطنت آمیز بروز بده، ولدمورت عجیب غریب و نرم رفتار کنه خیلی ! فلان شخصیت حسابی مست و هوس باز بروز بده و ... ! آیا با آزادی کامل در این موارد موافقی یا نه و اینکه معتقدی باید دقیق مثل کتاب باشن یا حداقل به طور نسبی ترکیبی از کتاب و خلاقیت منطقی از جانب ما ؟ (چون برخی شخصیت های کتاب ها طوری هستن که فقط ما در حد یک خط ازشون اطلاعات داریم... )

از نظر من باید با شخصیت ها همونطور که توی کتاب بوده رفتار بشه و بهشون احترام گذاشت.البته من با اندکی تغییر موافقم و کمی خلاقیت.اینطوری خیلی جالب تر هم میشه.بهتره به طور نسبی باشه نه آزادی کامل .

28- رز ویزلی: به نظرت کدوم یک از مدیرا زحمت کش ترن؟

تمامی مدیران هر کدوم در بخشی زحمت میکشن.

29- حالا سوال همیشگی خودت از بقیه رو از خودت بپرسیم :دی. اگه بگن تنها یک کار میتونی توی سایت انجام بدی چیکار میکنی ؟

در یک پست از همه ی اعضا خداهافظی میکنم البته 100 خط مینویسم.

30- نظرت در مورد این افراد چیه ؟

لرد ولدمورت: بهترین ارباب دنیا
کینگزلی شکلبوت: ناظران خیلی خوب قدیمی هافل،نویسنده خیلی خوب
هری جیمز پاتر: خیانت کارم،رفیقمه ها
آنتونین دالاهوف: تنها مدیری که ای دیشو دارم
اسکورپیوس مالفوی: دوست کم پیدا
روفوس اسکریم جیور: جیییگر
لینی وارنر : i don't know
آگوستوس پای: نیستش خیلی وقته
گودریک گریفیندور: سمج
رز ویزلی: دوست جدید

31- کمتر از یک ماه مونده به اکران آخرین فیلم هری پاتر ! خب اگه شما جای مدیران سایت جادوگران بودید، پیرامون ظاهر کلی سایت چه اقدامی می کردی؟ قالب طراحی می کردی مثلا؟ یا همین قالبی که هست رو با آیتم های جدید و متناسب با پایان فیلم هری پاتر و افزونه های یادگاران مرگ و اینا ، به روز می کردی ؟

من تا حدی که میتونستم تغییر ایجاد میکردم.بلاک های جدیدی میگذاشتم و اینا.بیکار نبودم خلاصه

32- جرج ویزلی: میخوام نظرتو در مورد کلمات زیر بدونم:

ریگولوس بلک: خفن ترین عضو سایت
لرد سیاه: بهترین عضو سایت
جرج ویزلی: بهترین عضو تازه وارد سایت
رز ویزلی: فعال ترین عوض سایت
ویکتور کرام: !
تیم ملی کوییدیچ بلغارستان: تیم خودمه دیگه

33- از نظر تحصیلی یا غیر تحصیلی، سایت جادوگران تا به حال بهت آسیب زده ؟ تا چه اندازه ؟

تحصیلی که فکر نکنم آسیب زده باشه اما از نظر غیر تحصیلی فکر کنم کمی از زندگی عادی دورم کرده و در حقیقت معتادش شدم

34- خنده دار ترین رولی که تا به حال در سایت جادوگران خوندی از چه کسی بودی و اگه ممکنه کمی از اون رو برامون نقل کن ! همون قسمت طنز آمیزش رو ! :دی

رول های طنز زیادی خوندم اما رول های کینگزلی خیلی منو خندوندن.

