هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران *محفل ققنوس*
پیام زده شده در: ۲۱:۲۹ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
نقل قول:
فکر نمی‌کنم تذکر دادن اینگونه باشه که محفلی رفتار کردن در تاپیک اگر پست مرگخواری موردی داشته باشه باید به آن تذکر داده بشه نه اینکه برای راحتی خودمان و چیزی که در ذهنمان داریم بیایم ان رو به بهانه کم بودن پاک کنیم.

اطلاعاتت ضعیفه نیکلاس عزیز! اخطار داده شد! قبل از همون پست بارتی در این پست که توسط آلبوس دامبلدور زده شد اخطار داده شد و تاکید هم روی هم بارتی و باب بود! ما اخطار که میدیم خودمون رو مسخره که نمی کنیم! اگر به اخطار توجه نشه طبق همون چیزی که گفتیم عمل می کنیم! جالبه که بارتی همون پست اخطار آلبوس رو ادامه داده! کل پست ایشون رو اگه بخوایم خلاصه کنیم یک خط بیشتر نمیشه:
«محفلی ها وارد کتابخانه شدند و مرگخواران نیز به دنبال آنها رفتند!»
بدون هیچ نکته خاصی! هیچ طنزی! هیچ کیفیتی! هیچ سوژه ای!

ایشون فقط پست زده بودن که نشون بدن یک مرگخوار هم پست زده و اصلا هیچ کاری به سوژه و داستان نداشتن! و مورد جالب تر اینه که وقتی ایشون رزرو کردن یک ساعت برای زدن پست وقت داشتن ولی بعد از بیست دقیقه پستشون رو فرستادن درحالی که میتونستن بیشتر روی پستشون وقت بزارن! این جز تایید حرف بالای من چه چیزی رو نشون میده؟!

در ضمن من کاری به پست های قبلی ندارم که شما میگید نصف پست محفلی ها هم باید پاک می شد! من فقط پست هایی که بعد از اخطار آلبوس زده شدن رو بررسی کردم و می کنم و در صورت ضعیف بودن پاک کردم و خواهم کرد!

باز هم میگم! دلیل اصلی پاک کردن پست بارتی فقط کوتاه بودن نبود! پست کوتاه اگر کیفیت داشته باشه با ارزشه ولی اگر یک نفر می بینه این توانایی رو نداره که یک پست کوتاه با کیفیت حتی در سطح متوسط هم بزنه و سوژه رو خوب پیش ببره نباید پست بزنه اونم وقتی که اخطار داده شده!

خیلی مسخرست که بخوایم فکر کنیم من پست بارتی رو به خاطر راحتی خودم و چیزی که در ذهنم دارم پاک کردم! اگر خواستید من اون پست بارتی رو برمیگردونم و ادامه پست آلبوس توسط من و بارتی رو با هم مقایسه کنید و تفاوت ها رو ببینید! کدومش سوژه رو بهتر جلو برده؟ کدومش خواننده رو بیشتر جذب می کنه و به بقیه انگیزه بیشتری میده که پست رو ادامه بدن؟ کدوم پست در سطح پست هایی هست که در این جنگ ها باید زده بشه؟!

واقعا نمیدونم کجای این موضوع درکش سخته!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۳ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
نیکلاس:

پستی که من الان زدم، خطاب به شخص پرسی ویزلی هستش و اصلا در شان شما و امثال شما نیست این پست. به خودت نگیر.
من به ایشون اخطار دادم و ایشون عمل نکردن منم مجبورم روش خودمو پیش بگیرم برا جلوگیری از توهین‌های مکرر.
مسئله دقیقا همین "چگونه بیان کردن" این حرفاست، نفس حرفا مشکل خاصی نداره. انتقاد هم هیچ مشکلی نداره. ولی تهدید و تیکه انداختن های بی‌جا اصلا قابل قبول نیست.

پستای محفلی‌ها و مرگخوارا خیلیاشون مشکل داره و من قبلنا زورم رو برای اصلاح کردنشون زدم. انرژیم تخلیه شده. اگر هم الان ناظر محفلم صرفا به خاطر اینه که کمک فکری می‌کنم. توی عمل زیاد دست نمی‌برم.

هرگونه انتقادی که مثل پست شما نوشته بشه کاملا پذیرفته است و روش فکر می‌شه مطمئن باش.

ولی شما پست خودت رو مقایسه کن با پست‌های همقطارت. تفاوت‌ها مشخصه.

موفق باشی.

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
سیریوس(آنقدر ننوشته بودم یادم رفته بود).

این گزینه‌هایی که گفتی در مورد خود محفلی‌ها هم صدق میکنه.
فکر نمی‌کنم تذکر دادن اینگونه باشه که محفلی رفتار کردن در تاپیک اگر پست مرگخواری موردی داشته باشه باید به آن تذکر داده بشه نه اینکه برای راحتی خودمان و چیزی که در ذهنمان داریم بیایم ان رو به بهانه کم بودن پاک کنیم.
پرسی درست گفت ولی بد گفت ، اگر قرار بر این هست که پست مرگخواری برای از بین بردن سوژه پاک و بد نوشتن، بشه بیش از نصف پستهای محفلیا باید پاک بشه.(این گفته اصلاً انتقادی نبود).