35- گلرت گریندل والد میگه که : جلوی هر یک از اسم های زیر یک شکلک بذار:

هری جیمز پاتر
آنتونین دالاهوف
روفوس اسکریم جیور
گلرت گریندل والد
پرسیوال دامبلدور
مینروا مک گونگال

36- در مورد پایان هری پاتر و سایت جادوگران ! خب الان مدت خیلی زیادی هست که کلا کسی اخبار هری پاتر رو از سایت جادوگران پیگیر نمیشه. به نظرت با پایان فیلم های هری پاتر، سایت جادوگران تا چه مدتی می تونه به سرگرمی ایفای نقش ادامه بده؟ کنار این سرگرمی، شخصا پیشنهاد مرتبط با هری پاتر و زنده نگه داشتن اون برای نسل های بعدی از طریق سایت جادوگران، داری ؟!

از نظر من سایت جادوگران خیلی دیگه نیتونه به کارش ادامه بده و من میگم سایت رو به یه دفترچه خاطرات تبدیل کنیمولی بدونه شوخی یه کاری کنیم که ماندگار باشه .

37- آقای الیواندر میگه: تو به زنده کردن مرده ها اعتقاد داری؟ اگه نداری پس چرا تلاش میکنی یه تاپیک مرده رو زنده کنی؟

ما اینیم دیگه

38- تعریف های متعددی از ایفای نقش و رول نویسی بیان میشه در این سایت ! شخصا خودت تعریف کن ایفای نقش و رول باید چطوری باشه از نظرت ؟ ویژگی هایی که یک نمایشنامه هری پاتری یا همون رول هری پاتری باید داشته باشه، چیا هستن؟ آیا باید بی حد و مرز و بی قانون و متناسب با روحیه شاداب قشر نوجوان سایت و هواداران هری پاتر باشه یا در حصار قوانین و معیارهای مختلف از دیدگاه های شخصی افراد مختلف در سایت بمونه ؟! هوم؟

ایفای نقش دنیای مجاریه و هر شخصی با یک شناسه ای در اون شرکت میکنه.از نظر من هر شخصی میخواد رول بزنه باید بتونه خوب نقشش رو توی اون رول ایفا کنه.منظورم اینکه باید کلا در حصار قانون باشه اما آزادی هایی هم داشته باشه ولی خیلی هم بی حد و مرز نباشه.بازم نگرفتی چی گفتم ؟

39- گودریک گریفیندور می پرسه که: فکر می کنی آواتارات خیلی قشنگه؟

نه،تو چی؟

40- اگر بگن بهت به مدت 24 ساعت دسترسی یک مدیر کل رو میدیم و می تونی به تمام بخش ها و انجمن های خصوصی سایت جادوگران سر بزنی، شخصا تمایل داری کدوم بخش ها و انجمن های خصوصی رو نگاه کنی ؟ خودمونی بگم، دوست داری توی کدوم بخش های مخفی فضولی کنی ؟! :دی

چیزه خاصی برام نیست و تازگی برام نداره،فقط هرگز وارده منوی مدیریت جادوگران نمیشم .

شاخه هری پاتر

41- خنده دار ترین و گریه دار ترین قسمت های کتاب های هری پاتر از نظرت کدام قسمت ها بودند؟

قسمت خنده دارشو یادم نمیاد اما گریه دار ترین قسمتش مرگ دامبلدور برام بود .

42- شده تا حالا از اون زمانی که هری پاتر رو شناختی تا حالا، حس کنی که خیلی تنهایی و تنها دوستت صفحات کتاب های هری پاتره ؟ اگه شده، چیکار کردی ؟

آره چند باری شده،سعی کردم یه کاری کنم که از تنهایی در بیام دیگه .

43- آنتونین دالاهوف می پرسه که: چندبار کتابای هری پاترو خوندی؟ و کدومو از همه بیشتر دوس داری؟

من هرکدومو 4 بار حوندم و کتابه سوم رو از همه بیشتر دوست دارم.دلیل اینکه زیاد نخوندم اینکه چون از تکرار بدم میائ اما هر روز کتابارو هزار بار توی ذهنم مرور میکنم.

44- تصور کن که با همه افراد زیر قرار داری و بیرون میری و یک شام هم میخوای باهاشون بخوری. بگو رو به رو شدن با قیافه هر کدوم از اینها در طی قرار و ضیافت شام چه حسی رو بهت منتقل میکنن ؟ :دی

مورد اول ) آلبوس دامبلدور : حس پدری
مورد دوم ) بلاتریکس لسترنج : احساس تنفر و نفرت
مورد سوم ) سوروس اسنیپ : احساس برداری و همدردی
مورد چهارم ) لرد ولدمورت : حس وحشت و ترس

45- پرسیوال می پرسه: اسم وزیر سحر و جادوی کشور خودتون(بلغارستان) در زمان جام جهانی(کتاب چهارم- سال 1994 میلادی) چی بود؟

عمه من

46- آیا فیلم "هری پاتر و یادگاران مرگ: بخش اول" رو دیدی ؟ اگه دیدی با چه کیفیتی بودی؟ و اینکه قشنگ ترین و بهترین صحنه ساخته شده در این فیلم، کدوم قسمتش بود ؟ یه نقد کوتاهی روش داشته باشی بد نیست !

نه نتونستم گیرش بیارم و ببینم .

47- اگه قرار باشه همین الان، بعد از مصاحبه، بری و یکی از کتاب های هری پاتر رو از دوباره بخونی، کدوم کتابش رو انتخاب میکنی ؟

کتاب سوم

48- در این مجموعه از فیلم های هری پاتر که اکران شده تا حالا (این هفت فیلم) اگه قرار باشه یکیشون جایزه اسکار بگیره ( حالا توی هر شاخه ای مثلا جلوه های ویژه یا کاگردانی هنری و ...) ، از نظر تو، کدوم یکیشون از بقیه شایسته تره ؟ چرا ؟

از نظر من فیلم سوم خیلی عالی بود و بهتر از همشون بود.البته بدون سانسور و اینافیلم سوم خیلی به دل آدم می نشست.

49- دوست داشتی کدوم یکی از بازیگران فیلمهای هری پاتر رو از نزدیک ببینی؟ اصلا علاقه ای بهشون داری ؟

چندان علاقه ای ندارم از نزدیک ببینمشون اما بهشون علاقه دارم و دوستشون دارم.

50- در کل مجموعه فیلم های هری پاتر موارد زیر رو از نظر خودت انتخاب کن:

بهترین بازیگر مرد : دنیل رادکلیف
بهترین بازیگر زن : اما واتسون
بهترین کارگردان : -
ترسناک ترین صحنه : حضور دوباره ولدمورت توی فیلمه چهارم و مرگ سدریک
هیجان انگیز ترین صحنه : -
خنده دار ترین صحنه : کل صحنه هایی که فرد و جرج بودن.
غمگین ترین صحنه : مرگ دامبلدور

51- چقدر شباهت می بینی بین متن کتاب های هری پاتر با فیلمش و چقدر تفاوت ؟ اگر تفاوتی می بینی به نظرت مناسب و خوب بوده یا خوب از آب در نیومده ؟

از نظر فیلم ها خیلی با کتاب ها فرق دارن اما منظور اصلی کتاب رو می رسونن.

52- شخصا دوست داشتی آخر داستان چه می شد؟ یعنی مایل بودی رولینگ چگونه داستان رو تموم کنه؟ همین شکلی خوب بود یا نه ؟

آخر داستان خیلی کلیشه ای بود و دوست داشتم به یه صورت دیگه تموم میشد.

53- بریم سراغ نظر شخصی ! اگه جای رولینگ بودی، کدام یکی از قسمت های اساسی کتاب رو به فرم دیگه ای تغییر میدادی؟ طوری که هم جالب باشه و هم کلا مطابق نظرت؟ کمی از اون نظرت بگو !