البته این حرفای من بود ، قطعاً با شناختی که دارم خود پرسی میاد و حرفاشو میزنه.
این پستم در راستای گزینه‌ی سومت عمل کن. و قطعاً پست خودت رو.

متشکر.

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ شنبه ۱ تیر ۱۳۸۷

پردفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۲ سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۳:۳۴ جمعه ۳۰ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 56
آفلاین
سلام.مثل این که پست من دیده نشده.من پرسیدم که موضوع خانه ی شماره دوازده گریمالد خیلی رفته جلو و من نمی تونم سوژه رو بفهمم که پست بزنم.خواهش کرده بودم که یک خلاصه ی کوتاه از سوژه بزارید تا تازه واردینی مثل من هم بتونن کاری بکنن در اون تاپیک!ممنون میشم اگر ایندفعه بخونید پستم رو!

بله...پست قبلیتون رو ندیدم! این پرسی حواس نمیزاره برای آدم!
خلاصه سوژه

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱ ۲۱:۰۶:۳۰

پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ شنبه ۱ تیر ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
بارتی عزیز!

مساله خوش اومدن یا نیامدن من که نیست. مهم سوژه و نفر بعدیه که می خواد پست شما رو ادامه بده! پست شما حتما اونقدر ضعیف بوده که پاک شده. باز هم میگم! اگر نمی تونی توی پست کوتاه سوژه رو خوب پیش ببری و کیفیت پستت خوب باشه مجبور نیستی پست کوتاه بزنی! میتونی حجم پستت رو بیشتر کنی تا کامل تر و بهتر بشه!
نقل قول:
در هر صورت سعی کنین شما هم احترام خودتونو در پستاتون نگه دارید ، مخصوصا پستای غیر رول ! (اگر لازمه این پستم پاک کنید)

هر پستی من بی احترامی کردم لینک بدید به اشتباهم پی ببرم!!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۴ ۲۰:۳۳:۵۲
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۴ ۲۱:۱۰:۲۴

پیام زده شده در: ۱:۰۷ شنبه ۱ تیر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
آلبوس جان ، پست من سوژه رو پیش برده بود و دقیقا سوژه رو به خود کتابخونه برده بود ... حالا یکم اینور تر ، یا یکم اونور تر .
شما از هر پستی که خوشت نیومد که نمی تونی بگذری و پاکش کنی .

قبول دارم پستم خوب نبود ، ولی سوژه رو شهید نکردم یا هر چیز دیگه ای ، بعدم ... فرض کنیم من شهید کردم سوژه رو به قول شما ، از کجا می دونستم منظور آلبوس از پیشبرد سوژه چیه ؟ یا سوزه باید تموم شه بالاخره یا اینکه کش داده بشه ...

در هر صورت سعی کنین شما هم احترام خودتونو در پستاتون نگه دارید ، مخصوصا پستای غیر رول ! (اگر لازمه این پستم پاک کنید)

ممنون !

پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷

پردفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ببخشید من برای پست زدن در محفل گیج شدم چون سوژه ی خانه ی شماره ی دوازده گریمالد خیلی ادامه پیدا کرده و من هم که نمی تونم اون همه رو بخونم!می تونم؟می خواستم بدونم میشه یه خلاصه ای بزارید ازش که بتونم چیزی در اون جا بنویسم؟ممنون می شم.

پیام زده شده در: ۱۴:۵۳ جمعه ۳ خرداد ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
شما از لیست محفل اخراج شدید و سابقتون هم خراب شده. برای عضویت دوباره علاوه بر اینکه باید دوباره پست بزنید سخت‌گیری بیشتری هم در قبالتون می‌شه. مطمئنا محفل نیاز به اعضای مسئولیت‌پذیرتری داره.

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۲:۴۰ جمعه ۳ خرداد ۱۳۸۷

پردفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام به ناظرین محترم
من قبل از این که پاک بشم عضو محفل ققنوس بودم و فعالیت داشتم.می خواستم بدونم باید دوباره نمایشنامه بزنم؟

پیام زده شده در: ۱۹:۱۶ پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به جيمز:

ببين نگاه كن اين خونه و خانواده مثل يه سوژه ي دامبلدور و خانواده هست.تنها فرقش اينه كه ما در مورد دامبلدور و خانواده اش سوژه زياد داشتيم و ميتونستيم كلي حرف بزنيم و سوژه بسازيم ولي در مورد بيل و زنش هيچي نميدونيم و نميتونيم براش سوژه بسازيم.

و اينكه چون سوژه هامون سري به ته ميكشه يا تاپيك غير فعال ميشه يا به سمت خاله بازي پيش ميره كه كلا كيفيت كارشو پايين مياره.در ضمن اين همه تاپيك خوب هست كه سوژه هاي جذاب ميشه بهش داد..تابستون به كمك سيريوس يه چند تاسوژه جديد وارد ميكنيم حالا.

موفق باشيد.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.