خیلی دوست داشتم دامبلدور رو یک شخصیت جدی و بداخلاق توصیف کنم که به هرکسی رو نمیداد و هری هم یکمی باهوش تر بود

54- دوست داری اگه رولینگ کتاب بعدی بنویسه، در رابطه با چه موضوعی باشه؟ چه ژانری؟ چیزی تو مایه های هری پاتر یا اصلا چیزی متفاوت از این عالم جادویی ؟

دوست دارم یک ژانر ترسناک بنویسه و کلا چیزی متفاوت از عالم جادویی.

55- تصور کن در جامعه ی حقیقی که زندگی میکنی، تو شخصی باشی که یک چوبدستی جادویی داره و میتونه همه کار بکنه. بیشترین کارایی که ذوست داشتی در این حالت انجام بدی چیا بودن ؟

با این چوبدستی بوقی خودمو بکشم

56- تا حالا خواب هری پاتری یا مرتبط با هری پاتر دیدی ؟ ناشی از درگیری زیاد با عالم خیالی نبوده؟ :دی

تا دلت بخواد،حتی بعضی موقع ها خواب هایی دیدم که میشه یک کتاب کامل و خفن دربارشون نوشت .

57- به نظرت از نظر سینمایی جدی ترین رقیب هری پاتر کدوم فیلمه ؟ از نظر ادبی کدوم کتاب رقیب هری به حساب میاد از دیدگاه خودت ؟

توالایت یکی از اصلی ترین رقیب های هری پاتره در سینما.و از نظر ادبی درن شان و پرسی جکسون .

58- خودت فکر می کنم شخصا از نظر فکری و رفتاری کلا شبیه کدوم یکی از شخصیت های داستان هری پاتر هستی؟ به چه دلیل ؟

فکر نکنم شبیه هیچ کدوم از شخصیت ها باشم ولی اگر هم باشم یه کمی شبیه هری پاترم .

59- با کتاب های هری پاتر خودت چیکار میکنی؟ میدی به نسل بعدیت یا می سوزونی یا اهدا میکنی به نون خشکی ؟! :دی

برای همیشه نگه شون میدارم و سال ها بعد دوباره میخونمشون .

60- به نظرت کدوم یکی از اینها از بقیه مظلوم تر هستند:
الف) کریچر ب) پروفسور اسنیپ ج) نویل لانگباتم د) دابی

نویل لانگ باتم از همه مظلوم تر و ساده تر هستش .

شاخه خارج از سايت

61- به قول آنتونین: قهوه تلخ رو دیدی ؟ به نظرت طنز برجسته ای هست یا کارهای مهران مدیری داره افت میکنه ؟ به نظرت شیوه کار در قهوه تلخ از حواشی و طنز باطل جدا نشده و به سمت مفهوم و طنز تلخ اجتماعی پیش نرفته ؟

اره دیدم و مخصوصا مجموعه 21 تا 24 واقعا خیلی قشنگ بود اما طنز های مهران مدیری پیشرفتی نکرده از نظر من و به سمت مفهوم و طنز تلخ اجماعی پیش رفته و اینو قبول دارم .

62- توی چه سایت های دیگه ای فعالیت داری ؟

توی سایت نوقلم فعالیت دارم و مقام های زیادی هم دارم توی این سایت و مدیر وبسایت ماگل نت ایرانی هم هستم.

63- به غیر از هری پاتر، چه کتاب هایی در ژانرهای تخیلی خوندی ؟

خیلی کتاب های دیگه مثله ک
پرسی جکسون
درن شان
توالایت
سپتیموس هیپ
مجموعه کتاب های ار ال استاین

64- بهترین کتاب (داستانی و غیر داستانی کلا) که تا به حال خوندی چیه ؟ معرفیش کن و کمی هم از قضیه یا داستانش رو هم به ما لو بده !

هری پاترفکر کنم همه بشناسنش دیگه

65- انتخاب کن:

بهترین فصل: تابستون
بهترین غذا : لازانیا
بهترین عطر : -
بهترین خوراکی: شکلات
بهترین گل : رز
بهترین رنگ : آبی
خوشمزه ترین دارو : ویتامین c

66- فعالیت های جانبی و یا تفریحی که کنار درس خواندن داری، چی یا چیا هستن ؟ (هنری – فرهنگی – اجتماعی – تحقیقاتی – ورزشی و ... )

من فعالیت های زیادی دارم.مثلا علاقه ی زیادی به بازیگری و خوانندگی دارم که این هنری محصوب میشه و یا ارتباط اجتماعیم با دخترا خوبه و این هم اجتماعی محصوب میشه .

67- اهل ورزش هستی ؟ چه ورزشی ؟

آره،فقط فوتبال و بستکبال

68- تیم های باشگاهی و ملی مورد علاقه ات در ورزش مورد علاقه ات چیا هستن ؟ ورزشکاران مورد علاقه ات کیا هستن ؟

تیم آرسنال رو خیلی دوست داشتم تا 2 سال پیش اما حالا بارسلونا رو خیلی دوست دارم.مسی و داوید ویلا هم خیلی دوست دارم.از دیوید بکام هم بدم نمیاد.

69- زیبا ترین و تاثیرگذارترین جمله یا شعری که تا به حال شنیدی و خیلی بهش اعتقاد داری چیه ؟

ای دوست،نخور هندونه با پوست ... که این کله ی تو بی موستبدون شوخی شعر های سهراب سپهری رو دوست دارم.

70- فکر کن باید کلی از خانواده و مامانت دور باشی ! اون وقت چی؟ آشپزی بلدی یا مثل مردی درمانده آواره ی فست فود و غذاهای نیمه آماده هستی ؟ :دی . نگو سیب زمینی سرخ کرده و املت که اینارو هر طفل معصومی هم بلده ! :دی

من بلدم این غداهارو و شیرینی هارو درست کنم :

ماکارونی
انواع تخم مرغ
راتتوییل
پوره سیب زمینی
علویه
ساندویچ سوسیس
و کیک

71- پرسیوال میگه: در یک شب جمعه با همسرت مشغول راز و نیاز هستی.....ناگهان در اون نصف شب صدای فریاد کمک....کمک از خونه ی بغلی میاد اما چراغهاشون خاموشه...

الف-اولین فکری که به نظرت میرسه در مورد اون اتفاق،چیه؟
ب-آیا حاضری دست ا ز راز و نیاز بکشی و بری بفهمی چه اتفاقی افتاده؟
ج-آیا همسرت جاتو نگه میداره تا برگردی یا میره که بخوابه؟

اولا که من اهل راز و نیاز زیاد نیستم اما اگه درحال راز نیاز باشم اینطوری میشه :
الف-اونم درحاله راز و نیازه حتما
ب-نه خیر
ج-من زن ندارم که اصلا آقا،اگه دوست دخترم باشه،آره

72- در حد یکی دو جمله بساز با کلمات زیر:
ویکتور کرام ، هری پاتر ، هرماینی گرنجر، رون ویزلی، گیتار ، ضربه ، بنگ ! ، لای سیم، کله ، دو زخمی ، کله زخمی

ویکتور کرام با هرماینی گرنجر درحال راز و نیاز بود که یک دفعه سرو کله ی رون ویزلی پیدا میشه و با گیتار ریگولوس ضربه ای محکم به کله ی ویکتور میزنه به طوری که صدای بنگی در میاد و کله ی ویکتور لای سیم گیتار گیر میکنه.این اتفاقات موقعی میوفته که هری پاتر داشته ویکتور رو با هرماینی در حال راز و نیاز با دوربین مخفیانه میدیده.

73- بهترين و بدترين خصوصيت اخلاقيت در زندگي واقعی ؟

بهترین خصوصیت من اینکه خیلی باحالم و خوش طبع هستم و با هرکسی مثله خودش رفتار میکنم و بدترین هم اینکه زود جوش میارم.

74- چند صد میلیارد دوست دختر داری عزیزم ؟! :دی . چند فروند فابریک داری عزیزم؟ :دی . چند تا زن داری پسرم ؟ :چکش:

تعداد دوست دخترام از دستم که در رفته عزیزم::hammerفابریک هم تا دلت بخواد.زن هم هیچیولی من با دخترا دوست نمیشما،به جان خودم اونا با من دوست میشن.

75- موسیقی مورد علاقه ات چیه ؟ چه سبک یا سبک هایی رو دوست داری ؟

من به پیانو و گیتار خیلی علاقه دارم.سبکم همه چی گوش میدیم

76- اگه اشتباه نکنم "گیتار کلاسیک" کار میکردی ! درسته؟ من یه بار ازت توی مسنجر تست گرفتم دیدم خیلی اینکاره نیستی. :دی . اگرچه ساز اصلی من هم گیتار کلاسیک نیست و برای تست باید بلیز زابینی بیاد تا در رابطه با این ساز تو رو رسوای عالم کنه. :دی . آما ! گفتی خود آموز و اینترنتی یاد میگیری گیتار رو. خب با توجه به اینکه مشاهیر و اساتید بزرگی داره گیتار کلاسیک توی ایران و در سطح جهانی هم بزرگترین گیتاریست زن جهان هم یک ایرانیه ! خودت شخصا اگه رفقای جادوگرانی ات به این ساز علاقه مند هستن و دوست دارن برن دنبالشون، خود آموز و یادگیری فردی رو پیشنهاد میکنی یا یادگیری پیش استاد ؟ چرا ؟

یادگیری پیش استاد خیلی بهتره چون اصولی تر یاد میگیری.مثلا خود من خیلی چیزا رو بلد نیستم فقط بلدم یه چیزایی بزنم ولی واقعا دوست دارم یاد بگیرم و برم کلاساشو.پس اگه کسی خواست بره بیاد تا با هم بریم

77- امروز روز تولدته. ممکنه آرزوهای زیادی داشته باشه. چشماتو ببند. یه آرزوی عمومی که مربوط باشه به عالم مجازی و اینترنت و جادوگران، رو بگو ! :دی

امیدوارم روزی دوباره جادوگران چنان فعال بشه که روزی هزار تا پست توش زده بشه و از همه مهم تر کسی به جادوگران وابسته نشه مثله من چون خیلی از زندگیه واقعیش دور میشه.مثلا خوده تو ریگولوس زن داری خجالت نمیکشی مای جادوگران؟

78- سیریوس میگه : نظرت در مورد بیت زیر چیه ؟

ز خر خوانان عالم هر که را دیدیم غمی دارد / دلا! خو کن به تجدیدی که آن هم عالمی دارد

راستش یکی از بدترین اشکالات جامعه ما اینکه که هرکسی که بچه درس خون باشه رو آدم حسابی میدونن و حرفت درسته سیریوس جان

79- علاقه یا علاقه هایت در زمینه های مختلف رو بگو...

خواننده: جاستین بیبر،انریکه ایگلسیاس،کریستی برگ
بازیگر: برد پیت،جانی دپ،جیم کری
فیلم::hammer American p** و inception
کارتون: عصر یخبندان،شرک
سریال: سوپرنچرال،big bang theory
آهنگ : baby از جاستین و آهنگ baribakh
شاعر : سهراب سپهری
نویسنده : جی کی رولینگ
کتاب : هری پاتر،مجموعه ترس و لرز ار ال استاین
ماشین : Chevrolet chevelle SS
کشور : کانادا
اسم دختر و پسر : دختر = آنا،پسر = سم
مارک و برند : Docle And Gabana یا همون D&G
ورزش : فوتبال و بسکتبال
بازی رایانه ای : شاهزاده ی ایرانی،وارکرفت
گوشی موبایل : Apple iphone 4g

80- آمیکوس کرو میگه که: دو ساعت وقت آزاد داري.اين زمان رو چطور بين اين چهارمورد تقسيم مي كني؟

×بازي مورد علاقت : 30 دقیقه
×جادوگران : 45 دقیقه
×كتاب : 30 دقیقه
×وب گردي(سايت هاي ديگه) : 15 دقیقه

81- چیزی که میخوام بگم یک تصوره و هیچ گونه تحمیل کردن اعتقاد فردی و فلسفی رو هم به همراه نداره. شاید بشه خیالی تصورش کرد. سوال من اینه که تصور کن می میری و روزی میرسه که جهان هم تمام میشه. یعنی رستاخیز. چندان هم ممکنه نترسی و در دنیا مناسب و خوب زندگی کرده باشی. در دادگاه رستاخیز فرض کن که در حین نوبت تو خدا بیاد و بگه که :" اشتباه کردم ! اشتباه جهانو آفریدم ! ". یعنی با اینکه میدونیم اشنباه در کارش نیست، بیاد و خودش اینو بگه و بعدش بگه: "بازی از نو ! دوباره جهان رو درست می کنم و دوباره شما رو عازم میکنم برای امتحانات ! " . سوال اینجاست که در این صورت چه حس و حالی بهت دست میده و خواسته ات در برابر این حرف خدا چیه ؟!

میگم خدا جانه من بیکاری؟پشیمون شدی بعد دوباره میخوای بسازی ؟ بهش میگم بیکاری هاااا

82- سیریوس می پرسه: نظرت در مورد بیت زیر چیه ؟

تقلب توانگر کند مرد را / تو خر کن دبیر خردمند را

من کلا با تقلب مخالفم.صفر بگیر اما تقلب نکن

83- آمیکوس کرو میگه : ظاهرا شخصيت برون گرايي داري.هميشه اينطور بودي؟

من هیچ وقت توی خانواده ام و توی خونه برون گرا نیستم و همیشه دورن گرا هستم.شاید اینجا بعضی موقع ها اینطوری نشون دادم.

84- مسافرت کردن رو دوست داری؟ در سال چند بار مسافرت میکنی به طور میانگین و بیشتر از همه به کجا ؟ و اینکه دوست داری به کجا مسافرت کنی بیشتر از همه جا ؟

عاشق مسافرتم.درسال 2 بار مسافرت میکنم تقریبا و بیشتر میرم شمال،و خیلی دوست دارم به کانادا برم و برنگردم.خیانت کارم نسبت به وطن

85- جهان امروز، کلا عصر امروز رو چطور می بینی ؟ آیا به نظرت در این عصر گرسنگی فکر از گرسنگی نان فاجعه انگیزتره یا نه ؟ اگه آره، بگو چرا ؟

بستگی داره کجا زندگی کنی،توی ایران واقعا واجعه هستش و خیلی بده البته خوبی هاییم داره.در کل میشه گفت قبلا زندگی خیلی بهتر و ساده تر بوده.

86- تصور کن با گیتارت تو در جایگاه یک ستاره جهانی راک اجتماعی و مردمی قرار داری و در آستانه ی اجرا در بزرگ ترین کنسرت زندگی ات در برابر هزاران نفر از هواداران در یک استادیوم بزرگ ! اما چیزی که پیش از کنسرت تو رو آزرده و باعث شده از این دنیا بالا بیاری، اینه که مردم تو رو ابزار رقص و قر دادن هایشان می دانند. حالا در دو راهی قرار داری. راه اول هروئین و تقویت شدن و اعزام روی سن جهت اجرا است. راه دوم هم رفتن روی سن با اوج خشم و تکه تکه کردن گیتارت و به فحش کشیدن تمام هواداران حاضر در استادیوم است. کدام راه رو انتخاب میکنی ؟ راه اول و ساختن ؟ یا راه دوم و فرو ریختن هر آنچه که تا به حال به عنوان شهرت و تجربه و سابقه کسب کردی ؟

من راه دوم رو انتخاب میکنم چون واقعا اگه بمیرمم مواد مصرف نمیکنم و لب نمیزنم.شهرت رفیقه نیمه راهه هری

87- گودریک گریفیندور: جوجه داری ؟!

نه خیرشما داری؟

88- رز ویزلی میگه: بهترین دوست و بدترین دشمنتو معرفی کن.

بهترین دوستم روفوسه توی جادوگران و دشمنم هم ندارم

89- بیشتر دوست داری چه هدیه ای دریافت کنی ؟ (تولد یا هر مناسبت دیگه ای)

یه چیزه ماندگار،فرقی نداره چی باشه.من زیاد اهله مادیات و پول نیستم.

90- دوست داری کدوم یکی از اعضای سایت جادوگران رو یک روز از نزدیک ببینی و تفاوت شخصیت حقیقی اش و شخصیت خیالی اش در جادوگران رو پیش خودت بسنجی ؟

لینی وارنر و ریگولوس بلک و رز ویزلی.

91- پرسیوال میگه که: جوکی که باعث شد تا یک هفته بخندی رو بدون هیچ گونه سانسور بنویس(تست اعتماد به نفس)

*****************من اعتماد بنفسم بالاهه جانه خودم

93- دوست داشتنی ترین حیوان جهان چیه ؟ چرا ؟

نمیدونم والا،گربه؟

94- دوباره پرسیوال است و می پرسه: آیا هواپیما بوق داره؟

بوق میخواد چیکار توی هوا بوقی؟

95- اگه امکانش بود که برای مدت معین در جسم یکی از شخصیت های سرشناس حال حاضر جهان باشی، دوست داشتی روحت توی بدن چه کسی فرو می رفت؟ چرا ؟

باراک اوباما،میخوام یکسری کارا کنم خــفــن

96- آیا دوست داشتی با توجه به سن الانت، از نو متولد بشی تا یه چیزایی رو در گذشته تغییر بدی؟ یا نه و اینکه معتقدی گذشته مثل باد رفته و سعی میکنی همه چیزو از حالا برای آینده بسازی ؟ هان؟

نه دوست ندارم دوباره متولد شم،بابا هنوز نمیدونم دنیا چه خبره،میخوام آینده رو بسازم و دنیا رو نجات بدم و اینا

97- چه سوالي دوست داشتي ازت بپرسم که نپرسيدم و خودت لطف کن بپرس و جواب بده بهش !

کی وقته مرگت میرسه

98- پیشنهادت برای مهمان بعدی چه کسی هست ؟

گلرت گریندل والد

99- هر پیشنهاد و انتقاد و نظری اگه در مورد برنامه قلم پر تندنویس داری، بگو !

عالیه فقط وقت برنامه رو کم کنید و سوالا هم نصف کنید

100- پایان ! هر چه دلت میخواد تلاوت کن پسرم ! :چکش:

میزنم توی ...

ممنون از حضور شما در برنامه قلم پرتندنویس. امیدوارم همواره شاد و موفق باشی دوست عزیز ! تولدت هم مبارک !

بازم سوال هست بپرسین جواب میدما،جایی رو نامفهوم توضیح دادم هم بگین.

هوووووو

ویرایش شده توسط ویــکتـور کـــرام در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱ ۱۶:۴۹:۳۴
ویرایش شده توسط ویــکتـور کـــرام در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱ ۱۷:۲۹:۳۶
ویرایش شده توسط ویــکتـور کـــرام در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱ ۱۷:۳۱:۱۱
ویرایش شده توسط ویــکتـور کـــرام در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱ ۱۷:۳۴:۲۲
ویرایش شده توسط ویــکتـور کـــرام در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱ ۲۳:۰۳:۱۷

»»» ارزشـی گولاخ «««

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.